Bydlíme na Safari.Vyhraj krmení žiraf!

Náš minulý týden moc chyb neměl. Dala by se mu vytknout jen dojíždějící nudle u nosu, kterou holky měly, ale stihly se vystonat, a pak to počasí, které kdyby bylo ještě víc jarní, byl by to víkend bez jediné chybičky. Celé to začalo díky kurzům První pomoc dětem, které pořádám všude možně po republice :-). V týdnu byl na řadě Hradec Králové a my si ho prodloužili ve Dvoře Králové. Vzpomínky předčí snad jen skutečnost, že si holky nakrmily žirafy, pochovaly hada, postaraly se o těhotnou paní Hrabáčovou a my dnes alespoň kousek toho dáme i vám. Chcete vyhrát tohle krásné krmení žiraf? Tak pojďte dál.
Slíbila jsem vám, že jakmile se drobet oteplí, začnou jezdit holky na první pomoc se mnou. Březen tohle odstartoval a my si víkend poměrně našlápli. Se slibem výletnickým byl i ten, že vám tu budu dávat tipy na ubytování, které jsme si kde našli a k němu i nějaký ten zážitek. První je tady hned teď.

Bungalovy v Safari kempu

Už měsíc jsem vymýšlela, jestli ve Dvoře Králové zkusit raději hotel nebo kemp. Představa kempování je boží, jen na ni ještě není úplně počasí. Zaujaly mě proto místní bungalovy a je dobře, že vyhrály nad hotelem. Hotel jako takový jsem uvnitř neprocházela, takže srovnání nemám, ale v bungalovu nám nechybělo vůbec nic, naopak jsme si přišli opravdu jak na Safari.
Sama za sebe nejsem náročná vůbec. V rámci cestování s první pomocí si pronajmu i pokoj v hostelu se společným soc.zařízením a na tu noc s tím nemám nejmenší problém. Když ale bereme děti, chci, aby každý takový víkend byla dovolená a byl něčím výjimečný. Tenhle to splnil ve všech bodech.
Na teplé počasí jsme tady měli štěstí jen jeden den. Holky si to nakráčely do kempu v šatech, bylo moc hezky a hlavně teplo. Ostatní dny už jsme prochodili v softshellu, bundách, čepicích a rukavicích. Takže požadavek na útulné, čisté a hlavně vytopené bydlení byl náš top a to vše se splnilo.
 

Bydleli jsme v druhém bungalovu, který v kempu je. Každý velký bungalov je pojatý jako dvojdomek. To znamená, že „v jednom stavení“ bydlí rodiny dvě, ale vlastně se potkáte jen na parkovišti nebo terásce, ale i tu máte každý svou. Bungalovy jsou krásně pomalované, mají slaměné střechy a jsou prostě krásné. Je vidět, že kemp není starý. Nic nebylo zničené (a zůstalo to tak i po našem odjezdu 😀 ).

Místo klíče dostanete dvě čipové karty, kterými se bungalovy odemykají. Škoda, že karta nefunguje i jakási peněženka, že by se na ni třeba jedlo v hotelové restauraci a platilo až na konci pobytu. Bylo by to příjemnější, ale byl to detail.
Před naší lví dvojkou bylo velké dětské hřiště, takže další parádička byla, že po příchodu ze ZOO my velcí odpadli do pelechu a okýnkem vedle lva jsme viděli na hřiště, kde holky lezly v pavučinách nebo lávkách :-). Žádný stres, že je něco zajede, utečou apod. Teď se asi směje každý, kdo máte doma zahrádku a děti takto denně běhají samy ven. To my ve městě prostě nemůžeme. Já to tak měla jako malá, taky jen mamka zavolala z okna „oběěěěd“ a bylo. To si holky užít nemůžou, takže za mě tohle návrat do dětství :-).
Miminovská houpačka má u mě extra body, protože to je TOP naší Julinky

Vnitřek bungalovu byl krásný. Záleží teda asi na vkusu, ale já byla naprosto nadšená. Veliká okna, francouzské dveře na terásku, kde má každý svůj gril a výhled přímo do výběhu zvířat na safari. A protože náš africký domek měl na dveřích nakresleného lva, byla taková i vnitřní foto-výzdoba.

Z okna se díváte přímo do výběhu na Safari

Co zaujalo holky asi netřeba moc popisovat :-D. Ty skočily do obrovské postele a vylezly z ní až pod záminkou odchodu na oběd :-D. A jak je to se spaním dětí v bungalovech? Děti jako takové jsou až do 3,99 let ubytovaní zdarma, ale nemají nárok na lůžko. To znamená, že je s sebou můžete mít, ale počítejte, že budou s vámi v téhle velké posteli :-).

My to tedy vyřešili tak, že pro Nelinku jsme si připlatili dětskou přistýlku a Julince jsme půjčili na dvě noci postýlku dětskou :-). Byla to klasika cestovní, v ní extra matrace a dětský peřinka s polštářkem. Co vám ale budu povídat, od čtyř ráno už jsem ji stejně měla naloženou u sebe :-D.

Obrovskou výhodou byl termín našeho pobytu. V celém kempu byly jen dva karavany a další dvoji hosté v bungalovech. Všude bylo boží ticho! Holky spaly dýl a líp než doma, v kempu bylo velké hřiště jen pro ně a hlavně! ta ZOO, kterou já pamatuju jako přelidněnou červencvou zahradu, tak ta byla úplně prázdná!
 

Jak vyjde cenově pobyt pátek až neděle (březen 2017)?

Dospělá osoba v bungalovu – 1810 Kč / 2 noci
Dětská přistýlka v bungalovu – 840 Kč / 2 noci
Dětský postýlka – 360 Kč / 2 noci

Víkend pátek až neděle se snídaní i ZOO: 4 820 Kč

Snídaně zdarma
Hodina bowlingu zdarma
Vstup do ZOO celé tři dny zdarma
Wi-fi v areálu zdarma

Hurá do ZOO

Každý, kdo je ubytovaný na Safari, a je úplně jedno jestli v kempu nebo v hotelu, ten má obrovskou výhodu. Po celou dobu pobytu, včetně dne příjezdu a odjezdu, jsme měli vstup do ZOO zdarma a i mimo otevírací dobu! Takže problém, že děti vstávaly v půl sedmé? Na sedmou na snídani a pak rovnou do ZOO. Ta se pak otevírala až v 9 hodin a zase v 16 hodin opustili ZOO návštěvníci a my v ní zůstali až do 19 hodin, opět jen my. Pokud vaše děti nespěchají do postele, můžete zůstat jak dlouho chcete a užít si třeba i noční safari.
Pro někoho možná nuda, pro nás úžasnost, protože se holky dostaly ke každému zvířeti, u každého se mohly dívat jak dlouho chtěly, ptát se nač chtěly a my mohli jít s tátou i 20 metrů za nimi, bez rizika, že už je nikdy nenajdeme :-D.

Hned v pátek jsme tedy zapluli do ZOO, prošli si všechny pavilony, obrazili každé hřiště a moc se těšili na sobotu, protože to nás čekal zážitkový program, který jsem připravila jako velké překvapení. Holky netušily co bude a o to lepší to celé nakonec bylo :-).

Pobyt na Safari je na jaře parádní, pokud tam ale pojedete, doporučuji počkat na květen. To ještě bude málo lidí, bude už hezky teplo, ale hlavně! od května už bude otevřené už i samotné Safari, kam budete moci jet. To jsem vůbec netušila, že i březen je ještě zimní měsíc a byla nám tedy k dispozici „jen ZOO“.

Na Safari už se totiž smí i svým vozem, případně si půjčíte auto tam a můžete jet sami i mezi lvi a všechnu tu africkou zvířenu :-). Já mám k téhle ZOO moc hezký vztah. Dvanáct let jsem tam totiž jezdila na skautské tábory „jako mladá“ a každý rok jsme sem do ZOO chodili. Moc dobře tedy vím, jak našlápnuto tam je o letních prázdninách. Proto květen a září jsou měsíce, kdy se tam určitě znovu vydáme.
Až do večeře jsme si pobyli v zahradě. Pak už jen převlíkačka ze softshellu do dámského a hurá na jídlo. Nela má teď nějaké princeznovské období, což tedy neznamená, že touží být Elsou, ale když má možnost veme šaty. Snažila jsem se v poslední době vybírat i teplejší, aby si v nich mohla užít už tohle brzké jaro, a prvně holky vytáhly krásné šaty z kolekce Milá zima od slovenské značky Mile. Vůbec poprvé jsem si objednala s věcmi pro holky i něco sobě :-). Ale nepředbíhejme.

Jsou teplé, z kvalitního materiálu a holky vypadají nádherně, aniž by musely být v růžovém jak je běžně zažitá holčičí klasika. Byl to trochu oříšek, protože na každé jídlo Nela „musela“ v šatech, takže se nám to courání bungalov – ZOO – restaurace trochu prodlužovalo, ale jsem ráda, že preferuje šaty a čistotu před teplákama a blátem :-D.

V rámci pobytu jsme dostali zdarma snídaně a k tomu i hodinu bowlingu v hotelu, které jsme se zprvu trochu smáli, protože holky a kuželka na třiceti metrech? 😀

Restaurace u Lemura

Do restaurace jsme chodili nejen na snídani, ale vždy jsme tam zvládli i obědy a večeře. Snídaně byly klasika bufetovou formou, takže i když jsme vezli Julince s sebou kaši, vždy si našla nějaké pečivo nebo ovoce. Trochu mi tam chyběl obyčejný jogurt, všechny byly jen ovocné nebo čokoládové, ale holky se zaplácly vánočkou, ovocem a Nela jedno ráno domácími palačinkami. Všeho dostatek a na nabrání síly do ZOO akorátní :-).

Na fotce můžete vidět, že má Nelinka na ruce červený pásek. Ten není do kempu, ale do ZOO. Na základě tohoto pásku dostanete u pokladny vstupenku a skrz turniket pak chodíte s touto jednou vstupenkou po celý pobyt. Turniket do ZOO je i přímo v hotelové restauraci, takže po jídle pak stačí projít restaurací a jste v ZOO.

A tenhle krasavec? Ten se na nás díval v ZOO v restauraci. Tak proto ten název :-). U dětské herničky  (stolek, knížky, pastelky, nějaké active boardy atd.) je celý „pokojík“ Lemurů a děti si hrají vedle nich. Hned několik krásných lemurů si tam skákalo po sítích, baštilo zeleninu a jen Julii nezajímalo jejich dovádění, ale obsah misky, kterou by ideálně celou shrábla do kapes :-D.

Co je hodně přívětivé, je ceník a jídelní lístek restaurace. Asi prvně jsme zažili takové ceny. S výletem na Safari, kde v podstatě není jiná moc možnost stravování než v restauraci či ZOO bych čekala ceny úplně jinde. Polévka za 30Kč, dětské jídlo za 60Kč (ceny mají uvedené bez příloh) a porce rajské s těstovinama stačila i mně, jídlo pro dospělého za 100Kč problém nebyl.
Náš oblíbenec za sklem v restauraci 🙂

Horší výběr už byl v jídlech dětských, které sice byly za moc hezké ceny, ale zas to byla za česká klasika jako řízek, smažák nebo hranolky, kynuté knedlíky s grankem a cukrem. Vím, že jsem v jídle přísnější, takže tohle víc řeším. Holky tedy jeden den měly z dětských jídel rajskou s masovými kuličkami a další dny už jsme vybírali z dospělého menu a dávala jsem si jídlo s Nelou společně. Tam už byl výběr moc hezký a třeba kuřecí plátek na žampionech s bramborovou kaší byl pro Nelu top.

A že jsme se smáli bowlingu? 🙂 Tak nakonec i ten byl. Do restaurace se totiž chodí z hotelové recepce právě přes bowlingové dráhy, a my tam šly hned první den, když tam hrály malé děti. To už nešlo jinak, holky nám daly jasně najevo, že mezi ten všechen zvířecí program se hodina na bowlingu vejde :-D. Šestka koule to jistila a taky fakt, že pán na recepci nám hned došel říct, že malé děti u nich smí házet (kutálet? 🙂 ) až z poloviny, od šipek :-). Svých pár bodů si tak namrskaly i holky a byl to zážitek, o kterém mluví ještě teď.
Tak. A to jsme ten první den využili na maximum. Každou chvíli se něco dělo, dětem jsme trochu protáhli večerku a společně odpadli i s nima :-D. Jasně že to všechno až po koupačce (ony ty hotelové sprcháče zbožňujou :-D) a taky pohádce, kterou jsme četli pod svítícím obrazem. Zase detail, který bych při pobytu bez dětí asi ani nepostřehla :-D.
 

Dobré ráno, soboto!

Den začínáme před sedmou, holky už čekají na odchod na snídani s novou knížkou. Moc si oblíbily pohádky o myškách jménem Sam a Julie – Dům myšek, Sam a Julie v divadle…, takže ty teď čteme nejen před spaním, ale i v každé volné chvilce.

Nelinka se u knížky krásně rozpovídala a je úsměvné, jak obě myšky sedí povahově na naše holky :-D. Zatímco Nelinka je jasná klidná myška Sam, Julinka je prostě  myška Julinka, která je ďas co neposedí a vymýšlí jednu lumpárnu za druhou :-D. Knížka je moc krásně ilustrovaná a kdo už tyhle myšky zná a má je doma v oblibě, můžete se těšit na další fajn dárky dětem, protože myšky už dostávají plyšovou podobu :-).
Knížka, která vlastně tu ilustraci trochu jen předstírá, protože jsou to fotky z opravdického domu myšek, který v reálu opravdu existuje. Je to multipokojový kartonový bejvák, který děti vážně zaujme. Možná právě fotografie z nich dělá opravdovější prostředí a holkám se moc líbí. Jestli jste na knihu blíž zvědaví, nafotím ji sem do naší „virtuální knihovničky“. My ji objednali v obchůdku u Chytré opičky.
A tady už je můj první úlovek z primárně dětského e-shopu Mile.sk
Tak holky, hurá jde se ven. Opustit to teplíčko bungalovu se mi nechtělo ani trochu. To ráno už jsem ale holkám prozradila, že dneska budou mít možnost pohladit a nakrmit hned několik zvířátek :-). Juli z toho až tak rozum neměla, ale Nela už věděla a těšila se o poznání víc.

Vytáhla jsem z počítače jednu hodně starou fotku. Je to téměř přesně tři roky stará fotka, kdy jakou malou Nelinku poškrábala naše Kesina. Kočka, která nikdy jindy nikomu neublížila, občas škrábne, občas kousne, ale je to všechno v mezích hry. Tehdy to bylo jiné a my se dost báli, že ji budeme muset dát pryč.

Nepodařilo se to, je s námi i dnes a já jsem neskutečně vděčná, že si z toho zážitku Nela neodnesla strach. Nebojí se zvířátek, dokáže se těšit z každého živého tvorečka a kolikrát překvapí i mně :-D, co do té ruky veme.

A tady ji máme. O tři roky starší, o tři roky rozumnější Nela, která oslaví v dubnu čtyři roky se v ZOO pomazlila s hady, pohladila ještěry, nakrmila želvy a nebála se ani žiraf. Tahle oranžová hadí kráska by jí stejně vlezla maximálně pod bundu, nic víc Nele nehrozilo. V očích Nelinky byl ale značný respekt, ale už moc dobře umí říct ne a já mám radost, že zatím není zvíře, na které by zanevřela.

Zlatý hřeb našeho pobytu byl tady. Žirafy síťované, natěšené na svůj gáblík :-). Žirafa je pro mě nejkrásnějším tvorem. Mám je ráda snad odjakživa a někde hluboko uvnitř jsem si říkala, že se holky budou bát, ale bylo mi to jedno, protože jí k nim chtěla moc :-).

Nestalo se tak. Ani Juli, které ještě nejsou ani dva roky, se nebála, hrdě z pytle tahala větve a volala „mňam, mňam klk, daaaší“ což by se dalo volně přeložit jako „jez žirafo (to je ten dlouhý KLK), tady máš další“ 😀

Jestli se vám tohle krmení líbí, je možné si jej v ZOO zakoupit v rámci zážitkových programů Ošetřovatel v ZOO , který je ale určen jen pro dospělé nebo Zákulisí ZOO, kterého jsme se zúčastnili my a moc za tu možnost děkuji.

No a vás bylo tolik, kteří jste mi posílali dotazy na tohle krmení, že jsem zkusila požádat o možnost krmit žirafy s rodinou a děkuji, že mi pro vás ZOO darovala poukaz na Zákulisí ZOO – s žirafami, v hodnotě 8.000 Kč, o který si tu dnes zasoutěžíme. Nejen vy, ale celá vaše rodina i s dětmi tak budete moc ve všední den navštívit ZOO a zajít tyhle síťované krásky pohladit, nakrmit a něco hezkého si poslechnout.

A rovnou říkám, že věk dětí neřešte, zvládne to s dopomocí každý. Jen je třeba dávat pozor, aby vám svým růžkem žirafa nedala tečku přímo mezi oči, protože to prý fakt bolí :-D. Holkám všem chutnalo, nejmlsnější Lukrecie by jedla ještě teď, ale pojedly co šlo a my se vrhli na další obchůzku :-).
Znáte hrabáče? Já třeba ostudně ani netušila, že nějaké takové zvíře existuje. Takže když nám paní Andrea řekla, že nás veme za hrabáčem, představila jsem si Julii, která vyfasuje hrábě a v rámci pseudoprogramu Ošetřovatel ZOO bude kydat :-D.

Tak ne. Paní Hrabáčová, za kterou jsme se šli podívat je tahle kráska, která bude navíc každým dnem rodit. Bude to vůbec první miminko hrabáče, které se v královedvorské ZOO narodí, takže jí držíme palečky a věřím, že ji naše pohlazení a nakrmení moučnými červy povzbudilo :-).
Celá naše sobota byla dokonale kontaktní. ZOO byla poloprázdná, po zavíračce prázdná úplně a my si ještě odskočili za místním ptactvem do pavilonu a pak na farmu, kde se dalo popovídat s místní kozenou :-). Pěkně hlučné stádečko to bylo :-).
Ani nedokážu posoudit, co se z celého pobytu nejvíc líbilo dětem. Julinka doma pořád opakuje hesla jako „pají (paní), klk (žirafa), ko-o bůůům (bouwlingová koule)“ 😀 takže to bude asi její list topek, u Nelči je toho už mnohem víc, asi sama ani neví.
Teda to zas bylo na tři večerní kávy, že? Já se omlouvám, nedokázala jsem to zredukovat ještě víc, už takhle mi bylo líto všeho, co jsem sem nedala :-). A protože jsem slíbila, že se bude soutěžit, mám tu výhry hned pro dva z vás 🙂

Vyhraj rodinný vstup nebo krmení žiraf zdarma!

 1. výhra – krmení žiraf v ZOO Dvůr Králové v hodnotě 8 000Kč
2. výhra – rodinný vstup do ZOO Dvůr Králové
 1. Buď nebo se staň fanouškem naší FB stránky MK-Life
 2. Do pátku 24.3. napiš komentář pod tento článek nebo na FB,Kdo by měl z krmení největší radost? (nezapomeň na sebe nechat kontakt!)
 3. pokud navíc budeš sdílet veřejně článek i na FB, zařadíme Tě do slosování hned 2x
 4. NOVINKA – pokud nás sleduješ na instagramu (mk_life.cz) zařadíme tě do slosování gratis ještě jednou!
MUDr. Michala Knězková

All posts

184 Comments

 • Anonymní 13.3.2017 at 19:04

  No určitě syn ale nebudu říkat že mě ne mě by to taky 1p0% potěšilo a syna taky 🙂 tak doufám že se na nás konečně usměje štěstí. Srb.lucie@seznam.cz

 • Martina Walczysko 13.3.2017 at 19:06

  U nás je to jasné – já 🙂 Je to jeden z mých dětských snů a doposud nenaplněný 🙂 Martaa.K@seznam.cz

 • Anonymní 13.3.2017 at 19:08

  To je nádherné! Děkujeme. Myslím, že u nás je to jasné, největší radost bych měla já, miluju zvířata a doteď ráda vzpomínám, jak kolem mě běželo stádečko žiraf v brněnské zoo. Neuvěřitelný zážitek a to jsem je ani nekrmila. No a samozřejmě, že by měl radost i manžel se synem, ale hlavně kvůli tomu, jakou radost bych z toho měla já. 😀 Zvířata máme rádi všichni, jen u syna zatím vedou pejsci a u manžela nutrie a krokodýli. 😀 Sdílím na facebooku jako Luci Es. Lucie Skřejpková (lucius.shine@seznam.cz)

 • ganazuz 13.3.2017 at 19:12

  U nas bych si to uzila nejvic ja. Kdyz jsem tam byla na safari asi pred tremi lety, i auta s detskymi pasazery nas predjizdela, zatimco ja se stale kochala a rozplyvala 😀 ganazuz@seznam.cz

 • Anonymní 13.3.2017 at 19:13

  Nejvetsi radost by mela maminka, protoze by to byl duvod vyrazit na nadherny vylet a pak samozrejme Kubik (3roky), jakakoliv zviratka ma moc rad a urcite by ho to zajimalo.Protoze je ted u nas obdobi.. Co to jéeee a Na co to jeeee��
  Snad budeme mit stesti������
  Katerina.Alexova@seznam.cz

  • Anonymní 13.3.2017 at 19:55

   Sleduji IG katerinaspurna

  • Anonymní 16.3.2017 at 4:52

   To je můj sen,krmení žiraf,to bych chtěla vyhrát,jsou to ty nejkrásnější zvířata na světě a ještě se nimi divat z očí do očí. Mam 5 měsíční Adélku a nejoblíbenější hračka je tatim plyšová zirafa,je to prostě má krev 🙂 Byla bych moc ráda,jí představit Adélce, v celé své kráse
   mongolito@seznam.cz

 • Anonymní 13.3.2017 at 19:14

  Dvouletá dccera by byla nadšená, hrozně ráda krmí jakákoliv zvířátka a žirafa patří mezi ta oblíbená. Sdílím i článek na FCB jako Lucky Zháčkovánky. lucius.p@centrum.cz

 • Markéta K. 13.3.2017 at 19:14

  Radost a tu největší bych měla já. Letos mám slíbeno krmení žiraf. Bylo by fajn vyhrát a užít si toho víc😊
  Bladym@seznam.cz

 • Renata Pavlíková 13.3.2017 at 19:15

  Taky žirafy miluju, takže je možné, že největší radost bych měla já, ale máme dva klučiny, tři roky a třičtvrtě a mladší má rok a třičtvrtě, takže věřím, že i ti by byli nadšení 😉 PavlikovaRenata@seznam.cz

 • Adela Vejvodova 13.3.2017 at 19:17

  Moc krásně a do detailů zpracovaný článek! Jste muj velký zdroj inspirace na výlety a ubytování s dětmi, děkuji! Z krmení žiraf bych asi mela největší radost ja s manželem, protoze to prostě musí byt nadherne. Oba milujeme zvířata. A samozrejme i naše 2,5 leta dcera, pokud by se moc nebála. Díky Adéla vejvodova.adela_seznam.cz

 • Petra Hečová 13.3.2017 at 19:18

  Mooooc děkuji za článek, v zoo jsme byli loni s tehdejší rok a půl starou emmou, největší zážitek byla farma s kozami, určitě se tam ještě někdy vypravíme.

 • Kateřina Maršíková 13.3.2017 at 19:18

  U nás doma jsou zvířátka všeho druhu top! Do postele už se nám kromě našeho psa sice žádné jiné nevejde, ale určitě se na Safari podíváme. díky moc za detailní recenzi. (sdíleno na FB, instagram kafku_le)

 • Hana Dlouhá 13.3.2017 at 19:23

  U nás by největší radost měli asi naše babičky a dědové, že jsme konečně šli do nějaké ZOO, protože tatínek nás tam odmítá vzít, že tam mají zvířátka malé výběhy. Ale Dvůr Králové by mohl projít co myslíte? 😀
  Hana a Magdalenka
  hana.dlouha125@seznam.cz

 • Anonymní 13.3.2017 at 19:25

  Největší radost by měly určitě děti, stále moc milují zvířátka a tím, že doma žádné nemáme, o to vtší radost mají, když si mohou nějaké pohladit, obrovský zážitek:-) Sdílím na FB – Tera bezinka, mejlík je Tkonvalinova@email.cz …. mějte se krásně a těším se na další skvělé tipy a články, Tereza

 • Míša Drozdová 13.3.2017 at 19:25

  Největší radost by měly naše děti a asi hlavně dcerka. Miluje zoo, do pražské chodíme pravidelně 🙂 Mám-li být upřímná, i pro mě samotnou by to byl životní zážitek! Díky moc za inspiraci na krásný rodinný víkend 😉 drozdova.misa@gmail.com

 • Sam 13.3.2017 at 19:29

  Kdo by měl největší radost? No jasně, že Tomík …. náš nejmladší syn 🙂 a na rovinu, zcela určitě bychom vzali s sebou i ty další děti – třeba, že už jsou dneska dospělé .-)

 • Misoooo, super…Zoo ve Dvore miluju od detsvi a señorovi se tam taky moc libi, mame to relativne kousek…do bungalovu jsme chteli jet loni v lete, ale znamy nas zrazoval, ze to neni nic moc, coz podle tvych fotek a vypraveni neni vubec pravda…krmeni bych si stopro nejvic uzila ja i malej, zirafy miluje a sleduju te vsude, to vis vid? :-D…za tenhle clanek jsem nesmirne vdecna, ptz ted uz se od pobytu v zoo odradit nenechame a jdu sdilet.

 • Lucie Černíková 13.3.2017 at 19:30

  Největší radost by měla moje dvouletá dcerka, která miluje zvířatka a myslím, že by úžasem nezavřela pusu! 🙂 Máme velkou sbírku figurek a lev se žirafou jsou top! Navíc by se splnil sen i mě, jelikož jsem jako dítě vždy chtěla na safariiii!!Takže dvě mouchy jednou ranou:- ) Děkujeme za nádherný článek. Terezka a Lucka cernikova.lucie@gmail.com

 • Lucie Procházková 13.3.2017 at 19:30

  Hezký večer,skvělý článek se super tipy �� myslím,že krmení by byl zážitek pro celou rodinu,ale samozřejmě největší pro syna,který zvířata miluje ☺
  lucie_prochazkova@centrum.cz

 • Kateřina Ottmarová 13.3.2017 at 19:32

  Kdo by měl radost,.. no přece žirafy 🙂 protože by se na ně přišla podívat naše vysmátá rodinka 🙂 hhranolkakatka@seznam.cz

 • dana mazankievicova 13.3.2017 at 19:32

  Největší radost by mela naše dcerka 2,5let ta miluje zvířátka a každý měsíc kdyz se oteplí absolvujeme cesty do zoo 😉 a my to taky milujeme vracime se do dětství a dozvíme se hodně veci o zviratkach.krasny článek a super typ na zajímavý výlet pro tu nasi certici 😉

 • Pepe Peťula 13.3.2017 at 19:34

  To je pecka 😍 Tohle je ten "jiny" zazitek,ktery by potrebovala cela rodina.Verim,ze by bylo tezke urcit,kdo by si to vic uzil,ja ci starsi syn.Malinko doufam,ze on…ze by odlozil techniku a vtahlo by ho to plnymi dousky 🙂 uzasny tip na traveni casu s rodinou 🙂
  Kopasova.petra@seznam.cz (ing pepe_petula a fb taky )

 • Veronika Ševčíková 13.3.2017 at 19:35

  Nejvetsi radost by mela moje dvouleta dcera, ktera zrovna usnula v postylce se 3 zirafami z Dupla 🙂
  veronika.sulcova@centrum.cz

 • Anonymní 13.3.2017 at 19:36

  Největší radost by určitě měly všechny tři děti. A my bychom měli radost, že ony mají radost :). Téměř dvouleté holčičky se teď snaží "krmit" pejska a kočky u babičky lopatkou s pískem :). A staršímu bráškovi se loni v brněnské zoo líbily nejvíce právě žirafy. (lenka.benesova@gmail.com)

 • Anonymní 13.3.2017 at 19:39

  Největší zážitek by to byl asi pro moje děti, hlavně 18ti měsíční syn miluje krmení čehokoliv (proto doma máme vypaseného křečka :-D)
  Eva.Auerbachova@seznam.cz

 • Anonymní 13.3.2017 at 19:43

  svedla bych to na syna, ale pravdou je že já žifafi miluji a byla bych jak malé dítě! 🙂
  jarcca056@seznam.cz

 • Anonymní 13.3.2017 at 19:44

  V nasi rodine milujeme vsichni zvirata, takze by to udelalo radost nam vsem. A urcite nejvice nasemu Kubickovi�� martinkovateerka@seznam. Cz Fb: Tereza Martinkova

 • Jitka 13.3.2017 at 19:46

  Míšo, tohle je absolutní bomba 🙂 ač já sama se většiny zvířátek bojím, tak Váš pobyt mě tak nadchl, že s klukama vyrazíme na pobyt taky 🙂 z krmení zvířátek by měli radost ti moji dva chlapi, jen teda nevím, který z nich větší 😀
  moc děkuji za další super inspiraci :*)
  kontakt: jitkajochmanova@seznam.cz

 • Olin 13.3.2017 at 19:46

  Kdo by měl z krmení největší radost? Podle naší francouzské buldočí slečny si myslím, že asi ta žirafa! Hned po ní naše malá píďalka Máťa a po ní malý píďalák Dáda. A nakonec já a tatínek…:-)
  Krásný den, nejen vám, ale i žirafám přejí píďalky, Klára a Lukáš!
  (klara.sk@seznam.cz)

 • Alena Králová 13.3.2017 at 19:48

  Paaani, to je krasa. Ja byla v ZOO ve Dvore jen jednou s to kdyz mi ylo tak deset. Takze si moc nepamatuji. Ale hrozne rada, bych se podivala znovu. A hlavne na safari. Muluji kockovite selmy a zirafy jsou topky. Mit moznost je krmit by byla naprosta bomba. Vzala bych i svou 11 segru a myslim, ze ta by z toho byla vedle jak ta jedle. Krasne jste si vikend uzili. ❤

 • Gabriela Jasaňová Foltanová 13.3.2017 at 19:48

  Tady jsme byli s manželem na moje tricatiny. Oba Zoo milujeme a nás skoro dvouletý syn je celý po nás. Bydlíme v Brně a naše zoo je ostuda.. i tak tu máme permanentku a jednou za čas se jdeme rozesmutnit. Oproti tomu máme permanentku i do Lešné a tam je to luxus! Když jsme na prázdninách ve Zlíně, chodíme každý den. V Praze máme adoptovaného pekariho a jezdíme za ním taky párkrát do roka. Ale Dvůr, ten máme z ruky, takže taková výhra by byla super záminka k výletu. My jsme tehdy bydleli v hotelu a nemělo to chybu. Pokoje jsou stylizované podle zvířat, dům je do tvaru U a uvnitř je venkovní bazén, v pokoji obří postel jako v bungalovu. Bylo to super, moc rádi na to vzpomínáme. Zoo bez lidí ráno i večer byla k nezaplacení – zvířata tam měly veget než přišel dav �� v naší rodině opravdu těžko říct, kdo by měl největší radost, my to kumulujeme jako celek �� a mimochodem – hrabáč kapský je jeden z našich favoritů. V Praze schválně chodíme hned v 9, abychom Kvídu viděli na krmení vzhůru, jinak celý den spí.

 • mirabelkaa 13.3.2017 at 19:52

  To tezko rict. Mam tri kluky a vsichni tri by byli nadseni. Diky za dobry tip na vylet.

 • Marketa Kovacikova 13.3.2017 at 19:52

  Dobrý večer, máme doma dva neposedné rarášky, kteří zvířátka milují a hlavně ten menší zbožnuje snad všechny…a minulý týden zrovna oslavil své druhé narozeniny, tak by tímto určitě měl nezapomenutelný zážitek opravdu na dlouho!M.

  MHAsku@seznam.cz

 • iva cyrány 13.3.2017 at 19:55

  Teda to je parádní soutěž!! Do zoo do Dvora se chystáme v květnu, původně jsem plánovala jednodenní výlet, ale musím přiznat, že víkend v zoo vypadá neskutečně lákavě.. krmení žiraf by byl asi největší dárek pro dvouletého syna, který ochotně a neohroženě krmí všechna dostupná zvířátka včetně jelenů ☺ I.C. Ivuska.v@atlas.cz

 • Anonymní 13.3.2017 at 19:56

  Děkuji za krásný článek 🙂 Největší zážitek by to byl určitě pro mou dvouletou dcerku, která miluje zvířata a hned po ní následuji já 🙂
  lenka-reznickova@centrum.cz

 • ervulenka 13.3.2017 at 19:56

  Fb Eva Richterová
  Z krmení ziraf bych mela nejvetsi radost ja. Miluji zvirata.
  Ervulenka@seznam.cz

 • ervulenka 13.3.2017 at 19:57

  Instagram Eva Richterová Ervulenka@seznam.cz

 • ervulenka 13.3.2017 at 19:57

  Sdilim na fb jako Eva Richterová Ervulenka@seznam.cz

 • Hana Jacková 13.3.2017 at 20:07

  Teda jestli nevyhrajem, tak tam stejne asi vyrazime. Clanek me nadchnul :)sdilim
  hanapotmesilova@gmail.com

 • Anonymní 13.3.2017 at 20:09

  Moc hezký článek. Čiší z Vás, a z dcer, neskutečná pohoda. Objevila jsem Váš profil celkem nedávno a jsem nadšená. Tolik inspirace, milých článků, moudrosti, ale i jednoduchosti (protože v té je krása…)… Děkuji. A k článku a soutěži? Největší radost z krmení by u nás měla asi dcerka. Asi jako u ostatních rodin je to prostě to dítko, kterému se rozzáří oči a vezme do ruky trávu, a řekne nadšeně žirafě "na papej" 🙂 Dcerka má ráda zvířata, vůbec přírodu. Jsem za to moc ráda a doufám, že jí to vydrží. Myslím, že ano. A třeba jí jednou časem uděláme radost a pojedeme nakrmit žirafy. Třeba i díky Vám 🙂 Budu nám držet pěsti. Děkuji za soutěž. (bejlkova.ver@seznam.cz)

 • Jakub Jasaň 13.3.2017 at 20:09

  U nás by byla radost trojitá – malý milovník zvířet by si ale možná i ucvrkl, takže největší radost by měl asi on 🙂

 • Anonymní 13.3.2017 at 20:10

  Kdo by měl z krmení radost? No nabízí se říct, že naše dcerka, ale ve skutečnosti bych to byla já 😀 Na istagramu – audina.cz; endyna@seznam.cz
  Mimochodem moc pěkný článek a dobrý tip na víkend. Děkuji!

 • Míša L. 13.3.2017 at 20:15

  Priznam se bez muceni, ze urcite ja 🙂 Diky za bezva tip na vylet michaela.larruchon@centrum.cz

 • Anonymní 13.3.2017 at 20:15

  Ahoj Míšo, děkuji za krásnou recenzi. Taky máme v plánu toto místo navštívit. Krmení žiraf by byla úplně super pecka pro našeho prcka als. "zvíření mámu" Davídka. FB sdílím Zuzana Bláhová, inst. zubla111, ZuzanaBlahova@seznam.cz Přeji pěkný večer Zuzka

 • Anonymní 13.3.2017 at 20:16

  Do téhle zoo se letos chystáme v rámci dovolené a výhra by byl obrovský a nezapomenutelný zažitek zážitek pro naše tři děti 6, 3,5 a v té době necelý rok 🙂 xno1@seznam.cz fcb Kateřina Zemková

 • Luciiiii 13.3.2017 at 20:17

  Nejvíc nadšená bych byla já 😀 a pak dcera 😉 Lucie.dolezalova84@gmail.com

 • Stanislava Černá 13.3.2017 at 20:22

  Tak u nás doma by byli z krmení poprděný úplně všichni 😀 musí to být nádherný zážitek <3

 • Michaela Kratochvílová 13.3.2017 at 20:32

  Ahoj Míšo, super článek. V zoo ve Dvoře Králové jsem byla před rokem a půl ještě s bříškem,takže už se moc těším až tam vezmeme Matyho, tuhle zoo i safari mám moc ráda už z dětství. Vůbec jsem netušila,že je tam možnost ubytování, vypadá to moc hezky.
  Takže z výhry bych měla asi největší radost já 😀 ale Matyášek by byl určitě taky nadšený, zvířata má taky moc rád 🙂
  MK.Michaela@seznam.cz

 • Míša 13.3.2017 at 20:34

  Na instagramu sleduji, na FCb sdili. Misha88@seznam.cz

  U nás obě holky by si rády dlouhé klky nakrmily..

 • Anonymní 13.3.2017 at 20:34

  Největší radost bymel můj manžel, protože by byl rád, že jsem si splnila svůj sen. Sbírala jsem kdysi vše s motivem žiraf, měla jsem toho opravdu dost. Ale, pak přišlo stěhování za partnerem a vše šlo pryč. Tři obrovské pytle a jednu velikou krabici plnou různých plyšových žiraf jsem darovala onko dětem … Jsou v těch nejlepších rukou ❤

  Moc děkuji za článek. Ležím zrovna v nemocnici, doma plakal syn, že nemá maminku u sebe a tak mi článek zvedl trochu náladu 🙂

  Michka.b@seznam.cz

  • Anonymní 2.4.2017 at 17:21

   Ještě honem dodám ig – myskyyy.l

 • Anonymní 13.3.2017 at 20:36

  Radost by mela cela nase rodina :-D,ja,manzel i syn. Zatim krom nejmladsi clenky,3-mesicni Kacenky.Byl by to skvely vylet.
  FB Jana Dušková, sdilim
  Janca.Duskova@email.cz

 • Anonymní 13.3.2017 at 20:37

  zdravim miso, do teto zoo jsem zvazovala zakoupit pobyt na zari/rijen jako narozeninovou oslavu svych petiletych kluku. pripadne krmeni by byl jiste velice husty zazitek 🙂 a uzili bychom si ho s radosti vsichni.sdilim i na fb. diky, jana siva – jasana@email.cz

 • Anonymní 13.3.2017 at 20:38

  Miso,nebudu lhát a predbihat,ale myslím si, ze největší zážitek by to byl pro me! Konečně krmit někoho jiného než rozbezneneho vlka – manžela, a taky hejno paviáni – děti…. No a co může byt lepšího,než když se to završí úžasným na krmením me v restauraci:-):-) no tak to je snem snad každé z nás,ze?:-):-) Ne, opravdu,věřím,ze by si to vedle me užili jak děti,tak manžel i s prarodiči:-) sdilim,jak jinak:-) debbie@post.cz, fb debbie debbiova:-)

 • Anna Kapcová 13.3.2017 at 20:39

  Najväčšiu radosť by mala určite dcérka (8.mes.), pretože tá má radosť ešte úplne zo všetkého:-)anicka.kapcova@gmail.com

 • Jana Krupová 13.3.2017 at 20:41

  Děkujeme opět za krásný článek 🙂 Neskromně musím přiznat, že největší zážitek z krmení bych měla asi já, jelikož jsem od malička velká milovnice zvířátek 😀 A jelikož k tomu vedu i své děti, věřím, že bychom si to užili celá rodina! 🙂
  nanniee@centrum.cz

 • Jana Radová 13.3.2017 at 20:42

  U nás by jsme měli radost úplně všichni, vč. Julinky. Nelinka je po mamince zvířecí máma, takže jakékoliv zvířata miluje, od žížal přes slepice, krávy a nevím co ještě 😀 Tento týden se chystáme na naši první návštěvu ZOO v Lešné a zahájíme tím sezonu, kdy určitě, jako každý rok, objedeme co se dá. Takže výhru by jsme si přály moooc 🙂 pospisilovaja@seznam.cz

 • 13.3.2017 at 20:45

  Krmeni zviratek by bylo obrovskym zazitkem pro celou rodinu. m.stastna@atlas.cz

 • Zupkova Karla 13.3.2017 at 20:45

  Ahoj, my jsme byli ve Dvoře Králové loni v létě na prodloužený víkend, bydleli jsme v kempu ve stanu a přestože jsme cestovali více než 4 hodiny s 2letým špuntem, stálo to rozhodně za to. Byli jsme nadšení všichni 3 a určitě se chceme do zoo zase vrátit. Krmení žirafy by udělalo určitě největší radost Davídkovi 🙂 kaja.zupkova@seznam.cz.

 • Zuzana Černá 13.3.2017 at 20:46

  Krásný inspirativní článek! U nás by měl největší radost syn. Sleduji i instagram (zuzanacerna).

 • Zupkova Karla 13.3.2017 at 20:47

  Ahoj, my jsme byli ve Dvoře Králové loni v létě na prodloužený víkend, bydleli jsme v kempu ve stanu a přestože jsme cestovali více než 4 hodiny s 2letým špuntem, stálo to rozhodně za to. Byli jsme nadšení všichni 3 a určitě se chceme do zoo zase vrátit. Krmení žirafy by udělalo určitě největší radost Davídkovi 🙂 kaja.zupkova@seznam.cz.

 • Lucie Nováková 13.3.2017 at 20:50

  Tohle by byl neuvěřitelný zážitek pro celou naši rodinu, ale nejvíc asi pro naši 6letou dceru Laurinku. Dvůr Králové je překrásná zoo, je to už 15 let co jsem tam byla, ale určitě se zase vypravíme….a krmit žirafy…no páni, neumím si to ani představit 🙂 Článek je skvělý a moc děkuji za tip na bungalov 🙂 luciecb@seznam.cz

 • Katka 13.3.2017 at 20:53

  Dík za super tip na výlet.Zvířátka u nás pořád frčí. Krmení by si ale nejvíc užil manžel se synem, ja mám ze zvířat respekt 😉 kralovna.katerina@gmail.com

 • Aneta Samcová 13.3.2017 at 20:54

  Míší,děkuji ,že jseš:)Tak hezky se čtou všechny příběhy.Taky se s holkama chystáme do zoo Dvůr Králové,ale ta 1.výhra je bomba!Bára by se zbláznila,štěstím by se nám konečne i rozmluvila:)
  aneta.samcova@gmail.com

 • Lucie 13.3.2017 at 20:54

  Wow! tak tenhle zážitek bych přála každému dítěti! Naše děti (syn 2r4m a dcera 1r) by měly určitě velkou radost obě! Syn je sice občas velmi opatrný a bázlivý, co se zvířat týče, ale myslím, že by žirafy rozhodně zabodovaly! O ubytování v bungalovech jsem už taky četla jednu další pozitivní recenzi, a tak jsem přesvědčená, že si výlet do Dvora Králové nenecháme ujít ani my! lucie.zverinova21@gmail.com

 • Lucie J. 13.3.2017 at 21:00

  Krásný článek. Největší radost by měl asi syn, ale takový výlet by byl krásný zážitek pro celou rodinu. Děkuji za tip na víkendový výlet 🙂
  johanikova.l@email.cz
  Na instagramu sleduji jako Lucccik

 • Ina 13.3.2017 at 21:11

  Ja 😀 ale verim, ze i zbytek rodiny by si uzil 😉 (ina.bay@post.cz – FB: Ina Ba)

 • Aneta Švábová 13.3.2017 at 21:23

  Je tak článek zase pecka! Úžasné, my od té zoo bydlíme jen kousek vyjede se nad zoo a. První vesnice je ta naše. Zvířátka v létě běžné slýcháme a nikdy nás neomrzí. Dokonce tam velmi často chodíme s dětmi. Starší Natálku jsme dali do mateřské školky, která je přímo i služebního vchodu do zoo a děti tam chodí jako běžná součást dne ve školce. Krmení by u nás byla třešnička na dortu. Nemohu ani vybrat kdo u nás by byl nadsenejsi. Děti se skolkou je krmit byli a to bylo radosti!! Ale teď je tu druhý špunt který zvířátka miluje ještě více! Byl by to super bonus pro nás celou rodinu děti nadšené a řekneme si že to je pro nás rodiče velká radost vidět ty hvězdičky v očích, když mají tu obří radost! A já jdu přemýšlet jak dostat vaší přednášku sem k nám 😉 krásný den

 • Andrea Malcová 13.3.2017 at 21:55

  Největší radost z krmení žiraf bych měla já. Jsem totiž v duši ještě trošku dítě, takže bych si to se svou rodinou moc užila. Andreaolenocinova@seznam.cz

 • Anonymní 13.3.2017 at 21:59

  Dobry večer,moc hezky članek.U nas by byla radost obrovska,hlavne u nejmladši,která svět teprve objevuje a zvířátka ji fascinuji.☺kuckovi@email.cz

 • Tereza P 13.3.2017 at 22:09

  Krásně srozumitelně sepsané. Všechny informace na jedno mistě. Děkuji. Mám chuť se tam hned rozjet 🙂 krmení žiraf bych asi nejvíce ocenila já sama, protože od mala zbožňuji vše zvířecí. Ale věřím, že by jim nepohrdla ani moje dcera, které se tuto lásku ke zvířatům snažím předat.
  Na fb sdílím a kontakt je cooper@kdyne.net

 • Anonymní 13.3.2017 at 22:13

  Krásně napsaný článek,úplně mě to nalakalo a s rodinkou na výlet co nevidět vyrazíme. Z krmení ziraf, nevím,kdo by byl nadšený nejvíc,protože je to jednoznačně úžasný zážitek, takže by jsme byli nadšení všichni �� verunka.kutilova@seznam.cz

 • Veronika 13.3.2017 at 22:27

  Míšo, opět krásné! Jsem si jistá, že oba moji kluci by byli nadšení 🙂 Samíkovi už se poštěstilo úplnou náhodou dát větvičku žirafě v jihlavské zoo, protože jsme byli zrovna ve správný čas na správném místě, ale takhle blízko jsme nebyli. Ale myslím, že úplně největší radost by měl manžel, o kterém často říkám, že je to moje třetí dítě 🙂 🙂 🙂 veronika.divisova@atlas.cz

 • Anonymní 13.3.2017 at 22:42

  Největší radost? Těžko říct, jestli by to byla maminka nebo by jí trumfla naše malá Eliška. marinettezavinaccentrum.cz

 • Anonymní 13.3.2017 at 22:47

  Moc pěkný článek. Do safarikempu jezdíme s dětmi již několik let, s prcky do bungalovu, teď už pod stan a vždycky si to náramně užijeme. Ale krmit žirafy jsme ještě nebyli, vždy jen z dálky pozorujeme a závidíme ostatním. Ale pokud bychom to mohli zažít osobně, budeme nadšeni všichni – rodiče i děti. (beruberuu@seznam.cz, na fb Barbora Strnadová)

 • Anonymní 13.3.2017 at 23:16

  Krmení bychom si užili určitě všichni, celá naše rodina, byl by to úžasný zážitek! A to bydlení vypadá moc krásně, určitě tam musíme někdy vyrazit na minidovolenou, děkuji za recenzi. sonka.maskova@seznam.cz

 • Anonymní 14.3.2017 at 0:11

  Tak to je uzasny zazitek!Radost bychom meli vsichni stejnou,I kdyz my rodice mozna trosku vetsi.Radovali bychom se navic z radosti nasich deti. gis-ela@seznam.cz

 • Serafinka 14.3.2017 at 0:14

  Míšo, opět skvělý článek! 🙂 U nás by měl úplně největší radost určitě syn, protože je to ohromný milovník žiraf (a dinosaurů – ty bych ale krmit nechtěla 😉 ). Dcera by byla ale určitě také nadšená 🙂 a pro nás dospělé by to byl také skvělý zážitek!
  Franzovalucie@gmail.com sleduji i FB a instagram 😉

 • Anonymní 14.3.2017 at 5:17

  Bez zaváhání můžu odpovědět, že největší radost by měla naše mladší čtyřletá dcera, ta už se nemůže dočkat tepla, kdy má slíbený výlet do zoo. Ale musím říct, že i pro nás dospěláky by to určitě byl zážitek 🙂 Lendy123@email.cz

 • Anonymní 14.3.2017 at 5:58

  Ahoj, to je ta nejkrásnější soutěž na světě. Jsem největší milovník žiraf. Už od malinka považuji žirafy za nejkouzelnější stvoření. Tedy největší radost bych měla já. Splnil by se mi životní sen, i když můj sen je mít někde na safari domeček a kolem spoustu žiraf, ale i návštěva žiraf v zoo je splnění snu.
  Sleduji tě všude.
  Email: P.H.petula@seznam.cz

 • Alinda Krajíčková 14.3.2017 at 6:21

  Určitě by si to náš mrňousek užil, ale nejvíce bych z toho byla unešená já. Do ZOO chodíme několikrát ročně a žirafy miluji ��

  Alinda64@email.cz
  Sdílím na Facebooku, sleduji na instagramu ��

 • Jana Petříková 14.3.2017 at 7:09

  Dobrý den, úžasný článek a úžasný tip na výlet. U nás by měla rozhodně největší radost dcera Sofinka. Je živelná a naprosto zbožňuje zvířátka 🙂
  petrik.jana89@gmail.com,
  Sdílím i na FB,Jana Petříková (janyttka@seznam.cz)

 • Učitelka Hanča 14.3.2017 at 7:16

  U nas by byla radost velika, ale myslim ze nejvic poprdeny by byl tatinej, je to velky milovnik zvirat a doufa, ze to Roza zdedi po nem a bude z ni mit treba veterinarku 😀 sleduju na fb i instacku 😉

 • Anonymní 14.3.2017 at 7:26

  Děkuji za článek. Naše holčička už opět (jako každý rok) o návštěvě ZOO často mluví, takže myslím, že největší radost by měla právě ona. Tereza (tereza.vraspirova@seznam.cz, FB Tereza Vraspírová)

 • Anonymní 14.3.2017 at 7:28

  Tak to bych mela jednoznacne nejvetsi radost ja, nase Eli by z toho jeste v necelych dvou letech nemela takovy rozum, ale nadsena by byla taky. V zoo ve Dvore jsme byli v zime a uz to byl zazitek. Klarkaa.k@seznam.cz

 • Anonymní 14.3.2017 at 7:50

  Míšo, díky moc za úžasnej článek. O bungalovech v ZOO jsem četla již na podzim, ale po přečtení Vašeho článku již vymýšlím termín, kdy vyrazíme 😀 Krmení by určitě potěšilo dcerku Nikolku, která v létě oslaví 4. narozeniny a je velká milovnice zvířátek, takže věřím, že ani se žirafou by neměla problém 🙂 Ale nebudu popírat, že by byla jediná, určitě by to byl nezapomenutelný zážitek i pro nás, pro rodiče. Jenom tatínek by vynechal hady, těch se bojí i na obrázku 😀 ještě jednou díky za super tip a těším se na další 🙂 krásné jaro Vám i děvčatům.
  Heringová Iva , hering.iva@post.cz

 • Anonymní 14.3.2017 at 7:54

  Dobrý den, největší radost bych asi měla já=) Ale i náš malý by byl nadšený, protože zvířátka zbožňuje a do ZOO chodí moc rád. Marie
  marieskopikova@seznam.cz

 • Anonymní 14.3.2017 at 7:55

  Moc pěkný článek. Největší radost by měli moje děti i já. Byl by to nezapomenutelný zážitek. ivicek.kiwicek@seznam.cz

 • Zdeňka Vašková 14.3.2017 at 7:58

  Ach parádní článek, mám za sebou snídani a můžu pokračovat už i ve svačině 😀 Asi budu nenažraná jako Lukrecie 😀 A koho by krmení nejvíc potěšilo? Jednoznačně mě, miluju tyhle tvorečky které mě provázeli jako přezdívka snad celou základku, ale určitě by měl velkou radost i ten náš necelý čtyřleťák. Krásný den Zdeňka a spol

 • Jitka Křížková 14.3.2017 at 7:58

  Další pěkný článek a skvělá soutěž. Tak u nás by největší radost měla Anetka, ale já taky 🙂 žirafy jsou úžasné 🙂 i další zvířátka. děkujeme za možnost soutěžit. Jitka s Anetkou (smallion@seznam.cz), sdílíme 🙂

 • Lucie Patková 14.3.2017 at 8:07

  Dekujeme za inspiraci. Musel to byt uzasny vikend. Moc by se mi libilo takovy treba na podzim podniknout. Z krmeni ziraf by u nas nejvetsi radost mel urcite tatinek 🙂 I kdyz o vikendu sme naseho prcka nemohli odtrhnout od kravicek, takze i on by si to urcite uzil! Lucka (luciepatkova@seznam.cz)

 • Martina K 14.3.2017 at 8:18

  Zoo ve Dvore. To jspu take me vzpominky na detstvi. Kam jsme casto jezdili. Loni jsme tam poprve vzali i naseho syna, letos ji dame uz i ve cryrech s dcerkou. Krmeni by se nam tedy urcite libilo, obzvlast mne:)
  kornoutek@centrum.cz

 • Míša Nelliss 14.3.2017 at 8:38

  Hezký den,
  plánujeme v Zoo dovolenou v kempu ,tak by se nám tahle poukázka opravdu hodila 🙂 .
  Největší radost by měli samozřejmě děti byli by happy jak dva grepy :).
  Sleduji Vás i na fb (Míša Schieferdecker) i na instagramu (misanelliss). Sdílím článek.
  kontakt nellis86@seznam.cz

 • Anna Michlová 14.3.2017 at 8:59

  Děkuji moc za krásný článek, budeme muset do Dvora taky vyrazit. 😉 Z krmení žiraf by měl největší radost syn a já. 😀
  anna.michlova@seznam.cz

 • Anonymní 14.3.2017 at 9:03

  zapomela jsem zadat mail: zalabakova.michaela@gmail.com

 • Anonymní 14.3.2017 at 9:14

  Omlouvam se, prvni komentar jsem smazala, u druheho se mi objevil jen email…dcerka mi tu leze za krk, zirafy ji hodne zaujaly! Je mi jasne ze by z nich byla "paf". Za tyden ji budou dva roky a diky clanku vim, ze by ji to bavilo. Petilety syn z ZOO byl vzdycky nadseny jen z atrakci ale lemuri u restaurace? Wow. Super clanek, vubec jsem netusila ze u nas je neco tak pekneho a tesim se na dalsi zajimave tipy! Sdilim na fb a na instagramu Vas sleduji jako michalka_z
  (zalabakova.michaela@gmail.com)

 • Martina Tománková 14.3.2017 at 9:14

  Dekuju za skvely clanek a tipy! Do ZOO se letos v lete taky chystame, takze darek by byl paradni a myslim, ze velkou radost by mel mas rocni syn i my 🙂 ms.tomankova@gmail.com – FB Martina Tomankova – inst ms.tomankova

 • Soňa Zemanová 14.3.2017 at 9:38

  Byl by to nezapomenutelný den pro moji celou rodinku. S Maxíkem žirafky milujeme a jeto první co v zoo vždy hledáme. Žirafky u nás doma nesmí chybět, malý je má na plenkách a i na oblečení. NO PROSTĚ NESMÍ NIKDE ŽIRAFKA CHYBĚT 🙂 Přejeme hezký den. Soňa s dětmi

 • Kessi a zbojníci 14.3.2017 at 10:04

  Užila by si to určite celá rodina, ale najväčšiu radosť by mali isto deti, zvieratá milujú 🙂 kessinka17@gmail.com a Ig kessinqa 🙂

 • Pavla Černohousová 14.3.2017 at 10:31

  Má dcera od šesti let odpovídá na otázky o budoucím povolání, že bude ošetřovatelka žiraf. Už jí to drží 6 let, ale krmit je se jí ještě nepoštěstilo. Byla by nadšená. 🙂 (cernohousova.p@seznam.cz)

 • saui.dj 14.3.2017 at 11:18

  Hezký den, na safari se chystáme v květnu a moc se těšíme, určitě by krmení potěšilo nás všechny, hlavně naší 19ti měsíční dceru:-)Díky Šárka (saui.dj@seznam.cz)

 • Vera 14.3.2017 at 11:45

  Úžasný zážitek by to byl pro celou rodinu, hlavně pro naši dvouletacku, která se na minulé dovolené snažila krmit jeleny 🙂 U plotu mávala trávou a volala na jelena:"Pocem." Jeleni samozřejmě nereagovali
  veruska.sedlakova@seznam.cz

 • Unknown 14.3.2017 at 11:56

  já a obě mé malé dcerky (5 a 2 roky). ivana.hubackova@email.cz

 • Anonymní 14.3.2017 at 12:12

  Tak tady mám úplně jasno. Samozřejmě dcerce by se to krmení moc líbilo, ale top zážitek by to byl pro maminku! Už jsem totiž jednou tuto možnost měla a dodnes na to moc ráda vzpomínám. Zoologické zahrady miluji, nevynechám žádnou příležitost k jejich návštěvě. A letos jsem tam ještě nebyla, takže díky za připomenutí 🙂
  andrea.petrov@seznam.cz

 • Lenka Pejšová 14.3.2017 at 13:16

  Určitě naše dcera. Ta se snaží nakrmit všechno, co potká. A my rodiče bychom měli radost z hezkého výletu. len.srb@post.cz

 • Unknown 14.3.2017 at 13:20

  Naša Laura bude mať v lete 2,5 roka, tak sa teším že tie zvieratká v ZOO bude už aktívnejšie vnímať a tešiť sa z nich. Ďakujem sa opäť krásny a inšpiratívny článok. Zdieľala som blog aj na FB, nech sa aj moje kamošky potešia fajn článkami. Pre mňa top oddychovka na krátke večerné čítanie pred spaním. sales.merino@gmail.com

 • Blog Zrzky 14.3.2017 at 13:58

  U nás rozhodně Jakub, protože ten je ze zvířat v tuto chvíli úplně hotový 🙂 Jana

 • Barča a Míra 14.3.2017 at 14:01

  Já bych skákala až ke stropu!!! Ale dcerka by byla taky nadšená 🙂 Zrovna o víkendu jsme plánovali, že bychom měli dvorskou ZOO zase navštívit 🙂 (barcastiborova@seznam.cz)

 • mala_janka 14.3.2017 at 14:12

  Já ten váš blog hltám plnými doušky. Nechápu, kde berete čas na tak úžasné psaní. jste skvělá. No, myslím, že největší radost z krmení bych měla asi já 😀 Ale dcera s manželem určitě taky 🙂 I když nevyhrajeme, určitě se pojedeme do ZOO podívat, moc děkuji za tip!!
  jana1bystronova@gmail.com

 • Anonymní 14.3.2017 at 14:35

  U nas by si to nejvic uzila trileta dcera. Ale hned v zavesu bych byla ja s manzelem:-D misch@post.cz

 • Katka Sramkova 14.3.2017 at 15:02

  Je, u nas by si to nejvíce užil 2 lety syn, zvířátka strašne miluje…. A ja bych si to krmeni možna užívala víc jak on, zvířata jsou moje láska 🙂 dekuji, Katka (katka.sramkova@gmail.com) a sleduji vas i na instagramu(ta_kacka)

 • Monika Vágnerová 14.3.2017 at 17:21

  Jednim slovem BOZSKEEE. Skvele zazitky, paradni clanek. Uplne jsem ho hltala 🙂
  Tohle jednou chci zazit. V teto zoo jsem jeste nikdy nebyla.
  Nejvetsi radost bych mela.samozrejme ja jakozto milovnice ziraf. A trileta dcera tuto lasku zdedila 🙂
  vagnerovamonikaz@seznam.cz

 • Lucie Žárníková 14.3.2017 at 17:24

  Jsme z okraje mesta, takze zviratek mame v okoli celkem dost, domacich a tech z farmy se take najde par. Dcery zviratka miluji, i ta, ktera se daji najit v zakoutich zahrady ci v lese.Casto slysim prani, jake zvire by chtely mit doma.Velblouda,slona,velrybu…ale zirafy miluji uplne nejvice, v zoo se na ne vzdy tesi nejvice, i kdyz jejich vybeh je v Ostrave uplne na konci arealu, tak si vzdy uchovaji dost energie si tato nadherna zvirata vychutnat. Nakrmit je by pro ne byl zivotni zazitek, stejne jako navsteva Dvora Kralove.

 • Marcela Sedláková 14.3.2017 at 17:56

  Největší radost bych měla já. Loni jsme byli v safari kempu a žirafy jsem si zamilovala. Jsou to ta nejúžasnější zvířata. Obdivuji jejich kouzelné oči a ladnou chůzi.
  adulkasedlakova@seznam.cz

 • Michaela 14.3.2017 at 18:04

  Ahoj Miso, no rozhodne ja 😀 stejne jako ty, žirafy proste miluju! Je to jedno z mých nejoblíbenějších zvířat, miluju jejich oči 😍 Jinak dekuju za krasny článek, premyslim uz asi 2 roky, ze se tam vydame a vy jste teda z toho vikendu vytěžili maximum 👍
  Michaela_moravcova@centrum.cz
  Fb i Instagram sleduju

 • filipka 14.3.2017 at 20:55

  Takový dárek musí potěšit kohokoli, nejen děti, ale i dospělé. Kteří při procházce zoo a pohledem na tak krásná zvířecí stvoření, vracejí se ve vzpomínkách nejen do dětství. V tom je to kouzlo 🙂 A ať už vyhraje kdokoli, jste to Vy Míšo, kdo udělá radost, prostřednictvím takového dárku. Děkujeme 🙂
  filipka@seznam.cz

 • Anonymní 14.3.2017 at 21:00

  Největší radost z krmení by měla krmená zvířata, ale hned potom dcera, která miluje jakákoliv zvířata, nejvíc však psa a lva 😀 helena.xxxxx@seznam.cz (FB Helena Kotrchová)

 • Anonymní 14.3.2017 at 21:08

  Moc hezký článek Míšo! Je tam úplně všechno 🙂 My jsme tam byli v létě a právě se chystáme taky na ten bungalov, tak jsem ráda za typy:-) Krmení by uchvátilo oba mé kluky, pořád jezdíme někde krmit kozy a koně 🙂 Díky! Jitka Plevová, mmm.jitka@gmail.com

 • Anonymní 14.3.2017 at 21:22

  A jsem nalákaná. Pojedeme. S krmením či bez. Díky za bezva články. Jak to všechno stíháte? 🙂
  Ad soutěž 1-4 splněno. (Marika Laurikova)
  Největší radost by měly samozřejmě žirafy. A já a moje cácorka.
  Tak a teď už jen tfuj tfuj tfuj a držíme si palce. (maricka@seznam.cz)

 • Anonymní 14.3.2017 at 21:27

  Momentálně určitě já �� syn má zrovna období, kdy se všeho neznamenáho bojí, ale zvířátka má rád, tak by se jistě po chvilce připojil a nakonec by měl radost ��
  Na ig vás sledují jako @romiqeu a kontaktní mail je romana.kasparkova@seznam.cz ��

 • Anonymní 14.3.2017 at 21:31

  U nás bych měla největší radost určitě já 🙂 dcera (2 roky) by se chvíli nechala přemlouvat, ale pak by se jí to taky určitě líbilo 🙂
  Michaelabartova1@seznam.cz

  • Anonymní 14.3.2017 at 21:37

   Jinak děkuji za článek, moc nás to zaujalo a v květnu určitě na víkend vyrazíme 🙂 už teď se nemůžu dočkat!
   Článek jsem sdílela na fb a na instagramu jsem taky fanouškem 🙂 tak snad vyhrajeme! :-)))
   Michaela Bartová

 • Anonymní 14.3.2017 at 21:58

  Tak z krmení bychom měli obrovskou radost všichni. Já už tu možnost jednou měla a bylo to úžasné. Žirafy zbožňuji, jsou to krásná a elegantní zvířata 🙂 No ale největší radost by měla předpokládám naše dvouleťačka. U babičky krmíme osla, kozu, ovečky, koně… ale žirafy, to by bylo 🙂 Navíc Zoo máme z Hradce blízko, dokonce máme koupený celoroční permanentky na vstup, takže krmení by bylo pěkné zpestření našeho výletu 🙂 Sdílím na fcb: verca.dolezalova@seznam.cz

 • Anonymní 14.3.2017 at 22:00

  To je nádhera! Těžko říct,kdo by měl u nas doma největší radost. Manžel miluje Zoo,navštěvujeme je i na zahraničních dovolených-třeba ve Španělsku. Já mam moc ráda žirafy a naši kluci (2,5) milují vše,co se hýbe. Kdybych vyhrála,daruji poukaz manželovi k 11.výročí seznámení 🙂
  sdílím na fb
  kalousovaluc@seznam.cz

 • Unknown 14.3.2017 at 22:38

  Super článek!!! Radost bych měla asi nejvíc já, i když zvířatka moje děti rády mají :-). Hlavně moc dekuji za super inspiraci, začínám šetřit do prasátka a moje rodinka dostane výlet s ubytováním a krmením žiraf příští rok na jaře jako překvápko. Mějte se krásně. Veronika dazzle@centrum.cz

 • Jane 15.3.2017 at 0:40

  U nás asi nejen malá, ale i táta a mama. 😉

  Sleduji i na Instagramu. 🙂

 • Unknown 15.3.2017 at 0:45

  Zrovna se tam letos chystame, diky za tipy a zazitky…. hned se tesime o to vice. Mame holky 7 a 9 let – Julcu a Marusku, tak ty by si to krmeni uzili na max. Maruska planuje postavit farmu az bude trochu vetsi…. miluje zvirata. FB Radka Baracskai Filipova

 • Lucie 15.3.2017 at 1:09

  Děkuji za úžasnou inspiraci! Považuji to za zážitek na celý život, který bysme si určitě užili všichni 3. Nikolku jsme vzali do Safari když jí bylo půl roku, na zvířátka krásně reagovala, ale po cestě ke lvům usnula :-)) tak je v plánu v létě výlet zopakovat, teď jí jsou 2 a myslím, že jeden den nám stačit nebude 🙂 Sdílím a sleduji i na instagramu i když mám větší štěstí v lásce, než v soutěžích :-)) LucieBockova@seznam.cz

 • Pistalinda 15.3.2017 at 4:15

  Náš tříletý Kája. Žirafa je totiž jeho nejoblíbenější zvířátko. Škoda, že sem nejdou nahrát fotky;-) v létě se chystáme do Nového města nad Metují, tak určitě popojedeme i do Dvora Králové. Děkuji za tip ! Eva e.vernerova@email.cz

 • Anonymní 15.3.2017 at 5:31

  Největší radost by mela nase dcera, ale i my s manželem bychom byli nadšení. Diky za tip. Pavla Kašparová cermakovapavla@seznam.cz

 • Lucie Čumrik 15.3.2017 at 6:33

  Radost bychom měli všichni, zážitek na celý život. 🙂 luciecumrikova@seznam.cz

 • Anonymní 15.3.2017 at 7:25

  U nás by měl největší radost Táta. Já a dcera totiž zbožňujeme žirafy a jeho by určitě moc těšilo, vidět nás obě šťastné u krmení žiraf :-)vavrucha@seznam.cz (na facebooku Lucie Vávrová)

 • Anicka Sally 15.3.2017 at 8:20

  Miso skvělé! Sleduji Tvůj blog od začátku a jsem velký trochu tajný fanoušek. Dneska ale poprvé zkusím štěstí v soutěži. Jsme hodně " outdoorova" rodinka a tohle by se nám hooooodne líbilo. Úplně všem. Vím o tom a už poměrně dlouho o safari nebo bungalovech uvažuji :). Díky za super článek. anna.salingerova@post.cz

 • Mária Kružliaková 15.3.2017 at 8:24

  Tak to už hej – safari by sme di užili určite celá rodina – tak my rodičia, ako aj naši traja synovia majusik.kruzliakova@gmail.com

 • Dida 15.3.2017 at 9:05

  Jako úplně super. Měla jsem teď v plánu tisíce jiných věcí, ale jak jsem sedla ke článku, tak jsem se nemohla odtrhnout a už si plánuji, jak tam vyrazím s naší partou dospěláci/děti, hned jim to jdu přeposlat a květen to jistí! A kdo by měl radost? No všichni. Malá bude totiž nadšená a to umocní mou radost, miluji pozorovat její radost, která se zrcadlí v jejich očičkách. No a přítel zvířata miluje… Když by k tomu vyšlo to krmení, tak už nemám slov. Parádní článek/zkušenost, díky! dita.brezinova@seznam.cz

 • Eva Sedláčková 15.3.2017 at 9:13

  Do Dvora jezdime casto. I vikend uz jsme tam travili a naprosto super. Ty zirafky bych si moc prala zazit. Radost bych mela ja,ze bude mit radost cela rodina

  Sedlackova.eva11@gmail.com

 • Anonymní 15.3.2017 at 11:18

  O můj……�� každý, kdo mě jen trochu zná by musel vědět, že by to byl můj splněny sen. Žirafy miluji odjakživa. Jednou jsem měla možnost jednu pohladit a tekly mi slzy štěstím. Toto už by bylo tedy něco pro mé ❤
  martinak@centrum.cz

 • Markéta Kuzebauchová 15.3.2017 at 11:59

  Krásný článek a tip na výlet…v této zoo jsem byla jako malá a ráda bych se tam podívala znovu….nejvíce by měly radost děti švagrové, které bych tam vzala – má 2 kluky a 1 roztomilou princeznu. S nimi bych si to samozřejmě užila i já a můj manžel. (Marketa.Musilova@seznam.cz, FB Markét Kuzebauchová a sleduji i na Instagramu)

 • Martina Hepnerová 15.3.2017 at 13:44

  Program by určitě potěšil děti, zvlášť naší skoro šestiletou rozumbradu. Do ZOO určitě letos vyrazíme, i když nic nevyhrajeme:-) Díky za článek. Martina (fejlkova@seznam.cz)

 • Anonymní 15.3.2017 at 14:53

  Dobrý den,
  tento program by určitě potěšil našeho 2,5letého vážně nemocného syna Danielka. Miluje zvířátka, je to velmi radostné a veselé dítě. Bohužel trpí ošklivou, nevyléčitelnou nemocí (Neurofibromatoza) a většinu svého života tráví v nemocnicích a u lékařů. Máme spoustu zdravotních problémů. Jsme rádi, že mu můžeme udělat jakoukoliv radost v jeho těžkém životě. ZOO má letos již slíbené až bude pěkně a bude mít za sebou důležitou operaci na jaře.
  (lhedlikova@gmail.com)

 • Anonymní 15.3.2017 at 20:22

  No, jak tak čtu komentář nade mnou, tak bych přála výhru Danielkovi :-(, zasloužil by si ji, když je tak statečný. U nás by měla nějvětší radost dcera Lilianka a manžel, oba zvířata milují nejen v ZOO, ale hlavně v přírodě. Díky moc za tip na dovču, už jednou jsem nad tím přemýšlela, tak mě to zase nahlodalo 🙂 pavla.valkova@post.cz

 • Anonymní 15.3.2017 at 20:37

  U nas bysme meli radost vsichni, ale tento zazitek bych chtela ze vseho nejvic dopraz svoji starsi dceri (3roky), ktera zvirata zboznuje a kazde by chtela domu ��

  Bara.slikova@seznam.cz

 • SweetLife 15.3.2017 at 21:23

  Já vlastně ani nevím, kdo by měl z krmení radost větší, jestli já (jako velká milovnice veškeré zvěře) nebo dcerka, která se v tomhle úplně pomamila 🙂 No asi obě:-) Krásná isnpirace na výlet. lenka.kotrousova@gmail.com

 • Anonymní 15.3.2017 at 21:48

  No jasně že malá by skákala metr vysoko,jsou jí tři roky a bez plyšové žírafy nedá ani ránu :-).Ve Dvoře Králové jsme byli loni,ale nevyšlo nám úplně počasí a malá už byla trochu marod,takže mrzoutek a byla to spíš taková rychlovka.Krmení jakéhokoliv zvířete je pro ní zážitek..a když by to vyšlo u žiraf,byla by v sedmém nebi :-).Krásný článek,moc pěkné fotky a super oblečení,holčičky jsou pokaždé jako ze žurnálu :-)ajaperna1@seznam.cz,instagram

 • Jana Xena 16.3.2017 at 7:31

  Urcite se tam vydame s holkama,az budou starsi,aspon tak jako ty vase. Momentalne bych poukaz venovala kamaradovi,ktery zvirata miluje a se kterym jsem projezdila vsechny zoo v republice a ted uz na nej nemam tolik casu,tak cestuje beze me.
  kasparovaj@centrum.cz

 • Anonymní 16.3.2017 at 10:09

  U nás by se nejvíc radoval tatínek s dcerou, maminka by stála nedaleko a fotila. 🙂 Sdílím na FB a sleduji i na instagramu (malicekvypravuje). Jana S. meskjana@seznam.cz

 • Monika Pacáková 16.3.2017 at 18:01

  Radost by měla celá rodina, ale tu největší určitě naše 4 letá holčička 🙂 pacakovamonika@seznam.cz

 • Anonymní 16.3.2017 at 18:44

  Zdravím, děkuji za inspiraci. Radost by měla 3,5-letá Neli, no a rodiče o nic méně ��. zuzana.potysova@gmail.com

 • Michaela Hofericová 16.3.2017 at 18:57

  Krásně jste si to užili! Byli jsme před pár lety v kempu v karavanu, ale netušila jsem, že v zoo můžeme být i po zavíračce. Poctivě jsme klusali do kempu s posledními návštěvníky. 🙂 Ale nikomu a ničemu to nevadilo, je tam opravdu nádherně…
  Ze zážitku by měl největší radost manžel, protože by to byla krásná vyjímka mezi hromadou dětských akcí. Celkově návštěvy zoo milujeme, užili bychom si to všichni.
  Sledujii na FB i instagramu. michaela.kankova@centrum.cz

 • Petra 16.3.2017 at 21:12

  😀 to je teda otázka, kdo by měl největší radost. samozřejmě, že já :). toužím po setkání se slony a žirafami už pěknou řádku let. To moje děti ještě ani na houbách nebyly ;). Ale jistě by byl nadšený i syn. Miluje všechna zvířátka a mít možnost je nakrmit, to by bylo něco. Sleduji a sdilim na FB :). fajnofky@gmail.com

 • Anonymní 17.3.2017 at 7:56

  Největší radost by měla určitě naše cácorka, ale určitě i tatínek :_) baruna36@seznam.cz

 • Anonymní 17.3.2017 at 8:42

  Ahooj Míšo, tak jsem po nějaké době zabrousila zase na tvé stránky a úplně se těším až jednou (na mateřské) to tu všechno detailně prostuduju ;);) Ty soutěže jsou super a tahle obzvlášť – to bych si jáááá hrozně užila, ale byl by to velký zážitek i pro naše dablíky – děti od ségry Vaška :)). Iveta 😉

 • Anonymní 17.3.2017 at 16:06

  Moc ráda si čtu tvé články, vše umíš tak barvitě popsat a všechno působí harmonicky a sladěně, včetně fotek.
  Největší radost bych asi měla já, trocha zpestření a výletění na mateřské, by se šikla 🙂
  midnigt@seznam.cz
  FB Andrea Dosoudilová
  sleduji i na instagramu