sladká odměna | jsme MAMAblog roku 2017

Nebylo tu nebylo a určitě si své místo na blogu zaslouží. Zhodnocení celého MAMAblogu roku, ankety, kterou rozhodujete vy, čtenáři všech maminkovských blogů, kterých (jak jsem si všimla) není vůbec málo. Obrovský dík patří vám, že jste obětovali čas a své osobní údaje a hlasy nám posílali. Jen díky vám nám pro letošek náleží titul Mamablog roku 2017 a já jsem strašně šťastná, že tohle je něco, co holkám z jejich vzpomínkového alba už nikdo nevymaže, protože blog je zásluha hlavně jejich. Dnes bych vám ráda ukázala, jaký byl náš den, co jsme pěkného vyhrály a ráda bych některé ty krásné výhry darovala vám.

Kdo sleduje blogů víc, možná jste si všimly, že se hodně blogerek bouřilo proti nutnosti žadonit každý den u čtenářů o hlasy. Padají názory, že by se měl celý systém změnit a bylo by víc fér, aby každý z vás mohl v budoucnu poslat jen jeden hlas. Zdá se to určitě pohodlné i pro vás, jen je potřeba se zamyslet, že pokud by to tak bylo, náš blog byste nejspíš ani vy nenašla. 

Právě anketa MAMAblog roku 2016 nám loni udělila 2.místo a a to bylo na blogu sotva 300 čtenářů. Dostali jste nás do TOP 3, kde jsem stála mezi maminkami blogerkami, které měly už tehdy čtenářů tisíce. Systém hlasování, kdy se smí poslat jen jeden hlas by nám nedal šanci, i kdyby opravdu každý poslal. Díky systému „jeden za den“ nás pár čtenářů vystřelilo a my letos nejenže obhájily, posunuly jste nás ještě výš, takže téhle anketě a systému já vděčím.

Právě proto jsem za, aby se nadále ty dva týdny hlasovalo tímhle stylem, protože kdyby ne, bude to anketa převážně o tom, kdo píše blog déle a má tak větší základnu čtenářů. Nedá to šanci žádné mamince, která bude psát pár měsíců, i kdyby její blog byl originální, čtivý a krásný. V neposlední řadě to je fér i ke všem sponzorům, díky kterým je akce propagována a díky nimž můžete i vy hlasováním něco vyhrát.

I proto vám slíbím, že po vás celý rok chtít nic nebudu, ale za rok v tomhle čase budu o hlasy žádat zase. Myslím si ale, že jsem se k tomu i letos postavila férově a snažila se vám téměř denně nabídnout článek, aby váš hlas byl zasloužený více než jednou a bylo jen na vás, zda zahlasujete. Potupně žadonící jsem si naštěstí nepřipadala :-).

Ale dost k téhle zákulisní části, protože náš den byl krásně princeznovský. Nelince jsou 4 roky pryč a ještě nikdy nebyla stříhaná. Uuuf, už asi musíme :-D. Poprvé tak zasedla do kadeřnického křesla právě v den vyhlašování, protože jsem cítila, že nás do té TOP 5 dotlačíte a moc jsem chtěla, aby si to holky (Nela) pamatovaly a užily. 

Ráno jsme tak utíkaly na ípák, odkud je to jen kousíček do malého, ale útulného butiku Beauty bar by Bara. Sama majitelka Bára se tam stará o své klienty a Julinka se stala tou úplně nejmenší dámou, která v tomhle křesle seděla. Strašně moc doporučuju až budete chystat oslavu, svatbu nebo cokoli, protože zapletení vás krásně sladí jako maminku s dcerou, copánky na hlavě Nely vydrží až tři dny a dáte za ně v centru Prahy 400 Kč. Takže svatby, domácí oslavy, rodinné focení atd. A prosím, není to žádné promo, za návštěvu jsem platila, jen jsem prostě nadšená.

Mimochodem, když jsem chtěla učesat na imatrikulaci a chtěla jsem jen obyč zapletený cop, slečna v kadeřnictví v OC Flora mi tehdy řekla, že i tenhle cop kalkulují jako „malý společenský účes“ a chtěla by po mně 1200 Kč :-D. 

Holkám se ráno moc líbilo, společně jsme posnídaly – protože vím, že bez velké snídaně by Julie futrovala vše co ve Špejli najde, takže prevence byla důkladná. A pak jsme se krásnou procházkou dokodrcaly z ípáku až na Václavské náměstí, kde v Bistru Špejle bylo vyhlášení celé ankety a kam přišlo z jen z té naší lifestyle kategorie rovnou 15 nejlépe umístěných maminek.

Připadala jsem si lehce zaostale, protože tohle bistro prý každý zná, tak jsem se alespoň snažila tvářit, že i já a jen jsem celou dobu přemýšlela, jestli tam ty špejle „píchaj“ i do pití :-D. Jestli je tu někdo, kdo o bistru vůbec nevěděl, tak je to místo, které má spoustu výborného jídla a pití a trochu netypicky nevedou ceník. V jídle máte prostě zapíchané špejle, sami si naberete co je vám po chuti a v závěru platíte jen za počet sesbíraných špejlí.

 

Za foto dekuji feedo.cz

Hmm a toliko k celé snídaňové prevenci :-D. Nechápu kam to Juli dává, vážně ne. V dětském koutku, který byl pro děti nachystaný byl trochu nešťastně i koutek občerstvovací a to v našem případě dobře není. I dětem bych „jídelnu“ raději oddělila, protože priorita v duelu jídlo vs. hračka je asi všem jasná.

Za foto děkuji feedo.cz

Alespoň Nela se tvářila, že jsme nepřišly kvůli jídlu :-D. Strašně ji zaujala malá pračka, kterou tam dodal hlavní sponzor akce Vanish. K pračce totiž postavili ještě sušák s kolíčky a děti mohly prát, což mně přišlo dost úsměvné, Nele ale dost boží :-D.

Počkali jsme na celé vyhlášení a začalo se letos rovnou naší kategorií. Celé vyhlášení šlo rychleji než bych čekala a kdo by rád viděl kompletní výsledky, najdete je tady. V TOP trojce skončila na třetím místě stejně jako loni Alice z blogu Mámou stylově, která krom blogu natáčí i videa na YT. Na vrchních příčkách jsem si pro letošek prohodila místo s Terkou alias Madame Coquette, která skončila druhá a jestli blog neznáte, bude se vám líbit.

Za foto dekuji feedo.cz

Děkuji všem, které jsem potkala, ještě víc těm, kteří si našli vteřinku a přišly za mnou s holkama a gratulovaly ke krásnému umístění. Vám všem, kteří jste nám psali, lajkovali naše příspěvky kde šlo. Děkuji Míše z blogu Baby bistro, která celou akci zorganizovala. Už jen to, že takto naskládala všechny maminkovské blogy do jednoho pytle je pro všechny blogerky velká příležitost a šance, aby blog našlo více maminek.

Já byla překvapená, kolik nových blogů je a zaujaly mě například blogy Černé Káče, která v současnosti píše hlavně o všem, co se malého miminka týče, protože je hrdou majitelkou nového kousku :-), na blogu Dětem zdravě najdete vše co dělá blogu dobré jméno a to já rozhodně musím podpořit, kdo by hledal inspiraci na vaření dětem, další pro mě doposud neznámý byl blog Recepty dětem. Jste maminka studentka, pak se vám možná zalíbí blog One day one life, kde jednu takovou mladou maminku najdete a protože i já otěhotněla na vysoké, jsou mi mladé maminky moc blízké. A nakonec třeba blog budoucí dablmámy Spacesusi mámou, která má blog taky moc milý. No fůra jich je a já o to víc děkuji, že jste tu s námi a najdete si na mě a holky čas.

Holky, chce někdo do cukrárny???

 

A výhry? No krásné. Když se na ten balík podíváte, chybí tu jen luxusní Sydney PacaPod kožená přebalovací kabelka Mimmo, která je moc krásná, i když už přebalovat nepotřebuju jako dřív :-D. Určitě vám ji tu časem ukážu.

Jak to v té krabici všechno vidím, trochu přemýšlím, jestli tady není ukrytý tak trochu vzkaz „mezi řádky“. Vždyť z toho úplně řve ÚKLID a MIMINO :-D. Nooo, tak to se nezlobte, ale tohle musí z domu 😀

Vanish daroval všem hezké balíčky se svými produkty, Hipp v průběhu akce nakrmil všechny děti a ještě nám nabalil krabici domů jako výhru. Moc mě zaujalo snídaňové müesli bez přidaného cukru, tak to určitě zkusíme. Spousta dětské kosmetiky Sebamed, kterou vám tady dnes taky rozdáme. Pro spokojená bříška nejmenších je ve výhře balíček Apo-laktík. 

Zubní kartáček sonicare od Philips je krásnou výhrou, kterou teda my darujeme dětem starším, protože já i naše zubařka zastáváme názor, že je to věc milá a užitečná, ale ne pro tak malé děti. Uvažovat o něm budu, ale až tehdy, kdy si děti budou umět čistit kvalitně zoubky samy a budou mít zmáknutý vzorec čištění, na což jsou obě moje bobule ještě moc malé.

Pak tam byl ještě poukaz na moc krásné oblečení Small rags a na to se těším moc, protože ho mám v oku už delší čas. A poslední bosochodecký poukaz na capáčky do Neobuto. Krása a ještě jednou za to vše děkuji.

A teď to nejdůležitější před koncem. Nelinko a Julí. Jste nejvíc, vy dvě jste náš MK Life a nebýt vás dvou, žádný blog by nezačal a nikdo by na něj nechodil. Já ho sice můžu psát, můžu fotit, ale to vy dvě určujete jeho obsah. Smějete se z fotek na všechny, baví vás si se mnou každý článek procházet a prožívat tak naše výlety a zážitky vícekrát. A já vám slibuju, že až za mnou přijdete pod pubertálním vlivem estrogenů a progesteronů a prohlásíte rebelské „a dost, matko“, blog nasměruji jinam :-). MOC, moc a ještě víc jste pro mě i pro tátu.

 

Holky si po cukrárně a dopoledni stráveném v koutku doma sedly k daru největšímu, děkujeme LEGO Duplo za takovou krásnou sadu. Holky z těch všech zvířat nemohly usnout. Jen já teď budu muset ty kostky skladovat asi i v hrncích v kuchyni :-D.

A protože mě ani žádný MAMAblog roku nedonutí počít třetího potomka nebo doma víc uklízet (manželovi velké Sorryjako), musí to všechno pryč a to hned :-D.

Zbav nás jednoho krásného balíčku

 

1. balíček MIMINKO: 
probiotické kapky Apo-laktík s krásnáým pexesem, „cucík“ od Hippu, kosmetika Sebamed. dudlíček MAM 0-6m a Vanish na skvrny 🙂 od hlavního sponzora

2.balíček BATOLÍK
mlsací sbírka od Hipp (kvalitní příkrmy, cucíky i oplatky), kosmetika Sebamed a ať máte naklizeno, přidáme další Vanish na skvrny, ať děti můžou vesele prasit :-D, že?

3.balíček HOSPODYŇKA
hahaaa tak která z vás do něj jde… tablety do myčky Finish, tekutý Vanish na skvrny, a až bude uklizeno, sáhneš po silikonové formě na bábovku, napečeš a ať máš pro sebe víc bábovky, pro děti ti posíláme chuťovku od Hippu ať maj energii na řádění a pro tříleťáky i doplněk stravy pro jejich klouby Colafit. Na závěr balíček vlhčených ubrousků, ať hezky ukončíme to čisté kolo správné hospodyňky :-D.

 

1/ buď nebo se staň fanouškem naší FB stránky MK-Life
2/ Do středy 21.6. napiš komentář pod tento článek nebo na FB,

který z balíčků byste brala – klidně víc sad

(nezapomeň na sebe nechat kontakt!)
3/ pokud navíc budeš sdílet veřejně článek i na FB, zařadíme Tě do slosování hned 2x

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

101 Comments

 • saui.dj 18.6.2017 at 6:34

  Dobre rano,moc gratuluji k umisteni,myslim,ze zaslouzenemu:-) a sady vypadaji krasne vsechny a taky by se urcite hodily,ale nejvic se mi libi hospodynka 🙂 diky sarka

 • Petra Kocourkova 18.6.2017 at 7:31

  Blahopřeji k zasloužené výhře. Čast dokumentace jsem už viděla na fb u Lucky Nachtigalové a denik fb matky. A jako výhra by se nám hodila poslední sada hospodyňka, protože ani já neplánuji třetí dítě. Díky Petra pkocourkova@gmail.com

 • Lenka Adoltová 18.6.2017 at 7:38

  Moc gratuluji k výhře 🙂 sleduji, co to dá, moc krásně a inspirativně píšete 🙂 nám by se nejvíce líbil balíček Miminko, pro naše malé miminko, které se narodilo v tomto týdnu 🙂

 • animali 18.6.2017 at 8:04

  Ja se take pridavam jeste jedniu ke gratulantum 🙂 balicek by me potesil asi jakykoli, momentalne nejvice treti. Lenka (mallenka@centrum.cz)

 • Renata Pekárková 18.6.2017 at 8:13

  Gratuluju k vyhre. Ja bych tyhle balicky taky rozdala 😃 takze nechci zadny 😏 a tesim se na dalsi pekne clanky.

 • Daniela Mašková 18.6.2017 at 8:14

  Na váš blog jsem narazila náhodou a moc moc se mi líbí, takže gratuluji k zasloužené výhře. Zatím mám doma mrně, ale už teď se těším, až budu čerpat víc inspirace na výlety. Líbil by se mi balíček Batolík 🙂 Daniela (Maskova.D@centrum.cz)

 • Anonymní 18.6.2017 at 8:15

  Také velmi gratulujeme!! 🙂 balíček asi 2 Eva (akja@centrum.cz)

 • Radka Csémi 18.6.2017 at 8:23

  gratuluji k výhře, jsem sice vaše úplně nová fanynka a jsem moc ráda, že jsem na Váš blog náhodou narazila, je super, nám by se hodil balíček batolík (radka.zadinova@gmail.com)

 • Anonymní 18.6.2017 at 8:34

  Gratulujeme. Domů by se nám nejvíce hodil balíček číslo 3 Hospodyňka. ivicek.kiwicek@seznam.cz

 • Petra Mikudova 18.6.2017 at 8:35

  Gratuluji k výhře�� holčičky jsou bezvadne, doufam, ze ta naše bude jednou taky �� balíček by u nas bodoval c. 2, papání je totiž u nas taky na prvním místě, haha, a kolikrat i pred hrackami���� nicméně uklizet je taky třeba, takze ta 3. taky neni marna, ze�� no a 2. pro spokojene brisko vonaveho miminka jakbysmet, hihi, takze babo rad������ mikudo.petra@seznam.cz sdilim i na fb😉

 • Jeste znovu a po sty gratulejeme se señorem Miso, zaslouzis si to a to co se ze vsech stran hrnulo internetem na zpusop hlasovani a celou anketu, to me donutilo prehodnotit zebricek pravidelne sledovanych blogu. Velka poklona Misy z Baby bistro, ze to ustala s nadhledem, me by to tocilo. Pochopila jsem, kdo je jak moc soutezivy, komu jde jen o umisteni a ta skryta rivalita se mi mezi maminkama vubec nelibi. Balicek zadny nechceme, nevyuzijeme, tak nas z losovani vyrad, at ma sanci nekdo, komu bude k uzitku 🙂

 • Helena Fischerová 18.6.2017 at 8:41

  Ahoj MK Life😊, předem soutěže bych chtěla i s Emi pogratulovat a popřát, ať se i nadále daří minimálně, jako doposud😊
  Radost by nám udělal balíček 1 či 2 Sebamed máme v oblibě a mlsání od Hipp též😉
  Soutěž sdílíme a přejeme krásnou neděli Vám i holčičkám😊😊😉 kontakt he.fischerova@gmail.com

 • Hana Dlouhá 18.6.2017 at 8:41

  Gratuluji k umístění 🙂 my by jsme užili balíček číslo 2. batolíka 🙂 děkuji Hana
  hana.dlouha125@seznam.cz

 • SpaceSusi 18.6.2017 at 8:42

  Gratuluji k výhře 🙂 Výhra je to určitě zasloužená 🙂 Pokud by se poštěstilo, tak potěší kterýkoliv balíček, protože už brzy k nám "přiletí čáp" :D, takže bychom využili i ten pro nejmenší a zároveň máme doma téměř tříletou slečnu 🙂
  spacesusi.blog@gmail.com

 • Radka H. 18.6.2017 at 8:43

  Gratuluji k výhře:) Doma by nás potěšil balíček batolík nebo hospodyňka.
  r.harabisova(zavinac)gmail.com

 • Anonymní 18.6.2017 at 8:45

  Moc gratuluji.Vaše výhra je oprávněná,protože máte úžasné dětičky a blog je skvělý.Hodil by se mi balíček batolik:)M.Němcová(Martulka.l@seznam.cz)

 • Anonymní 18.6.2017 at 8:46

  Gratuluji ��Nam by se hodil druhy nebo treti balicek ☺bysver@seznam.cz

 • Anonymní 18.6.2017 at 8:48

  Gratuluji k výhře opravdu si ji zasloužíte za váš úžasný blog:-) volila bych set c.2 Batolik nebo 3.hospodyňka.Dekuji Hanka
  hankafb@centrum.cz

 • Anonymní 18.6.2017 at 8:48

  Musim priznat, ze jsem se opet pobavila:-) jak krasne se da napsat o takovem nezucastnenem dni a zakomponovat tam zdravou stravu, krasne vlasy i rozhled po Vasi domacnosti:-) (s konstatovanim, ze vsude je to asi stejne) a prekvapeni, ze za blby francouzak si v Praglu uctuji 1200!!!! No pani! To uz stoji za uvahu se ho naucit sama na sobe? Co Miso? Vyzva? Fakt to jde:-) Takze ja jsem pro balicek c. 2 anebo 3. Stejne jako Vy uz fakt tretiho potomka neplanujeme:-) Nakonec jeste jedna obrovska gratulace a mam velkou radost, ze i nase hlasy mohly rozhodnout:-) sdilim fb debbie debbiova, debbie@post.cz

 • Anonymní 18.6.2017 at 8:52

  Ahoj, moc gratuluju k výhře a přeju mnoho dalších krásných článků…. balíček dvojku nebo trojku. El sunshine29@seznam.cz

 • Jiřinka 18.6.2017 at 8:53

  Paráda! Gratuluji k výhře. Blog se mi moc líbí, jen tak dále. Domů by se nám hodil balíček č.3. Ale pokud bych vyhrála balíček č. 2, tak bych podarovala kamárádku. Přeji hezký den. (jirinasedlakova@centrum.cz)

 • Veronika Vecerkova 18.6.2017 at 8:58

  Juuuu dekujeme za zmínku o našem blogu Detem zdrave, já ten tvůj uz ctu nejaky patek, takze je to pro me pocta 🙂

 • Anonymní 18.6.2017 at 9:08

  Moc gratuluji, nam by se libil balicek 2 i 3 �� (V.Segecova@seznam.cz)

 • Anonymní 18.6.2017 at 9:08

  Gratuluji moc 🙂 Ja bych brala vsechny tri, mam doma dvou a pul letou cacorku a dalsi mimco cekam, takze vyuziju vsechno 🙂
  veronika.sulcova@centrum.cz

 • Barbora Jastrzembská 18.6.2017 at 9:19

  Gratulujeme, hodil by se kterýkoliv balíček ale asi pro nás je top hospodyňka.
  Barajastrzembska@gmail.com

 • Marie 18.6.2017 at 9:26

  Holky moje, jste prostě nejlepší 😘 Moc ještě jednou gratulujeme! Moc by se nám teď hodil miminkovský balíček, pexeso bysme zkusili s Tobíkem, takže dvě mouchy jednou ranou 😉
  mujfialovysvet@hotmail.cz

 • Libuška Křížová 18.6.2017 at 9:31

  Gratuluji 🙂 A za mě balíček č. 2 Batolík. Sleduji a SDÍLÍM na FB jako libuska.krizova a mailík mám marcrazy@centrum.cz

 • Lucie J. 18.6.2017 at 9:52

  Ještě jednou moc gratuluji k 1. místu!!! Vzhledem k tomu, že se nám každým dnem má narodit miminko (a hospodyňka moc nejsem :-)), tak by se nám nejvíce hodil balíček MIMINKO 🙂
  Přeji krásný den
  johanikova.l@email.cz

 • Jana 18.6.2017 at 9:59

  První místo max. zaslouženě, to je jasná věc 🙂 Jinak sada by se určitě hodila hospodyňka, ale pro naši Juli i batolecí, takže je to celkem jedno, všechny jsou krásné a ty jsi Miši úžasná 🙂 pospisilovaja@seznam.cz

 • TerčaVerča 18.6.2017 at 10:03

  Mně se ulevilo, že copánky dělala kadeřnice, už jsem měla depku, že jsem úplně k ničemu:-)
  Máš krásný blog, holky a moc bych chtěla vědět, jak to všechno zvládáš – venovat se dětem, manželovi, dělat kurzy, fotit, psát články, vymýšlet aktivity…třeba se jednou dočkám článku i na toto téma!
  Čtu tě již dlouho, byla jsem i na kurzu první pomoci a z výhry mám velkou radost.
  Balíček BATOLÍK, pro naše dvě malá batolata:-) tereza@brandpoint.cz

 • Miroslava Cichá 18.6.2017 at 10:21

  Ahoj, gratuluji a brali bychom balíček č. 2 nebo 3. Mirka a kluci…
  (mirka.cicha@post.cz)

 • Martin Osicka 18.6.2017 at 10:39

  Moc gratuluji k výhře 🙂 Potěšil by mne balíček č.1. Přeji hodně elánu do další práce!hanycka.dobrovolna@email.cz

 • Kacka 18.6.2017 at 10:41

  Gratulujeme! Pro nas by byl super batoleci balicek 🙂 k.kata@centrum.cz

 • Elis Greskova 18.6.2017 at 10:51

  Ještě jednou Vam moc gratulujeme. Byla to opravdu zasloužená výhra. Moc rada si ctu vase clanky a jeste radeji uskutecnuji s mymi detmi vylety,ktere diky Vam mam ziskavam tipy,kam je vzit. Muj syn bude mit teprve tri roky a dcera ctyri mesice, takze teprve zaciname zkoumat svet.
  Nicméně darecky mate opravdu bohaté a nam by se libil ten batoleci.
  eliska.greskova@email.cz

 • Anonymní 18.6.2017 at 11:01

  Ggratuluji ještě jednou k výhře. Ač je to k nevíře, nám by se líbil balíček hospodyňka 😉 Copánky jste měly nádherné, moc vám to slušelo!
  macek-mp@seznam.cz
  Marcela Němcová

 • Anonymní 18.6.2017 at 11:07

  Zasloužené první místo 🙂 Ráda si udělám vždy čas na přečtení vašich článku. Takže ještě jednou gratuluji a už se těším na další. Hodil by se nám balíček Batolik. Sdileno cagovka.helga@seznam.cz

 • Irena Durdilová 18.6.2017 at 11:15

  Míšo ještě jednou moc gratuluji. Blog je super. Já bych si vzhledem k okolnostem vybrala balíček pro miminko. irena.durdilova@seznam.cz

 • Martina 18.6.2017 at 11:29

  Gratuluji k výhře, ráda u Vás na blogu hledám inspiraci . Balíčky by jsme uživili všechny, protože máme miminko, máme mlsouna a máme i nepořádek :). Takže zlatá střední cesta asi balíček číslo 2. Martina, makaface@seznam.cz

 • Monika Vágnerová 18.6.2017 at 11:49

  Moc gratuluji k vyhre 🙂
  Ani jeden 😉 prcek potravin. alergik a ja uklizim jen octem 😀

 • Petra Sísová 18.6.2017 at 11:52

  Moc jsem Vám to letos přála,prostě jste si vítězství zasloužily.Přeji do dalšího roku hodně inspirace.
  Hodil by se nám pro malýho balíček 2 a pro mě a dceru balíček 3 🙂
  Děkuji Petra
  ppnovot@gmail.com

 • Anonymní 18.6.2017 at 12:29

  Gratuluji k 1.mistu, moc jsem vam ho prala a treba i nase hlasy pomohly �� Domu by se nam hodil kterykoli balicek – Miminko pro miminko, Batolik pro starsiho i Hospodynka pro maminku – vybiram tedy treba Hospodynku 🙂 hanka.pl@seznam.cz

 • Renata Ševčíková 18.6.2017 at 13:15

  Zaujal mne balíček BATOlÍk 😉 Hlasovala jsem o sto šest 😉 Takže gratukuji moc 😉 pavlikovaRenatavseznam.cz a sdíleno jako Renata Ševčíková

 • Anonymní 18.6.2017 at 14:02

  líbil by se mi balíček miminko. akera@seznam.cz

 • Jitka 18.6.2017 at 14:41

  Moc vám to holky na vyhlášení slušelo 🙂 a ještě jednou a naposledy 😉 gratulace k prvnímu místu 🙂❤️ já bych si vybrala balíček 1 nebo 2 🙂 batole máme a mimi brzy přibude ❤️ a jen tak mimo 😉 úklid nemám ráda, ale uklizeno jooooo 😂
  kontakt: jitkajochmanova@seznam.cz

 • Anonymní 18.6.2017 at 15:19

  Gratulujeme, hlasovali jsme kazdy den 🙂
  Hodil by se nam balicek cislo 2 batoleci, a kdyby nahodou byl balicek cislo 1, tak bych ho schovala pro svou sestru 🙂
  jana.herr@gmail.com

 • Jojo Maly 18.6.2017 at 17:37

  Fandíme vám aj zo Slovenska…ste skvelí,preto sme za vás niekoľkokrát hlasovali… Radi čítame vaše príspevky a musím napísať že sú povzbudzujúce a nie raz mi pomohli ľahšie naštartovať deň…ak by som si mala vybrať tak balíček číslo 3 👏👏👏..(kontakt: teplanova@azet.sk)

 • Michaela Hofericová 18.6.2017 at 17:59

  Míšo, ještě jednou moc gratuluju! Posílala jsem poctivě, moc jsem ti to přála… Tolik inspirace mi zatím žádný jiný blog nedal. Brala bych balíček batolík nebo hospodyňka. michaela.kankova@centrum.cz

 • Darina Jelínková 18.6.2017 at 18:26

  Gratuluji! Výhra je zasloužená. Všem třem vám copánky moc slušely.
  Líbil by se mi balíček Batolík nebo Hospodyňka. Sdílím i na FB.

 • asmeena 18.6.2017 at 18:35

  Míšo ještě jednou velká gratulace tobě i tvým holčičkám. Jste úžasné a jste můj jediný blog, který sleduji pravidelně (sem-tam proletím scrap ženy Janču Bennett a Sadloňku, ať načerpám i inspiraci tvořivou sama pro sebe 🙂 ) Ale tvůj blog je nádherný co se fotek týče a velkou zásluhu na tom mají určitě tvé dvě ratolesti, které máš vždy nádherně upravené a vyoblíkané. Vkus máte holky skvělý. Ať vám to takto vydrží co nejdéle.
  A teda čučím co vše s tebou ty tvé princezny zvládnou absolvovat (na všech fotkách vypadají pořád v pohodě, jako by u nich ani neexistovalo nějaké vztekání a únava – i když nedávno jsme četla, jak jste stály v zácpě a Julča plakala, ale to bývá asi výjimka, ne? 😀 )
  Verča Sembolová (kontakt FB). Pááá

 • Anonymní 18.6.2017 at 18:39

  Gratuluji a pevne verim,ze si prvni misto za rok ohajite 😉 Nejvetsi radost by mi udelal balicek Hospodynka. helena.xxxxx@seznam.cz (Helena Kotrchova)

 • Katka Rudleová 18.6.2017 at 18:42

  Milá Míšo, moc gratuluji! Chodím si na Váš blog odpočinout, inspirovat a často se i dozvědět něco nového..máte široký záběr a to je super! Hodil by se se Batolík a Hospodyňka 🙂 Katka R. (k.fleky@seznam.cz)

 • Splendidka 18.6.2017 at 18:57

  Ahoj, moc gratuluji v zaslouženému prvnímu místu :). Z balíčků bych si ráda zasoutěžila o miminkovský a batolíka. Díky za krásnou soutěž a přeji fajn den. splendidka@yahoo.de

 • Anonymní 18.6.2017 at 18:58

  Objevila jsem tento blog teprv nedávno ale i přes to jsem poctivě pro něj hlasovala. Je vážně povedený. Moc díky:) A balíčky by se hodily všechny 3, máme totiž doma skoro dvouletou princeznu a cca za měsíc k ní přibudu ještě dvojčátka…Hanka (sport-girl@seznam.cz)

 • Míša 18.6.2017 at 19:15

  Miminko nebo hospodynku…to je jedno :)!! Na FCB sdilim, Inst. sleduji.Dik.Misa
  Misha88@seznam.cz

 • Anonymní 18.6.2017 at 19:18

  Krásný blog, gratuluji k výhře.Všechny balíčky vypadají super 🙂 Nám by se hodik balíček hospodyňka. tanula.esp@seznam.cz.

 • Michaela 18.6.2017 at 19:20

  Ahoj Miso, prvni misto je urcite zasloužené, blog je inspirativní a krasne se čte a sleduje 👍
  Ja bych si v případě výhry zvolila balíček 2 nebo 3.
  Diky, Míša (Michaela_moravcova@centrum.cz)

 • Anonymní 18.6.2017 at 19:25

  Gratuluji k výhře. Objevila jsem Váš blog před 14dny a z toho mála, co jsem stihla přečíst, jsem nadšená. Jsou tu super tipy a budu zde určitě čerpat rady a inspirace:) Zkusím si zasoutěžit o balíček Batolík a Hospodyňka. Tereza(kucerova-tereza@email.cz)

 • Věra Šimůnek 18.6.2017 at 19:35

  Děkuji za Váš blog, je perfektní. Ráda vyzkouším balíček 2 i 3 🙂
  vera.simunkova@centrum.cz

 • Thea Wl 18.6.2017 at 19:43

  Dobry den, gratuluji!!! Nam by se moc libil balicek 2 / Batolik.
  Krasny den
  Tereza terezazniszczol@seznam.cz

 • Jarmila Líkařová 18.6.2017 at 20:01

  Batolíka máme doma, mimi čekáme a určitou parodií na hospodiňku jsme též! 🙂 Takže bych měla radost z každého balíčku! 🙂
  jarcca056@seznam.cz sdílím Jarcca Jarunka

 • Nikol Horáková 18.6.2017 at 20:06

  Já bych brala jako klidně všechny 😀 v každém něco zaujme… hospodyňka – ta silikonová forma je boží, v mimi sadě bych zas ráda apolaktíka pro malého na posílení imunity..ale především je to batolís a mlsoun, takže bychom preferovali č.2 🙂 slunicko1321@seznam.cz Budu i sdílet na fb. Výhru Vám moc přeji, jak už jsem psala, jsem pro mě asi ten nejinspirativnější blog, který sleduji.

 • Noemi Vaňková 18.6.2017 at 20:17

  My bysme nejradeji balicek Batolik, aby zas jednou starsi syn nemel pocit, ze se vse toci jen kolem miminka – jeho mladsiho brasky.. 🙂

 • Lenka Hermanová 18.6.2017 at 20:34

  Gratuluji 😉 Mám doma miminko i batole, takže by se mi hodila sada 1 nebo sada 2 🙂 lenka.hermanova@email.cz

 • Anonymní 18.6.2017 at 20:48

  Velká gratulace :-). Ta forma na bábovku je prostě super, takže 3 ;). Ale nepohrdnu by jsme žádnou výhrou ;-). Krasný večer Jitka
  Jitkahrncirikova@seznam.cz

 • Žaneta Amélie Bašistová 18.6.2017 at 20:49

  Miso moc gratuluji Vam i holcickam za krasne umisteni.Nezahaleli jsme a poctivne hlasovali kazdicky den i na skolnim kurzu :-).Necteme blog dlouho,ale uz jsme prelouskali vsechny clanecky zpetne a bedockave kazdy den vyhlizim novy.Vas blog je pro me nejvice osobnim (mozna i proto,ze mam podobny vkus a dve holcicky se stejnym vekovym rozdilem).Takze jen tak dal a hodne sil.
  No a pokud by se na nas usmalo stesti,tak asi Batolika ;-).Jidla pry neni nikdy dost :-))))

 • Lenka Tomečková 18.6.2017 at 20:49

  Vám moc gratuluji:-) a já byhc brala 2 nebo 3
  lt83@email.cz

 • Adela Vejvodova 18.6.2017 at 21:15

  Balík Batolík pro moje batole 🙂

  vejvodova.adela_seznam.cz

 • Petra 18.6.2017 at 21:42

  Dobrý večer,
  pro nás by byl ideální balíček batolík.
  Jsem moc ráda, že Vám umístění v anketě udělalo radost, a snad tak pro nás budete dal psát stále s chutí. 🙂
  Hezký večer všem
  Petra Kundeliusová
  Cllowie@gmail.com

 • Kateřina Muchka 19.6.2017 at 1:50

  Gratuluji:-)
  Hodil by se balicek batolata i hospodynka
  horakol@volny.cz

 • Zuzana Brňová 19.6.2017 at 3:48

  Brala bych úklidový balíček. Celkem ráda uklízím a stále potřebuju mít doma zásobu, tak proto ten.
  zhalickova@seznam.cz

 • Anonymní 19.6.2017 at 5:09

  Přeji krásný den a zároveň moc gratuluji k zaslouženému umístění!:-) Jelikož mám doma dva prcky ve věku 8 měsíců a 4 roky, tak by se nám hodil kterýkoliv z balíčků pro děti…a protože mám po dětech i po manželovi 🙂 pořád co uklízet, tak bych brala všemi deseti i balíček pro hospodyňku:-) Pavlína T.
  trnkova-pavlina@seznam.cz

 • Petra Brázdová 19.6.2017 at 5:46

  Hezký den, moc gratuluji! 🙂
  Nám by se nejvíc hodil balíček č.2 nebo 3.
  brazdova.p@seznam.cz

 • melounová žirafa.23 19.6.2017 at 6:34

  Nejvíce by se mi hodil balíček č.1- pro miminko eliskatischlerova.et@gmail.com

 • 19.6.2017 at 7:08

  Přeji krásný slunečný den, gratuluju k vítězství. Holčičky jsou nádherné, účes to jen podtrhne 🙂 a skvělá je ta foťákem zachycená dětská radost 🙂 nám by se hodil balíček č. 3 🙂 m.stastna@atlas.cz

 • Kateřina Ottmarová 19.6.2017 at 7:19

  tak já bych brala batolíka, neboť tu naši malou prdelku je lepší šatit než živit a případně bych brala i balíček hospodyňka, neboť třeba myčka u nás jede každý den 🙂
  jinak super účes! jste kočky!
  hhranolkakatka@seznam.cz

 • Anonymní 19.6.2017 at 7:43

  U nás by se hodil balíček hospodynka. Gratuluji k výhře. Radost mám i já, protože jsem hlasovala právě pro vás. terkachalupova@gmail.com

 • Anonymní 19.6.2017 at 7:54

  Dobry den moc gratuluji k vyhre me by se nejvice libil balicek batolik nebo miminko dekuji 🙂
  Nociupije@seznam.cz

 • Anonymní 19.6.2017 at 9:21

  Všechny balíčky jsou moc lákavé, ale nejvíce by se mi hodil balíček miminko pro mojeho prcka ještě zatím v bříšku, ale každou chvíli má příjí t na svět. gabrisova.maria@gmail.com

 • Unknown 19.6.2017 at 9:33

  Dobrý den, vzhledem k tomu, že čekáme miminko, tak by se mi nejvíce hodil balíček batolík nebo miminko 🙂 Děkuji. pjenka@seznam.cz

 • Anonymní 19.6.2017 at 9:56

  Dobrý den,
  nám by se hodil balíček pro batole. Kosmetiku Sebamed používáme. Děkuji
  Pěkný den
  Katka
  horakkatka@gmail.com

 • Anonymní 19.6.2017 at 10:11

  Dobrý den, hodil by se mi balíček pro batole.

  Přeji pěkný den

  Alena
  alenamojzisova@seznam.cz

 • Anonymní 19.6.2017 at 11:59

  balíčky jsou krásné všechny 3, z každého bych použila něco, ale preferuju 2 nebo 3.
  l.tailorka@gmail.com

 • Anonymní 19.6.2017 at 12:25

  Krásné odpoledne! Já jsem pro Vás hlasovala a výhru si rozhodně zasloužíte! Moc díky za inspirativní čtení, ať se daří i nadále.
  Balíček bychom brali buď 2 nebo 3
  andrea.petrov@seznam.cz

 • Michaela Kratochvílová 19.6.2017 at 13:38

  Ještě jednou velká gratulace, určitě si to s holkama zasloužíte 😉 líbil by se mi balíček Batolík nebo Hospodyňka 🙂
  MK.Michaela@seznam.cz

 • Anonymní 19.6.2017 at 14:46

  Zdravíme a blahopřejeme moc k vítězství, blog jsem objevila nedávno a je super 🙂 Pokud by se na mě usmálo štěstí, nejvíc by se u nás doma hodil "Batolík" denisa.pelikan@seznam.cz

 • Anonymní 19.6.2017 at 16:16

  Blahopřejeme k vítězství! Nám by se hodilo miminko, neboť za měsíc čekáme 3 tí kousek:-) Irena.myslikovjanova@seznam.cz

 • Lenka Brtvová 19.6.2017 at 18:24

  Gratuluji k výhře:) Nám by se nejvíce hodil 2.balíček BATOLÍK pro naší malou 10-ti měsíční princeznu:) Lennisek@seznam.cz

 • Anet 19.6.2017 at 19:08

  Ahoj holky, ještě jednou moc, moc gratulujeme – jste nej ❤️ je až neskutečné, kam se vyšplhal počet čtenářů. Pamatuji si, když nás tu bylo možná 100 hlavně kvůli PL. Moc Vám fandím a jen tak dál. Pá, Anet

 • Libor a Petra 19.6.2017 at 20:50

  Gratuluji k výhře! Nám by se hodil buď batolík a nebo hospodyňka 🙂 petra.spacilova(at)gmail.com

 • Unknown 19.6.2017 at 23:04

  Take jeste jednou gratuluji. Vsechny tri si to zaslouzite a moc vam to sluselo. Nam by se hodil balicek 2 nebo 3. Bara
  Barborka.s@centrum.cz

 • jaraand 20.6.2017 at 6:37

  Přidávám se k ostatním a také moc gratuluji! Výhra to byla zasloužená.:) Všechny balíčky jsou moc krásné,ale pro toho svého malého nezbedu,bych volila balíček Batolík.Sdílím i na fb. 🙂

 • fortik 20.6.2017 at 10:12

  Za mne se mi systém hlasování taky líbí tak, jak je:) Alespoň jsem mohla poslat svůj hlas všem svým oblíbeným blogerkám, protože každá si ho zasloužila!…a ano, váš blog jsem objevila minulý rok právě díky této anketě;) Jinak se přidávám k ostatním gratulantům a moc vám to první místo přeji – je opravdu zasloužené!
  Brala bych balíček Batolík:)
  Lenka Fořtová
  lenka.cicha@email.cz

 • Anonymní 20.6.2017 at 15:05

  Taktéž gratuluji. Mě se líbí balíček MIMINKO dendak37@seznam.cz

 • Anonymní 20.6.2017 at 16:49

  Moc gratuluju k 1. místu, začínám číst další blog :)Dávám palec nahoru.
  Nám by se hodil balíček č.3. Držím vám palce.
  zanhaj@email.cz
  Žaneta

 • Anonymní 20.6.2017 at 23:15

  Přidávám se ke gratulantům a soutěžícím:-) Nám by se šikl balíček pro batole. Moc děkuji za možnost soutěžit a překrásný blog. Srdečně MV
  poppy.rose@atlas.cz

 • Helena Macháčková 21.6.2017 at 6:04

  Take gratuluji k vyhre. Nejvice by se mne potesil balicek c. 1 ci 2 cekame miminko zacatkem srpna. Tak by to bylo moc fajn.
  Dekuji
  himjimnim@gmail.com

 • Anonymní 21.6.2017 at 7:29

  Dobrý den, moc gratuluju ke skvělému umístění! Jinak by se mi líbil Batolik nebo Hospodyňka.
  Jana.koloma@email.cz

 • Anonymní 21.6.2017 at 13:36

  Dobrý den Míšo, ještě jednou gratulace k zasloužené výhře 🙂 já bych asi ocenila balíček číslo 3, protože nádobí a prádlo je nekonečná práce…. balíček 1 či 2 bych rozdala po kamarádkách s menšíma dětma…. Iva Heringová (hering.iva@post.cz)

 • Anonymní 21.6.2017 at 15:49

  Hlasovala jsem skoro denně a jsem ráda, že jste vyhráli. Gratuluju.
  Líbil by se mi balíček Hospodyňka.
  midnigt@seznam.cz

 • Dida 21.6.2017 at 16:40

  Blahopřeji moc. Fandila jsem vám a moc si to zasloužíte. Z daných balíčku určitě Hospodyňku :-)))). dita.brezinova@seznam.cz

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×