penzion Rejžák | Babí léto v Harrachově

A máme za sebou první týden adventního kalendáře 🙂 . Jak se vám líbil? Protože bych ráda, aby letos nebyl kalendář jen o hmotných darech, pokusila jsem se do něj zařadit i nějaký ten zážitek 🙂 . Od ledna letošního roku s holkama sem tam testujeme ubytování pro Slevomat, takže na jejich blogu můžete najít i naše články 🙂 . A právě téhle spolupráci bude patřit dnešní článek.

Myslím si, že výhra je to boží. Blíží se zima a vy můžete bydlet přímo proti sjezdovce, v apartmánu s kuchyňkou, takže se i v Harrachově můžete najíst za pár korun 🙂 .

Náš podzim v Harrachově

Podzim v Krkonoších má neskutečné kouzlo, kvůli kterému se sem vracíme každý rok. Výlety s nejkrásnějšími výhledy, stromy vykreslené všemi podzimními barvami a hory téměř prázdné. Velice dobře se v tuhle roční dobu shání i ubytování, které je za příznivé ceny a na jedno takové místo vás dnes vezmeme s sebou.

Jak jsme ušetřili v Rejžáku

Protože jsme měli větší výdaje na kroužky dětí, blíží se Vánoce a taky plánujeme s dětmi lyžování na horách, poohlíželi jsme se po takových místech, kde se nám bude líbit a zároveň budeme moct ušetřit tím, že nebudeme na jídlo chodit jen do restaurací. Trefili jsme se výborně a víkend si skvěle užili v rodinném Penzionu Rejžák.

V pátek nás přivítal sám pan Krakonoš. Penzion sice leží hned u silnice, ale jezdilo tudy jen pár aut, takže jsme měli klídek a ticho po celý víkend 🙂 .

V přízemí si můžete posedět v bistru, kde vám naservírují chutné jídlo i pití a příjemně nás překvapily ceny, které nebyly s tou známou „vysokohorskou přirážkou“ 🙂 .

Já si sem zašla po obědě na výbornou kávičku, když to v apartmánu všechno spalo, a užívala si dokonalé babí léto. Sice chladno, ale ty barvy, modré nebe a výletnické plány na celé odpoledne :-).

V prostorném pokoji s vlastní kuchyňkou

Penzion Rejžák nabízí k ubytování tři apartmány, které jsou v prvním patře. Moc jsme ocenili, že majitelé bydleli v penzionu též, protože jsme nemuseli v pátek spěchat, abychom se stihli včas ubytovat. Ona by nám to ta cesta s mnoha uzavírkama totiž moc nedovolila.

Apartmány jsou hezky čisté, prostorné a nechybělo nám v nich téměř nic. Dostatek prostoru pro nás i naše věci, teploučko, i když venku byly v noci teploty na nule. Všichni čtyři jsme spali společně a měli k dispozici koupelnu se sprchovým koutem a malou vybavenou kuchyňku 🙂 .

Z bistra rovnou na sedačku

Jako velký benefit beru, že je penzion umístěný přímo naproti sjezdovce se sedačkovou lanovkou, takže v zimním období to bude praktické dvojnásob 🙂 . Posezení v bistru u svařáčku, lyžovačka na dosah a po lyžování jen kousek domů.

A že nemuset v zimě jezdit po Harrachově autem je neskutečná výhoda, to my už víme od loňska, kdy jsme bydleli dál a jinak než autem či skibusem to prostě nešlo.

Snídaně na talíři a hurá ven

Ráno jsme zahájili snídaní, která byla součástí pobytu a spočívala v předpřipraveném talíři, který jsme měli na pokoji v ledničce. Zatímco první den byl spíše masový, druhý den to byly hlavně sýry, vajíčka a zelenina. I milovníci sladkých snídaní tady našli marmeládu a máslo, takže jsme se najedli bez větších obtíží 🙂 .

Pokud si budete chtít udělat kuchařské volno a hrnce a vařečky necháte kde jsou, můžete si zajít přímo v penzionu na oběd i večeři, kterou vám nabídnou v přízemí v bistru 🙂 .

Malebné okolí v podzimním kabátku

A že jste zdatní výletnici a hor se nebojíte? Rozhodně je Harrachov místem, kde si užijí nejen děti, ale i vy, a to v každém ročním období 🙂 .

My se s holkama vypravili na krásnou Včelí stezku, kterou najdete na blogu jako úplně samostatný výlet, protože neměla jedinou chybu 🙂 .

Výletnice: Včelí stezka na horách – kuk sem

Další tipy na ubytování s dětmi už jsou na blogu

A my s radostí slibujeme, že i příští rok vám to tu budeme plnit inspirací kde bydlet (a kam na výlety s dětmi), mapa se plní 🙂 .

Zajímá vás konkrétní lokalita? Klik na červený domeček a rovnou do článku.

naše 1.adventní neděle: Do rejžáku díky Slevomatu

Cestujete rádi? Určitě se do Harrachova vypravte. Jedné rodině k tomu můžeme pomoci my 🙂 . Pokud se vám nápad líbí, Slevomat mi pro vás dál právě stejný pobyt, na kterém jsme byli my. Jedna rodina si vyjede a užije pobyt v apartmánu Penzionu Rejžák, v termínu od 7.1.2019 do 31.3.2019 🙂 . Jdete do toho?

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na blogu dole v zápatí, kde vyplníte email do políčka tabulky o zasílání novinek. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Jaký penzion / hotel nebo kemp se vám při letošním putování s dětmi líbil nejvíc??

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu 21.11.2018,  výherce vyhlásíme na blogu v tomto článku.

MUDr. Michala Knězková

All posts

434 Comments

 • Verča 18.11.2018 at 21:04

  Nám se moc líbilo v UKO, inspirovala jsem se zde na blogu 🙂

 • Zuzana Šimičáková 18.11.2018 at 21:05

  Absolutnym favoritom sa stal Penzion Rzehaczek 👍

 • Hana 18.11.2018 at 21:05

  Refugio Tisa – krasne ubytovani, vyborna kuchyne a kids friendly

 • Klára Tošovská 18.11.2018 at 21:11

  Párkrát jsme šli při výletech kolem, ale nikdy jsme se tam nezastavili, tak vidím, že to asi změníme 🙂 My letos měli největší pohodu v Chatě na špici na Benecku. Bazén, skvělé snídaně a fajn výchozí bod pro podzimní procházky s dětmi. Blízko rozhledna Žalý a pro méně zdatné i lanovka 🙂

 • Alice 18.11.2018 at 21:11

  Alfa Resort Orlické hory ☺️

 • Jitka K. 18.11.2018 at 21:12

  My jsme spokojeni v kempu Knížecí rybník, Zárybničná lhota.

 • Petra 18.11.2018 at 21:12

  Zrovna dneska jsem se s emmou bavila, jestli by nechtěla zkusit lyžovat, takže tato výhra by byla výborná 😄(ostatně jako každá jiná…) my jsme letos byli již podruhé na Šumavě v penzionu U Černého kohoutka. Suprovy penzion vhodný pro děti s výbornou kuchyní (polopenze)

 • Barbora Vaňková 18.11.2018 at 21:12

  Libilo se nam v penzionu U Bozenky v Beskydech.

 • Karolina 18.11.2018 at 21:13

  letos jsme nikde po čechách nebyli, ale příští rok je to určitě v plánu a v této oblasti jsme nikdy ještě nebyli, takže by to bylo fajn zpestření 🙌🏽

 • Lucie Košťálková 18.11.2018 at 21:14

  Letos jsme toho díky plánovanému zateplování domu moc neprojeli, nicméně tábor pro maminky s dětmi na Zbirožském potoce je naší klasikou, letní víkendy v karavanu u Berounky a teď na podzim jsme byli (také přes Slevomat) v hotelu Vydra v Srní – sice měl pár mušek, ale ideální polohu na výlety do okolí a počasí nám vyšlo skvěle, takže nás v podstatě nic netrápilo 😉

 • myskyyy.l 18.11.2018 at 21:15

  Tak my letos zvládli moře a tak nám zbyla dovolená jen na jeden prodloužený víkend v Čechách. Zvolili jsme ne úplně baby friendly hotel ve Špindlerově mlýně, hotel Olympia, ale bylo to naprosto boží a strašně jsme si to všichni tři užili ❤ příští rok máme v merku právě Harrachov a pak Lipno 🙂 začínáme stavět domeček, tak moře nejspíš odsuneme na dobu neurčitou.

 • Adéla 18.11.2018 at 21:15

  Nam se letos moc libil vikend v penzionu Bara na Benecku. Pobyt s detmi perfektni.

 • Monika Moravcová 18.11.2018 at 21:15

  Letos jsme u nás v Čechách navštívili pouze hotel Omnia v Jánských Lázních. Moc se nám libilo hlavně to, že byl hned naproti sjezdovce. Na příští rok už mám vybraných pár tipů od Vás :).

 • Eva Hamplová 18.11.2018 at 21:15

  Nám se letos v Harrachově moc líbilo, ale my byli v penzionu U Bernardýna, je to baby friendly rodinný penzionek. Byli jsme nadšení, starali se o nás krásně a děti jsou u nich na prvním místě!

 • Veronika 18.11.2018 at 21:17

  Já bych vyhlásila hamr na jezeře se, je to naše 3

 • Romana 18.11.2018 at 21:17

  Stanovali jsme v Chomutove u Kamencoveho jezera a mohu doporucit…. Kemp neni predrazeny, zazemi funkcni, socialky ciste a voda v jezere se diky obsahu kamence ani v horkem lete nekazi 😉

 • zuzana vacková 18.11.2018 at 21:18

  Bohužel jsme letos žádnou pobytovou dovolenou nestihli, takže typ mám z hor před třemi lety. Byli jsme v Bedřichově v penzionu UKO a bylo to tam moc fajn.

 • Sylva Sejpková 18.11.2018 at 21:18

  V létě jsme byli v Čechticích. Bydleli jsme v hotelu, který je ze starého zámku. Holky byly nadšené-máme princeznovské období 🙂

 • Michaela Giercuszkiewiczová 18.11.2018 at 21:20

  Líbilo se nám v Bartošovicích v Orlických horách, chata stará škola.

 • Romana 18.11.2018 at 21:21

  Kozojedsky dvur

 • Katerina Pipalova 18.11.2018 at 21:22

  Penzion Na Belisku….inspirovali jsme se u vas na blogu 🤗 a taky uzasna je Hrnickova chalupa, tu urcite doporucuji pro rodiny s detmi 🤗

 • Katka 18.11.2018 at 21:22

  Letos jsme měli dvě dovolené, v ČR v Adršpachu a tam jsme bydleli v hostelu/penzionu, který byl nějak nic moc a potom v Turecku v Eftalia village, který bych doporučila, že byl moc pěkný 🙂

 • RadkaH 18.11.2018 at 21:23

  Musím říct, že naší rodině stačí ke štěstí k ubytování bazén a hřiště, takže spokojenost skoro všude. Samozřejmě nesmí chybět dobré jídlo….Když je k dispozici ještě nějaký dětský koutek, tak je to prostě boží 🙂

 • Eva Šamonilová 18.11.2018 at 21:24

  Díky za další výletnickou inspiraci. My letos dávali přednost spaní pod širákem, ale v lońském roce jsme si střihli dvakrát Litovel – apartmány Mlýnice. Je to krásné prostorné ubytování centru města a přitom v klidu. V přízemí příjemná kavárnička. Autobus i vlak kousek a parkování ve dvoře. Litovelské Pomoraví, jeskyně Mladeč a Javoříčko, zámek Bouzov, Šternberk. A v Litovli je i moc pěkné hřiště.

 • Lucie 18.11.2018 at 21:24

  My byli letos ještě s dalšími rodinami v pronajatých chatách v Krkonoších – jak v zimě, tak v létě a obě byly moc fajn.

 • Nikola 18.11.2018 at 21:25

  Nám se líbilo v penziounu Pacovka v Jižních Čechách 🙂

 • Jana 18.11.2018 at 21:26

  My si letos užili dovolenou v Penzionu U Kašpárků ve Žďáru v Českém ráji. Uzavřený areál, dětské prvky na zahradě, trampolína. Bazén se slanou vodou a zastřešením. Snídaně úžasný výběr. Výletních míst ať už cyklo nebo autem opravdu spousta.

 • Tereza K 18.11.2018 at 21:27

  Letos jsme zvládli první rodinnou dovolenou. Jeli jsme do jižních Čech do penzionu Příbrazský a můžeme ho jen doporučit. Je určen pro rodiny s dětmi – má vybavený dětský koutek na hraní i velkou zahradu s hřištěm. Navíc velmi dobře vaří a paní majitelka se o své hosty skvěle stará.

 • Petra 18.11.2018 at 21:27

  My jsme svého oblíbence ještě nepotkali.

 • Lucie 18.11.2018 at 21:27

  My byli s dalšími rodinami v pronajatých chatách v Krkonoších – jak v zimě, tak v létě. Obě byly moc fajn.

 • Martina 18.11.2018 at 21:27

  Diky za tip, bude sa hodit.Ja zatial nemam uplne svoj top penzion.Buduci vikend ideme do hotelu Peklo v Jizerkach, v lete sme boli v penzion Uko a vsade som nasla nejake nedostatky.Nie uplne zasadne, ale vzdy mi tam nieco chybalo.Takze ten top asi len predsa hladam.V harrachove sme.boli asi 2 roky zpatky v lete vo velkom komplexe Hotel Harrachov, alebo nejak tak…uz presne netusim, tiez cez slevomat a to sa mojmu idealu celkom blizilo😉Vyhra by urcite potesila

 • Petra M 18.11.2018 at 21:28

  Letos jsme byli s dětmi jen na jedné dovolené v zahraničí, kde můžu na Mallorce doporučit hotel Blue Sea Club Martha’s v Cala d´Or. Poměrně dobré jídlo (velký výběr), každý den animace pro děti, dětské hřiště a spousta bazénů v areálu.

 • Eva Kreuzová 18.11.2018 at 21:28

  Letos Itálie, apartmány Ai Faggi v Lido di Altanea

 • Renata 18.11.2018 at 21:30

  Líbila se nám Erlebachova bouda, či pravidelně jezdíme parta maminek a děti do hotelu Javor (velmi Kids friendly) v Krkonoších.

 • Marie Gregorová 18.11.2018 at 21:30

  My jsme se poslední tři roky s dětmi na žádné putování nedostali, takže tip nemám. Ale příští rok už snad nějaký ten výlet vyjde, takže děkuji za inspiraci!

 • Jitka 18.11.2018 at 21:31

  U nás bylo letos léto ve znamení šetření 😉 takže jsme byli v tom nejlepším penzionu a to u babičky a dědečka na venkově 😍 super ubytování, plná penze, bazén, gril, pohodička a ještě bonus v podobě možnosti hlídání dětí 😁

 • Kateřina Horáková 18.11.2018 at 21:31

  Dobrý den Míšo, nám se moc líbilo v Chalupě pod lomem na Dolní Moravě. Super je i hotel Vista tamtéž, ale tam je to už takové hodně nabité lidmi. Pro děti ale vyžití fůra.

 • Anzet 18.11.2018 at 21:32

  Projeli jsme už, troufám si říct, dost hotelů/penzionů v ČR, ale pro nás absolutně nejlepší byl hotel Kristian na Šumavě. Krásné stylové ubytvání, výborná kuchyně (jakože vážně výborná), skvělý personál, příjemné rodinné prostředí. Určitě se tam zase rádi vrátíme.

 • Lenka Sedláčková 18.11.2018 at 21:33

  Letos jsme klasickou dovolenou diky našemu malemu nezvladli… za to jsme naší 4 leté ukázali stanování (kemp Pecka – doporučuji) což byl pro ní obrovský zážitek 😊

 • Adéla Bělunková 18.11.2018 at 21:34

  Resident hotel Harrachov a kemp Lužany u Jičína 😊

  • Adéla Bělunková 18.11.2018 at 21:45

   A ze zahraničních určitě doporučuji hotel Arminda & Spa na Krétě 👍😉

 • Tereza 18.11.2018 at 21:34

  Nám ve Spindlu v Lesane 😊

 • Dita 18.11.2018 at 21:35

  Hezký večer, no to by byla super výhra! My byli letos v Peci v Apartmánech pod Sjezdovkou 🙂

 • Verca 18.11.2018 at 21:35

  ATC Mercur Pasohlavky

 • Iva Pelikánová 18.11.2018 at 21:35

  Penzion Pepovka v Jeseníkách:-)

 • Kristýna M. 18.11.2018 at 21:36

  Ve Špindlerově Mlýně jsme letos otestovali hotel Stoh a muzu jen doporučit. Velmi vstřícný a milý majitel, nádherné prostředí a výborne jídlo. Klid a prostředí ideální pro děti.

 • Janka 18.11.2018 at 21:36

  Jé, tam je krásně!!!! No my letos nikde nebyli, protože jsem v létě rodila 😀 Ale příští rok se chystáme na Šumavu http://www.umateju.cz/ , tak jako každý rok! Milujeme to tu a jinak tip od Vás na Jonáše mě naprosto nadchnul. Takže třeba to budou na přes rok i Jizerky!!! 🙂

 • Hanka jonakova 18.11.2018 at 21:38

  Tak my letos s detmi v Čechách na dovolené nebyly. Je-li jsme do Maďarska a Chorvatska, ale za rok plánujeme dovolenou v Čechách a nechali jsme se inspirovat zde Vysočinou a kukiho lesem😉 už se moc tesime!

 • Silvia P. 18.11.2018 at 21:38

  Nam sa najviac pacilo vo Velkych Karloviciach v chatickach co patria Kycerke 🙂

 • Markéta 18.11.2018 at 21:38

  Apartmány na vršku Horní Libchavy, tam jsme prožili skvělý týden

 • Iveta 18.11.2018 at 21:38

  Letos jsme ještě s naším prďolkou nikde nebyli, ale to bychom rádi v zimě napravili, takže tipy se nám hodí a tady to vypadá suprově 🙂

 • Aneta 18.11.2018 at 21:40

  Za nas Hotel Adam,Spindleruv Mlyn:)

 • Dana Müller-Mazan 18.11.2018 at 21:40

  My zatim s detma moc necestovalu na delsi dobu ale v lete na vikemd jsme vycestovalu na sikluv mlyn,maji tam super pro deti ubytovani v teepicku,chaty,drevo domky a stany. My teda stanovalu a bylo to super i s rok a pul maly synem a hodne aktivit pro prcky jako westernove mesto,zviratka a biotop.

 • Zuza 18.11.2018 at 21:42

  Za nás doporučujeme camp v Tatranské Štrbě!;-))

 • Veronika S. 18.11.2018 at 21:42

  Letos jsme toho v Čechách moc nestihli, ale v Chorvatsku jsme byli zatím nejspokojenejsi v hotelu Lišanj-Novi Vinodolski, sice jen 2hvězdy a obyčejný, ale jinak dobré jídlo, bazén se slanou vodou, blizkost pláže, hřiště na pláži a vsude spousta rodin s dětmi.

 • Milena 18.11.2018 at 21:43

  Apartmány Medvědín – Špindlerův Mlýn.

 • Jana Š 18.11.2018 at 21:44

  Nam se moc libi Šumavous nad Vimperkem :).

 • Tereza Hozáková 18.11.2018 at 21:45

  Několikrát do roka se vracíme právě v Harrachově do Příchovic, penzionu U Čápa….milujeme jejich lesopark, muzeum J. Cimrmana, rozhlednu Maják a v neposlední řadě jejich úžasnou kuchyni ❤

 • Jolana 18.11.2018 at 21:45

  Hezký večer,
  bohužel jsme nikde v penzionu, hotelu či kempu nebyli.
  Když už můžeme, jedeme za babičkou a dědou.

 • Barbora Dockalova 18.11.2018 at 21:45

  Ja bohuzel zadny tip dat nemuzu, protoze v posl. dvou letech stavime dum, ale pristi rok uz snad nekam vyrazime 🙂

 • Zuzana 18.11.2018 at 21:45

  Nám se naposled moc líbilo v Kutné Hoře v penzionu U babky Bylinkářky. Krásné apartmány s kuchyňkou, dobré snídaně, dětská herna a zahrada s hřištěm a bylo to kousek od středu města.

 • Zlatka 18.11.2018 at 21:46

  My si letos skvěle užili volno ve stylu provence ve Statku u kapličky ve SKalce. Byla to velice povedená náhrada za spaní ve stanu těsně po nemoci. Stanování a rybaření jsme si pak užili v kempu ve Třech studních.

 • Lenka 18.11.2018 at 21:47

  Děkuji za tip. Vypadá to krásně. Nám se letos nejvíc líbilo v kempu Pasohlávky. Byli jsme tam poprvé a byli jsme moc spokojeni.

 • Hanka 18.11.2018 at 21:48

  Nas maly je divoch, takze jsme letos vyuzili jen ubytovani v apartmanu v jizersky horach, ktery patri pribuznym a uzili jsme si to moc.

 • Šárka 18.11.2018 at 21:50

  Roubenka U sedláka ve Žďáru, Doksech na Kokořínsku. Není to penzion ale chalupa a ubytování i okolí bylo nádherné.

 • Jana Lipovská 18.11.2018 at 21:50

  Kolovna – paradni misto, paradni koncept

 • Kateřina Klimentová 18.11.2018 at 21:51

  Krásné ubytování jen z toho co od Vás čtu, moc rádi by jsme tam zavítali. Letos jsme zvládli jedny hory a to Orlické, pronajata chaloupka skoro na samotě a pro děti to bylo také uzpůsobené. Jen na to jméno si teď nemůžu vzpomenout 😀 😉

 • Marta 18.11.2018 at 21:51

  Mohu doporucit kemp v Zamberku v Orlickych horach. A do budoucna se budu rada inspirovat zde na blogu 🙂

 • Lenka Hermanová 18.11.2018 at 21:52

  Letos jsme nikde nebyli, ale pod stanem u kamarádů na zahradě to také bylo fajn. Doufám, že si to příští rok vynahradíme a já moc děkuji za tipy 😉

 • Kristýna Háblová 18.11.2018 at 21:54

  Kemp Merkur – Nové Mlýny 😉

 • Pavlina 18.11.2018 at 21:54

  My jezdime do pronajatych chat nebo apartmanu,letos jsme byly v Harrachove-Vila Sekvoj.Bylo to moc fajn,utulne a pro deti venku trampolina a prolejzka a uvnitr herna!😊

 • Lucie 18.11.2018 at 21:55

  Na posledni chvili jsme ulovili posledni pokoj v Penzionu Slunecnice v Rokytnici nad Jizerou.Uzasni majitele a skvela domaci kuchyne 😉

 • Soňa  Zemanová 18.11.2018 at 21:56

  Tak náš favorit je v Krkonoších Medvědí bouda nad Špindlem…..V Rumunsku jsme spali na divoko…..A pak náš favorit u moře je penzion Lira Sto v Pomorii.

  Tohle by byl úžasný dárek, snažím se vymyslet levnou variantu na zimní dovolenou a hlavně dostupnou vlakem či autobusem..Amálka by chtěla za sněhem…Tatínka máme dlouhodobě nemocného a já nejsem řidič…

 • Petra Konečná 18.11.2018 at 21:57

  My jsme moc moznosti cestovat s detmi zatim nemeli, ale libilo se nam v H-resort v Kuncicich pod O. kde jsme byli na par dni v lete:)

 • Adéla Urbancová 18.11.2018 at 21:57

  My jsme toho letos moc nacestovat nestihli a jediné ubytování (krom přespání u rodičů a prarodičů :D) byla turistická ubytovna v Nové Lhotě (Bílé Karpaty) a musím říct, že jsme byli velmi mile překvapeni. Bála jsem se stavu nábytku a čistoty společné koupelny, ale všechno bylo super krásné a čisté, nedávno zrekonstruované. Takže pokud by někdo měl namířeno tímto směrem, určitě doporučujeme. Doslova za pár korun a krásné ubytování. Měli jsme s sebou 4mesicni miminko a vše se tam krásně zvládlo.

 • Maia 18.11.2018 at 21:58

  Se 3 detmi hledame ubytovani trochu hur, hlavne kdyz mame spat vsichni pohromade…takze zatim jsme nasli jen par chatek ale nic na velke doporucovani 🙂

 • Michaela Kratochvílová 18.11.2018 at 21:58

  Nám se v létě moc líbilo v hotelu Říčky v Orlických horách. Vždycky hledáme ubytování vhodné pro děti a také aby s náma mohl pes 🙂 ubytování hezké, dětský koutek, vnitřní bazén a moc hezké výlety po okolí.

 • MaGa 18.11.2018 at 21:59

  Hotel Omnia v Janských Lázních.

 • Jana 18.11.2018 at 21:59

  My letos kvůli budování byli na jedné jediné dovolené a to v roubence Annaberg. Jedním slovem nádhera a všem doporučuji 🙂
  http://www.roubenkyannaberg.cz/

 • Vendula Sliwka 18.11.2018 at 21:59

  Nam se letos líbilo v penziónu Branna ve vesnici Branna-trebon. Byl to úžasný penzión s virivkou a infrasanou, vnitřním velkým dětským koutkem, trampolinou, pískovištěm, venkovním prosazením s grilem…. Navíc je Trebon super na putování s detmi na kole :-).
  Dalsi skvěle místo bylo i v tábořišti Lesní kemp na Slapech. Bylo to hodne přírodní a bez velkeho zazemi. Stanuje se v lese, tak sme se tam utíkali schovat před velkým teplem v Praze. Byla také krásná voda a dětem se moc líbilo.

 • Lucie chmielová 18.11.2018 at 21:59

  Apartmány Bílý Vlk v Horním Václavově (Jeseníky). V červnu jsme tam v okruhu kilometru nepotkali ani živáčka, takže naprosté soukromí, což se třemi dětmi, z níž je jedno kojenec naprosto hodí 😀

 • Michaela Gajdorusová 18.11.2018 at 21:59

  Nás letos zaujal penzion Rozalka na Slovensku, Skvělé zázemí pro děti a chutná kuchyně.

 • Vendy 18.11.2018 at 22:00

  Z letošních českých dovolených můžeme doporučit ubytování na Lipně v EA Hotelu na jezeře a pak ve středních Čechách Hotel Lions Nesuchyně, obojí se dá i s dětmi, na Lipně bylo dceři 5 měsíců, v Nesuchyni 7 měsíců a obojí bylo fajn 🙂

 • Zuzana Till 18.11.2018 at 22:00

  Letos jsme ještě nikde nepřespávali, napravit to v zimě by rozhodně nebyl špatný nápad 🙂 Můžu ale doporučit Hotel Svratka na Vysočině – nebo spíše chaloupky v jeho okolí, které fungují i v zimě. I pro „chalupáře“ je k dispozici hotelové vybavení včetně bazénu, v blízkosti je i sjezdovka. Já to tam jako dítě milovala a těším se, až se tam zase vrátím – sestra tam byla nedávno a také nelitovala.

 • Zuzana Křížová 18.11.2018 at 22:03

  Dolní Morava a známý Hotel Vista, který je pro deti fakt super

 • Pikulová Sylva 18.11.2018 at 22:04

  Letos jsme pouze stanovili v Čechách ma Sykovci.

 • Andrea 18.11.2018 at 22:05

  Apartmány na Vršku 😘.

 • Veronika Patočková 18.11.2018 at 22:05

  My jsme byli letos v Beskydech v hotelu Bahenec, o kterém jsem se dozvěděla tady od Vás. Bylo to tam docela dobré 🙂

 • Lucie 18.11.2018 at 22:06

  Prave jsme se vrátili z Penzionu na Vysočině a na vikend skvěle. Delší dobu už tam není co dělat, ale víkendový program to pokryje. Velká herna, velký bazén se slanou vodou, plna penze, hristatko venku …. pokoje horší, ale tam jsme jen prespavali.

 • Alena 18.11.2018 at 22:06

  Letos jsme dělali velkou rekonstrukci bytu, tak jsme zvládli jen dvoudenní výlet do Legolandu. Spali jsme přímo v něm a holky tam byly nadšené.

 • Eliška 18.11.2018 at 22:07

  Já za nás doporučuji penzion Agáta na kraji Českého ráje. Ubytování bylo krásné, čisté. K dispozici je tam kuchyňka, ale my jsme dostali pokoj s kuchyňským koutem, aniž bychom si za něj připlatili vyšší cenu, takže jsme byli nadšení, protože s 18měsíčním jedlíkem jeden nikdy neví, kdy bude chystat jídlo 🙂 Uvnitř je i dětská herna, ale tu jsme také nevyužili, protože počasí bylo krásné a tak jsme raději byli venku na zahradě, která je vybavená dětským hřištěm, bazénem, pískovým hřištěm. Ubytovaní hosté mají možnost využít i kamenný gril. Stejně tak nechybí wellness jako relax pro dospěláky. Protože v Českém ráji se dá stále něco objevovat, tak se do penzionu určitě zase vrátíme

 • Lucka 18.11.2018 at 22:07

  Od nás letos tip leda do Řecka 😀 Po Čechách zase příští rok 🙂

 • Lenka 18.11.2018 at 22:08

  My jsme letos bohuzel zadny hotel ani penzion nenavstivili, meli jsme jen jednodenni vylety autem a dovolenou v hotelu babicka 🙂 ale z uplynulych let muzu doporucit treba Activitypark hotel Vsemina u Zlina.

 • Kamila M. 18.11.2018 at 22:08

  Moc se nám líbilo v Jizerkách v chatě Švadlenka – perfektní apartmány a nááádherná příroda. A též jsme vyzkoušeli farmu Blaník, krásné ubytování, výborná restaurace, program pro děti a všude zvířátka 😉

 • Aneta 18.11.2018 at 22:09

  Libilo se nam w hotelu Kasprowy v Zakopanem (herna, bohate snidane, bazen bohuzel v rekonstrukci). Ale jsem si jista, ze syn by si vybral nase ubytovane ve slovinsku (byl to ten uplnenejmensi jednopokojovy domek jen se zakladnim vybavenim)… Ale bylo tam MORE 😀

 • Ingrid 18.11.2018 at 22:11

  Hrozně se mi letos líbil novy penzion Jonáš a z drivejska také penzion Na Bělisku, ten nás inspiroval letos v září :).

 • Lucie Krnínská 18.11.2018 at 22:12

  Líbí se nám tady 😎: https://www.hotelresortrelax.cz

 • Naďa Krupová 18.11.2018 at 22:12

  Letos jsme byli v Tatrach na dovolene, take pres Slevomat, ubytovani jsme byli v hotelu Sobota ve Spisske Sobote, vyletovali jsme, nas triletak zvladal pochody v Tatrach na jednicku. Byla to krasna dovolena 🙂

 • Markéta K. 18.11.2018 at 22:13

  Letos jsme dovolené trávili především v zahraničí, kde nejlepší byl asi hotel ve Španělsku – Golden Taurus Park v Pineda de Mar. Jedinou nevýhodou byly studené bazény. Ale u dcerkky zabodovala hernička v přízemí hotelu, na kteoru vzpomíná dodnes 🙂

 • Veronika Vilímová 18.11.2018 at 22:16

  My vzhledem k věku děti necestujeme tak často, takže svého favorita jsme ještě nenašli. Nebo jsem tak náročná, že všude najdu nějaké nedostatky 🙂 Každopádně se nechám inspirovat zdejšími komentáři.

 • Katka 18.11.2018 at 22:16

  My jsme byli teď na víkend v Rožnosvkých lázních a tam je opravdu pěkný hotýlek s výbornými snídaněmi 😊

 • Petra S 18.11.2018 at 22:16

  My jsme kvůli přírustku moc necestovali, ale moc se mi líbil dům Jonáš, o kterém jsi psala, ten bych někdy chtěla vyzkoušet.

 • Milena K. 18.11.2018 at 22:18

  Dobrý den. Letos se mi nejvíc líbilo v České Kanadě. Byli jsme ubytovani na statecku v Jindřiši, kudy projíždí uzkokolejky. Milena.

 • Verča S 18.11.2018 at 22:21

  Letos jsme bohužel při komplikacich v tehotenstvi nikde moc nebyli ale za léta našeho putování můžeme doporučit penzion Karlos v Korenove, penzion Míša v Malé Upe a nebo chalupu u Smrčiny v Janskych Laznich

 • Martina Rozsívalová 18.11.2018 at 22:23

  Doporučuji hotel Kopanice 🙂

 • Darina 18.11.2018 at 22:24

  Letos jsme po Čechách příliš neputovali, takže tip na ubytování nemám. Většinou jsme spokojení tam, kde je hřiště, dobré jidlo a krásná příroda.

 • Barbora Francová 18.11.2018 at 22:26

  hezký den, nám se moc líbilo v hotelu VEGA blízko Luhačovic.spousta přírody, prostoru na procházky….:)

 • Alena 18.11.2018 at 22:26

  Nám se letos moc líbil camp Villaggio Pino Mare v Lignanu v Itálii. Velmi baby-friendly, krásná hřiště, výborná italská kuchyně a čisté mobilní domky plně vybavené. My jsme byli v polovině září, počasí bylo výborné a hlavně málo lidí! Moc jsme si to užili 🙂

 • Katka 18.11.2018 at 22:28

  Hezký večer,za nás nej penzion U Valíčků v Perné. Pro děti na co si vzpomenete a pro dospělé sklípek přímo pod střechou…ráj

 • Helena Kotrchová 18.11.2018 at 22:29

  My z duvody operace travily leto na chate,takze tam 😉 A bylo to bajecne,ze se nam nikam ani moc nechtelo 🙂

 • Petra Zh. 18.11.2018 at 22:29

  My jsme si moc oblibili penzion Admiral v Treboni. Je hnedka nad pekarnou a cukrarnou a naproti jsou potraviny, mlekomat a dalsi obchody, takze cerstve pecivo a mleko denne k snidani 🙂 Do centra kousek pesky pres zamecky park. Uz se tesime zase za rok 🙂

 • Barbora Červenková 18.11.2018 at 22:30

  Hotel Kempa – blízko polských hranic. Je tam krásný dětský koutek, wellness, dřevěné dětské hřiště. A blízko je moc krásný skanzen a ekologické centrum s bohatým programem pro děti, kde jsme se vyřádili i my dospěláci 🙂

 • Drahuše 18.11.2018 at 22:30

  My letos byli s klukama v Landal Marina Lipno a až na ty ceny 😁 to tam bylo úžasné. Dáváme spíš přednost soukromí a pronájmu chatiček. Ale loni jsme byli v Hotelu Peklo a to je top baby friendly.

 • Eva 18.11.2018 at 22:34

  Vila Element v Jeseníkách, super ubytování pro rodiny s dětmi i se psem 🙂

 • Lucie Serbousková 18.11.2018 at 22:35

  Letos to sice nebylo…kvůli miminku jsme moc necestovali, ale minulý rok se nám líbil pobyt v hotelu Beatrice v Prušánkách (Nechory) a také hotel Orion v Liberci. V obou případech možnosti k výletům i navštívení různých míst.

 • Pavla 18.11.2018 at 22:36

  Letos jsme v cr nenocovali, ale v madarsku musime doporucit hotel Mjuz, detem zde nechybi vuuubec nic.. Od jidla pres bazeny az po dokonalou hernu s prolizackami a veeelikou mistnosti i s programem pro deti..

 • Jana Herr 18.11.2018 at 22:36

  Penzion U Staryho dubu u Jindrichova Hradce 🙂 mili majitele, pekny dvoupokojovy apartman, vyborne snidane i vecere, venku hriste, uvnitr herna, na dvore bazen 🙂

 • Markéta P. 18.11.2018 at 22:39

  My byli na Farmě Blaník a naprostá spokojenost. Jeli jsme už v červnu, takže skoro samé rodinky s podobně malými dětmi, jako máme my, žádný nátřask, krásné počasí, zvířátka, prolézačky …. holky se vyřádili, my si odpočinuli a ubytko taky super.

 • Maja Zikmundová 18.11.2018 at 22:41

  My tento rok moc volných víkendů bohužel neměli (rekonstrukce), takže sme byli pouze na dovolených stylem – pronájem chaty s několika dalšími spřátelenými rodinami:-) ale snad příští rok už konečně vyjedem a určitě se budu inspirovat i Vašimi recenzemi, děkuji za ně:-)

 • Dana 18.11.2018 at 22:43

  My jsme letos zvladli pouze chatu s kamaradama…

 • Jaroslava Pastorová 18.11.2018 at 22:44

  My jsme letos měli akorát svatbu v Apartmánech U Svatého Petra poblíž Šumavy, což nám vzalo spoustu času a peněz na velké cestování, takže jsme chodili na výlety do okolí 😊

 • Bára Veselá 18.11.2018 at 22:45

  S prckem jsme letos zkoušeli stanovat na Pálavě, ale místo bohužel nemůžu doporučit :-/ Díky Bohu za mama hotel v Krkonoších. Holt u babičky je nejlíp!

 • Martina 18.11.2018 at 22:45

  Hotel Nové údolí na Šumavě

 • Maria 18.11.2018 at 22:46

  Líbilo se nám v chatě Baďurka – Valašský resort Velké Karlovice.

 • Andy 18.11.2018 at 22:48

  Kemp u Křišťanovického rybníka, poblíž Prachatic. Klīdek a pohoda

 • Lenka 18.11.2018 at 22:50

  My jsme si letos užili první dovolenou ve třech. Strávili jsme krásný jarní týden na Chatě Ovčárna v Jeseníkách. Jídlo vynikající, výběr z mnoha druhů formou bufetu. Jen kyvadlová doprava k chatě nám s půlročním dítkem dávala Zabrat. Příště bych s dětmi zvolila ubytování raději v Karlově Studánce. Ale okolí je naprosto kouzelné a výletů, lze naplánovat spoustu s různou tématikou.

 • Míša 18.11.2018 at 22:51

  Jsme už několik let spokojení na Slovance v Jizerkách 🙂

 • Denisa 18.11.2018 at 22:53

  Hotel Lesana ❤️

 • Barbora Liskayová 18.11.2018 at 22:55

  My sme toto leto nikde v ČR alebo na SR neboli na výlete, chceme to však napraviť a niečo si naplánovať.

 • Romana 18.11.2018 at 22:57

  Míšo, díky za tuto otázku, tolik inspirace 😊
  Mám se líbilo v Nové Bystřici a apartmánech Obora a na Šumavě v apartmánech p. Svobody 😉

 • Veronika Mlejnková 18.11.2018 at 22:59

  Na vaše doporučení jsme navštívili Hotel rezident Harrachov a moc se nám všem líbilo 🙂 děkujeme za doporučení a těšíme se na další tipy 🙂

 • Eva Hrubá 18.11.2018 at 23:00

  My letos stihli 2x Krkonose mimo sezonu. Jednou to byl Penzion Kamila (maly utulny bytecek, pro nas naprosto vyhovujici) a 0@;-hotel Resident v Harrachove. Z prvu jsem byla nadsena. Protože inspirace z vadeho webu byla super, ale pro nas vzdy meli plno. Jenze pak me nadšení pominulo pod navalem balicku ze Slevomatu. Talze hotel nedoporucuji.

 • Helena Kolářová 18.11.2018 at 23:03

  Dobrý večer, Míšo, díky za bezva soutěže + detailně zpracované tipy … od cestování s dětma počínaje a výběrem kola konče 😉 Chodím k Vám čerpat inspiraci, a někdy se jen tak pokochat ;o) Nám se letos asi nejvíc líbilo v Apartmánech na vršku, v Horních Libchavách – rozhodně doporučuji, je to tam kouzelné! A příští rok musíme vyzkoušet bungalovy ve Dvoře Králové., o těch sním od Vašeho článku ;o)
  Přeji pohodový předvánoční čas plný kouzel, Helena

 • Ella Nová 18.11.2018 at 23:10

  My jsme letos byli pouze na par dni v Peci pod Snezkou, pension Modrin a moc jsme si to uzili.

 • Nikola Šimková 18.11.2018 at 23:11

  Dobrý večer, za letošní rok určitě Chalupa U Potoka v Josefově Dole v Jizerských horách, krásné místo, skvělé hřiště i herna pro děti.

  Nikola

 • Jaroslava 18.11.2018 at 23:16

  Letos jsme moc necestovali, protože se nam narodil k dcerce kloucek…ale nejvice se mi libilo ubytovani v Praze Salabka. Obvykle bereme last minute. Je tam příjemná atmosféra, nádherné pokoje a naprosté cisto😊

 • Jana Seidlová 18.11.2018 at 23:16

  My letos strávili víkendy buď jednodenním výlety, nebo pod širákem, nebo na.chatě někoho ze známých, takže tip z letoška bohužel nedám :-(. Loni jsme byli v hotelu skicentrum v Harrachově a byla jsem příjemně překvapená velkým dětským koutkem, kde jsme se každý večer po výletě usadili na dost dlouho ;-).

 • efcza lexa 18.11.2018 at 23:17

  Za nás penzion Úkol v Jizerkách 🏔️

 • Martina 18.11.2018 at 23:21

  Chalupa Fryšávka ve Fryšavě 😉

 • Renáta Hovorikova 18.11.2018 at 23:24

  Nás okouzlil Kemp Veselý Habr u Plzně,krásné skryté místečko 🙂

 • Barbora Folkova 18.11.2018 at 23:26

  My jsme letos Čechy zanedbávali, ale byli jsme 2x v Německu a jednou v Rakousku, kde jsme našli ubytování taky přes Slevomat, v apartmánu ve Flattach. Okolí je moc krásné a ubytování bylo v pohodě.

 • Lucia 18.11.2018 at 23:30

  http://www.dvurhonetice.cz a hotel lesna ( ale ten je adult only, ale ako oddych od deti moc odporucam)

 • Alena Hájková 18.11.2018 at 23:35

  Letos jsme byli s holkama u moře, takže jsme ČR minuli. Ale z minulých let nás nadchnul Rezydencja Nosalowy Dwór z Zakopaném. Bylo tam krásné okolí, městečko s kavárnami a cukrárnami a v hotelu měli bazén a dětský koutek (spíš místnost) plnou hraček. V jídelně dětské židličky, talířky a příbory a všichni byli strašně milí i když se dcerka nechovala zrovna tiše. Penzion z dnešního článku také vypadá dobře, už se těším až na jaře zase začneme výletovat.

 • Lenka K. 18.11.2018 at 23:36

  My jsme letos nic moc nestihli, návštěva jedněch a druhých rodičů. Ale dříve se nám líbilo v malém penzionku Bajkovna v Novém Městě pod Smrkem, který jsme měli s kamarády jen pro sebe, a to bylo super. Je to tedy takové obyčejné, žádné extra vychytávky pro děti, ale ten klid, les kousíček, cyklistické vyžití, houby …

 • Andrea 18.11.2018 at 23:39

  Za tento rok tip bohuzial ziaden nepridam, kedze sme nikde neboli, resp. neprespavali mimo domu. Ale pred par rokmi nam bolo vyborne vo Vysokych Tatrach v Tatragolf Mountain Resort****

 • Bara 18.11.2018 at 23:45

  Farma Blaník.

 • Lada M. 18.11.2018 at 23:53

  My jsme letos byli v Krkonoších ve Strážném na Hříběcí boudě. Ubytování bylo skromnější, ale personál ochotný a sympatický. Byl to dobrý výchozí bod pro různé výlety. V příštím roce je čeká velká rekonstrukce, při které bude mimo jiné vybudováno velké dětské hřiště. Takže máme v plánu se někdy přijet podívat 😊

 • Jana 18.11.2018 at 23:53

  Nejvic v penzionu Uko. Dekujeme za tip!

 • Gisela 18.11.2018 at 23:55

  Za nas urcite hotel Ryzmburk,kam se radi zase vratime.

 • Marcela 18.11.2018 at 23:56

  Penzion u tří veverek v Lipové-lazně

 • Marie Smáková 19.11.2018 at 0:01

  Letos jsme jsme trávili čas u babiček a také na chatě kamarádky, což bylo skvělé!!! Deětem snad nic nechybělo:-)

 • Lucka 19.11.2018 at 0:11

  Nám se letos moc líbilo v hotýlku na farmě Blaník 😉

 • David 19.11.2018 at 0:42

  Pohádková vesnička Podlesíčko, kterou jsme jen navštívili, ale určitě chceme vyzkoušet i s ubytováním.

 • Martina Skočovská 19.11.2018 at 1:00

  Od té doby co máme dvě děti jsme zatím nikde nebyli, tak snad to příští rok napravíme.

 • Maru Formánková 19.11.2018 at 1:09

  My jsme letos bydleli v Šarovech U Černého kocoura. A byli jsme spokojení, klidná lokalita, útulný penzionek..

 • Katka Sormova 19.11.2018 at 2:25

  Nám se líbilo na Šumavě v rodinné kavárně Na Kvildě

 • Jitka 19.11.2018 at 5:48

  Kemp Jestrabi I. – Lipno.

 • Lucie 19.11.2018 at 5:58

  Absolutním favoritem se stal Penzion Rzehaczek v Dolní Lomné. Krásný penzion v nádherném prostředí.

 • Lucie 19.11.2018 at 5:58

  My jsme byli letos i loni na jaře ve Velkých Karlovicích v Beskydech, hotel Horal. Dcera si tam neskutečně užila termální bazén a stihli jsme i dost vyletí v okolí.

 • Pavla 19.11.2018 at 6:05

  My měli letos rezervovaný Penzion na Bělisku, ale manželovi zrušili dovolenou, a tak se nejelo nikam..

 • Michaela 19.11.2018 at 6:07

  Z naseho hutovani s detmi 2 a5 let jsme byli nadseni z ubytovani v Babyhause v dolni lomne opravdu i vasi rodince doporučuji 🙂 takove očekavani u dalsiho ubytovani pro deti asi nelze u nas zatim prekonat 🙂 a vaše vyleti byli super Farma noe a pohadkova vesnička podlesiurčite navštivime 🙂

 • Irena Durdilová 19.11.2018 at 6:24

  Míšo my plánujeme dovolenou od 12.1 a hledáme místo i v Harrachově. Takže trefa. Jen ty ceny. Dlouho i říkáme, že Slevomat neee, ale třeba už je doba zase jiná a frčí to. Nevím. Každopádně nám se strašně moc líbí v Apartmánu Lucy na Lipne. Krásné místo spousta aktivit pro všechny, jen drahé služby okolo. Ale ty nejsou občas potřeba. A letos jsme navštívili na základě vašeho zipu penzion na Bělisku. Tam bylo krásně..Sice lehce zmatená paní majitelka, ale ta příroda. A výlety. Krása.

 • Katka 19.11.2018 at 6:27

  Kemp Siofog v Maďarsku a Chalupa u Nováků u Třeboně 😉

 • Kateřina Kastnarová 19.11.2018 at 6:36

  Já jsem letos nikde nebyla. Byla jsem s nejmladší dcerou doma. Manžel se synem se vydali objevit České Švýcarsko. Penzion si bohužel nevybavim, ale z vyprávění a fotek vím, že příroda je tam úžasná.

 • Martina 19.11.2018 at 6:39

  My zatim s detmi zadnou srdcovku nenasli, ale v pristim roce urcite vyzkousime nektere z vasich tipu 😉

 • Jana 19.11.2018 at 7:03

  Penzion UKO v Bedřichově, Jizerské hory, který jsme navštívili letos v květnu. A protože počasí bylo jako v létě, bylo to naprosto dokonalé 🙂

 • Jana 19.11.2018 at 7:10

  Nám se letos nejvíc líbilo v kempu Vltava.

 • Adéla Šimková 19.11.2018 at 7:12

  Nás letos uchvátil kemp Sedmihorky v Českém ráji a určitě se tam ještě někdy vrátíme. A Míšo, moc děkujeme za další a další tipy na výlety 🙂

 • Hana Hospodková 19.11.2018 at 7:27

  Ahojky…:)
  V době prázdnin nebyl našemu chlapečkovi ani rok, takže jsme zatím nikam nevyrazili. V příští sezóně bych ale moc ráda na Vysočinu.

 • Bára 19.11.2018 at 7:41

  Máme rádi Pálavu aubytovaní jsme letos byli v chatce v kempu Merkur v Pasohlavkach

 • Jana 19.11.2018 at 7:52

  Penzion u Javoru v Albrechticích byla letos naše jediná dovolená v penzionu. Nebyl to top, ale funkci splnil parádně.

 • Andrea Mertová 19.11.2018 at 7:59

  Mne se moc libilo pohadkove bydleni v Podlesíčku 🙂 Tam se urcite jednou vydame.. Ale vsechno bydleni vybirate krasne..

 • Katka Hájková 19.11.2018 at 8:02

  Letos s čtyřleťačkou a miminem jsme byli jen v Orea Devět skal,kousek od Nového města na Moravě. Bylo to jen pár km od pohádkové vesničky i Kukyho stezky, v hotelu bazén a vedle velký rybník, moc jsme su to tam užili.

 • Bára 19.11.2018 at 8:05

  Nase cestovani je letos pomerne omezeno miminken, ktere donedavna cestovani moc neocenovalo, takze jsme toho moc nenavstivili a nic k doporuceni nemam 🙂 ale jeste bych letos chtela zajet do hotelu kempa v Beskydech, kde se nam vzdy libi 🙂

 • Tereza 19.11.2018 at 8:15

  Hotel Panorama u Blanska

 • Petra 19.11.2018 at 8:21

  Top favorita zatim nemam. Mame obytnou dodavku, takze si jezdime a zastavujeme, kde se nam libi, vetsinou mimo kempy. V zime se nam libilo na Chate Misecky v Krkonosich.

 • Kača M. 19.11.2018 at 8:33

  Naše chalupa v Jeseníkách alias Babahotel:-)))

 • Jana Provazníková 19.11.2018 at 8:40

  Horský Dvůr v Jizerkách – krásné prostředí, dětská jídla, milý majitel.

 • Lucie 19.11.2018 at 8:44

  Penzion Dvorce v Třeboni.

 • Petra 19.11.2018 at 8:49

  Letos v létě jsme týden strávili na jižní Moravě, Apartmán Max Novosedly. Soukromí, klid, maximální vyžití pro děti a dobré vínko na dosah, byli jsme moc spokojení 😊

 • Hana Svobodová 19.11.2018 at 8:51

  Hezký den, letos byl absolutním hitem penzion „babička z Moravy“. Zkrátka jsme letos kromě zahraniční dovolené trávili volné dny v létě právě tam – máme zde možnost vlastní bytové jednotky, skvělá zahrada, počasí přálo, co více chtít? A abych nezapomněla, ještě jsme si užili parádní týden na chatě Čerešňa v Čiernem Balogu na Slovensku. Tam bylo též bezva.

 • Marcela Jonáková 19.11.2018 at 9:00

  Letos jsme to s dětmi nestihli, tak snad příští rok

 • Petra Kulhanová 19.11.2018 at 9:01

  Letos jsme zůstali doma, na jaře se nám narodil další přírůstek do rodiny. Ale z minula mohu doporučit Equitana Hotel Resort ve Středočeském kraji – pro milovníky koní, dobrého jídla a wellnes paráda. Pro děti mají hřiště, vnitřní programy a samozřejmě lekce jízdy na koních:-)

 • Lucie Johaníková 19.11.2018 at 9:14

  Největším zážitkem letos rozhodně byla chalupa bez vody (neplánovaně – vyschla studna). Pro děti to byl veliký zážitek a pak byly jinde překvapené, že teče voda z kohoutku 😀 I pro nás dospělé to bylo poučné, že opravdu voda může dojít. Pár dní v létě to bylo dobrodružství a zábava, ale doma jsem si pak hodně vážila teplé sprchy.

 • Monika Sahebová 19.11.2018 at 9:31

  S detmi jsem letos letela.do.recka- zcela vyjimecne, a manzel se nyni zemeruje spis na neco ve stylu táboření na slovacke búdě, takze na dalsi vylety nezbyl cas a.nebyl.ani zajem.

 • Olga 19.11.2018 at 9:37

  Letos jsme s dětmi strávili pár dní v chatičce přímo pod Špičákem u Železné Rudy. Byla to naše první dovolená s oběma dětmi a už se těšíme na příští rok. Určitě se vydáme zase někam do hor.

 • diona.ea 19.11.2018 at 9:38

  Ubytování jsme byli pouze tzv. „z práce“ na chatě, takže typ nemůžu dát. Chtěla bych s malou někam na hory, aby viděla sníh a povozili jsme jí trošku na sáňkách, nejsem si totiž jistá, jestli bude v nížinách tolik sněhu, aby si to užila i tady.

 • Vendula 19.11.2018 at 9:48

  Nám se moc líbilo na Rusavě hotel Ráztka 🙂

 • Petra 19.11.2018 at 10:01

  Nejvice se nam libilo v penzionu Marcelka na Dolni Morave 😊

 • Jana Panáčková 19.11.2018 at 10:18

  My už jsme letos byli dvakrát v Babyhotelu Karolínka ve Vranově nad Dyjí. A klidně bych jela znovu. Zázemí pro děti dokonalé. Vnitřní i venkovní bazén. Výšlap na hrad i přehradu. No ideální fakt odpočinková dovolená.

 • Andrea J. 19.11.2018 at 10:18

  Nemohu si vynachválit baby friendly hotel Horizont v Peci pod Sněžkou 🙂

 • Karolína 19.11.2018 at 10:21

  My jsme letos byli v Hořících na Šumavě v penzionu Stará škola. Spíš jsme hodně výletovali a penzion měli jen na prespani a polopenzi. S obojím jsme byli spokojeni. Byl tam i dětský koutek a venku malé hřiště 🙂

 • Jana Anna 19.11.2018 at 10:23

  Stejně jako Vám se nám líbil penzion Rejžák- byli jsme i ve stejném pokoji jako vy a moc rádi bychom se tam vrátili v zimě 🙂

 • Michaela 19.11.2018 at 10:39

  Ahojky. My letos největší úspěch v apartmánech PRIM v Bedřichově 🙂

 • Renata Ševčíková 19.11.2018 at 10:42

  Letos jsme taky nikde nebyli, tak moc tipů nemáme, na fb komentuji a sdílím jako Renata Ševčíková

 • Iva 19.11.2018 at 10:55

  My jsme letos asi nikde v penzionu nepřespávali …. z vašich výletů mě nejvíce zaujal tento https://www.penzionvesrubu.cz/

 • Veronika Skalská 19.11.2018 at 11:03

  Pro nás byl letos TOP Wellness hotel Windsor ve Špindlerově mlýně s obrovskou dětskou klimatizovanou hernou (což se při 37 stupních venku doopravdy hodilo). Skvělé bylo i wellness, kam jsme chodili s dcerkou na 2 hodiny denně a i v restauraci byli na děti skvěle připraveni 🙂

 • Jana 19.11.2018 at 11:28

  Za nas jedine penzion „Babička“ 😀 (v penzionu jsme s malym jeste nebyli) 😉

 • Katka 19.11.2018 at 11:34

  Letos jsme toho moc nestihli, v létě se nám narodil 2. syn, ale většinou vybíráme ubytování s kuchyňkou. Sice si od vaření neodpočnu, ale vzhledem k našemu vybíravému malému strávníkovi je to jednodušší. Letos například ubyt. v soukromí v Podhradí u Luhačovic.

 • Veronika 19.11.2018 at 12:19

  Nam bylo letos uzasne v penzionu Korálek na nasi milovame Sumave. Skoda, ze maji furt plno.

 • Katka Röslerová 19.11.2018 at 12:30

  V ČR máme nejoblíbenější ubytování se skvělou kuchyní v MAMAhotelu mé mamky 😀 dokonce i s hlídáním dětí. Na podzim jsme byli v penzionu Zivka na Slovensku.

 • Katerina Bednarova 19.11.2018 at 12:43

  Za nás je v ČR dlouhodobě dobra volba Rekreační středisko Drhleny v Českém ráji (obzvlášť pro děti je to moc prima), častěji vyjizdime na chaloupky s kamarády, případně shanime ubytování přes Airbnb. A v zahraničí jsme byli letos nadšeni z kempu Kovacine na chorvatském Cresu.

 • Sona 19.11.2018 at 12:51

  Farma Noe vypadala úžasně!! Ale i ostatní tipy jsou lákavé 🙂

 • Hanka 19.11.2018 at 12:52

  Moc se nam libilo v Arealu na mlyne v Kozlovicich.

 • Nikol 19.11.2018 at 12:52

  Snazime se synka hodne vest k prirode a k pobytu v ni,proto letos zadne hotely ani pensiony,objizdeli jsme kempy a spali pod stanem.Jestli bylo misto,kde se nam a hlavne klukovi libilo,byl to kemp na Male skale.Obycejny,zadna extra trida,vody v Jizere malo,ale synek byl nadseny.

 • Eva 19.11.2018 at 13:19

  Letos se nám sesypalo auto, takže cestování šlo stranou 🙁 Krásný podzimní čas!

 • Martina Leontynka Amalka 19.11.2018 at 13:33

  Letos sme byli jen na skok v Praze jinak spis po výletech. Dodelavame domeček,terasa zblajzla spoustu penez do toho zkouším podnikat z domu. Tato výhra by se nám hodila…a konecne bychom si s manželem a holkama odpočinuli a třeba i viděli sníh 😀 u nás uplne na jihu pod vinohrady ho moc neuzijeme.

 • Eliška Dadáková 19.11.2018 at 13:42

  Za nás to letos byl Sportpenzion Pohoda. I když jsme měli nějaký problém s personálem, tak ubytovani a okoli penzionu super.

 • Terka 19.11.2018 at 13:51

  Dvůr Hamr v Lužnici u Třeboně. Byli jsme tam už podruhé a určitě ne naposledy. 🙂

 • Kateřina 19.11.2018 at 14:04

  Apartmány Schonnbrun ve Vídni, se 3 dětmi jsme měli dostatek prostoru, byli jsme blízko ZOO a zámecké zahrady.

 • Katka 19.11.2018 at 14:10

  Skvělé je to na farmě v Rytířově Lhotě. Sympatičtí majitelé, ubytování skromnější, ale čisťounké a to jídlo! Domů jsem se vracela s dvěma kily navíc 😀

 • Jindřiška 19.11.2018 at 14:15

  Penzion Tuček v Adršpachu 🙂

 • Petra Bemová 19.11.2018 at 14:15

  My s cestováním teprve začínáme a letos jsme byli na Slovensku ve Žiaru a ubytováni jsme byli v privátě Bellis. Bylo nás tam víc a měli jsme celou chatu pro sebe. Mají tam vše, co člověk potřebuje a hlavně prostředí je nádherné.

 • Jana F. 19.11.2018 at 14:41

  V Krkonosich jsme my ryzi Moravaci jeste nebyli. Letos nam dovolena nevysla, ale mesic jsem byla s klukama v laznich Luhacovice a je to tam moc hezke 😉 Vloni jsme byli v Jesenicich v Apartmanech pod Sokolkou a dojem silne rozpacity. Majitele nebyli prilis horlivi, jsme nastaveni na vstricny pristup a baby friendly to moc nebylo. Kdyzjsme chteli vyuzit trampolinu na zahrade, dozvedeli jsme se,ze je provnoucata a bazen je jen za poplatek? Na druhou stranu ohniste i skluzavka byla volne pristupna… Kvůli detem mne taky vadilo nastaveni bojleru snad na 90 stupnu, tekla opravdu varici voda, coz doma nemame. Zidlicky nebyly, hracky zadne, nocnik jsme vezli a dobre udelali. Tak na silvestrovský vikend party kamaradu ok, pro male deti by to chtelo vyladit. Poradek ma clovek zaridit sam pri odjezdu,asi by meli zkontrolovat, dodrzeni, protoze moje astmaticke deti se dusily a musela jsem vse vytrit hned po predani, aby mohly fungovat. Ale vylety po okolibyly paradni, pocasinam vyslo a po vychytani par nedostatku jsme si dovolenou moc uzili.

 • Karolína 19.11.2018 at 14:54

  Nám se moc líbila chata Sokolka v Krkonoších. Uprostřed přírody a hlavně s partou kamarádů si pobyt maximálně užili rodiče i děti 🙂

 • Renata Vytlačilová 19.11.2018 at 15:01

  Doporučuji Hejlův mlýn 🙂

 • Zdenka 19.11.2018 at 15:16

  Hotel Adam na Vaše doporučení. 😉

 • Leni 19.11.2018 at 15:25

  teda, tak tohle je pecka, strašně bych chtěla vyhrát!
  nám se úplně nejvíc líbilo „u ceďora“ – překrásná chalupa v orlických horách, úžasná paní majitelka. pořád přemýšlím, kdy se tam zase vrátíme, já bych jela hned, ale bohužel to není úplně skvěle dostupné vlakem, takže jsem odkázaná na manžela a odvoz autem 🙂
  a v lednu se chystáme do jonáše dík vašemu článku, a to se teda těším hrozně.

 • Jana 19.11.2018 at 15:47

  My byli letos v Jizerských horách, chalupa Albrechta, krásné místo, pěkné ubytování, trochu strmé schody k ubytování pro malé děti, ale nebyl problém to zvládnout. Neprojeli jsme to tam v okolí celé, takže bysme se tam určitě rádi vrátili a podívali se na to co jsme nestihli.

 • Jana 19.11.2018 at 16:33

  My jsme letos tedy nikde nebyli, ale příští rok už se chystáme s oběma cvrčky alespoň na nějaký víkend 🙂

 • Hana Dlouhá 19.11.2018 at 17:17

  nám se líbilo v campu v Boskovicích a pak jsme v průběhu roku různě asi 3x přespali, a pokaždé to byl horor, takže to spíš já načerpán dopuručení 🙂

 • Petra 19.11.2018 at 17:46

  Nádherné místo Penzion U Kulky Kyjov 🙂

 • Dita 19.11.2018 at 18:54

  Nebyli jsme letos, ale pro mě top ubytko vhodné pro děti: https://www.hotelpeklo.cz/.

 • Lenka 19.11.2018 at 19:41

  My vetsinou jezdime s kamarady na chaty/chalupy. Do penzionu ci hotelu vubec. Hodne se nam libila chata Pod Sokolim hrbetem II u Jeseniku. A uzasne bylo stanovani jen tak nadivoko na louce pod rozhlednou Karasin 🙂

 • Katka 19.11.2018 at 19:50

  Letos se mi asi nejvíce líbil míni hotel ve strážníci, který měl svoji vlastní kavárnu a dělali naprosto výborne kafe! A taky byl hned u cyklostezky, tak se dalo jezdit na výlety 🙂

 • Hana Pribylova 19.11.2018 at 20:02

  Naprosto uzasny penzion Lipovy kvet v Dolnich Dunajovicich – jizni Morava … nejkrasnejsi tyden na Morave, byo tam vse – uzavreny dvur pro deti, nadherna prostorna pergola s grilem, prostorne ubytovani a vybavena kuchyn …

 • Veronica 19.11.2018 at 20:10

  Nikde jsme nebyly, takze neni nic k doporuceni. Zatim delame jen vylety po horach, na polivku a dom 😀

 • Kamila 19.11.2018 at 20:24

  Dcerkám se nejvíce líbilo na Farmě Blaník, v penzionu Uko a stanování v naprosto retro kempu Podhradí 🙂

 • Lenka 19.11.2018 at 20:24

  Rada se necham inspirovat, jelikoz jsme d dcedkou zatim nikde nebyli. Cas.na zmenu! 🙂

 • Lenka 19.11.2018 at 20:31

  Byli jsme v Lázních Kostelec u Zlína – dcera nadšená z bazénu, vířivek a z animačního programu. My dospělí jsme měli výhrady, ale dítěti to zážitek nezkazilo 🙂 rádi bychom se letos podívali někam jinam, tak si budeme držet palce.

 • Martina 19.11.2018 at 20:33

  My jsme si letos užili dovču na Kvildě a bylo tam krásné. Je to bezva výchozí bod pro spoustu výletů. Bydleli jsme v penzionu Kilián, kde to bylo fajn..

 • Jirina 19.11.2018 at 20:35

  Vodácké výlet na Ohri,kazdy kemp byl velky zazitek…;-)

 • jitka kubíčková 19.11.2018 at 20:46

  My si letos užili absolutní soukromí a ticho na cholupě Zlaté písky v Nových Křečanech u Českého Švýcarska. V okolí jsou úžasné výlety a stačí í být jen na loďce na rybníku před chalupou a večer grilovat masíčko nebo špekáčky.

 • Iva Sedláčková 19.11.2018 at 20:47

  Za nas jelenni chata v jizerkach a od vas tip na dum Jonáš 🙂

 • Kata 19.11.2018 at 20:52

  Letos jsme na přelomu února a brezna vyrazili do penzionu Logla v Peci pod Snezkou a byli jsme nadšení! Vyborne jídlo, cisto, všude kousek. I když jsme chytli ten nejmrazivejsi týden, užili jsme si to na maximum a v únoru se chystáme zase!

 • Lenka 19.11.2018 at 20:52

  Letos se nám nejvíc líbila chata Vydra v Křemži. Příští rok jedeme znovu 🙂

 • Kateřina Vítů 19.11.2018 at 20:58

  Chata Sněženka ve Ždárských vrších

 • Lucie Kiliánová 19.11.2018 at 20:59

  My jsme letos penziony úplně minuli. Loni jsme předělali naše Berlingo, aby se v něm dalo spát a letos jsme vyrazili na dovču po Jeseníkách stylem, kde nás zastihne tma, tam zalezeme do auta. A bylo to parádní. Takové spaní přímo pod vodopády Bílé Opavy byl parádní zážitek. A letos rozhodně ne jediný…. Užívali jsme to, jelikož až kluci krapet povyrostou, asi budeme muset koupit nějaký delší vůz 😀
  Krkonoše jsou moje srdcovka a děkuji za další tip.

 • Lucia 19.11.2018 at 20:59

  Letos v cechach nic, pouze u more. Ale planujeme pres zimu lyze, tak by to bylo supr

 • Monika Bokišová 19.11.2018 at 20:59

  V penzionu paní Kadeřávkové na Vysočině.

 • Marie 19.11.2018 at 21:00

  Opet moc hezky napsano a popsano. Diky Miso za tip. Bohuzel v tomto terminu budeme cekat capa, takze se nezapojim. Ale tip na vylet urcite nekdy v budoucnu vyuzijem. Dekujeme.

  • Míša 19.11.2018 at 21:34

   Milá Maruško,

   já moc děkuju, že i přesto si najdete čas a komentář tu necháte 🙂 .
   Čáp přináší jen krásné uzlíčky, takže moc gratuluji a těším se třeba na kurzu 🙂 .

   Krásný večer
   Míša

 • Marcela 19.11.2018 at 21:01

  Tak mi to letos zvládli jen po příbuzných, nikde jinde jsme se letos neubytovali. Ale příští rok to snad už bude lepsi, holky větší, stěhování za námi, tak se třeba někam i podíváme 👍🏻😊

 • Petra 19.11.2018 at 21:04

  Hotel Tvrz Orlice

 • Bastera 19.11.2018 at 21:04

  My letos začali stavět, takže jsme nikde moc necestovali, no nejlépe bylo u babičky (mojí mamky) na chalupě na zahradě 🙂

 • Zuzana 19.11.2018 at 21:09

  Letos jsme se místo cestování museli zaměřit na rekonstrukci domu a udělat holkám pokojíček, který nám chyběl, tak jsme byli jenom na víkendovém pobytu na Slovensku a ubytování jsme byli v Bešeňové v apartmánech Miluška, kde se nám hodně líbilo 🙂

 • Věra 19.11.2018 at 21:13

  Letos jsme hodně výletovali, ale jen jednou s ubytováním v penzionu. Dětem se asi nejvíc líbilo, když jsme babičce a dědovi týden hlídali dům a slepice a tetě psa

 • phn 19.11.2018 at 21:15

  Penzion Agata…

 • Bára 19.11.2018 at 21:20

  Z letošního léta můžu doporučit jen porodnici, shodou okolností nedaleko od Harrachova:-). Ale minulý rok jsme byli moc spokojeni v kempu Zákoutí v Orlických horách.

 • Pavla 19.11.2018 at 21:28

  Hotel Kristián na Šumavě byl úžasný. Spokojenost!!!

 • Eva 19.11.2018 at 21:28

  Kemp u Základny v Rychlebských horách.

 • de benedetto 19.11.2018 at 21:31

  TAK TOMU RIKAM VYHRA 🙂 BYDLET HNED U SJEZDOVKY JE SUPER. cHTELA JSEM SE ZEPTAT ZDA V CLANKU NENARAZITE NA REZIDENT HARACHOV Z HLEDISKA DOJIZDENI 🙂 CHYSTAME SE TAM A SPOLEHAM NA VLEK U UBYTOVANI ….JAKY JE PROSIM? DEKUJI

  • Míša 19.11.2018 at 21:32

   Dobrý večer,

   ne ne to vůůůůbec, ten je super a máte sjezdovku u baráku 😀 , tam se vám bude s dětma líbit.
   My dojížděli z Adama ve Špindlu, tam se nedá jinak než skibusem a to byl solidní vopruz se přiznám 😀 .

   Krásný večer Jitu

 • Kristýna 19.11.2018 at 21:34

  Letos jsme stihli s dětmi jen víkend na Vranovské přehradě ubytování Pod Cornštejnem. Přijatelná cena, krásné prostředí s úžasným výhledem, penzion je nově rekonstruovaný. Každý pokoj má k zapůjčení loďku v ceně ubytování.

 • Klárka Z. 19.11.2018 at 21:34

  My jsme letos s naší bandou byli unesení z Penzionu Sarton v Lukově 🙂

 • Lucie 19.11.2018 at 21:36

  My letos jen chaluparili a ted na podzim zvladli jeden vikend bez deti, ale vratime se tam i s nimi! Dobcicke rybnicky, ubytovani v typy! Nadhera! 🙂

 • Hanka 19.11.2018 at 21:38

  Penzion U Kance v Jeseníkách.

 • Hanka 19.11.2018 at 21:40

  Moc krásný je hotel Ovčárna pod Pradědem – family friendly, pěkný dětský koutek, spousta programu pro děti a nádherná krajina okolo.

 • Daniela 19.11.2018 at 21:41

  My výletujeme hodne, ale večšinou nás vietor zaveje do Poľska alebo do maďarska, sme totižto milovníci teplých termálnych vod :D. Takže dám typ na pekné ubytovanie pre veľku skupinu ľudí v Domkoch Tybet v Poľských tatrách http://tybetbukowina.pl/?fbclid=IwAR09jhe97y2Kdp3DVKv2X07Tv6hd0by8Bc5XdZ7cgK2u7dgvfilsMvKfjYE

 • Petra 19.11.2018 at 21:41

  My jsme letos v Čechách podnikali jen jednodenní výlety, ale příští rok to už snad bude jiné.

 • Terka 19.11.2018 at 21:45

  My jsme letos nebyli v penzionu nebo hotelu, ale s kamarádkama jsme si pronajali chaatu v Sudíne v Orlickcých horách a super! Hlavně skvělé vyžití pro děti tam bylo.

 • Andrea 19.11.2018 at 21:57

  S malým mimčem jsme letos podnikali jen jednodenní výlety, hlavně do Polska, které máme poblíž. Se starší dcerou jsem však byla na víkend v Zakopaném v PL a tam to bylo supr supr!

 • Martina Boučková 19.11.2018 at 21:58

  Uplne nejvice Camp Melnik 🙂

 • Petra 19.11.2018 at 22:00

  My co se ubytování týče nejsme vůbec nároční, jde nám spíše o okolní přírodu. Místo, které na mě zanechalo dlouhodobý dojem je Neratov.

 • Ivona 19.11.2018 at 22:04

  Tento rok jsem toho moc zajímavého neprocestovali, ale z minulého roku můžeme doporučit Camping al Sole u Lago di Ledro v Itálii, jen kousek od Gardy a s o něco teplejší vodou pro koupačku 🙂

 • Tereza Krestova 19.11.2018 at 22:10

  Podzim mame radi a vetsiniu jezdime prave v tomto obdobi na dovolenou. Vsude je mene lidi a muzete si toho uzit vice. My letos byli na dovolene v Liberci a ja se synem na kempu s nekolika maminkami a detmi v Ostrozske Nove Vsi, kde jsme bydleli ve Slovackem dvore a muzu jen doporucit. Na vyber nekolik druhu ubytovani, pujcovna kol,kolobezek, minigolf, basketbalovy kos a pro deti hriste. Kuchyne taky vyborna.

 • happy mum 19.11.2018 at 22:22

  Líbilo se nám na welnes Chatě Jana. A ve vodáckém kempu Branná

 • Hanka 19.11.2018 at 22:23

  My letos byli v kempu na Lipne, ten bych ale uplne nedoporucila… za to loni mame za sebou dovcu v kempu Pecka a tam bylo moc fajn 😉 a zazitku ze slevovych portalu mame hafo, treba takovy hotel, kde jsme byli posledni hoste a po nas ho proste zbourali 😀

 • Míša 19.11.2018 at 22:33

  Krásné ubytování v zimě v Koutech nad Desnou je Chata Kouty, nově zrekonstruované apartmány, útulné: https://www.chatakouty.cz

 • Lucie 19.11.2018 at 22:34

  Letos jsme byli spokojeni v penziónu Milada ve Vsetatech- děti dostaly od Jeziska vstup do Mirakula , tak jsme spojili s pozváním Prahy. Paní byla velice milá, vše osobně vysvětlila Domeček čistý s upraveným dvorem a možnosti grilu. Jinak jsme zkusili Madarsko a i tam bylo fajn, ale spíš zážitky.

  • Lucie 19.11.2018 at 22:36

   Spatna adresa opraveno googlem

 • Zdeňka 19.11.2018 at 22:34

  Letos jsem chtěla jet do dlouho obdivovaného penzionku U Serváce v Jeseníku, bohužel to byl datum jediné zářijové vychřice, takže někdy příště.

 • LuciRei 19.11.2018 at 22:37

  Letos jsme byli moc spokojení v kempu ve Strážnici a uplná pecka to byla v Klentnici na Kafé Fara.

 • Míša 19.11.2018 at 22:55

  My letos jen objížděli chalupy….

 • Sarka 19.11.2018 at 22:56

  my byli zase po roce na Kozi farme u Nydrlu v Cervene Vode. Je to tam proste parada!:)

 • Denisa 19.11.2018 at 23:13

  My jsme byli letos v porodnici – nejlepší odpočinek! 🙂

 • Ladka 19.11.2018 at 23:20

  Ahoj, letos jsme byli na Šumavě, u známých v Železné Rudě a bylo to tam dokonalé. V okolí je spousta možností ubytování. Laďka

 • misa 19.11.2018 at 23:29

  my mame od jara do podzimu sezonu, takze dospeli pracuji a syn byl spokojeny u babicky na Vysocine 🙂

 • Katka K. 19.11.2018 at 23:52

  V CR to byl hotel SportArtCentrum v Prostredni Becve. Vratili jsme se sem ppdruhe a pristi rok nejspis pojedeme zase :-).

 • Gabriela 20.11.2018 at 0:16

  Na fare v Kasperskych horach jsme se citili jako doma.

 • Kami 20.11.2018 at 0:34

  My nikde moc nebyli, takže já spíš budu lovit ve vašich článcích a komentářích ostatních inspiraci, kam bychom mohli vyrazit příští rok. Pokud teda vůbec vyjde nějaká rodinná dovolená 😀

 • Bara 20.11.2018 at 1:47

  Letos nebyly žádné velké cestovní plány, rozrostli jsme se o nového cestovatele, ale o to víc jsme si to užili v penzionu na Bělisku, moc děkujeme za inspiraci. V Krkonoších jsem nikdy nebyla, tak třeba se tam podíváme☺️

 • Jindra 20.11.2018 at 2:11

  Nám se nejvíc líbila péče v Torre del Golfo, v Kalábrii.

 • Štěpánka 20.11.2018 at 3:04

  Zdar nad Sazavou, V kapli, skveli majitele, dobre jidlo., rodinna atmosfera…

 • Katerina Kmecova 20.11.2018 at 3:57

  Muzeme doporucit Famoz club, apartman i vybaveni (vcetne vnitrniho bazenu) super, jen na jidlo bych doporucila zaskocit jinam,pripadne vyuzit mistni ohniste ci gril.

 • Hajkova Denisa 20.11.2018 at 7:16

  Celkove dolni morava a hotel Vista… penzion Terezka.. 🙂 je tsm spousta atrakci pro deti.. 🙂

 • Miška 20.11.2018 at 7:40

  Letos jsme byli na dovolené v Itálii a cestou zpět jsme měli sjednané ubytování v Rakousku Golf & Ski – Apartmány – Zell am See. Skvělá paní, která mluví slovensky, to pro nás bylo velké plus. A při zimní dovolené Alpinhaus v Tauplitzu. A v Čechách jezdíme po kempech i penzionech a letos jsme byli všude spokojeni. Michaela – sdílím

 • Martina 20.11.2018 at 7:53

  Nám se líbilo v hotelu Jánošík v Liptovském Mikuláši, ubytovaní jsme tam byli už podruhé a nemůžu si stěžovat, i co se týká péče o děti, byli moc milí.. Většinou se snažíme hledat ubytování i s bazénem, aby se kluci vyřádili.

 • Jana 20.11.2018 at 8:03

  My moc hotely a penziony nevyhledáváme, většinou jsme někde po kempech a nejvíce se nám s dětmi líbilo ve stanu v „divočině“ 😀

 • Verča 20.11.2018 at 8:20

  Nám se líbilo v penzionu Sázava v Sázavě 😉

 • Raduš Šmitalová 20.11.2018 at 8:34

  Kempy jsou pro nas nej, hlavne ty s minimem vybaveni, odlehle u lesa, kde jsme skoro sami. Ale objevili jsme super rodinny penzion v Jizerskych horach (chata Jizerske hory v Josefove dole), ktery je maximalne prizpusobeny detem.

 • Sabina 20.11.2018 at 8:38

  Letos jsme sice nikde nebyli, jezdili jsme jen na jednodenní výlety, ale loni se nám líbilo v Apartmány na vršku.

 • Petra 20.11.2018 at 8:41

  Penzion Marie Zumberk 🙂

 • Aneta V 20.11.2018 at 9:07

  Nám se libilo v penzionu Světla v Českém ráji:)

 • Gabriela 20.11.2018 at 9:32

  Letos v létě jsme byli též v Harrachově 🙂 Moc se nám tam líbilo, byli jsme tam poprvé, ale určitě né naposled. Bydleli jsme v hotelu Svornost, v mezonetovém rodinném pokoji a byla to paráda! Jinak se nám s dětmi velmi líbilo na Sepetné v Beskydech, v Terezce na Dolní Moravě, na Friesových boudách v Krkonoších a moc fajn bylo i Zátiší ve Špindlu. Vždy vybíráme ubytování, aby tam bylo i něco pro děti – hernam, koutek, hřiště …. a zatím se nám dařilo. Ještě jsme nebyli nikde nespokojeni.

 • Lucie 20.11.2018 at 9:42

  My máme teď malé miminko, takže nejdřív těhotenství, pak šestinedělí, takže jsem jen doma nebo na chatě..ale příští rok už to snad půjde!!

 • Karolina 20.11.2018 at 9:42

  Babyhotel Karolinka ve Vranově nad Dyjí byl moc fajn pro rodiny s dětmi 🙂

 • Eva K. 20.11.2018 at 9:59

  My jsme letos ještě nikam nevyrazili, ale už jsem doma hlásila, že bychom od příštího roku měli začít objevovat Česko a těším se na to. Doufám, že začneme v jižních Čechách, tam mě to láká nejvíc 🙂

 • Anna Michlová 20.11.2018 at 10:08

  Zas tolik hotelů s dětmi naježděno nemáme, ale každoročně jezdíme banda maminek na Hotel Horník na Vysočině. Je nás celkem dost, takže kriteria pro ubytování máme trošku uvolněné a spíš nám jde o kapacitu, ale sem se vždy pohodlně vlezeme, mají zde hřiště pro děti, velikou trampolínu, možnost využívat ohniště na opékání buřtů, za hotelem rybník a jsou na nás hodní.

 • Pepe Peťula 20.11.2018 at 10:26

  Teprve inspiraci sbírám a těším se,že od příštího roku bych mohla se syny také trošku cestovat,tak snad se zadaří 🙂

 • Jana Šlesingerová 20.11.2018 at 10:27

  My jsme letos bydleli přímo v oboře Hluboká nad Vltavou.😘

 • Eva 20.11.2018 at 11:14

  Nám se nejvíc líbilo ve Švýcarské boudě ve Špindlu. Malé pokoje, ale my jsme stejně byli pořád venku:-)

 • Bára 20.11.2018 at 11:21

  Velice se nam libilo na Vevercim dvore v Roseci u Jindrichova Hradce.

 • Eliška Gřešková 20.11.2018 at 11:53

  Nám se líbilo v Beskydech stará Ameryka https://www.hotelameryka.cz/cs/

 • Lucie Plšková 20.11.2018 at 12:01

  Moc se nám líbilo v hotelu Družba v Nízkých Tatrách, kam jsme se s dětmi vydali vlakem a byla to super týdenní výprava!

 • Alena Trechová 20.11.2018 at 12:07

  Co jezdíme s dětmi, tak nelepší to pro ně bylo asi v Orea 9 skal. Jinak ale preferujeme spíše pronájem chaty.

 • Andrea D. 20.11.2018 at 13:04

  My jsme letos byli pouze v Hluboké nad Vltavou, v penzionu KA.PR. Myslím, že to bylo též přes slevomat.

 • Simona M. 20.11.2018 at 13:07

  my spokojenost penzion Quattro v pošumaví. pro skupinu spřátelenýc rodin ideální.

 • Bára 20.11.2018 at 13:21

  Zatím jsme s přírůstkem zvládli jen “mama-hotel” – z obou stran. Spokojení tam jsme vždy 😇. Testování baby-friendly míst tedy až časem.

 • Šárka 20.11.2018 at 13:53

  Za nás mohu vřele doporučit penzion Bavlnka ve Dvorech nad Lužnicí. Velice příjemné místo, velmi ochotný pan majitel, super venkovní i vnitřní herna, skvělá kuchyně. Určitě jsme tam nebyli naposledy.

 • Štěpánka 20.11.2018 at 13:57

  Letos jsme cestovali pouze zkraje roku, neb v létě se nám narodil druhý potomek. Byli jsme s rodinou v Orlických horách na chalupě Olešnice. Byli jsme moc spokojeni.

 • Míša 20.11.2018 at 14:06

  My letos jednoznačně Kemp Děvín. Sice prosty ale okolí uzasne.

 • Noemi Vankova 20.11.2018 at 14:19

  Nam se libilo v Roznove v apartmanech Hazovsky dvur a v Čiste v Krkonosich apartmany U Tlustych. Oboje ubytovani bylo hezky vybaveno pro rodiny s detmi.

 • Hanka 20.11.2018 at 14:36

  Letos jsme byli na pár dní na Dolní Moravě v hotelu Vista.

 • Radka 20.11.2018 at 14:42

  „Penzion“ u babičky 😀 Tam je to super.

 • Tereza Vykydalova 20.11.2018 at 15:18

  Nám se letos hodně líbilo v Podkrkonoší v apartmánech na Farmě Basarovych. Vřele doporučuji hlavně rodinám s dětmi. http://www.farmabasarovi.cz/ubytovani.php

 • Evca 20.11.2018 at 15:27

  Jee, my letos byli zrovna poprvé za cely život v Krkonoších- spíše ale podhůří, v Javorníku, ubytování přes Krkonošsko chalupy… božský klid, bez velkých turistických davu, stylová chalupa, zahrada s piskovistem a houpačkou pro děti, místní zvířata. Ta oblast Harrachova nás ještě snad někdy čeká ;).

 • Květa Hanáková 20.11.2018 at 15:28

  Hotel Synot ve Starém městě u Uherského Hradiště

 • Denisa Jenčovská 20.11.2018 at 15:31

  My si letos užívali v penzionu a minipivovaru v Račíně a líbilo se nám tam a těch prima možností na výlety po okolí 🙂

 • hanka 20.11.2018 at 16:01

  musím se přiznat, že s dovolenou jsme dost na štýru, a tak jsme si letos vystačili s naší zahradou, kde jsme si postavili stan a přespávali jsme tam 🙂

 • Daniela 20.11.2018 at 16:22

  Penzion Jirinka v Dolní Moravě, skvělý penzion pro rodiny s dětmi, komfortni, nove a hlavně čisté ubytování. A tolik možností na jednom místě co nabízí jsme ještě neviděli. Mimo sezonu za příjemnou cenu.

 • Michaela Pušová 20.11.2018 at 17:48

  letos jsme se nikam do penzionu nedostali a dali přednost chalupě s nejlepší obsluhou: babičkou a dědou 🙂 Ale jinak vzpomínáme na hotel Vista, jako na dětský ráj 🙂

 • Ivča 20.11.2018 at 18:06

  Milá Míšo,my jsme se letos toužili podívat do Resortu Hulín ve Středních Čechách. Resort nás zaujal nejen nabídkou a tím,že mají zvířátka,ale i akcemi a kuchyní. Bohužel v době naší dovolené neměli volné dny na alespoň čtyřdenní pobyt,neboť se v areálu konají i svatby. Mrzí nás to,ale snad se nám poštěstí na jaře/létě 2019. Díky za Váš adventní kalendář a blog.

 • Michala 20.11.2018 at 18:16

  My jsme letos nikde nebyli:( zato proběhlo
  stěhování…

 • Petra Chmelíčková 20.11.2018 at 19:36

  Dobrý večer Míšo, my letos byli „akorát“ v Itálii v Kalábrii, residence Sciabache a tam se nám teda líbilo moc. V Česku, spíš jednodenní výlety …. Příští rok se doufám polepšíme! Komentuji a sdílím na fb. Díky P.

 • Barča 20.11.2018 at 19:42

  My jsme letos nikde nebyli. Dovolenou plácáme na prarodiče, protože oboji bydlí daleko

 • Tereza Čechová 20.11.2018 at 19:54

  Penzion U Kostela Hnanice 🙂

 • Ivana 20.11.2018 at 20:13

  Moc se nám líbilo v Penzionu U Lípy v Arnolticích u Děčína – krásné místo, veliká zahrada, milí majitelé a výborná kuchyně 🙂

 • ella 20.11.2018 at 20:18

  statek Blaník, jezdíme tam už několik let

 • Nikol Tureková 20.11.2018 at 20:21

  Welness Hotel Vista Dolni Morava

 • Petra 20.11.2018 at 20:34

  My letos cestovali karavanem, tak tip asi úplně nedám. Ale vlastně jo:) V NMNM blízko stadionu penzion Eliška. Krásné ubytování. Za penzionem les, nedaleko 2 rybníky, single-tracky. Určitě jsme tam nebyli naposled. Na blogu mě hodně zaujal článek na Jonáše. Ráda bych se tam třeba už příští rok podívala:)

 • Ludmila Syrůčková 20.11.2018 at 20:51

  Super pobyt jsme zažili letos v Hotelu Padre v Ostravě, úžasné pokoje, výborná zážitková gastronomie i moc pěkné chování k dětem.

 • Jana Černotová 20.11.2018 at 21:00

  My se zamilovali do Chalupy Valassko na Halenkove. Letos jsme tam byli podruhé a rozhodně ne naposledy.

 • Alžběta 20.11.2018 at 21:03

  Na výšinkách v Jetřichovicích. Rodinný penzion s výbornou domácí kuchyní.

 • Libka 20.11.2018 at 21:05

  Pokaždé jedeme jinam, tak těžko říci.

 • Libka Smyčková 20.11.2018 at 21:06

  Pokaždé jedeme jinam, tak těžko říci.

 • Tereza 20.11.2018 at 21:25

  Penzion Modry Pavilon, Horni Mala Upa🙂

 • Táňa R 20.11.2018 at 21:34

  Hehe, letos zcela nedětsky kemp pod Templštýnem. A proč? Protože jsem tam byla na super výcvikovém psím táboře a k tomu bez dětí! 😀

 • Markéta 20.11.2018 at 21:37

  Dobry den
  Máme tři děti.. takže těžko se hledá místo kde nas se zlobidlama ubytuji proto jezdíme vždy do baracku ale letos jsme jeli do Špindlerova mlýna do hotelu Palace club s all inclusive a musím teda opravdu pochválit a dokonce planujeme že pojedeme ještě jednou.. všem doporučuji 🙂

 • Lucie 20.11.2018 at 21:49

  Dcerka měla v létě dva roky a největší zážitek pro ni byl spaní v teepee v kempu Pasohkavky. 👍

 • Věra 20.11.2018 at 22:07

  letos se nám líbilo v Penzionu Rzehaczek v Dolní Lomné 🙂

 • Radka Stehlíková 20.11.2018 at 22:08

  Líbilo se nám v Adršpachu Penzion u Kozaru

 • Jana Stecová 20.11.2018 at 22:28

  V ČR moc neporadím, ale na Slovensku třeba Hotel Bschledka v Bielanských Tatrách.

 • Alice 20.11.2018 at 22:32

  Letos jsme byli pouze v zimě v apartmánovém domě Pasťák v Koutech nad Desnou v Jeseníkách, kde se děti mohli vyřádit na zasněžené zahradě, pokud se zrovna nebobovalo a nevýletovalo, jinak v létě se narodila dcerka, tak to jsme výletovali jen poblíž bydliště..penzion vypadá krásněě..

 • Lenka 20.11.2018 at 22:43

  Dobrý večer, nám se nejvíc líbilo u jednoho soukromého ubytovatele ve Frymburku.

 • Marie Kubáčová 20.11.2018 at 22:48

  Nám se letos líbilo na Pálavě v penzionu Mlýn Sedlec. A pak nedáme dopustit na každoroční dovolenou spojenou s výstavou našich psů, která byla opět na druhém konci republiky a to v Chomutově, respektive kousek před ním ve Vysočanech u Chomutova (Hotel u Sv. Václava).

 • Iva 20.11.2018 at 22:55

  My jsme se letos nikam jinam než na naši chatku nedostali, ale snad to brzy napravíme.

 • Pavla 20.11.2018 at 23:02

  Nejvíc se nám líbilo v ZOO Dvoře Králové ve Stanech ve větvích a stačil nám i hodně lowcost kemp Merkur v Pasohlávkách.

 • Denisa 20.11.2018 at 23:03

  Cestovali jsme hodne v zahranici, ale v cechach mame nejoblibenejsi mama hotel ♡ Jinak vrele doporucuji Rotterova chata v Jesenikach, moc se nam tam libi a jezdivame uz tam dlouho.

 • Zuzana Bystřičanová 20.11.2018 at 23:09

  my byli letos v Jeseníku v hotelu volareza a libilo se nám moc.

 • Hanka 20.11.2018 at 23:10

  Tak to bychom mohli stihnout pobyt ještě před porodem a manžel by nemohl nic namítat 😁 letos nějak nemáme žádné v plánu a já se na sníh tolik těším ☃️ moc doporučuji kemp u senftenberger see.

 • Martina 20.11.2018 at 23:11

  My radi jezdime stanovat. Mame radi kemp na Bystřičce. Je to spíše tábořiště, ani tam neteče pitná voda. To je potom pořádné vzrůšo s dětmi 😀

 • Darja 20.11.2018 at 23:15

  Za nas moc moc moc pro deti doporucujeme mestecko San Benedetto Del Tronto v Italii…👍

 • Jana 20.11.2018 at 23:33

  My si nejvíce užili u příbuzných na venkově :-).

 • Klára 20.11.2018 at 23:35

  My jsme letos zakotvili v Rakousku u jezera Ossiach. Super dovča!

 • Hanka 20.11.2018 at 23:45

  Letos penzion Pohoda Nárameč 😊

 • Radus 20.11.2018 at 23:58

  Nám se líbilo v Podlesí a rádi jezdíme do Orea v Harachově.

 • Radus 21.11.2018 at 0:00

  a ještě byl fajn penzion v Dolní Moravě Na rozcestí

 • Jana Svobodova 21.11.2018 at 0:19

  Na dovolené s ubytováním jsme s dětmi ještě nebyli. Zatím jsme bydleli jen v soukromí u příbuzných.

 • Petra 21.11.2018 at 0:20

  Letos jsme byli vlastně jenom v zimě na horách, takže přidám tip na Hotel Prom ve Svobodě nad Úpou – bydlení a jídlo za rozumnou cenu, přímo u zastávky skibusů, no paráda 🙂

 • Eva Riesnerova 21.11.2018 at 0:27

  -fotky z vasho vyletu vyzeraju uzasne..pripominaju mi nas vylet v Moravskom krase 🙂

 • Monika 21.11.2018 at 1:24

  My jsme tento rok stihli právě pres slevomat Hotel Bauer na Bile u nas v beskydech..pocasi moc nepřálo,ale deti se vyradili v bazenu..bylo to moc prima 🙂

 • Pavlína Nedvědová 21.11.2018 at 1:45

  Nám se moc líbí apartmány v Rudíkově.

 • Petra Vychodilova 21.11.2018 at 2:04

  Letos jsme objevovali krásy okolí Znojma, ubytování bylo zajištěno v penzion grasel, který má velmi dobré zázemí pro děti.

 • MZ 21.11.2018 at 6:01

  V červnu jsme si užívali v penzionu Pohádka na Vysočině a bylo to moc příjemné bydlení….

 • Michaela 21.11.2018 at 7:49

  Máme rádi kemp Úštěk, ale spíše z nostalgie, nic moc tam není, ale nic vám tam nechybí. Peknee dny, Michaela

 • Katerina 21.11.2018 at 8:33

  Letos pro deti super chata 🏠Apalucha v Krkonossich. Detsky koutek u jidelny, venkovni koutek u chaty. Lze si uzit vsechna rocni obdobi. Krasne vychazky po okoli. Chutna polopenze🥗. Roumna cena. 💰

 • Martina 21.11.2018 at 8:54

  my jsme letos byli v Bad Reichenhall v Německu a úplné nadšení! Krásná lokalita, procházky kolem jezera, poté lanovkou na okolní kopce. Nádherná lokalita, ne zase tak daleko od nás..

 • Michala Hanáková 21.11.2018 at 9:04

  Nám se líbilo v Chatě Radost bylo tam pěkně 🙂

 • Markéta Kubánková 21.11.2018 at 9:22

  Líbilo se nám na Dolní Moravě v hotelu Vista 🙂

 • Eva Suchomelová 21.11.2018 at 9:29

  Nám se nejvíc líbílo v Beskydech hotel H resort, pro děti jako dělané, bydlet se dá ve srubech což jsme také bydleli a ráno vám krávy obliyují okenní tabule 🙂

 • Veronika 21.11.2018 at 9:32

  Líbilo se nám v hotelu Adam ve Špindlerově mlýně.

 • Monika 21.11.2018 at 9:37

  My právě jezdíme zatím jen do „obyčejných“ ubytování, ale myslím, že už si všichni zasloužíme i nějaké kids friendly pobyt. Nejraději máme Apartmány Hofman v Borové Ladě.

 • Barbora Heděncová 21.11.2018 at 9:50

  My jsme meli letos prvni leto s miminem a bohuzel i s celiakii, tak jsme putovali spise po nemocnicich, coz rozhodne nedoporucujeme. Ale pristi rok mame v planu zacit zase cestovat, tak verim, ze mezi vasimi tipy najdeme i neco vhodneho pro bezlepkace.

 • Barbora H. 21.11.2018 at 9:51

  My jsme meli letos prvni leto s miminem a bohuzel i s celiakii, tak jsme putovali spise po nemocnicich, coz rozhodne nedoporucujeme. Ale pristi rok mame v planu zacit zase cestovat, tak verim, ze mezi vasimi tipy najdeme i neco vhodneho pro bezlepkace.

 • Eva Kalinová 21.11.2018 at 9:57

  Inspirovala jsem se tady a jela s dětma do Lesany ve Špindlu. Líbilo se nám tam.

 • Hanka 21.11.2018 at 10:03

  Oěpt parádní tip na výlet, budeme to muset taky konečně vyzkoušet, protože jsme toho zatím moc neprohlédli, ani nevyzkoušeli… Chata i okolí vypadá kouzelně, určitě by se nám tam líbilo.
  Letos jsme byli na dovolené jen v soukromých prostorech a kluci u známých v kempu v Rájově u Krumlova, líbilo se jim:)

 • Lukáš Lukiss 21.11.2018 at 10:10

  Moc se nám líbilo v Luhačovicích v Augustiniánském domě, kde jsme měli perfektní servis i pro nás i naši dcerku a na děti každého věku tam jsou skvěle připraveni a my doporučujeme 🙂

 • Gabi 21.11.2018 at 10:13

  Není to sice penzion, ale naposledy v jižních Čechách Ubytování ve dvoře, Záhorkovice-Mojné. Opravdu milý pan majitel a nádherné prostředí.

 • Radka 21.11.2018 at 12:28

  My hledáme vždycky ubytování pro 3-4 rodiny s dětmi.. Nejsme nějak nároční, ale musí tam být vyžití pro děti. Takže za nás třeba Lipno – penzion Adéla (Nové Chalupy).

 • Veronika 21.11.2018 at 12:53

  Strašně moc se nám líbilo v Safari kempu ve Dvoře Králové na začátku září (parádní počasí, málo lidí 😁). Ale nejlepší dovca byl windsurfing v Atc Merkur a ubytování v penzionu U Raka, kde jsme s sebou měli i hlídací babičku 😉

 • Erika 21.11.2018 at 13:03

  My jsme tento rok penzion nemeli, letp jsme stravili u rodiny v zahranici. chceme ale nekam vyrazit v lednu, a tento clanek byl urcite inspiraci.

 • Eva 21.11.2018 at 13:25

  My letos nikde nebyli, takže výhra by se šikla 😀 Jinak berem aspoň hezký tip 😉

 • Veronika 21.11.2018 at 13:44

  Hezky jsme si to užili na Farmě Blanik😊

 • Martina Walczysko 21.11.2018 at 13:54

  Penzion Sepetná na Ostravici, v lůně hor. A odtamtud se vydat na 2 km procházku do dřevjanky U Zbuja a dát si tam nejlepší zelňačku na světě!

 • Adela Vejvodová 21.11.2018 at 14:09

  U Anny Šmejdířky v Nymburku.

 • Eva Starustkova 21.11.2018 at 14:10

  Letos jsme byli v penzionu U Hraběnky v Moravském krásu a mohu jen doporučit.

 • Tereza Špirhanzlová 21.11.2018 at 14:12

  Nebylo to tedy letos, ale loni. Nejvíc se mi líbilo v hotelu Vista v Dolní Moravě.

 • Jana K. 21.11.2018 at 14:17

  Dobrý den Míšo, letos jsme žádné ubytování a kempování moc nestíhali, takže doporučit nemůžu…. ale příští rok se chystáme do kempu u zoo v Dvoře Králové….

 • Michaela 21.11.2018 at 14:35

  Nam sa najviac pacilo v Aquathermal v Dolnej Strehovej 🙂

 • Martina Timová 21.11.2018 at 14:53

  Letos jsme kvůli narození miminka nikde nebyli, ale loňské léto jsem byli v Chebu v hotelu Stein a tam to bylo moc fajn a baby friedly 🙂
  :

 • Jana Kunešová 21.11.2018 at 14:58

  Nám se líbilo v hotelu Split na nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani. Je to přímo u řeky Ohře, na cyklostezce, v klidném zákoutí pod františkánským klášterem a přitom pár kroků do lesa i od centra města.

 • hana macháčková 21.11.2018 at 15:22

  nám se nejvíc líbilo v penzionu UKO

 • Katka N. 21.11.2018 at 15:23

  Rodinný penzion Aja ve Vysokých Tatrách http://www.penzionytatry.sk/penzion-aja 🙂

 • Iveta 21.11.2018 at 15:27

  Ahoj Míšo, nejvíce se nám již poněkolikáté líbilo v kempu zrcadlová koza. Doporučuji

 • Lucie Lipanská 21.11.2018 at 15:42

  Tenhle rok, první s malým prckem, jsme nikde přes noc nebyli. Už nám to moc chybí a vyrazili bych kamkoliv. Výhra by přišla krásně vhod.

 • Lenka Pěnkava Kotroušová 21.11.2018 at 15:42

  Letos se nám líbilo v Apartmány Razula v Beskydech:-)

 • Míša 21.11.2018 at 15:48

  Naše největší letošní putování bylo do Chorvatska a na druhý konec Slovenska. U nás cestujeme spíš tak, aby sme večer byli zas ve svém

 • Lucie Farová 21.11.2018 at 16:10

  V Harrachově jezdíme do Davida a jsme moc spokojeni, je to přímo naproti sjezdovce.

 • Kristína 21.11.2018 at 17:22

  Jarní prázdniny jsme trávili v Penzionu Aurum v Karlově a moc se nám tam líbilo. Jinak nejlepší je pro nás spaní v teepee , kam každý rok jezdíme 😉 no a můžeme dodat tip na dovolenou na Dolní Moravě, tam je taky moc krásně.

 • Petra Kopecká 21.11.2018 at 18:02

  My jsme toho letos vzhledem k srpnovému porodu nestihli, ale určitě byl fajn Lesní pension Kobylnice (Lipno). Je to mimo centrum, ale s dcerou 2,5 roku jsme za 20 minut byli v kempu. U penzionu krásná zahrada, dětské hřiště. Za penzionem les.

 • Iva 21.11.2018 at 18:29

  Super článek i super otázka – hned článek ukládám a jak bude víc času, pročtu a nechám se inspirovat. Nám se opravdu moc líbilo, jak jsem psala už v komentáři k předchozímu článku, v kempu Bella Austria v Rakousku. Krásně čisto, málo lidí, nádherná příroda, krásně horsky chladno, což se v parném létě hodí, kousek z ČR (ve Štýrsku) a když se počká, dají se vychytat i pěkné ceny na last minute. Kemp je otevřený pár let, pěkný, čistý, se zázemím pro děti. Opravdu moc doporučuju! 🙂

 • Marie 21.11.2018 at 19:07

  My letos v ČR byli jen na chalupě v Jizerkách. V Rakousku se nám líbilo na statku Maar v Gundersheimu. Díky za tip.

 • Veronika 21.11.2018 at 19:43

  V zimě jsme byli po chalupách v Jizerkach s partou a nebo v Krkonoších a v létě u moře v penzionku.

 • Jitka Elicerová 21.11.2018 at 19:49

  My jsme letos stanovali v Rudici, nemělo chybu. Jinak jsme byli u babiček 🙂

 • Lenka H. 21.11.2018 at 19:55

  Nám se velmi líbilo ve Špindlerově Mlýně – Svatém Petru v hotelu Olympie.

 • Markéta Němčanská 21.11.2018 at 20:20

  My a hlavně děti byly moc spokojené v hotelu Bauer v Bíle v Beskydech. Pro děti je tam maximální vyžití v létě i v zimě.

 • Kateřina Vacková 21.11.2018 at 20:22

  My si uzivali letni pohodu v Jesenikach v hotelu Kamzik

 • Jana 21.11.2018 at 20:56

  My v lednu strávili tři dny v Bedrichove, penzion UKO, a moc se mam líbilo. Jen skoda, ze zrovna nebyl sníh…

 • Martina 21.11.2018 at 21:06

  V létě jsme 2 x na pár dní navštívili hotel Javor v Malé Úpě a pro rodinu s dětmi mohu vřele doporučit. Jsem ráda, za tento článek, na příští rok jsme chtěli zkusit nějakou jinou část Krkonoš, tak se tu postupně prokoušu tipy čtenářek a třeba se nechám inspirovat.

 • Martina 21.11.2018 at 21:07

  My jezdíme na chaty k příbuzným, kamarádům, nebo pod stan..máme štěstí..doporučení tedy nemám, ale z výhry bychom měli velikou radost..

 • Kamila 21.11.2018 at 21:20

  Dobrý den, letos se nám nejvíce líbilo v Jeseníkách v hotelu Poutní dům. Velmi příjemný personál a nádherné výhledy.

 • Jana 21.11.2018 at 21:45

  Letos jsme s novorozencem jezdili spise po rodinnych navstevach.

 • Jaroslava Malcová 21.11.2018 at 22:00

  Původně jsme chtěli v létě využít penzion Na Bělísku, o kterém zde byl moc hezký článek. Nakonec jsme zvolili Penzion Pod Bílou skálou http://www.podbilouskalou.cz/ a byli jsme spokojení. Vysočina je opravdu moc krásná!

 • lucie 21.11.2018 at 22:12

  stará hájenka kristianov v jizerskych horach

 • Katka 21.11.2018 at 22:31

  My máme chalupu u České Kamenice, která nám po většinu léta slouží jako základna k výletům do bližšího i vzdálenějšího okolí. Ale na cestách často využíváme byty přes airbnb. Ale ač jsme tam letos ještě nebyli, v minulých letech jsme se pravidelně vraceli do Penzionu Filoun v Plavech. http://www.penzionfiloun.cz/ Je tam nádherně v každou roční dobu. A když ještě ochutnáte jejich biotvaroh nebo čerstvý sýr, taky se sem budete pravidelně vracet. 🙂

 • Alice 21.11.2018 at 22:36

  Hotel Bystré a Camp Sedmihorky

 • Helena K. 21.11.2018 at 22:42

  Nám a hlavně dětem se líbilo v létě v penzionu UKO, úžasni majitelé, bezkonkurenční dětské hřiště, spousta možností výletů a hlavně pohoda…

 • Daya 21.11.2018 at 22:43

  Nám se líbilo ve Vimperku v penzionu Volyňka. V jídelně, do které to bylo pár metrů byl dětský koutek, nebyl nejmenší problém, když jsme potřebovali postel navíc, postýlka zadarmo a mohli jsme mít s sebou psa.

 • Verča 21.11.2018 at 22:53

  My jsme letos byli na roadtripu v Madarsku a v Portugalsku, takze jsme byli takovi rozlitani a vetsinou jsme na miste spali jen jednu noc nebo to bylo pres AirBnB. Loni jsme ale byli s dcerou na prvni dovci na Sumave na Kvilde v penzionu U Černého vlka a tam to bylo celkem fajn, detska postylka, detska zidlicka, domaci kuchyne, fajn majitele, venku trampolina. My ale nejsme moc narocni na nejakou detskou zabavu, vetsinu dne jsme stejne mimo.

 • ustarana 21.11.2018 at 22:58

  letos jsme v žádném hotelu nebyili. Ale sbírám inspiraci na příští rok

 • Marketa Juřicová 21.11.2018 at 23:05

  Hotel Kempa

 • Lenka Košťálová Láníková 21.11.2018 at 23:09

  My jsme každou chvíli někde.. ráda si tu rozšířím obzory 🙂

 • Barbína 21.11.2018 at 23:17

  Nedávno jsme byli na víkend v hotelu Aurum v Černém dole a bylo to moc fajn. Krásné prostředí, milí personál, krásný dětský koutě, bazén, dobrá kuchyně a krásná příroda kousek od hotelu.

 • Petra 21.11.2018 at 23:27

  Letos jsme byli v hotelu Panorama v Blansku a byli moc spokojený. Vzhledem k těm úporným vedrům jsme skoro veškerý čas strávili na hotelu a holkám se nechtělo ani domů – animační programy, bazény, zvířátka.. 😉

 • Lucie Kostolanská 21.11.2018 at 23:57

  Naší malé Terezce bude příští týden 1 rok a ještě jsme s ní nikam nevycestovali, pouze k babičkám a příbuzným ale už by jsme rádi začali více cestovat

 • Radka 22.11.2018 at 12:41

  Nejvíce se mi líbil dům Jonáš v Jizerkách!

 • Veronika 22.11.2018 at 14:14

  Třeba v Třeboni penzion Heřmánek.

 • Petra 22.11.2018 at 23:13

  My doporučujeme chalupu Sněženka ve Sněžném ve Žďárských vrších. Krásné místo, krásné ubytování.

 • Katarina 23.11.2018 at 13:44

  Dakujem za dalsi krasny tip na vylet a ubytovanie. CR nemame velmi precestovanu, takze najvyssi cas nieco s tym urobit 🙂

 • Eliška 24.11.2018 at 21:51

  Libilo se nam v penzionu Zkata kotva v Janských lázních

 • Verca 24.11.2018 at 23:01

  Letos jsme bohuzel rodinnou dovolenou nestihli, ale pristi rok se to snad zmeni a my si sve oblibene misto najdeme. ☺Dekuji moc za inspiraci, vypada to krasne.

 • Petra Pivoňková 25.11.2018 at 10:00

  My jsme letos nikde nebyli, syn hodně marodil a pak nebyly příznivé podmínky v rodině, tak snad příští rok, nechám se tu inspirovat 🙂
  Petra

 • Lucka 30.11.2018 at 8:08

  Už dlouhou dobu se pravidelně vracíme do Aparthotelu Hartmanice, kde mají skvělé prostorné ubytování s kuchyňskou linkou a oddělenou ložnicí, což je při cestování s dětmi veeelká výhoda. Dál jsme letos vyzkoušeli Erlebachovu boudu ve Špindlu, kde mají hezký bazén a výhled (když máte hezké počasí, ne jako my:-)) a z kempů se vracíme na Staňkov do Oázy, nebo k Soumarskému mostu.

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×