Zase jedna zážitková!

Běžně se snažím držet vzorce „týden = dvoustrana“, ale velké zážitky a krásné či výjimečné dny si vždy dělám trochu bokem a zaberou klidně celou stranu. Tak tomu bylo i tentokrát. Naprosto neplánovaně jsem se totiž ocitla na místě, že kterého vedla jen jedna cesta…cesta dolů, rychlostí 270km/hod. A to si žádá víc než jen zmínku na kartičce :-). Nandejte kapuci, jde se do větru!

Všechno to začalo v jednu středu u nás v herničce… cože? Ano, ten den mi totiž Janča donesla plastovou kapsu tohoto rozvržení :-). Znovu za ni, Jani, děkuji. Velká fotka mé osoby s nozdrami, se kterými si pohrává onen vichr, to mi zvedne náladu kdykoli do alba nahlédnu 😀

Předem jsem věděla, že podstatnější než text budou tentokrát určitě fotografie. Stačilo tedy vybrat písmo, kterým jen heslovitě vypíšu průběh mé levitace. Perfektně k tomuto účelu posloužila samolepicí abeceda v bílé a žluté barvě. V levém dolním rohu zbyl malý kousek místa, na který plánuji nalepit logo firmy. Nejprve se ke mě ale musí dostat letáček, který jsem si samozřejmě zapomněla vzít.
Jak sami vidíte, na stránce není nic složitého, vše jsem se snažila ladit do trochy té žluté, která není ani trochu mou oblíbenou, ale vzhledem k fotkám nebylo jiných možností :-).
Samotný program dne byl o mnoho zajímavější. Teď možná udělám trochu reklamu, tak snad to nikoho neurazí. Pokud nevíte, co k Vánocům pro své blízké a máte rádi trochu toho adrenalinu, rozhodně doporučuji let větrným tunelem. Jeden takový najdete v Praze v Letňanech. Nemusíte umět vůbec nic, stačí mít zdravá záda (plotýnky), nemít v sobě malého skřítka (těhotenství) a nemít víc jak 130kg (takže opatrně s cukrovím 😀 ). Na místě dostanete cca 10min školení, které je lehce pochopitelné. Létá se ve skupinkách cca 10 lidí, takže nemějte strach, že všichni ti krasavci budou koukat jen na Vás :-D. A děti? S námi letěla holčička 6 let a řeknu Vám, že díky ní nám tam všem bylo hned líp. Přeci když to zvládne díte, tak já taky :-D.
Do samotného tunelu jsem pak šla dvakrát na 1,5min a pocit to byl báječný. Teď už si jen splnit ten opravdový skok :-).
A co vy? Také rádi lepíte zážitkové stránky? Pojďte se nám pochlubit. Co a kde jste zažili a jak jste si to nakonec zvěčnili do svých PL?
Krásný zbytek dne!
Míša

 

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×