#4 cestujeme | Víkend na Farmě Blaník

Krásný den 🙂 . V posledních dnech máme za sebou na blogu tip knižní, výhry miminkovské nebo taky jednu megavýhru od Lego DUPLO. Úplně se proto nabízí, aby další článek v pořadí byl výletnický. Dnes bych vás ráda vzala zpět do léta, kdy jsme s holkama navštívili naší oblíbenou Farmu Blaník. Vůbec poprvé jsme tu ale nebyli jen na jeden den, ale rovnou zůstali na celý víkend.

Pobyt jsme měli domluvený už od začátku roku, a tak se začátek července na farmě zdál být geniálním termínem 🙂 . To jsme ale ještě nevěděli, že 8 týdnů před odjezdem budeme komplet doma kvůli neštovicím, které holky prodělávaly. Tohle tak byl jeden z prvních výletů, kdy za bílého dne vykoukly ven a obzvlášť Nelinka musela lézt stínem a mít na sobě UV oblečení.

Vítejte na Farmě Blaník

Kdo Farmu Blaník ještě neznáte, rozhodně si jí uložte a dejte do hledáčku. Pokud vás ale článek zaujme a bude se vám tu líbit, neváhejte a rezervaci si zde udělejte klidně i na léto nebo další podzim. Pro děti je to totiž fantastický ráj, který ale není žádným lunaparkem nebo divočinou. A tam kde je dobře dětem, budete si chrochtat blahem i vy 🙂 .

V jednom z červencových čtvrtků jsme sem dojeli a rovnou se skočili ubytovat. Náš pokoj byl krásně čistý, útulný a teploučký. Výhled jsme měli doslova zelený a letní noci s otevřeným oknem zpěvem venkovní zvířeny byl po týdnech v neštofkové karanténě doslova ráj pro mé uši 😀 .

Přímo na pokoji jsme měli i kuchyňku, takže kdybychom nechtěli využívat místní restauraci, můžeme si oběd i večeři udělat na pokoji. To se ale přiznám, že jsem věděla, že nevyužiju, protože místní kuchyně nám vždycky tak neuvěřitelně chutnala, že jsme už na začátku dovči počítali s tím, že se slinou v koutku budeme vyhlížet každý jídelníček 😀 .

Nebyla to obyčejná půda, byla to kouzelná půda 🙂

Opustíme pokoj a přesuneme se ven, kde toho rozhodně není málo! Farma – asi každému dojde, že se tu budou potulovat zvířátka. Rodinám je to tu uzpůsobené ale mnohem víc.

Holky už si z naší poslední návštěvy pamatovaly půdu, takže když já vybalovala, ony šly obsadit místní stylovou hernu. Byla jsem za to moc ráda, protože nás čekaly slunečné dny a po neštofkách bych si spíš přála slunko hluboko v mracích.

Půda proto byla bezpečným místem a přes den jsem nám na následující dny plánovala výlety tak, abychom přes den byli pryč v lese a na farmu se vraceli až když bude slunko nízko. Staré hračky, kde jsme zavzpomínali na dětství nás dvou velkých a přiznám se, že mně tady bylo koncem prvního trimestru s Violkou v pupku moc dobře.

Tip na výlet z farmy tady na blogu: Dům přírody Blaníku – tady klik

Každé ráno začíná U Munčalů

Den jsme začínali každé ráno v restauraci, nad kterou jsme bydleli. Stačilo seběhnout dolů kde je rastaurace U Munčalů. Právě tam jsme měli k pobytu i snídani a já se na ní těšila jako malá.

Oproti těhotenství s holkama bylo tohle mnohem náročnější. Nic mi nevonělo, šoufl mi bylo několikrát denně, a tak možnost velkého výběru u snídaně byl jistotou, že si vyberu i já 😀 .

Sladké, slané, ovoce i zelenina, jogurty, pomazánky, ale i snídaňové lupínky, kuličky …no vybere si tady i to nejzmlsanější dítě nebo těhotná 😀 .

Tak jsme začínali jogurtem s vločkami a čerstvým ovocem a Julinka ještě sklenicí mléka, kterou měla aktuálně na jídelníčku skoro denně a ptala se na ní i u večeře 😀 .

Zvířátkově-zábavní Farmapark Blaník

Pokud na Farmu Blaník přijedete jen na jeden den či odpoledne, můžete si zakoupit vstupenku do zábavní části parku, do které se teď společně podíváme. My sem chodili vždy až po zavíračce, což je velká výhoda toho, když jste na farmě ubytovaní.

Mohli jsme sem kdykoli 🙂 . Přes letní prázdniny tu ve dne bylo dost plno a taky to nežádoucí sluníčko, které po neštovicích nechcete, takže jsme vyrazili výletit a po zavření parku si sem denně na 2-3 hodinky zašli. Nelinka neustále navlečená v UV oblečení,…

…si pak vždy oddychla a užívala, když se k večeru už mohla vysvléct a vzít si na sebe volnější trika nebo večer pyžamko 🙂 . Teď zpětně si řikám, že už jsem strašně ráda, že to mají obě za sebou.

Měli jsme doma jedny neštofky u Julinky s pohodovým průběhem, a pak Nelinku, která si to bohužel „pořádně užila“. Tak uvidíme, jak si přijdou pro Violku.

Celý park je krásně zasazený do přírody a cítíte se tu jak v lese, ne v lunaparku. Tolik prolézaček co tu ale je, zabaví děti spolehlivě i na celý den. Využité je hlavně dřevo a prostor je tak velký, že i při velkém počtu návštěvníků si tu nepřipadáte nahňácnutí.

Co by to bylo za farmu, kdyby tu nebyla domácí zvířata? A že jich tu není málo. Kdáká to, gagá, kokrhá, ržá, íííáááčkuje a kdo si zrovna nehraje, ten se může jít pomazlit, nakrmit nebo jen pokochat.

Minivesnička – azyl neštovičáků

Něco se tu od naší návštěvy ale zěnilo. Přibyla v parku malá vesnička, která se nám přesně hodila 😀 .

Julinka vyzváněla na celý park a Neli,

ta se stala první obyvatelkou a místňačkou, na kterou tak nešel ani paprsek.

Minulý rok už holky ušlapaly všechny místní káry, takže já (tehdy ještě bez starostí o Violku) si mohla dát ve stínu nohy nahoru a užívat si to prázdno, ticho, teplo a léto venku.

Večerní návštěvy po zavíračce

Každý den jsme plánovali tak, aby nám od 18 hodin začal podvečer v parku. Navečeřeli jsme se v restauraci a hurá na to. Domů jsme pak chodili až opravdu se setměním, kdy už v parku chodili spát i místní 😀 .

Krom prolézaček ze dřeva tu najdete i „šulánky slámy“, ze kterých je postavená pyramida a to by bylo, abyste jí nezdolali 🙂 . My si ji tu dáváme každý rok.

Asi je vám jasné, že tohle je místo, kde vy síly naberete, ale ony o velkou část sil přijdou 😀 . Takový idylický základ pro spokojený večer.

My už totiž víme, že klasickým výletem se víc unavíme my než děti a když se podaří, že holky večer rychle usnou, odpadáváme taky 😀 .

Tak dobrou holky, zase zítra

Když tenhle výlet píšu a rok už je zase pryč, vidím tu pohodu, kterou jsme měli 😀 . Co vám budu povídat, mít tři děti je paráda, ale o tuhle pohodu jsme zase na čas přišli.

Být na farmě dnes, lítám za Violkou, která strká husám prstík do zobáku, ochutnává kozí bobek nebo sbírá klíšťata při úprku loukou, na jejímž konci čeká jedoucí traktor 😀 . Opocená jsem už jen u té představy.

Večery bez pohádek? Všechny!

Takhle pohodové to byly 4 dny a pro nás vlastně i večery. Společně jsme vyčistili zuby, holky daly rychlosprchu a s tím, že počkají v posteli na pohádku si šly rozestlat. Než jsme ale měli hotovo, holky už spaly 😀 .

Každý večer úplně stejně.

Tak ahoj – Farma Blaník – praktické info

oficiální web Farmy Blaník: www.farmablanik.cz
facebooková fun stránka: ZDE
mapa farmaparku: ZDE

4. okýnko kalendáře: Krásná zvířecí nadílka

Dnešní výhrou je nádherné puzzlové trio z dílny Lucky a její Chytré opičky Zvířecí rodinky ze statku. Všechna zvířata jsou vyobrazena reálně a nezkresleně a s dětmi se naučíte, jak jsem jmenuje samička, samec a jejich mláďátko. Já se třeba až minulý týden naučila, jak se jmenuje králičí potomek 😀 . Víte to?

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu úplně dole v patičce, kde vyplníte email k novinkám. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek (letos už to prý bude fungovat – tvrdil IT 😀 ) 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Která hra vás z těchto zvířecích (tady klik) nejvíc zaujala? 

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek “soutěžím na blogu”, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku ne ve stories na Instagramu, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí 2. adventní neděli 6.12.2020 ve 12:00 hodin. Výherce vyhlásíme zde na blogu u článku.

MUDr. Michala Knězková

All posts

197 Comments

 • Alena Havrdová 4.12.2020 at 20:44

  Líbí se mi prošívací zvířátka

 • Petra 4.12.2020 at 20:46

  Nejvíce mě zaujala právě zvířecí rodinky že statku. Určitě by se to líbilo jak mladšímu, tak iatarsimu synovi. Děkuji Vám za krásné články

  • Paja 4.12.2020 at 21:13

   Libi se mi promitaci baterka,na dlouhe zimni vecery uplne super vec!❤

 • Zvířátka 4.12.2020 at 20:48

  Puzzle s lupou 🙂

 • Martina Boučková 4.12.2020 at 20:49

  nejvice me zaujala Motorická dřevěná hračka – Djeco – Prošívací zvířátka 🙂 na jemnou motoriku pecka 🙂

 • Jana 4.12.2020 at 20:49

  Stolni hra, obri puzzle nebo piskovani vypada dobre 🙂

 • Hana Gottwaldova 4.12.2020 at 20:49

  Kreativni sada – Janod – Zviratka krystaly

 • Veronika Fonodyova Bomborová 4.12.2020 at 20:51

  Hry od Djeca máme rádi, mohu doporučit vyškrabavací obrázky. Případně sametové vymalovanky, ty ajev nabídce tady nejsou.

 • Radka 4.12.2020 at 20:53

  Odkrývací puzzle s lupou – Ludattica – Lesní zvířátka – 24 dílů

 • Peta 4.12.2020 at 20:56

  Moc se mi libi https://www.chytraopicka.cz/p/luxusni-kreativni-sada-se-sperkovnici-janod-sperky-domaci-milackove, je super, ze si ditko neco sako vytvori a muze to bytpotom i darek

 • Eva 4.12.2020 at 20:56
 • Adéla 4.12.2020 at 20:57

  Djeco Barevná cestička. První deskovka co se u nás hraje 🙂

 • Jana 4.12.2020 at 20:57

  Odkryvaci puzzle s lupou – lesni zviratka 🙂

 • Eva 4.12.2020 at 20:58

  Oboustranné puzzle pro nejmenší – Ludattica – Farma

 • Áďa 4.12.2020 at 20:59

  Velké podlahové puzzle nebo promítací baterka 🔦

 • Jana 4.12.2020 at 21:01

  Od Djeco znam spousty her a vsechny jsou pekne udelane, ja bych vybrala Kreativní sada pískování – Djeco – Třpytivá zvířátka

 • Hana 4.12.2020 at 21:03

  Na chytré opičce mají super hračky. Nejvíce se mi líbí Barevná cestička se zvířátky.

 • Michaela 4.12.2020 at 21:04

  Nejvíc mě zaujala promítací baterka se zvířátky z Afriky, ale taky oboustranné puzzle od Ludattica 😍

  Jinak na Farmě Blaník jsme také byli a byla to fakt moc hezká dovolená s tehdy dvouletým synem 🙏🏻

 • Anzet 4.12.2020 at 21:09

  Luxusní kreativní sada se šperkovnicí – Janod – Šperky domácí miláčkové

 • 🤗 4.12.2020 at 21:10

  Vyber těžký,tolik krásných her. U nás by ale měly největší úspěch samolepkove sady.

 • Simona 4.12.2020 at 21:10

  Nejvíce mě zaujalo Magnetická skládačka – Djeco – Hravá zvířátka

 • Lenka 4.12.2020 at 21:12

  Hmatové puzzle je za mě top

 • LenkaPK 4.12.2020 at 21:12

  Promítací baterka vypadá super🙂

 • Jana 4.12.2020 at 21:14

  Promítací baterka se zvířátky vypadá skvěle, to by se nám doma líbilo všem

 • Věra Šimůnková 4.12.2020 at 21:15

  zaujalo mě puzzle s lupou

 • Milada 4.12.2020 at 21:16

  Mě nejvíc zaujalo kreativní sada pískování, moje děti se nadchly pro pískování a pořád dokupuji šablony, toto by je určitě potěšilo 😊

 • Zviratka 4.12.2020 at 21:17

  Magnetická kniha plná magnetů – Janod – Zvířátka

 • Lucie Košťálková 4.12.2020 at 21:17

  Když mě se u Opičky líbí snad všechno 🤦🏼‍♀️🙉😂 ale nejvíc právě jejich zvířátková puzzle, ať už zoo, z lesa nebo teď tohle nejnovější ❤️ prostě paráda ❤️

  • Zvířátka z českého lesa 9.12.2020 at 23:08

   Nejvíce Dětské puzzle, chytrá opička – Zvířátka z českého lesa ❤️ Milujeme realistické ilustrace a ještě když jsou české… ❤️❤️

 • Lenka 4.12.2020 at 21:18

  Nejvíce mě zaujaly odkrývací puzzle s lupou – lesní zvířátka.

  • Petra 4.12.2020 at 21:25

   Líbí se mi Odkrývací puzzle s lupou – Ludattica – Lesní zvířátka – 24 dílů

 • Lucie F. 4.12.2020 at 21:20

  Od djeco mame spoustu her, ty jsou super, a dlouho pokukuji po obřím podlahovem puzzle nebo puzzle s lupou.

 • Romana 4.12.2020 at 21:20

  Musim rict,ze jich bylo vic.Ale nejvic asi tyto tri:
  -Dětské puzzle trio puzzle – Chytrá opička – Zvířátka ze statku
  -Odkrývací puzzle s lupou – Ludattica – Lesní zvířátka – 24 dílů
  -Sada dřevěných korálků – Djeco – Malá zvířátka

 • Michaela 4.12.2020 at 21:24

  Moc se mi libi oboustranné puzzle farma peo nejmenší od Ludattica 🙂

 • Adéla B. 4.12.2020 at 21:25

  Moc se mi líbí puzzle, o které se soutěží a pak razítka domácí zvířátka a hra Závody zvířátek

 • Pája 4.12.2020 at 21:26

  Těžké rozhodování. Líbí se mi Velká kreativní mozaiková sada – Mideer -Zvířata.
  Farma vypadá božsky. Večer bez lidí určitě neměl chybu.

 • Jana S. 4.12.2020 at 21:28

  Děti by určitě zaujalo Dřevěné odkrývací puzzle s brýlemi.

 • Puzzle pro nejmenší 4.12.2020 at 21:30

  Obří podlahové puzzle pro nejmenší vypadají náramně!

 • Míša 4.12.2020 at 21:39

  Na první pohled věž ze zvířátek! 😍

 • Vlasta 4.12.2020 at 21:40

  Mě nejvíc zaujalo oboustranné puzzle Ludattica.

 • Jana H. 4.12.2020 at 21:43

  Oboustranne puzzle se zvířátky.

 • Marie H. 4.12.2020 at 21:45

  Puzzle zvířátka z českého lesa 🙂

 • Hanka 4.12.2020 at 21:45

  Bingo 🥰

 • Hra závod zviratek 4.12.2020 at 21:49

  Společenská hra, závod zvířátek 😉

 • Petra 4.12.2020 at 21:51

  Duo puzzle jsou super 🙂 máme doma po manželovi duo puzzle s čísly a naše malá je z toho nadšená 🙂

 • Misa 4.12.2020 at 21:53

  Ze zviratkovych hracek se mi libi hmatove puzzle.

 • Martina 4.12.2020 at 21:53

  Krásné je trio puzzle a odkrývací puzzle 😊

 • Dětské puzzle trio puzzle - Chytrá opička - Zvířátka ze statku 4.12.2020 at 21:54

  Hezke jsou puzzle Dětské puzzle trio puzzle – Chytrá opička – Zvířátka ze statku.

 • Veronika Vilímová 4.12.2020 at 21:54

  Vybrat jen jednu je poměrně těžké 😅 Líbí se mi hmatové puzzle od Janodu, odkrývací puzzle s lupou Ludattica nebo třeba závody zvířátek. A moje tvořilky by zase byly nadšené z nějaké kreativní sady od Djeca, jako je třpytivé pískování 😉

 • Martina K. 4.12.2020 at 21:55

  Dobrý den,
  krásná jsou hmatová puzzle nebo velké dřevěné tvoření Obličeje zvířátek.

 • Jana 4.12.2020 at 21:59

  Promítací baterka by se nám moc líbila 🙂

 • Monika M. 4.12.2020 at 22:02

  Líbí se mi velké dotykové puzzle nebo puzzle s brýlemi, které skrývají nějaká překvapení.

 • Jana Seidlová 4.12.2020 at 22:04

  Mně se tedy hodně líbí Dřevěná hračka – Le Toy Van – Věž ze zvířátek.

 • Helena 4.12.2020 at 22:05

  Vyskrabavaci obrazky nebo sperkovnice.

  • Odpověď 4.12.2020 at 22:39

   Dětské trio puzzle Zviratka že statku

 • Veru 4.12.2020 at 22:06

  Magnetická kniha plná magnetů – Janod – Zvířátka. Syn má něco podobného s auty a je to pecka i na cesty…

 • Sylva 4.12.2020 at 22:10

  Nejvíce se mi líbí sada dřevěných korálků Djeco, to je pro nás hodně aktuální.

 • Maya 4.12.2020 at 22:10

  Nejvíc se mi líbí právě dětské puzzle – zvířecí rodinky, zvířátka z lesa a že zoo a pak promítací baterka 🤩

 • Kris 4.12.2020 at 22:11

  Drevene otaceci puzzle Djeco

 • Lucie K. 4.12.2020 at 22:11

  Líbí se mi obrázkové puzzle se zvířátky 🙂

 • Lenka 4.12.2020 at 22:14

  Obri podlahove puzzle se safari zviraty, jsou krasne ilustrovane

 • . 4.12.2020 at 22:15

  Nejvic se mi libi Puzzle s lupou

 • 4. okno 4.12.2020 at 22:18

  Mě zaujala věž se zvířátky.. https://www.chytraopicka.cz/p/vez-se-zviratky-djeco-safari Pro hračky Djeco mám slabost 🙂
  Jinak malí králíci jsou králíčátka? A víte jak se také říká malým selátkům? Podsvinčátka 🙂

 • Zdenka 4.12.2020 at 22:19

  Dřevěná tančící zvířátka jsou moc krásná – želva a prý humr, ale je to krab poustevník 🙂

 • Lenka B. 4.12.2020 at 22:19

  Věž ze zvířátek

 • Hračky se zvířátky 4.12.2020 at 22:19

  Těžko vybrat, vše vypadá super…ale asi nejvíc mě zaujaly puzzle s lupou nebo samolepkové sady 🙂

 • Romča 4.12.2020 at 22:25

  Magnetická kniha plná magnetů vypadá moc pěkně nebo promítací baterka.

 • J 4.12.2020 at 22:27

  Promitaci baterka vypada zajimave 🙂

 • Camique 4.12.2020 at 22:30

  Libi se mi odkryvaci puzzle s lupou a nebo velke podlahove puzzle lesni zviratka.

 • Baruše 4.12.2020 at 22:32

  Promítací baterka a už ji máme i objednanou 🙂

 • Eliška Gřešková 4.12.2020 at 22:35

  Smankote Míšo, to je nádhera. Hned si píšu a brzy udělám rezervaci, pac tam přesně musím vzít děti.
  Hmatové puzzle je moc krásné

 • Petra 4.12.2020 at 22:40

  Juniorovi by se líbila kniha plná magnetů a nebo cokoliv se samolepkama. Magnetky a samolepky – to je jeho.

 • KatkaS 4.12.2020 at 22:42

  Nejvic me zaujalo Puzzle – zvířátka v lese. A farma je taky super..ramlice me pobavila 🙂

 • Romana W. 4.12.2020 at 22:43

  Ramlici jsem se taky přiučila, jsem z vesnice a nikdy jsem to neslyšela 😀 A pro syna teď pokukuji po nějakém prvním puzzle, od Djeca bych určitě vybrala.

 • Buroška 4.12.2020 at 22:46

  Kromě zvířecûch rodinek z článku (protože období hledání Mimi a mámy u všeho) se mi moc líbí podlahové puzzle Janoš.

  • Buroška 4.12.2020 at 22:47

   Samozřejmě že *zvířecích a od *Janod

 • Inka 4.12.2020 at 22:47

  Věž že zvířátek 😍

 • Simona 4.12.2020 at 22:52

  Já jsem obecně milovník puzzlí všeho druhu. S lupou i ty senzomotorické vypadají obzvlášť lákavě 🙂

 • Karolina 4.12.2020 at 22:53

  Me zaujala promítací baterka 😉

 • Opičko, opičko... 4.12.2020 at 22:55

  Která nejvíce? To jde opravdu vybrat jen jedna?! 😀 Chytrá opička je úplně návyková stránka 🙈 naposledy bylo Loto, bingo, pexeso – Ludattica – Zvířátka vyprodané, tak koukám, že už můžu objednat 🙈 😁 au, auu
  Teď mi padly do oka Baby razítka – domácí zvířátka, tak ty musíme taky mít!
  PS: od teď budou mít v Blaníku rezervace na celý rok! 🙂

 • Jitka Š.J. 4.12.2020 at 22:55

  Líbí se mi velké zvířátkové podlahové puzzle 😍

 • Katerina 4.12.2020 at 23:03

  Puzzle zvířátka z lesa 🙂 prostě paráda 🦔

 • Jana 4.12.2020 at 23:08

  Odkryvaci puzzle s lupou.

 • Kristyna 4.12.2020 at 23:08

  Z Chytré opicky už par puzzlí máme. Letos Ježíšek donese detektivní puzzle od Ludaticy a lesní zvíŕátka od Lucka. Ale tady ta nová zvířátka jsou za mě pro malé děti top. Ty bych si moc přála.

 • Zvířátka 4.12.2020 at 23:08

  No jéjej, toho je spousty co zaujme 🙂
  Moc se mi líbí hra Loto, bingo… https://www.chytraopicka.cz/p/loto-bingo-pexeso-ludattica-zviratka-1 To vypadá moc hezky.
  Puzzle naší zvěře je taky parádní nebo magnetická kniha se zvířátky… 🙂
  A ta šperkovnice…ta je taky úžasná 🙂

 • Eva 4.12.2020 at 23:10

  Odkrývací puzzle s lupou – Ludattica – Lesní zvířátka – jeden z plánovaných vánočních dárků 🙂

 • Míša M. 4.12.2020 at 23:12

  Bylo těžké vybrat, proto jsem dala na první dojem – Motorická dřevěná hračka – Goula – prošívání domácí zvířátka

  • Nej 5.12.2020 at 0:17

   Vždy jsem milovala puzzle, moc se mi líbí jak ty odkryvaci, tak hmatové. Kdyby si ale vybírala dcera, tak bych to viděla na samolepkovou knížku 😀

 • Kateřina Bednářová 4.12.2020 at 23:15

  Jéje, tam já bych si nahrabala věcí! Obří puzzle, magnetická kniha (ty milujeme, máme doma dvě a další by se klidně užila), společenské hry, promítací baterka.. Uff! Každopádně díky za krásný článek, vypadá to úžasně!

 • Iveta 4.12.2020 at 23:18

  Zajímavé vypadá odkrývají puzzle s lupou a věž se zvířátky.

 • Dita V. 4.12.2020 at 23:21

  Trio puzzle, věž se zvířátky, baterka – projektor.

 • Marketa 4.12.2020 at 23:23

  Zaujaly mne hmatove puzzle znacky Janod, s velkymi dily. Urcite je to zpestreni oproti klasickym puzzlikum 🙂

 • Bubator 4.12.2020 at 23:33

  Loto, bingo, a detektivni puzzle

 • 4 4.12.2020 at 23:35

  Moc se mi líbí Magnetická kniha plná magnetů – Janod – zvířátka

 • Adéla V. 4.12.2020 at 23:40

  Puzzle s lupou jsou super.

 • Kathys 4.12.2020 at 23:54

  Baterky u nás už asi rok frčí, zvlášť teď, když je brzo tma. Líbí se mi moc prošívací zvířátka (na motoriku) nebo otáčecí puzzle Djeco (zaujalo by určitě mrňouska i starší dcerku).

 • 4. den 4.12.2020 at 23:54

  Pro starší mě zaujala kreativní sada na výrobu šperků, pro mladší hmatové puzzle

 • Aneta P. 4.12.2020 at 23:57

  Dcera má už jedny dotykové puzzle, takže se mi moc líbí Velké dotykové puzzle – Janod – Domácí zvířátka – 20 dílů.

 • Pavla 5.12.2020 at 0:04

  origami

 • Gabi 5.12.2020 at 0:21

  Odkrývají puzzle s lupou nebo s brýlemi.

 • Tereza Vykydalova 5.12.2020 at 0:50

  Mě nejvice zaujala Věž že zvířátek.

 • Hana 5.12.2020 at 1:03

  Nejvíc se mi líbí Prošívací zvířátka ❤️

 • Bára 5.12.2020 at 1:07

  Pískování – to bych si zkusila i sama😁

 • Jana Lipovska 5.12.2020 at 1:15

  Promítací baterka je super

 • ZuK 5.12.2020 at 2:13

  Promítací baterka je nej, tu chceme určitě pořídit na usínání, bohužel už nemůžu kojit tak je to teď trochu delší a smutnější.

 • Chytra opicka 5.12.2020 at 2:19

  Mne se nejvic libi puzzle z produkce primo Chytre opicky, realisticke zobrazeni je nej 🙂

 • Alena 5.12.2020 at 3:01

  Líbí se mi odkrývací puzzle s lupou 😊

 • Irena Durdilová 5.12.2020 at 3:42

  Moc se mi líbí navlékací korálky se zvířátky. A tyhle zvířátka, která Lucka z Chytre opičky sama vymyslela, ty jsou top.

 • Monika 5.12.2020 at 5:00

  Líbí se mi promítací baterka a všechna puzzle ze souboru chytrá špička 👍

 • Eva Mezerová 5.12.2020 at 5:15

  Ja mam uz nejakou dobu zalusk na dotykove puzzle od Janod. Ale Jezisek toho letos donese dost a narozeniny uz jsou taky vymyslene, tak je budu muset nechat na priste 🙂

 • Květa 5.12.2020 at 5:28

  Líbí se mi kreativní sada se šperkovnicí.

 • Ivča 5.12.2020 at 5:34

  Líbí se nám Pexeso – Ludattica – Veselá zvířátka – 40 dílů a té starší Kreativní sada pískování Třpytivá zvířátka a výroba šperků domácí mazlíčkové.

 • HankaJo 5.12.2020 at 5:50

  Tak jelikož u nás teď začíná pexeso, tak denní libi, pexeso – veselá zviratka😉
  Jinak farma se mi už dlouho libi, jen ještě nebyla příležitost navštívit…. tak třeba až se doba uklidní 👍

 • Iva 5.12.2020 at 6:15

  Krásné věci aktuálně u nás doma frčí puzzle ve velkém takže můj favorit je Velké dotykové puzzle – Janod – Zvířátka z lesa – 20 dílů.

 • Hanka 5.12.2020 at 6:18

  Puzzla zviratka z lesa a promitaci baterka.

 • Irena 5.12.2020 at 6:24

  Mě se líbí kapesní promítačka

 • Barbora 5.12.2020 at 6:44

  Máme zálusk na puzzle s lupou od ludattica 🙂

  • Lenka 6.12.2020 at 8:24

   U nas hodne frci deskovky, takze me zaujalo Little Memo od Djeca. Nasi kluci uz jsou na to velci, ale treti prte do toho casem doroste 🙂

 • Lucie Binarová 5.12.2020 at 7:27

  Nejvíc se mi líbí Dětské puzzle – Chytrá opička – Zvířátka z českého lesa.

 • Petra 5.12.2020 at 7:31

  Mě nejvíce zaujaly puzzle zvířátka z českého lesa

 • Hanka S. 5.12.2020 at 7:31

  Farma Blaník vypadá nádherně! Dost jsi mě, Míšo, přesvědčila, že bychom tam měli jet:)
  Z hraček mě nejvíce zaujala Baby razítka – Domácí zvířátka, moc rádi razítkujeme a tyhle razítka by byla fajn už i pro moje menší dítko:))

 • Lucka 5.12.2020 at 7:34

  Mě zaujaly odkrývací puzzle s lupou od Ludattica, ty vypadají moc zajímavě 😍

 • Michaela F. 5.12.2020 at 8:14

  Velké podlahové puzzle.

 • Alča 5.12.2020 at 8:27

  Pro nejmladší se mi líbí věž že zvířátek a pro syna puzzle a lupou. Farmu mám v hledáčku dlouho ale zatím nám štěstí nepřeje, tak snad nám to brzy vyjde 🙂

 • Verca 5.12.2020 at 8:38

  Kreativni sada se sperkovnici

 • Martina Teislerová 5.12.2020 at 8:51

  Promítá, jedno už máme a dcera má moc ráda 😉

 • Tereza 5.12.2020 at 8:52

  Mne se libi prave zvireci rodinky.. a nebo pak detektivni puzzle

 • Marcela 5.12.2020 at 9:02

  Sada dřevěných korálků – Djeco – Malá zvířátka

 • Market 5.12.2020 at 9:07

  Kreativní sada – pískování – třpytívá zvířátka. Aktivity s vysypávaným pískem jsou u nás totiž top, a to mi připomnělo, že bych měla nějakou novou sadu pořídit. Zásoby rychle docházejí a mně se moc líbí, když holky zaujme jiná aktivita, než tablet či televize.

 • Míša Galářová 5.12.2020 at 9:17

  Máme, dotykové puzzle Zvířátka z lesa a menší je miluje. Zajímavá je i věž že zvířátek, podobné máme Akrobaty. Ale hrozně mě zajímá zvířátková promítačka, po té už pokukuji delší dobu

 • Daniela Mašková 5.12.2020 at 9:18

  Mně se moc líbí velké dotykové puzzle – zvířátka z lesa, už jsem i uvažovala, že je pořídíme k ježíšku 🙂