advent na blogu | začínáme: festival mini, kam se těšíme

25.11.2019 in Dr. Máma, Pozvánky - 107 Comments

Krásný začátek týdne vám všem přeju a zároveň vás vítám u letošního pohodového adventního kalendáře. Ráda bych, abychom si tu zase udělali příjemný advent, který bude letos převážně výletnický, zážitkový, ale taky knižní a začne být i decentně miminkovský. Ať chci nebo ne, už se začíná blížit vylodění našeho třeťátka, takže už jsem konečně začala řešit i tyhle drobečkovské záležitostě 😀 .

A právě o tom drobkovském, chcete-li MINI, tématu to bude dnes víc než obvykle. Ráda bych vás totiž dnes pozvala na blížící se Dětský festival mini, který nás čeká tento týden v pátek a sobotu. Opět se otevřou dvě celá patra obchodního domu Kotva na Náměstí Republiky a já už se těším na moře inspirace a také na setkání s vámi, protože se tam letos dokulím opět jako jeden z vystavovatelů 🙂 .

Rozhodně se podívejte do doprovodných programů, kde jsou letos skvělé akce! Doporučuju poradnu pro čištění dětských zoubku a taky křest krásné nové jogové knížky Terezy Dědkové z Little Bubbles.

K uvítání malého cestovatele

Tu hlavní inspiraci tam ale půjdu načerpat a osahat hlavně z kategorie nejmenších. Pro miminka a batolátka je toho k vidění víc a víc. Nic se nevyrovná tomu, když si na věci můžete sáhnout, poňuchňat a vybrat okem, které na e-shopových fotkách nevidí tolik, co má možnost vidět na místě. Prošla jsem si pečlivě všechny vystavovatele a na koho že se těším nejvíc?

MimiConcept pro útulné zahnízdění

Na spaní miminka v prvních měsících se u nás bude hnízdit. Přes den bych ráda, aby mělo miminko svůj prostor na zemi, kde uvidí všude tam, kam se bude chtít rozhlížet, ale na spaní to bude i u nás hnízdečko. Nádherná má bez pochyby MimiConcept, vůbec nejvíc se mi líbí ta, na kterých se podílel úžasný Patrik Antczak.

Já už pro nás vybrala neutrální šedé, protože pohlaví miminka je zatím neznámé, takže si tohle miminko bude lebedit v šedobílé kombinaci 🙂 .

Lavly – krása kam se podíváš

Hrací deky, přebalovací košíky a spousta krásy nejen pro malé ale i pro velké, to je Lavly. Na lov půjdu nejen pro věci miminčí, ale taky pro bezprašné křídy, které miluju a jen díky nim mohou holky malovat na tabuli v pokojíčku a tapety i vše kolem jsou bez křídového zašmudlání 😀 .

Miminkovo – zpátky do plenek

Čeho musí být vždy pořádná zásoba, to jsou bezesporu plenky. Těch látkových si chci udělat zásobičku a naprostou nádheru přiveze maminka jménem Nino, která se na mini vydává se svou značkou Miminkovo. Plenky, které jsem vybrala jako ilustrační k téhle značce, tak ty už mám raději v rezervaci, protože se obávám, že budou rychle pryč 😀 . Beru je jako unisex, takže se těším na každou jednu z nich.

Látkové bambusové plenky, které jsou velmi hebké a především praktické. Díky velikosti 120x120cm je možné tuto barevnou krásu využít mnoha způsoby.

Kit and KIN – když papírové, tak šetrněji

Když už jsme u plenek, hodně často se mě ptáte na plenky, které s třetím dítkem zvolíme. Určitě vím, že nebudeme používat látkovou klasiku, i když se nám ekologičnost téhle varianty líbí. Malý být bez sušičky a hora plen ale není úplně pro mě. Chceme zvolit „lepší“ variantu plenek papírových a do oka nám na první dobrou padly tyhle Kit & Kin.

A naše holky? Ty už pro miminko vybírají plenky do porodnice, které zvířátko prý miminko první pokaká 😀 . Parádička.

Arki – do malé postýlky i pod Jedličku

Spinkání a postýlka. Na první měsíce asi nejčastější kout miminka, ve kterém holky stejně trávily času míň a míň, protože nejlépe se jim oběma spalo u nás. Na hrudi vůbec nejlíp 😀 . I tak si tu postýlku ale každá vyňuňáme. Takže neznajíc pohlaví miminka jsem se upla k bílé a šedé. Není divu, že se zas a znovu těším na Arki, u kterých nejde sáhnout vedle.

Já si vybrala prostěradlo, a taky mám objednaný mumínkovský porcelánový set, který holkám přinese Ježíšek 🙂 .

Mimijo – k miminčímu nakousnutí

Ehm, budu znít jak stará bába, ale „tohle za nás nebylo“ 😀 . Vlastně ani za Nelinky před 7 lety. Nebo jsem možná žila v jiné bublině. Těším se, že si prohlédnu Mimijo, které šlo vždy mimo mě. Na kojící korále a miminčí hračky už jsme byli všichni velcí, takže hurá, vybereme 🙂 .

Made for moms – konečně i něco mámě

A že bych si z festivalu prvně odnesla i něco jen pro sebe? Neskutečnou trefu do černého udělaly holky z Made for moms, které přivezou na mini boží kolekci kojících triček. Já už si předrezervovala tohle, protože jak to tak vidím, zase zbydou jen eska, která s kojícíma téměř efkama vážně nedám 😀 . No vážně, to má někdo po porodu velikost S 😀 ?

Krom triček budou k vidění zase dárkové sady, v nichž žena najde kosmetické, funkční i designové předměty, které jí zpříjemní období v těhotenství a po porodu. V balíčcích je i exkluzivní britskou přírodní kosmetika bloom and blossom pro maminky a miminka, designový náramek či funkční termoska, kouzelné vůně vonných vosků a malý dárek od neziskové společnosti, jehož výtěžek putuje na zážitky handicapovaných dětí.

Mini nejen mini-dětem

A aby to nebylo jen o miminku, samozřejmě s námi razí zase i holky – naše dvě „velké“ (4 a 6 let) děti.

Funny Sassy – stylové kadeře nejmenším

Nejvíc vzpomínají na každoroční zkrášlovačku v originálním kadeřnictví na mini. My si udělali výlet už i na jednu z poboček, kde holkám milá kadeřnice vůbec prvně v životě holek stříhala vlásky 🙂 .

Nelinky to bylo první stříhání, a to už jí bylo hezkých 5 roků 😀 . No co co, i tak jsem jí musela přemlouvat, protože jak se prý stane Locikou, když jí pošlu ke kadeřnici? 😀 Julča na výběr neměla, ta na stříhačku musela pořádnější. Doma tehdy využila svého kreativního ducha a jednu strany hlavy si vystříhala tak, že nebylo zbytí a mikadem jsme z ní udělali hříbečka 😀 .

Takže pro holky je rozhodně kadeřnictví zážitkem a na mini bude ternem. Co je ale asi top výrobek letošního roku v naší rodině, to je vlasová kosmetika Original Sprout. Nechala jsem si ji na jarním festivalu doporučit a odpřísáhnu, že není geniálnějšího výrobku na dlouhé vlasy, než je rozčesávač ve spreji právě od Original Sprout. Dvakrát stříknu a co bylo uzel, to jde projet hladce a bez tahání jsem rozčesala vše.

A že vím, o čem je tahání 😀 . Dva měsíce jsme měly na hlavě copánky z Afriky a každoroční rozčesávání je bojovka, ke kterému se ne a ne dostat. Letos? Poprvé bez tahání a skučení. Kdo máte holčičky s dlouhými vlasy á la moje malá Locika, tak zkuste. Na příští naše setkání sprej ráda vemu a můžete zkusit 🙂 . Už nemám husinu, když motá copánky táta 😀 (rozčešu vše).

Shark in the park s další kolekcí

Po kadeřnictví se holky těší za Bárou. Je to už naše každoroční tradice, že si na mini vyberou něco z kolekce Shark in the park. Bára totiž dvakrát do roka vytvoří novou kolekci a já moc doufám, že bude právě na mini. Musíme doplnit zásoby. Shark je totiž kompromis nás všech. Krásně vypadá a dětem je v něm tak pohodlno, že jsme v létě doma praly dokola jen žraloky 😀 .

co mám dělat – budu doktor! 

A jak se říká, to nejlepší na konec 😀 . Anooo, doktorský kufřík Budu doktor a já s ním. Na mini festivalu bude možné zakoupit reálný doktorský kufřík, ve kterém malý doktor najde vše, co ke své práci potřebuje. Kdo z nás si pamatuje, že si jako malý miloval hrát „na doktora“? A kdo raději mamince vyraboval kuchyň a hrál si na opravdového kuchaře, než aby stál u plastové kuchyňky?

Kufřík ukrývá vše od náplastí, tampónků, obvazu, stříkaček, zkumavek či dřevěných špátlí a kapátka, přes gumové rukavice, roušku, podložku a čepičku až po emitku, plně funkční teploměr či fonendoskop. Pomocí oční tabulky můžete vyšetřit zrak každého pacienta a nezapomeňte, že těm nemocným je třeba vypsat recept s domácí léčbou. Vše reálné a přesně takové, jaké potkáte u lékaře i vy.

Není to jen samotná hra a zábava. Dítě zjišťuje a poznává, že pomáhat je naprosto přirozené a správné. Naučí se, že při pomoci je nezbytné chránit i sám sebe! V neposlední řadě pak pochopí, proč se co u lékaře dělá. Že je někdy třeba i nepříjemného vyšetření a zaručeně se přestane bát těch běžných zákroků, u kterých spousta dětí zbytečně pláče. pojďte s námi dětem ukázat, že v hraní si na doktora je ukryto mnohem víc.

A rentgeny? Ty budou taky! Opět jich bude omezené množství, ale budou a s nimi i pláště 🙂 . No já se těším!

Stánek budu sdílet s dobrodružkama z Pro malé dobrodruhy, takže u mě najdete i rodinné lékárničky, ale taky jejich nožíky Opinel, čelovky, termolahve a další praktické kousky, které umí dětem udělat radost.

Ale dnes je 1.den kalendáře takže: Vyhraj vstup na mini a plenku z Miminkovo.cz

Dnes rozdáváme 2x 2 vstupenky a k tomu bambusovou plenku dle vlastního výběru. Tak jaká to bude? 🙂

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na blogu dole v zápatí, kde vyplníte email do políčka tabulky o zasílání novinek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Která plenka by putovala k vám? Vybírejte tady – klik.

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve čtvrtek 28.11.2019 v 16 hodin,  výherce vyhlásíme na blogu v tomto článku ještě ten večer.

MUDr. Michala Knězková

All posts

107 Comments

 • Alena Průšová 25.11.2019 at 21:49

  U nás by zabodovala plenka 110×140 zvířátka:-)

 • Lucie 25.11.2019 at 21:51

  U nás by vyhrála plenka safari 😉

 • Jana Habásková 25.11.2019 at 21:52

  Plenky jsou nádherné, těžko vybrat. Ale nějak mě nejvíc zaujaly lamy:-)

 • Lucie 25.11.2019 at 21:55

  Melounova je uzasna 🙂

 • Lucie 25.11.2019 at 21:56

  Všechny jsou opravdu krásné. Nejvíc do oka mi ale padla Velrybí plenka 🙂

 • Jana 25.11.2019 at 21:57

  Máme doma 4mesíčního chlapečka a dvě starší holčičky a hodila by se nám velká plenka se srnkami. 😉

 • Petra W. 25.11.2019 at 22:04

  Tak za mě je favorit puntikata plenka, věnovala bych ji budoucí neteri. Hned rodiče posílám na festival 😀

 • Hana Procházková 25.11.2019 at 22:11

  Bambusová plenka s dinosaury – byla by skvělý dárek na baby shower.

  • Irena Durdilová 26.11.2019 at 4:16

   Líbí se mi plenka Safari😀

 • Jane 25.11.2019 at 22:11

  Já chci velryby! <3

 • Lenka 25.11.2019 at 22:12

  Dobrý večer, nám by se nejvíce líbila plenka 120×120 s motivem dinosaurou. Jsou u nás teď v kurzu.

 • Veronika Vilímová 25.11.2019 at 22:15

  Jak já bych to ráda měla blíž, než z východu Moravy 😉 Ale kdyby se na mě štěstí usmálo, tak se nechám zlákat sestrou a na otočku se na Mini přece jen vypravím. A když to nevyjde teď, tak na jaře snad konečně jo, to už to ten můj benjamínek beze mě musí vydržet…
  Plenka se mi nejvíce zamlouvá Deštný prales.
  vero_nika@centrum.cz

 • Kamila Malá 25.11.2019 at 22:19

  Moc by se nám hodila plenka se srnkami nebo s pomeranči 🙂 Jinak díky za možnost soutěžit a přejeme pohodový zbytek těhotenství.

 • Eva Engeová 25.11.2019 at 22:19

  U mě vyhrávají Medvědi, ale u dcery určitě Zvířátka princezny s korunkou. Lístek by se hodil, aspoň by mě to donutilo se tam opravdu dostat.

 • Adéla B. 25.11.2019 at 22:24

  Dobrý večer, nejvíce se mi líbí plenka Zvířátka. Je skvělá i pro dospělé.

 • Katka 25.11.2019 at 22:34

  Dobry den, zamilovala jsem se do te velrybi, ale braska hlasuje jednoznacne pro dinosaury, takze volba je jasna… Dinosauri.

 • Michaela K. 25.11.2019 at 22:37

  Těžké se rozhodnout 😀 ale asi safari vypadá hodně vesele :)) jinak na festival také s dětmi vyrážíme, doufám, že během týdne neonemocni (ach ta školka) 😀 jinak co můžu ještě pro miminko doporučit, co jsem loni na festivale kupovala, tak kousatko a usínáček(mazlicí hračka) od Ababu, Adelka to úplně miluje, vždycky se s tím šmudlí před spaním a krásně usne :))

 • Marie Zikmundová 25.11.2019 at 22:38

  U nás také ještě pohlaví není známé, takže bych vybrala okénku s velrybami 🤩

 • Adéla Ž 25.11.2019 at 22:46

  Plenku-srnky❤️
  A jupí, advent u mklife je zase tady!!!

 • Kateřina 25.11.2019 at 22:53

  Bbusová plenka deštný prales.

 • Iva Bidmonova 25.11.2019 at 22:58

  moc se mi libi plenka Zviratka. na mini se uz moooc tesim.

 • Vlasta 25.11.2019 at 23:01

  Krásné jsou všechny, ale brala bych s medvědy.😊

 • El 25.11.2019 at 23:05

  Lamy vypadají super…

 • Lucie Chmielová 25.11.2019 at 23:07

  Bambusová plenka Zvířátka

 • Barbína 25.11.2019 at 23:14

  Zase spousta super typů a zase bych potřebovala všechno 😂 Plínky jsou boží a těžko vybrat, ale ptz čekáme holčičku, tak bych vzala jednorožčí 😉 I když třeba dinosauři jsou taky boží 😍

 • Katerina 25.11.2019 at 23:26

  Safari je paradni 🙂

 • Hana 25.11.2019 at 23:33

  U me vyhral deštny prales.

 • Klaudie J. 25.11.2019 at 23:36

  U nás by byly puntíky 🙂 Krásné plenky, právě se připravujeme na druhé 🙂

 • VerčaS 25.11.2019 at 23:40

  Míšo, jste dobrá. Já letos ani advent na blogu nečekala, protože já bych na něj v devátém měsíci určitě neměla sil. Když jsem si to tak přečetla, úplně se mi zastesklo po tehotenstvi a po tom miminkovskym obdobím. A to máme doma teprve 14 měsíční holčičku, ale ten první rok s ni tak utekl a teď je to teda poradny lump. Kdybych si mohla vybrat. Vybrala bych s plenku s velrybama nebo liškama 🙂

 • Markétka 25.11.2019 at 23:45

  Všechny jsou nádherný ale u nás vyhráli Jednorožci jak jinak 🙂

 • Veronika 26.11.2019 at 0:12

  Mě zaujala nejvíce velrybí plenka 👍🙂

 • Katka 26.11.2019 at 0:13

  Vybrala bych velryby, protože jsou univerzální 😉

 • Markéta K. 26.11.2019 at 4:39

  U nás by to vyhrála plenka planetkova. To bych si šplhla i u tatínka:-D

  Jo a velikost S mám běžné i po porodu…I přes kojení to u mě nikdy žádná hitparáda s prsy není:-D

 • Helena 26.11.2019 at 5:04

  Jednoznacne medvidci 😉

 • Vendy 26.11.2019 at 5:23

  U nás by to vyhrála „Velrybí plenka“ 🙂

 • Lucie Binarová 26.11.2019 at 5:39

  Vybrala bych si Bambusovou plenu Srnka (120×120).

 • Katka Jachnová 26.11.2019 at 5:57

  Miso, tak se tady zase valim smichy!😂 a proc??? Protoze mi minuly tyden dorazily 2 kojici tricka od Made for Mums v pohodlne velikosti L a plenky Kit&Kin miri zrovna na zasilkovnu!😉 Miminkovo chci v sobotu taky omrknout – libi se mi bud Lamy 110×140 nebo Puntiky 120×120..neutral u nas taky vede, i kdyz to bude HOLKA! Tesim se!😍

 • Veronika Skalská 26.11.2019 at 6:23

  Bambusová plenka medvídci by se mi moc líbila pro naši Lucinku 🙂

 • Denisa 26.11.2019 at 6:52

  Safari je uzasna!

 • Tereza 26.11.2019 at 6:56

  To jsou krasne plenty! Kterou vibrant?! Za me Asi jednorozec nebo velryby:))

 • Iva Pelikánová 26.11.2019 at 7:08

  Safari:-)

 • Alžběta 26.11.2019 at 7:54

  Lišky už nejsou, tak určitě velryby!

 • Michaela Mazálková 26.11.2019 at 8:11

  Já bych si určitě vybrala plenku 110×140 se zvířátky 🙂 jinak koukám, že na veletrhu bude spousta krásných věcí. Jelikož jsem z Brna a mám doma teď malinké druhátko, tak bych kdyžtak vstupenku věnovala některé pražské kamaradce 🙂

 • Dana 26.11.2019 at 8:15

  Vybrala bych univerzální plenku s velrybami.

 • Zuzana 26.11.2019 at 8:19

  Safari je moc hezká

 • Lucie Zimová 26.11.2019 at 8:25

  Dobrý den, nejvíce se mi líbí plenka Zvířátka.

 • Erika 26.11.2019 at 8:36

  Jednorožci 😍🦄

  • Michaela Endresová 27.11.2019 at 22:54

   Vsechny jsou moc krasne, ale asi by vyhrála ta s kachnickama 🙂

 • Monika Plonková 26.11.2019 at 8:37

  Na váš adventní kalendář se každoročně velmi těším, protože zbožňuji všechny vaše tipy, kterých je celoročně sice dost, ale i tak mě během těch 24 dní opět a opět velmi inspirujete 🙂 a plenka by se mi líbila – pomeranče nebo pivoňky

 • Paya 26.11.2019 at 8:38

  Velryby vypadaji paradne.

 • Tereza 26.11.2019 at 8:39

  A ja bych brala safari:) ovsem dinosauri jsou taky bozi:D

 • Karol 26.11.2019 at 8:59

  Mne se moc líbí Bambusová plenka Lamy , ale vidím ze je poslední kus dostupný, takže kdyby už nebyla tak by se mi líbila například ta se srnkami či dinosaury

 • Barbora 26.11.2019 at 9:14

  Jé, super, adventní kalendář je tu 😊. To zas bude krásných tipů. Loni jsem Mini vynechala, s čerstvým miminkem a odstěhováním mimo Prahu jsem to nějak neskloubila, ale letos bych moc ráda zase vyrazila. Pokud by se na mě usmálo štěstí, tak bych brala plenku 110×140 s motivem zvířátek. Používám je jako osušky pro děti a musí se zatím dělit o jednu 😁. Všem krásný předvánoční čas. Bára

 • Regína Vycudilíková 26.11.2019 at 9:26

  Vybrali bychom pro brasku Velrybí plenku, nebo deštný prales 🙂

  • Regína Vycudilíková 26.11.2019 at 9:28

   Pro brasku bychom vybraly velrybí, nebo deštník prales 😊

 • Regína Vycudilíková 26.11.2019 at 9:29

  Pro brášku bychom vybrali Velrybí plenku

 • Renata 26.11.2019 at 9:37

  Já a naše 10ti měsíční čtvrté miminko hlasujeme pro plenku s liškami, protože máme rády lišky a máme je snad všude, takže volba jasná 😊

 • Iva 26.11.2019 at 9:44

  Jedna hezčí než druhá :O Vybrala bych neutrální, tedy srnky nebo safari

 • Paya 26.11.2019 at 10:45

  Mimochodem Mimijo vrele doporucuju. Mame od nich dve kousatka a klip na dudlik. Kvalitni, hezky, funkcni, proste bez chyby.

 • Katka 26.11.2019 at 11:09

  Dinosauři jsou boží 🙂

 • Verča 26.11.2019 at 11:16

  Nám by se moc líbila bambuska se srnkami 🙂

 • Zdena 26.11.2019 at 12:50

  Bambusová plneka růžová s kachničkami, pro moji čerstvě narozenou vnučku, je to radost. 🙂

 • Zuzka Hájková 26.11.2019 at 13:01

  Jsou moc pěkné, za mě vedou velryby 🙂

 • Lenka 26.11.2019 at 13:02

  To jsou opravdu krasne motivy, tezke vybrat jen jednu 🥰
  Pokud by se na nas usmalo stesti, poprosim o motiv srnecek

 • Karolína 26.11.2019 at 13:11

  U nás by bodovala ta s jednorožcem 🙂

 • Pavla 26.11.2019 at 15:06

  Safari pro synovce

 • Hana 26.11.2019 at 16:13

  Moc se mi líbí srnka

 • Lenka Pěnkava Kotroušová 26.11.2019 at 17:43

  Vybrala bych puntíky🙂

 • Lucie Kollertová 26.11.2019 at 19:41

  No já bych měla velké dilema mezi safari a srnkami. Jsou překrásné.

 • Veronika Šulcová 26.11.2019 at 20:35

  Mně se líbí kachničky 😀

 • Marcela 26.11.2019 at 20:37

  Určitě plenka meloun

 • Katerina Pipalova 26.11.2019 at 20:40

  Tak to je opravdu tezke vybrat….dost vaham mezi melouny a pralesem 😂😂😂
  Ale asi prales 🌴🌴🌴

 • Michaela Glöckner 26.11.2019 at 20:52

  Vybrala bych si plenku s puntiky.

 • Michaela 26.11.2019 at 20:53

  Vybrala bych si plenku s puntiky.

 • Anna 26.11.2019 at 21:12

  Radost by udělaly verlyby nebo lišky 🤩

 • Barbora Vaňková 26.11.2019 at 21:20

  Libi se nam Safari vzor.

 • Misa 26.11.2019 at 21:22

  Plenka by byla darek, u nas uz neni aktualni, takze je asi jedno jaky vzor. Na festival bych se rada podivala.

 • Kamila 26.11.2019 at 21:48

  Všechny jsou moc hezké, ale asi nejvíc zaujala plenka s dinosaury.

 • Adéla B. 26.11.2019 at 22:00

  Kachničky🦆🦆🦆nebo jednorožci🦄🦄🦄

 • Martina H. 26.11.2019 at 23:09

  Plenka safari pro mého synovce Toníčka. ❤️

 • Iveta 27.11.2019 at 5:10

  Ahoj,
  Vybrala bych safari plenku.
  Iveta

 • Helena K. 27.11.2019 at 6:11

  Moc se mi líbí bambusová plenka Meloun. Já letos bohužel festival mini nestihnu a moc mě to mrzí, jelikož jsem tam vždy vybrala spoustu krásných a originálních dárků.

 • Kateřina Bednářová 27.11.2019 at 8:30

  Já se zamilovala do Safari! 🙂

 • Lenka N. 27.11.2019 at 9:52

  plenka s dinosaury je BOMBA 🙂

 • Karolína Dvořáčková 27.11.2019 at 10:00

  Deštný prales 🍀

 • Eva K. 27.11.2019 at 11:34

  Vybrala bych si plenku lamy a kdyby nebyla, tak puntíky.

 • diona.ea 27.11.2019 at 14:47

  Vybrala bych plenku Safari. Vzhledem k třitýdennímu miminku by se nám takováto velká plenka hodila. Kdyby se na mě usmálo štěstí a vyhrála, brala bych plenku a byla bych ráda, kdybyste na výhru ve formě vstupenek vylosovala někoho jiného. Pro mě v současné době je cesta přes celou republiku do Prahy nemožná.

 • Danam 27.11.2019 at 16:36

  Určitě banány 😋sdílím

 • Jana S. 27.11.2019 at 17:11

  To je krása. Po dlouhém váhání je asi nejhezčí safari plenka.

 • Lenka 27.11.2019 at 18:35

  zvířátka nebo dinosaury,…….

 • Radka 27.11.2019 at 20:20

  Krásné plenky a Kachničky 🙂

 • Martina Opletalová 27.11.2019 at 20:32

  Všechny jsou moc krásné! Asi bych nejraději melouny, XO, deštný prales nebo pomeranče 😀

 • Soňa 27.11.2019 at 20:49

  Krásné vzory, Ale vybrala bych 110×140 Medvídky nebo Lamu.

 • Zuzana 27.11.2019 at 21:20

  Vybrala bych asi lamy, ale všechny jsou moc pěkné!

 • Jindra 27.11.2019 at 21:20

  Mně by se líbily velryby.

 • Michaela 27.11.2019 at 21:37

  Deštný prales je top

  • Michaela G. 3.12.2019 at 16:50

   Na Váš adventní kalendář jsem se zase celý rok těšila. Strašně ten rok utekl a těším se na inspirace. Děkuji. Plenky – velryby jsou pěkné.

 • Libka 27.11.2019 at 22:44

  Pomerance

 • Petra K. 27.11.2019 at 23:14

  U mě vedou puntíky 😍🍀

  • Martina Kubice 28.11.2019 at 8:56

   plenky jsou nadherne vsechny, ale vybrala bych tu s motivem planet. Nase ”miminka” uz ji nevyuziji. Schovali bychom ji pro budouci mimco od sestry.

 • Jana 28.11.2019 at 3:41

  Pomerance nebo Safari… nebo jednorozci nebo… tezke vybrat jednu z tolika krasnych vzoru😂

 • Jana Šaurová 28.11.2019 at 8:00

  Za mě romantické pivoňky.

 • Michaela 28.11.2019 at 14:05

  Líbila by se mi plenka XO.

 • Milada 28.11.2019 at 14:38

  Bambusová plenka Srnky

 • Lenka 29.11.2019 at 22:17

  srnky 🙂

 • Verča R 30.11.2019 at 14:50

  Moc pekna je ta s velerybami. Mam rada neutrální barvy.

 • Barbora Liskayová 3.12.2019 at 19:25

  Veľryba je top 🙂

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×