Zaláskovaná PL story inspirace

Únorová  a naprosto zaláskovaná PL story inspirace je na mně a já nemalou chvíli přemýšlela, jak se jí ujmu. Možná proto, že Valentýna neslavíme, u nás se drží jako lásky čas první máj. Nicméně alespoň vám ukáži, že se dá tato PL story pojmout různě. Krom toho, že si můžete udělat Valentýnskou stránku, můžete si udělat stránku třeba jako já. Využila jsem restu v albu 2015, kdy jsme v září oslavili s manželem výročí 10 let. Takže láska v únoru, která skočí do září.

Vytvořila jsem stránku z čtvercových kartiček, na které jsem se snažila nevyužít klasickou červenou a růžovou, ale sáhla jsem do kartiček Dreamy core kit. Celou stránku jsem dělala jakoby to byla velká třicítka. Nejprve jsem si na stránku udělala z kartiček srdce, které jsem rozstřihala z kartiček z kitu. Ty jsou krásně jemné, decentní barvičky.

 

Motiv srdce jsem pak na papír nalepila do samotného středu a na okrajích ho po obvodu přišila. Abych zachovala barevnou jemnost stránky, nechala jsem vytisknout veškeré fotografie v černobílé podobě.
Vybrala jsem z celých deseti let fotografie nás dvou. Společné nebo takové, o kterých vím, že je má manžel rád. Ty jsem rozmístila okolo srdce a do samotného středu přišla fotka na které jsem ještě v očekávání s Julinkou a také kousek kartičky s nápisem LOVE.

 

Ke kitu Dreamy se mi moc líbí samolepicí abeceda Serendipity Ooh La La, kterou jsem použila na „nadpisy“ k samotné stránce. Na závěr stačilo obšít stránku po obvodu, rozmístit a přilepit fotky a zašoupat do kapes.

 

A co vy? Taky už máte únorovou zaláskovanou stránku? Nezapomeňte nám ji poslat a zúčastnit se aktuální PL story.

 

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

2 Comments

 • Danča 25.2.2016 at 0:04

  Míšo, máš to moc krásné a srdíčko je skvěle vychytané!

  • Míša 26.2.2016 at 7:19

   Děkuji :-* Zas jednou za čas jedna presladka 😀

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×