slevové kódy do UTUKUTU | Houpačky, prkna a spousta dalšího

Krásné ráno z blogu! Už je tady 🙂 .  Dnes tu mám velký dřevěný článek a příjemné slevové kódy do e-shopu Utukutu.cz a já doufám, že vás v případě utukutu-vánočních přání potěším. Nejvíc maminek do komentářů psalo, že letošní Vánoce plánuje dárek z tohoto e-shopu, tak na všechno máte do 1.11. slevu 🙂 . A že se běžně nevidí!

Počet kusů je omezený, takže kdo dřív přijde, má šance na své kousky jistější.

První dávka budoucích závisláčků: Festival MINI

Kdo už navštěvujete blog delší dobu, víte že moc ráda podporuji tvorbu našich i sousedních tvůrců a proto jsem hrdou ambasadorkou Dětského festivalu mini. Právě tam se jich 2x do roka sejde velká spousta a i letos se blíží „zimní vydání“ festivalu. Na tom jarním se holky zamilovaly.

Pro letošní obrovskou vlnu inspirace i dárků si pro MINI rezervujte pátek a sobotu 29.-30.11.2019

Houpajdové období tady u nás frčí o 106 a ani po půlroce nebere konce. O houpačce, prknech, a Utukutu všeobecně, to tu dnes bude. A kdo cokoli zvažujete pořídit dětem k Vánocům, doporučuju využít jedinečnou šanci na slevu, která se jindy nevidí!

Duhová houpačka Spectra – SLEVA OBSAZENA

Jak holky na festivalu Mini houpačka zaujala, to jsem viděla na první dobrou a ta radost, když se nám dárek na Den dětí objevil mezi dveřma, to si pamatuju i teď, o několik měsíců později. Po otevření krabice Juli prohlásila „Mamiii, ale tam je jen jedna“ 😀 .

Pohoupej, poválej a zaraduj se

Že houpání je nejčastější způsob, jak je houpajda využívaná, to je asi jasná věc. Líbí se mi, že je tady jasný a bezpečný způsob houpání. Nehrozí skříplé prsty (ty se nám u prkna daří 😀 ), umí to rozhoupat vaše děti víc než dokáže houpací prkno a vejdou se do ní dvě děti. Nosnost má krásných 60kg.

Nelinka s Julčou se v ní pohoupou i spolu a když mají chuť  na „mamii, hele houpací vláček“, tak je doma klid a nikdo se nehádá 😀 .

Když je ale čas odpočinku nebo není nálada řádit, slouží u nás jednoznačně jako kolíbka. Jo, vejde se do ní „na lehárko“ s přehledem i pětiletá Nelinka 😀 . A že to vypadá tak pohádkově, že jim jejich rozměr a váhu závidím, o tom netřeba psát. Taky chci XL duhovou houpajdu 🙂 , psala bych vám v ní články 😀 .

Utukutu duhová houpačka

Spectra stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podpoří i rozvoj rovnováhy a umění čarovat 🙂 . Z houpačky Spectra se jednoduchým kouzlem stane most, žebřík, tunel, domeček, sedátko, prolézačka, skluzavka nebo pultík.

Ukliď ji ať nikde nepřekáží

Když jsem doma oznámila, že nám k prknu přibude i duhová houpačka, nesetkala jsem s prvotním nadšením z mužské části naší rodiny 😀 . Vzhledem k tomu, že nemá moc smysl svolávat hlasování, všechny 4 (já, Nela, Juli a dvorní madam mici Kesina) jsme toho našeho testosterona nakonec přesvědčily 😀 .

A že prej kam to dáme? Nakonec uznal, že jsme to vymyslely hezky a vlastně nikdy nikde nic houpacího nezavazí 🙂 . Prkno i houpajdu máme kolem ikeáckého expeditu, kde mají holky hračky. Šlápnout v noci na prkno by bylo horší než na kostičku lega 😀 .

Sleva na houpačky je pro letošek už bohužel obsazena – byl limit na počet, máme vyčerpáno.

S houpacím prknem od dob batolecích

Houpací prkno je moje srdcová záležitost a máme ho z doby, kdy bylo ještě s původním „rozevlátým panáčkem“ 🙂 . Dneska už jsou tam boží barevné nádhery a mé oko slintá nad každou druhou variantou. Funkčnost je ale stále stejná a trvanlivost? Dokud ho nehodíte do kamen 😀 .

Prkno jsem holkám vybrala v době, kdy se mi moc líbilo, že jim hodně vypomůže i s hrubou motorikou a celkově se mi zdálo nejen zábavné, ale i tělíčku prospěšné. Pomohlo jim moc (hlavně hypotonické Nelince) a je i důvodem, proč krom lyží chce Nelinka zimu co zimu zkoušet snowboard 😀 .

Když povyrostou nebo se chci zhoupnout já: XL houpací prkno Woudie

Pokud se vám v rodině houpání a cvičení na prkně zalíbí, je tady super možnost XL mazlíka jménem Woudie, který je rozměrů, že obšťastní i nás velké. U nás už jsou na něm dokonce i lekce cvičení, takže jógy, pilatesy a bodyformingy mají velkou konkurenci 🙂 .

Na houpací prkna můžete využít slevu 9% stačí si o ni napsat, předám unikátní kód – zbývá 15 z 50ks 

A teď babo raď 😀 . Pokud váháte a hledáte vhodný vánoční dárek, mohl by vám pomoci v rozhodování článek (psaný už dávno 🙂 ) k houpacímu prknu, který na blogu najdete tady:

Půl roku s ním | Houpačku nebo prkno? – tady klik

Balanc bez prken a houpaček?

Botky mého skautského dětství 🙂 . No fakt. Jen jsme stáli na neopracovaných kusech různě velkých dřevěných kvádrů 😀 . Chůdičky jsou zpět a udělají ještě spoustu zábavy. Rozvíjí motoriku, rovnováhu a koordinaci rukou a nohou, posilují svaly, podporují krevní oběh, prospívají ploskám nohy a někdy způsobí pořádné záchvaty smíchu 😀 .

Na chůdičky se vztahuje sleva 9% s kódem MKLIFE201910_UTUKUTU 

Další radosti a co mým holkám pod Jedličku?

Tím, že už se to u nás doma všechno houpe, chtěla bych holkám na stůl do pokojíčku pořídit pod Jedličku Tužkovník. Viděla jsem ho už dávno na HitHitu a je prostě super. Zas hezky doplní i pokojíček, který jsme holkám udělali v bílé barvě kombinovaně s natural dřevem, takže to je první dáreček, o kterém vím, že se k nám chystá 🙂 .

I na tužkovníky se vztahuje sleva 9% s kódem MKLIFE201910_UTUKUTU

Kid helper – pomocník nejen do kuchyně

Kdo máte děti ještě malé a chcete je plně zapojit a zapřáhnout do kuchyňských prací, bude se vám možná líbit vymazlená tukaní učící věž. Kid helper Tukan je pomůckou nejen do kuchyně. Je bezpečný, dobře vypadá, ale nebude vám zabírat příliš místa. Děti budou samostatnější a naberou spousty zkušeností daleko dřív, díky tomu, že jim umožníte bezpečně sdílet prostor dospělých.

Tukánek je verze učící věže, která je rostoucí a po odebrání bočnic slouží dál celé rodině jako schůdky. Běžná doba používání dětmi je od cca roka do 8 let.

Na Kid helper Tukana se vztahuje sleva 7% – o kod si napište v komentáři, pošlu unikátní – zbývá 8ks

Do letošní čekačky na Ježíška

Je to jen maličkost, ale za sebe doporučuju i ty zdravé svačinky, které jsou „bonbónové“, ale zdravé. Holkám s nimi letos budu plnit adventní kalendář 🙂 . Prvně jsme je ochutnali právě na festivalu mini na jaře a v tu chvíli je Utukutu zařadilo do svého e-shopu. Vybrat si můžete více druhů, holek nejoblíbenější jsou ovocné drápky 🙂 .

Na zdravé svačinky se vztahuje sleva 4% s kódem MKLIFE201910_SVACINKY

Slevové kódy pro vás, naše čtenářky 🙂

9% sleva s kódem MKLIFEUTUKUTU
(platí na chůdičky, tužkovníky)
7% sleva s kódem kód pošlu do emailu či zprávy, jakkoli mě kontaktujte, je omezený počet kódů
(platí na Kid Helper učící věž)
4% sleva s kódem MKLIFESVACINKY
(platí na zdravé mlsání 🙂 )

Objednávejte z e-shopu: https://www.utukutu.cz/shop

Na celou slevovou akci bude dohlížet přímo majitelka Gabi. Bude i u odesílání a zaručuje, že u ničeho se vám nedostane jiné než 1.jakosti. Kdyby bylo třeba řešit reklamaci, bude řešena obratem. Kdyby vás k tomu cokoli napadlo, dejte mi vědět 🙂 . Pokud potřebujete cokoli vyřešit s objednáním, využijte přímo Gabču na gabi@utukutu.eu

Pokud v jedné objednávce bude více produktů, zadejte slevový kód jen jeden a do poznámky v objednávce napište, že prosíte o úpravu cen pro všechny položky objednávky. Ceny vám budou ručně upraveny a zaslány nové podklady k platbě 🙂 .

Akce končí 1.11.2019

MUDr. Michala Knězková

All posts

63 Comments

 • Ivana 8.10.2018 at 5:19

  U nás je top jednoznačne prkno, a keďže pokojík ešte len vymýšľame, tak asi v neutrálnej “drevenej” farbe. Plus samozrejme svačinky – sušené ovocie na akýkoľvek spôsob u nás frčí 🙂

 • Hanka 8.10.2018 at 5:45

  Prkno už máme, pořídila jsem chůdičky a dobrůtky 🙂 za slevu mpc děkuji 🙂

 • Jana 8.10.2018 at 7:31

  pořídila bych prkno, moc se mi líbí, posílám pozdravy J.

 • Sabina 8.10.2018 at 7:38

  Pěkně ráno, pořídila by jsem asi prkno, dětem by se moc líbilo, a nějakou pěknou knížku tu dáváme na každé Vánoce, děti si vyberou která by se jim líbila a pak si jí čteme, prohlížíme a vypravíme si obrázcích. Navíc starší syn i když ještě nechodí do školy tak mladší dvou lété vypráví podle obrázků pohádky, to je hrozně pěkná podivná na ně. Pěkný den

 • Jany 8.10.2018 at 7:45

  Dobré ráno, klukům bych pořídila klasické prkno. Jsou už větší a určitě by našli hodně způsobů využití 🙂

 • Iva Sedláčková 8.10.2018 at 7:49

  Nejvice se mi líbí houpačky Spectra a na knížku Kostika si brousíme zoubky :-)))

 • Veronika 8.10.2018 at 7:49

  Ahoj Míšo, přemýšlím nad houpacím prknem 😍 Nejenom, že vypadá úžasně, ale děti by se na něm maximálně vyřádily!!

  Díky za kódy a za soutěž! Knížky milujeme a Kostíka v knihovně jěště nemáme ❤️

  Sdílím na fb 🍀

 • Petra Konečná 8.10.2018 at 7:51

  Libi se mi ta houpacka Spectra, myslim ze by se na ni deti vyradily:)) tak mozna ji detem Jezisek nadeli;)

 • Lenka 8.10.2018 at 8:02

  Zvazuju koupi duhove houpacky, ale uvidime, zda to projde rodinnou radou =pres tatinka 😀

 • Bohdana Pejchalová 8.10.2018 at 8:12

  My mame doma prkno na ozkouseni.moc nezaujalo.ja osobne bych radsi houpacku.tak uvidime.urcite ochutname svacinky;)

 • Barbora Liskayová 8.10.2018 at 8:14

  Nádherné sú houpačku. Prkno už doma máme:D

 • Eva 8.10.2018 at 8:24

  Přemýšlíme nad houpačkou k Vánocům, takže děkujeme za slevu.

 • Lenka 8.10.2018 at 8:31

  Dobré ráno, přemýšlím nad houpačkou spectra. V létě měli děti možnost vyzkoušet prkno a byly nadšené. Spectra se mi zdá však malinko lepší. A nejspíš vyzkoušíme i zdravé mlsání.

 • Michaela Kratochvílová 8.10.2018 at 8:31

  My máme od loňských 2 narozenin houpací prkno a super, ještě by se mi líbila barevná Spectra, ale to necháme na dárek pro druhé dítko které se má každým dnem narodit :)) a syn teď ke 3 narozkám dostane pastelkovnik, na festival už se moc těším, vždycky si to tam se synem parádně užijeme 🙂

 • Romana 8.10.2018 at 8:35

  U nás frčí prkno, k 2.narozeninám bylo jasno a k tomu ty super dobroty…to je ráj! 🙂 A mikuláš je taky vyřešen!
  Kostik od Julinky je krásný, tak snad se poštěstí! 🙂

 • Pavlína Nedvědová 8.10.2018 at 8:39

  My máme doma prkno, ráda bych teď pořídila pastelkovník. 😉

 • Anna 8.10.2018 at 8:41

  Houpačku máme, prkno jsem zamýšlela až později, ale sleva láká, tak ještě uvidím, možná bude už letos 🙂

 • Renáta 8.10.2018 at 8:49

  Škoda, že jsem Spectru objednala asi před měsícem….Nevadí. I tak se těším, až s ní dcera po vánocích začne řádit 🙂 Díky za inspirativní blog.

 • Hana Dlouhá 8.10.2018 at 8:51

  No houpací prkno mám schované pod stromeček. A přemýšlím ještě o chudičkách.

 • Irena Durdilová 8.10.2018 at 9:03

  Míšo díky slevě jsem objednala houpací prkno. Dlouho jsem přemýšlela, jestli prkno nebo houpačku, zvažovala vše pro a proti a rozhodla se pro prkno. Mladší dcera má totiž teprve 1 rok, bála bych se, že by z houpačky mohla ještě spadnout. Je totiž o dost větší než prkno. Jinak o knihu soutěžním i na fb, moc se nám líbí. I.

 • Radka 8.10.2018 at 9:16

  Všechny jejich produkty vypadají dobře 🙂 Každopádně já mám zálusk na houpací prkno, ale pořád zvažuji, zda by nebyla lepší Houpačka Spectra. A teď mě hodně zaujal jejich Swallow Balanceboard.
  No a zdravé mlsání je taky super 🙂

 • Barbora Heděncová 8.10.2018 at 9:19

  Chystam se na houpacku Spectra, asi pastelovou. Ale nemine nas ani prkno, protoze synovi chci k 1.narozeninam poridit nejmenovaneho konika od konkurence, ktery se z prkna sklada…

  • Míša 8.10.2018 at 9:55

   Baru tak nepořizujte, bude na něj přes blog taky sleva – Antonie Emma 🙂

 • Petra 8.10.2018 at 9:26

  Asi koupime prkno k Vanocum. Premyslime nad nim jiz dlouho takze sleva supr. A Kostik by se nam taky libil😀😀.

 • Lucie 8.10.2018 at 9:28

  Pořád váháme. Ráda bych pořídila prkno pro kluky (6,5 a 1 rok) Ale nejsem si jistá, jestli ho využijí i ti větší raubíři. Nebo jestli koupit jen Spectru pro nejmladšího. Nevim, nevím.

 • Petra 8.10.2018 at 9:37

  Houpací prkno u nás nezahálí a stalo se součástí obývacího pokoje. Hodně se mi líbí i Spectra nejen pro svou barevnost, ale i možnost si v ní relaxovat a někdy je jedno prkno na 3 holky prostě málo 😀 k Vánocům ale uvažuji nad chůdičkami.

  • Petra 8.10.2018 at 9:37

   a také nad zdravými svačinkami

 • Marie Babicová 8.10.2018 at 9:39

  Ahoj. Děkujeme za super slevu. Líbí se mi jak houpačka spectra, tu asi objednáme ještě dnes nebo místo ní prkno. 👌 Těším se na další skvělý tip, krásný týden. MARIE. PAAAAA

 • Dasa Kovalova 8.10.2018 at 9:53

  Houpaci prkno jsme pořídili pod stromeček loni. Líbí se mi chudicky😉

 • Misa 8.10.2018 at 11:34

  Houpačku doma jeste nemáme, prkno (staré, s panáčkem) už dávno 😀

 • Iveta 8.10.2018 at 11:41

  Máme prkno, oblíbené jak kdy, ale využíváme hlavně při cvičení na fyzioterapii.
  Chůdičky a svačinky budu objednávat. 🙂
  Iveta

 • Verča 8.10.2018 at 12:46

  Tak na tuhle slevu jsem se moc tesila. Zel bohu ji nakonec nevyuzijem na prkno jak bylo v planu. Necekane dostala totiz houpaci prkno jine znacky od prarodicu. Uvazuju ale, ze bych vzala nejake to mlsani take do (prvniho) adventniho kalendáře. Diky

 • Hana Procházková 8.10.2018 at 13:43

  Už jsme přes Utukutu koupili prkno. Čeká u babičky a určitě na Mikuláše koupím zdravé mlsky.

 • Lucie 8.10.2018 at 13:50

  Kvůli barevnosti se mi líbila houpačka nejlíp duhová. Ale kvůli věku mých dětí (11, 8, 6 a 1 rok) jsem po shlédnutí nosnosti a doporučení věku spíš brala prkno. Jaké doporučíte houpací prkno nebo Xl prkno? Děkuji

  • Míša 8.10.2018 at 13:53

   Dobrý den Luci, doporučila bych vám už XL, protože na něm si užije už i 11 a 8leté dítko. Tihle dva si na malém houpacím prkně už moc neužijí 🙂 .

 • Katka 8.10.2018 at 14:15

  Nejvíc by se mi asi líbila houpačka, ale ještě se musím rozmyslet, jestli na ní fakt dojde 😉

 • radu 8.10.2018 at 14:21

  me se libi houpacka Spectrum, chudicky a sladke svacinky.

 • diona.ea 8.10.2018 at 16:00

  Mě se líbí houpačka Spectra, duhov 🙂

  • diona.ea 8.10.2018 at 16:01

   duhová

 • Hanka 8.10.2018 at 16:04

  Doma máme prkno, tak ted přemýšlím o spectře. Uvidíme, co nám na to řekne tatínek 😁. Svačiny jsou pro mě novinka, tak se ráda podívám.

 • Peta 8.10.2018 at 16:26

  Moc radi bychom poridili houpacku (barevnych favoritu je hodne ;))) , tuzkovnik 😉 dekujeme, Miso, ze super UTUKUTU clanek ;))) MAVAME 😉

 • Květa Hanáková 8.10.2018 at 16:51

  líbí se mi duhová houpačka, zvažuji její koupi :).

 • Helena Kotrchová 8.10.2018 at 20:36

  Mame prkno a je bezvadne. Rada bych i houpacku,ale to by mi musel nekdo prispet na vetsi byt 😂

 • Vendula 8.10.2018 at 22:13

  Mě se moc líbí prkno, holky by si ho určitě užily a obýváku by taky slušelo…ale zatím mi to přes rodinnou radu bohužel moc neprochází…třeba čas uzraje:-)

 • Ter 9.10.2018 at 7:45

  To jsou krasne darky a, bezva,zetakbrzypred Vánocemi:)) svacinky hsou bezva,ty by mohl prinest Mikulas:)))) ale ta Spectrahouoacka vypada úžasné, no, jen nevim,co by na takovy darecek rekli sousedi pod nami:))))

  • Míša 9.10.2018 at 13:39

   🙂 to jsem ráda, že se líbí…a pozor, o houpání nevím ani já ve vedlejší místnosti, takže o sousedy bych se vůbec nebála 🙂

 • Lucka 9.10.2018 at 8:02

  Dobrý den Míšo, zase další super článek! A úžasná možnost slevy. Houpačku už máme od minulého roku, ale moc se mi líbí chůdičky😉

 • Haňulka Salátová 9.10.2018 at 8:05

  Máme doma prkno, noo ale ta houpačka je úžasná 😍

 • Martina 9.10.2018 at 14:19

  Moc díky za tuhle slevu, Míšo! Objednala jsem houpačku, tu jsem měla v plánu už dlooouho (bude k 2. narozeninám synka), a pro manžela k ježíšku balance board (měl letos úraz a potřebuje rehabilitovat kotník, tak doufám, že to bude zábava pro nás oba 🙂 A vzala jsem na vyzkoušení i zdravé svačinky. Utukutu je úžasné!

 • Nikol Horáková 9.10.2018 at 20:33

  Já bych nejradši houpačku i prkno, nemůžu se rozhodnout 😀 Houpačka je nej SPECTRA EMIL a prkno SE SV. MODROU HRANOU 🙂

 • Blanka Šeligová 9.10.2018 at 22:10

  My pořizujeme houpačku Spectra k Vánocům.Máme raubíře 2.5 a 9 měsíců, tak jsem zvědavá, jak si ji užijí😉

 • Martina 10.10.2018 at 9:01

  No asi kupim iba svacinky a pastelkovnik.Aj ked aj spectra ma.velmi laka, no myslim ze mi to u manzela neprejde😒diky moc za super.blog.cerpam z neho casto, super.Hlavne tie vyletnicke! Inak uz su vysledky mamanblog? Som zvedava jak ste dopadly holky❤👍

  • Míša 10.10.2018 at 10:13

   Marti zdravíme 🙂

   moc děkuju za komentář. Pastelkovník poletí i k nám, tak se těším, jak si do něj holky ten svůj pastelkový čurbes naskládají 😀 .
   MAMAblog roku zatím nemám informace, tak je možné, že jsme se nedostali do TOP10 nebo druhá varianta, že se teprve vyhlášení řešit bude. I my jsme zvědavé a jak budu vědět, určitě dáme vědět 🙂 .

   Mějte se krásně
   Míša a holky

 • Veronika 10.10.2018 at 11:59

  Tak u nás by to vyhrála duhova houpačka, příp. prkno u dětí a tužkovník u maminky 🙂 Bohužel, u tatínka to jako nápad pod jedličku zatim neprošlo… Uvidíme za rok 😉

 • Jitka 10.10.2018 at 12:11

  Tak a já mám program na víkend jasný 😁 musím přemluvit manžela, protože houpačku prostě pod 🎄 chci 😁😇 naše malá Anička houpačky miluje a když jdeme kolem hřiště, tak volá z kočárku houpy 😍 a Kubík by si ji určitě užil ještě též ( bude mít čerstvě 4) 🙂

 • Terka 10.10.2018 at 13:24

  Chůdičky vypadají parádně. Máme doma houpačku a jede denně a má nespočet využití od houpání, klouzání přes tunely apod. 🙂

 • Lenka Hermanová 10.10.2018 at 20:33

  Líbí se mi houpačka SPECTRA. Kluci ji znají ze cvičení a moc rádi se na ní houpají. Původně jsme ji nebo prkno chtěli pořídit k Vánocům, ale tatínek přišel s tím, že houpačku zkusí vyrobit. Tak jsem zvědavá, jestli se mu to podaří.

 • Lenka 10.10.2018 at 21:03

  Dobrý večer, prkno už máme, teď přemýšlím o houpačce.

 • Monika MIKULOVÁ 10.10.2018 at 21:25

  Máme Houpací prkno, ale líbí se mi to XL.

 • Pavla 10.10.2018 at 22:40

  Vybrat si je těžké, líbí se mi i houpačka i prkno. Ale nejspíš bych vybrala prkno.

 • Kamila 12.10.2018 at 13:46

  Máme zálusk na houpačku, jsem zvědavá, jestli se do ní nasoukám i já 😂

 • Petra Chmelíčková 12.10.2018 at 18:22

  Dobrý večer Míšo, mě se moc líbí to XL houpací prkno, říkám si, že na něm by se holky mohly houpat společně … ale ta cena …:( No ještě vymýšlím, co koupíme … chci Albi tužky což je taky dost peněz takže uvidíme:) Díky soutěž, knížek není nikdy dost:) Petra (sdílím a komentuji na fb).

 • Leni 13.10.2018 at 9:30

  my máme doma houpací prkno, ale kupovala jsem ho tenkrát od jiné značky. starší dceru bohužel moc nezaujalo, tak mě to mrzí, ale mladší už pomalu dorůstá a vkládám v ní naděje 🙂 moc se mi líbí ten tužkovník, pořád řeším, kam s pastelkama a fixama, aby byly uklizené, ale zároveň je měly holky na očích… to by se mi moc líbilo 🙂 děkuji za možnost soutěžit!

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×