cyklovýletnice u Labe | z Děčína do Bad Schandau

Máme za sebou už pěkných pár soutěží a myslím, že přišel čas “vyrazit si na víkend”. Pojedeme tedy i na blogu a ráda bych se dala tip na další krásný výlet, který my jeli na kolech (ony, my si dali rychlochůzi 😀 ), ale dáte ho i pěšky, s kočárkem, na motorkách nebo odrážedlech.

Už jste si toho asi všimli, ale já to stejně zopáknu zase. Holky začaly jezdit na šlapacích kolech obě v květnu letošního roku a celý rok se snažíme kola hojně tahat ven. Aby se nám nesekly, dávala jsem hodně pozor na výběr výletů. Osvědčily se nám všechny trasy podél velkých řek nebo vodních nádrží. Máte tam jistotu krásného terénu a výškové převýšení je úsměvné, tedy žádné 😀 . Dnes to bude stejné.

Přívozem přes Labe a frrr do Německa

Přes Labe se můžete dostat na několika místech a spousta průvodců vás bude trochu tlačit do Hřenska, ale já doporučím si zastavit o kus dív, v Dolním Žlebu. V Hřensku se vám totiž bude pěkně draze parkovat a přívoz by vyšel na skoro dvě stovky na osobu – nemalá sranda.

Když ale popojedete od Hřenska, můžete se nechat převézt i s kolama za 40 Kč celá rodina 🙂 . Výlet jsme proto začali na parkovišti u Penzionu Přívoz. Odsud jsme přejeli přes Labe přívozem a podél řeky se vypravili ku Německu 🙂

samotný přívoz byl zážitek, takže jsme vyjeli s dobrou náladou a hoky věděly, že když všechno dobře půjde, naše konečná bude zase tady a cestu přívozem si střihnem znovu 🙂 .

K výletu nám skvěle posloužila cyklostezka Děčín – Bad Schandau, která byla velice dobře značená a hlavně v naší sezóně taky parádně jedlá 😀 .

Terén a výhled, o kterých se vám nesnilo

Terén vám slíbím po celou dobu přesně takový, jaký vidíte a okolí cyklostezky je taky parádní kochačka až do cílové stanice Krippen, kde si nasednete i s kolama (bruslema, motorkama, kočárkem…) na vlak a za pár kaček se necháte přivézt zase až k přívozu do Dolního Žlebu 🙂 .

První zastavení jsme si udělali na hranici s Německem. Pochopitelně vám tady nikdo pasy kontrolovat nebude, ale nezapomeňte, že opoustíte naši půdu a za čárou už je fajn mít doklady dětí 🙂 .

S holkama jsme si tady prvně posvačily, protože jinak absolutně nevnímají 😀 , a pak jsme se mohly snažit jim vysvětlit něco o tom, co že to ta hranice je a co to v praxi znamená.

Němčina už tady byla hezky slyšet a ač se toho změnilo dost, tak objektivně pro nás vlastně nic 🙂 . Jiný kraj velice podobný mrav.

Chcete mrknout na recenzi ultralehkého kola WOOM? Na blog jsem sepsala celý článek a v posledních týdnech je jedním z nejčtenějších.

RecenzI na kolo značky WOOM, které máme z e-shopu Cyklospeciality.cz, najdete na blogu zde – tady klik

Na německé části stezky

Kousek kochačky z okolí, kde už jsme míjeli Hřensko a viděli na něj hezky z druhého břehu 🙂 .

Pokud s dětmi dodržujete režim i na výletech, tady mít problém nebudete. Naobědvali jsme se z vlastní zásob a vyvalili se na louce kousek od břehu, kde jsme si hezkou hodinku prozevlovali 🙂 .

Z fotky je dobře patrné, kdo ten režim nejvíc potřebuje 😀 .

Po hodině se nám tátu podařilo probudit (Juli se úspěšně žahla o kopřivu – ty něměcký jsou větší agresivky než naše 😀 ), tak to už probralo i tátu a mohli jsme se vypravit dál 🙂 .

KOLO ZNAČKY Early Rider, KTERÉ MÁ NELINKA, NAJDETE V ESHOPU CYKLOSPECIALITY.CZ

Místo hřiští na zkoumačku

Hřiště vám tady slíbím jen jedno, a to až na konci u nádraží, ale zase je to hezká motivačka. Když vyjde dobré počasí, budete si výhledy užívat. My volali na vodáky a jen hádali, zda volat Ahój nebo Hallooo 😀 .

Místo hřišť jsme si ale cestou dělali takové “zkoumačky”, že si holky šly samy zjistit “kam to vede, co tam je”. A když se nám tam líbilo, zůstali jsme zase o kus dýl. Na cestu zpět nás nic netlačilo, bylo teplo a večeři jsem měla na chalupě připravenou 🙂 . Ideálka.

Zajímají vás holek helmy ABUS? Kuk na recenzi – tady klik.

Na tuhle “zkoumašku” bacha, vede ke kolejím 🙂 .

Kde holek “zkoumačky” dopadly hodně dobře, to byla různá zákoutí u břehu řeky. No řekněte, nešly byste sem? No mé amatérské fotografické oko rozhodě táhlo sem, takže kola do příkopu, jdeme na břeh 😀 .

Plno krás na břehu Labe

Holky ho pojaly jako hřiště, postavily pár staveb, sesbíraly krásné mušličky, které tam fakt jsou a já, já už čekala v křáčí 😀 .

No ale divíte se mi? Letos už se chystám udělat z celoročních výletů fotoknihu, protože do Project Life alb to nemůžu nikdy stihnout, tak jsem zase potřebovala nějakou tu barevnou krásu. Břeh Labe mě naprosto dostal 🙂 .

Máte čas a chcete dětem vyrobit krásnou vzpomínku? Kuk na Project Life!

Cíl už máme před nosem

Už to není daleko. Německé ukazatele nám hlásí nádraží v Krippen kam míříme. To okolí se mi strašně líbí a i když bylo asi 30 stupňů, u vody bylo vždycky líp. Takový výlet se dá i na kolech zvládnout a nemáte pocit, že se táhnete pouští 🙂 .

Po 11 kilometrech jsme tady. Krippen a jeho hřiště přímo u cyklostezky z Děčína. Co ale nebyla moc dobrá zpráva, hřiště je celokovové 😀 . Jop, nešlo v tom vedru na nic sáhnout aniž bych netahala holky chladit do Labe. A tak jsme si prohlídli hřiště a slíbili si, že příště 🙂 .

Ne všechno se nám povede

V krásném čase jsme “díky hřišti” dojeli na nádraží, které je moc krásné. Malé, stylové a s pořádně hloupým automatem na lístky 😀 . A protože my to přeci známe a víme, že lístky ve vlaku jsou vždycky dražší, pustili jsme se do nákupu v němčině 😀 .

Já z němčiny maturovala, takže zas taková bída to nebyla, ale i tak mi přišlo, že skoro 17 Eur je těch pár stanic krutě dost. No nic, lístek mít musíš a ve vlaku to napařené prostě nechceš 😀 .

Závěrečka ku přívozu

Rychlá čurpauza, sváča a vyhlížíme 🙂 . Vlak nejezdil úplně často, takže jsme byli rádi, že jsme neměli téměř žádnou čekačku a byl tu. A jaké bylo naše zjištění, když nám paní průvodčí ve vlaku řekla, že ten automat vůbec nemáme používat, že neumí ten lístek prodat jaký má 😀 .

Takže prosím vás. Pokud sem pojedete, lístek kupujte ve vlaku, protože pak vás jako rodinu vyjde něco kolem 3 Eur 😀 . My jeli těch pár stanic za cenu bussiness class 😀 .

V Dolním Žlebu hurá ven, nasedat a posledních pár šlápnutí do pedálů, protože na nás čeká občerstvení v místím kiosku, a pak ještě ten slavný přívoz.

Co jsme ušetřili za “hřenský přívoz”, to jsme narvali do vlaku z Německa 😀 , ale co už. Na zmrzlinu nám zbylo, a to nám všem asi tak stačilo 🙂 . Už jsme zase chytřejší.

To se to skočí do hajan, ale určo ne na špiňócha

Jaký jsme měli v chaloupce večer vám asi vyprávět nemusím. Holky po obědě sice odpočívaly, ale v nohách měly asi 13 kilometrů, celý den bez spánku a večer? Ten bude NÁŠ. Myslela jsem do doby, než jsem koukla na tátu, kterého značně zmohla už je večeře 😀 .

Holky chvilku zkoušely, že dneska půjdou spát “na špiňócha”, ale jeden pohled do zrcadla jim řekl víc než jsem stihla já 😀 . Kočka nás po celodenní absenci přivítala s nadšením, slupla pár lučních koníků a zbytek večera se mazlila.

U pohádky pak usínali všichni tři a já měla strašně velkou radost, že holky dokázaly za tu jednu sezónu tolik.

A protože článek píšu až teď na podzim, kdy jsme na kolech byli znovu po 2 měsícíchzapomíná se to. První den jsme chtěli jet na výlet a zjistili jsme, že pro holky bude lepší dát si den šlapání na rozjezd, protože obě byly na šlapkách jak zmatené lesní včely. Takže trénujte i přes cyklo-nesezónu 🙂 .

Ale jsme v adventním kalendáři, takže to mé plkání i dnes zaslouží nějaký ten dáreček 🙂 . Kolo WOOM to tedy nebude, třebas příští rok 🙂 , ale jsem ráda, že tolik z vás je s ním spokojeno a že přes 40 z vás využilo slevy přes blog a do kola šlo. Jsem si jistá, že budete s dětmi spokojení.

6.adventní okýnko: Šlapej bezpečně 😀

Pro dnešní den mám pro vás dva balíčky. Dvěma z vás můžu rozdat set cyklistické helmy ABUS a láhve PURA. Obojí máme vyzkoušené, na blogu vidíte často a dala bych za ně ruce do ohně.

ABUS cyklistickou helmu mi pro vás hned 2x věnoval e-shop Feedo, který jste viděli už ve včerejším adventním článku, kde soutěžíme o bambusové nádobí :- ) . Dnes si můžete vybrat helmu, která dokonale sedí na hlavě

(holky mají obě M a je mezi nimi 2 roky rozdíl = helma má velký rozptyl) a má ledkové světlo na temeni hlavy 🙂 .

PURA lahve jsou pro mě bezkonkurenční, a to zejména tehdy, kdy chci udržet pití při teplotě, při jaké ho do termolahve naliju. Nám teď slouží, když je zima, ale skvěle se hodí i do horka,kdy udrží pití v příjemné teplotě, i když je venku přes 30 🙂 .

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na blogu dole v zápatí, kde vyplníte email do políčka tabulky o zasílání novinek. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Jakou helmu chcete zaslat pod Jedličku? (vybírejte tady – klik) a kterou PURA lahev (vybírejte tady – klik). Máte tip na výet, kde se vám MOC líbilo?

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu 21.11.2018,  výherce vyhlásíme na blogu v tomto článku.

Míša

All posts

455 Comments

 • Hanka 17.11.2018 at 6:59

  Dalsi super vyhry, jedny cacore by se hodila fialova helma emko a druhy lahev 325 s kojeneckym vrskem, pac ta starsi lahev ma a jsme spokojene 🙂

  • Iveta 20.11.2018 at 15:21

   Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Krásná příroda, skanzen plný zajímavostí, pro děti možnost navštívit Pohádkové lázně, pro dospělé relaxace v pivních lázních. Nádherné hory na dosah, možnost turistiky – Pustevny, Javorník, Lysá Hora..
   Líbila by se nám helma sparkling – purple M. Pokud by byla možnost volby růžové bylo by to super. Uvítali bychom láhev Purase sportovním uzávěrem 650 ml růžovo/bílou.

 • Eva 17.11.2018 at 7:39

  Láhev by se mi líbila růžovo-bílá a helma nějaká šedá. Markét má šedo-khaki First bike. Bohužel ta ve výběru není. Tak bych nechala výběr na vás a nechala se tak překvapit 🎁 jinak typ na výlet je za nás Šumava. Krásné lesy a spousta tras k prozkoumání.

 • Barbora Vaňková 17.11.2018 at 9:01

  Libi se mi nerezova lahev se slamkou a k tomu treba modro oranžová helma abus. Moc se nam libilo na Pustevnach, hory mame radi v lete i v zime.

 • Hana Dlouhá 17.11.2018 at 9:02

  Zdravím hodně se nám líbilo na Modravě.
  přilba se mi líbí tato FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M
  a láhev Nerezová láhev se slámkou 325 ml Pura barva zelená/aqua
  Krásnou sobotu a děkujeme za další prima soutěž 🙂

 • RadkaH 17.11.2018 at 9:09

  Vybrala bych FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M, ale hodila by se spíš růžová a lahev se sportovním uzávěrem 550 ml růžovou. Nám se hodně líbilo na Dolní Moravě a v Telči. Rádi bychom taky na výlet na Třeboňsko.

 • Jana 17.11.2018 at 9:10

  Helma by se nám hodila “M” a láhev s brčkem 😊.

 • Romana 17.11.2018 at 9:10

  Česká Kanada. Krásná příroda, zajímavé památky, plno věcí k vidění a zážitků i pro dětské turisty. Pěšky, na kole, vláčkem (úzkokolejka je naprosto top!), autobusem či autem.
  Líbila by se nám helma v modrém provedení, konkrétně ta žraločí 😊 a aby jsme ladili, tak bysme do party přibrali termo láhev v modrém provedení 😊

 • Andrea Mertová 17.11.2018 at 9:11

  Helmu by syn potreboval modrou S a termolahev by se nam libila modrozelena s naustkem 🙂 Vloni jsme byli na Sumave a prosli za jeden den Certovo a Cerne jezero,a Spicak a bylo to skvely 🙂

 • Hani 17.11.2018 at 9:11

  Krasne, nej je fialova helma M. Lahvicka se sportovnim uzaverem cervena, 650 ml

 • Petra Vychodilová 17.11.2018 at 9:12

  Helmu bych brala modrou a láhev bych brala a láhev by se mi líbila se slámkou v barvě modré nebo zelené/aqua

 • Zdenka 17.11.2018 at 9:14

  Helma by se nám hodila fialová a lahev s brčkem aqua. A výlety doporučím v údolí řek Oslava a Jihlava, tam to milujeme od dětství i my. 😊

 • Kateřina Bednarova 17.11.2018 at 9:17

  Díky za super tip! Za nás asi https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-smooty-white-m a Termolahev se slamkou 260 ml, asi tyrkysovou 🙂

 • Simona Švihálková 17.11.2018 at 9:19

  Tak u nás by vedla červená helma k červenému kolu 🙂 u láhve bychom moc vybíraví nebyli,- máme doma holčičku a o Vánocích dorazí kluk, takže u nás vedou univerzální barvy..
  Na výlety se teď s malou kvůli pokročilému stádiu těhotenství moc nedostaneme, ale naposledy se nám moc líbilo v Prachovských skalách, ačkoliv to nebyl přímo výlet vhodný na kola 🙂

 • Marika V. 17.11.2018 at 9:22

  Jednu pura fľašu termo so športovým uzáverom ružovú už máme, a akútne potrebujeme aj druhú :-D…takisto aj helmu a chrániče, tie máme ružové a druhá by mohla mať fialové aby si ich poznali… zatiaľ zvládame len krátke úseky, takže nijaký veľký cyklovýlet zatiaľ nebol…ale tiež oblubujeme trasy blízko vody 😉 v okolí Bratislavy popri Dunaji je ich hneď niekoľko…

 • Petra 17.11.2018 at 9:22

  Starší dcera zrovna bude potřebovat novou helmu, takže fialová M by byla super, fialovou miluje. A láhev je super v holcicich barvách s brčkem.

 • Jana 17.11.2018 at 9:23

  Fialova helma M a modra lahev 325 ml.:)

 • Katka 17.11.2018 at 9:23

  Hezký den, helma je pro nás teď aktuální téma,podědili jsme blimbak, který byl dobrý na zvykačku,s nabranou jistotou a rychlostí už to chce něco fakt kvalitního…vybrala bychvFIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S . A termo láhev na hory…jako když najdeš…tu bych vybrala Termo láhev s náustkem 260 ml Pura aqua/zelená. A na výletech se nám líbí všude,kde není moc lidí, je tam příroda a jako bonus mašiny v jakékoliv podobě a množství 🙂 vlakem do Lužné do muzea je super 👌 taky hřiště v Křivoklátě… A házení kamenů do Berounky je taky moc fajn 😊

 • Petra 17.11.2018 at 9:25

  Jé, to jsou zase prima a praktické věci. Zrovna přilbu budeme muset na jaro koupit, jelikož mladý pán už řádí na malém odrážedle a tak ho zkusíme přesunout na kolo. Helma by se hodila modrá nebo oranžová. A lahev se slámkou, barvy klučičí, nebo oranžové. Tip na výlet – my stále ještě čerpáme z dovolené v Tatrách, to jsme si užili všichni tři.

 • Martina 17.11.2018 at 9:26

  Absolvovali sme jazdu parnikom do Drazdan, prekrasne vyhlady, uzasne. Obdivujem.vasu chut a elan absolvovat vylety aj v zime, mne tak chyba leto…aj ked buduci tyzden nas znovu caka hotel Peklo. Akakolvek helma by sa zisla, holka nam.narastla a pure lahev mame termo a za mna tiez super.diky

 • Jirina Leva 17.11.2018 at 9:36

  Tonymu by slusela seda Helma ABUS SCRAPER KID a zizen by po sportovani uhasil modrou lahvickou se sportovnim uzaverem :o)

 • Alena Trechová 17.11.2018 at 9:51

  modrá láhev by se nám hodně hodila, máme už asi 4. a ani s jednou nejsem spokojená 🙁
  A helmu bychom taky užili, dvojčata jsou malá a ještě žádnou nemají. A barva jakákoli.

 • Michaela 17.11.2018 at 9:54

  Nerezova lahev s naustkem ruzova a fialova helma ABUS…Poslední výlet kde jsme byli,byl na Dolní Moravě stezka v oblacích. V zázemí pod lanovkou je i spousta atrakci pro deti a stezska lesem,kde je sposta dřevěných prolezacek.

 • Katka 17.11.2018 at 9:55

  O prázdninách jsme byli kousek od Třeboně a bylo to tam na kolech super. Příští rok, jedem zas 👍 Helmu bych brala růžovou a termoska láhev žíhanou modro-zelenou

 • Tereza Vykydalova 17.11.2018 at 10:03

  Lahvička by se nám líbila růžovobíla se sportovním uzávěrem. Helma pak M Purple. 😉 Díky moc! Jinak super inspirace na výlet, nádherny kraj😍

 • Jitka 17.11.2018 at 10:05

  Helmu bychom využily ABUS SMILEY 2, Princess M a na Pura lahve jsem nedávno koukala, líbí se mi tyrkysová, jen bych musela popřemýšlet nad uzávěrem pro tu naši malou bryndu 😀 Nejvděčnější jsou u nás výlety za zvířátky: obora s prasátky, lamacentrum, zoo 🙂

 • Andrea 17.11.2018 at 10:07

  Přilbu bych brala tuto: https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-blue-s/ a láhev se sportovním uzavěrem v zelené barvě. Na kola se nám moc líbí Šumava :).

 • Denisa Hájková 17.11.2018 at 10:09

  Helma se nam libi fialova a nebo ta ruzova s obrazkama .. a lahvicka s naustkem ta krasne duhova 🙂

 • Jana 17.11.2018 at 10:15

  Pod stromeček by byla super helma Buterfly Mám. A lahev asi tyrkysova s brčkem.
  Radi jezdíme do Českého ráje. Až povyrostou děti, určitě s nimi zase zajdeme na Drábské světničky. Jinak každoroční výlet do Krkonoš je i s procházkou na Žalý. Nebo i Mumlavské vodopády.

 • Lenka 17.11.2018 at 10:16

  Ja můžu k výletu doporučit NP Podyjí, krásná krajina 🙂
  Nejvice se mi libi fialova helma M a lahev 650 ml se sportovním uzávěrem.

 • Michaela Giercuszkiewiczová 17.11.2018 at 10:16

  Parádní výlet. Pro nás sice z ruky, ale nekdy vyzkoušíme. Nám by se líbila zelená láhev 325ml se slámkou. Dcerka vyrostla z první přilby, syn do ní dorostl, tak se malé bude hodit nová..Abus youn purple, m. Letos jsme toho moc nenajezdil, protože syn byl nesedici miminko, příští rok to ale napravime a na kole zase budem řadit. Líbil se nám výlet podél Ostravice… Havířov-Vratimov-Baška-Vojkovice-Žermanice-Havířov.

 • Jana Herr 17.11.2018 at 10:18

  Asi bych vybrala Termo lahev se sportovnim uzaverem a nejakou klucici barvu helmy 🙂

 • Vendula 17.11.2018 at 10:19

  Helma by se nám líbila tato https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-smiley-2-butterfly-s-45-50cm/ a láhev bílo růžová.Naposled jsme byli na výletě v Rožnově pod Radhoštěm ve skanzenovém městečku a moc se nám tam líbilo 🙂

 • Monika Moravcová 17.11.2018 at 10:19

  Nám by se líbila Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M. A lahev by byla super termo se sportovním uzávěrem, barva modrá nebo růžová. A na výlety milujeme Šumavu, ale krásná místa jsou u nás všude a nejdůležitější je stejně to s kým tam jsme 😉

 • Barbora Liskayová 17.11.2018 at 10:25

  U nás by sa využila helma fialová M a fľaša so športovým uzáverom 650ml, jednu už máme a sme nesmierne spokojní.

 • Šárka 17.11.2018 at 10:26

  Helma určitě fialová a láhev termo s brčkem růžová 😊 Krásně je u nás všude, hlavně na horách. Jeseniky, Krkonoše a Šumava vedou 😍

 • Renata 17.11.2018 at 10:31

  Tip na výlet máme ve Východních Čechách, Ratiboricke údolí či stezka kolem Kuksu. Moc by se mi líbilo pro me kluky modrá helma a lahvička se slamkou také do modra. Starší už z první helmicky vyrostl, tak děkujeme za tip na novou. Hezky výlet na zámku!

 • Vendy 17.11.2018 at 10:32

  Pro výletění doporučujeme Lipno, ale v předsezóním období, letos v červnu jsme ho zvládli i s 5ti měsíční dcerkou a všichni jsme si to užili. Helma by se nám líbila First Bike Abuse Smiley 2 Butterfly, vel. S., a k tomu bychom využili Nerezovou láhev s náustkem 325 ml Pura růžovo-bílá. Díky za typ na výlet, byli jsme tam loni v létě ještě s mrňousem v bříšku a určitě se tam zase vrátíme.

 • Katka 17.11.2018 at 10:32

  Modrá je dobrá, takže modrá termoláhev se slámkou a modrá helma :-). Jinak naše nejoblíbenější výlety jsou na Šumavě, i když letos jsme si dali Český ráj a taky to byla bomba. Výhled z Mariánské vyhlídky nemá chybu, dojeli jsme tam i s kočárkem 😀

 • Lenka 17.11.2018 at 10:33

  Holcickam se hodi vsecko:-) Helma nejvice fialova First Bike vel. M a lahev nerezova se sportovnim uzaverem o objemu 550 ml. Vypadaji moc dobre;-)

 • Petra 17.11.2018 at 10:35

  Cyklotrasa vypadá opravdu parádně. Láhev by se hodila sportovní a helma velikost M.

 • Jitka 17.11.2018 at 10:36

  Mate nadherne fotky z vyletu.! Helma se mi libi ze je hodne dirovana a tak vzdusna. Kluci se hrozne poti na hlave. Jasnackou je modra M helma a termoska modra se sportovnim uzaverem. Oboji by se nam moc moc hodilo. O termosky napisi jeziskovi.

 • Alča 17.11.2018 at 10:43

  Na novou sezónu už asi M v modré variantě, a láhev vypadá taky parádně, nejvíc mě oslovila tyrkys se sportovním uzávěrem 3dcl 👌 super tip, tu asi koupím tak jako tak

 • Ivona 17.11.2018 at 10:44

  Pro holčičku by se nám hodila helm FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Butterfly M (50-55cm) – příští rok bude stávající helma nejspíš malá. Pro chlapečka pak novorozenecká lahev 325 ml (modrá nebo fialová) 🙂 Naposledy se velmi líbil výlet do Koněpruských jeskyní. 🙂

 • Šárka 17.11.2018 at 10:46

  Nám se velice líbilo v penzionu Bavlnka (Dvory nad Lužnicí, Jižní Čechy). Nádherná příroda, spousta možností pro výlety v okolí a ubytování a pan majitel úžasní. 🙂 Vřele doporučuji!
  A z výher bychom využili helmu FIRST BIKE Helma ABUS SMOOTY-white, M a lahev by se hodila 550 ml se sportovním uzávěrem a třeba modrá nebo zelená. 😉

 • Marketa 17.11.2018 at 10:46

  Presne takovou lahev hledam. Libila by se mi pro malyho “nerezova lahev se slamkou 325 ml Pura” zelena/aqua a helma First bike Abus Youn I sparkling blue – velikost M 😊

 • Alena Hájková 17.11.2018 at 10:48

  Vybrala bych si pro holky FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a Nerezová láhev se slámkou 325 ml Pura. Výlety máme oblíbené třeba výšlap na Praděd, na Pustevny (hlavně na Silvestra, kdy je tam sraz Berňáčků) a třeba Hukvaldy.

 • Daniela Fišerová 17.11.2018 at 10:56

  Moc by se nám líbila modrá helma a lahvička s brčkem. Jelikož jsme z Českého ráje a prckovi je teprve rok a půl, výletujeme nejvíc tady, ale vždycky je co nového objevovat 😉

 • Veronika 17.11.2018 at 11:06

  Helma by se nam libila fialova ABUS vel. M a lahev se sportovnin uzaverem 850 ml aqua.
  Na cyklovylety zatim nejezdime, ale mame radi Sumavu – okoli Petrovic a Hartmanic a treba hrad Velhartice.
  A take jizni Moravu – Pavlov, Mikulov a celou Palavu. 😍

 • Katka 17.11.2018 at 11:09

  Tato soutez je pro nas jak delana 🙂 , zrovna vybirame vetsi prilbu pro dcerku- velikostne by nam nejlepe sedela FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S. A jelikoz uz mame jednu Pura lahev doma a jsme moc spokojeni, na zimu by se hodila i termo, tak bychom si prali ruzovobilou termolahev se slamkou. Nam se moc libi na Dolni Morave 🙂

 • Tereza 17.11.2018 at 11:17

  Helma určitě modrá a termoláhev se sportovním uzávěrem taky v modré barvě. A tip na výlet: přírodní areál Velká Dohoda, který je v Moravském Krasu. Jsou zde lanové aktivity pro děti i dospělé, hřiště, jeskyně, adrenalinová lanovka a moc milý personál. Samozřejmostí je domácí moučník a polévka také domácí. My tam byli zatím 3x a v příštím roce tam určitě zase vyrazíme.

 • Klára Tošovská 17.11.2018 at 11:28

  Líbí se mi nerezová modrá lahev se sportovním uzávěrem a helma bílá Smile ve velikosti M, ale i modrá S je super, u nás se využije vše se třemi kluky 😀

 • Helča 17.11.2018 at 11:36

  Skvělé věci 🙂
  Lahev by se šikla Pura se slámkou zelená a helma Abus smiley 2 S (pro dceru)

 • Maru Formánková 17.11.2018 at 11:36

  Termo láhev bych si vybrala se sportovním uzávěrem zelenou a helmu šedou ABUS SCRAPER KID vel S. Nám se letos moc líbilo v okolí Zlína a Uherského Hradiště. Byli jsme v Archeoparku, Živé vodě, v zlínské ZOO…

 • Bara 17.11.2018 at 11:39

  Super článek! Vybrala bych modrou helmu, vel. S a modrou láhev. 😉 Moc se nám líbilo na farmě Blaník, ale to určitě znáte. 🙂

 • Lenka 17.11.2018 at 11:46

  Helmu bych vybrala FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S, a o termolahvi uz chvilku přemýšlím a teď na zimu by se moc hodila – termolahev 250 ml s náustkem,zelenomodre zihani.

 • Marcela 17.11.2018 at 12:08

  Helma FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M + láhev se slamkou v barvě zelená /aqua. A opravdu se nám líbilo na Rejvízu u Mechoveho jezirka🙂

 • Verča S 17.11.2018 at 12:11

  My jsme letos bohužel moc nevyletovali. Malá se nám začala klubat na svět ve 24 tt. Ale ještě predtim jsme stihli minu dovolenou v České Kanadě, s výletem ba Jakubovu vyhlídku. Lesní rozhledna s hřištěm, takže jako motivační cíl jasný a nebo zoo Hrádeček. Jestli jste nebyli moc doporučujeme, krasne vedena Zoo a když se stihne ještě komentovaná prohlídka, je to bonus navíc. Každopádně slečnu díky peci v Podoli jsme zabrzdili do termínu a už se těšíme na výlety ve čtyřech.
  Helma by se líbila first bike abus smiley 2 butterfly 2 a láhev nerezova se sportovním uzávěrem 325 ml pura modra

 • IvaPelikánová 17.11.2018 at 12:15

  Helma se nám líbí růžová s motýlky a láhev ta žíhaná odstíny růžové, ať to hezky ladí. Za nás tip z letošních prázdnin a to Dolní Morava – stezka Korunami stromů, Mamutík, lesy, příroda.

 • Dana Schmittová 17.11.2018 at 12:18

  Helmu bych vybrala FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a lahev nerezova se sportovnim uzaverem.
  Pekny cyklovylet s detmi je z Litovle do Olomouce, rovina a pekna priroda.

 • Jitka 17.11.2018 at 12:26

  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue M a lahev se sportovnim uzaverem modra ci zelena.

 • zuzana vacková 17.11.2018 at 12:31

  Helma by se nám hodila modrá a pura lahev oranžová. V létě se nám moc líbilo v Sedmihorkách.

 • Soňa  Zemanová 17.11.2018 at 12:32

  Amálka by na novou sezonu potřebovala helmu, tak se nám zrovna tohle adventní okénko hodí 🙂
  FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Butterfly M (50-55cm)
  Termo láhev se sportovním uzávěrem – zelená

  Hezký den

 • Paja 17.11.2018 at 12:59

  Skvely napad vylet:) hodila by se termo lahev ruzova se sportovnim uzaverem a helma motylkova:) krasne cyklostezky (a taky privoz!;) ) jsou na Lipne a pro me je top vylet po svych na Snezku:)

 • Martina 17.11.2018 at 13:06

  Nám by se líbili: helma ABUS YOUN – I – sparkling blue a tyrkysová láhev se sportovním uzávěrem:-)
  A nám se líbilo třeba na Farmě EDEN u v Bystřici nad Pernštejnem:-)

 • Martina 17.11.2018 at 13:10

  Využití by u nás určitě našla helma FIRST BIKE ABUS YOUN-I sparkling – blue, S . Zrovna tak i termo láhev s náustkem 260 ml Pura. S cyklistikou se chystáme začít vzhledem k věku dětí až příští jaro (ježíšek přinese Woom kolo), tak zatím mám pro vás tip pouze “ťapací výlet” a to herní krajina PECKA u horní stanice lanovky Portášky, Velká Úpa, http://www.pec-ka.cz/ ….to se musí zažít, je to prostě pecka 🙂

 • Veronika Mlejnková 17.11.2018 at 13:12

  Helma by se nam libila FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a Termo flaška se slamkou modrá 🙂 My máme rádi Chuchli minizoo 🙂

 • Lucie Kuchařová 17.11.2018 at 13:15

  Helma by se mi líbila modrá nebo červená a láhev červená se sportovním uzávěrem. 🙂

 • Katerina Valdmanova 17.11.2018 at 13:15

  Opět krásný článek se super tipy 🙂 za nás byc také doporučila Šumavu kolem Srni a Modravý, kde jsou krásné tematické stezky se zvěři, v Hradci třeba divadlo Drak a vedle úžasný Labyrint s interaktivní výstavou loutek 🙂 jinak bychom z možných volily fialovou helmu Abus Youn a láhev růžovou se sportovním uzávěrem 🙂 sdílím na blogu!

 • Jana 17.11.2018 at 13:18
 • Zuzana Neumannová 17.11.2018 at 13:22

  Helma by se mi líbila fialová M a láhev pura jakákoliv nechám se ráda překvapit. Výlet Český Krumlov tam je vždy pěkně.

 • Jitka 17.11.2018 at 13:22

  Už se těším až Anička povyroste a budeme podnikat všichni spolu výlety na kole 🙂 Kubik už pilně trénuje a Anička mu zatím helmu bere 😃 takže bych vybrala helmu pro ni 😊 FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Butterfly M (50-55cm) 😍 a lahvičky růžovobílou 😍 je to moje růžovka růžová ❤️ no jo, užívám si to růžovění 😉😇😍

 • Romana 17.11.2018 at 13:23

  Nam by se hodila klucici helma ve vel.M – momentalne je to jen Smooty white. A lahvicka se sport.uzaverem modra nebo zelena 🙂

 • Katka 17.11.2018 at 13:24

  Syn by potřeboval velikost M, takže jediná volba je: FIRST BIKE Helma ABUS SMOOTY-white, M
  I když se mi teda nejvíce líbí ta první, jen Mko je hold jen v purple 🙂 Láhev modrá nerezové s naustkem
  Taky rádi vyletujeme, hlavně ať je to v přírodě 😀 ale dost mam rada vysočinu, okolí devíti skal

 • Lucie 17.11.2018 at 13:29

  Fialova a fialova. 🙂 Kdyz jedzite radi podel rek, doporucuju vlakem z Prahy do Libice nad Cidlinou, tam.okouknout hradiste, podel Cidliny na soutok Labe s Cudlinou,nakrmit kaceny a. dal do Podebrad, kde maj na namesti vybornou zmrzku a na nadvori zámku vzdy nejaka vystava. Nase kazdorocni klasika, do Libice jezdime na chalupu a je to super. 🙂 Ze soutoku do Podebrad ( anebo opacne) jezdi i vyletni vlacek, ale to je jen pro lenochy, jinak trasa ma 5km. a z Podebrad vlakem zase smer Praha. 🙂

 • Marcela Jonáková 17.11.2018 at 13:32

  Helma by se nám hodila fialová M a láhev se slánkou růžová

 • Tereza 17.11.2018 at 13:38

  To je parádní tip na výlet, byť to do Hřenska máme trošku z ruky. Ale třeba tam jednou vyrazíme na dovolenou a pak se tam určitě podíváme. Helmu bych vybírala pro syna a nejvíc se mi líbí FIRST BIKE ABUS YOUN-I sparkling – blue, asi ve velikosti S. A k tomu stylově modrou lahvičku se sportovním uzávěrem, asi raději v termo provedení, ať ji můžeme používat po celý rok.

 • Barča 17.11.2018 at 13:43

  Helmu na tu naší malou kebulku máme, ale větší se určitě bude hodit, takže https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-purple-m/#show a menší termosku do lesní školky https://www.babyplace.cz/termo-lahev-se-slamkou-260-ml-pura/?defaultVariant=14743 růžová/bílá

 • Jana Seidlová 17.11.2018 at 13:46

  Helma by se nám hodila FIRST BIKE Helma ABUS SMOOTY-beetle sun, M a láhev libovolná klučičí s brčkem.

 • Katerina 17.11.2018 at 14:11

  Helmu bychom uvítali first bike abus youn-l sparkling purple,Magdalenku zaujala lahev se sportovním uzávěrem. A doporučení na výlet-Jeseniky,Karlova Studanka.

 • Haňulka Salátová 17.11.2018 at 14:14

  Helmu ve velikosti M dívčí barvu, láhev v klučičí barvě se sportovním pitkem. Ale brala bych to i naopak 😁 je těžké vybrat, jestli to pro dcerku a to pro syna, takže co bude v případě výhry, tak bude 😉 letos jsme moc necestovali, Julínka měla úraz hlavy, to byl výlet i s noclehem na par dni v nemocnici, Kristianek byl samozřejmě s námi, bez kojení by to nedal. A pak nesměla na sluníčko, později jen s pokrývkou. Ale i na Znojemsku se dá krásně výletnit 😊

 • Zuzana Till 17.11.2018 at 14:23

  Po této helmě už pokukuju dlouho, super by byla ABUS YOUN-I sparkling – purple, M (https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-purple-m/#show) a lahev asi oranžovou (https://www.babyplace.cz/nerezova-lahev-se-sportovnim-uzaverem-550-ml-pura/). My zatím výletujem hlavně po hřištích a zoo, nebo za koníkama při mé práci (fotím koně). Ze zoo můžu doporučit Lešnou (u Zlína), z větších hřišť family park Bruno 🙂 Starší (2 a půl) se zatím učí s odrážedlem, doufám, že příští rok už těch výletů bude víc 🙂

 • Veronika Vilímová 17.11.2018 at 14:25

  Tak helma by se nám hodila tato – FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a láhev bychom brali 550ml růžovo bílou nebo modro zelenou.
  Váš výlet vypadá super, škoda, že z Moravy to máme tak strašně daleko…
  Náš poslední výlet byl na Dolní Moravu, ale vzhledem k malému prckovi se nám teď vyletuje obtížněji 🙂

 • Markéta P. 17.11.2018 at 14:27

  Helmu bychom chtěli: FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a lahvičku se slámkou růžovou. Nejvíce se nám zatím líbilo v okolí Blaníku – byli jsme tam ubytováni na farmě, objeli si vláčkem Konopiště atd. Holky byly nadšené.

 • Michaela Kratochvílová 17.11.2018 at 14:31

  Kolo Woom už čeká schované ve sklepě a musím říct že přítel měl prvně dost připomínky k ceně kola, ale ukecala jsem ho 🙂 jel kolo vyzvednout do prodejny a nadšeně mi volal že kolo je úplně boží a že kdyby byl malý kluk tak ho chce taky 😀
  Helmu Abus doma máme ale k novému kolu by se nám hodila Scraper Kid-red Matt a Pura láhev syn má a jsme s ní spokojeni, tak druhou bych brala pro dceru Termo kojeneckou lahev růžovou.
  My máme projetou Šumavu a Jeseníky a moc hezky je i na Pálavě.
  Váš tip na výlet je super, doma hned nadhodim, že bysme tam mohli jet vyzkoušet to nové kolo :))

 • Dana Müller-Mazan 17.11.2018 at 14:39

  FIRST BIKE Helma ABUS SMOOTY-white, M by se hodila pro syna dcera uz ma a termolahev se slamkou Zelená/Aqua 2018. Jinak vylety my milujeme zoo zlin to je krasny vylet na cely den a nebo parnikemna brnenske prehrade, nebo skoro jak more piskovny a to ve Vesely nad Luznici 🙂 sdilim a sleduji na fb

 • Radka 17.11.2018 at 14:40

  Diky za tip na cyklovylet! Na vylety je krasne Trebonsko a Jeseniky. Helma Abus Youn (ruzova nebo fialova) a Pura 650ml termo, treba v cervene.

 • SImona 17.11.2018 at 14:42

  My bychom brali helmu velikosti S a termoláhev se slámkou v růžové barvě. Hezký víkend 🙂

 • Andrea Trubirohová 17.11.2018 at 14:54

  líbilo by se mi tohle-https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-purple-m/

  https://www.babyplace.cz/termo-lahev-se-slamkou-260-ml-pura/

  super výlet k nám do Kadaně na stezku Maxipsa Fika

 • Bohdana Pejchalová 17.11.2018 at 14:55

  Helmu nutne dcerka uz potrebuje.abus youn-i sparkling m purple bo ruzovku:) a lahev nejlepe termo s brckem a sportovnim uzaverem:) zatim js vyletovali spise peso.na kolehc naposledy kolem lipna.

 • Jana F. 17.11.2018 at 14:59

  Tak prilba by se nam hodila abus young M idealne chlapecke barvy(co se hodi ke zlutobilemu kolu), ale sla by i fialova. Lahev pura termoizolacni se sportovnim uzaverem. Na výletě se nam libilo na rozhledne Babi lom, ale teren sileny, pro kola nevhodny. S odrazedlem Marianskym udolim v Brne.

 • Ella Nová 17.11.2018 at 15:01

  Jee, tak toto je pro nas nej trefa, obe veci aktualne resim. Chodime ven na 2-3 hodky a jak se ochladilo, chci prckovi dat teple piti, tak dekuji za tip. Uz jsem lahev na blogu videla, ale uplne zapomnela, protoze to predtim nebylo pro nas aktualni. Libi se mi termo lahev se slamkou 260 ml, zelena nebo aqua nebo mix. A helmu budeme urcite porizovat a tento tip mam zapsany a libi se mi sedivka scraper kid vel. S (nebo M) nebo Youn I modra. Jsou fakt paradni. A na “mini” rychly vylet miluji pruhonicky park, ale ten uz taky znate 🙂

 • Denisa 17.11.2018 at 15:04

  Nam by se hodila helma modra, at nejezdi syn stale v ruzove 😀 Lahev se mi libi uzaviratelna s vickem, modra! Dekuji za tip!

 • Renata Vytlačilová 17.11.2018 at 15:06

  Jasný volba:
  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M

  a

  Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 550 ml Pura

  Děkuji 🙂

 • Jana 17.11.2018 at 15:13

  Nám by se hodila fialová helma a lahev by jsme braly nerezovou termolahev 650ml se sportovním uzávěrem, barva je jedno, všechny jsou krásné 🙂

 • Ingrid 17.11.2018 at 15:27

  Je, zrovna dnes jsem řešila, že dcera nechce pít čaj z termosky, tak jsem to chtela vyřešit vlastním plechackem, ale TAHLE lahev se mi líbí ještě víc. Dekuji za (už asi tisíci skvělý) tip 🙂 . Z lahví by se nám libila ta 325 ml s náustkem v barvě ruzove. A helma fialová M. … Na výlet, když budete v Brně, nevynechejte lama centrum Hady. Moc krásné prostředí a milá zvířata (i lidé 😀 ) 🙂

 • diona.ea 17.11.2018 at 15:38

  Helma – Abus Smiley 2, Purple S a láhev – termo láhev se slámkou 260 ml barva růžová. Doporučuji Pustevny, buď se dá jet lanovkou, nebo z druhé strany vyjet nahoru autem na parkoviště. Pak pěkná procházka až ke kapličce Cyrila a Metoděje, cestou je i bosý chodník. A dá se to zvládnout i s kočárkem.

 • Lenka K. 17.11.2018 at 15:42

  Nám by se nejvíc hodila fialová ABUS YOUN-I sparkling – purple, M, a lahvicka Pura 650 ml aqua.
  A výlet posledni dobou do ZOO Chleby blízko Nymburka. Je maličká, ale jsou tam supr hřiště, zvířátka v množství tak akorát, kozičky a daňci na pohlazení a hlavně děti se vám na malém prostoru nezaběhnou a neztratí. Jen v zimě to asi není moc ideál, nejsou vnitřní pavilony na zahřátí, ale nějaké občerstvení s posezením uvnitř by se asi našlo.

 • Veronika 17.11.2018 at 15:47

  Červenou sportovní termo lahev 850 ml a helmu na kluka sedmiletehos velkou hlavou

 • Kristyna 17.11.2018 at 16:02

  Na Šumavu se chystáme už dlouho, ale vždycky nám do toho něco vleze, jsou to zatím asi jediné hory u nás, které jsme nenavštívili, sme rádi za všechny tipy ☺️ A helma se mi líbí FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a lahve jsou taky super všechny, takže bychom se nechali překvapit.

 • Zdeňka 17.11.2018 at 16:06

  Vnučce by se určitě líbila FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Butterfly M (50-55cm) a vnuk by užil tyrkysovou lahev se sportovním.

 • Alice 17.11.2018 at 16:10

  helma abus smooty-white, vel. M, zelená 550 ml se sportovním uzávěrem 🙂

 • Darina 17.11.2018 at 16:23

  Vybrala bych FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a termoláhev Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura, barva zelená/aqua. Jako tip na výlet bych doporučila Tatry. Nedávno jsme je navštívili s manželem a ještě bych je ráda procestovala i s dětmi.

 • Iveta 17.11.2018 at 16:24

  Ježíšek donese modré woom tak modrou láhev i helmu.
  Moc se nám líbilo v kempu zrcadlova koza půjčili jsme si tam na pul dne i Lod. ☺

 • Jana Provazníková 17.11.2018 at 16:34

  Líbila by se nám fialová helma M (youn-i sparkling) a erezová růžová lahev s brčkem. Na výlet doporučuji německou Schmilku, je tam krásně 🙂

 • Lenka Valová 17.11.2018 at 16:55

  Nám už kolo woom taky trůní ve sklepě a čeká na dceřiny narozeniny, které má před Vánoci. Sleva se moc hodila, děkuji za ni. Přilba by se nám líbila fialová a láhev pura modrá, ta největší 🙂

 • Petra Koláčková 17.11.2018 at 17:12

  Helmička modrá M pro syna, láhev též modrozelená. Hezký víkend!

 • Lucie 17.11.2018 at 17:15

  Tak nám by se hodila helma velikosti M ve fialové nebo modré barvě. A láhev bych si vybrala modrou 325ml se sportovním uzávěrem. Z letošních výletů se mi líbilo například v Zooparku Zájezd, Františkových Lázních nebo v JIzerských horách Jedlové vodopády a rašeliniště Jizerky.

 • Jana 17.11.2018 at 18:19

  Nám by se líbila Sparkling purple M a láhev celorůžová s brčkem 😉 Cyklo je super Lednicko-Valtický areál, Třeboňsko. U nás okolo Vranovské přehrady je to z kopce do kopce a děsný fláky.

 • Katerina 17.11.2018 at 19:00

  Jeseniky a okoli Karlovy studanky je krasne. Ted jsme treba v Mariankach a okoli je moc krasne na prochazky.
  Helma by se hodila smooty white vel. M. A termolahev s naustkem 260ml modra nebo zelena. (Termolahev se zrovna chystam koupit,tak dekuji za recenci).

 • Eva Šamonilová 17.11.2018 at 19:09

  Děkuji za velmi inspirativní článek. Snad se Vám bude líbit naše inspirace: na kole Kroměříž – Uherské Hradiště podél Moravy (nebo i jen libovolnou část trasy). Doporučujeme zastavit se ve vinných sklepích Mařatice (Uherské Hradiště). A další den sjet meandry Moravy z Vnorov na Rohatec (a zpět vlakem). Ty osvědčené výlety sepisujeme do skupiny na FB Kam na výlet s kočárkem. Název je tedy už trochu opsolentní, jen o kočárkových výletech to už dávno není 🙂
  Nám by se nejvíc líbilo:
  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M
  Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 850 ml Pura

 • Barbora Novotná 17.11.2018 at 19:15

  Jeee další super výhra…. Helmu fialovou velikost M a u lahve s brčkem a barva je úplně jedno a tip na výlet celkové Jeseníky a Beskydy ty nikdy nezklamou ale už sme prošli hodně i vašich tipů za což sem vám nesmírně vděčná. Přejeme krásný večer a snad už ste zdravi

 • Kacka 17.11.2018 at 19:18

  Helmu fialovou M, lahev se sportovnim uzaverem modrou tyrkys.
  Hezky clanek

 • Terka 17.11.2018 at 19:22

  Helma fialová vel. M, termolahev se sportovním uzávěrem 650 ml, barva modrá.
  Cyklosticky zdatní moc nejsme, stále se učíme. Ale v létě se dětem líbil výlet do Linze Pöstlingberg. Dráha Grottenbahn a pohádkové podzemí.

 • Jana 17.11.2018 at 19:23

  Letos jsme byli v Chlumu u Třeboně a moc si to užili. V okolí je spoustu krásných míst pro vyletovani, které jsme samozřejmě za čtyři dny nestačili projet… Termolahev se sportovním uzávěrem zelená a helma sparkling-purple M.

 • Anzet 17.11.2018 at 19:28

  Bezkonkurenčně se nám líbilo na Šumavě. P rojeli jsme to tam celkem slušně (rysí výbě hy, vlčí stezka, soví voliéry, obecní pec, Boubín, obora, ……..Tam je to super.
  Hodila by se nám FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M
  A nějaká modrá lahev se sportovním uzávěrem

 • Veca 17.11.2018 at 19:33

  Musime mit tuhle helmu https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-smooty-beetle-sun-m/, hodila by se ke kolobezce k Jeziskovi. A lahev nejakou se sportovnim uzaverem taktez ve zlute nebo zelene 🙂

 • Veca 17.11.2018 at 19:34

  Musime mit tuhle helmu https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-smooty-beetle-sun-m/, hodila by se ke kolobezce k Jeziskovi. A lahev nejakou se sportovnim uzaverem taktez ve zlute nebo zelene 🙂 Hezka prochazka je v Hostivarskem lesoparku

 • Lenka Červeňová 17.11.2018 at 19:55

  Krásný článek!
  Určitě doporučuji zavítat na Vysočinu, je tu spousta krásných míst k vidění a nádherná příroda. V případě výhry bych brala FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a termo láhev 260ml se slámkou.

 • Bára Veselá 17.11.2018 at 20:01

  Obojí bomba! Helma by byla super firts bike abus scraper kid, lahev termo se sportovním uzávěrem. No a tip na výlet?/Rozhodně Chřiby, to je moje srdcovka!

 • Jitka K. 17.11.2018 at 20:04

  U nás byly naposledy holky maximálně nadšené z výletu to Zoo Dvůr Králové. Vybraly bychom tuto helmu
  https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-purple-m/ a tuto lahev https://www.babyplace.cz/nerezova-lahev-se-slamkou-325-ml-pura/

 • Petra Š. 17.11.2018 at 20:07

  Helmu prosím tuhle, ať mají dcerky hlavičku v bezpečí https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-purple-m/
  a láhev růžovo-bílou https://www.babyplace.cz/nerezova-lahev-se-sportovnim-uzaverem-325-ml-pura/
  Inspiraci na výlet bych ráda napsala, jenže o žádném pěkném místě, kde jsme byli nevím (moc se nám s malými dětmi doteď nikde jezdit nechtělo;-) . Nebo teda mám pocit, že vy jste byli snad už všude, kam se snad my s našimi holčičkami taky jednou podíváme 🙂

 • Andrea D. 17.11.2018 at 20:08

  Helmu bych vybrala asi https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-blue-s/
  a láhev nejspíš https://www.babyplace.cz/termo-lahev-s-naustkem-260-ml-pura/
  V poslední době se mi líbilo v Labyrintáriu v Loučni 😉

 • Martina 17.11.2018 at 20:12

  Hezký výlet jsou určitě Adršpachy.
  Helma by se nám líbíla klučičí, takže modrá vel. M. Láhve jsou super, u nás najdeme velice praktické bez brčka, je to lepší mytí, takže nerezová sportovní modrá. Opět super čtení 🙂

 • Kateřina Karrasová 17.11.2018 at 20:14

  Vybrala bych FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 325 ml Pura.

 • Zdenka 17.11.2018 at 20:15

  Nám by se hodila klučičí vel.M, což z nabídky je smooty white, případně kdyby byla modrá ve vetší velikosti. Lahev bych vybrala termo 260ml, modrá, se sportovním uzávěrem. Na výlety máme rádi zooparky, farmy. Líbilo se nám např. na farmě Pod kopcem na Vysočině.

 • Petra 17.11.2018 at 20:29

  Helmicku mame, tak by se mi libila Termolahev se sportovnim uzaverem, v te mensi velikosti…a ruzova,pro me 😀

 • Denisa 17.11.2018 at 20:35

  first-bike-helma-abus-scraper-kid-red-matt-
  A láhev velká nerezova, termo se sportovním uzávěrem.

 • Daniela 17.11.2018 at 20:35

  Moc se nám líbilo v Českém ráji, bydleli jsme v Malé skále a cyklotrasy kolem řeky Jizery byly úžasné 👍
  https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-blue-s/#show
  A lahev tyrkysova 😉

 • Hana Procházková 17.11.2018 at 20:42

  Tak než to zapomenu- helmu bílou M a láhev nerezovou se sport.uzaverem tyrkysovou.
  Syn začal letos také jezdit na kole a oblibili jsme si Podyjí. Našli jsme i pár lesních rovinných cest,které se daly jezdit v horku,kdy v lese bylo nádherné.

 • Lucie 17.11.2018 at 20:46

  Byla jsem s manželem kolem Děčína ještě bez dětí. Jinak to máme z ruky, ale tady na severu od Brna, je taky krásně. Helmu bych vybrala Princess, syn má dobrou helmu, tak by se přidala malá. Láhev mě zaujala, vždy řeším i vymývání.. Tu bych vybrala se sportovním zavíráním pro syna, aby se nehádali.

 • Veronika Skalská 17.11.2018 at 20:46

  Líbila by se mi Nerezová láhev se slámkou 325 ml Pura a helma FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M 🙂 A doporučujeme Harrachov- spousta krásných cest, výhledů, hřišť, Mumlavské vodopády…rádi se tam vrátíme 🙂

 • Petra 17.11.2018 at 20:53

  Helmicka purpurova velikost M a lahev rovnez ruzova😀.

 • Drahuše 17.11.2018 at 21:14

  Pro staršího syna bych si přála vyhrát modrou helmu, akorat velikost M. Na tuhle termolahev si diky vám brousím zuby😉 a vybrali by jsme modrou se slámkou. Na výletě se nám líbilo ve Šťastné zemi a obecně Hruboskalsko

 • Veronika Patočková 17.11.2018 at 21:26

  Nám by se nejvíce šikla helma FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Sharky S (45-50cm) a Termo láhev PURA se sportovním uzávěrem 260 ml Pura.

 • Lucie 17.11.2018 at 21:34

  PRo našeho malého by byla ideální FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S, a zelená Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 550 ml Pura. Na výlet doporučuji opuštěné Rychlebské hory a nebo Bílé Karpaty.

 • Helena Kotrchová 17.11.2018 at 21:36

  Helmu tuto https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-purple-m/#show a lahev tuto https://www.babyplace.cz/termo-lahev-se-sportovnim-uzaverem-650-ml-pura/ 😉 Zatim u nas vede jakykoliv Dinopark,hlavne Plzen je hodne autenticka. Vylet jako takovy….nejvic nas bavi toulat se v lese,stavet skritkum domecky a hlavne chodit na houby 😉

 • Anna 17.11.2018 at 21:39

  Helma se mi líbí fialová- sparklimg purple a láhev růžová s náustkem😍

 • Andy 17.11.2018 at 21:43

  Helma purple M a láhev se sportovnim uzávěrem 850ml na barvě nezáležī.
  Výlet: sladovna v Písku ( od středy bude nová výstava) 😉

 • Kristýna 17.11.2018 at 21:44

  FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Sharky a Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 850 ml Pura 😊
  Nám se moc líbí okolí Vranovské přehrady, parádní prohlídka s výkladem na nedaleké zřícenině hradu Cornštejn. 🙂👍A už od dětství se moc ráda vracím do Beskyd- Pustevny, Radhošť…😍

 • Maja Zikmundová 17.11.2018 at 21:45

  Helmu bychom si přáli FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a modrou Termo láhev se slámkou:-) My máme moc rádi beskydské hřebeny, je to tam pecka uplně všude..:-)

 • Andrea 17.11.2018 at 21:47

  FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Butterfly M (50-55cm) a tyrkysovou láhev 325 ml se sportovním náustkem. Vaším výletem jste mi připomněla dovču v Českém Švýcarsku a ranní výlet při východu slunce v nádherném místě … kamenný most v Německém Bad Schauu (teď si nejsem jistá, zda píšu název místa správně 😁)

 • Johana 17.11.2018 at 21:52

  Helma by se hodila FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a líbila by se mi termolahev červená 650 ml se sportovním uzávěrem. Děkujeme skoro Ježíšku 😊

 • Martina 17.11.2018 at 21:57

  Helma by se nám hodila tato https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-purple-m/ a láhev asi 325 ml aqua, i když mně by se také hodila ta větší;) letos jsme byli na Milovech a v Podlesí a je tam moc krásně (Vysočina)

 • happy mum 17.11.2018 at 21:57

  Míšo, teda to je krásný výlet! díky za typ.
  Já by jsem si přála helmu modrou a lahev také modrou 🙂

 • Iva 17.11.2018 at 22:02

  Nám by se moc hodila FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, ale ve velikosti M, která momentálně ale není v nabídce, nebo případně FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Butterfly S (45-50cm) a láhev se sportovním uzávěrem aqua 🙂 Letos se nám moc líbilo na výletě na Šumavě, ze Špičáckého sedla na firstbiku k Černému jezeru a zpět silničním vláčkem, super nenáročný výlet 😀

 • Markéta 17.11.2018 at 22:09

  Moc krásná je Zoo Lešná a pak Lednice. Přilba by se nám hodila ABUS SMOOTY – white M. Lahev modrou 325 ml se sportovním uzávěrem.

 • Eva 17.11.2018 at 22:09

  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling, S a budem radi za nejakou holcici barvu 😉 A lahev Pura 550 ml se sportovnim uzaverem. Vylety jsou super pobliz Valtic, Lednice a Novomlynskych nadrzi 😉

 • Monika MIKULOVÁ 17.11.2018 at 22:14

  Stejně jako vy 🙂 naše holky jsou také růžovky 😀
  Byly jsme mesic v laznich v Jeseníkách a nadhera!

 • Janka 17.11.2018 at 22:19

  My bychom brali FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Sharky S (45-50cm) a lahev se sportovním uzávěrem, modrou. 🙂 Jinak moc krásný článek, díky,díky ! 😀 A tip na výlet? Určitě Šumav. Jezdíme tam každý rok a asi nikdy neomrzí. A pak mám ještě jeden tip a to jsou Nízké Tatry na Slovenku a Těrchová. Ale na to si i já budu muset ještě chvíli počkat, než nám povyrostou děti 😀

 • Hanka Šafářová Chmelinová 17.11.2018 at 22:24

  Lahvicka by se na líbila růžovo bílá s brčkem a fialová helma ABUS.Moc doporučujeme na výlet Toulovcovy maštale:)

 • Kristýna M. 17.11.2018 at 22:26

  Vybrala bych modro láhev se sportovním uzávěrce a k tomu modrou helmu FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I. Na výlety určitě doporučuji své domovské Beskydy😉

 • Eva 17.11.2018 at 22:29

  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S
  Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 325 ml Pura

 • Petra 17.11.2018 at 22:31

  Dobrý večer,

  nám by se hodila helma FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a láhev Termo láhev se sportovním uzávěrem 260 ml Pura v růžovém provedení.

  Na výlety máme moc rády Žďárské vrchy, kam se pravidelně vracíme s kamarádkami (naposledy jsme byly ve Sněžném: https://paanavylete.wixsite.com/paanavylete/single-post/2018/10/09/Zpatky-do-Zdarskych-vrchu).

  Hezký večer

  Petra

 • Lucie Košťálková 17.11.2018 at 22:40

  Helmu Abus Smooty už máme, tak bych ráda sáhla po FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a láhev určitě se sportovním uzávěrem… Náš poslední výlet byl po okolí Srní a můžu jen doporučit, takový vlčí výběh je TOP 🙂

 • Marie Smáková 17.11.2018 at 22:40

  Potěšila by nás termo lahev se sportovním uzávěrem 650ml jakékoliv barvy a pro dceru helma velikosti M dívčí barvy. Moc hezký výlet byla klasika – z Hřenska soutěskami na Mezní louku, kousek po Rysí stezce a vláčkem zpět.

 • Lucie 17.11.2018 at 22:51

  Helma by byla super fialova M, a lahev s brckem ruzovobila

 • Lenka 17.11.2018 at 22:51

  My bychom vybrali helmu ABUS YOUN-I sparkling – blue a lahev 850ml se sportovnim uzaverem. Malou doma mame a uz nam nestaci. Na vylet doporucim treba Bradlo u Unicova. Tam jsme byli naposled a libilo se nam tam 🙂

 • Bára 17.11.2018 at 22:58

  Modrá helma, modrá lahev, ať to ladí :-). Moc rádi jezdíme do zoo do Dvora Králové, mimo prázdniny a víkendy tam skoro nikdo není a je tam zázemí i pro malá miminka, což se nám teď hodí.

 • Zuzana Křížová 17.11.2018 at 23:05

  Helma Abus purple M a sportovní termolahev 850ml aqua. My zatím cyklovyletime jen kolem domova, napr. Berounka, protoze máme malé miminko, ale jak bude malá větší, zacnem dělat větší výlety, a tyhle cyklostezky kolem řek jsou parádní.

 • Simona 17.11.2018 at 23:22

  Fialovou helmu Abus Youn-i sparkling M, lépe S pro dceru, syn ji už má a zelenou láhev 325 ml s brčkem pro syna. V létě jsme prochodili Deštnou v Orlických horách po Kačenčině pohádkové cestě.

 • Jana 17.11.2018 at 23:29

  Ruzova pura s naustkem a abus purple

 • Martina 17.11.2018 at 23:58

  Hodilo by se nám všechno růžové pro dceru. Růžová helma i růžová láhev se slámkou.
  Krásně je u nás v Poděbradech 😊

 • kristýna 18.11.2018 at 0:11

  Myjsme si moc užili výlet z Hradce na Kuks. Perfektní terén podél vody a dobrodružné přespávání k tomu! Do cyklo kapes bych schovala modrou lahev se sportovním uzávěrem, když jsme ti sportovci :). A Amálce na hlavu fialovou helmičku.

 • Michala Hanáková 18.11.2018 at 0:14

  Děkuji za další krásný článek a fotky, já doporučuji výlet na Malou a Velkou Ameriku, tam je krásně :)..Helma by se líbila ABUS YOUN-I sparkling a Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura 🙂

 • Vendula 18.11.2018 at 0:21

  My teď jedeme v modré, pro mě příjemná a vítaná změna, takže modrá helma i modrá termoláhev. Z výletnických cílů můžeme doporučit Třeboňsko, tam bysme se hned vrátili.

 • MaGa 18.11.2018 at 0:58

  Páčila by sa nám FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue a Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml (Zelená/Aqua). Skvelé boli Janské Lázně a Černá Hora.

 • Hrubá 18.11.2018 at 1:32

  Dobrý den, dceri by se líbila růžová helma s motýly, vel. zřejmě M.
  A láhev růžovo bílá, 325 ml.
  🌷

 • Buroška 18.11.2018 at 2:06

  Ahojky Míšo ☺ líbila by se mi pro Cipíska modrá helma a lahev bych k tomu doladila také modrou 😉 nám se moc líbilo v Adršpachu a v Českosaském Švýcarsku (jak já Vám to umístění chaty závidím, v dobrém samozřejmě 😇)

 • TerEliBileček 18.11.2018 at 3:30

  Další skvělá soutěž! My milujeme výlety, ale hlavně v teple, v zimě zalézáme do tepla domova, jako medvědi:))Milujeme stezky pro děti v Rakousku, jsou udělané zábavnou formou, jezdíme do Ramsau. Máme rádi lanová centra, jeskyně a přírodní koupání. Jeseníky a jejich Lesní bar s dobrotama, stačí nám les a příroda bez nějakých atrakcí. Přála bych si pro dceru jakoukoliv helmu vel M a jakoukoliv termosku se sportovním uzávěrem ideálně:))))

 • Eva Sp 18.11.2018 at 6:34

  Vybrala bych helmu FIRST BIKE ABUS SMILEY 2, Butterfly M (50-55cm) a zelenou nerezovou láhev se sportovním uzávěrem 850 ml Pura.
  Jako milovnice hor vám doporučím pár kratších výletů z Beskyd, ať je holky zvládnou. Na Ondřejník, na Prašivou a v Hrádku k nádherné zvoničce sv. Isidora (tam jsme si s manželem řekli ANO). Krásné výhledy zaručeny! 🙂

 • Kateřina 18.11.2018 at 8:08

  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M
  Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura, červená barva
  Krásně je na Dolní Moravě ☺️

 • Maia 18.11.2018 at 8:32

  Tak jednoznacne fialova Abus Youn vel. M a flase ta ruzovo fialovo bila 🙂 tip na vylet moc nemam my hlavne chodime k babicce…ale moc se nam libiJeseniky.

 • Katka Röslerová 18.11.2018 at 8:42

  O nákupu helmy zrovna uvažuji, syn začal jezdit v létě na kole, tak se hodí pořádná. Vybrala bych si přesně naopak, než to má v nabídce e-shop 😁 fialovou S a modrou M.
  Na kola jsou fajn Jižní Čechy, rovinky, cyklostezky a plno zajímavých míst k výletům

 • Anna Hrabinova 18.11.2018 at 8:51

  Helma by pro nás byla nejlepší fialová M a termoláhev se sportovním uzávěrem 650 ml. Naposledy se nám hodně líbilo v Boršicích na Haldě 🙂

 • Zuza 18.11.2018 at 9:13

  Dobrý den, díky za pěkné adventní okénko. 🙂
  Já bych vybrala modrou helmu Abus a Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml, tmavě modrou,…:-)
  Krásny den. :))

 • Lucie 18.11.2018 at 9:27

  Moc děkujeme za krásnou inspiraci.Nám by se líbila helmička FIRST BIKE a lahvičku Pura s brčkem.

 • efcza lexa 18.11.2018 at 9:35

  Ahoj Míšo, kdybychom tohle okénko vyhráli, vybrali bychom si helmu YOUN (purple i blue bude OK 🙂 a termolahev se sportovním uzávěrem zelenomodrou. Dík za tip na výlet!!!

 • Daniela 18.11.2018 at 10:17

  Líbila by se nám Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a láhev modrá 550ml se sportovním uzávěrem. A díky za rady, tu termoláhev si koupíme, i když nevyhrajem.

 • Ivona 18.11.2018 at 10:24

  Helma by se nám líbila bílá se smajlíky ve velikosti M a láhev sportovní modrá 🙂

 • Petra Bartošová 18.11.2018 at 10:25

  Hodila by se nám fialová helma M. Moc krásné cyklostezky a výlety jsou na Lipně

 • Martina Walczysko 18.11.2018 at 10:35

  Dobrý den, u nás bychom využili fialovou helmu ABUS YOUN-I sparkling, vel. M. a nerezovou láhev Pura se sportovním uzávěrem v tyrkysové barvě. Jinak na cyklovýlety s dětmi moc doporučuji okolí Neziderského jezera (část v Rakousku, část v Maďarsku), zvláště ta rakouská strana je opravdu vymazlená, velmi udržované cyklostezky se zázemím pro rodiny s dětmi.

 • GISELA 18.11.2018 at 10:35

  Tak lahev by se nam hodila termo 650 ml tyrkysova se sportovnim uzaverem a helma sparkling M,ale radsi nejaka neutralnejsi barva.

 • Katka Křechová 18.11.2018 at 10:57

  Helmu bych brala určitě M, ale klučičí pokud možno 🙂 lahvičku určitě už se sportovním uzávěrem, 650 ml tmavě modrou 🙂

 • Katka 18.11.2018 at 11:23

  Dobrý den, líbila by se nám helma FIRST BIKE Helma ABUS SCRAPER KID – grey ride, S a Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura barva Aqua. O prázdninách jsme navštívili Beskydy a bylo to moc prima ( Pustevny, Bílá, Velké Karlovice).

 • Veronika 18.11.2018 at 11:28

  Pěkný den,
  Láhev by se nám hodila s brčkem a helma jednoznačně s motýlky 🙂

 • Kateřina Kolářová 18.11.2018 at 12:48

  Zrovna helmu bychom nutně potřebovali pod stromeček, krásná je First bike Abus Smiley 2, Sharky S. A lahvička by se hodila se sportovním uzávěrem 650 Pura zelená.

 • Jana Kunešová 18.11.2018 at 13:23

  Našemu malému sportovci by se hodila helma first bike YOUN velikosti M a z lahviček pura 325 ml s náustkem, modrozelená. Prima celodenní výlet (pro odrážedla, kola i kočárky po cyklostezce) je do krušnohorského Bezručova údolí za Chomutovem.

 • Petra Chmelíčková 18.11.2018 at 13:27

  Dobrý den Míšo, helma určitě ta fialová (mám dvě milovnice fialové), velikost asi podle tebe M. Láhev se mi líbí ta duhová (růžovo-fialová) se slámkou. Tip na výlet mě teď moc nenapadá, jednak jsme z Vysočiny a hodně času trávíme jen tady kolem naší vesničky, ať už na kolech nebo pěšky:). Sdílím a komentuji na fb. Pěknou neděli! P.

 • Sylva Sejpková 18.11.2018 at 13:40

  helmu bychom braly fialovou a láhev taky nějakou holčičí barvu se slámkou 🙂 na Šumavě máme spoustu krásných míst na výlety 🙂

 • Martina H. 18.11.2018 at 14:30

  Helmu fialovou a láhev tyrkys se sport uzávěrem! Tip na výlet jsou Krušné hory, konkrétně Ježíškova cesta, nedaleké Abertamy, stylové bistro “pro skřítky” Vlčí jáma… Milujeme to tam, hlavně tento podzim, kdy bylo krásné teplo a všechno barevné! Už se těším na další sezónu.

 • Irena Durdilová 18.11.2018 at 14:44

  My máme doma fialový first bike, takže helma fialová, láhev je moc hezká zihana. Jinak nám se hodně líbí na Lipne.😉

 • Alžběta 18.11.2018 at 15:06

  Vybrala bych asi modrou helmu a oranžovou půllitrovou lahev se sportovním uzávěrem,ke které bych pro začátek dokoupila i brčko. A na výlety doporučuji Novohradské hory, je tam krásně a narozdíl třeba od Šumavy minimum lidí.

 • Radka 18.11.2018 at 15:08

  Přeji hezký den, za nás určitě Lipno nebo Dolní Morava.Helmu holčičí fialovou s motýlky:-) a láhev máme, tak bychom rádi i její objemnější (850ml) sestřičku:-) v modré barvě:-) Děkuji za inspiraci, kterou přinášíte! Radka

 • Katka 18.11.2018 at 15:17

  Helma by byla super FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – bleu ve velikosti M
  a láhev Nerezová láhev se sportovnum uzaverem 320ml ve verzi termo.My jsme z Brna, tajtr urcite muzem doporučit Moravsky Kras- jeskyne, cyklistika a bozi Dum prirody.

 • Katarina 18.11.2018 at 15:20

  Prilba fialova velskot M. Lahev so slamkou ruzovu

 • Lucie 18.11.2018 at 15:28

  Helmu fialovou m, termolahev duhovou. 🙂

 • Michaela 18.11.2018 at 15:33

  https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-purple-m/
  Helma tato a lahev holcici s bečkem 🙂 uz se tesime az vyjedem an vylet 🙂

 • Petra Kadlecová 18.11.2018 at 15:51

  tak helmu bychom brali FIRST BIKE Helma ABUS SCRAPER KID – grey ride, S a lahev modrou se slámkou. Máme kluka, ale Mášenku a 3 medvědy berme na cesty s sebou také.

 • Kaja Nowakova 18.11.2018 at 16:06

  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a láhev modrou se sportovním uzavěrem 🙂 (Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 325 ml Pura)

 • Eva Kmochová 18.11.2018 at 16:46

  helmu bych vybrala FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Butterfly M , a lahev Nerezová láhev se slámkou 325 ml Pura modro-zelená, tip na výlet: určitě navštívit Vysoké a Beliánské Tatry na Slovensku, letos jmse tam byli po druhé a stále máme co objevovat 😉

 • Zuzka 18.11.2018 at 17:43

  S mladým pánem radi chodime hlavně na zvířátka, treba do zoo nebo nejakou farmicku ci statek. Hodila by se nám fialová M helma, a 850ml zelená láhev se sportovním uzávěrem. děkujeme za super tipy a možnost skvělých cen!

 • Lenka 18.11.2018 at 17:53

  Hodila by se nám FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M, Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura. Nám se moc líbí Šumava a Terchová na Slovensku.

 • Jana Mücková 18.11.2018 at 18:16

  Využili bychom modrou helmu velikosti S a co se týče láhve tak červenou termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml!

 • Petra 18.11.2018 at 19:35

  Pura lahve jsou fantasticke vsechny..mame ruzovou a modrou… takze klidne tyto barvy, a helmu FIRST BIKE ABUS YOUN-I sparkling – purple, M

 • Lucka 18.11.2018 at 19:42

  Helmu bych brala pro dcerku, takže např. FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Princess M (50-55cm) a láhev třeba Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura jakékoliv barvy 😉

 • Jana Anna 18.11.2018 at 20:06

  Můj výběr je: Nerezová láhev se slámkou 325 ml Pura a FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a skvělé zážitky máme ze Zoo Olomouc, kde jsme byli asi před měsícem a moc se nám tam všem líbilo 🙂

 • Markéta K. 18.11.2018 at 20:15

  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M

  Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura červena

  Letos se nam moc líbila Kubikova naucna stezka na Lipne:)

 • Karolina 18.11.2018 at 20:15

  wow. Tak tomuhle se říká opravdu mega soutěž. Helma by se nám moc hodila. Tatínek je sportovec a dcera bude určitě po něm a tyhle helmy jsou luxusní! vybrala bych FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple a lahvicku termo sportovní.
  Doporučuji výlety na Lipno nebo má Třeboňsko, s dětmi opravdu super

 • Michaela Kárová 18.11.2018 at 20:22

  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S
  Nerezová láhev se slámkou 325 ml Pura zelená
  milujeme koloběžkové a cyklo výlety na stezce Železný Brod – Turnov

 • Markéta J. 18.11.2018 at 20:40

  Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura, aqua/zelena.
  Hezký cyklovylet je z autobus. nádraží v Turnove k Zrcadlove koze. Cestou hřiště a dá se i vykoupat.

 • Zuzana 18.11.2018 at 20:43

  Helma by byla super, líbi se mi tato FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue a lahvička Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura. Nám se letos líbilo v Krkonoších – stezka v korunách stromů + výlet na Sněžku. Jinak to milujeme u Berouna – Amerika, sv. Jan pod Skalou….Lednice, Valtice je toho spousta 🙂

 • Kristýna Háblová 18.11.2018 at 20:44

  Helma FIRST BIKE Helma ABUS SMOOTY-white, M a láhev termo nerezová s brčkem modrá/zelená.
  A na výlet doporučuji Pálavské vrchy 😉

 • Karolína 18.11.2018 at 20:47

  Opět nezbývá než poděkovat za hezký tip na výlet i případný dárek. Líbila by se nám Termoláhev se sportovním uzávěrem a helma Abus YOUN-I sparkling purple, M.

 • Anna Michlová 18.11.2018 at 20:52

  Helma by se nám líbila fialová ve velikosti M a láhev se sportovním uzávěrem.

 • Lenka Jarošová 18.11.2018 at 21:07
 • Jana 18.11.2018 at 21:07

  Český ráj je nejlepší 🙂 Vybrala bych si helmu ABUS YOUN-I sparkling – purple M a červenou Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura.

 • Míša V. 18.11.2018 at 21:17

  Dobry den, radost by nam udelala modra lahev se sportovním uzávěrem 325 ml a modra helma. Na vylety je super Sumava.

 • Táňa 18.11.2018 at 21:28

  Tuhle přilbu (Fialová ABUS YOUN sparkling M) jsem na základě vaši recenze pořídili začátkem roku mladší dcerce.. Je úžasná.. A to světýlko na ní je prostě parádní! 😉 Další přilba by se určitě hodila, starší dcera závidí té mladší blikačku přímo na přilbě 😂 A co si budeme povídat, obzvlášť teď, kdy je brzo tma, není světýlek a blikaček nikdy dost 😉 A protože holky jedou v růžové a fialové, lahev by určitě volily růžovou s brčkem 😁

 • Lucie 18.11.2018 at 21:37

  Helmu bych vybrala FIRST BIKE Helma ABUS SCRAPER KID – grey ride, S a láhev Půta 850 ml se sportovním uzávěrem v tyrkysové barvě.

 • Petra M 18.11.2018 at 21:43

  Máme dvě děti a tak bych zvolila lahev pro dceru oranžovo-bílou 550 ml B18BMZS a helmu pro syna FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, ale v nabídce je pouze S a my bychom potřebovali minimálně M nebo spíš L…

 • Marie Gregorová 18.11.2018 at 21:58

  Určitě doporučuji NP Podyjí, tam je spousta možností na výlety 🙂 Hodila by se nám červená termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml a FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M (kdyby byla náhodou i ve velikosti S, tak radši menší).

 • Pikulová Sylva 18.11.2018 at 22:01

  Volila bych abus youn i sparkling fialova a máme doma dvě slečny tak láhev růžová s brckem.

 • Kamila M. 18.11.2018 at 22:04

  Helmu bychom teď taaak potřebovali! Nejvíc se mi líbí tato: ABUS SCRAPER KID – signal orange, S. Lahev by se nám také sešla, nejlépe tato: Termo láhev s náustkem 260 ml aqua. Děkujeme za tipy na dárky 😉

 • Lenka Hermanová 18.11.2018 at 22:05

  Nejvíce se mi líbí helma FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a láhev Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 325 ml Aqua 2018. Na kole poslední dva roky jezdíme jen po okolí, většinou s nějakou zastávkou na zvířátka nebo na hřišti. Příští rok se chystáme Cyklohráčkem na Okoř, tam to máme moc rádi a s dětmi jsme tam ještě nebyli.

 • Petra S 18.11.2018 at 22:12

  Tipy na výlet, kde se nám líbilo? My nejčastěji chodíme na hory, ale určitě stojí za to navštívit svět techniky v Ostravě a nebo skanzen v Rožnově. Fajn je i stezka v korunách stromů ve Frenštátu.
  Helmu bych vybrala FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a PURA láhev modrou s náustkem. Po té už koukám dlouho a moc by se nám líbila 🙂

 • Míša 18.11.2018 at 22:17

  Super výletem pro naši rodinku jsou výšlapy na jakýkoliv vrchol hor :). Letos v létě Lysá Hora a vždycky máme nahoře úúúžasný pocit “uff, my jsme to dokázali” (s kočárkem a 8m holčičkou) a ty výhledy! 😮 Jinak se nám líbí na jižní Moravě bosonohá stezka vedoucí do Rakouska a zpět, kterou jsme šli jednou za svobodna a jednou letos už jako rodinka s dcerkou :). Jsou tam prima zastávky a celá se dá projít naboso, v Rakouské části pak i brodit blátem… :).
  Helma by se nám moc líbila Abus Scraper Kid – signal orange a lahev Termo láhev se sportovním uzávěrem zelená/aqua 2018. Krásné barvy! 🙂

 • Eliška 18.11.2018 at 22:25

  Nová helma by se nám hodila. První helmu měl syn Puky, nejmenší velikost, také se světýlkem. Ale už povyrostl a hodila by se nám FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Sharky S (45-50cm) v modré barvě.
  A lahev by se hodila nerezová se sportovním uzávěrem 325 ml, v barvě aqua.

  K výletu bych doporučila vodní svět Živá voda v Modré na Moravě. V okolí jsou i další místa, která stojí za návštěvu, ale ta nás teprve čekají, až syn ještě povyroste. Určitě máme v plánu navštívit nedalekou KovoZOO ve Starém Městě.

 • Petra Konečná 18.11.2018 at 22:26

  Helma by se libila dceri fialova vel. M a lahev tahle ruzovo-bila https://www.babyplace.cz/termo-lahev-se-sportovnim-uzaverem-260-ml-pura/.
  Jinak pekne je vsude v prirode, kdy vypadnem z mesta, nejcasteji vyrazime tady u nas do Beskyd:) ale libilo se nam i v Adrspasskych skalach treba.

 • Lucie 18.11.2018 at 22:42

  https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-smooty-white-m a láhev se sportovním uzávěrem 650 ml červená. Výlet je pěkný do Loucne nad Desnou, projít se zámeckým parkem, chytit si rybu v rybářské baště a nechat si ji připravit, vedle bašty a cukrárny je ještě obrovské hřiště.

 • Míša 18.11.2018 at 23:00

  Helma by se synovi hodila určitě modrá a z lahví vítězí Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura, kterou bychom využili všichni 🙂

  Z výletů bych doporučila třeba Kladskou, je tam nádherně 🙂

 • Andrea 18.11.2018 at 23:32

  Vybrali by sme si FIRST BIKE Helmu ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura. Za nas vylet kdekolvek do prirody 🙂

 • Renáta Hovorikova 18.11.2018 at 23:40

  Privoz Oty Pavla. Děti byly nadšené.
  Hodila by se nám láhev https://www.babyplace.cz/nerezova-lahev-se-sportovnim-uzaverem-850-ml-pura/ a fialová přilba vel.M 🙂

 • Lucia 18.11.2018 at 23:46

  Helma by sa mi pacila FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a akakolvek nerezová láhev se sportovním uzávěrem. Top vylety, aj ked nie na biku, janosikove diery terchova a macocha plus punkevni. Odporucam

 • Jaroslava Rychtecká 19.11.2018 at 0:02

  My se letos nechali inspirovat výlety z Vasich stranek, takže novou inspiraci neprinesu, ale moc se nam líbilo ve Farmaparku a druhy den jsme popojeli a navstivili Včelí svet a Vodní dům. Naaadhera😊
  Kdybych vyhrala vybrala bych ABUS YOUN-I sparkling – purple a lahev 325 ml se sportovnim uzaverem – oranžová

 • David 19.11.2018 at 0:48

  Helma by se hodila tahle pro dceru : https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-purple-m/ a láhev 650ml;)

 • Martina Skočovská 19.11.2018 at 1:26

  Líbila by se nám modrá helma a termoláhev se sportovním uzávěrem. Teď jsme dva roky na pořádném výletě nebyli.

 • Lucie 19.11.2018 at 6:10

  Krásný článek a tip na výlet, dceři by se líbila asi nejvíce helma v barvě purple, co se týká lahví, tak asi růžovo bílá☺

 • Veronika Przybylová 19.11.2018 at 7:08

  Líbí se mi FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a nerezová termolahev se sportovním uzávěrem, jen velikost pro svou pětiletou slečnu neumím vybrat 🙂
  No a jelikož mám jestě jednu malou 22m slečnu, podnikáme zatím menší výlety, například na Hukvaldy či do Štramberku.

 • Adéla Šimková 19.11.2018 at 7:27

  WOW, tak to je soutěž přímo pro nás! Po helmách pokukuji už asi měsíc a určitě budou dárkem pro oba naše kluky. Za nás jednoznačný vývěr a to FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue . PURA lahve máme a využíváme celý rok. Ale určitě by se nám hodila ještě další do sbírky 🙂 a to tato Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 550 ml Pura v barvě Aqua.

 • Renata Ševčíková 19.11.2018 at 8:19
 • Hana Svobodová 19.11.2018 at 9:08

  Helmy vypadají skvěle, starší helmu má, mladší též, ale asi mu bude příští rok malá, takže za nás bych volila ABUS YOUN-I sparkling – blue, vel. S a láhev by se nám líbila zelená 650 ml, sportovní uzávěr. Mým tipem by mohly být lanovky v Nízkých Tatrách – za poměrně slušný peníz jsme přejeli z jižní strany na severní a zase zpět, k tomu množství přírodních krás a bezva pochůzky i s malými dětmi – jedno v Manduce a druhé hezky po svých. 🙂

 • Lucie Johaníková 19.11.2018 at 9:10

  Míšo, výlet vypadá parádně. Máme z Brna docela daleko, ale i tak si to přidávám na seznam tipů na krásné výlety.
  Helma se mi nejvíce líbí ABUS SCRAPER KID GREY a láhev zelená se sportovním uzávěrem.

 • Eva Mezerová 19.11.2018 at 9:44

  Z helem bych vybrala asi fialkovou: first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-purple-m…a lahev modrou Termo láhev se slámkou 260 ml Pura. Na vylet bych vyrazila treba do pohadkove vesnicky Podlesíčko 😉

 • Iva 19.11.2018 at 10:24

  Míšo, opět super tip na výlet, ukládám si 🙂 Helma by se nám hodila, budeme na jaře pořizovat novou, z nabídky bych vybrala asi motýlkovou https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-smiley-2-butterfly-m-50-55cm/ a láhev se sportovním uzávěrem 325 ml, růžovobílá https://www.babyplace.cz/nerezova-lahev-se-sportovnim-uzaverem-325-ml-pura/

  Výlet v poslední době se dcerce nejvíc líbil Fajnpark v Chlumci nad Cidlinou. Letos jsme měli “štěstí”, že jsme tam nezastihli davy… poprvé jsme byli v červenci, kdy celé odpoledne pršelo a park byl skoro prázdný, podruhé jsme vyrazili na konci srpna, kdy pro změnu bylo asi 35 stupňů, takže park opět liduprázdný 😀 😀

 • Jana 19.11.2018 at 11:38

  Za nás určitě Termo láhev se slámkou (pro kluka) a First Bike Helma Abus Smooty – white M. Tip na výlet: Pražská ZOO 😉

 • Lenka F. 19.11.2018 at 12:30

  helmu bych zvolila FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a láhev bych volila termo se slámkou v barvě růžovo bílé a z výletů např. úžasná Zoo Chleby spojená s výletem do Poděbrad, které naši malou bavily velmi, je tam moc pěkné přírodní koupaliště, muzeum filmových legend, Labe a lodičky:), pěkná lázeňská část a v létě parádní zdroj cachtání v podobě dlouhé potůčkové fontány nebo jak to nazvat:)

 • Martina 19.11.2018 at 12:49

  Hodila by se jak láhev, tak helma. Láhev Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura v červené barvě a helmu bychom chtěli FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S.

 • Nikol 19.11.2018 at 13:00

  Libila by se mi termolahev se slamkou v modre barve a k ni prilba tez v barve modre.S vyletem neporadim,letos jsme uplne nikde moc nebyli,mimo par kempu,protoze manzel ma pracovni sezonu,takze vyletovat se bude spise pres zimu.Ale v zime doporucuji sankarskou drahu na Smrzovce.

 • katrinas 19.11.2018 at 13:22

  Helma by se nam hodila velikosti S v divci barve. A lahev bychom si vybraly s naustkem, hezka je oranzova nebo ruzova. Nam se libi na Zemske brane nebo v okoli Neratova.

 • Petra Bemová 19.11.2018 at 14:10

  Helma se mi líbí fialová M, ale starší dcera helmu má a mladší má ještě prťavou hlavu (46cm), takže bych vybrala tuto: https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-smiley-2-purple-s-45-50cm/ a láhev:https://www.babyplace.cz/termo-lahev-se-sportovnim-uzaverem-650-ml-pura/.
  My zatím na velké výlety nejezdíme (přes noc). Jezdíme buď po městech nebo hlavně po lesích. O prázdninách jsme hledali ovečky z déčka a i sami “kešujeme”. Starší dcera (3,5) je vždycky ráda, když něco najde a mladší ji doufám bude příští rok následovat (1,5). Letos jsme byli akorát na Slovensku ve Žiaru, ale chodili jsme jenom po okolí. Příští rok už doufám i vylezeme na nějakou horu.

 • Katka 19.11.2018 at 14:11

  Nám se na jaře bude helma rozhodně hodit a vlastně pokud začneme s lyžema a bruslema, tak ji budeme potřebovat už v zimě. Líbila by se mi ABUS YOUN I sparkling blue M a láhev 325 ml s brčkem v klučičí barvě.
  Výletujeme rádi po horách a v blízkém Moravském krasu

 • Pavlína Mézlová 19.11.2018 at 14:28

  Helmu FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling, M a nějakou termo láhev pura 650ml se sportovním uzávěrem

 • Romana Bečvová 19.11.2018 at 15:04

  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M
  Termo láhev se slámkou 260 ml Pura
  Lednicko-Valticky areál

 • Leni 19.11.2018 at 15:52

  mně by se pro dceru moc líbila helma modrá. od malička má jednu dětskou a právě z ní vyrůstá… a lahev asi 650ml, ale ještě bych se nad tím musela pořádně zamyslet 🙂 opět děkuji za krásnou soutěž.
  a výletů máme spoustu, ale nikdy si žádný nepamatuju, jsem úplně tupá. klidně bych za týden mohla jít ten samý a přísahala bych, že jsem tam nikdy nebyla… máme chatu v českosaském švýcarsku, ale to vy máte také prochozené. mám hrozně ráda třeba výlet kočárovou cestou z kytlic na klíč, a nebo do lesního divadla mlýny.

 • Jana 19.11.2018 at 16:00

  Lahev bysme využili – Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 550 ml Pura a helmu – FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M. My mame holky zatím malé, takže na odrážedle jezdíme tzv kolem komína tady u nás. Ale těšíme se až budem drandit i někde dál.

 • Vendula Sliwka 19.11.2018 at 16:44

  Velká by se nám hodila FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a láhev Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura ideálně světle modrá.

  A tip – rádi se inspirujeme zde na webu. Dále se nam naposled líbilo ve rezortu Equitana – maji super lekce jízdy na koni/pony pro děti a pak poslední výlet kolem řeky Jihlavy na zriceninu Templstyn.

 • Petra 19.11.2018 at 17:59

  Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a láhev PURA se sportovním uzávěrem 325ml barva Aqua 2018.
  Krásný výlet je Lednicko- Valtický areál, ať pěšky nebo na kole.

 • Kateřina 19.11.2018 at 19:31

  Líbila by se nám helma s princeznami M a nerezová láhev se slánkou růžová …máme rádi Šumavu hlavně letní 🙂

 • Veronica 19.11.2018 at 20:03

  Diky, za adventni policko. Urcite bych vybrala fialovou helmu M. A lahev ruzovou termo se sportovnim uzaverem.

 • Hana Pribylova 19.11.2018 at 20:11

  Pro nasi holcicku urcite ruzovku s motylky a lahev duhovku se sport.uzaverem…
  Za nas letos jizni Morava – Valtice, Lednice, Mikulov, levandulova farma a vylet parnikem po nadrzi Nove Mlyny

 • Lenka 19.11.2018 at 20:43

  Skvělé výhry. Hodila by se nám fialová helma v Mku https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-purple-m/ a termoláhev třeba červenou s větším objemem pro celou rodinu 🙂

 • Kateřina Vítů 19.11.2018 at 20:48

  Super výhry, hlavně ta lahev. JInak helm tato – FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M
  lahev Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura
  a výlet doporučuji do Žďárských vrchu – všude je to tam pěknééé 🙂

 • Iva Sedláčková 19.11.2018 at 20:52

  Modra helma s oranžovými popruhy a modra lahev s naustkem 🙂 to by se nam pro syna a jeho novs kolo moc líbilo
  Jinak letos nas na výlet nejvíce zaujaly jizerske hory a okoli Kralovky

 • Vendul 19.11.2018 at 21:05

  Rada bych si vybrala fialovou helmu firstbike M a lahev Agua se sportovním uzaverem. Koukala jsem na kola holek, ted to aktualne velmi resime a muj muž by radostí zaplesal – jsou to jeho top značky. Nebudete to menší prodávat? 🙂 díky za soutěž

 • Monika Bokišová 19.11.2018 at 21:08

  U nás by určitě vyhrála helma ABUS SMILEY s motýlkami, to by byla dcerka nadšená a nerezová láhev se sportovním uzávěrem 325 ml, ideálně v růžové 🙂

 • Šárka Totová 19.11.2018 at 21:13

  Vybrala bych si FIRST BIKE Helma ABUS SMOOTY-white velikost M. A lahev modrou se sportovním uzávěrem. 🙂

 • de benedetto 19.11.2018 at 21:19

  VYBRALA BYCH PRO KLUKY OBOJE V MODRE VARIANTE AT TO PEKNE LADI 🙂 JINAK KOUSEK OD PRAHY DOPORUCUJI VYLET NA ZRICENINU OKOR A V OKOLI PEKNE STEZKY NA KOLO 🙂

 • Ivona 19.11.2018 at 21:25

  Moc by se nám hodila termo láhev 650ml (dle vaší recenze jsme loni koupili tu menší a je super) a přilbu bychom brali nějakou klučičí. No a výletování na Děčínsku můžeme jen doporučit. Máme dědu v Prostředním Žlebu a pořád je co podnikat!

 • Lucie Kiliánová 19.11.2018 at 21:27

  Podobný typ výletu jsme jeli předloni okolo Lipna. Objeli jsme část přehrady a na zpět jsme se svezli přívozem. Moc příjemná cyklostezka, po cestě hospůdky (v jedné jsme přečkávali déšť) a přívoz jako motivace na závěr. Jelikož mladší dítko pomalu odroste své první helmě, právě pro něho by se mi líbila ABUS SMOOTY white, M a láhev by se hodila 650ml duhová.

 • Hanka 19.11.2018 at 21:37

  Láhev i helmu bych vybrala růžovou. Ale i modré jsou moc pěkné. Jinak na výlet doporučuji oblast Prachovských skal. Moc se nám tam líbilo a dcera byla ze všech skalních chodeb nadšená.

 • Lenka 19.11.2018 at 21:38

  Helmu FIRST BIKE ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a termo láhev se sportovním náustkem.
  Doporučuji Orlickou přehradu, byli jsme na Sklenici a super 🙂

  • Lenka 19.11.2018 at 21:39

   Helmu FIRST BIKE ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a termo láhev se sportovním náustkem.
   Doporučuji Orlickou přehradu, byli jsme na Solenici a super 🙂

 • Terka 19.11.2018 at 21:42

  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml

 • Jiřka 19.11.2018 at 21:49

  Máme rádi hory, tam je termoláhev jasná volba, nejlépe se slámkou. Přilbu oceníme jakoukoli holčičí pro skoro dvouleťačku.
  A na výlet u nás vedou Jeseníky. Časem se snad dočkám i Lednice a okolí s mojí milovanou koloběžkou, to už jsem před příchodem malé nějak nestihla 🙂

 • Petra 19.11.2018 at 21:50

  Helma bychom si vybrali růžovou v Mku a termo láhev se slámkou 🙂 A navštěvujeme cyklostezku kolem přehrady Olešná 🙂

 • Daniela 19.11.2018 at 21:53

  helmu tuto modru: FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a lahev niektoru termo se sportovním pítkem. My najviac jazdíme okolo rieky Opavy

 • Hanka 19.11.2018 at 21:55

  Potřebuji ve vel. S, nejlépe abus youn I sparkling blue, termo lahev se slankou modrou

  • Hanka 19.11.2018 at 21:59

   Jo a doporučuji výlety na kole kolem Baťova kanálu

 • Martina Boučková 19.11.2018 at 21:56

  Boží výhry nejvice nas zaujala Termo láhev se slámkou 260 ml Pura a FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S

 • zuzana fidlerová 19.11.2018 at 22:06

  pokud bych si mohla vybrat tak helmu – klučičí…a velikost M a láhev-Termo láhev se sportovním uzávěrem 260 ml Pura zelená/aqua
  na kolech výletuje po okolí…jen…

 • Pavla 19.11.2018 at 22:21

  Helmu FIRST BIKE ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a termo láhev se sportovním náustkem, na barvě nezáleží. Pěkný je Lednicko – Valtický areál.

 • Petra 19.11.2018 at 22:23

  Helma – purple M, láhev se slámkou 260 ml modrá. Líbí se nám v Deštné v Orlických horách.

 • Zdeňka 19.11.2018 at 22:27

  Hezký den, lahvička by se nám hodila co největší cca 850 čí 650ml nejlépe zelená barva ;o) helmu by ocenil 5,5letý syn takže vel.M nejlépe modrá barva. Výletovat se dá přímo u nás v přírodní rezervaci Peliny, kde je krásná procházka po skalách a pokud kolo tak podel tiché orlice z Chocně třebas do Ústí nad Orlicí.

 • Marie 19.11.2018 at 22:32

  Líbila by se nám helma vel. M v zelené barvě FIRST BIKE Helma ABUS SMOOTY a láhev 650ml green/Aqua se sportovním uzávěrem.
  Nejstarší už drandí na kole suverénně, prostředního na jaře čeká odrážecí kolo a nejmladší musí nejdřív zdolat chůzi.
  Zatím jsme žádné velké výlety nepodnikli, ale těšíme se na ně.

 • LuciRei 19.11.2018 at 22:36

  Ta větší termoláhev by byla super, přece jenom už budu brzo potřebovat pro obě holky něco na pití. 🙂 Já miluju prostě Moravu a Pávla a Beskydy. Těším se, až s holkama objedeme celou republiku. 🙂

 • Tereza Krestova 19.11.2018 at 22:36

  Prilba by se nam libila ta modra s rybickami ve velikosti M a termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura zelena/aqua. My jezdime na kole kolem Moravy a jsou tady krasne cyklostezky. Doporucuji. Taky zadne kopce 🙂

 • Míša 19.11.2018 at 22:38

  Díky, za nás helmu velikosti M a nějakou lahev se sportovním uzávěrem.

 • Míša 19.11.2018 at 22:41

  A na výlet máme rádi Jizerky, Broumovsko a Český Kras.

 • Mave 19.11.2018 at 22:52

  Helmu https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-purple-m/ a pura 850ml https://www.babyplace.cz/nerezova-lahev-se-sportovnim-uzaverem-850-ml-pura/, protože máme všichni pořád žízeň. A kde to bylo na kola skvělý? Městské lesy Hradec Králové.

 • misa 19.11.2018 at 23:19

  Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, M; termolahev se sportovnim naustkem pro kluka; vylet – radi jezdime k Berounce (napr Srbsko-Beroun, super i na kola)

 • Denisa 19.11.2018 at 23:23

  Nám by se hodila emková helma, takže asi FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a jakákoliv nerezová láhev 325 mlse sportovním uzávěrem.

 • Zdenka 20.11.2018 at 0:16

  Na výletě jsme byli teď na podzim ve Žďáru nad Sázavou – mají tam super výstavu modelů vláčků a nejen těch. Jinak helma by se hodila FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a láhev tyrkysová s naustkem.

 • Kami 20.11.2018 at 0:25

  Tak nová přilba u nás bude na jaře aktuální téma, neb z té aktuální už vyrůstá. Nejvíc se mi z nabídky líbí FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, M. A co se láhve týče, nejpraktičtější pro naše použití se mi jeví nerezová láhev se sportovním uzávěrem 850ml (barva ideálně ta zelená/aqua, ať je svět kolem nás ještě barevnější 🙂 )
  A kde se nám na výletě opravdu moc líbilo? Ještě za bezdětna jsme byli v Demanovské jaskyni slobody a to je místo, které se mi zarylo opravdu hluboko do srdce a moc se těším, až se tam budeme moci znovu podívat a dát si ten delší okruh, který jsme tehdy už nestíhali. Jen to nějakou chvíli ještě potrvá, než prcek povyroste natolik, aby si to opravdu užil taky 🙂

 • Bara 20.11.2018 at 1:30

  Cyklovylety …. Už se těšíme na jaro☺️výběr je jasný Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue. svitici, to by bylo něco pro nas. A co se láhve týče, tak z čisté praktického hlediska, určitě se sportovním uzávěrem a v modré, pro ten můj mini geng. Také bych na mini cyklovylet volila okolí velké řeky, my to máme blíž k Dunaji, tak doporučujeme tam.

 • Jindra 20.11.2018 at 2:19

  Helma ABUS SMILEY 2, Butterfly a lahev růžovobílou se sportovním uzávěrem.

 • Štěpánka 20.11.2018 at 3:16

  Helma M purple, nerezova lahev se slamkou, ruzovaco, vylet Sonnentor kralovstvi oazy klidu a pohody a zdravi a vune, vhodne pro deti a radost i pro rodice

 • Katerina Kmecova 20.11.2018 at 3:50

  My bychom vybrali modrou dvojici-helmu sparkling blue (vel.asi M) a lahev se sportovnim uzaverem aqua.

 • Drahuška 20.11.2018 at 3:53

  Nam by se hodila nerezova lahev 550ml se sportovnim uzaverem. Helmy jsme jiz k Jeziskovi poridili, takze tu jsem nevybirala a prenecham potrebnejsim. V CR je vsude krasne, tak jen tak namatkou – Nedvezi (Kokorinsko 360 st. vyhled, udoli Kremelne v I. zone NP Šumava z prirodnich kras. Ale libilo se nam i v Plzni v Techmanii.

 • Štěpánka 20.11.2018 at 6:44

  Helmu šedou Abus scraper kikd S, a lahev se sportovním uzávěrem 850ml barva jakákoliv. Díky za soutěž!

 • Martina 20.11.2018 at 7:48

  Helmu bych vybrala modrou pro syna a láhev 325ml se sportovním uzávěrem v barvě aqua.

 • Raduš Šmitalová 20.11.2018 at 8:30

  Paradni tip na vylet. My mame zatim maleho syna a na porizeni kola se teprve pracuje, tak snad se pristi rok uz taky nekam dostaneme. Libila by se nam jakakoliv helma v barvach pro kluka ve velikosti M (uz je tam snad asi jen 1 na vyber) a termo lahev se sportovnim uzaverem 650ml nejlepe zelena aqua ale muze byt barva jakakoliv 🙂

 • Jana Dopitová 20.11.2018 at 8:30

  líbala by se nám FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a nerezová láhev se slámkou 325 ml Pura. Letos se nám moc líbilo Babiččino údolí.

 • Sabina 20.11.2018 at 8:34

  všechno bysme potřebovali 2x 🙂
  Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura
  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M

 • ALENA 20.11.2018 at 8:54

  Zase krásné výhry!líbila by se nám FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple a láhev Nerezová láhev se slámkou 325 ml Pura
  Na kola doporucim Třeboňsko, krásné cyklotrasy,ale spíš mimo sezónu,jinak to bývá dálnice 😉

 • Hana 20.11.2018 at 9:16

  Mě by se nejvíce líbila pro syna tato helma – FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a láhev – Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 850 ml Pura – v modré barvě – ta by se hodila na kratší výlety s dětmi. Na kole jezdíme moc rádi a na jaře se chystáme vydat i na nějaké výlety. Přes zimu budeme doplňovat náš cyklopark. Bydlíme hned u cyklostezky, což je úplně skvělé a alespoň děti toho téměř každý den využijí.

 • Aneta V 20.11.2018 at 9:17

  Přilba by se nám hodila a líbila fialová M a lahvička se sportovním uzávěrem.

 • Pavlína Rytířová 20.11.2018 at 9:19

  Malou helmu už doma máme, tak bychom šli do té fialové větší. A s lahví pořád bojujeme, tak bychom zkusili tu růžovou se slamkou 325ml. A tip na výlet, spíš na ubytování v rakouskych alpách v chatě Hausalpin. Je to česká chalupa přímo na sjezdovce.

 • Lucie 20.11.2018 at 9:48

  Helmu YounI modrou, lahev termo modrou se sportovním náustkem. Tuhle cyklostezku známe. Jela jsem jako bezdětná až do Magdeburgu:-)) je to fakt napohodu, 100km denně není žádný problém:-) Jednou snad vyrazíme s dětma a dojedeme až na sever k moři:-))

 • Karolina 20.11.2018 at 9:54

  Helma se mi líbí https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-purple-m/ a lahev tato https://www.babyplace.cz/termo-lahev-se-sportovnim-uzaverem-650-ml-pura/
  Nám se letos moc líbila oblast, kterou popisuješ ve vašem výletě a taky celý Šluknovský výběžek, nádherná příroda a spousta zajímavostí. Jen je to od nás z Brna trochu z ruky 😉

 • Pepe Peťula 20.11.2018 at 10:22

  https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-blue-s/ a https://www.babyplace.cz/nerezova-lahev-se-sportovnim-uzaverem-325-ml-pura/
  Na cyklovýlety se tepreve na jaře chystáme. Se starším synem to bylojiné,mladší se musí unavit .)

 • Jana Šlesingerová 20.11.2018 at 10:22

  Helma Purple M a láhev se sportovním uzávěrem.😃

 • Bára 20.11.2018 at 11:18

  Velikou radost by urcite mela dcera z helmy FIRST BIKE ABUS SMILEY 2, Butterfly M (50-55cm) syte ruzove a aby syn nezavidel, vybrala jsem zelenomodrou termo láhev se sportovním uzávěrem 260 ml.
  Co se tyce vyletu, velice mame radi Sumavu a Lednicko-Valticky areal;-).

 • Eliška Gřešková 20.11.2018 at 11:46

  Helma S pokud možno purple, pink a pitíčko nerezovou se sportovním uzávěrem Pura https://www.babyplace.cz/nerezova-lahev-se-sportovnim-uzaverem-325-ml-pura/

 • Zuzana 20.11.2018 at 12:06

  Co se týče výletování, tak to my milujeme všeobecně, letos se nám moc líbilo v Tatrách, Jeseníkách, Beskydech v oblasti Dvora Králové nad Labem…všude je co pěkného objevovat 🙂 Kdybych jako vy dokázala výlety rozepisovat, tak by to bylo paráda, ale nedokážu, tak tipy dávám jen svým nejbližším známým a kamarádům 🙂 Pod naší borovičkou by se krásně vyjímala helma: FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, velikost M a láhev: Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 850 ml Pura, nejlépe v zelené barvě a nejlépe se slámkou 😉 Díky za soutěž.

 • Lucie Plšková 20.11.2018 at 12:15

  Syn by měl radost z helmy: FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura (barva Aqua).
  Pěkný výlet je například do Fajnparku v Chlumci nad Cidlinou nebo krásný výlet v létě je třeba v Krkonoších ve Velké Úpě lanovkou na Portášky,kde je herní krajina Pecka,dál se dá pokračovat pěšky na túru nebo se vrátit pěšky zpět pod stanici lanovky.

 • Petra K. 20.11.2018 at 12:29

  Hezký den. Pro dceru by byla top fialová helma vel M a pro syna modrá láhev se sportovním uzávěrem! S dětmi je hezký výlet do Želiva od kláštera k přehradě (v.n. Vřesník) to na kole zvládnou hravě a cestou zpět jako bonus oběd na Kocandě či v Kláštěrní restauraci 🙂

 • Terezie 20.11.2018 at 12:44

  Termo lahev se slamkou zelena, smooty helma M 🙂

 • Simona M. 20.11.2018 at 13:10

  helmu jednoznačně tu modrou s oranžovým páskem, je nádherná
  lahev ideálně se sportovním uzávěrem, nejvíce se mi líbí modrá, ale klidně jakoukoliv. ideálně kolem 0,5l

 • Petra 20.11.2018 at 13:44

  Moc se nam libilo na rozhledne Maminka, v okoli Roztok a na krivoklatskem lesnim hristi. Helmu fialovou vel.M, lahev nerez se sportovnim uzaverem 🙂

 • Zuzana 20.11.2018 at 14:03

  Výhry krásné, helmu musíme taky pořídit větší, tak by se mi líbila fialová ABUS YOUN-I sparkling – purple, M, a láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura červená.
  My jsme z Valašska tak na kole jezdíme do Velkých Karlovic a okolí, také tu máme pěkně:-)

 • Hanka 20.11.2018 at 14:33

  Určitě stojí za to jet na Dolní Moravu.Je to pro děti ráj.Hidně možností,aktivit.
  Vybrala bych helmu Abus Purple M.A sportovní termoláhev růžovou.

 • Renata Kubinová 20.11.2018 at 14:34

  Fialová helma M a modrá láhev 325 ml se sportovním uzávěrem

 • Radka 20.11.2018 at 14:39

  Největší úspěch měl výlet do parku Mirakulum …. neskutečná zábava, vyžití i v jídle se zlepšili 🙂 A v létě v kombinaci s vodním světem je to pecka.
  Pro dceru by se mi líbila helma FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a pro nás Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura.

 • Jitka 20.11.2018 at 14:46

  Libilo se nam v Jesenikach, podnikali jsme trosku tour de hriste a tak můžu doporučit Pradedovo muzeum-byli jsme tam v zari, kdy teploty byly celkem vysoke, takze za nás rozhodne paradni vodni hriste na zahrade..A potom nadherne hriste v Loucne nad Desnou, ideální prochazka v zameckem parku a potom na hriste:-)..jinak lahev by se nam hodila modra se sportovnim uzaverem 325ml a helma Abus Youn, modra S.

 • Evca 20.11.2018 at 15:13

  Cestování… to je proste srdeční záležitost. Ze zahraničí- koupání u Faaker See v Rakousku (nejteplejší jezero, zvládla to i petimesicni ;).) a v Čechách nezprofanovane Pulčinské skály (spíše pro starší děti už.) Lahev prave vybírám na zimu, dekuju za tip! Volila bych Termolahev Pura se sportovním uzávěrem 650 ml v červené barvě a protože první helmu už doma máme, druhá by se sikla FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M.
  Krásný den, dekuju za další nakopnuti k cestování ;).

 • Květa Hanáková 20.11.2018 at 15:24

  Vybrala bych tuto helmu: FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Butterfly M a termoláhev růžovou. Nám se líbí téměř všude, zatím nemohu říct, že by se nám někde nelíbíilo.

 • Denisa Jenčovská 20.11.2018 at 15:29

  Teda, dneska pro nás parádní výhry! Helma by se nám hodila YOUN-I sparkling – purple, M a láhev se sportovním uzávěrem 650 ml agua/zelená.

 • hanka 20.11.2018 at 15:51

  nám by se moc hodila modrá helma FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S, a lahev kluky zaujala červená Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura. 🙂

  • hanka 20.11.2018 at 15:53

   ha, ještě jsem zapomněla doporučit to místěčko. my máme rádi cyklostezky kolem Holanských rybníků. Je to tam moc pěkné.

 • Taťána 20.11.2018 at 17:51

  Syn by určitě využil helmu FIRST BIKE ABUS M, láhve PURA jsou krásné, už dlouho po nich pokukuji :)) hodila by se nám nerezová láhev se sportovním uzávěrem 325ml, aqua. My mimo okolí Písku /nejlépe výlety v Píseckých horách, např. sportovní stezka, výlet k muflonům) jezdíme rádi na Šumavu, posledně se nám líbíl pěší okruh Soumarským rašeliništěm (jen pozor, pro kočárky je sjízdná – někdy s obtížemi) jen první půlka trasy 🙂

 • Michaela Pušová 20.11.2018 at 17:58

  Helma by se naší malé cyklistce hodila ABUS SMILEY 2, Butterfly M a Pura lahev se sportovním uzávěrem 650 ml. Na výlety milujeme Šumavu, vracíme se pravidelně do okolí Modravy, cesta podél Vydry je pro kola a kočárky ideální 🙂

 • Ivča 20.11.2018 at 18:52

  Míšo,moc ráda jsem si přečetla,že jste zavítali na výlet k nám do Děčína. Máme tu spoustu pěkných míst v okolí a přímo v Děčíně krásnou,i když malou,ZOO. Určitě zase přijeďte.
  Nam by se líbila helma FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Princess M (50-55cm) a větší nerezová láhev s brčkem.
  Jinak nám se líbí v Jižních Čechách,máme babičku na Strakonicku,a letos jsme objevili krásy Beskyd.

 • Martina Rozsivalova 20.11.2018 at 19:17

  Helma by se hodila fialová velikost M a láhev se sportovním uzávěrem 625ml. Vaše výlety se mi moc líbí! 2x jsme jeli cyklostezku Odra Nisa a doufám že k Baltu na kole vezmem jednou i deti. 🙂 Vaše typy na trasy jsou úžasný, bohužel pro nás trosku z ruky, ale třeba při nějaké tuzemske dovolené vyuzijem 🙂

 • Alena 20.11.2018 at 19:31

  Láhev by se mi líbila modro-zeleno-.žlutá a helma a helma se mi líbí broučková a kytičková.
  V létě se nám moc líbil výlet do zámeckého parku u zámku Častolovice, kde je krásný zvěřinec a pak Pohádkov na zámku v Potštejně.

 • Milena 20.11.2018 at 19:49

  My mame radi Lipno, libilo se nam v penzionu Slunecna louka. Helma se nam moc libi FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a lahev se sportovnim uzaverem cervenou, idealne velikost 850 ml 🙂

 • Tereza Čechová 20.11.2018 at 19:51

  Vzhledem k tomu,že mám tři kluky,tak určitě helmička i láhev v klučičích barvách 😀

 • Ivana 20.11.2018 at 20:09

  Na koloběžky rádi vyrážíme kolem Kristýny u Hrádku na Nisou nebo po Jizerské magistrále :).
  Vybrala bych klučičí verzi: First bike helmu blue (vel.M) a nerezovou lahev se sportovním uzávěrem Pura (325ml)….

 • Nikol Tureková 20.11.2018 at 20:18

  Butterfly ruzova Mko a insulated s brckem😉

 • Zuzana 20.11.2018 at 20:27

  Nas naposledy očarili túry po Beskydoch, ktore obstojne ušlapali aj deti. Helma by sa nam hodila ruzova alebo fialova, lahev športova pro holky 🙂

 • Barbora 20.11.2018 at 20:47

  To jsou krásné výhry! První kolo bude u nás hlavní dátek pod stromečkem, takže tipy na cyklovýlety zatím nemám. Jinak se nám líbí všude, kde jsou lesy a kopce a takových míst je u nás v Brdech hodně ☺. Helmu bych vybrala FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a láhev Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 550 ml Pura
  Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 550 ml bílo-oranžovou.

 • Ludmila Syrůčková 20.11.2018 at 20:48

  ABUS YOUN-I sparkling a láhev Pura se sportovním uzávěrem
  Letos jsme podnikli spoustu výletů, nejvíce se nám líbilo na Kokořínsku a v Táboře.

 • Petra 20.11.2018 at 20:54

  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M
  Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 325 ml Pura
  A tip na výlet? My rádi výletujeme kolem Sečské přehrady.

 • Libka 20.11.2018 at 21:10

  helma ABUS YOUN-I sparkling – modrá a lahev se sportovním uzávěrem 650 ml modrá.
  Nám se líbilo na Českém Šternberku.

 • Nikola 20.11.2018 at 21:20

  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a nerezová láhev se sportovním uzávěrem 325 ml Pura. Máme to rádi kdekoliv, kdy je možnost si někam vyjet…nejlépe co přírody a užít si společný čas 🙂

 • iva 20.11.2018 at 21:22

  Vybrala bych Abus Smooty white M a lahev Pura se sportovnim uzaverem 65ml 🙂 Moc se nam libilo v Zoo Chleby ❤

 • Táňa R 20.11.2018 at 21:29

  Hmm, helmu asi nutně “počebujeme” fialovou M, mladší holka má jasný názor na módu a už nechce dědit nudné helmy po bráchovi. A láhev zelenou/aqua s brčkem. Letos se nám líbila pašerácká stezce v obci Bílá s následnou prohlídkou obory opodál, oboru jsme už znali z dřívějška, pašerácká stezka byla pro nás novinkou

 • Veronika 20.11.2018 at 21:30

  Helmu by jsme si přáli vlastně jakoukoliv holčičí S nebo klučičí M 🙂 A lahev, ať se nehádají tak zelenou termo se sportovním uzávěrem. Na daleké výlety moc nejezdíme, ale děti milují vlaky, tudíž jakýkoliv výlet za vláčkem (nebo vláčkem je top!). Třeba otevírání/zavírání točny v Olomouci.

 • Luciik 20.11.2018 at 21:43

  Bezpečnost je na prvním místě, přilbu pod Jedličku máme v plánu kupovat, takže přilbu jakoukoliv pro chlapečka velikosti M a láhev taktéž chlapeckou s brčkem…
  Vyletujeme rádi na přehradu Bystřičku, milujeme btu přírodu…

 • Lucie 20.11.2018 at 21:49

  Dobrý den Míšo, také se přidávám k výletům na Šumavě a v poslední době nás nadchla i Vysočina. Helmu bychom určitě využili u naší nejmenší, ta jediná ji ještě nemá a už teď se těšíme na výlety na kole. Od Pury máme termolahev růžovou s brčkem právě pro dceru, tak myslím, že by syn ocenil sportovní uzávěr..

 • Michaela Novotna 20.11.2018 at 21:53

  Nam by se libila klucici Sparkling blue a Pura lahev s brckem. Nam se hodne libi Jizerske hory..je tam plno krasnych penzionu.

 • Lucie 20.11.2018 at 21:56

  Helma fialová a láhev růžovo bila. To by bylo super 😊
  A krásně je u nás v Beskydech 😊.
  Nebo se nám taky moc líbilo na Dolní Moravě.

 • Radka Stehlíková 20.11.2018 at 22:03

  Synovi již zacina být helma malá, takže nás na jaře určitě koupě nové nemine. Určitě by se mi líbila Helma ABUS SMILEY 2, Sharky S. Láhev v kterékoli neutrální barvě.
  Letos jsme byli v Tatrách již po několikáté a vždy tam najdeme něco nového 😉

 • Věra 20.11.2018 at 22:04

  Pura v modré či zelené barvě s náustkem, helma modrá ve vel. M,
  velice se nám líbil prodloužený cyklo víkend v okolí Zelené hory.

 • Lucie 20.11.2018 at 22:15

  Modra helma sharky s a duhova lahev s pitkem 🙂

 • Alice 20.11.2018 at 22:20

  Helma i lahev v neutrální barvě, a lahev se sportovním uzávěrem

 • Jana Stecová 20.11.2018 at 22:23

  Líbila by se mi helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a lahev Pura de sportovnim uzaverem 550 ml ruzova. S detmi mi prislo super okolí Třeboňe (cyklovýlety) a ČB, Hluboká nad Vltavou (krásné zoo).

 • Martina 20.11.2018 at 22:32

  Dobrý večer, helmu FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a modrou lahev se sportovním uzávěrem. Naposledy jsme byli na u Černého jezera, nádherná příroda a vše kolem.

 • Kateřina 20.11.2018 at 22:33

  Tak s lahvičkou bych si nechala poradit která je nejlepší pro prcky 2 a 5 let (ale určitě ta modrá) a helmu jakoukoli pro kluky 🙂 všechny jsou super !!!

 • Hanka 20.11.2018 at 22:55

  Super článek a tipy. Výlet je v našem dosahu, takže na jaře určitě podnikneme 😍 výběr naší helmy nám dal opravdu zabrat a na jaře pravděpodobně budeme kupovat novou, tak se to zrovna hodí. Moc by se mi líbila helma fialová a láhev, barva asi ruzovo – fialová, se sportovním uzávěrem.
  Cyklo tip bych dala na Německo – kemp u Lužických jezer (senftenberger see). Spousta kraaasnych hřišť, rovinky, čisté ubytování (prostě Němci) a kousek od hranic. My se určitě budeme vracet.

 • Pavla 20.11.2018 at 22:55

  Helma by byla pěkná: FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M. A láhev je pěkná: Nerezová láhev s náustkem 325 ml Pura.

 • Pavla 20.11.2018 at 22:57

  A pěkný tip na výlet je cyklotrasa ze Vsetína do Velkých Karlovic.

 • Iva 20.11.2018 at 23:10

  Helma by se mi líbila FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a láhev určitě zelená s náústkem

 • Aja 20.11.2018 at 23:17

  Dobry vecer,helmu modrou first bike,velikost bych musela jeste premerit a lahev termo se sportovnim uzaverem:-)

 • Iva 20.11.2018 at 23:24

  Přilbu budeme příští rok potřebovat určitě novou a ABUS youn-I sparkling modrá by se mohla líbilt..
  Větší láhev se sportovním uzávěrem, by se na výlety taky hodila ☺ (třeba 650ml v krásné modrozelené barvě)..
  A krásné výlety jsme podnikali například na dovolené v okolí Hluboké nad Vltavou..

 • Jana 20.11.2018 at 23:25

  Dobrý den, nám by se nejvíce líbila růžová helma FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Butterfly M
  a z lahviček asi růžová se slámkou. Z výletů se nám letos velmi líbilo na Třeboňsku. Děkuji a zdravím.

 • Darja 20.11.2018 at 23:35

  Mne se libi cervena termo lahev se sportovnim uzaverem a modra first bike helma. Co se tyka vyletu tak moc doporucuji Trebon – zamek, zvirata, rybniky a vsude rovinka – Na kolo ideal!

 • Klára 20.11.2018 at 23:42

  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 850 ml Pura aqua.

 • Hanka 20.11.2018 at 23:42

  No mame spoustu krasnych vyletu za sebou, tak třeba doporucim pro nejmensi Duhovy svet anebo Centrum Eden pro vetsi a pote prochazku Pohadkovou aleji 🙂 Lahev by se nam hodila Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml a helma FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue.

 • Radus 20.11.2018 at 23:47

  ABUS YOUN-I sparkling – blue M a láhev, tu mám už dlouho vyhlídlou z minulého roku Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura tu krásnou zeleno modoru 🙂

 • Markéta N. 21.11.2018 at 0:01

  Moc by se mi líbila helma FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Sharky S a lahvička
  Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura barva AQua 🙂

 • Jana Svobodova 21.11.2018 at 0:09

  Líbila by se mi fialová helma FIRST BIKE ABUS YOUN I SPARKLING vel. M láhev je nejkrásnější oranžová 550 ml s velkým náústkem. Konkrétní výlet neporadím, ale na Znojemskz je to úžasné.

 • Petra 21.11.2018 at 0:18

  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a modrá láhev se sportovním uzávěrem – ať se děti podělí 🙂

 • Hanka 21.11.2018 at 0:40

  Helma se mi líbí FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I modrá (nebo prostě klučičí barva), ale potřebovali bychom velikost M, láhev bych vybrala se sportovním uzávěrem v modré. A letos se nám moc líbil výlet do areálu Šťastná země http://www.stastnazeme.cz, který je u Turnova. Je to myslím ráj pro děti, co mají rády všemožné prolézačky, náš klučina tam ale nejvíc času strávil na nafukovací trampolíně a my ho z povzdálí sledovali z příjemného stínu pod stromy válejíc se na dece.

 • Pavlína Nedvědová 21.11.2018 at 1:37

  Vau, to jsou krásné výhry! Na Vaše doporučení jedna zelená M helma čeká schovaná ve skříni, ale mám ještě mladšího syna, který většinou vše dědí, tak by měl i on jednou něco nového – hodila by se nám chlapecká ABUS YOUN-I M, tedy nejlépe modrá nebo zelená (ta je asi momentálně vyprodaná) a k tomu zelená lahev se sportovním uzávěrem. 🙂
  Nám se moc líbí v Tatrách – je tam vše dohromady – krásná příroda a hory, možnost procházek, větších túr i odpočinku. 😉

 • Vanilka Bourbon 21.11.2018 at 3:43

  Přála bych si helmu ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a PURA termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml v červené barvě. Na výlet doporučím Jindřichohradecko (směrem na Třeboňsko) a místní úzkokolejku.

 • Katka 21.11.2018 at 5:47

  U nás je to jednoduché, modrá helma i láhev. Výlety máme moc rádi, rozhodně vede Český Krumlov a Království lesa nad Lipnem, ale úspěch má i místní cyklostezka se zmrzlinou v cíli 🙂

 • Olga 21.11.2018 at 8:09

  Užili bychom láhev s brčkem, líbí se mi zelená/Aqua a helmicku velikost M, nějakou klučičí.

 • Kristýna 21.11.2018 at 8:32

  Helma fialová vel. M a láhev se sportovním uzávěrem 650ml;)

 • Eva 21.11.2018 at 8:44

  Líbila by se mi pro dceru helma FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a láhev Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 325 ml Pura barva Aqua. Jako tip na výlet můžu doporučit Terčino údolí v Nových Hradech, aquapark v Gmündu a UnterWasserReich ve Schremsu.

 • Martina 21.11.2018 at 8:51

  Pro nás bych vybrala FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a Termo láhev se slámkou 260 ml Pura.
  Cyklovýlety zatím neděláme (i když First Bike už doma je), ale bez kol jsme naposledy byli na Plzeňsku, kde bylo super!

 • Viki Cervena 21.11.2018 at 9:10

  Helma vel M, nejaka pekna holcici. láhev se sportovním uzávěrem 650ml

 • Eva Suchomelová 21.11.2018 at 9:28

  Nám by se líbila Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 550 ml Pura a helma FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling v neutrální nebo klučíčí barvě. Na výlet dopouručejeme Jedovnice okolo rybníku s dětma je to super 🙂

 • Veronika 21.11.2018 at 9:37

  helma Abus Smiley 2 Princess, vel. M je dokonalá! Nerezová lahev s náústkem. Výlet? Letos se nám moc líbilo v ZOO v Jihlavě.

 • Monika 21.11.2018 at 9:43

  Helmu modrou M, Lahev určitě termolahev červená.

 • Markéta Kubánková 21.11.2018 at 9:45

  Helma se mi líbí tato: FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S, jen velikost by asi byla potřeba M, takže jakoukoli modrou, a to stejně i s lahví… Prostě modrá je dobrá 😉

 • Hanka 21.11.2018 at 9:48

  To musel být krásný výlet! A ty fotky, to je prostě nádhera, už jen takhle na “kochačku”:D
  My bychom potřebovali už větší helmu, vel. M, klučičí, takže asi ABUS SMOOTY-beetle sun, hodila by se nám i k odrážedlu:) A lahev na pití se mi líbí tato: Termo láhev s náustkem 260 ml Pura zelená.
  Nám se moc líbilo v květnu v Podhradí nad Dyjí, hlavně kvůli krásné přírodě kolem, kousek je to do Rakouska a tam ta příroda vypadá zase trošku jinak než u nás:))

 • Eva Kalinová 21.11.2018 at 9:49

  Helma modrá M, láhev tyrkysová se sportovním uzávěrem 650ml.

 • Barbora H. 21.11.2018 at 9:56

  Helma cervena a lahev sportovni. Letos jsme bohuzel temer bezvyletovi :'(.

 • Gabi 21.11.2018 at 10:07

  Další skvělý článek, výketnické mám nejradši.
  Helma ABUS YOUN-I purple. Láhev oranžová nerez. se sportovním uzávěrem. Nám se líbí samozřejmě skoro všude, teď třeba na podzim v jižních Čechách, ale cyklo výlet bych doporučila na jaře do Litovelského Pomoraví, když kvetou sněženky, bledule, sasanky, jaterníky, blatouchy a další kytičky.

 • Lukáš Lukiss 21.11.2018 at 10:19

  Fialovou helmu ve velikosti M ( FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M) a lahev se slámkou růžovou pro naši slečnu.

 • Kateřina Nogolová 21.11.2018 at 10:25

  FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a Nerezová láhev se slámkou 325 ml Pura v modré barvičce 🙂

 • Martina 21.11.2018 at 11:12

  Termo láhev 650ml zelená a helma FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, M.

 • Radka 21.11.2018 at 12:19

  Nám by se líbila modrá helma vel. S a modrá termolahev se sportovním uzávěrem 650ml. Letos jsme byli týden na Vysočině u Žďáru nad Sázavou a nevěděli jsme, kam dřív. Hodně se všem líbil Centrum Eden v Bystřici pod Pernštejnem a přilehlá pohádková alej. Díky za otázku, jdu studovat další odpovědi 🙂

 • Iveta 21.11.2018 at 13:25

  Helma by se mi líbila abus smiley 2 princess m
  A láhev s brckem

 • Adela Vejvodová 21.11.2018 at 14:04
 • Káč 21.11.2018 at 14:05

  Byla by moc fajn přilba ve vel. M modro oranžová, nebo i nějaká jiná neholčičková barva 😉 lahve PURA vypadají moc sympaticky největší využití by měla ta s největším objemem (850ml) se sportovním uzávěrem. Je nás hodně, a tak potřebujeme velkou lahev 🙂

 • Tereza Špirhanzlová 21.11.2018 at 14:06

  Helma je jasná volba Sparkling blue a Pura lahev modrá s brčkem. Jako výlet doporučím (protože jsme na jaře byli právě v Hřensku) popojet ještě kousek dál do Německa a ubyovat se u Drážďan v Radebeul. Odtud jezdí parní vlak do Moritzburgu ( cca 30min), kde je krásný zámek, na kterém se natáčely Tři oříšky pro Popelku. Hned vedle je jezero, které se dá celé obejít. Mimo sezonu TOP.

 • Eva Starustkova 21.11.2018 at 14:07

  Libi se mi nerezova lahev se slamkou a k tomu treba ruzova helma abus. Moc se nam libi na Pustevnach, hory mame radi v lete i v zime.

 • Adéla 21.11.2018 at 14:07

  Kam na výlet? Jižní Morava a její cyklostezky kolem mušovských mlýnů, Pálava , Pasohlávky. S rodinou tam jezdíme každé léto pod stan a s koly…..takže povinná výbava jako je helma je důležitá a dcera by si vybrala helmu fialovou, velikost M a láhev se sportovním uzávěrem (,260 ml), taktéž oblíbenou fialovou.

 • Martina Timová 21.11.2018 at 14:50

  Skvělý výlet co mi utkvěl v paměti byl do Botanicus v Ostré. Na kola to sice není, ale je tam nádherně.
  Helmička by se nám líbila: FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Sharky S (45-50cm) a lahvička: Termo láhev se slámkou 260 ml Pura.

 • Markéta 21.11.2018 at 15:19

  Za nás top FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a lahev se sportovnin uzaverem 850 ml aqua. Na cyklovýlety jezdíme nejraději na Lipno, trasy se napojují i na rakouské stezky, tak je z čeho vybírat:)

 • Marta 21.11.2018 at 15:26

  Helma by byla fajn Abus Youn-I sparkling blue a asi zelena termolahev se sportovnim uzaverem 650ml. Krasne vyhry! A vylet treba kolem Roznova po cyklostezce kolem Becvy :).

 • Katka N. 21.11.2018 at 15:28

  Krásný výlet byl teď a Dolní Moravě, stezkou korunami stromů 🙂
  Helma – FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a lahev – Nerezová kojenecká láhev 325 ml Pura

 • Lenka Pěnkava Kotroušová 21.11.2018 at 15:44

  Tak nejvíc se mi líbí Termo láhev se sportovním uzávěrem 650 ml Pura a helma FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple:-)

 • Míša 21.11.2018 at 15:58

  Helma by byla nejlepší červená, přece jen ji mladší zdědí a červená je víceméně neutrální. A láhev nejlépe s brčkem 😉

 • Petra Kopecká 21.11.2018 at 17:51

  Mně se moc líbilo v Krkonoších. Tam jsou ty stezky pro děti krásně připravené. Ale třeba na Lipně jsme pro dceru připravili cestu za pokladem podle vašeho návodu a tam zase bylo ideální, že jsme byli v lese široko daleko sami. Helmu bych vybrala ABUS YON blue a láhev 325ml aqua se slámkou.

 • Iva 21.11.2018 at 18:25

  Helmu Sharky, syn co má, je mu už malá, ale nechce jinou, tato by se mu moc líbila. A lahev Termo se sportovním uzávěrem, růžovou pro dceru, ať má každý něco 🙂
  Výlety máme moc rádi, i když v poslední době není moc času ani sil, a tak si vystačíme tady u nás, kde je to taky moc krásné – cyklostezka podél řeky Svitavy z Brna – Maloměřic do Bílovic nad Svitavou. Jinak jsme v létě byli v Rakousku ve Štýrsku a tam jsme byli opravdu nadšení, protože je tam ještě krásná, člověkem ne až tolik dotčená příroda, a fakt málo lidí.

 • Ondřej 21.11.2018 at 18:49

  Baťův kanál v okolí Napajedel v kombinaci s loďkou….
  https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-blue-s/

  A láhev pura červená…

 • Jitka Elicerová 21.11.2018 at 19:34

  Helmu modrou vel. M a láhev modrou se sportovním uzávěrem 🙂

 • Kača M. 21.11.2018 at 20:12

  Máme chalupu v Jeseníkách,takže tam jsou krásy jedna vedle druhé 😊
  Líbila by se nám https://www.feedo.cz/first-bike-helma-abus-youn-i-sparkling-purple-m/ a láhev s brčkem ruzovofialova

 • Markéta Němčanská 21.11.2018 at 20:16

  Helmu FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Butterfly M (50-55cm) a láhev oranžovou Nerezová láhev se sportovním uzávěrem 325 ml Pura. My jsme letos v létě byli v Beskydech – Bílá a bylo tam nádherně. Bezva vyžití pro děti a nádherná příroda.

 • Tereza 21.11.2018 at 20:38

  Termo láhev se sportovním uzávěrem 260 ml Pura, FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M.
  Jenom ty výlety jsou zatím do zoo, čekáme až trošku vyrostou 🙂

 • Michaela 21.11.2018 at 20:40

  Prosila bych FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue, S a Termo láhev s náustkem 260 ml Pura 🙂

 • Kamila 21.11.2018 at 20:56

  Dobrý den, nejraději máme Jeseníky. Jezdíme tam každý rok. Helma by byla super Modrá vel.S a termoláhev modrá se sportovním uzávěrem.

 • Martina 21.11.2018 at 21:00

  Helmu fialovou ve velikosti M a láhev oranžovou 550 ml se sportovním uzávěrem.

 • Marcela Urbanova 21.11.2018 at 21:01

  Helmu sparkling purple a láhev bledě modrou velkou na společná pití, menší lahve máme a je to akorát náročnější pro nás hlídat 🙂 teď na podzim nás nadchnula Jeziskova cesta na Bozim daru 👍🏻

 • Tereza S. 21.11.2018 at 21:24

  My bychom potrebovali helmu Youn M, S mame:) a tip na vylet treba herni krajina Pecka ve Velke Upe..

 • Vanda 21.11.2018 at 21:48

  Helma modrá nebo šedá/vel. M. Lahev tyrkys s brčkem nebo sportovním uzávěrem 325ml. Zámecký park a cyklostezka Poděbrady.

 • lucie 21.11.2018 at 22:17

  fialova first bike M
  lahev se sportovnim uzaverem 325 ruzovofialova

 • Daya 21.11.2018 at 22:29

  Nám by se hodila FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Purple S (45-50cm) a k tomu nějaká láhev s brčkem, spíš ta větší.

 • Helena K. 21.11.2018 at 22:32

  PURA láhve jsou úplně super, mám doma ty klasické a teď bychom moc využili termolahev Pura 260 ml se sportovním uzávěrem růžovo/bílá… Helmy jsou potřebné vždy, líbila by se mi ABUS SMILEY 2, Princess M. Nám se moc líbilo na Lipne a objeli jsme ho skoro celé, přívozy jsou tam také a spousta dalšího.

 • Alice 21.11.2018 at 22:35

  Helma by se nám hodila FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue a PURA thermo láhev modrá se sportovním uzávěrem

 • Verča 21.11.2018 at 22:45

  Vase helmy se mi libi moc, pristi rok bych jednu takovou taky koupila. Brala bych FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M. Detskou pura lahev uz mame, tak by se nam hodila 850 ml. Ted aktualne jsme v Portugalsku a moc doporucuji pobrezi Algarve, krasne skalnate utvary a mezi nimi male piscite plaze. Krasa.

 • ustarana 21.11.2018 at 22:55

  helma Helma ABUS SMOOTY-white, M, láhev https://www.babyplace.cz/termo-lahev-se-sportovnim-uzaverem-650-ml-pura/. Naposledy jsme absolvovaly výlet do Častolovic, bylo to super.

 • Barbína 21.11.2018 at 22:58

  Tak přesně po těchto helmách poslední týden pokujuju pro syna 😉 Líbila by se mi nejvíce ta modrá s oranžovým páskem. A jednu pura láhev máme doma a je super, takže chci do budoucna pořídit ještě jednu. Nejvíc by se hodila ta největší termo a barva je asi fuk, všechny jsou hezké. Kdo uvažuje o koupi, tak určitě doporučuju, za nás super 😉 No a co se týká výletu, tak se snažíme někam vyrazit každý víkend. Hlavně teda do přírody a pryč z města. Minulý víkend jsme ale trávili v Praze a byla jsem se synem na Toulcově dvoře o kterém jsem do té doby nevěděla a za mě teda super! 😉

 • Marketa Juřicová 21.11.2018 at 23:03

  Helma modra M a tyrkysova lahev s brckem by byla parada ☺ vylet? Bílá v beskydech

 • Lenka Košťálová Láníková 21.11.2018 at 23:16

  Modrou helmu pro našeho trpaslíka 🙂 a k tomu by ladila tyrkysová láhev s brčkem

 • Petra 21.11.2018 at 23:48

  Nám by se hodila tmavě růžová helma s motýlky a růžovo-bílá lahev se sportovním uzávěrem..

 • Lucie Kostolanská 21.11.2018 at 23:54

  Helma – FIRST BIKE Helma ABUS SMOOTY-beetle sun, M
  Lahev – Nerezová láhev se slámkou 325 ml Pura
  Výlet – Peklo Čertovina a v Praze máme moc rádi Malešický park

 • Míša 21.11.2018 at 23:59

  Nevim, jestli stiham do půlnoci, ale helma by se nám hodila pro kluka velikost M a láhev Pura se sportovním uzaverem. Nej výlet na kole byl pro nás zatím kolem Neziderskeho jezera.

 • Pavla 22.11.2018 at 2:43

  My kojící maminky to dřív nestihly 🙁 tak kdyby náhodou – PuRA termo láhev zelená se sportovním uzávěrem 625ml, a Helma Forst bike velikost M – barva šedá (na webu je jen fialová nebo modrá, tak když tak fialovou 🙂 ) díky a tip na výlet? V ČR nebo i SK? Milujeme totiž Tatry..

 • Karolína Dvořáčková 22.11.2018 at 7:03

  Helma by se nám hodila tato:
  FIRST BIKE Helma ABUS SMOOTY-beetle sun, M
  A láhev tato:
  Termo láhev se slámkou 260 ml Pura; barva: Růžová / Bílá
  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

 • Veronika 22.11.2018 at 14:23

  Přílbu fialovou a láhev aqua se slámkou.. Za nás byl krásný výlet třeba do Jičína nebo Třeboň, Tábor, České Budějovice….

 • Eva Hruba 22.11.2018 at 21:47

  Helma – FIRST BIKE Helma ABUS SMOOTY-beetle sun, M, lahev se slamkou
  Na vylet se tesime na Peklo certovina, ale kluci jsou maly jeste musime pockat.

 • Aneta 22.11.2018 at 21:48

  Přilba se nám líbila FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – purple, M a láhev se sportovním uzávěrem 550 ml, barva aqua. Líbí se nám u nás v Beskydech.

 • Lucia 23.11.2018 at 9:41

  Prosim termolahev se sportovnim vickem modra a helma FIRST BIKE Helma ABUS SMOOTY-beetle sun, M

 • Katarina 23.11.2018 at 13:27

  Krasny vylet a uzasne fotky! K nasemu zelenemu Woom bicyklu by sa nam uz hodila vacsia prilba, takze velkost M pre chlapca. PURA termo flasku modru uz mame vdaka Vasemu clanku na blogu z minuleho roka, ale namiesto slamky by sme sa uz potesili sportovemu uzaveru.

 • Eliška 24.11.2018 at 21:50

  Helma sharking
  Lahev sportovni s uzaverem modra

 • Markéta Koláčková 25.11.2018 at 13:59

  Dobrý den, k firstbike by se hodila FIRST BIKE Helma ABUS YOUN-I sparkling – blue M. A láhev nerezové se sportovním uzávěrem.
  Na cyklovílety rádi jezdíme do pomoraví, směrem na Hrubou vodu nebo cysklostezka Bečva.

  Děkuji

 • Lenka V 25.11.2018 at 14:48

  Helma by se hodila ABUS YOUN-I sparkling blue velikost M a lahev se slamkou barva modra.

 • Hana Lorencová 27.11.2018 at 5:53

  Na výlet doporučuji Vysočinu, Pelhřimov a jeho okolí. Helmu ych vybrala FIRST BIKE Helma ABUS SMILEY 2, Butterfly M a lahev Pura růžovou se slámkou.

 • Elizabeth Venkrbcová 27.11.2018 at 14:15

  Helma a láhev by byla pro kluka…takže Pura tyrkysová se sportovním víčkem a co se týče helmy – kromě růžové jakoukoliv. 🙂
  Doporučuji Slavonice a okolí – cyklostezka do Rakouska plus výlet do nedaleké Maříže na malování hrnečků, pozůstatky vojenského opevnění nebo zřícenina hradu Landštejn.

 • Pavlína Fišerová 28.11.2018 at 21:04

  Láhev s brčkem modrá a helma abus princess M .Na kola je pak skvělý Lednicko valtický areál a okolí

 • Leave a Reply

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  ×