Výsledky první letošní challange – lift!

16.2.2016 in Project Live - No Comments
První challange tohoto roku a vy jste nás svými projekty rozhodně nešetřili! Sešlo se nám rovných 15 kousků, každý opravdový originál a já mám obrovskou radost z toho, jak jste se s liftem poprali!. A kdo že si odnese ten balíček plný krásného materiálu v hodnotě přesahující 1000Kč? Tak o tom dnes rozhodnete vy.

Do čtvrteční půlnoci hlasujte formou komentářů pod tento článek. Projekt, který bude mít ve čtvrtek o půlnoci nejvíce hlasů, ten se bude radovat z krásné výhry. Takže naposledy je tu předloha a hurá na hlasování!

Započítány budou jen komentáře podepsané. Všichni hlasující musí být registrováni v e-shopu ScratArt.cz.

Alena K.

Eva H.

Lucie M.

Tereza B.

Zdeňka V.

Katka Z.

Míša S.

Adéla V.

Markéta H.

 

Renáta V.

Ivana Š.

Míša B.

Jitka G.

 

Martina S.

 

 Denča B.

Výhra
MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×