recyklované retro | Lodě, promítání, no kdo jsem?

recyklované retro | Lodě, promítání, no kdo jsem?

Tolik hodin a já teprve začínám psát 🙂 . Tak snad to ještě dnes dodělám a vy zase budete moct načíst něco málo nového z naší herny a zahrát si o strašně krásné ceny. Dnešek je víc much jednou ranou. Už přes léto jsem vám chtěla ukázat jednotlivé drobnější hry, které máme rády, ale nějak nebyl čas. Taky bych vás chtěla zase pozvat na ten festival mini a pozvat vás do Atelieru Girafa, který má většina z vás spojené s dětskými pokoji.

Ona ta žirafa není jen o nábytku

Z části je to pravda. Atelier Girafa nám pomáhal dělat pro holky hrací část pokojíčku a díky tomu jsem celý obchod a žirafí showroom důkladně prozkoumala. Už před rokem mě tak nadchla značka Moulin Roty, která u nás není vůbec profláklá, ne každý ji viděl. V kolekci je vše od nábytku přes různé muchlací mazlíky do kočáru až po hry.

To je ta moje část, která se mi tuze zalíbila a doma si jich několik syslíme. Pojďme na ně hezky postupně. Možná jako já budete vzpomínat, že “tohle jsme hráli jako děti my”.

Tip 1.: Hádej kdo jsem

Úžasná, legrační a moc pěkně zpracovaná hra. Možná si pamatujete, jak jsme si jako malí lepili na čelo papírky s označením “hádej kdo jsem”. Po místnosti tak často pobíhala Sněhurka, Karel Gott, Taťka šmoula nebo třeba Božena Němcová. Dnes by to byla spíš Shopaholic Nicol, Leoš Mareš, Babiš a Elza 😀  No, budu znít babičkovsky, ale “za nás bylo líp” 😀 .

Moulin Roty zpracovalo hru hezky po svém a děti si mohou dát partii Hádej kdo jsem aniž by znaly politiky, herce, zpěváky nebo jůtbery 😀 . Tohle je totiž karetní hra na poznávání a hádání jednotlivých povolání.

Pomocí pásku, který je v krabičce spolu s kartami a časomírou, připnete na hlavu libovolnou kartu. Vidí ji všichni krom “nosiče” 🙂 . Nelinka měla v prvním kole na hlavě paní kuchařku, ale kolo netrvalo moc dlouho, protože Julinka jaksi nedokázala neříct, co tam na kartě je 😀 .

Nelinka poštovským panáčkem

Dali jsme si tedy druhé kolo a mrkejte na Julinky “pokrfejs” 😀 Neřeknu, neporadim, nic se nedovíš. Jako hrob 😀 . Úkolem Nelči pak bylo ptát se. Ptát se tak, abychom jí odpovídali ideálně jen ano/ne. To nám úplně nešlo, ale byla strašná legrace. Po několika kolech už děti zjistí jak a na co se zaměřit a jde to celé snáz.

Mimochodem jak mi vždy píšete, že u nás všechny výlety vypadají děsně idylicky, tak i tohle možná bude ten případ 😀 . Tak si dovolím špetku ze zákulisí, abych vás ujistila, že všude je to stejný 😀 .

Na cestě do Hřenska: Ráno jsme z chaloupky odjeli kolem deváté, aby byl celý den čas na oblíbené Hřensko. Máme to z chaty jen 20 minut autem, je to vždy risk jet bez kinedrylu, ale zvládáme. To já pak Nelu kontroluju ve zpětném zrcátku a číhám jak matka stalkerka.

Už chybělo jen 5 minut cesty a v tom. Bledá, vyplazující jazyk, promodralé rty. “Honem, dělej zastav tady. Hned” 😀 Kdo zažil, pochopí. Okamžitě Nelu ven, rychle vysvléct triko, bude problém. Ještě jednu zatáčku a b(l)yla by. 

Pět minut před Hřenskem. No pěšky to nedojdete, v autě ale víte, že vám nevydrží ani zatáčku, takže nezbylo než vytáhnout kinedryl, najít si klídek místo a hodinu si dát pauzu (5min před Hřenskem! 😀 ). Vždy s sebou ale “něco” vezeme, takže vyšel čas na Hádej kdo jsem, které bylo v kapse u zadní sedačky. Krásné fotky v přírodě? No, sedíme u silnice, pod zadkem stan na poobědní spaní pro Julinku a čekáme 😀 .

A jestli jste četli letní článek z Rysí stezky tak už víte, že po hodině čekání jsme dojeli 5 minut do Hřenska, kde nás pán na parkovišti nechal zaplatit celodenní parking a na kraji lesa cedule “Hřensko zavřené” 😀 . Tolik k našim jen vydařeným dnům 😀 . Ale co už. Zahráli jsme si hry, vyjedli ostružiny z Hřenských lesů a ještě si zašli Rysí stezku.

Pan otec baletkou

Když už jsme u her, taky se tomu nikdy nevyhnete? Tátovi jsme vybíraly svědomitě a za cíl jsme si daly “jak chceme tátu vidět pracovat”. Tak už se těšíme 😀 .

On sám by asi uznal, že dětem jde tahle hra líp než jemu 😀 , ale to se před tak velkým publikem už neříká, takže náš pan řidič se k baletu nakonec dohrabal a usoudil, že hodina čekání je pryč 😀 . Jedeme!

Hádej kdo jsem je k zakoupení zde na webu

Tip 2.: Lodní bitva aneb Dáme lodě?

Tuhle hru jsme s bráchou hrávali jako děti pořád. Jakmile někde ležel čtverečkovaný (nebo kostičkovaný? 🙂 ) papír, nikdy neposloužil jinak. Dokonce i na dovolených s námi naši tuhle hru hrávali, takže na to ráda vzpomínám a potěšila mě. Tak silná je to vzpomínka, že mě ani nenapadlo, že je to hra založená na střílení, což u nás doma neprobíhá.

Magnetky na cesty nebo pláž

Nu což, hra je to skvělá a střílet se dá i šlehačkou, no ne? 😀 Hra je vhodná pro děti od 4 let, ale je třeba pomoc vaše. My ji braly na dovolenou hlavně pro nás dva (spory a neshody v Africe vyřešeny sestřelením tátova parníku 😀 ). Je totiž magnetická, takže se bezvadně hraje na cestě i na pláži a moc krásně je ilustrovaná.

Z magentické fólie si vyloupete lodě, symboly vody a “šlehačkové raketky”. Pravidla hry jsou pak jednoduchá a určitě je znáte. Děti by měly umět poznat číslice 1 až 5 a základní barvy. Ač se to nezdá, je to takové logico. Nela už díky podobnému principu Djeco skládačky umí určit “souřadnice”, takže pro ni to tak těžké není, ale stejně budeme hrát společně už kvůli Julince.

Hra Magnetické lodě k zakoupení zde na webu

Tip 3.: Protlačovácí omalovánky

Na podzimní dny se hodí další retro. Kdo pamatujete propisoty? Protlačovací “tetovačky”. Stačí je přiložit na papír, překreslit tužkou nebo na ně zatlačit tvrdším předmětem a ony se vám obtisknou na vámi vybrané místo.

Ticho, doma je ticho!

Moulin Roty tuhle vzpomínku přeneslo do kreativních sad s omalovánkou, takže si s dětmi nejdřív vytvoříte vlastní příběh, a pak ho můžete libovolně dotvářet. Holky ani nedutaly 😀 .

Pořádně přitlač…

Julince šly zatím jen menší obrázky, protože na ně nebylo třeba moc síly. Přejela si to dřívkem a obrázek se celý přenesl. U větších postav a předmětů jsem jí před sundáním fólie pomohla ještě jednou přitlačit. Nela už si zvládala protlačovat sama.

…A pomalu odlep

Jakmile máte přetlačeno přes obrázek, stačí sundat. Pokud budete na obrázek málo tlačit, nepřenese se vám celý. Vždy se dá ale správně znovu přiložit, zase přetřít nebo překreslit a dotisknout se tak dá i utržený kousek.

Vybarvuj a dotvářej

Julinka si nechává svoji omalovánku na dobu, kdy bude Nelinka ve školce, ale Nela si obrázek užila skoro celé odpoledne. Dobrou hodinu přenášela propisoty na omalovánku, a pak vzala pastelky a začala si ji dotvářet podle svého. Tohle je část, za kterou vděčím školce, protože ještě v létě by sama nevzala pastelku do ruky.

Komín kouká z dutiny stromu, housenka leze po střeše pro koště, které tam zahodila čarodějnice a vlk čte šnečkům pohádku 😀 . No, její volba 😀 .

Sady omalovánky s propisotem najdete TADY Nely pohádku a TADY Julči tajemný dům

Co tu ještě máme?

Už jsme prošli od Moulin Roty hru Hádej kdo jsem, přes pošťáka a baletku jsme šli k propisotům a skočíme na další kousek 🙂 .

Tip 4.: Domácí promítání

Tak super! Nečekejte projekce jako při rodinných seancích v devadesátých letech, kdy jsem já byla malá. To jsme promítaly na stěnu obýváku i fotky z dovolené a různé další diáky 🙂 . Na dlouhou dobu jsem pak ztratila promítačky z dohledu a znala jen projektory ze školy. Moulin Roty ale vytáhlo tuhle mou vzpomínku a zasadilo ji do malé baterky, kterou zvládnou ovládat i malé děti.

Tři pohádkové kotoučky

Baterka je projektorem, do kterého zasadíte jedno z koleček a jeho otáčením si promítáte příběhy kamkoli to půjde 🙂 . My si udělali podvečer v posteli před spaním. K pohádkám nedostanete žádné texty, takže si pohádku buď poznáte a příběh k ní víte nebo si ho jednoduše vymyslíte 🙂 .

O třech prástkách, na dobrou noc

Pokud někdo doma promítačku máte nebo dětem pořídíte, dám jednu moc dobrou radu. Kolečko zasadíte do otvoru, který je pro něj určený. Obraz ale po rozsvícení nebude ostrý. Zaostřuje se tlakem na kolečko. Prostě a jednoduše zatlačíte na kolečko palcem ve směru vpřed. Obrázek se vám krásně zaostří 🙂 .

Promíteček Moulin Roty je více druhů, zaujala mě novinka Detektviní.

Vyrazíte na Dětský festival Mini? Pokud ano, tak se u Atelieru Girafa zastavte. Děti tam budou nadšené. Mé holky minulý rok navařily v jejich kuchyňce, pohoupaly se na mamutech a vyválely v jejich domečkovém pelechu 😀 . Mám je vůbec brát letos s sebou?

ps: ve včerejším článku máme soutěž o vstupenky na tenhle festival. Já na něm určitě nebudu chybět, takže kdo to máte daleko, dám vám na blog z festivalu určitě nějaký článek. Vyhlášení soutěže o vstup bude už ve čtvrtek večer 🙂 .

A nemůžete na Mini, ale něco z Atelieru Girafa, se vám líbí? Dostala jsem pro vás slevu 25% na nákup (do 30.11.2017). Stačí zadat do objednávky kód MKLIFE 🙂

Tři soutěžní balíčky plné Moulin Roty

A jak nám krásně ten adventní kalendář utekl viďte. Prozradím vám ale jedno milé překvapení. 24 dní je sice za námi a máme tady dnes končit, ale je tolik zájemců z řad partnerů blogu, kteří vám chtějí dárky věnovat, že tady s vámi ještě chvíli zůstanu 😀 . Tak pojďme dnes otevřít nádherné dárky, které věnovala Monika z Atelieru Girafa. Výhry jsou hned pro tři z vás! Tak který vyberete?

1. lékařský balíček

Hlavní cenou tohoto balíčku je Moulin Roty lékařský kufřík, který vybaví vaše děti dřevěnými pomůckami do ordinace 🙂 . Balíček pak doplní omalovánky s propisotem, na kterých pracuje naše Nelinka.

2. kutilský balíček

Do druhého balíčku jsem vybrala tak, jak bych si vybrala mít doma Nelana a Juliána 😀 . Kufřík s nářadím od Moulin Roty je jasným favoritem a hlavním dárkem balíčku. Ten pak doplní hra Mini pinball Silák.

3.balíček plný her 

A kdo si rád hraje jako my, mohl by se hodit balíček třetí. Tři zábavné hry v jednom dárku z adventního kalendáře 🙂 . Krásně ilustrované rodinné kvarteto Moulin Roty , doplníme dnes představenou hrou Hádej kdo jsem a večery si budete moct z postele promítat s Moulin Roty “baterkou”.

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem “Ať ti nic neunikne”. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku:
Jaký balíček a proč? 🙂

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek “soutěžím na blogu”, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí v pátek 8.12.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

Stále probíhající soutěže na blogu

DEN 23: Z domu! Penzion u hastrmana do 8.12.2017

795 komentářů

 • MAR MAR 29.11.2017 at 0:32

  Ahojky! Úplně na mě dýchalo dětství s propisoty z Kanady, myslím, že lékařský balíček by byl naprosto dokonalý ❤

 • Alena Trechová 29.11.2017 at 0:36

  Kdybych to měla brát podle staršího syna, tak jednoznačně nářadí 🙂 Ale máme ještě půlroční dvojčátka – páreček – tak by se nám asi více hodil balíček plný her, s tím by si vyhráli všichni 3.

 • Markéta K. 29.11.2017 at 0:39

  Já bych si hrozně přála balíček c.3. A přiznávám,že hlavně kvůli promitacce. Líbilo by se to nejen moji Madlence,ale myslím že hlavně mně 😁 a společenské hry jsou také stálicí.

 • Kateřina Kolářová 29.11.2017 at 0:39

  Určitě lékařský, je krásný a naše Emma pořád ošetřuje nás nebo svoje plyšáky a to se bez kvalitního “doktorství” prostě nedá :-)) Sleduji na FB.

 • Jana 29.11.2017 at 0:41

  Hry vypadají lákavě, ale u nás by asi nejvíc bodoval lékařský balíček. Panenky jsou pořád vyšetřovány a ošetřovány a plastové nástroje se už dost poztrácely. A omalovánky by taky určitě zaujaly, u stolu s pastelkami jsou holky snad častěji než na zemi s hračkami 🙂

 • Lenka Dostálová 29.11.2017 at 0:42

  Dnes mě fakt pobavil Julinky pokrfejs😃😃
  Určitě balíček c.3 kvůli promítačce a kvůli tomu, ze období lékařského kufříku, stejne jako obdobi práce s nářadím je již za námi.

 • Barbora 29.11.2017 at 0:43

  Urcite bych si vybrala treti balicek.Hry vypadaji nadherne a s manzelem moc radi hrajeme hry.Krystufek do nich musi jeste trichu dorust a na promitacku mam policeno uz dlouho 🙂

 • Aneta 29.11.2017 at 0:48

  Vybrala bych balicek c. 3. Hlavne kvuli te promitacce, to by se synoviurcite moc libilo. A i dalsi hry se hodi, at muzem spolu travit co nejvic casu zabavne. Ig: ancia_bajcia

 • Ilona 29.11.2017 at 0:50

  Soutěžíme o balíček číslo 3… protože jsme hraví a u nás by jej využily všechny děti 🙂 Díky za tipy, promítací baterka je super a kartičky na čelo taky 🙂 (ig: ilke2015)

 • Monika Sahebová 29.11.2017 at 0:51

  Dekuji za obsazny inspirativni clanek.. 🙂 Vybrala bych si balicek.plny her, protoze se me dcerky zatim nevyprofilovaly na kutily,.ani netihnou k lekarstvi 🙂, ale rady si hraji 🙂

 • Veronika Camfrla 29.11.2017 at 0:51

  Rozhodně balíček 3 – Plný her 🙂 Mikulášek bez baterky ani ránu a tahle je navíc kouzelná :-*
  Jméno na Instagramu: verunkacamfrla (Veronika Camfrla)

 • Zuzana Landová 29.11.2017 at 0:51

  Nasemu Vojtovi by se urcite nejvic libil kufrik s naradim 😍. Mamomentalne obdobi, kdy kazdeho napodobuje a rodice pred nedavnem rekonstruovali domek a tam mel inspiraci na naradi velikou. Od te doby chce porad sroubovat, vrtat nebo klepat kladivkem…

 • Marie Horáková 29.11.2017 at 1:06

  Ja bych si vybrala balicek plny her. Kufrik uz doma mame, nas maly kutil se teprve nsucil chodit a her – hlavne tech spolecnych – neni nikdy dost. Diky za dalsi krasne a neotrele tipy!

 • Klara Marova 29.11.2017 at 1:15

  Vybrala bych si balicek plny her. S hrami sice teprve zaciname. Hadej, kdo jsem, byla vzdy ma oblibena. Verim, ze deti tsky chytne. Kvarteta uz mastime ted sice se svymi pravidly a promitaci baterku zadnou nemame a z te by byl syn paf…akorat nevim, kdo by ho pak uspaval:-)

 • Pavla Havlíčková 29.11.2017 at 1:16

  Já bych ráda soutěžila o balíček c. 3, protože obsahuje aktivity, u nichž se může sejít celá rodina a strávit tak společně čas plný her a zábavy. Sledují FB – Pavla Havlíčková

 • Blanka 29.11.2017 at 1:20

  Lákavé jsou všechny balíčky, vybrala bych lékařský, protože syn naposledy u doktorky prohlásil, že už tam nikdy nepůjde, tak by mu hra na doktory třeba pomohla zbavit se strachu z vyšetření.

 • Katy Maky 29.11.2017 at 1:20

  U nas by to byl balicek cislo 3, jelikoz lékařskou sadu uz ma a radeji umelohmotnou – velmi rada zkouší zda kdyz nas kladívkem klepne do kolene, zda mame reflex nohu vykopnout 🙂 a dřevem by to bolelo 😁 A to nářadí – bere vse tatínkovi a musi mit to velike, takze tohle by vyměnila za vetsi sroubovaky a kladivo 🙂
  Ta promitacka je super, u usinani svítíme na zeď, tak by to alespon mela s obrázkami 🙂
  Cacorka83 (Insta), Katy Maky (FB)

 • Marcela 29.11.2017 at 1:23

  Jeeee, dalsi z veci, ktere mame doma 🙂 mame baterky a ted pribude cestovni pexeso od Moulin roty, ktere ceka schovanenve skrini pod stromecek 🙂 na ty lode jsem take koukala, ale na to jsou holky male. Vubec obdivuji, co vsechno vas holky zvladnou. Ty moje jsou podobne stare a i te starsi je problem obcas vysvetlit princip hry. Ja bych si vybrala balicek cislo 3., ale deti urcite balicek cislo 1 … jeden doktorsky kufrik uz doma mame a jsou o nej tahanice, takze druhy by se hodil 🙂 sleduji na IG jako marcelaxurbanova

 • Verča S 29.11.2017 at 1:23

  Zase tak těžká volba. Nám by se hodily úplně všechny. První, byl by jako maminka. Druhy by se hodil s dedou do dílny a třetí nám všem na společně chvíle. Takže pokud by jsme dnes vyhrály, budeme rádi za kterýkoliv.

 • Tereza 29.11.2017 at 1:28

  Teda, dnešní ceny jsou náádherný!! Je to těžké, nejraději bych mým holčičkám vyhrála lékařský kufřík. Už jsem o nějakém lékařském kufříku uvažovala, plastové se mi nelíbí…tenhle je moc hezký. Druhou volbou by byly hry. Sama hry ráda hraju, hrozně ráda bych v některé ze svých dcer, nejlépe v obou, našla na hraní parťáka (manžel na to bohužel není).

 • Kristýna 29.11.2017 at 1:38

  Vybrala bych si balíček s propisoty, protože to je krásná vzpomínka na mé dětství – milovala jsem to 🙂 a protože se sama zajímám o lidské tělo, tak své znalosti ráda předám své dceři, proto se jí lékařský kufřík bude rozhodně hodit! 🙂

 • Hanka 29.11.2017 at 1:39

  Dnešní sotěž je opět vydařená.Přáka bych si balíček plný her-číslo 3.Důvodem je kapesní promítačka a hra,kterou zatím hrajeme po “staru”.

 • Míša 29.11.2017 at 1:41

  Balíček s promítačkou, tu musíme mít!

 • Marie 29.11.2017 at 1:50

  Dobrý večer Míšo.
  Vybrala bych výhru číslo tři, neb po promítačce pro našeho “čáma” pokukuju již delší dobu. A zajímavější než od Moulin Roty mě do oka nebřinkla 🙂 A pak společné hraní nás baví. Děkujeme
  Sleduji na Instagramu pod florinekm

 • Zuzka 29.11.2017 at 1:53

  Brala bych první i druhý balíček , ale vše bych potřebovala dvakrát, takže vyhrál ten třetí balíček společný pro celou rodinu 🙂

 • Jolana 29.11.2017 at 2:04

  Tentokrát je vybrat ,,výhru,, složité. Asi bychom doma nejvíce využili třetí možnost – balíček plný her.

 • Petra Z. 29.11.2017 at 2:06

  Super jsou všechny balíčky, ale nejvíce se nám asi líbí ten třetí a to proto, že si také rádi hrajeme 🙂

 • Martina 29.11.2017 at 2:17

  Kutilsky balíček, protože syn je takový malý kutil 😊
  Instagram : mar_tina_ha

 • Iva Pelikanova 29.11.2017 at 2:20

  Další naprostá novinka pro nas:-)Dekujeme za inspiraci!yLibil by se nám balíček číslo 3,protože kdo si hraje,nezlobí:-)na instagramu sledujeme jako graffivick

 • Johana 29.11.2017 at 2:50

  Moc dekuji za objeveni teto znacky. To je krasa !!! Vybrala bych si treti balicek. Hry mam rada a uz jen cekam, az k nim doroste muj maly souper. Zpracovani her me naprosto nadchlo a promitacka je krasna zmena ke cteni na dobrou noc.

 • Monika Mikulova 29.11.2017 at 2:51

  🙂 dalsi krasny clanek plny inspirace. My jsme take hodne hrave a dcera ma moc rada nejruznejsi hry. Proto bych si vybrala 3.balicek. A take kvuli promitacce. Jakakoliv svetylka, sviceni, promitani je u nas top. A lekarsky kufrik, ktery je permanentne v provozu, jiz dcera ma pres rok. A naradi si pujcujeme od tatinka. Az bude na FB, zasdilim 🙂 krasny den

 • Irena 29.11.2017 at 3:26

  Krásný článek, už jsem si ho dala do záložek, až budu hledat další hry. Všechny balíčky jsou úžasné!!! Vybrala bych si třetí balíček, jelikož si budeme hrát všichni.

 • Markéta Sližová 29.11.2017 at 3:27

  U nás by se určitě líbil první balíček, dcera se zamilovala do paní doktorky (a hraček v čekárně), takže z kufříku by byla nadšená:) instagram: marketa.slizova

 • Mirka Vošická 29.11.2017 at 3:35

  Zdravím: )určitě by se nám líbil lékařský kufřík,od té doby,co má Víki sestřičku tak si chce hrát mňa paní doktorku, učitelku? Kam zapojuje i malou segru 😄 Hrensko máme taky rádi 😋Miiru

 • Lucie Humlová 29.11.2017 at 3:51

  Moc se mi líbí lékařský balíček a o ten bych chtěla soutěžit. Naše Elli si teď zrovna moc ráda hraje na doktorku, ale před časem dostala od někoho takový ten strašně nekvalitní, rozpadající se plast 🙁, který se od té doby chystám vyhodit… Teď by mi to tedy prošlo bez pláče 😀
  IG : lucie.humlova

 • Blanka Pavelková 29.11.2017 at 3:53

  Tak a mám přečteno. Za nás určitě výhru číslo 3. Důvod je ten, že milujeme společenské hry a rádi se sesedneme u stolu a hrajeme!

 • Marie Gregorová 29.11.2017 at 4:07

  Mě nadchl balíček her! A proč? Protože ještě žádnou nemáme, syn má 22 měsíců, ale jelikož je šikovný a už mluví, nějakou jednodušší by jsme zvládli! Strašně se těším, jak společně budeme trávit čas hraním her, jako malá ( i velká) jsem to zbožňovala 🙂

 • Lenka 29.11.2017 at 4:31

  Ja jsem tuto znacku uz objevila, kdyz clanek vysel poprve a moc me zaujala. Chystam se porizovat jeste do Vánoc nejake hry, takze moc diky za inspiraci. Rada bych bud prvni nebo treti balicek, jsou pro tu nasi malou cacoru nejvhodnejsi😊

 • Anicka 29.11.2017 at 4:45

  No jaký balíček? Těžší otázku už tam nemáte?
  Všechny tři jsou okouzlující!
  Výběr kteréhokoliv z nich mi vhání slzy do očí ze nejde vyhrát všechny.
  Ale protože doma máme malého velkého kutila, ráda bych vyhrála balíček číslo 2.

 • Bara 29.11.2017 at 4:52

  Krasne dobre rano, urcite hry – balicek treti. Jestli jsem se na neco tesila, ze s detmi budeme provadet, bylo to cteni knizek a hrani her. Podle toho vypada nase knihovna a herni zasoba. 😎 No a to promitani… ❤

 • Irena Durdilova 29.11.2017 at 4:54

  Já bych ráda soutěžila ó balíček plný her, protože hry nás baví 😁

 • Gis 29.11.2017 at 5:42

  Rozhodne 3.balicek, s tim by byla nejvetsi legrace.Sleduji na IG jako gis.kv

 • Veronika 29.11.2017 at 5:47

  Teda to je bomba 🙂 super nápady pod jedlicku. A který balíček? Asi trojku protože promítacka by mela urcite největší úspěch.

 • Lenka Palmová 29.11.2017 at 5:51

  Opět krásná inspirace. Nejvíce by se mi líbil pro dcerku balíček č.1 Lékařský, s tím by si vyhrála nejvíce. Na propisoty pamatuju, hodně mě bavily.

 • Daniela 29.11.2017 at 5:53

  Tak opět nezbývá, než jednoznačně potleskat a zvolat nádhera. Balíček s číslem 3. by v naší rodině vyvolal jednak nostalgii s promitackou a jednak obrovskou radost synka, který s batekou běhá od rána do večera😂

 • Katka 29.11.2017 at 6:01

  Balíčky jsou krasné všechny, ale pro svoje děti bych vybrala ten první. Mam totiž doma dvě male ošetřovatelky a jednoho zbojníka, co za boha nechce malovat. Doufám, že tyhle protlacovaci omalovánky by to mohly změnit.

 • Lenka 29.11.2017 at 6:08

  Dobré ráno, vybrala bych třetí balíček – i když to nebylo vůbec jednoduché (všechny věci mají super nápad a jsou fakt krásné!!!). Doktorka nám po domě už ale pobíhá, nářadí si usurpovala tatínkovo, takže třetí baíček je ideál 🙂
  sleduji i na FB a IG

 • Zuzana 29.11.2017 at 6:13

  Nadhera! Vybrali by sme si balicek cislo 1, premietacia baterka aj kvarteto uz su zabalene pod stromcek (dakujem za tip na zaostrenie, bude sa hodit:-)).

 • Katerina 29.11.2017 at 6:19

  Holkam (2 a 4) by se nejvíc líbil lékařský balíček. Hra na doktora u nás vede. Je to jedna z malá, kterou už jsou schopné hrát spolu bez mé asistence. Paní doktorku dostala ta starší k druhým narozeninám a podle toho taky už vypadá, tak by nová od stromečkem určitě uspěla. No a propisot, jestli zabral u vás, tak snad by mohl i u nás zajistit mamince čas vypít si teplou kávu ☺️

 • Bara 29.11.2017 at 6:23

  Vsechny tri balicky jsou uzasne! U syna zrovna frci naradi, vecer promitame pohadky na promitacce….a lekar,u deti velice oblibene tema,budeme si hrat na pani doktorku :))) vybrala bych treti balicek,ktery bz byl pro obe deti a vymenili bychom nasi promitacku za promitaci baterku a vecery bychom travili vsichni u hrani kvarteta 🙂

 • Katerina Kmecova 29.11.2017 at 6:25

  Za me je jednoznacnou volbou balicek plny her. Nase rodina hrala porad a vsechno a uz se moc tesime,az do toho hraciho kolotoce poradne zapojime take meho syna. Dedecek kazdy tyden hlasi,jak se tesi,az syna poprve porazi v Clovece 🙂 Kazdopadne retro hry me nadchly – lode s brachou cele hodiny na chate (ten des,kdyz nahodou dosel ctvereckovany papir a clovek si musel sam nactvereckovat 🙂 ) a kdo jsem kazdou cestu autem. Hned mam diky vzpominkam hezci den, diky!

 • Monika Plonková 29.11.2017 at 6:26

  Všechny ceny jsou krásné a těžko zvolit jen jeden balíček, ale pravidla jsou pravidla – já bych tedy ráda soutěžila o balíček c. 1, jelikož dcerku klasické omalovánky nebaví a toto by ji mohlo zaujmout a dostáváme se do faze, kdy si snad už začneme s něčím a na něco hrát a k tomu by se nám lékařský kufřík hodil. IG – monika_plonkova

 • Martina P 29.11.2017 at 6:37

  Líbil by se mi balíček č.3, protože jste mě nalákala všechny ty hry zakoupit 😉

 • Tana S. 29.11.2017 at 6:38

  My mame doma maleho kutila, ktery sefuje tatkovym vrtackam, tak by urcite potesil balicek c 2 🙂

 • Aneta 29.11.2017 at 6:38

  Za mas vyhrál balíček číslo 3:-) ani jednu z her neznáme a rozhodne by jsme chtěli vyzkoušet! Ateliér girafa jsem si zamilovala od první chvíli kdy jsem nám vašem blogu zahledla jejich produkty a vybavení do dětského pokojicku… většina mých dárku na Vánoce pro děti je pravé z ateliéru girafa ale tyto hry jsem nějak nezkoumala, ale moc mě zaujali po Vašem popisku v blogu.

  Sledujeme na fb a insta

 • Lucie 29.11.2017 at 6:42

  Líbil by se mi balíček plný her, protože při hraní je celá rodina pohromadě.

 • Zuzana Vackova 29.11.2017 at 6:43

  Vybrala bych asi druhy balicek, protoze mam doma i synka a kufrik s naradim rozhodne potrebuje. 🙂

 • Miroslava Cichá 29.11.2017 at 6:46

  Nám by se nejvíc líbil 1. lékařský balíček, protože doktorský kufřík ještě nemáme….

 • Helča 29.11.2017 at 6:50

  Nás by asi nejvíce potěšil balíček s hrami. Syn totiž není žádný kutil a lékařský kufřík má (a leží tu celkem nevyužitý :D). Zato hry by se mi pro něj líbily všechny 🙂

  Vytlačovánky jsou krásný! Určitě pořídíme 🙂

 • Hanka 29.11.2017 at 6:53

  Já bych si asi vybrala balíček her, ale ti dva naši montéři určitě balíček s nářadím 🙂 Doma žádné nemáme a když jsme měli půjčené,tak tu pořád běhali s vrtačkou, kladívkem,šroubovákem a něco opravovali, i když to teda občas není úplně výhra 😀

 • Hana 29.11.2017 at 6:54

  Balicek plny her.. Vsechny balicky jsou krasne, ale naradi i doktora uz doma mame 🙂

 • Lucie Binarová 29.11.2017 at 6:57

  Tyto tipy jsou úžasné a je mi moc líto,že už jsem vyčerpala limit na letošní Vánoce. Podobné lodě jsem okukovala od firmy Janod a tyto jsou ještě krásnější. Píši si na seznam k synovým narozeninám. Soutěžím o promítací baterku,protože je prostě úžasná.

 • Adéla 29.11.2017 at 6:58

  Prosím prosím lékařský balíček 🙂 protože jeho součástí jsou ty super omalovánky – protlačovánky 🙂

 • Martina 29.11.2017 at 7:01

  Dobré ráno Míšo, to je parádní zavzpomínání si, i když my nehráli lodě, ale piškvorky 🙂 Líbil by se nám balíček první, protože “jedeme” v lidském těle a omalovánky už frčí i u roční dcerky. Tyhle by, myslím, už celkem zvládla 🙂 Krásný den 🙂

 • Markéta Ž. 29.11.2017 at 7:02

  Opet dekuji za super tipy. V pripade vyhry bych zvolila trezi variantu. Uplne me nachla promitacka:-) a vim na 100%, ze dcera by z ni byla take nadsena. Zaroven Hadej kdo jsem je jiny tip hry,krerou postradame v nasem domacim vyberu:-) je pravda, ze jsem jeste tento styl hry nezkousela…ale ceka nas hodne volnych dni a s tim plno prilezitosti.

 • Soňa Novotná 29.11.2017 at 7:02

  Ráda bych hrála o lékařský balíček, byly by to hezké dárky k narozeninám pro mou tří letou dceru… Opět děkuji za hezký typ na obchod, který jsem neznala, líbí se mi tam spousta věcí. Promítačka super a zpracování magnetických lodí krása 😉

 • Dana 29.11.2017 at 7:06

  Zdravim! Radost udela kazdy balicek, ale pokud musim vybrat, tak dvojku, protoze zrovna promitaci baterku mam vyhlidlou pod stromecek 🙂 hezky den d.

 • Simona P. 29.11.2017 at 7:07

  Vybrala bych 3. balíček plný her – jednoznačně by syna nejvíce bavil – hlavně baterka a Hádej, kdo jsem 🙂 Jsem na FB i na Insta a pořád nevím, zda je to tu nutné opravdu stále psát, proto to většinou nepíšu 😀

 • Buroška 29.11.2017 at 7:08

  Dobré ráno Míšo 🙂 mé srdce zaplesalo nad balíčkem prvním, ale Cipísek je ještě malý a na výběr povolání má času dost :-D, tak by se mi pro něj moooc líbil balíček třetí, pohádky bychom mohli promítat už teď 😉 přejeme krásný den

 • Lucia 29.11.2017 at 7:09

  Baliček plný her, protože dcera už má lékařský kufřík a kutilský stůl a na hraní her se zatím netvárila. Jeidné co byla alespoň ochotná skusit bylo domino.

 • Nikola 29.11.2017 at 7:13

  Balíček plný her!!!!Jeee to bychom si moc přali vyhrát.Docela jste mě navnadila to musí být super.

 • Kateřina Vítů 29.11.2017 at 7:14

  Balíček č. 2, kutilský 🙂 Tatínek je kutil, rád se zavře do dílny a něco tvoří. A když by s ním kutil i synáček se svým nařadím, určitě by byl moooc spokojený 🙂 A navíc je vše dřevěné-to miluju já!! A ten kufřík je jednodušše fakt krásný :*

 • Maria KUČEROVÁ 29.11.2017 at 7:14

  Pro nás byl byl super balíček 3 protože je tam promitacka. 😊

 • Bohdana Pejchalová 29.11.2017 at 7:18

  Krásné tipy.za mne bych vybrala pro dcerku číslo jedna.to jsou vzpomínky na detstvi a kufřík nám do výbavy chybi. Na inst tttrable

 • Andrea 29.11.2017 at 7:18

  Moc se mi líbí 3 balíček,hrací a také 2 kutil😉

 • Petra Pavlickova 29.11.2017 at 7:20

  Lib se.mi balicek plny her…lode ma syn rad a tahle “bitva” by ho bavila,projektor jako alternativa k vecernimu vypraveni pohadek 🙂

 • Petra 29.11.2017 at 7:21

  Vybrala bych si balíček plný her. Ani já, ani muž, nemáme sklony ke kutilství a lékařský kufřík mi spíš nahání hrůzu. Takže jsem raději pro hry, ty bychom určitě využili. 🙂

 • Martina Machková 29.11.2017 at 7:22

  Moc se mi líbí první balíček – na “propisovačky” jsem si díky Vám ráda zavzpomínala a netušila jsem, že jsou stále k mání. A lékařský kufřík je nádherný! Ale líbil by se mi i balíček třetí, protože hry, to je naše 🙂 Tenhle adventní kalendář pro Vás musel být obrovská práce! Obdivuju, že stíháte číst všechny komentáře, vážně klobouk dolů 😉

  • Míša 29.11.2017 at 8:13

   Marti moc vám dekuju ❤

 • Eva K. 29.11.2017 at 7:28

  Nám by se líbil 3. balicek, taky máme rádi hry, u kterých se můžeme zapojit všichni 🙂

 • Kveta Strilkova 29.11.2017 at 7:30

  Druhy Kutilsky balicek,protoze mame doma jednoho kutila,co rad krade tarovi naradi,tak aby mel vlasni 🙂

 • Barbora Dočkalová 29.11.2017 at 7:30

  Balicek c.3.. sama jsem jako dite hrala ruzne hry.. a je fajn,kdy se u toho sejde cels rodina, takze bych u toho chtela pokracovat i se synem 🙂
  IG: barbaradockal

 • TerMat 29.11.2017 at 7:30

  Velmi těžké rozhodovaní, syna baví kulitství i doktořina a hry a promítačka by se mu jistě líbili taky. Vybíram balíček 1. protože od jsme byli u pediatricky i zubařky a syn se zajimal o nastroje, chtěl si poslechnout srdíčko a i u zubní byl velmi statečný(narozdíl ode mě). Navíc jsou v balíčku i omalovánky a ty ho zaujmou určitě, miluje pastelky a razitka a tyto mi příjdou, že spojují obě věci.

 • Romana Navrátilová 29.11.2017 at 7:32

  Dobrý den, hodil by se nám třetí balíček, už kvůli tomu, že doktorský kufřík už doma máme, nářadí dcerku moc nebere a z Hádej kdo byla nadšená, když jsem ukazovala vaše fotky.

 • eva Suchomelova 29.11.2017 at 7:33

  Já bych si pro ty naše raubíře přála kutilský set 🙂 Starší už od mala montuje s tátou prahy tak by jsme to mohli zase posunout někam dál:D IG:Evulineek FB:Eva Nějaká

 • Petra Hečová 29.11.2017 at 7:34

  Další super článek a tip děkuji. Doktorskou sadu dostane Emma na narozeniny, takže bych ráda soutěžila o balíček číslo 3 plný her. Promítačka se mi moc líbí. instagram petra.hecova

 • Vanda 29.11.2017 at 7:35

  Já věděla proč to nemám číst v noci ☺️ Nadšením bych uz neusla, a to mi stačilo tři dny zpátky, no, jdu psát co by se nám líbilo…
  My bychom si přály “balíček číslo 3” a proč? Protože já strasne miluji hry, kterých můžeme být spolu, rozvíjet fantazii, smát se ☺️ Všechny tri hry jsou tak lákavé, ze bych je chtěla mít hned doma ☺️ A taky toto ještě nemáme ☺️ (Doktorku dostanou holky od Ježíška-tu mám doma už pul roku 😄, a “vercajk” by ocenil tatínek, ale ten jeho by se musel na nás lesknout a být velmi těžký)
  Snad se nám něco postestí, ale ukládám si super tip na hry, a teď už budit ty naše ruzenky ☺️✨

 • Pavlína F. 29.11.2017 at 7:35

  Nejraději všechny 3 balíčky- vyšetřujeme každý večer sebe navzájem, opravujeme během dne všechno co nám přijde pod ruku. Ale pokud bychom měli vybrat jeden, tak určitě třetí balíček, protože jsme sběratele her pro dospělé a tak rádi rozšíříme sbírku i pro děti:)

 • LadyBird 29.11.2017 at 7:36

  Hezký den, díky za možnost účasti. Určitě bych vybrala lékařský kufřík, který mám v plánu pořídit Čmeláčkovi k narozeninám. Líbil by se nám i soubor her. 😉
  Mějte pěkné dny, Peťka
  Instagram sleduji jako booksofladybird.

 • Jana Ševčíková Stárková 29.11.2017 at 7:41

  Určitě bychom rádi soutěžili o balíček úžasných her, zrovna máme období hraní her a doplňujeme arzenál o hry pro mrňata 🙂 Osadníky z Katanu si s námi ještě pravda nezahrají 😉

 • Dáša 29.11.2017 at 7:42

  Přeji krásný den,
  všechny tři výhry jsou moc krásné. Mám sice holčičky, ale brala bych kutilský set. Je to úplně něco jiného, holčičích hraček máme plno, i her je u nás dosti. A i děvčátka rády opravují a pomáhají tatínkovi.
  Dáša

 • Petra 29.11.2017 at 7:43

  Urcite balicek cislo 1. A proc? Nemoc z povolani🙂🙂.

 • Jaroslava Duskova 29.11.2017 at 7:48

  Ty jo, tak tentokrat se nemohu rozhodnout. Libi se mi prvni balicek, jelikoz dcera miluje omalovanky a tyhle jsou uplne super a druha dcera si rada hraje na pani doktor,
  jak rika (tajne doufam, ze ji to vydrzi do dospelosti, at se o nas ma na stary kolena pekne kdo postarat), ale ten treti…. S kartama by mohla byt pres svatky pekna legrace a ta promitacka vypada hodne slusne, rada v holkach podporoju jejich fantazii a vypravecske umeni 🙂 Tak si vyberu asi spis ten treti.
  Sleduji fb a na IG jsem jako jariinka

 • Lenka Veselská 29.11.2017 at 7:49

  Ahoj, moc by nás potěšil balíček her a to z několika důvodů. Lékařský kufřík je krásný, ale pod stromkem už nás jeden originál čeká. Nářadí bych pro synka sice chtěla, ale když si vzpomenu, jak jsem já s bráchou jako malí ( a to už nám mohlo být tak kolem pěti, šesti možná i víc…) “rozřezali” postele a zářezy byly téměř všude, dám tomu radši ještě u prcka čas. 🙂
  No a jelikož děti mám čtyři, tak už jsme pěkná parta a nejvíc bychom si vyhráli všichni právě spolu s posledním balíčkem. Proto vybírám ten. 😉

 • Martina Wágnerová 29.11.2017 at 7:51

  Dobre rano Miso, opet diky za super clanek plny inspirace 😎
  vybrala bych si balicek cislo jedna, protoze jsou tam omalovanky, a mala malovani miluje. A je tam i kufrik, ktery ona jeste zadny nema a vim, ze nejaky chce 😀

 • Hanka 29.11.2017 at 7:51

  Nas by urcite potesil balicek cislo 3, protoze ruzne hry mame moc radi a casto hrajeme.
  Ig: hankajerabkova

 • Kamila 29.11.2017 at 7:56

  Brala byh balíček č. 2, s nářadím, protože mám doma malého opraváře 😀

 • Žaneta Bašistová 29.11.2017 at 7:57

  My bychom moc prosili v pripade vyhry 3.balicek. Lode bych dala pod stromecek babi a dedovi, protoze kdyz je nevyhrajeme (coz s mym stestim bude spis pravda), tak je stejne planuje Jezisek pro ne koupit. Jo, ted se divam, ze to je kvarteto a ne lode :-))))). To nevadi. Karetni hry uz s Bells zkousime a moc se ji libi. Projektor nebo spise baterku s obrazky mame z Lidlu nejakou obyc Frozen a holkam se moc llibi a hra Kdo jsem je uplne bozi…. Jeste bychom si asi na realizaci chvilku pockali, ale myslim, ze by se Bells moc libila….. Az se objevi na FB budu sdilet, Insta zaneta_amelie

 • Erika Pilařová 29.11.2017 at 7:58

  Líbil by se mi balíček číslo 3., protože mám doma dva milovníky her 🙂

 • Martina 29.11.2017 at 7:59

  Já bych vybrala balíček č. 3. Naše cácorka je teď hodně na hry, neustále mrskáme Černého Petra, pexeso atd. Takže bychom zase vyzkoušeli něco jiného a “baterka” k tomu by naše večery udělala zajímavější 🙂 INST – maciceksta

 • Efcza 29.11.2017 at 8:00

  Lekarský balíček! Začíná éra poznávání těla 🙂 Kniha dle doporučení Moje úžasné tělo je na cestě .) Navíc dřevěný lékařský kufřík jsem ještě neviděla (to bude tím, že jsem ještě nepátrala).

 • Martina Krhutová 29.11.2017 at 8:00

  3. balíček se mi libí nejvíc.
  Dceruška je malá, takže zatím nevím, co jí bude bavit a 3-ka je snad pro všechny

 • Lucie Ketzerová 29.11.2017 at 8:01

  Libil by se mi balicek plny her, dcerka uz doktorske kufriky ma a naradi pouziva stejne jako my. a jelikoz je to holka hrava, souteziva, libil by se ji prave tento balicek. A vecerni cteni pohadek a zpivani pisnicek bychom si mohly zprijemnit promitanim.

 • Jana 29.11.2017 at 8:01

  My bychom asi nejvíc využity balíček plný her.Mala.je sice ještě mala,ale her a zábavy není nikdy dost 😊 a promitacka super,jde využít v každém věku 😊

 • Katka 29.11.2017 at 8:02

  Pěkné ráno, my bychom si vybrali třetí balíček, protože moc her nemáme a chvil strávených spolu není nikdy dost.
  Instagram: katkubal

 • Zdenka Hrubčíková 29.11.2017 at 8:03

  Krásné zasněžené ráno,moje dcerka je hračička nejraději ma jakekoliv hraní s námi a moc rada kouka do krasohledu určitě by největší radost udelal balicek cislo❤ 3 ❤❤ děkujeme

 • Petra Němcová 29.11.2017 at 8:03

  Nam by se libil treti balicek, z promitacky by byl syn uplne nadseny. A protoze je to kluk, tak potapejicim se lodim by asi neodolal 😉
  Petra Němcová (Ig: petullan)

 • Shalva Tess 29.11.2017 at 8:04

  Synkovi by se urcite hodil kutilsky…ma svoje naradi a vsechno opravuje, reze, vyrabi…a ja bych si moc prala, aby to kutilstvi s vekem jen prohloubil a byla to porad zabava…z procesu tvoreni…ja na prahu 4x zjistuju, ze nemusim byt dokonala v pleteni, hackovani a sestavovani pracich budek..ale ta tvorba me bavi a ja relaxuju…:-)

 • Eliška 29.11.2017 at 8:04

  Náš syn je zatím malý na tyto hry, takže bych vybrala 1. balíček s lékařským kufříkem, který by potěšil naši neteř.
  Myslím, že Váš blog budu muset tak za rok-dva-tři pořádně pročítat znovu a znovu, protože tady máte spoustu krásných her, nápadů, tipů, které určitě musíme využít 🙂 Děkuji za inspiraci

 • Monika 29.11.2017 at 8:05

  Já bych si pro dcerku moc přála kutilský balíček, jelikož moc ráda pomáhá tátovi v dílně :-).

 • Pavla 29.11.2017 at 8:07

  Zase něco nového, to je úžasné, proto se mi váš blog tak líbí😉 Za nás určitě varianta 3, balík plný her a to proto, že naše děti miluji hry a my je s nimi také rádi hrajeme a zažíváme tak spousty legrace ❤️

 • Lucie vytiskova 29.11.2017 at 8:11

  Já bych si přála balíček plný her,jelikož miluji promítání a máme doma takovou tu této promitacku z mého dětství a dcerka ji miluje teď. Bylo by úžasné tento balíček vyhrát. Vždy si říkám kam na tak úžasné hry chodit,já nemám asi to štěstí, proto děkuji za inspiraci.

 • Nikola Nekvapilová 29.11.2017 at 8:11

  Pro našeho klucika rozhodně kutilsky balíček. Tátovi vždy asistuje u všech oprav a pořád běhá pro šroubovák.

  IG nikolson_n

 • Martina 29.11.2017 at 8:12

  nadherne jsou vsechny 3!! opet dalsi super inspirace, co jednou budu nakupovat.. naradi je super, ale pro maleho (1,5r) je asi uz moc profi a bala bych se, ze si neco udela. takze bych to tentokrat videla na balicek cislo 1 – doktora (a pak doufajic, ze treba muzeme mit lekare v rodine? ;))

 • Lucie Chmielova 29.11.2017 at 8:12

  Balíček č.3 balíček plný her a proč? Lékařské ” nářadí” už máme, kutilský kufřík je sice fajn, ale už vidím děti jak si hrají na naší nové dřevěné podlaze a zkoušejí její pevnost, takže raději ne. Jelikož milujeme různé hry a těch není nikdy dost je 3. jasná volba. Sleduji na IG luciechmielová i na FB a sdílím Lucie Chmielová

 • Dyba 29.11.2017 at 8:16

  Pro tři kluky jasný výběr – kutilský set 🙂

 • Barbora Veselá 29.11.2017 at 8:16

  Líbil by se mi kutilský balíček, vypadá úžasně. Věřím, že by prcka bavil a motivoval k manuální činnosti…
  Instagram – barca.ves

 • Sarka 29.11.2017 at 8:17

  Vybrala bych balicek c. 3. Protoze her neni nikdy dost a naradi a lekarsky kufr uz doma mame 🙂 šárka

 • Jana & Dominik 29.11.2017 at 8:17

  Hra na doktora je u dětí velmi oblíbená. Ta jejich zvědavost a touha objevovat … Dnes volím tedy lékařský balíček, protože vím, že náš Dominik bude jednou taky doktor 🙂

 • Lucie Kurdiovská 29.11.2017 at 8:18

  Za nás vyhrává balíček doktorský, protože to teď naše holky baví,…..ale super je i balíček č. 3!

 • Zuzana Zárecká Kašparová 29.11.2017 at 8:18

  Ahoj, nám největší radost udělala balíček s lékařským kufříkem, protože jezdíme se synem věčně po různých doktorech, a jeho baví si pak na ně doma hrát 😊 na ig tě sleduji jako @zuza_nka 🙂

 • Marie 29.11.2017 at 8:18

  Nejvíc by nás potěšil balíček č. 1. Dcera se synem si na doktory hrají pořád, měli ale jen nějakou nejlevnější obyčejnou plastovou sadu a dali jí docela dost zabrat, takže z ní už doslova zbyly jen cucky. Tak by našim “doktorům” nová sada určitě udělala radost (o to víc, že je nerozbitná) 🙂 A propisovací omalovánky by určitě nadchly dceru – moc ráda vymalovává, nalepuje a jinak tvoří, tak by vyzkoušela něco nového.

 • Jani 29.11.2017 at 8:19

  Vybrala bych balíček plný her č.3 a to jednak proto, že naše deti jsou milovníci her a jednak taky kvůli sobe. Promitacka mi ted po ránu uzasne navodila vzpomínky na dětství. No nic, jdu si uvařit granko ☺

 • Dana Mazankievicova 29.11.2017 at 8:21

  Moc bysme si prali balicek číslo 3. ,proc ?protoze opravdu radi hrajem hry a i my starsi se do techto her zapojujeme s detma 🙂 jinak jsou vsechny balicky krasny bylo to tezky vybrat.slediji fb a insta mullermazan

 • Barbora Heděncová 29.11.2017 at 8:21

  Dobré ráno, za nás jednoznačně balíček č.3, protože si společně moc rádi hrajeme…

 • Petra 29.11.2017 at 8:21

  Jednoznacne lekarsky kufrik. Nejaky vytuneny shanim opravdu uz dlouho, teda jako pro syna:-) Moc rad osetruje nasi babicku a nema dosttatecne nastroje:P Zdravim, Petra Fai (na fb i instagramu)

 • Eliška Gřešková 29.11.2017 at 8:21

  Krásné ráno, Míšo, v pátek ráno mám v plánu jít na festival Mini, tak doufam, že vas potkam. 😉
  Moc by se mi pro mé děti libil balíček č. 3.
  Sleduji Ig (elisakgresik)

 • Dari 29.11.2017 at 8:23

  Moc by se nam libilo vyhrat rodinne kvarteto . Mame moc radi rodinne hry, je to vzdy velka zabava a legrace hrat si spolu! Dekuji za kazdodenni inspiraci.

 • Verča 29.11.2017 at 8:24

  Moc by se nam libil treti balicek, abychom si mohli zahrat nejakou hru spolecne a i promitacka je super pred spinkanim k vypraveni pohadky👍😊.

 • Andrea 29.11.2017 at 8:24

  Balíček plný her by byl super Lékařský Máme a kutilsky ” přenecháme” klukům ☺ ale Já pravda ze tu dcera už tři dny beha s akusroubovakem 😂

 • Jana Povazska 29.11.2017 at 8:25

  Brali bychom lekarsky kufrik, protoze nas syn sleduje u kazdeho kazde zraneni, naplast, skrabanec 🙂

 • Jana K. 29.11.2017 at 8:25

  Francouzština je nádherná, sic těžká.. a ty animace, ach..
  Pro syna balíček s pilkou, to je jasné 😀 a pro dceru hrací balíček. Mne se líbí všechny x-)

 • Helena Wachtlová 29.11.2017 at 8:25

  Kdyby byla otázka položena jinak, třeba “Jaký balíček se líbí mamince?”, určitě bych rázem zvolila č. 3. O projektoru už dlouho uvažuji. Naše děti milují vyprávění. Ale co by si vybraly naše děti? 🙂

 • Petra Kopecká 29.11.2017 at 8:26

  Nejvíc se mi líbí 3. balíček. Her není nikdy dost. Lékařský kufřík už doma máme, ale omalovánky vypadají úžasně, určitě se po nich podívám.

 • Renata P-ova 29.11.2017 at 8:26

  Libi se mi balicek c. 3 herni, po te promitacce uz pokukuju pekne dlouho 🙂
  Renata

 • Petra 29.11.2017 at 8:26

  Vybrala bych si balíček č. 1, doktorský kufřík si malá moc přeje, už i bez něj si na doktory hraje denně a olepuje náplastmi všechny plyšáky.

 • lucie 29.11.2017 at 8:27

  Dobrý den všechny balíčky jsou super u nás by měl,ale určitě největší úspěch baíček plný her.Vřechyn rodiné hry jsou u nás vítány hrajeme každý den.

 • Petra 29.11.2017 at 8:27

  Kutilský balíček, konečně by měl syn své nářadí jako taťka ;), vypadá krásně.

 • Jana Herrmannova 29.11.2017 at 8:28

  Kutilsky balicek by to u nas asi vyhral, mame maleho mechanika, porad neco sroubuje a rozsroubovava 🙂
  Na instagramu: jana.herr

 • Tereza Meravá 29.11.2017 at 8:28

  Tak tentokrát se úplně vážně nedokážu rozhodnout. Nářadí pro syna, hry pro dceru. To je něco co já sama nerozseknu;) proto poprosím, až se bude losovat, prostě moje jméno dejte do jednoho z těchto dvou podle vás;) Také nevím, zda je třeba pořád psát, že jsem ( a komentuji) na FB i IG? Díky!

 • Guna 29.11.2017 at 8:31

  Dneska je to těžký výběr:) každý balíček by udělal synovi radost. Ale vzhledem k jeho věku a tomu, že poslední dobou řeší, kdo všechno má “au” (například lávka přes potok v knize, kde chybí prkénko), tak bych ráda zasoutezila o první balíček. Instagram gunaleite

 • Verca 29.11.2017 at 8:31

  My by jsme si vybrali kutilsky balicek 🙂 nas Ondra strasne rad napodobuje tatinka a tak chce furt neco sroubovat zatloukat nebo vrtat 😀 na IG sleduji jako vachovaverca

 • Alena Přerostová 29.11.2017 at 8:32

  Dobrý den, u každého Vašeho článku mám pocit, že potřebujeme všechno :-), ale vybrala bych si balíček číslo 3, protože hry jsou u nás velmi oblíbené a já konečně nemusím lézt po kolenou a dělat kočičku nebo pejska :-D. Děkuji za úžasné tipy.

 • Petra Koubska Samohelova 29.11.2017 at 8:33

  Líbil by se mi balíček c. 1, protože si začínají hrát na doktora-vsechny nas omotávají obvazem, vyplazujeme jazyk a hlavně lepí náplasti;-). Takze kufřík bude skvělým pomocníkem. Děkuji dnes za tip na hru-magneticke lodě.

 • Jana Bystroňová 29.11.2017 at 8:34

  Opět úžasná inspirace. Krásný je doktorský balíček, jelikož dcera neustále někoho ošetřuje. Ale především si vydrží celé dopoledne malovat nebo vybarvovat 🙂

 • Tereza Hanulíková 29.11.2017 at 8:35

  za nás kutilský balíček, u nás moc frčí pomáhat dědům opravovat auta…tátovi se vrtat do práce a podobně 🙂

 • Kristína Šteflová 29.11.2017 at 8:36

  To jsou zase super tipy – díky 🙂 Balíčky jsou také úplně super. Myslím, že u nás by měl největší úspěch první balíček, čili lékařský 😀 Sleduji FB i IG. Kristína

 • Lucie 29.11.2017 at 8:39

  Když jsem viděla kufřík pro malé kutily, okamžitě jsem se zamilovala! Ale protože doma má můj syn nářadí hromadu, možná by spíš ocenil lékařský kufřík (nebo spíš já? 🙂 Každopádně hry jsou opravdu dokonalé. Až do nich syn doroste, určitě vím, co koupit. Díky 🙂

 • Misa 29.11.2017 at 8:39

  Za nas by vyhrali cislo 3 pro oba nase kluky se starsim radi hrajem hry a mladsi ma obdobi kdy miluje baterky a vse co sviti a neco promita 😊

 • Hana S. 29.11.2017 at 8:41

  Protože syn (22 m) bere nářadí tátovi a nechce se o něj dělit, vybrala bych kutilský balíček. Pro manžela.

 • Stáňa 29.11.2017 at 8:41

  Miško krásné okýnko, u nás by určitě vyhrál balíček třetí s hrama, neustále něco jen hrajeme a čelenkovky ještě nemáme, musí to být prima zábava 🙂 jsem i na FB a IG 🙂

 • Helena Pandulova 29.11.2017 at 8:42

  Všechny tři jsou úžasné ❤
  Ale jelikož my si rádi hrajeme stejně jako vy tak nám by se líbil balíček c. 3 😍😍😍
  Už vidím ty rozzářeny očíčka když bysme s tatínkem detičkám promítali na stěnu pohádky 🎉❄⭐🎄😍😊😉☀👧👦

 • Jana Seidlová 29.11.2017 at 8:43

  Výběr balíčku je dilema, protože by se v každém hodilo něco :-). Nakonec jsem se ale rozhodla pro první balíček, kde nám přijde vhod oboje. Se starším synem si teď stále hrajeme na paní doktorku. A ty propisovací omalovánky prostě musíme mít 🙂
  Sleduji i na fb

 • Danča (na fb) Morningstar 29.11.2017 at 8:43

  Dobrý den,
  nejvíc by se mi líbil balíček třetí, abychom si užili víc náš rodinný čas pospolu <3
  Krásný článek, díky za něj, i za adventní kalendář 🙂
  Příjemný den!
  D.

 • Veronika 29.11.2017 at 8:44

  Dobrý den, vybrala bych kutilský balíček pro syna, plastové atrapy nářadí už ho moc nebaví a rád by opravoval jako táta 🙂 Díky za soutěž.

 • Kateřina Kolářová 29.11.2017 at 8:45

  Jů, nářadí – to by se tomu našemu montérovi líbilo, zatím máme jen šroubovací autíčko a je to nejlepší kauf.

 • Veronika Kubištová 29.11.2017 at 8:46

  Dobrý den, vybrala bych kutilský balíček pro syna, plastové atrapy nářadí už ho moc nebaví a rád by opravoval jako táta 🙂 Díky za soutěž.

 • Petra 29.11.2017 at 8:46

  Všechny jsou lákavé, ale hned na první pohled jsem měla jasno.. vybrala bych si balíček číslo 3, protože nabízí hry, kde si dítě samo nevystačí a můžeme tak trávit čas společně ☺

 • Adela 29.11.2017 at 8:46

  Pro nás jedině lékařský balíček, co také pro dítě lékařky. K tomu prostě asi mám slabost.
  Ig schovanka

 • Hana Hospodková 29.11.2017 at 8:47

  Ahojky…:)
  Za nás vede sada s promítací baterkou. Jako malá jsem záviděla jiným dětem, že mají doma promítačku s pohádkami. To jsme si vždycky zalezli do vany (rozuměj, v panelákových koupelnách nejsou okna a my potřebovali tmu) a na umakart promítali obrázky. Pro našeho chlapečka bych moc ráda podobné zaŕizení sehnala. Mám na vyprávění k jednotlivým obrázkovým příběhům jen ty nejlepší vzpomínky.
  Děkuji za soutěž.
  Hanka H.

 • Veronika Mildnerová 29.11.2017 at 8:47

  Rozhodnutí je opravdu těžké 😀
  Zvolila bych pro Viktorku (2,5 roku) asi ten lékařský. Každá bolístka musí být ošetřena, nejlépe náplastí 😀 Tento vypadá báječně a navíc je ze dřeva, tak že vydrží.
  Instragram veronikamild

 • Le 29.11.2017 at 8:47

  Vše je pěkné, ale asi nejvíc bychom využili hry.. tedy třetí balíček:)

 • Hana Dlouhá 29.11.2017 at 8:47

  Zdravím, ráda bych balíček č.2 a proč? Moc si takový balíček pro dceru přeje náš tatínek. Od jara zase začne naše práce na domečku. A bylo by super kdyby Magdalenka měla svoje nářadí. Moc jí to s náma baví a my by jsme nemuseli porád hledat metr a kladívko 🙂

 • Anna Kočovská 29.11.2017 at 8:48

  My bychom brali domácí promítání. Už dlouho po něm v Hračkotéce pokukuju….
  Sleduji vás i na fb (jako Anna Ko). 😉
  Díky
  Anna

 • Karolina 29.11.2017 at 8:48

  My bychom si vybrali balíček č. 3 plný her. Po večerech se celá rodina často sejde u stolu a moc rádi hrajeme společně různé hry.

 • Zuzka Kovářová 29.11.2017 at 8:50

  Ja bych chtela cislo 3. Na promitacku u babicky vzpominam doted a hru Kdo jsem jsme s rodicema na cestach hrali neustale.

 • Veronika 29.11.2017 at 8:50

  Urcite balicek c.3 😊 a proc? Doktorsky kufrik uz ma, kutilsky by dceru asi moc nebavil, zato hry ano

 • Pavla 29.11.2017 at 8:52

  Asi balíček plný her, ať si můžeme hrát všichni společně. Nebo kutilský, mám doma malého kutila.

 • Helena Kotrchová 29.11.2017 at 8:54

  Prosim Balicek plny her,hlavne kvuli promitacce 😉 Jako mala jeem mela tu klasickou,oranzovou a bylo zo super. Zalezt si do predsine,kde byla tma a promitat si pohadky 🙂

 • Zdeňka 29.11.2017 at 8:55

  Určitě bychom vybrali balíček č. 3. Promítačka je prostě nejlepší. Naše děti shánějí promítačky různého formátu úplně všude, milují to. A vylučovací metodou – lékařský kufřík už máme, po propisotech toužíme, nářadí by bylo pro syna a ten už je velký. Č. 3 jasně vede.

 • Veronika 29.11.2017 at 8:56

  2. Nebo 1.by se nam libil.Doktorovani a propisovani maji radi vsichni doma a kutilstvi taty se synkem taky,plus hra silak by byla uplna novinka doma:)

 • Martina 29.11.2017 at 8:57

  V případě výhry by se mi moc líbil třetí balíček, protože zima je dlouhá a příležitostí hrát si doma bude víc než dost. Ale i první balíček se mi líbí, ostatně i ten druhý.

 • Maia Soukupová 29.11.2017 at 8:57

  Určitě balíček plný her… mám v plánu letošní vánoce vybavit rodinu nějakými hrami, mám pocit, že spolu trávíme čas mín něž bych chtěla.

 • Míša Drozdová 29.11.2017 at 8:59

  Teda, proč vlastně dáváš na výběr? Je to tak těžké 😀 lékařský kufřík máme, doma nám chybí malý kutil, tak pro ně ten 🙂 Ať je taky něco pro mladšího 🙂 Hezký den vám všem.

 • Andrea 29.11.2017 at 9:01

  Tady to je nálož super tipů. Moje peněženka pláče 😀. Volím 3balíček, moc se mi totiž líbí baterkovy projektor. Díky Andrea

 • Dita 29.11.2017 at 9:02

  Dobre rano!
  Tuto znacku opravdu vidim poprve, i kdyz na onu promitacku uz jsem nekde narazila! Kazdopadne za nas ten holcici balicek i kdyz mame doma i malou kutilku 🙂 nejvice by vsak ve svych temer 4 letech vxuzila balicek 3 plny her s onou promitackou!
  Dekujeme a preji hezky den
  Dita
  xxx

 • Martina Eignerová 29.11.2017 at 9:04

  Krásný den, tak tentokrát soutěžím o první balíček, propisování vypadá super 😀 a malá doktorka se nám doma také pomalu rýsuje.

 • Katka 29.11.2017 at 9:04

  Dobre rano, moc bych si prala balicek plny her… je to navrat do detstvi 🙂 S brachou jsme milovali vecery, kdy jsme si vytahli promitacku a divali se na pohadky…rada bych, aby tyto krasne chvile prozila i ma dcerka. Instagram: katpet2016

 • Martina Jurková 29.11.2017 at 9:05

  Těžké rozhodování 🙂 lékařský kufřík ne,Máme celej lékařskej stolek s reálným, ,nacinim, , 😀 libi se mi jak promítacka tak nářadí a asi i NÁŘADÍ vyhraje,začínáme dělat holkám na dvoře domeček ,skluzavku,horoleze.stěnu. ….tak by mohla přidat ruku k dílu 🙂

 • Klára 29.11.2017 at 9:05

  Vybrala bych balíček c. 3, moc se mi totiz libi ta dětská promitacka 👍 a kdyby to náhodou nevyšlo, tam pak c 1, protože nas táta je taky dětský doktor 😁 na IG sleduji jako k.kubatova

 • Tereza 29.11.2017 at 9:06

  Super článek! :)) S Nelinkou soucitim,jsem na tom v autě a autobuse podobně :)) Největší radost bychom s dcerou měly z třetího balíčku,nic takového doma ještě nemáme a vypadá to úžasně 🙂
  Tereza

 • Janka 29.11.2017 at 9:07

  Lékařský kufřík a propisoty, to by byla naše jasná volba 🙂 Naše malá by totiž nejradši pořád někoho ošetřovala, zamotávala do obvazů a dávala léčky 🙂

 • Eva Šírova 29.11.2017 at 9:08

  Sice mam dve holky, ale maji ted vylozene klucici obdobi. Proto bych si vybrala kutilsky balicek.
  Ig: eva šírová

 • Libka Smyčková 29.11.2017 at 9:08

  My bychom vybrali balicek plny her, protoze casto jezdime vlakem a tak bychom obmenili vlakove kratochvile. Navic lekarske obdobi starsiho syna uz preslo a naradi pouziva tatovo 🙂

 • Karol 29.11.2017 at 9:09

  Vybrala bych si balíček plný her, protože jsme dá se říct sběratelé společenských her ale ještě nemáme žádný projektor či promítačku 🙂

 • Bára 29.11.2017 at 9:09

  Líbil by se mi Balíček plný her (č.3) protože je pro celou rodinu ☺. Sdílím na fb☺

 • Jana 29.11.2017 at 9:10

  Protože doma máme lékařský i kutilský kufřík, volím balíček č. 3. Vyhrajeme si všichni 🙂

 • Jeannette Tesařová 29.11.2017 at 9:12

  Já bych malé vybrala balíček doktorský, protože si ráda hraje na paní doktorku.

 • Jindra 29.11.2017 at 9:12

  Perfektní tipy. Na festival jdeme, už jsme i přihlášené na doprovodný program. Vybrala bych třetí sadu, protože se mi líbí promítačka. Úplně mě nadchla představa, že večer nepůjdeme do postele s knížkou, která mi padá na hlavu, protože u čtení usínám, ale budeme vymyslet příběh společně.

 • M. Antonová 29.11.2017 at 9:14

  Nám by se líbil kutilský balíček, syn je od mala takový montér, vše rozebere a prozkoumá, a myslím, že teprve s nářadím by to bylo ono. =)

 • Martina 29.11.2017 at 9:14

  Hezky clanek :-). My uz jsme taky meli to poteseni s dlouhou cestou bez kindedrylu. Ten jsem jeste nepouzila. Jeli jsme na mimi foceni s nasim mladsim a starsimu se udelalo spatne, samozrejme 5 minut pred cilem. Ja akorat nestihla zastavit, takze jsme meli vymalovano :-D. Nastesti me napadlo mu dat na cestu teplaky, takze hezke obleceni na foceni vydrzelo. 🙂
  Vyhry jsou vsechny krasne. Ale nam by se libil balicek cislo 3. Laka me hra “Hadej kdo jsem” a promitacka by byla uzasna na vecerni pohadku pred spanim. U balicku 2. bych mela strach co vse mi mladsi rozreze :-D.
  Hezky den 🙂

 • Karolína 29.11.2017 at 9:17

  Ahoj ahoj,
  my bychom si přáli balíček č. 1. Protože na 3. balíček je Vasik jeste maly a naradi v kufriku dostane od Ježíška. Doktorska sada vypadá moc hezky. Třeba to bude počátek jeho zářné lékařské kariéry 😀
  Opět musím poděkovat za krásné tipy A inspirace.
  Sleduju a sdílím na FB. Na Instagramu sleduji jako karca.drnovska

 • Gabka 29.11.2017 at 9:18

  Vsechny tři balíčky jsou krásné, ale pro naši hravou rodinku je nejkrásnější balíček třetí, ale i doktorský je super.

 • Darina 29.11.2017 at 9:19

  Soutezim o balicek plny her. S tim by si vyhrala cela rodina. IG darina_j_

 • Sylvie 29.11.2017 at 9:19

  Dobré ráno, my bychom rádi balíček č. 1 s doktorským kufříkem. Poslední dobou si dcera nehraje na nic jiného. Všichni sme denně prohlížení, máme na sobě náplasti a buší nám srdíčko. Zatím si pomůcky řeší po svém a kolikrát je to velmi vtipné, co používá a jak.
  Ale ty lodě, asi objednám manželovi na Vánoce :-).

 • Lucie Šitrová 29.11.2017 at 9:19

  U nás by určitě zabodoval balíček Moulin Roty s baterkou. Kluci by byli nadšení z promítání.

 • Eva Kovaříková 29.11.2017 at 9:21

  No, ono to všechno vypadá tááák lákavě. Asi balíček her, at si můžeme pohrát všichni dohromady

 • Radka H 29.11.2017 at 9:22

  Já bych brala jakýkoliv z těch balíčků 🙂 Ale nejvíce asi balíček třetí, protože her není nikdy dost 🙂
  Sleduji na FB i na IG(radulih)

 • Michaela Moravcová 29.11.2017 at 9:22

  Ahoj Miso, juuu, lodě, ty jsem taky milovala 👍 Protoze mam doma dva kluky, dneska bych si vybrala cenu pro “Nelana a Juliána” 😆, takze kutilský balíček 😊 Dekuju
  A dalsi pokračování adventniho kalendáře? Super 👍
  Ins sleduju jako michaela_moravcovaa.
  Hezky den, Míša

 • Venduli 29.11.2017 at 9:24

  U nás frci baterka, tak soutěžím o balíček č. 3. Dnes to ale bylo tezke rozhodování! Přeji krásný advent! 🙂

 • Petra Miková 29.11.2017 at 9:27

  U nás jednoznačně 3. balíček, protože si moc rádi hrajeme.

 • Honza Kropáč 29.11.2017 at 9:29

  Lékařský balíček, protože obsahuje omalovánky s propisotem

 • Nikola 29.11.2017 at 9:31

  Tak ja bych si vybrala balíček č. 2, protože doma mám dva kluky 🙂

 • Hanka 29.11.2017 at 9:32

  ráda bych soutěžila o třetí balíček, protože lékařský kufřík i nářadí doma máme 🙂 Sleduji, komentuji a sdílím na FCB i na IG Hani Kju

 • Kateřina 29.11.2017 at 9:33

  Vybrala bych baliček plný her – hry nám doma zatím nějak chybí a baterka vypadá jako super zábava na dlouhé zimní večery

 • Kristyna 29.11.2017 at 9:34

  Já bych pro dceru rada lékařský balíček, protože bych z ni rada vychovala paní doktorku, ona sama by ale preferovala nářadí, protože je to malý monter 😀 zatím ale ještě neumí mluvit,takže balíček c.1 🙂
  Ig: krissponer

 • Káča 29.11.2017 at 9:34

  Mě by se pro moje kluky líbil druhý balíček plný nářadí, protože kluci jsou kutilové po tatínkovi a pořád mu berou nářadí z dílny

 • Eva 29.11.2017 at 9:35

  Vybrali bychom balíček č. 3, jelikož lékařský kufřík máme doma již od Djeca a druhý kutilský vynecháme, protože máme holčičku, i když všechny tři balíčky jsou moc krásné 🙂

 • Soňa R. 29.11.2017 at 9:35

  Nam by se libil balicek c.3. Protoze kto si hraje nezlobi. 😀

 • Dana 29.11.2017 at 9:38

  Skvele jsou vsechny balicky, ale pro nas asi lekarsky, protoze dcerka je velka osetrovatelja vseho a vsech. A propisoty by ji urcite take uchvatily 😉 IG:Svobodova Dvorakova Dana

 • Katka 29.11.2017 at 9:38

  S dcerou pomalu začínáme se společenskýma hrama, tak určitě balíček č. 3. I proto, že je tam ta krásná promítačka 🙂

  Na IG sleduji jako kacahorova.

 • Jana 29.11.2017 at 9:40

  Krásné je vše, ale nejvíce se mi líbí balíček plný her. Mohly by si s tím hrát obě děti – dcera i syn.

 • Veronika 29.11.2017 at 9:41

  Tak to je krása!!! U nás by se využilo všechno😁 dveře by se líbil doktorky kufřík a synovi zase nářadí. Takže bychom chtěli balíček her, ať si mužem hrat všichni 😊 sledují fb i instagram

 • Lucie 29.11.2017 at 9:41

  Vybrala bych si balíček číslo jedna,protože miluji dřevěné hračky a ty omalovánky jsou překrásné. 😍

 • Markéta Kubánková 29.11.2017 at 9:43

  Baletce přestrojené za tatínka to moooc sluší 🙂 Z nabídky cen by se Kryštůfkovi určitě nejvíc líbil lékařský kufřík (má teď “to období”), avšak já bych volila balíček č.3. A proč? Protože máme ještě 18ti měsíčního nenechavce Matěje. Hledám hry a hračky, kterým se mohou věnovat oba synové, nejlíp celá rodina:-) a např. Promítačka je přesně ta věc!

 • Anna Nováková 29.11.2017 at 9:46

  Tak teď bojuju sama se sebou, protože mně by se líbil ten lékařský balíček, ale dcerka by asi užila víc balíček plný her 😀 dobře, nebudu sobec a tak tedy sada č.3 😀 opět krásné výhry, díky za možnost je vyhrát! 🙂 na insta jsem jako anna.ema.novakova! sdílím, lajkuju, atd. 🙂

 • JANA Chichi 29.11.2017 at 9:46

  Jéééé, jen mi srdce zaplesalo! 🙂 To jsou poklady! 🙂 Brali bychom balíček č. 3, protože jsem strašně hraví a menší promítačku se chystám pořídit. Fíííha, to by vážně udělalo radost! 🙂 Děkuji, Míšo, ze všechny články, příjemně inspirující! 🙂 …a sdílím 🙂

 • Jana Faixová 29.11.2017 at 9:46

  Opět krásná inspirace 🙂 Zkusila bych to doma s kutilským balíčkem, myslím, že by mohl mít u syna úspěch 🙂
  instagram: Januliinkab
  fb: Jana Bošinová

 • Daniela 29.11.2017 at 9:46

  Tak já bych vybrala balíček č.2, mám dva syny a čekám třetího, takže by se určitě využil. A promítačku máme takouvou tu starou po nás, i s několika pohádkama a kvarteto jsem koupila před 14 dny 😉

 • Kateřina Nogolová 29.11.2017 at 9:49

  Kutilský balíček, protože je prostě WAAAW!!! Táta je bývalý dřevorubec a tesař a tak s ním náš Ondrášek pořád něco kutí na chalupě ve stodole. Tohle prostě musí mít stůj co stůj 🙂

 • Simona 29.11.2017 at 9:50

  Myslím, že kluky by potěšil lékařský kufřík, mají babicku lekarku a dědu veterináře a doma si pořád hrají na doktory 🙂

 • Martina Svobodová 29.11.2017 at 9:51

  Radost by udělal jakýkoliv balíček. Podle mě by asi nejlepší byl balíček plný her – spousta zábavy pro všechny 🙂 ale jak znám dceru, tak tu by nejvíce potěšil balíček s nářadím – ráda se zapojuje do všelijakých prací a s vlastním nářadím by mohla být i patřičně důležitá 😀

 • Šárka 29.11.2017 at 9:52

  Líbil by se mi mi balíček číslo tři, protože hry začínají být v kurzu a vše co se týká světla a promítání je číslo jedna

 • Michaela Kratochvílová 29.11.2017 at 9:55

  Ja za sebe bych vybrala balicek her, ale syn by si urcite vybral balíček č. 2, kde je nářadí, jak muze pomáhat tatínkovi někde něco šroubovat nebo vrtat tak je nadšený 😀
  IG mk_michaela30

 • Klára 29.11.2017 at 9:55

  Vybírám určitě 3. balíček plný her, jednak děti dorůstají do věku, kdy různé hry hrajeme často a baví nás to, no a potom doktorský i kutilský již máme, i když od jiných značek.

 • Lucie Černíková 29.11.2017 at 9:55

  Mě se moc líbí balíček plný her, především hra Hádej, kdo jsem. Zajímalo by mě, co by vše ta naše cácorka vymyslela, než bychom se dopracovaly k tomu, kdo jsem já nebo ona 😀 Večer bychom si před spinkáním promítly obrázky, to by se pak krásně spinkalo. 🙂
  Děkuji za krásný článek, opět velmi inspirativní. Sleduji i na Instagramu luciecernikova.

 • Martina 29.11.2017 at 9:56

  Jééé, to jsou božácké věci, to je krásy na světě;-) A to je složité vybírání.. Ale asi se přikloníme třetímu balíčku, ten vypadá suprově, Lodě jsou nostalgie a tady v té magnetické verzi paráda.. No a promítačka..ach..

 • Miška Roušarová 29.11.2017 at 9:58

  Líbí se mi všechny tři balíčky, ale zasoutěžila bych si o balíček č. 2 Kutilský.

 • Zuzana 29.11.2017 at 9:59

  Moc by se mi líbil lékařský kufrik. Dcerka ma ted obdobi starani se o panenky, vareni, tak ošetřování by ji urcite nadchlo.

 • lucie 29.11.2017 at 10:00

  praly bychom si 3. balicek.
  doktorsky kufrik mame vyrobeny a mame 2 holcicky, takze kutilsky kufrik neni pro nas.
  navic s hrama zaciname a moc jich nemame 😉
  sleduji fb, komentuji, sleduji ig (lucie.eiben.cz)

 • Jája Juaritos 29.11.2017 at 10:00

  To je moc krásný výběr. Za nás bych vybrala balíček plný her, máme velmi hravého tatínka a určitě uvítá další možnost s dětmi něco hrát a vymýšlet:-)

 • Katka Sormova 29.11.2017 at 10:03

  My cestujeme daleko,rodinu mame 3hodinky autem,ale nastesti bez kinedrylu a ani nemusime nijak zabavovat.Mala se zatim dokaze zabavit.Staci ji slunicko,ktere vrha stiny do auta. A kdyz je zatazeno tak knizky.Nam by se libil balicei c.1,hrani na doktora nas teprve ceka.

 • Věra 29.11.2017 at 10:04

  Je těžké vybrat jeden 😀 Ale vítězí kutilský balíček,, protože je krásný, roztomilý a praktický. Děkuji

 • Haňulka Salátová 29.11.2017 at 10:07

  Chci hrat o treti balicek, protoze si ho vybrala pred chvilkou nase Julinka 😀 vsichni mame radi hry a na promitacku se tesim i ja 😁 fb, ig-Haneloore

 • Veronika Mlejnkova 29.11.2017 at 10:09

  Projektor a kufřík s nářadím už doma máme, takže by se nám hodil balíček č. 1 s doktorský kufříkem 🙂 aspoň bychom si nemuseli vyšetření u doktora vysvětlovat jen teoreticky, ale mohli bychom si ho i názorně ukázat 🙂 sleduji a sdílím na fb 🙂

 • Petra 29.11.2017 at 10:11

  Lékařsky balicek protoze je úžasný!
  Děkujeme

 • Alžběta 29.11.2017 at 10:11

  Lékařský kufřík. Ač máme kluka. Myslím že by si s ním krásně vyhrál. Babička je paní doktorka a dřevěné zpracování je super. Na kutilský balíček i hry ja zatím navíc malý.
  Insta dabetule

 • Petra Bartošová 29.11.2017 at 10:12

  Chtela bych balicek plny her protoze zivot je hra!

 • Michaela Novotna 29.11.2017 at 10:12

  Kdyby byl prcek starsi, tak rozhodne kutilsky set…ale i balicek plny her by se hodil 😉 vzdycky je dobre mit hracky a hry do zasoby 😉 sdilime a koukame na FB i INs (michelle.novot)

 • Misa 29.11.2017 at 10:12

  Vybiram balicek cislo 3, doktorsky kufrik uz mame a krasny kufrik s naradim (detskym ale funkcnim) zustal detem jeste po manzelovi . Her mame nekolik ale zrovna kvarteto nam chybi, promitacka je uzasna a hadej,kdo si taky zahrajeme moc radi

 • Renata Ševčíková 29.11.2017 at 10:15

  Hezký den, asi bychom vybrali balíček plný her, tam by si kluci našli každý to svoje a nehádali se 😉 Komentuji, sleduji a sdílím na fb jako Renata Ševčíková, na instagramu jako sevcikova.renata

 • Veronika 29.11.2017 at 10:15

  Urcite lekarsky kufrik:)

 • Alexandra Pavlíková 29.11.2017 at 10:16

  Mám tři vniky, tak bych vybrala kutilský kufřík 😉 Na fb komentuji i sdílím pod svým jménem Alexandra Pavlíková

 • Mirjanka 29.11.2017 at 10:16

  Balicek c. 3, protoze her neni nikdy dost. Ta klucici sada je take perfektni.

 • Míša 29.11.2017 at 10:22

  U nás by to vyhrál balíček pro kutily. I když by maminka radši hry, tak malý pán je srdcem automechanik a k tomu potřebuje nářadí 🙂

 • Veronika 29.11.2017 at 10:30

  Krasa! Za na trojka! Lekarsky kufrik mame, Moulin Roty znam a uz loni jsem se chystala na promitacku. Tri prasatka je Julcina oblibena pohadka…:-)
  Sleduji IG @veronika.stojaspalova

 • Adéla 29.11.2017 at 10:31

  Nádherný je pro nás první lékařský balíček, protože malá nás už ve dvou letech diagnostikuje, co nás bolí a že bychom si měli zajít k doktorce. Balíček by se jí určitě moc líbil 🙂

 • Anetab Švábová 29.11.2017 at 10:33

  Je super by býk balíček plný her. Jsme taková hravá rodina. Ta promítací je moc hezký, mám ji vmerku, tak uvidime. Já jako. Malá jsem s mým bráchou hrála německou podobnou hru Was werde ich. Měli jsme celé ky do kterých se zasunul karta a předseda sebou všechny povolání na jedné kartě, ty stejně obrázky a byly k tomu papírové točící hodiny se šipkou a ta se točila mezi otázkami zda je něco bílého a modrého nebo zda panák stojí a tak. Vše na ano ne. Bylo to moc fajn. Ale 3 že 4 členek jsou zničené a ještě se našemu taťkovi nepovedlo vymyslet jak to opraví aby to drželo 😔

 • Radka Šebelová 29.11.2017 at 10:33

  krásné dárečky. Všechny! Našemu kutilovi by se moc líbil kufřík s nářadím. Balíček č. 2.

 • Jitka Křížková 29.11.2017 at 10:35

  tak za nás lékářský, i když jsou oba super. Ale je to jednoznačně kvůli omalovánkám s propisoty, protože jsem loni na Vánoce díky tobě Míšo pořídila od djeca a měly velký úspěch a a malá by je brala zase 🙂

 • Lucie 29.11.2017 at 10:40

  Dobrý den, zase krásný a inspirativní článek, nám by se nejvíce hodil balíček 3, samé hry, to je přesně pro nás. Ale všechny balíčky jsou bozi☺

 • kata 29.11.2017 at 10:41

  ahojky, promítačku vybírám už delší dobu 🙂 tak určitě balíček č.3 🙂 jinak lode máme z djeca, ale spíš mi přijdou pro malinko starší, ale jsou fajn 😀

 • Veronika Przybylová 29.11.2017 at 10:44

  Vsechny tri balicky vypadaji uzasne, se vsema by si holky vyhraly, takze vubec nevim, ktery bych vybrala. Nejspis asi treti, protoze nic podobneho doma zatim nemame 🙂

 • Veronika Navrátilová 29.11.2017 at 10:47

  Vybrala bych si 3. Balíček plný her. Majdalence se v únoru narodí bráška, tak bysme si ve volných chvilkách mohly hrát a odpočívat. Lékařský kufřík máme doma a od té doby se nám všechny nemoce vyhýbají ( všichni dostaneme minimálně tři injekce za den a další tři hodiny jsme podrobeni důkladnému vyšetření všech částí těla).

 • Bára 29.11.2017 at 10:48

  Nám by se líbil druhý balicek s naradim. Syn by měl své vlastní, když pomáhá tátovi. Děkuji za pěknou soutěž a dárky

 • Nika Avokabre 29.11.2017 at 10:50

  Balíček plný her, to by se přesně hodilo pro celou naši hravou rodinu:-) opět nádherná inspirace a tip na výrobce:-)

 • Lenka K. 29.11.2017 at 10:51

  Č. 1: Krásný lékařský kufřík. Daleko lepší než ty plastové, to by se to holkám ošetřovalo. A omalovánky ta starší také využije. Ale kdybychom vyhrály něco jiného, určitě bychom se nezlobily 🙂 Všechno je totiž moc pěkné.

 • Markéta Waas 29.11.2017 at 10:53

  Určitě ten herní, protože mít s sebou něco na kratochvíli se vždy hodí 🙂

 • Barča 29.11.2017 at 10:57

  Tak to je jasné – lékařský nebo kutilský balíček, což u nás dost souvisí. Dcera má u babičky pár prastarých plastových nářadí a opravuje, léčí s ním tátovi koleno.
  instagram – barcakovarikova

 • Martina 29.11.2017 at 11:17

  Líbil by se mi balíček č.2, synovec by z něj měl velikou radost a mohl by s taťkou kutit. 🙂

 • Jana 29.11.2017 at 11:18

  Mám doma dva chlapečky, kteří rádi pomáhají tatínkovi, takže kutilský balíček je pro nás ideální. 😀
  Kapesní promítačku už doma máme a je opravdu super a kluky moc baví.

  • Jana Kovandová 29.11.2017 at 11:19

   na fb sdílím jako Jana Kovandová

 • Tereza Kohoutková 29.11.2017 at 11:19

  Teda, kam vy na ty nápady pořád chodíte. Máte takové neotřelé tipy na hry, tady by se dalo inspirovat úplně pořád. 🙂 Díky za váš blog. Nejvíc bychom si přáli balíček plný her, protože hry všichni máme moc rádi, ale zároveň máme doma i malého kutila, který by ocenil kutilský kufřík. 🙂

 • Adela Pudil 29.11.2017 at 11:22

  Balíček plný her, je pro nás ten pravý:) rádi si hrajeme, proto uvítáme další hry a navíc u nas ted hodne frci kamaradi typu baterky, promítacky apod;)

 • Andrea 29.11.2017 at 11:23

  Tazke vybrat jeden balicek 😀 Hociktory by urobil obrovsku radost. V balicku c. 3 sa nam paci premietacka (dievcata ich miluju a o rozpravkach este nemame, len o zvieratkach), v balicku c. 2 zase naradie (hoci mame dievcata, velmi ich zaujimaju aj taketo “chlapcenske”) no a balicek c. 1 – uzasny lekarsky kufrik a naleptky su TOP. Ale ak si musim vybrat, tak potom asi balicek c. 1, kde su tie nalepky a lekarsky kufrik 😀

 • Linda 29.11.2017 at 11:25

  Urcite pro nas by byl balicek c. 3….dcerka 2,5 roku by byla promitackou unesena 🙂

 • Veronika 29.11.2017 at 11:29

  Zvolila bych balíček č. 3, ten by se u nás asi uplatnil nejvíc, ta promítačka by fakt bodovala 🙂

 • Ingrid 29.11.2017 at 11:31

  Je vubec mozne, ze jsem propisoty vubec neznala? Asi je rovnou objednam :D…soutezit ale budu o balicek c.3, protoze s temito hrami a promitackou si vyhrajeme cela rodinka (nejvic asi mama s tatou :D).

  • Ingrid 29.11.2017 at 11:32

   Jo a na instagramu sleduji samozrejme take, jako inka.mala 🙂

 • Andrea 29.11.2017 at 11:34

  Nám by se nejvíce líbil balíček č.1, dcera rada osteruje medvídky a pejsky, tak by se ji určitě líbil😊
  nářadí si půjčuje tatinkovo 😊
  promitacka by byla taky super, ale když mám vybrat pouze jednu věc, tak lékařský kufřík a omalovanky 😊

 • Soňa Zemanová 29.11.2017 at 11:36

  Ahoj,

  večer jsem z celého čekání na nový článek usnula jak medvěd 🙂

  Úžasný článek jako vždy. Nevolnosti v autě neznáme ale Maxíka spíš nebaví, žeje přikurtovaný a musí sedět. Takže děláme po nějaké době pauzy.

  Balíčky vypadají úžasně.

  Lékařskou brašnu dostala Ami minulé vánoce a teď nás všechny poctivě kontroluje.
  Tentokrát budu myslet na Maxe, … Líbil by se mi balíček číslo dvě – kutilské nářadí. A hru mini pinball by se využila i Amálka.
  Kdybych myslela na nás všechny, tak by určitě zvítězil balíček číslo tři – plný her. Měli bychom zábavu do stanu.

  Sdílím, komentuji, sleduji.
  Instagram: maminkarebelka

  Hezký den
  l

 • Veronika 29.11.2017 at 11:38

  Dnes mám těžké rozhodování, ale asi to vyhraje balíček číslo 3. O malinké promítačce už nějakou dobu přemýšlím a rodinných her není nikdy dost. Naopak, mám pocit, že nějaké kvalitní a zajímavé hry nám doma chybí. Trávit čas všichni spolu o něco víc je přidaný bonus 🙂 Jinak dcerce by se určitě líbil i lékařský kufřík, momentálně se chce stát doktorkou 😉 Tak to byl byl tip číslo dvě.
  Na IG sleduji jako Vervila.

 • Kacka 29.11.2017 at 11:45

  1 nebo 3 , doktorsky kufrik je krasny a promitacka by byla taky fajn
  Instagram Katie’s design

 • Šárka 29.11.2017 at 11:48

  Kutilský balíček… i když mám holčičku a hodil by se i doktorský kufřík… Ale tatínek je kutil a já věřím, že když ho uvidí denně něco kutit, tak bude chtít taky… už 6m seděla vysmátá na ponk 🙂

 • Terka 29.11.2017 at 11:50

  Vybrala bych si lékařský kufřík, jednak pro to, že doma máme hračky hlavně pro staršího kluka a taky pro to, že by nám to mohlo usnadnit návštěvy lékaře. I když pomalu se strach zmenšuje a prohlídky postupně bývají klidnější 😉 sleduji i FB. Pěkný den

 • Kamila 29.11.2017 at 11:54

  Propisoty jsou ted zrovna u nas v kurzu, prez to vybiram balicek c.3. Doktorsky kufrik totiz mame, naradi mame plnou garaz 😊 a her neni nikdy dost 😉

 • Bara K. 29.11.2017 at 11:58

  To je velké dilema. Nejvíc by se nám asi líbil balíček č. 3, promítačku ještě nemáme a byla by to (nejen:) pro děti super zábava. Jinak by se nám hodil i balíček č. 1, lékařský kufřík jsme měli obyčejný plastový a je už úplně zničený, dřevěný by snad chvíli vydržel naší Mudr. Plyšákové 🙂 Jinak soutěžě jsou moc fajn, každý den se těším, kdy na mě vykouknou Vaše hezké holčiny, moc pěkně fotíte 🙂

 • martina 29.11.2017 at 12:02

  Hry by se libily 🙂 ostatni uz v nejake varinte mame 🙂

 • Nikol 29.11.2017 at 12:04

  Moc by se mi libil balicek c.3,ale protoze mam preci jen doma dva chlapy a protoze je synkovi tatinek hodne vzacny,jelikoz hodne pracuje a je to mistr tesar a Kubik miluje tatovi kufriky s naradim,v pripade vyhry volim balicek c.3 a to kutilsky.Konecne by mel ten svuj a mohl tak byt tatovi zase o kousek blize.

 • Katarina N. 29.11.2017 at 12:04

  vybrala by som nám balíček 3 pretože je vhodný pre dievča aj chlapca a hry sa vždy u nás zídu.
  instagram : katchenkas

 • Anna Konečná 29.11.2017 at 12:05

  Dneska je to teda těžká volba! Máme 3 děti a kdybych jim dala vybrat, budou chtít každý zaručeně něco jiného 🙂
  Takže budeme rádi za jakoukoli výhru.

 • Katka 29.11.2017 at 12:06

  Já bych si vybrala č.3 – kvůli kvartetu, to je zase moje retro, to jsme hrály s kamarádkama pořád 🙂

 • Katerina Pipalova 29.11.2017 at 12:12

  Ahoj. Vyber je tentokrat tezky. Ale priklanim se k prvnimu balicku. Dcera je sama sobe velkou lecitelkou, kdykoliv se bouchne, hned potrebuje studeny obklad z lednice 😂
  Sdilim na FB
  Instagram katerina_pipalova

 • Iva Sedláčková 29.11.2017 at 12:13

  Kutilský balíček 🙂 aby měl syn aktivitu pro sebe a nemusel se o vše dělit se sestrami 🙂

 • Blanka Nedvědová 29.11.2017 at 12:13

  Dobrý den,
  dcerka si teď ráda hraje na paní doktorku a taky jsme momentálně všichni doma nemocní 🙁 , takže by se nám hodil lékařský balíček č. 1, který ještě nemáme. Děkuji

 • Hana 29.11.2017 at 12:13

  Nám by se líbil balíček číslo 3 a to právě kvůli promítačce…je to bezvadný nápad a synovi by udelal velikou radost, protoze je zatížen na baterky a na všechno co svítí.😀

 • Michaela Benešová 29.11.2017 at 12:13

  Balíček č. 1. Nádherný kufřík, kouzelné propisoty…

 • Bára Kantová 29.11.2017 at 12:14

  Lékařský balíček, protože si dcerka stále hraje na doktorku 😀

 • Vlaďka 29.11.2017 at 12:15

  Všetky balíčky sú nádherné!!! Neviem si vybrať… Lekársky kufrík nemáme, kutilský kufrík síce máme, ale tento je úžasný.. Nakoniec to asi ale vyhrali hry – premietačka by u nás žala úspech.. Krásny deň..

 • Michaela Teuchnerová 29.11.2017 at 12:15

  Soutěžím o balíček plný her (3.), protože i když je na ně Ella ještě malá. Myslím, že bychom si s nimi vyhráli (a zavzpomínali) i my dospělí 🙂 A promítačka na zeď? Tak ta by jistě bodovala už teď a třeba mi pomohla udržet Ellu v posteli, než usne.

 • Tereza Válková 29.11.2017 at 12:16

  Za nás balíček plný her, protože si myslím, že bude použitelný pro oba kluky a to nejen teď, ale i v budoucnu 🙂

 • Markéta Chovancová 29.11.2017 at 12:20

  také bych v případě výhry vybrala 3. balíček plný her, protože mám doma 3 a půl letou holčičku, takže klučičí věci jako nářadí ju nebaví a lekařský kufřík už máme. 🙂

  Sledujeme i na FB, díky za opět skvělé tipy, ty protlačovací omalovánky vidím poprvé v životě a vypadají peckově!

 • Natalia Tureková 29.11.2017 at 12:20

  Míšo, to jsou krásné balíčky, ale je těžké z nich vybírat. Cácorka si pořád hraje na doktorku, ve volných chvilkách s taťkou montuje a na cestách si ráda hraje kdo jsem. No asi by to u nás vyhrál třetí balíček s baterkou. Miluje vyprávění pohádek.
  Sleduji na FB i IG (turenatty) a upaluji sdílet 😀

 • Eva Kmochová 29.11.2017 at 12:23

  Balíček plný her bych pro nás vybrala, u nás vedou puzzle tak abychom zkusili také něco jiného 🙂

 • Jana 29.11.2017 at 12:33

  Jako lékařka bych vybrala balíček č.1,dcera teď ráda měří tlak, má to odkoukané od babičky. A na propisovací omalovánky pokukuji již dlouho.

 • Tereza Cechova 29.11.2017 at 12:33

  Mam si vybrat z tehlech tri uzasnych cen?😵😁prvni syn,chce byt zachranar,takze by uvital lekarsky kufrik,druhy porad neco opravuje,uvital by naradi a treti nejmensi by uvital hry,no ja si proste nemuzu jen tak jednosu vybrat😂

 • Ludmila 29.11.2017 at 12:34

  Protoze mam syna, tak myslim, ze nejlip by se nam hodil kutilsky balicek. I kdyz promitaci baterka by byla taky skvela, momentalne se u nas chodi spat se svetylkem z kolobezky, ktere blika a sledujeme stiny a tak. A o vikendu u kamaradcinych holcicek zase frcelo lekarske nacini a vysetrovani a osetrovani maminky, takze asi ani lekarskym kufrikem bychom nepohrdli 🙂

 • Lenka 29.11.2017 at 12:36

  Dobrý den, ráda bych soutěžila o balíček č.3, holkám by se nejvíc líbil.

 • Veronika 29.11.2017 at 12:37

  Těžko vybrat 🙂 Líbil by se nám balíček č.1 protože mladší dítě má “doktorské sklony” a starší zase chňapne po propisotech (mimochodem ty jsou úžasné!!!). Ale taky balíček č. 3 protože promítačka je prostě perfektní – s radostí trávíme večery nad pohádkami z promítačky ještě po nás. Takže “kapesní verze” by se nám hodila na cestování.
  Sleduji i FB.

 • Tereza 29.11.2017 at 12:43

  My bychom brali ten kufřík s nářadím, protože máme 2 kluky 🙂 Na IG jsem jako terezaba1

 • Bara Molkova 29.11.2017 at 12:44

  Jednoznacne lekarsky! Jednak protoze mam v planu ho dceri sestavit k breznovym narozeninam, ale hlavne – a prave – proto, ze se boji doktoru. Chci ji ukazat, ze poslouchani srdicka neboli…

 • Markéta J. 29.11.2017 at 12:45

  Vybrala bych lékařský balíček. Dřevěné nástroje vypadají moc hezky a mohly by vydržet i zacházení menších ručiček. No a propisot, co dodat? Prostě bomba.

 • Simona L. 29.11.2017 at 12:50

  Balíček 3, plný her, líbí se mi ta různorodost, od všeho trochu 🙂

 • Zuzana Pataky 29.11.2017 at 12:51

  Pro naší dvouletou dcerku volím kutilský kufřík. A proč? Protože jí zajímá naprosto vše, chce pomáhat se vším a když se někde naskytne šroubovák, tak ho dobrovolně nedá, zkrátka musí vše spravit. 😏
  IG Zuzapataky

 • Petra 29.11.2017 at 12:53

  Já bych si vybrala balíček č.3, ale holkám by určitě největší radost udělal balíček č.1 protože spolu hodně tvoříme a jsou to takové naše chvilky.

 • Daniela Mašková 29.11.2017 at 12:59

  Vybrala bych si balíček č. 1, protože by se mi líbilo mít doma paní doktorku, tak aby mohla trénovat už od mala 🙂

 • Lenka Pravdova 29.11.2017 at 13:00

  Ach jaj…zase krasotinky…ja sa neviem rozhodnut medzi prvym a tretim….tak vyberam c.3 aby sme sa hrali vsetci…ja milujemvtaketo ilustracie.napady.prevednie….
  A apropo….nevolnost a dopravne prostriedky poznam.trpim nimi odmalicka stara klasika.ako dieta ziadna radost ze niekam ideme.prva otazka:”je to raleko.kolko minut” a ked uz bolo zle trvalo dlho aby som opat nastupila…😥….a kynedril ma odrovnal rovno do spanku…este teraz a to mam 35 nemozem sediet vzadu co bol problem pri dcerke neriesit.casto mi je zle staci mala zatacka ci jazda brzda v meste ….

 • Natalie Karasova 29.11.2017 at 13:00

  za mne urcite 3. Syn bude mit 4 a je to spis obdobi her a interakce.

 • Martina N. 29.11.2017 at 13:04

  Míšo super článek.Nejvíce mě zaujal balicek cislo 1,protoze jeho drevene vybaveni se mi velice libi a verim ze ma dcerka by byla taky nadsena.

 • Pavlína Rytířová 29.11.2017 at 13:04

  My bychom si vybrali balíček č. 1 s doktorským kufříkem. Myslím, že hra ne doktora nemine snad nikoho 🙂

 • Zuzka 29.11.2017 at 13:06

  Tak to je vážně těžká otázka!líbí se mi všechno!o projektoru už uvazuju druhé Vánoce,tak možná už vážně pořídím,a synovi by se asi nejvíc líbila 2😉Děkuji

 • Eva Kinclova 29.11.2017 at 13:07

  Dobry den,Miso,s nasi malou Misou bychom rady soutezily o lekarsky balicek. Posledni dobou dost bojujeme u pani doktorky,Misa tam nechce,boji se, mam proto v planu ji poridit doktorsky kufrik a doma se na pani doktorku pekne pripravit 🙂

 • Misa 29.11.2017 at 13:07

  Vzhledem k tomu, ze lekarskeho vybaveni mame doma dost a naradi rad zapujci tatinek, hodil by se nam nejvic treti hraci balicek. Taky s sebou vozime na cesty ruzne krabicky.

 • Kamča 29.11.2017 at 13:07

  Tak já bych si vybrala balíček číslo 3, protože se mi moc líbí promítačka :-). Kdybych měla staršího syna, tak by to byla 2, ale je na to asi ještě trochu malý 🙂 Kamča

 • Nikol Horáková 29.11.2017 at 13:08

  Dobrý den, rádi bychom se zapojili do soutěže o balíček č. 3 plný her, protože mě strašně moc zaujal projektor, stal by se z toho jistě náš rituál v postýlce než malý zalehne 🙂 zatím si “jen” čteme, tohle by to povýšilo na vyšší úroveň 🙂 sleduji, odebiram, budu sdilet

 • Jana 29.11.2017 at 13:10

  Všechny balíčky jsou nádherné, jako vždy. Těžký výběr, jako vždy… Zvolíme si lékařský kufřík, pomohl by s přípravou na návštěvy u paní doktorky, které nás ted asi čekají častěji …

 • Mužiková Karolína 29.11.2017 at 13:11

  Vybrala bych 3. Balicek plny her, protoze si jednoduse radi hrajeme a mohli bychom zapojit vice clenu rodiny, hlavne tatinka 😀

 • Gabriela L. 29.11.2017 at 13:12

  Vybrala bych třetí balíček. Hry se u nás hrají často a tyto by se dětem určitě líbily.

 • Katka 29.11.2017 at 13:14

  Líbil by se nám balíček č. 3, protože vypadá opravdu zábavně pro kluka i holku:)

 • Květa Hanáková 29.11.2017 at 13:15

  Vybrala bych si balíček číslo 3. Moc se mi líbí hra Hádej, kdo jsem. Věřím, že bysme se u ní celá rodina nasmáli jako vy :). Moc děkuji za každé okénko v adventním kalendáři. I když bych nic nevyhrála, jsem ráda, že jsem si mohla počíst každý den článek od vás. A jestli bude pokračování soutěží, tak super!! Na IG jsem kvetoslavahanakova.

 • Eliška Dadáková 29.11.2017 at 13:16

  Vybrala bych si balíček c.3. Hlavně kvůli promitacce. A moc se mi libi,ze při hraní her,travime čas spolu.

 • Lenka Valová 29.11.2017 at 13:16

  Nemůžu se rozhodnout mezi prvním a třetím… Jsou všechny úžasné. Asi bych se přiklonila k tomu třetímu balíčku, ty hry jsou tak vydařené.

 • Dominika 29.11.2017 at 13:20

  Ahoj ky,sleduji tvůj web každý den a je opravdu nakažlivy v dobrém slova smyslu. Tolik inspiraci pro moje dva kluky. moc by se nám libil balicek 3.plny her .Těžko se nám usíná,tak pohádka promítla na zeď by byla super.

 • veronika horáčková 29.11.2017 at 13:23

  určitě balíček plný her, protože malá je hračička a ráda si povídá

 • Lenka 29.11.2017 at 13:26

  Mě by se líbil balíček plný her, jsou tam hry z dětství, které mě vždy bavili, Nejraději jsme měli s bráchou promítání, ale měli jsme něco trochu jiného, promítačku s nejznámějšíma pohádkama. Chtěla bych tuhle výhru, protože nás baví si hrát doma. 🙂

 • Lucie 29.11.2017 at 13:27

  Jednoznacne balicek plny her ! 🙂 Promitacku uz jsem nekolikrat chtela koupitbych, nemohla se nikdy rozhodnout kterou a nakonec nekoupila nic. Dalsi hry jsou taky moc fajn, hlavne jsou francouzsky a pro ty ja mam asi slabost ! 🙂

 • Naděžda 29.11.2017 at 13:29

  Miluju Moulin Roty! A nejednu úžasnost od nich doma máme.. třeba zrovna promítačku a nářadíčko, takže bychom tuze rádi vyhráli lékařský kufřík.. syn je silný astmatik, takže hra na lékaře u nás frčí i kvůli tomu, aby všechna vyšetření zvládal v klidu. Tfuj tfuj tfuj.. tohle bysme tuze rádi vyhráli :o) Krásný den vám všem třem! :-* Na insta vás sleduji jako bobule_obla

 • Lenka L. 29.11.2017 at 13:31

  Urcite rozhodne kazdopadne kutilsky balicek.
  Stavime dum, takze stavi cela rodina.
  Sleduji i na IG jako dancing with the devil.

 • Helena K. 29.11.2017 at 13:32

  Mě zaujal třetí balíček plný her, protože si doma moc rádi hrajeme a s promítackou jste mě vrátila do dětství. Hru hádej kdo jsem, jsem s dcerou ještě nehrala, dobrý nápad, alespoň máme tip na večer…

 • Katka Weberová 29.11.2017 at 13:34

  To je dilema 😊 prvni nebo treti? Jako dite jsem take mela moc rada ty protisky. Ale vybiram treti balicek a to proto, ze radi hrajeme hry a take proto, ze jsme se ted take naladili na retro hracky a dovezla jsem od rodicu promitacku a promitame a promitame 😊 detem se to moc libi a me by tedy zajimala promitacka v moderni podobe ☺👍
  Instagram @katkaweberova

 • Lucie Johaníková 29.11.2017 at 13:35

  Nejvíce by se nám líbil balíček č.3. Z obrázků s promítačkou na mě dýchlo dětství. Už mám tip na Ježíška na příští rok 😀 Letošní už je naplánovaný.
  Sleduji i na instagramu jako Lucccik

 • Veronika Patočková 29.11.2017 at 13:35

  Určitě balíček číslo 3. A proč? Hlavně kvůli té baterce :o) Instagram: veronikapatockova

 • Jana 29.11.2017 at 13:37

  To jsou zase krásné věcičky, no zaujal mě ten třetí balíček plný her, to by se nám doma určitě hodilo. 🙂

 • Jaroslava Malcová 29.11.2017 at 13:42

  Jednoznačně balíček 3! Když ho nevyhrajeme, musíme alespoň něco z něj koupit! Je nadherny a zase další inspirace, co poridit pro holky…sleduji na fb

 • zuzana fidlerová 29.11.2017 at 13:45

  Nám by se líbil balíček č.3…ikdyž promítačku mám ještě po sobě když jsem byla malá…

 • Martina 29.11.2017 at 13:45

  Priala by som.si treti balicek,ja sama mam rada hry😉

 • Aneta Šajtarová 29.11.2017 at 13:45

  Hodně těžká volba… ale nakonec asi balíček č. 1. Dcerce by se lékařská sada moc líbila. A mě zaujaly omalovánky 😀

 • Hanka 29.11.2017 at 13:47

  To jsou poklady! Je pro mě těžké rozhodnout se mezi prvním a třetím balíčkem, páč oba jsou úžasné a moc by se hodily 🙂 Ale první by byl zcela sobecky pro nás. S tím třetím bychom se na Vánoce mohli podělit i se synovci, takže volím třetí. Hezký den 😉 insta – o.k.hanicka

 • Denisa 29.11.2017 at 13:49

  My bychom vybrali balicek c.2, protoze u nas prave frci ruzne naradi. Dnes jsou to opravdu nadupane vyhry!

 • Tereza Müllerová 29.11.2017 at 13:52

  To jsou zase tak krásné tipy, já bych si asi už jen hrála:) Mně by se líbil třetí balíček, letos selékařský chystám holčičkám vyrábět a nářadí máme díky mužovi plný dům:)Terka Müllerová

 • Eva Hruba 29.11.2017 at 13:57

  Pro nas c.3 maminka se zamilovala do promitacky!
  Sem I na fb I insta

 • Iva Cyrany 29.11.2017 at 13:58

  Teda všechny tři balíčky jsou úžasné!! Vybrat jen jeden je moc těžké.. na doktora si náš chlapeček hraje rád, hlavně teď operuje pinzetou plyšáky, ale mně by se pro něj líbila kutilska sada.

 • Lucie Skřejpková 29.11.2017 at 13:58

  Děkujeme za soutěž! U nás by se ujal druhý balíček s nářadím. Syn rád pomáhá tatínkovi v dílně, tak by se mu vlastní nářadí hodilo. 🙂

 • Katka Röslerová 29.11.2017 at 14:04

  Brala bych první balíček, ač nějaké lékařské vybavení máme, ten kufr je prostě boží a u dvou dětí není vybavení nikdy dost a ty propisoty jsou úžasné.

 • Olii 29.11.2017 at 14:05

  Ja bych si vybala propusoty, velka vzpominka z detsvi, asi si poridim pro sebe :-D, ale vzhledem k tomu, ze mam doma 2 draky a ne princezny, soutezim o balicek c. 2.

 • Marketa Juřicová 29.11.2017 at 14:06

  Moc rada bych vyhrala 3. balicek plny her protoze si myslim ze by synovi udelal nejvetsi radost , ale vsechny vyhry jsou uzasne,

 • Eva J. 29.11.2017 at 14:13

  Určitě třetí balíček. Milujeme design Moulin Roty 🙂

 • Taťána 29.11.2017 at 14:16

  Nádherné tipy na další zajímavé hry a zábavné aktivity pro děti!! pro syna bych zkusila balíček č.1, doktorský kufřík ještě nemá, a hlavně bojí se návštěvy doktorky, tak třeba by mu to mohlo pomoct zahrát si doma na doktora.. :). A propisovačky ho třeba přilákají ke kreslení a klidnějším aktivitám… syn nevydrží sedět u stolečku ani pár minut.. nechápu, jak Nelinka může vydržet u toho hodinu.. trošku závidím. ten klid vašich dětí. :))!! snad k tomu syn jednou dospěje.. 🙂 Ale promítačka je také výborný tip, určitě se nám jednou objeví jako dárek.. :). Hezký den všem!!

 • Yvette 29.11.2017 at 14:16

  Všechny tipy jsou opět úžasné. Na propisot jsem úplně zapomněla!! Líbilo by se mi ale vyhrát asi balíček her, protože těch nikdy není dost a navíc jdou hrát tak nejak pospolu. Sleduji na FB a přeji krásné dny.

 • Adéla Moravcová 29.11.2017 at 14:19

  Syn měl potřetí zánět středního ucha, takže lékařský kufřík pro trénování vyšetření doma by se ám moc hodil. Sleduji jako @adellines

 • Eva 29.11.2017 at 14:20

  Jednoznačně balíček her! A to hlavně proto, ze si rada hraje celá rodina. Navíc dcerka miluje baterky a všechno co svítí. Tuhle promítací by si jistě zamilovala. 🙂

 • Veru 29.11.2017 at 14:20

  Tak tohle je pecka 🙂 krasna soutěž. Moc by se nám líbil balíček č. 3. Syn miluje baterky, svetýlka, ale taková promítačka :)) to mě vůbec nenapadlo 😉 děkuji za inspiraci.

 • Jana 29.11.2017 at 14:21

  Já bych pro syna vybrala první lékařský balíček. Protože miluje dřevěné hračky a začíná objevovat části těla a moc ho to baví. Vesele protlačovánky by byly jen třešinka, kterou by si moc ráda vyzkoušela i máma. 😉
  Sleduji FB i IG.

 • Hana 29.11.2017 at 14:22

  Váhám zda jedničku neb dvojku…dcera si ráda hraje na doktorku a vůbec doktoři jí děsně fascinují a ke každému se moc těší. Na druhou stranu její si stejně oblíbená hra je na opravování a ráda pomáhá dědovi i tátovi cokoliv opravit, zašroubovat a podobně. Tak je to velký dilema:) No asi převáží ta dvojka, jelikož z toho by měl radost i tatínek:)

 • Veronika 29.11.2017 at 14:25

  Urcite lekarsky, jsme doktorska rodina tak mam k lek. hram blizko a dceru vysetrovani bavi. IG Veronika Veskrnova

 • Radka 29.11.2017 at 14:25

  To jsou tak boží věci!!! Je těžké vybrat mezi prvním a třetím balíčkem. Lékařský kufřík, i když o dost obyčejnější, ale doma máme, tak v případě výhry volím balíček č. 3. To by se zabavila celá rodina! 🙂 IG radkastara

 • jarcca 29.11.2017 at 14:28

  Máme zálusk na balíček číslo 3 a proč? Synovi se hrozně moc líbí promýtačka! 🙂 Sleduji a sdílím na FB Jarcca Jarunka.

 • Katka K. 29.11.2017 at 14:28

  Vsechny balicky jsou uzasne, ale u nas ted zacina osetrovaci obdobi. Libil by se nam balicek cislo 1.

 • Monika 29.11.2017 at 14:31

  Kdyby byli kluci už větší a protože jsem na hry:), tak bych si přála Balíček plný her. Jenže jsou kluci zatím malí a jsou to velcí kutilové a není den, kdy by v ruce neměli kladivo nebo pilu…takže za nás Balíček kutilsky č.1:)

 • Jana Patočková 29.11.2017 at 14:34

  Moc hezký článek 🙂 Vybrala bych třetí balíček. Hry bychom si užili všichni.

 • Lenka 29.11.2017 at 14:35

  Syna by určitě zaujal kutilsky balíček. Je to malý montér po tatínkovy, tak by mohli tvořit společně:)

 • Katarina 29.11.2017 at 14:38

  Tak za nas c.3 – lekarsky kufrik uz vlastnime a naradie si este neviem velmi dobre predstavit v rukach nasho syna, este je asi skoro. Naopak, tesili by sme sa na spolocne hranie hier a urcite na premietacku. Dakujeme za krasne napady a usilie vynalozene na kazdodenne pisanie clankov!

 • Ter 29.11.2017 at 14:39

  :)) parádní nápady!!! Jeden balíček lepší než druhý, co si vybrat???? Cokoliv, ačkoli mám doma tři letou princeznu, baví ji náradí, na doktora si hráváme, ale i z promítačky bychom měli celá rodiny obrovskou radot!!!!! Děkui za inspiraci, určitě vybereme něco:)

 • Veronika Závodná 29.11.2017 at 14:41

  Za pročítání všech těch komentářů a práce kolem těchto pomyslných adventních šuplíčků by sis zasloužila ještě jednu Afriku hned po Vánocích 🙂 Nechápu, kolik hodin má váš vinohradský den? 🙂 Julinčin pokrfejs mě dostal..úplně jsem si vzpomněla na sebe. Taky jsem často neudržela pusu…a mám s tím problém doteď 😀
  Z balíčků bychom využili nejvíce asi balíček prvni 🙂 zaprvé Elinka teď podrobně zkoumá její i naše těla, zadruhé pokud z ní chceme mít neurochirurga, je nejvyšší čas začít a zatřetí bych si ukradla nějaké propisoty na PL :-))

  • Míša 29.11.2017 at 15:02

   😀 😀 😀 Veru 😀 padnu. Děkuju moc za komentář

 • Barbora 29.11.2017 at 14:42

  Keďže 8mesačná dcérka si ešte nevie úplne vybrať, ja by som za ňu zvolila lekársky balíček, aby remeslo ostalo v rodine:)

 • Radka 29.11.2017 at 14:45

  Balíček č 3. a samozřejmě hlavně kvůli promítačce. Doktorský balíček, v trochu jiné podobě, se u dcerky neujal a ač by byl tatínek nadšený, kutila z ní taky neuděláme.

 • Míša M. 29.11.2017 at 14:49

  Dobré odpoledne, co dodat … no krááááása 🙂 Já se nemohu rozhodnout mezi prvním a třetím balíčkem 🙂 První, protože babička je zdravotní sestřička a dcera v ordinaci pěkně řádí:) a třetí, protože společné hry prostě máme rádi. Pěkný den. Nevím jak u vás, ale u nás se sněhem 🙂 M.

 • Eliška 29.11.2017 at 14:53

  teda Míšo vy my dáváte 😀 takový krásný dárky…nejradši bych soutěžila o všechny!!!! fakt se nedokážu rozhodnout který by pro nás byl top…takže já soutěžím o všechny dárky 😀
  sdílím i na fb jako kelishka potramtaná

 • Kaca 29.11.2017 at 15:02

  Jezis to jsou zase krasne hry/darky/tipy.. jeden aby premyslel o prodeji ledviny, kdyby to chtel vsechno 😀 . Libi se mi balicek c.1… obavam se, ze protlacovacky bych si zabrala pro sebe :)) a lekarsky kufrik pro syna.. aby se uz tak nebal doktoru. Plastova sada co jsme meli se skoro hned rozpadla 🙁 … a ten krasny kufrik k tomu.. ach 🙂 .

 • Klára Hošáková 29.11.2017 at 15:09

  Mě by se moc líbil balíček č.3- a to hlavně kvůli promítačce 😍 To mě úplně vrátilo do dětství..my měli takovou starou se spoustou pohádek a vždy si je promítali rozvalení na chodbě,kde i přes den byla skoro tma a mamka měla klid a čas na vaření ☺️ bylo to skvělý 👍
  Sledujeme na FB i Ig

 • Zuzana Kudrnová 29.11.2017 at 15:09

  Krásné …opět krásné…díky moc! Já bych brala doktorský kufřík, protože je mému srdci nejbližší :-). A tak trochu doufám, že můj syn (ne, že bych z něj chtěla mít doktora) bude mít k tomuto povolání úctu, která mám pocit se tak nějak vytrácí a při tom je to taková dřina :-).

 • Lenka 29.11.2017 at 15:21

  Parádní jsou všechny tři, jak už tady mnohokrát zaznělo 🙂 Ráda bych ale balíček č. 3 – hry, nářadího máme víc než dost, kufřík donese Ježíšek a ty hry..ty jsou prostě parádní 🙂

 • Libka Smyčková 29.11.2017 at 15:35

  Vybrali bychom 3. balicek, protoze si radi hrajeme a obzvlaste do vlaku hledame vselijake kratochvile..

 • Iveta Holá 29.11.2017 at 15:36

  My naštěstí netrpíme na nevolnosti, ale pro změnu jsem já většinu cesty vzadu s dětmi, protože mladší řve, pomůže jen kojení. Sláva bezpečnosti! O těchto hrách slyším opravdu poprvé, ale moc se mi zalíbili ty protlačovánky, takže soutěžíme o první sadu! 🙂

 • Petra 29.11.2017 at 15:38

  Pro syna urcite Kutilsky balicek 🙂 Posledni dobou travi s muzem hodne casu v dilne, zatlouka tam hrebiky, reze pilkou kolecka nebo spalicky z vetvi a dela z nich housenky nebo medaile 😀 Sleduji na FB.

 • Aneta 29.11.2017 at 15:41

  Lekarsky balicek;)Z balicku plnych her uz mame doma temer vsechno,a kutilsky balicek je spis pro kluky,i kdyz maldsi Barce jsem koupila ruzovy kufrik s naradim,neodolala jsem,Atelier Zirafa ma krasne veci!

 • Lenka F. 29.11.2017 at 15:46

  Ráda bych soutěžila o balíček č. 3 🙂
  A proč? Protože doktorský kufřík (sice jiné značky, ale taky moc pěkný, a to Djeco;) už dostala dcera ke druhým narozeninám a musím říct, že to byla opravdu trefa! Dvojka pro nás nepřipadá vůbec teda – toto asi opravdu jen pro chlapce…
  Třetí balíček je naprostá pecka, hry krásné a promítačku už doma jednu máme (MR, ale jiné kotoučky) a jelikož dcera nedávno hodila kotoučky za postel a jeden se nepodařilo dodnes najít, tak by se hodila velmi:)))
  Na FB okomentováno pod profilem Lenka Fořtová (Cichá)
  IG sleduji jako cichulak – Lenka F.
  Sdílím veřejně na svém FB profilu

 • Jitka Kubickova 29.11.2017 at 15:54

  Krasny clanek!!! Lode uz mam.koupene pod stromecek 4letemu synovi ale od Djeca.milovala jsme to jako dite.presne ctvereckovany papir vsude sebou.
  Vsechny tri balicky jsou uzasny.za nas 1. Kvuli odolnemu lekarskemu vybaveni.nase plastove uz vzalo za sve. A obrazky s propisotem jsme jeste nezkouseli.

 • Sabina Chlupová 29.11.2017 at 16:00

  Dobrý den, vybrala bych sadu č.2 pro syna, i když mám trochu strach, jak by s tím naložil, tatínkovo kladívko musím důkladně schovávat, jinak “opraví” celý byt:). Líbí se mi i promítačka, hlavně by to bavilo syna, ale myslím, že je to věc, která bude bavit chvíli. Hodně se mi líbí ty tvořivé příběhy, to dětem koupím na festivalu Mini. Těsím se na něj moc. Hezký den. Sleduji i fcb- Sabina Driáková

 • Kateřina Valdmanová 29.11.2017 at 16:06

  Nemám opět slov! 🙂 Bomba. Musím uznat, že mne trochu potesily nezdary cestou do Hřenska. Teda ne že bych chtěla být škodolibá, jen to všemu dodalo ten pocit “normálnosti” našeho každodenního života 🙂 Opravdu vás moc obdivuji a díky vám mi došlo, že už můžeme začít hrát společně hry. Nějak mi na to stále ve dvou a půl letech přišlo brzy a ono ne! Právě jsem sehnala dvě Djeco hry – Little Cooperation a Minimi a úspěch! Musíme hrát pořád dokola 😀 takže za mne určitě balíček her!!!

  • Míša 29.11.2017 at 23:05

   Děkuju a jsem moc ráda, že jsem “znormálnovatěla” i ve vašich očích 😀 Krásný večer

 • Andrea Dosoudilová 29.11.2017 at 16:08

  Nejvíc se mi líbí balíček tři. Občas ráda vybírám hračky podle toho, co se líbí mně, jelikož musím být na hraní nonstop k dispozici. Třetí balíček je takový nejhravější, i když s propisotama bych si tedy uměla vyhrát 🙂 Na instagramu sleduju jako uzivat_si

 • Kateřina Volná 29.11.2017 at 16:16

  Vybrala bych si třetí balíček. Milujeme hry , ale hlavně syn miluje svícení baterkou 🙂
  Sleduji vás na IG (Vovo.ka)

 • Tereza Frieserova 29.11.2017 at 16:22

  Waw, vsechny hracky jsou uzasnyy! Ale pokud bych si musela zvolit, pak balicek plny her. Hadej, kdo jsem, hravame s kamarady dodnes a rada do tero hry zapojim co nejdrive i nasehomaleho. A k tomu jeste promitacka? No krasa nejvetsi! 😉

 • Dana 29.11.2017 at 16:32

  Opět krásné tipy 🙂

  Balíček 2, protože dítě je fascinováno kladivem, vrtačkou, metrem apod., pořád kouká po tátovi, co kde vyrábí 🙂

  Balíček 3 by byla volba spíš pro mě, protože jakékoli hry, vystřihovánky a tvoření mě moc baví. S dětmi je to legrace.

  D.

 • Blanka 29.11.2017 at 16:34

  Jéé, tak to nutně potřebujeme, ten kutilský balíček.
  Náš Hugo pořád chodí a krade muži šroubováky, kleště a podobné věci.
  Vždycky se bojím, že si s tím ublíží.
  A minule sebral kladivo a jal se vedle v pokoji zatloukat neviditelné hřebíky do zdi – super! 😀
  B.
  IG: @blanchettka

 • Lenka Kotroušová 29.11.2017 at 16:39

  Já bych si vybrala balíček č. 3 a proč? Je to jednoduché, doktorský kufřík už máme, kluka zatím nemáme a hry vypadají skvěle. Lepení papírku na čelo na našich rodinných oslavách frčí neustále 🙂

 • Helena 29.11.2017 at 16:40

  Vybrala bych 3. kvůli baterce. 🙂

 • Lenka 29.11.2017 at 16:41

  Vybrala bych lékařský balíček, protože mám doma “páreček” a doktora v rodině by chtěl každý 😀

 • Barbora 29.11.2017 at 16:42

  Prosím kutilský balíček, syn dostane k zítřejším narozeninám ponk, tak tohle by byl skvělý doplněk :-). Díky, Bára

 • Petra 29.11.2017 at 16:45

  Hrozně moc se mi líbí promítačka, takže mi volíme č.3. Sledu ji FB i IG jako Petra Bulínová

 • Michaela Pušová 29.11.2017 at 16:45

  Vybrala bych balíček třetí, protože nabízí kolektivní zábavu pro celou rodinku

 • Iva 29.11.2017 at 16:56

  Všechny tři varianty vypadají moc pěkně a lákavě, ale vybrala bych variantu č.3, hry u nás začínají hodně frčet 🙂 Instagram sleduji jako sallome13

 • Lada 29.11.2017 at 17:00

  Opět skvělé tipy na dárečky, krasně popsané a vyfocene. Určite bychom si moc přáli darečky č.3. Po promitačce Moulin Roty pokukuju uz delší cas, bohužel byla posledni dobou vsude vyprodana. Krasna kombinace her by nam (a hlavně mně, jsem stale jako dite) udelala prevelikanskou radost. Dekujeme.

 • Zdenka Zavadilíková 29.11.2017 at 17:11

  Všechny balíčky jsou krásné, ale já bych vybrala balíček plný her – promítačka by dcerku určitě nadchla! IG sleduji pod stejným jménem.

 • Pavlína 29.11.2017 at 17:16

  No to je opět krááásných nezbytností! Výběr je taky těžký, všechno je tak skvělé 🙂 jako malá bych si je přála mít a teď, jako o malinko starší… je chci taky 😀 ale pokud bych se teda měla rozhodnout, tak asi pro třetí sadu, jelikož milujeme hry a je tam tak úžasná promítačka pro našeho drobečka!
  Odebírám, sleduji FB a komentuji, sleduji Instagram (pauline_h1) a sdílím

 • Markéta Rudolfová 29.11.2017 at 17:22

  Doktorsky kufřík by se nasi male doktorce hodil. Pokazde nastehuje plysaky k mamce a tatkovi do postele a jde osetrovat.

 • Michala 29.11.2017 at 17:22

  Lekarsky balicek (abych si ho mohla pujcovat:)

 • Sylva Sejpková 29.11.2017 at 17:24

  U nás by bylo normálně těžké rozhodování (holky zbožňujou hru na doktora – nechápu proč, ale nejvíc je baví píchat injekce :D), ale protože už doktorský kufřík máme, tak za nás je top balíček her 🙂 Doufám, že tu herní mánii podědily i holky, hrozně ráda vzpomínám na odpoledne, kdy jsme hráli člobrdo 🙂

 • Eva Kalinová 29.11.2017 at 17:27

  Dnes soutěžím o balíček č. 2. Na chatě máme nářadí plastové, je už celé polámané. Kluci by měli radost, že mohou tátovi “pomáhat”.:) Sleduji a sdílím na FB.

 • Helča 29.11.2017 at 17:30

  Balíček č. 3 s promítačkou a hrami je pro nás naprosto dokonalý 🙂 Promítání holky zatím neznají, ale určitě by se jim líbilo, a protože jsou to hravě typy obě dvě, tak další hry do sbírky se hodí vždycky 😀 sdílím na fb, instagram: helenalipinska

 • Mirka 29.11.2017 at 17:34

  Balíček č.1- Dcera si moc rada hraje na dochtorku. Ale ja do ted neobjevila zadny lekarsky kufrik, ktery by se mi libil. Vsechno je plastove, ruzove..nic moc pro muj vkus.
  IG: miroslavamirec

 • Lenka T. 29.11.2017 at 17:45

  tak určitě č. 3, protože by se nám nejvíc hodil, preferuju hračky, které jsou zároveň i naučné, nářadí i lékárničku už máme…takže volba je jasná, ale všechny dárky jsou nádherné!!! l.tailorka@gmail.com

 • EL 29.11.2017 at 17:49

  Balíček číslo tři by se nám líbil moc, protože si rádi hrajeme a promítačku jsem pro děti už dlouho chtěla. EL

 • Kateřina 29.11.2017 at 17:52

  Určitě ten třetí :), jsme hodně hraví, tak bychom si je celá rodina určitě užili 🙂

 • Jana K. 29.11.2017 at 18:03

  Dobrý večer, mno jsou nádherný všechny… ale nejvíc by se mému chlapečkovi líbil balíček č.1. Mějte se prímově 😀

 • Věra 29.11.2017 at 18:06

  Dcera by si určitě vybrala lékařský balíček. Lékařský kufřík doma nemáme a ona moc ráda někoho ošetřuje, maže krémy, obvazuje…

 • Eliška Francová 29.11.2017 at 18:07

  Tak teda balíčky jsou úžasný” Asi bych vybrala balíček č.3 kvůli promítačce, to by nás doma hodně bavilo. Ale hodně jsem váhala i nad kufříkem s nářadím

 • Drahuše Poborská 29.11.2017 at 18:10

  Nam by se libil treti balicek. Hru Hadej kdo jsem hrajeme porad, jen ne s detma, takze to je fajn inspirace pro hru se synem. A promitacka u nas vede, skoro kazdy vecer prohlizime dinosaury, pohadky jen cteme 🙂

  drahusepoborska

 • Renata 29.11.2017 at 18:12

  Tohle jsou zatím pro mě asi něj výhry. Konkrétně balíček 3. Máme už cirkusovou promítacku a děti se o ní pořád tahají, takže druhá by se velmi hodila. No a obě hry jsou krásné a přiznávám, že zatím doma nemáme ani to kvarteto. 🙂

 • Dana Schmittová 29.11.2017 at 18:13

  Líbí se mi nejvíc 3. balíček s promítací baterkou. Holkám promítáme na staré retro promítačce pro nás a hodně je to baví.

 • Klára Toša 29.11.2017 at 18:18

  Balíček plný her.. kluci (6/4 a 1) jsou trochu opoždění (no ten 1 zatím ne 😀 ) a tak jsem zatím žádne hry nekupovala, spíš didaktické pomůcky, tak bychom si našli třeba novou zábavu na dlouhé večery 😉

 • Marie Zikmundová 29.11.2017 at 18:23

  Všechny tři balíčky jsou super, nemůžu se rozhodnout mezi 2 a 3..ale asi bychom nejvíc ocenili balíček č. 3, protože si všichni rádi hrajeme, a ta promítačka je fakt super. Nářadí budem v budoucnu taky určitě nakupovat, ale bude potřeba i nějaké dřevěné šroubky a matičky, takže pravděpodobně zvolíme kufřík větší 😉
  Sleduji fb i IG (unholly.polly)

 • Radka 29.11.2017 at 18:31

  Urcite balicek cislo 3. Hry oba s manzelem milujeme a syn do nich jiste taky brzo doroste. No a promitacka, ta je uplne uzasna!

 • Jitka Elicerová 29.11.2017 at 18:36

  Všechny balíčky jsou krásné a i když máme kluky, tak bych pro ně vybrala Lékařský balíček, protože zrovna tento týden operovali krokodýla měli k tomu jen injekční stříkačku :)sleduji fb

 • Hanka Šafářová Chmelinová 29.11.2017 at 19:01

  Tak my máme doma malého Kutila proto kutilský balíček. Všechno rozmontuje a zajímá ho jak všechno funguje. Babička jednou kvůli jeho zvídavosti málem přišla o zamražené maso, protože jí v rámci vědeckého zkoumání nastavil mrazák na rozmrazování:)sleduji na FB

 • Alena K. 29.11.2017 at 19:09

  Je to pouze můj odhad, ze by se našemu cvrčkovi líbil balíček plný her. Jeste musí trochu vyrůst 😊. Ig: alenak1024

 • phn 29.11.2017 at 19:11

  Urcite balicek c.3-mala ma ted nejoblibenejsi hru kvarteto od Djeco,mastime cela rodina:-) a z promitacky bude hin-a ja taky:-)

 • Věrka 29.11.2017 at 19:12

  jůů no to jsou zase objevy! Jsem nadšená:-) Stoprocentně něco objednám, jsou to všechno super věci. Opět nezbývá něž moc poděkovat za super typy. Pokud bychom vyhráli tak bychom rádi balíček číslo 3 protože mít promítačku to bychom měli konečně s mužem večer klid, protože by starší uspávala mladší vyprávěním pohádek 🙂

 • Lenka 29.11.2017 at 19:15

  Nas by velmi potesila promitacka, tedy balicek c.3. Ale nepohrdli bychom ani ostatnimi 🙂 Dekuji moc za vsechny souteze, tipy a clanky. Nasla jsem tady spoustu inspirace.

 • Eva Kreuzová 29.11.2017 at 19:16

  líbí se mi všechny, ale protože mám kluka a holku a kdo si hraje tak nezlobí 😀 tak balíček č.3 🙂
  soutěžím na fb

 • TerezaP 29.11.2017 at 19:19

  Za nás rozhodně třetí balíček plný her. Mám ráda netradiční hračky. A tu promítačku prostě musíme mít!!!! A já budu doufat,že po promítání ten náš raubíř v klidu zalehne :D.
  Sdílím a sleduji FB. 🙂

 • Veronika Kohoutová 29.11.2017 at 19:22

  Všechny balíčky jsou krásné, ale nejvíce se mi líbí 3. balíček, protože by malého určitě nadchla promítačka.

 • Kateřina Mejtská 29.11.2017 at 19:27

  Dobrý večer, tak za nás rozhodně balíček číslo 1. U nás na plné čáře vítězí doktorský kufřík. Děkuji Katka

 • Lenka debbie 29.11.2017 at 19:33

  Ahojky, vsechny balicky jsou super! V kazdem bych si neco vybrala:-) prvni a treti jsou skvele, ale tak prvni balicek by u nas asi vyhral, dcera je doktorkou kazdym coulem:-) posloucha nas vsechny cimkoliv:-) no a ty propisovacky uuua:-) takze cely balicek by byl jednim velkym prekvapenim pro dcerky:-) sdilim:-)

 • Aneta 29.11.2017 at 19:44

  Třetí balíček 🙂 Malou baví divadlo, stíny a promítání na zeď… takže myslím, že baterka by ji moc nadchla P.S. sdílím i na FB

 • Marika V. 29.11.2017 at 19:48

  Fuuu..dnes mame totalne ulietany den, nejak som si nepremyslela aktivity a od rana sedim az teraz…clanok som si ale precitat stihla uz rano, takze aspon som mala cas premyslat…pretlacacky su super…a vies ze my este doma mame pismena a cisla? Nenapadlo ma to vytiahnut… premietacka paradna…a kedze mame aj tu nasu najstarsiu Lindusku tak hry budu malym darcekom aj pre nu…takze za nas 3ka…tych 24dni ubehlo strasne rychlo…dakujeme za velke mnozstvo tipov na darceky, za moznost sutazit…nas zoznam darcekov sa zaplnal a prehodnocoval kazdym dnom…ale vobec netusim kedy to stihas…obdivujem ♥️

 • Marcela Němcová 29.11.2017 at 19:51

  Nejvic se mi líbí 3. balíček kvůli promítání, už dlouho po promítačce pokukuji.

 • Hana 29.11.2017 at 19:58

  Balicek plny her… hrozne rada vzpominam na promitani, uz jsem nekolikrat googlovala ten projektor, ktery hsme mely jako male… asi si ho pujdu koupit hned😂diky za tip i slevu! Hani

 • Nikola 29.11.2017 at 20:06

  U náší dcery (28m.) by to vyhrál lékařský kufřík, ten zatím nemáme a tak si zkusíme zasoutěžit právě o něj.. Strašně ráda si hraje s domečkem pro panenky a každou chvíli má některá z panenek bebínko a voláme doktora.. 😀 Věřím, že tento set by jí nadchnul.. 🙂 fcb: Nikola Svobodová, Ins: Nicol7717

 • Klára Hrábková 29.11.2017 at 20:13

  tak pro našeho Jiříka balíček první….doktorskej 🙂 a proč? protože každé dítě by ho mělo mít 🙂 a proto, aby se nám příště vyndávala tříska z prstíku snáz a bez takového breku, když by byl už taky sám pan doktor .-D

 • Zuzana Till 29.11.2017 at 20:15

  Nejvíc bych brala asi první balíček, protože kufřík je super a dcerka si s ním vyhraje už teď a do propisota časem taky doroste. Byla by to další vzpomínka na dětství, i když my měli doma hlavně písmenka :))

 • Lenka Quintero 29.11.2017 at 20:19

  Rozhodování bylo těžké. Vahala jsem nad kutilským kufříkem, ale radši ne, precejen jsou ještě docela malí a hlavně táta by to považoval za příliš nebezpečnou hračku. Takže 3. Balíček s promitačkou a hrami na dlouhé zimní večery.

 • Kateřina Drongová 29.11.2017 at 20:24

  Balíček plný her do našeho marodící domácí “karantény”

 • Petra V. 29.11.2017 at 20:25

  Dobrý večer Míšo, opět děkuji za krásný článek, který mě tentokrát ve vzpomínkách odnesl do minulosti, protože na hře Hádej kdo sem, hezky po staru s papírky a na “lodích” jsem s bráchou ujížděli celé dětství. “Závislost” na společenských hrách mi zůstala do dnes, proto bych ráda soutěžila o balíček č. 3, náš 15-ti měsíční synek si na ně bude muset ještě počkat, ale myslím, že promítačku už by si užít mohl. Hezký večer, sleduji a sdílím na FB. Petra.

 • Dáša Kovalova 29.11.2017 at 20:26

  Balíček číslo jedna. Ale jsem nadsena ze všeho a ukládám jako tipy. Jste prostě uzasneeee☺

 • Tamara 29.11.2017 at 20:31

  Rádi hrajeme společenské hry a tak děti zaujal balíček č. 3. A ještě je v tom promítačka…. To by bylo něco před spaním 🙂

 • Nikola Šimková 29.11.2017 at 20:33

  Ten první rozhodně – omalovánky by si užila dcera a hru na doktora zase syn, ideál 🙂

  Pěkný večer přeje Nikola (na IG jako bedlicka, sleduji Vás nadšeně i na FB).

 • Martina H. 29.11.2017 at 20:37

  Já bych si moc přála vyhrát balíček lékařský- proč, to je jednoduché. Jsme s mužem oba dva “od fochu”, takže lékařské téma bude naši dcerku provázet celý život…Jestli se “potatí” (psychosomatika) nebo “pomamí” (pediatrie), to se uvidí, a i kdyby ne, vůbec zlobit se nebudu. Pokud bude jakkoliv poctivě pracovat, budu na ni pyšná i bez bílého pláště a fonendoskopu kolem krku! PS: Na IG sleduji jako “mufinkovo”.

 • Rienka 29.11.2017 at 20:40

  Ako kazdy den krasne Misa, detstvo veru na 100% pripomenute. Darceky uchvatne a ako mnoho maminiek pise, tazko vyberat, ale idem vyradovackou – doktorsky pultik mame a na uvolnenie priestoru bude nahradeny novym kufrikom, nie takym luxusnym, ale uz je kupeny :D. Balicek 2, tak z toho nemame nic a fakt i nasej princeznej by sa isto iste pacil, s tatikom kuti a to velmi rada. No a balicek 3 – to je moja srdcovka koli hre hadaj, kdo som :D, wau wau wau, premietacku z detstva sme vytiahli u manzela na povale, takze fici u nas rozpravanie rozpravok, ale asi koli tej krasnej hre, ktoru by som si rada zahrala i s nasou nikdy nemlciacou krasavicou vyhrava. Viem si zivo predstavit, ako nevydrzi a budeme cvicit poker face, presne ako vy s Julinkou. Len vydrzat v skrisi pri skrivacke, bez toho aby nieco povedala, je fakt nemozne :D. S tazkym srdcom sa lucim s kufrikom naradia :/, ale je tu vytaz
  3.BALÍČEK PLNÝ HER

 • Andrea 29.11.2017 at 20:48

  Balíček plný her, protože by se zabavila celá rodina 🙂

 • Stepanka 29.11.2017 at 20:49

  Balicek plny her me nadchnul tak, ze pokud nevyhrajeme, karticky s povolanim si samy vyrobime:-)

 • Petra Jedličková 29.11.2017 at 20:49

  Tak dnes upřímnně nevím, který balíček vybrat, nejlépe všechny 🙂 Ale o trochu převažuje doktorský kufřík. Kluk nás teď velmi často “odoktorovává”, takže by se mu určitě líbil. A k tomu dokoupíme rentgenové snímky od juchuu a bude to dokonalé.

 • Zuzka Hájková 29.11.2017 at 20:51

  Vybrala bych balíček č. 3 – plný her, protože Matýskovi jsme již sadu nářadí objednali a navíc je fajn, že jsou hry skladně a dají se využít kdekoliv. Soutěžíme i na FB (Zuzka Hájková)

 • Karolina 29.11.2017 at 20:53

  Beatka by uvitala lekarsky balicek…nedavno jsme byly na usnim a porad to v sobe ma, skrze hru na doktora bychom se mohly strachu z podobnych vysetreni zbavit…

  Fb.: Karolina Böhmová

 • Lucie Vasilová 29.11.2017 at 20:55

  Bez váhání bychom braly lékařský balíček. Neustále řešíme kdejaké bolístky a takový suprový kufřík by jistě léčil sám. Pěkný večer

 • Leni 29.11.2017 at 20:55

  rozhoduju se mezi druhym a tretim balickem… rozhodovala bych se i mszi prvnim, ale lekarsky kufrik uz mame doma (a je to velky hit). dceri by se urcite vic libilo naradi, musime ted dennodenne stavet domy z perin a pak spravovat spadle steny a “pribijet dlazdicky” – delame to kvrdlackou a palickou na maso, trapaci!
  ja bych zase brala tu promitacku, tak zapremyslim a az vyhraju, tak se poradne rozhodnu 🙂
  to zitrejsi vyhlasovani vsech soutezi vam nezavidim… ale jsem natesena, ze vyhraju!! 😀
  instagram: lenka.scholleova

 • Anna 29.11.2017 at 21:02

  Balíček č. 1, protože doktorský kufřík musí mít každé dítě a ty dřevěné nástroje v něm… prostě paráda 🙂

 • Kateřina Vacková 29.11.2017 at 21:02

  Balíček plný her.. hry by se líbily mamince ☺️ baterka dětem 🙂

 • Verča 29.11.2017 at 21:03

  Doktorský balíček, třeba by pak holka chodila víc v klidu k doktorce a nebyly bychom vždycky já i doktorka zpocené až na prd..i z toho řevu 😀

 • Jarmila N. 29.11.2017 at 21:04

  Moc bych se chtela teto souteze zucastnit ale mam problem – nevim ktery balicek vybrat.
  Lekarsky kufrik se mi libi, syn si s nim nedavno hral u sestrenky a pul hodiny vysetroval kazdeho kdo byl pritomny coz bylo uzasny!!!
  Protoze mame kluka a manzel maka rukama tak by se libil kufrik s naradim, sice naradi mame ale plastove jen v tasce, a ta hra painball by malyho desne bavila!
  Hry jsou krasne, kvarteto bychom zatim sice schovali, ale z baterky by byl malej nadseny!
  Takze proste nevim 😀 manzel rika kutilsky nebo lekarsky, takze mi taky moc neporadil 😀

 • Daniela Beckova 29.11.2017 at 21:06

  Za nas vybiram balicek plny her. Zakoukala jsem se do te baterkove promitacky. Jako mala jsem pohadkove promitacky milovala.

 • Veronika 29.11.2017 at 21:07

  A my soutěžíme o jedničku, protože Emminka byla na mandli a od té doby u nás frčí nemocnice 😉 Moc prima adventní kalendář!

 • Soňa 29.11.2017 at 21:08

  Krásné jsou všechyn výhry! Ale nejvíc se mi líbí ty hry, hlavně ta promítačka by byla super- zařadili bychom jí místo večerní četby pohádek a mohli bychom si všichni nějakou tu pohádku vymyslet sami 🙂

 • Zuzana Bláhová 29.11.2017 at 21:09

  Uršitě ten hrací, protože Dádík je pěkná hračička. A snažíme se s ním hrát ne ho posadit před tv, pc nebo tablet. Díky za krásný adventní kalendář. Z.

 • Olga Horáková 29.11.2017 at 21:12

  Za nás to vyhrál lékařský balíček, protože v zimním období se hodí mít dobře vybaveného doktora po ruce 🙂

 • Lucie 29.11.2017 at 21:13

  Balíček her, to je jasné, hry milujeme :o))

 • Týna 29.11.2017 at 21:14

  Jůůů, my bychom brali balíček plný her, protože nás hrozně zajímá ta promítačka!! 🙂

 • Alice Gažarová 29.11.2017 at 21:16

  Rozhodně třetí balíček. Po promítačce už se poohlížím delší dobu a i ty hry jsou boží.
  Sleduji na FB (Alice Gažarová) a IG (AG_Alice)

 • Míša 29.11.2017 at 21:22

  Promítač je super :-), ale lékařský kufřík ještě lepší. Jelikož se pořád z něčeho léčíme, tak by ho děti využily 🙂

 • Alice Nováková 29.11.2017 at 21:22

  Vybrala bych si balíček č. 3 s hrami, protože lékařský kufřík už pod stromeček máme schovaný a velký set nářadí včetně pracovního ponku nadělil Ježíšek už vloni 🙂

 • Petra 29.11.2017 at 21:26

  Libil by se nam balicek c.3, jelikoz doktorsky kufrik a naradi uz dcerka ma 🙂
  Jinak moc krasne tipy na darky, chtela bych byt zase ditetem a prozivat tu nefalsovanou radost a teseni na Vanoce 🙂

 • Kateřina Bednářová 29.11.2017 at 21:30

  Tyjo, to je paráda! U nás jednoznačně vede balíček plný her – využila bych ho totiž i jinde – třeba na výpravách s turistickým oddílem 🙂 Sleduji na fb a ig (bednar_ka), sdílím a děkuji za tipy!

 • Tereza 29.11.2017 at 21:30

  Krásný večer, nevím jak dětem, ale mě by se nejvíce líbil třetí balíček, protože hry i vyprávění se u nás těší stéle větší oblibě. 🙂

 • Petra Bemová 29.11.2017 at 21:36

  Vybrala bych si třetí balíček, protože ta promítačka je prostě úžasná. Už jsem se na ni dívala dřív, ale pak jsem to nějak vypustila z hlavy. Myslím, že by se to naši Sáře mohlo moc líbit 🙂 Samozřejmě i hry vypadají skvěle 😉 (Instagram petromilabem)

 • Lenka 29.11.2017 at 21:38

  Příjemný večer! Za nás určitě parádní set her! Těch nikdy není dost… pro společné chvíle… 🙂 a promítačka k tomu… jooo.. jako malá jsem milovala ty chvíle u babičky a dědečka, kdy jsme se všichni slezli (se setřenkami) a koukali společně…a děkuji za tip na propisovací omalovánky! 🙂

 • Misa 29.11.2017 at 21:38

  Vsechno to jsou moc krasne vyhry. Vybrala bych si balicek cislo 3 – spolecenske hry nas bavi a o promitacce od Moulin Roty premyslim jiz dlouho.

 • Marzb 29.11.2017 at 21:38

  Krásná práce… jo, pokud člověk chce utrácet, tak rozhodně je z čeho vybírat! Těžko říci, každý balíček je kouzelný, ale zasoutěžila bych si o dvojku. Sic máme doma malou pomocnici, ale šikovného tátu, kterému ona moc ráda asistuje :o)

 • Lenka Kovařčíková 29.11.2017 at 21:40

  Přála bych si Kutilský balíček a proč? Syn když spatřil to nářadíčko, tak se mu rozzářily oči a mluvil pak o něm až do večera 😊 sdílím na Facebooku.

 • Monika Mokrá 29.11.2017 at 21:47

  Urcite balicek c.2,protoze nas maly kutil krade naradi tatovi 😀 Sleduji na IG – monim22

 • karolina N. 29.11.2017 at 21:47

  1. odebírám

  2. V případě výhry bych si vybrala lékařský balíček pro syna. Pořád nám něco zalepuje náplastí, klepe na srdíčko a píše recepisy 🙂
  3. sleduji se stejnym emailem
  instgram: wiiewiorka

 • Viki 29.11.2017 at 21:52

  Vybrala bych herní balíček číslo 3. Kutilský set už máme a hry bychom určitě hodně využili, navíc svícení baterkou je u nás hodně oblíbené. Chystám se pořídit i nějakou prosvěcovací knížku. Zatím máme lidské tělo, ale na to mají děti ještě chvíli čas.

 • Martina 29.11.2017 at 21:53

  Opět jsou to všechno krásné ceny a je těžké vybrat ale nakonec jsem se rozhodla pro balíček her. Nové kvarteto mám v plánu kupovat na letní sezonu na chatu a z baterky by byly holky nadšené. Máme u babičky promítačku po mě a je to pro ně vždy zážitek když ji vyndáme.

 • Karla Zupková 29.11.2017 at 21:54

  Mně se nejvíce líbí 3. balíček, protože kufřík i nářadí už máme, i když ne tak krásné. Díky za super článek.

 • Helena 29.11.2017 at 21:54

  Jednoznačně balíček č. 3! Kvarteto ještě chvíli počká ve skříni, za to hra kdo jsem by u nás frčelo už teď! Dcera má bujnou představivost a je hodně upovídaná a povolání miluje, je to pro nás aktuální téma. Promítačka super, máme od tchýně vnucenou takovou komunistickou ve které nic nejde vidět, tohle by byla super náhrada 😀

 • Kristy 29.11.2017 at 22:01

  Pobavily me poznamky ze zakulisi 😀
  Libil by se nam.balicek c. 1 🙂 drevene lekarske vybavneni by se dcerkma.urco libilo. Sleduji jako Kristy St-Sleemakova na fb j IG a

 • Katka 29.11.2017 at 22:01

  Největší radost by měl syn určitě z kutilského balíčku. Na chalupě je stále co opravovat a čtyřletý syn u toho samozřejme nesmí chybět. Pomahá tátovi měřit a podávat nářadí. IG: Katerina.jakl

 • Sarka 29.11.2017 at 22:02

  teda..tolik skvelych her! balicky jsou uzasne vsechny:) ja bych brala lekarsky a hraci a syn by bral urcite ten kutilsky….takze je to zase jasne…ja bych si sama moc nepohrala, takze kutilsky a bude si s nim hrat tatinek:D

 • Jana Holubcová 29.11.2017 at 22:06

  Nám by se líbíl balíček č. 3, protože si rádi hrajeme…a líbí se mi moc ta promítačka ;o)

 • Veronika Bohouš 29.11.2017 at 22:11

  těžká volba… všechny dárky jsou super.. hodně u nás frčí hry na doktory..takže nejlepší první…a třetí balíček taky bezvadný…kdyby to bylo všechno doma kam dávat…sleduji i na IG bohybohous

 • IIveetaa 29.11.2017 at 22:15

  Vybrali bychom určitě kutilský balíček, protože náš tatínek je řezbář a dcera mu moc ráda pomáhá. Měla by další motivaci 🙂

 • Petra M 29.11.2017 at 22:16

  To je náročný výběr tedy… ale asi bych vybrala kutilský balíček, ale jenom proto, že lékařský kufřík máme už slíbený a zajištěný od Ježíška… 🙂

 • Zuza Vesela 29.11.2017 at 22:20

  Balíček číslo 3. Miluji hry, a učím to i děti. Přináší to první ovoce, protože minulý týden spolu hrály pexeso samy aniž bych jim to řekla a dokonce se u toho ani nedohadovaly. Hry jsou naprosto úžasné.

 • Martina 29.11.2017 at 22:20

  Pěkný večer, volíme balíček č. 1, Lékařský. Kufřík, co máme doma po neteřích dosluhuje, bylo by tak v zájmu nás “pacientů” a panenek, aby byl zas plně vybaven. Propisovací obrázky ty potřebujeme taky 🙂 *M*

 • Alena 29.11.2017 at 22:23

  Vše je krásné, opravdu. Nám by se nejvíce hodil balíček 3, protože jsme velmi hraví a na všech oslavách a rodinných setkáních hrajeme hry jako o život 😀

 • Zuzka 29.11.2017 at 22:27

  Balíček č.2. …mám doma samý chlapy:)

 • Magdaléna Vlachová 29.11.2017 at 22:28

  Krásné je to, všechno.. na promítací baterku už mám delší dobu zálusk a pořád dumám zda objednat či ne..
  Nejradši bych soutěžila o všechny dárky, ale pokud bych měla vybrat jen jednu, tak by to vyhrál balíček č. 3, protože hry nás prostě baví.. 🙂 Starší dcerka (2roky) je schopná u her vydržet opravdu dlouho a když nějakou dohrajeme, tak hned hlásí, že chce další hru.. 🙂

 • Jitka 29.11.2017 at 22:28

  Vybrala bych balíček číslo tři 🙂 jsme hravá rodina 😃 a opět parádní článek plný inspirace 🙂 díky 😘
  sleduji a fandím všude 😉 Jitka Šimkó Jochmanová

 • Adéla Bělunková 29.11.2017 at 22:29

  Ráda bych soutěžila o balíček č. 3…ten by byl hlavně pro mě 😀 Hry miluju, mám pocit, že ani manžela a pár známých bych nemusela nutit ke hraní 😉 A ať nejsem sobecká, Amálce bych tu promítačku také půjčila 😀

 • Monika K 29.11.2017 at 22:31

  Teda krásné jsou všechny dárky ale úplně top by byl balíček plný her :))
  Sleduji i facebook

 • Radka 29.11.2017 at 22:33

  Ráda bych soutěžila o balíček plný her, protože je úžasný.. Stíny, promítání dceru teď moc baví.. FB: Radka Žižková, instagram: radka.fe

 • Lenka Hermanová 29.11.2017 at 22:35

  Všechny jsou tak úžasné!!! Ale myslím, že 1. LÉKAŘSKÝ BALÍČEK by se klukům líbil. Nářadí mají od tatínka dost a na doktora jsme si ještě nehráli (to je pořád na popeláře, výpravčího, bagristu, opraváře, zedníka …) , myslím, že by se jim balíček moc líbil 🙂

  • Lenka Hermanová 29.11.2017 at 22:46

   Instagram: herminaeleonora

 • Petra 29.11.2017 at 22:38

  Tak vzhledem k tomu, že nás syn často “operuje” je pro nás jasná volba balíček číslo jedna 🙂
  Těšíme se na další skvěle články a recenze 😉

 • Lenka Benesova 29.11.2017 at 22:40

  Dnes je to tedy těžké rozhodování. Rozhoduji se mezi doktorem a kutilem, jelikož máme doma zástupce obou pohlaví. U holek by vyhrál doktor, u staršího syna zase nářadí. Nakonec vybírám doktora, s tím by si ještě vyhráli všichni :). Kdyby se však holkám dostala do rukou sada s funkčním nářadím, nechci raději domýšlet následky… 🙂

 • Vasia 29.11.2017 at 22:40

  Vsechny balicky jsou uzasne! Ale ten treti nam udela nejvetsi radost 🙂 Hlavne ta promitacka – tu musime mit!! :)))
  IG:vasianikolaeva

 • Martina Teislerová 29.11.2017 at 22:43

  Balíček č.3-hlavně kvůli promítačce, připomněla mi dětství 😉

 • Michaela 29.11.2017 at 22:45

  Ja bych vybrala třetí balíček.. lékařský kufřík mame – tatínek bývá vzorný pacient 😂 – také si u vas tatínek 90% her muze hrát v leze?? 😅🤔 kufřík s naradim ma také, jelikož jsme rekonstruovali dům takze balíček č.3 je jasný vítěz 😊👍

 • Romana Nedvědová 29.11.2017 at 22:45

  Balíček plný her, baví nás

 • Lenka 29.11.2017 at 22:46

  TŘetí balíček by se nám hodil. Doktorské vybavení malému klidně půjčuji svoje, opravdové, dětské nářadí má, ač ne tolik krásné…pravda. Ale her, takových těch, které se hrají spolu, těch není nikdy dost!
  L
  (iG @farbakl)

 • Aneta Němečková 29.11.2017 at 22:48

  jednoznačně kutilský balíček – táta je mega kutil a syn to po něm přebírá 😉

  inst: anet.nemik

 • Tereza Spirhanzlova 29.11.2017 at 22:49

  Jaký balíček vybrat a proč, to je těžká otázka. A tak to vezmu vyřazovací metodou. Malého kutílka už doma máme, loni k Vánocům dostal svůj ponk a letos navštěvuje kroužek Kutílci pro děti 2,5-3,5 roky (je to pecka). Z třetího balíčku bych hrozně moc chtěla pro kluky tu svítící baterku, mám ji v merku už dlouho a přijde mi úžasná. Ale kvarteto už máme. A tak bych definitivně volila balíček č. 1 s doktorským kufříkem, protože ten je prostě božíííí 🙂 IG: tereza.spirhanzlova

 • Bloud. Well Bloud. 29.11.2017 at 22:49

  Největší úspěch by u nás měl jednoznačně kutilský kufřík 🙂

  • Bloud. Well Bloud. 29.11.2017 at 22:51

   ještě doplním proč:) …protože malý nám pořád bere paličku na maso a tluče s ní v nestřežené chvíli do zdi, aby napodobil tatínka s kladivem. Nářadí v kufříku by ho od toho mohlo odlákat 🙂

 • Petra 29.11.2017 at 22:52

  Dobrý večer,

  mně by se moc líbil první, lékařský, balíček, protože je prostě krásný! <3

  Petra

  Ig: cllowie

 • Jana H. 29.11.2017 at 22:53

  Opět nádherné tipy, dětem bych vybrala balíček č. 1, hra na doktora je u nás aktuální. Akorát nevím, jestli by radost sdílel i taťka, který obvykle dělá pacienta 🙂

 • Marie 29.11.2017 at 22:57

  Teda, parádní věcičky 🙂 U nás by byl top balíček č. 2. Protože mám dva šikovné kluky kutílky 🙂

 • Tereza 29.11.2017 at 23:03

  Jsem ráda, že se vrací skvělé hry v nových podobách. Metoda omalovánek znám z dob “památníčků”. Rádi bychom si vybrali balíček plný her, protože syn miluje stínování na stropě a z barevných obrázků by byl uchvácený a k tomu známé krásné hry, takže pojďmě si hrát! 🙂 na fb sdílíme

 • Míša 29.11.2017 at 23:03

  Všechny 3 sady jsou nádherné, ale asi nejvíce by jsme užili sadu 3, to bych tvořila a malovala i já 🙂 takže by byla pro 3 🙂

 • Veronika 29.11.2017 at 23:03

  Sice mam doma kluka ale asi bych vybrala 2 a to kvuli kufriku s naradim strasne rad zatlouka hrebiky a neustale nam bere kladivka tak by mel aspon svoje.

 • Vlasta 29.11.2017 at 23:05

  Krásné hračky. Sama bych si vyhrála:-) Nejvíce by se nám hodil balíček číslo dva pro mého syna:-)

 • Iva Bidmonová 29.11.2017 at 23:06

  Já bych si hrozně přála balíček c.3. a přiznám se,že hlavně kvůli promítačce )

 • Ivana Křížová 29.11.2017 at 23:06

  O balíček číslo 3, protože kdo si hraje, nezlobí 😉

 • kristýna severová 29.11.2017 at 23:13

  Moulen roty mají úžasné věci. Pár jich taky máme doma, ale hru žádnou, tak bychom nejvíc využili balíček č. 3. … ty propisoty asi budu muset pořídit v kždém případě, jsou krásné a Amálka kreslení miluje. Dnes jsem shodou okolností dostala v knihovně jako potvrzení záložku s pro mne velmi osobním potiskem, tak se podělím 🙂 https://www.mlp.cz/cz/novinky/1748-knihovni-mazlicek-vitezove/?knihovna= (zaměř se na autora “trpaslíka Okulky”). hezký večer Kristee

 • Dana Charvátová 29.11.2017 at 23:17

  Pro nás asi ten lékařský kufřík, pro naše skvělé domácí doktory :), i když to nářadí je taky krásné. Baterku máme a je taky hodně oblíbená…

 • Misa 29.11.2017 at 23:20

  Balicek č.1 – protoze hrani si na doktory u nas frci a mne se moc libi propisot!!

  Na fcb sdilim a sleduji, na ig tez (mishatosha)

 • Dita 29.11.2017 at 23:26

  Paráda, další novinky. No jen tu teď přemýšlím nad první a třetí výhrou. Ty omalovánky se mi moc líbí. Dcerka miluje veškeré malování pastelkama, fixama, temperkama….Na druhou stranu promítání, tak to je výzva. No dobře, tak promítání vyhrává, to by ji určitě dostalo. Stíny, prosvěcování miluje! inst. ditule_b

 • Martina 29.11.2017 at 23:26

  Líbil by se mi balíček 2., protože jsem kdysi měla stejné nářadí:-)

 • Jana 29.11.2017 at 23:30

  Vybrala bych prvni balicek, protoze posledni dobou dcera porad osetruje plysaky a chybi ji k tomu potrebne vybaveni. 🙂
  Sleduji na FB (okomentovano a sdileno) a sleduji na IG (malicek.vypravuje).

 • Eva Riesnerova 29.11.2017 at 23:33

  Mám dvoch synov a prvý už rád majstruje, takže za nás naradie 🙂

 • barbora 29.11.2017 at 23:34

  mám moc ráda Vaše články 🙂 jsou super :-)….všechny balíčky jsou krásné a hodilo by se nám vše 🙂 ale asi velké nadšení by bylo z 1. lékařského balíčku, neboť naše lékařská sada se nám během roku rozbila, a tak by se nám šikla nová 🙂

 • Radmila Vraštiak (Ramakeli) 29.11.2017 at 23:36

  Mě by se líbil balíček her, ale klukům určitě víc nářadí, sdílím a sleduji Radka ramík

 • Moni 29.11.2017 at 23:38

  Kutilsky balicek:)
  Nas malej rad pomaha tatkovi, kdyz neco kuti ci opravuje. Takhle by mel svou sadu:)
  Opet krasny clanek, ,,baterku” mame a je uzasna:)

 • Lenka 29.11.2017 at 23:41

  Za mě lékařský kufřík, a proč? Aby naše malá doktorka mohla konečně vyšetřovat jaksepatří:D…

 • Zdenka B. 29.11.2017 at 23:44

  Dnes to bylo těžké vybírání. Kdyby byl syn starší, zvolila bych nářadí. Lékařšký kufřík je také lákavý, mám ráda genderově vyvážené hračky 🙂 No nicméně jsem vybrala balíček plný her (super pro návštěvy s dětmi nebo na cesty). Baterka by určitě malého nadchla.

 • Radka 29.11.2017 at 23:51

  Dcerce by se nejvíc líbila jednička, synovi dvojka, tak bereme trojku, tak je pro všechny 🙂

 • Eva Padrtova 29.11.2017 at 23:54

  Dobry vecer, rozhoduju se mezi jednickou a trojkou. Jsou to bozske balicku. Nakonec bych vybrala jednicku, deti si hraji s Tim co zbude z vyslouzile autolekarnicky, tak myslim ze si zaslouzi poradne vybaveni kdyz nas stale a intenzivne leci. Dekuju Eva

 • Lucia 30.11.2017 at 0:01

  Ja by som rada sutazila o balicek c.1, pretoze nasa mala pani doktolka “nutne potlebuje lekalsky tuflik”
  Sledujem instagral l.d

 • Tereza Vykydalová 30.11.2017 at 0:05

  U nás by asi nejvíce zabodoval lékařský balíček, už kvůli doktorskému kufříku. Začíná to teď být aktuální 🙂
  Jinak propisoty neznám (ani z dětství), ale vypadá to super zajímavě!
  Jako vždy děkuji moc za soutěž i zajímavý článek.

 • Hana Simonekova 30.11.2017 at 0:07

  Teda nebyt Vas, na ty propisovacky bych si uz asi nikdy nevzpomnela. Takova skvela vec, detem urcite poridim. Ale jelikoz prave zaciname s hrami, hraji o balicek c3. Navic ta promitacka, to je uplna bomba! Uplne vidim, jak by bojovali o to, kdo ji bude drzet😉 Dekuji za seznameni s touto zajimavou znackou

 • Kateřina Burešová 30.11.2017 at 0:12

  Pro mé dcerky by byl určitě super lékařský balíček, ta starší 4 letá stále objevuje zákoutí lidského těla a mladší ji zdárně sekunduje.

 • Jitka 30.11.2017 at 0:15

  Líbil v se nám balíček ply her. Jámě taková hravá rodina 🙂

 • Nadja 30.11.2017 at 0:18

  Hravý balíček č. 3, neb světelné hrátky jsou u nás v kurzu a baterková promítačka by oslnila…

 • D-žejn 30.11.2017 at 0:20

  U nás by to vyhrál balíček číslo 3. Lékařský kufr mají děti už více než 2 roky naplněný reálnými věcmi z lékárny, nářadí už u nás také bydlí. A ta promítací baterka, ta je TOP.
  Sleduji na insta jako d_zejn

 • Ivana 30.11.2017 at 0:30

  Všechny tři balíčky jsou krásné, těžká volba….ale kouknu na to okem synka a manžela, takže za nás to bude balíček č.2 – to malé nářádí je prostě dokonale přesné a parádní 😉

 • Mishifufu 30.11.2017 at 0:40

  Balicek plny her, protoze ta promitacka v baterce je uzasna! Na insta jako mshi fufu.

 • Pavlina 30.11.2017 at 0:43

  Nejvíce se mi líbí balíček 2, protože jako malá jsem hrozne rada kutila. Tak snad bude kutit i moje dcera:)

 • Andrea 30.11.2017 at 0:53

  Uf tak to je tazke rozhodovanie… ak by som vyberala darcek pre dceru, tak urcite c.1, ak pre syna tak balucek c.2. No a oboch by potesil balicek c.3. Takze tazko sa rozhodnur, ale asi ja by som si vybrala c 2. Andrea .

 • Martina Novackova 30.11.2017 at 0:55

  No Kutilský! A proč? Už vidím Eliáše jak hrdě chodí vedle taťky s VLASTNÍM nářadím 😀
  sleduji na IG beelzebub 103, sdílím

 • Lucie Bočková 30.11.2017 at 1:05

  Ahoj,sice mám doma princeznu,ale je to kutilka po mě a kufřík s nářadím by skvěle doplnil její ponk 😀 p.s. promítačku jdu objednat! 😉 sleduji i na Instagramu (luciebockova.photography)

 • silvia 30.11.2017 at 1:58

  Balíček č.2 trénovali by jsme lekařske prohlídky, které se malé zatím moc nelíbí 🙂

 • Lenka H. 30.11.2017 at 2:45

  Mně by se hodily všechny balíčky :-))
  Ale vybrala bych si balíček č. 3. plný her, a proč? protože by to byl krásný dárek pod stromeček dětem ve škole, nejvíc bysme ho využili.

 • Iva 30.11.2017 at 3:15

  Vybrala bych si 3. balíček se hrami kvůli promítačce, lékařský kufřík vyrábím pro dceru sama a nářadí zatím naše děti moc neláká.

 • Ivet 30.11.2017 at 3:59

  Naši chlapečci by byli jistě nadšeni z kutilského blíčku č. 2 🙂

 • Hanka 30.11.2017 at 6:18

  Za mě balíček plný her. Her není nikdy dost a promítačka je prostě parádní 🙂

 • Kačas 30.11.2017 at 6:22

  Tak s Lodema jste me Miso zase dostala – u nas to bylo s mym starsim brachou stejny!😂 ..ty budu muset proste objednat!😇 Jinak by se mi libil 3.balicek plny her!

 • Hanka 30.11.2017 at 7:11

  U nas by asi meli casem uspech vsechny balicky, ale protoze jsme jako rodina hodne v pohybu odcenili bychom nejvice skladmy balicek c. 3. Na hry je syn jeste maly, ale promitacka by prijemne kratila vecery na nasi chaloupce bez elektriky.

 • Barbora Dočkalová 30.11.2017 at 7:15

  Dalsi uchvatny clanek a ceny 🙂 Volila bych balicek 3, jako dite jsem milovala cas straveny s rodici pri hrach. Chtela bych to aplikovat i u nas doma 🙂
  IG: barbaradockal

 • Ivana R. 30.11.2017 at 7:29

  Vybrala bych bal. Č 3. Obe holčičky rady hrají hry a maluji. Moc by se jim to líbilo 👍

 • Adéla Šimková 30.11.2017 at 7:37

  Zrovna stavíme dům a oba kluci chtějí tatínkovi pomáhat a pořád mu berou nářadí. Takže bych volila kutilský balíček, ten by byl super pro oba dva.

  • Adéla Šimková 30.11.2017 at 7:38

   A hned se jdu kouknout na promítačky. Jsou super!

 • Jana Panáčková 30.11.2017 at 7:43

  Prosím balíček 3. Naše malá si teď fičí na baterkách!

 • Eva 30.11.2017 at 7:56

  Skvělá nabídka výher. Nakonec jsem se rozhodla pro balíček č. 2. V. táta je truhlář a věřím tomu, že až V. trošku povyroste, začne se zajímat a všechno nářadí, které táta doma má. A bude určitě nadšený z kufříku s nářadím.

 • Katka 30.11.2017 at 8:18

  Nám by se tuze hodil kutilský kufřík. Aspoň by mohli kluci začít opravdově pomáhat tatínkovi v dílně 🙂

 • Míša Štr. 30.11.2017 at 8:42

  Balíček číslo dvě! Balíček plný her, protože si rádi hrajem! Pěkný čtvrtek přejeme!

 • Lucie 30.11.2017 at 8:51

  Pro nás je jasnou volbou Lékařský balíček 🙂 Dcerka by pořád někoho ošetřovala, když máme doma někdo nějaké bebíčko, tak neustále kontroluje jak se hojí a na návštěvě u známých je lékařský kufřík její nejvyhledávanější hračka. A omalovánky by byly super pro syna. Moc rád kreslí a vybarvuje a obtisky by ho určitě hodně bavily.

 • Karolína Dvořáčková 30.11.2017 at 8:53

  Přála bych si vyhrát Balíček plný her. Protože doktorský kufřík i nářadí už dom máme 🙂 I když teda od jiné značky a nářadí nemáme tolik opravdové, ale na to je ještě čas 🙂
  Žirafí obchod taky sleduji, mají tam nádherné věci 😍 Nejradši bych jim ho vykoupila celý 😄
  Sleduji instagram (karolinadvorackova) i facebook a sdílím 🙂

 • Monika Rajňáková 30.11.2017 at 9:14

  My bychom brali balicek c. 3,protoze kvarteto i promitacku jsme meli na seznamu pro Jeziska a bylo by fajn je vyhrat ☺️

 • Pavla T. 30.11.2017 at 9:18

  Chtěla bych vyhrát lékařský balíček a to z důvodu, že nářadí máme plný pokojík a promítací baterku máme se zvířátky 😉

 • Míša 30.11.2017 at 9:30

  U nás určitě vyhrává druhý, kutilský balíček. Jakékoli montování, zatloukání a šroubování je u nás v kurzu a tohle nářadí vypadá, že bude opravdu pěkně fungovat 🙂

 • Martina 30.11.2017 at 9:44

  Vybrali bychom si 3. balicek plny her, jelikoz doktorsky kufrik i malou kutilskou sadu jiz mame a her neni nikdy dost. Sleduji i IG @marmenpepa.

 • Marie 30.11.2017 at 9:54

  Dobrý den, soutěžíme o balíček č. 3. Hry jsou pro mé děti jako dělané. Díky a hezké dny

 • Eva 30.11.2017 at 9:58

  Já bych chtěla pro synka balíček s nářadím tedy číslo 2. Na malování ho neužije a promítačku již máme doma…:) Eva

 • Vendula Sliwka 30.11.2017 at 10:02

  Soutěžíme o balíček číslo 3 (balíček plný her), protože doma rádi hrajeme a je skvělé, že do nich můžeme zapojit děti 🙂

 • Tereza 30.11.2017 at 10:16

  Dobrý den, za nas balíček číslo 3. Obzvlášť hru Hádej kdo rádi hrajeme 🙂

 • Zuzana T. 30.11.2017 at 10:26

  Nám by se líbil balíček plný her, protože doma rádi hrajeme karty a hry.

 • Aneta 30.11.2017 at 10:28

  Pro nas urcite lekarsky balicek pro nasi malou starostlivou osetrovatelku 🙂 Ale balicek 3 je take bozi libila by se nam promitacka a i hra hadej kdo jsem.

 • Lucie L. 30.11.2017 at 10:52

  Já bych si určitě vybrala pro dceru lékařský balíček – protože jsem lékařka a ještě nic podobného nemáme 🙂

 • Iva 30.11.2017 at 10:55

  Jakýkoliv balíček z těch tří, protože jeden hezčí jak druhý a jsou všechny tak úžasné, že sama nevím, který vybrat 😀 😀 😀 Sleduji i na FB – Iva Heringová

 • Simona M 30.11.2017 at 10:59

  tohle je tedy těžký výběr, věechno nádherné.
  nevíc se mi asi líbí balíček her, neboť hodně cestujeme a hry se vejdou hezky do baťůžku a na chvilku ty děti i rodiče zabaví 🙂
  sleduji na fb i instagramu jako smarkova
  dekuji, hezky advent.

 • Markéta 30.11.2017 at 11:19

  Vybrali bychom si balíček číslo 1. Myslím, že lékařský kufřík i omalovánky by Karolínku bavili 🙂

  • Markéta 30.11.2017 at 11:20

   Instagram marketasmejova

 • Barbora 30.11.2017 at 11:20

  Vybrala bych si lékařský balíček. Ten by se mojí holčičce asi líbil nejvíc 🙂

  Sleduji také Instagram jako Barbora Nétková

 • Zuzana 30.11.2017 at 11:44

  Díky za soutěž, na IG sleduji pod @zuzvil a na FB sdílím. Soutěžím prosím o lékařský balíček, kufřík už sice doma máme, ale plastový a dcerka má teď aktuálně období ošetřování, takže je to vlastně jasná volba, obvazy a náplasti mají u nás nejen všechny panenky, ale i všichni členové rodiny 😀

  • Zuzana 30.11.2017 at 11:57

   snad to nebude vadit, ale měním případně výhru na balíček her a proč? Čistě ze sobeckého důvodu, protože jsou ty hry taaaak krásné, opravdu ano. DÍKY.

 • Denisa 30.11.2017 at 12:21

  Moulin Roty mame take moc radi, libi se mi balicek plny her, ale dceri by se spise libil doktorsky kufrik. Sleduji na insta jako denisakaluzova.

 • Olga Salvanou 30.11.2017 at 12:24

  Moc bych si prala Lekarsky kufrik, patrala jsem po Internetu nekolik hodin, protoze ho nutne potrebujeme pod stromecek :-D, ale zadny uspokojivy neplastovy jsem nenasla. Tento na me urcite nikde nevybafl a je moc krasny, presne nejaky takovy jsem si predstavovala. A holkam by se moc hodil.Dekujeme.

 • Lenka Kralova 30.11.2017 at 12:56

  Opět moc hezky článek. S výběrem případně výhry mám dilema. Lekarsk y kufřík, nářadí i baterku doma máme. Ne tedy od tohoto výrobce. Ale asi by dcerka nejvíc využila to nářadí. Kdykoliv může, něco tatínkovi v dílně sbalí nebo když jedeme nakoupit do železářství, tak si něco nového do kufříku uprosi. Takže určitě nářadí.

 • Lenka Jarošová 30.11.2017 at 13:15

  Moc by se nám líbil kutilský balíček – syn strašně rád pozoruje dědu, když něco vyrábí, tak by se mu to moc líbilo, mít svoje nářadí 🙂 Sleduji na FB jako Lenka Jarošová a na IG jako @moje_tvoreni_muj_relax

 • Adéla 30.11.2017 at 13:19

  Prosím balíček 1, doktoři jsou prostě top, ale to vy určitě víte 🙂

 • Ivana 30.11.2017 at 13:22

  Nejvíc se mi líbí třetí balíček (balíček 3 her), protože může hrát celá rodina 🙂

 • Karolina 30.11.2017 at 13:30

  Nám se nejvíce líbí balíček č.3, máme rádi hry i promítání 🙂

 • Veronika 30.11.2017 at 13:34

  Naradi- balíček 2. Nas malý kutil by jej ocenil☺

 • Hanka 30.11.2017 at 13:37

  Nám by se nejvíc hodil třetí balíček.. Doktorský kufřík i nářadí už máme 😉 Ale ty propisoty by mi tam rozhodně chyběly 😀 Díky, Hanka (sleduji FB)

 • Ivana 30.11.2017 at 13:45

  Já bych si určitě vybrala třetí – herní balíček! Ty lodě jsou parádní, sama bych je hrála s nadšením. A věřím, že dětem by se taky moc líbily! O dalších věcech v balíčku ani nemluvím 🙂
  FB BannaRocKova

 • Markéta 30.11.2017 at 13:46

  Dobrý den, balíček plný her. V deštivém a zimním počasí jsou jakékoliv aktivity na doma vítány 🙂

 • Renáta Hovoříková 30.11.2017 at 13:49

  Hned ten první balíček je super – hlavně ty propisoty, aach 🙂

 • Bara M. 30.11.2017 at 13:52

  Tak dneska bych vybrala balicek cislo 3, promitacku mam uz nejakou dobu na wish listu a zbytek her vypada take zajimave, myslim, ze tento balicek bychom vyuzili nejvice 🙂

 • Lenka 30.11.2017 at 13:52

  Doktorsky balicek pre malu aj velku lekarku. Uz nejaku dobu na neho mame zalusk.

 • Katka 30.11.2017 at 13:53

  Nam by se nejvic libil posledni balicek. To promitani by malou urcite zaujalo, mame promitaci knizku a z ni je hotova😊

 • Andrea Mertová 30.11.2017 at 13:55

  3. balicek, nasim klukum by se moc libilo promitani na zed a dalsi hry do budoucna, s manzelem jsme velice hravi 🙂 sleduji insta mertovaandrea

 • Zuzana 30.11.2017 at 13:57

  Dobrý den, líbil by se mi balíček c. 3, protože jsme hrává rodina:) Zuzka, sleduji i na IG likka.cz Děkuji.

 • Klára D. 30.11.2017 at 13:58

  Oooooo! paradni.. Za me urcite balicek c. 3, promitacku mam v seznamu prani;-)) kazdopadne u nas zatim jedeme jen loto a pexeso dle vlastnich pravidel;-))) sleduji vas na ig klarkaad

 • Kateřina Pelikánová 30.11.2017 at 14:03

  Všechny tři balíčky jsou úžasné, jako vždy 🙂 ale nejradši bych číslo tři, jsem zamilovaná do té baterky 🙂 a i ostatní hry vypadají skvěle. Na mini se chystám a už se moc těším. Na instagramu vás sleduji jako kvakik.

  Příjemný den a děkuji.

 • hanca 30.11.2017 at 14:06

  Myslím, že největší úspěch by u nás měl balíček č.3, protože tam je baterka a ta je u nás teď top. Navíc tato má obrázky!

 • Katka Jandíková 30.11.2017 at 14:06

  Nam by se libil balicek plný her, protoze by se nam nocni promitani určitě libilo☺

 • Kamila 30.11.2017 at 14:09

  Ahoj, rozhodně Balíček plný her, protože kdo si hraje nezlobí. 🙂

 • Alena Baltasová 30.11.2017 at 14:15

  Najviac sa nam paci kufrik c.3. dcery uz doktorsky maju a nad premietanim som uz dlho uvazovala. krasny den.

 • Iveta Chovancová 30.11.2017 at 14:15

  Prosím o balíček her, protože má asi nejširší věkové využití 🙂

 • Martina 30.11.2017 at 14:19

  Balíček číslo jedna, užila by dcerka i syn. Díky!

 • Zuzka 30.11.2017 at 14:19

  Balíček č.3, protože si rádi hrajeme;-) Vybrala bych 1, ale kufřík už jeden máme a i lékařskou tašku. A jdu objednat lodě!

 • Míša V. 30.11.2017 at 14:19

  Zase spousta úžasné inspirace, moc děkuji Míšo. Nejvíc by se mi líbilo vyhrát balíček čislo 3. Promítačka i hry jsou super 🙂

 • Luci 30.11.2017 at 14:20

  Vybrala bych 3. balíček, protože milujeme hry. FB sleduji a sdílím

 • Tereza Suková 30.11.2017 at 14:20

  Tohle je pro mě snad nejtěžší okénko, rozhodnout, který balíček bych chtěla. Tím, že mám jak holčičku a kluka, je pro mě těžké vybrat. Nejspíš bych měla zvolit balíček číslo 3, ale mě se líbí první balíček. Takže i když se mi moc nechce, dnes budu nadržovat dcerce a soutěžím o balíček číslo 1.) lékařský balíček. Hrozně ráda si hraje na paní doktorku a miluje seriál o doktorce hraček. Ještě ráda vybarvuje a vytlačovací omalovánky jsou prostě super.
  instagram tereza_sukova_

 • Pavla 30.11.2017 at 14:23

  U nás by nejvíc zabodoval balíček plný her, protože si moc rádi hrajeme 🙂

 • Gabka 30.11.2017 at 14:24

  Líbily by se nám určitě všechny tři výhry, ale když mám vybrat jen jednu, tak by to byl balíček plný her, který by nás zabavil všechny 🙂

 • Martina Vasickova 30.11.2017 at 14:30

  Nam by se nejvic hodil balicek s kutilskym naradim, dcera kdykoliv manzel vytahne naradi bezi nadsene asistovat – zatím ma plastovou sadu naradi, ale brzy budeme menit za realnejsi a tahle sada je velmi povedena 🙂

 • Lucie 30.11.2017 at 14:31

  Dobrý den, nejvíce mě zaujal doktorský kufřík.Barunka se ráda stará o panenky tak by je mohla i ošetřovat 🙂

 • Zuz 30.11.2017 at 14:32

  Balíček plný her, zapojí se celá rodina. Nářadí i doktorský kufřík máme.

 • Jaroslava 30.11.2017 at 14:32

  Líbil by se nám třetí balíček. A proč? Protože je dokonalý 🙂 už delší dobu pokukuju po dětské promítačce s pohádkami, tato by se mi moc líbila. Byla by to zase změna při uspávání 🙂

 • Lenka Pejšová 30.11.2017 at 14:43

  Nám by se určitě líbil balíček s lékařským kufříkem a omalovánky. O lékařském kufříku uvažuju už dlouho, jestli vyrobit nebo koupit, tak by se nám to alespoň vyřešilo. IG: pejsovalenka

 • Lucka Strunová 30.11.2017 at 14:49

  Jéé! Určitě a jednoznačně kutilský balíček, protože mám dvojčecí kluky Šimona a Matouše a to jsou kutilové jak vyšití 🙂 odmontovat žaluzie, radiátor, lišty od podlahy, rozmontovat autíčko, nic není problém 🙂 tahle sada by byla něco pro ně! Jen, pokud bych ji vyhrála, musela bych koupit ještě jednu, protože by se o ni prali jako o všechno ostatní 😉

 • Eva Smyčková 30.11.2017 at 14:54

  mám se libí uplne vsechno tak doufam ze neco vyhrajeme …

 • Nikola F. 30.11.2017 at 14:56

  Samozřejmě by se nám líbilo vše 😀 ale nejvíc by se nám asi líbil balíček plný her. Promítat pohádky na zeď…úúúú to bylo moje dětství :))))

 • Jitka Ježková 30.11.2017 at 14:58

  Tak dnes je těžké si vybrat, všechny tři ceny jsou hezké, ale asi třetí balíček, rádi si hrajeme.

 • Marie Vágnerová 30.11.2017 at 14:59

  Balíček č.3, hrála bych s vnučkou a ta baterka je ideální na zimu 🙂
  sdílím na facebooku.

 • Gabriela Hamplová 30.11.2017 at 14:59

  My jsme presne ti hracickove, kteří by byli nadseni z balicku cislo 3!:-)

 • Pavla 30.11.2017 at 15:02

  ahoj, nám by se nejvíc líbil 3. balíček plný her, těch zatím moc nemáme a věřím že všechno v něm by mělo hodně velký úspěch u obou kluků 🙂 jinak dneska děkuji za spoustu skvělých tipů, šup s nimi do wishlistu pro babičky 🙂
  na ig sleduji jako pavla_rennfri

 • Martina Skočovská 30.11.2017 at 15:02

  Volila bych asi balíček číslo 2. , protože doktorský kufřík dostane dcera od babičky a baterku už má nachystanou od nás. Sdílím a soutěžím na fb. Na instagramu sleduji jako makaface.

 • Veronika 30.11.2017 at 15:04

  Nelze jinak,musi to byt dvojka! Tatinek dostal podobne naradi jako maly a co jineho vybrat pro synka!? Navic poctive drevene, jak mam rada 🙂 PS: Ale vse je suprove 😉

 • Naďa 30.11.2017 at 15:05

  U nás by měl největší úspěch asi malý kutil 🙂 Opravujeme denně 😀 Sleduju na FB a sdílím

 • Dita 30.11.2017 at 15:06

  Třetí – ta promítačka je parádní, vrací mi vzpomínky na dětství 🙂

 • Michaela 30.11.2017 at 15:07

  My by sme si vybrali lekarsky balicek, lebo v nasej detskej izbe este nemame nic take, co by podporovalo rolovu hru a aby si chalani konecne zapamatali, co by to ta mamina robila, keby nebola stale doma 😉

 • Monika Bokišová 30.11.2017 at 15:09

  Balicek plny her, protoze promitacka je proste boziiiii 😀

 • Petra 30.11.2017 at 15:14

  Hraní si na doktorku naši dcerku moc baví, takže nová výbavička by se jí určitě hodila – líbila 🙂 takže balíček č. 1
  FB Petra Vojtěch
  Instagram Sebinka1316

 • Veronika 30.11.2017 at 15:16

  Jůůůů, balíček určitě Kutilský, už vidím výraz našeho prcka, kdyby ho dostal 🙂

 • Katka 30.11.2017 at 15:20

  Nam.by nejvetsi radost udelal treti balicek,jelikož dcera miluje baterku a sviceni s ní,takže z promitacky by byla nadsena.

 • Olga 30.11.2017 at 15:21

  Pro syna bych vybrala balíček první, protože se doktorů bojí a žádný doktorský kufřík ještě nemáme. Propisovací omalovánky zaujaly mě a moc bych je chtěla vidět na živo. Určitě pořídíme.

 • Bára 30.11.2017 at 15:21

  Za nás jednoznačně kutilský balíček, protože syn si vydrží hrát s nářadím hodiny a nářadí není nikdy dost:)

 • Vjerca 30.11.2017 at 15:22

  Balíčky jsou skvěle všechny.Ale nejvíc u nas frčí lékaři mmt.Takže balíček č.1 at můžou děti doma ošetřovat maminku, která se vrátila po 6.týdnech domu z léčení 😀 každopádně promitacka v baterce a nářadí, to by u nas pod stromečkem nemělo chybět 😊díky za tipy ☺

 • Pavlina 30.11.2017 at 15:27

  Rozhodne lekarsky,protoze u nas se stale nekdo nebo neco olecuje😊 instagram paja1021

 • lucie 30.11.2017 at 15:31

  Vybrala bych lekarsky balicek, protoze nic takoveho jeste nemame a je drevena ta sada :))

  Sleduji mailem i na fb (lucie lesprix)

  Lucie

 • Irena 30.11.2017 at 15:32

  Nám by se hodil balíček s doktorským kufříkem, to je něco, co doma ještě nemáme 🙂

 • Klara 30.11.2017 at 15:33

  No my bychom asi radi balicek plny her pro celou rodinu, abychom si uzili vsichni najednou a vecer si pak mohli zalezt vsichni do pelisku a promitat si.

 • Simona 30.11.2017 at 15:36

  Nám by se líbil 3. balíček, jelikož jsme všichni doma rádi hraví 🙂

 • Lenka 30.11.2017 at 15:42

  Balíček číslo 3. Lékařský kufřík totiž máme a kupodivu nářadí taky. Holky opravují svoje odrážedla – motorky (přece jako táta opravuje svou motorku). Velmi mě zaujala promítací baterka, s tou bychom si to opravdu užili.

 • Lucie 30.11.2017 at 15:52

  Nám by se líbil třetí balíček. Hlavně kvůli promítačky – dcerka to miluje 🙂

 • Veronika 30.11.2017 at 16:08

  Nasi male pani doktorce by se urcite moc libil lekarsky kufrik. Ja bych byla potesena zase vyhrou balicku c. 3, kde me laka ta promitacka. Balicek 2 je take super, ale naradi uz doma mame pro prcka koupene.

 • Hana Ferynova 30.11.2017 at 16:12

  Mě by se líbil balíček s lékařským kufříkem. A to proto, že nářadíčko letos dostane pod stromek 🙂
  O kufříku jsem už uvažovala, ale více zatím zasá sám po nářadí, tak jsme mu to rozšířili ku jeho spokojenosti 🙂
  IG i FCB hannah ferynova

 • Klára 30.11.2017 at 16:26

  Synovi by se líbil kutilský balíček, protože to nářadí vypadá skoro jako opravdové, které má táta. Plastové dětské nářadí ho nebere, a to je mu teprve rok. 🙂

 • Rita 30.11.2017 at 16:39

  Určitě č.2 kutilský balíček, jelikož jednoho malého mám doma. O prázdninách na táboře dostal do ruky poprvé nožík a pilku a veliký zapálení do řezání bylo tu, od té doby pomáhá tátovi v dílně.

 • Michaela 30.11.2017 at 16:39

  Balíček č. 3. Hraje si celá rodina.

 • Michaela.Dostalova 30.11.2017 at 16:41

  Mne osobne zaujal.balicek plny her a proc?jednoduse je tam od kazdeho neco..:)

 • Monika Zemanová 30.11.2017 at 16:51

  Sice bude v případě výhry pro naseho kluka, ale určitě bych vybrala ten s lékařským kufříkem (tedy c. 1). Byl by jistě nadšen.

 • Adéla Vejvodová 30.11.2017 at 17:22

  Nejvíce by se nám libil balíček c.1- jsem stejne jako vy lékařka, tak aby si to moje holky mohly vyzkoušet na vlastni kůži 🙂
  Sleduji na IG jako vejvodova.adela

 • Petra 30.11.2017 at 17:39

  Je to teda těžký výběr, všechny jsou krásné! Asi bychom si vzali ten třetí, plný her, myslím, že by si s ním malá vyhrála nejvíce 🙂 Sdílím na iG (PetraSpl) i na FCB.

 • Lenka 30.11.2017 at 17:44

  za mě lékařský kufří. Líbí se mi jak je to kreativní akční pro děti a malá by se sakra vyřádila

 • Hanka 30.11.2017 at 17:45

  Promítačka v třetím balíčku je úplně nej…ale pro dva kutilské kluky v rodině by byl super balíček č. 2 🙂

 • Veronika 30.11.2017 at 18:05

  Balíček plný her =) IG Veronika Bystřická

 • Lenka Jirková 30.11.2017 at 18:05

  Vybrala bych si lékařský balíček, naše dcera by si s ním vyhrála asi nejvíc..

 • Lenka Svobodová 30.11.2017 at 18:15

  Nu, těžká volba, všechny tři balíčky stojí za to. Tak tedy vyřazovací metodou, doktorský kufřík ne, máme sice “plasťák”, ale pro hru na doktorky vybavení máme. Nářadí by se sice hodilo i našim dvěma holkám, táta je pro ně vzor, ale třetí balíček společenských her je prostě nej! Takže budeme soutěžit o trojku.

 • Zuzana 30.11.2017 at 18:18

  Těžké rozhodování…ale vzhledem k zájmům by byl teď asi nejlepší balíček č. 1.
  IG (zuzanacerna)

 • Markéta 30.11.2017 at 18:21

  Dceři by se líbil kutilský balíček. Je hodně technický typ. Doma máme šroubováky, vláčky, stavebnice, ale málo panenek.

 • Pavlína Mézlová 30.11.2017 at 18:40

  Líbil by se nám 3. balíček her, protože lékařský kufřík i nářadí už děcka mají.

 • Daniela 30.11.2017 at 18:46

  My by sme najradšej 3 balíčke, a to hlavne kvoli tej dokonalej premietačke 🙂

 • Ivana 30.11.2017 at 19:34

  Nejvíce by se nám líbil balíček plný her. Protože si myslím, že by se malé líbil nejvíc a nejvíc by si s ním vyhrála. Hlavně tedy s promítací baterkou :o)

 • Michaela Hofericová 30.11.2017 at 19:36

  Hodily by se všechny, mám tříletou holčinu, která by brala ten první, šestiletýho kluka, ten by bral ten druhý, ale ten třetí užijí oba dohromady. 🙂 Tak kdybych měla říct jen jeden jedinej, tak třetí… Sleduji na instagramu jako michaelahofericova

 • Zuzana 30.11.2017 at 19:48

  Já bych synovi vzala lékařský balíček:) Nářadí už máme kupu, hry taky a navíc jsme vytáhli starou promítačku Diax u babičky s dědou a sjíždíme pohádky jako Kuba a Kubikula, Lev a myš, Perníkovou chaloupku atd.

 • Petra Chmelíčková 30.11.2017 at 19:50

  Dobrý den Míšo, opět úžasné tipy co dětem pořídit, moc děkuji! Nejvíce se mi líbí lékařský balíček a to kvůli těm omalovánkám, to už jsem snad dvacet let neviděla:-D jsou fakt super. Ale starší dcerka dostane lékařský kufřík od ježíška (už čeká ve skříni) tak proto bych volila jako výhru “balíček plný her”, který je také mooooc povedený. Komentuji a sdílím na fb. Děkuji a mějte pěkné dny!! P.

 • Milka 30.11.2017 at 19:51

  Doma všichni velmi rádi hrajeme společenské hry. Nadchla nás hra Kdo jsem? a Promítačka ve 3. balíčku her

 • Martina K. 30.11.2017 at 19:54

  Pěkný večer, mě by se líbilo vyhrát Lékařský kufřík, protože něco takového doma ještě nemáme a děti by to tedy velmi zaujalo.

 • Markéta 30.11.2017 at 19:56

  Balíček č. 2 pro našeho malého montéra 🙂

 • Katy 30.11.2017 at 19:57

  Líbil by se určitě každý balíček, ale asi nejvíc ten první. Propisoty neznám a měla jsem dilema jestli je dát na listinu přání sobě nebo dcerce 😉 Lékařský kufr by asi taky slavil úspěch, dcerka si moc ráda hraje s Duplem na pana doktora, tak dostane k Vánocům sadu náměstí (je tam doktorka podle mě hezčí než ta doktorka plyšáková). Děkujeme za bezva články a výhry a snad budeme mít štěstí. 😉

 • Markéta Šmídová 30.11.2017 at 20:03

  Me by se líbil nejvíc balíček c. 3. Protože ty diapozitivy jsou super a byly by pěknou připomínkou mého dětství. A vůbec já společenské hry miluju

 • Claire 30.11.2017 at 20:03

  Lekarsky balicek ke krasny! Naradi mame spoustu, ale zatim jsme jeste neporidili rekvizity pro hru na doktora 🙂 Krystufek by byl nadseny 🙂
  Fb Claire de Lune Ig Yeemanjaa

 • Kristýna 30.11.2017 at 20:15

  Hezký večer…určitě balíček plný her…neb jsme hravíííí

 • Katka R. 30.11.2017 at 20:16

  Tipy na hry jsou úžasné, moc děkuju! Teď už má Ježíšek dárečky připravené, ale připíšu si to na wish list pro další příležitosti 😉 Moc se mi líbí balíček č.1 a 2 – mít doma doktora a kutila není vůbec k zahození 😉 Moc díky za krásné závěrečné okýnko a přeji hezký odpočinkový předvánoční čas! Na IG sleduji jako k.feky.

 • Eva 30.11.2017 at 20:19

  Krásné balíčky 🙂 Nejvíce by potěšil ten třetí, milujeme hry… Eva

 • Ludmila Syrůčková 30.11.2017 at 20:23

  Hodil by se nám Lékařský balíček, protože je teď u nás velký zájem o Lidské tělo.

 • Lenka Hajnová 30.11.2017 at 20:23

  Balíček plný her, protože děti si rádi hrají. 😆

 • Jana Novackova 30.11.2017 at 20:27

  Chvili jsem vahala. Promitacka je uzasna a dekuji za pripomenuti. Myslim, ze ji na pude jeste najdu. Nicmene propisot a lekarsky kufrik bude top. Porad nam totiz po byte jezdi sanitka a hasici.

 • Jana 30.11.2017 at 20:33

  Strašně rádi si hrajeme. Takže za nás jasná volba balíček č. 3 a proč? Protože je plný her a my si je umíme báječně užít. 🙂

 • Katka K. 30.11.2017 at 20:41

  Tak ta namorni bitva me dostala! Zpracovani je nadherne! A protoze se ted s triletakem stale casteji snazime hrat klasicke hry a zasvetit ho do taju nasich deskovek, brala bych balicek plny her :-).

 • Beata 30.11.2017 at 20:49

  Chcela by som vyhrat kutilsky balicek pre syna Lebo mu prace zacina “kutilske” obdobie a s tymto naradim to bude bezpecnejsie ako s naozajstnym

 • Veronika 30.11.2017 at 20:53

  Balicek cislo tri,syn baterky miluje a z tehle promitaci by byl paf😉

 • Marcela Jonáková 30.11.2017 at 20:53

  1. Lékařský balíček, protože takové kufříky dcerka obdivuje na návštěvách ale doma ho ještě nemáme. Na instagramu sleduji jako jonakovamarcela

 • Michaela Mazálková 30.11.2017 at 20:54

  Lékařský balíček. A proč? Protože si vždycky vzpomenu na příhodu že svého dětství, kdy jsem kamarádce ostříhala vlasy dětskými nůžkami právě z podobného lékařského kufříku, tak se těším, co s ním vymyslí dcera
  🙂 IG: maxi.mys

 • Alžběta Žižková 30.11.2017 at 20:56

  Krasne vecicky 🙂 nasi male by se asi nejvice libil balicek c. 3 a to diky promitacce. Ale doktorsky kufrik by nam taky udelal ohromnou radost 🙂

 • Tereza 30.11.2017 at 20:58

  treti balicek kvuli tomu krasnemu promitani ale prvni by taky potesil,na IG jako terezaka

 • Káča 30.11.2017 at 20:59

  Lékařský balíček, protože jablko nepadá daleko od stromu.

 • Adela B. 30.11.2017 at 20:59

  Vše krásné, ale nám by se nejvíce líbil 3.balíček plný her. Lékařský kufřík jsem dětem dělala už loni k Vánocům a máme holky, tak 2. balíček tolik nevyužijeme. A promítačku pohádek mám ve svých tipech na dárky, ale letos už na ni nedojde, tak by nás moc potěšila 🙂

 • Rosňa 30.11.2017 at 21:02

  Pěkný večer, jelikož kufřík s doktorkou i “kutil” už čekají ve skříni na zabalení, líbily by se mi hry 🙂 fb a ig follower

 • Radka 30.11.2017 at 21:04

  Lékařský balíček. Starší dcera si přeje lékařský kufřík, tak tato výhra by k němu byla fajn,

 • Oznam 30.11.2017 at 21:07

  Mě se líbí balíček c.3 hlavně kvůli promitacce. A taky jsme na různé karetní i deskové hry, tak by se u nás ujal nejvíc.

 • Veronika Mikuskova 30.11.2017 at 21:09

  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
  1) Sleduji blog pres email ✔️
  2) Dcerky nejoblibenejsi hra je sice na pani doktorku, ale doktorsky kufrik uz mame. Tak bych si rada zasoutezila o 3. balicek, abysme mohly zapojit i tatinka 👏
  3) Sleduji facebook i instagram (mikuskovav) ✔️
  4) Sdilim na fb ✔️
  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

 • Lucie 30.11.2017 at 21:18

  Určitě lékařský balíček. Dcera moc ráda maluje a s panenkama si hraje na paní doktorku

 • Jana Haluzová 30.11.2017 at 21:19

  Vybrali bychom lékařský kufřík-dcerka se u paní doktorky bojí fonendoskopu, tak bychom doma trénovali, ať je to příště bez pláče 🙂

 • Markéta 30.11.2017 at 21:22

  Balíček plný her, protože máme byt plný dětí, co si chtějí hrát 🙂
  Celý adventní kalendář je naprosto úžasný plný inspirace, jen to všechno stihnout, obdivuji vás, jak to všechno stíháte a máte tolik energie. já mám poslední dobou pocit, že nestíhám nic. I ty chvilky zde jsou ukradené a někdy mám články rozečtené navíckrát, nebo jich pak musím rychle přečíst víc najednou. Ale děkuji za ně 🙂

 • veronika 30.11.2017 at 21:22

  Určitě balíček plný her , nářadí máme a ke světu doktorů jsme se zatím nedostali 🙂

 • Táňa Stejskalová 30.11.2017 at 21:27

  Urcite kutilsky balicek, at se syn uci od malicka;) A navic – co rozbije, to si po sobe opravi 😀
  Sleduji i na IG

 • Superterik 30.11.2017 at 21:28

  Balíček číslo 3 – u nás vedou hry s baterkou 🙂

  Děkuji moc za celý adventní kalendář 🙂

 • Markéta Němčanská 30.11.2017 at 21:35

  Balíček plný her. Protože nářadí i doktorský kufřík už máme a hry mě prostě nadchly 🙂

 • Iva 30.11.2017 at 21:37

  Nam by se nejvic libil balicek her. Krasne Vanoce preji a diky za souteze!

 • Lucie 30.11.2017 at 21:39

  U nás by vyhrál kufřík s nářadím, doktorský kufřík jsem loni ,,vyráběla” pro dceru na Vánoce, syn je malý velký pomocník a nářadí sice nějaké má, ale ne takovou krásnou sadu.

 • Lucie Tomandlová 30.11.2017 at 21:43

  Vybrali jsme si balíček číslo jedna. Hra na doktora zabaví obě děvčata a já jako pacient se můžu natáhnout na gauč:-)

 • Peta 30.11.2017 at 21:48

  Pro mamcu asi balicek číslo jedna, ale deticky by si asi vic uzili aktualne trojku 🙂 sledujeme na FB a mavame 🙂

 • marie lilie 30.11.2017 at 21:53

  Kutilský balíček. Sice máme holčičku, ale ze všeho nejvíc ji baví právě něco rozebírat, dávat znovu dohromady, montovat, opravovat …

 • Iveta Ptáčková 30.11.2017 at 21:53

  Moc bychom si přáli vyhrát balíček plný her (č. 3), promítací baterka totiž vypadá úžasně a určitě s ní bude velká zábava 🙂 Sleduji na FB (a sdílím) i na IG (ivetaptackova).

 • Zuzana 30.11.2017 at 22:04

  Pro nás rozhodně balíček 3 plný her, protože večerní promítání v posteli a denní hraní, to je naše!

 • Romi Zvonarova 30.11.2017 at 22:05

  BALICEK PLNY HER by byl super. Kluci hry miluji 😉 Jinak sleduji fb (romi zvon) a ig (momentumvideo)

 • Anna Znojilová 30.11.2017 at 22:10

  Balíček plný her, protože se snažím veškerý volný čas vyplnit hrami. Já na nich vyrůstala a jsem za to moc ráda. Není nad společné rodinné chvíle při nějaké hře – trávíme při ní čas spolu a ještě se kolikrát skvěle nasmějeme.

 • Lenka Hladíková 30.11.2017 at 22:10

  Promítačka by byla super, i když ony jsou všechny balíčky. Je to něco jiného, nový rozměr, jak s dětmi zabavit, objevovat něco nového

 • Romana Kašpárková 30.11.2017 at 22:14

  Každý balíček je krásný 😊 ale já bych osobně brala první. A proč? Protože jsem zdravotní sestra a ten kufřík, ten je teda nádherný ❤
  Sdílím na fb, instagram @romiqeu 😉

  P. S. A děkuji holky, kalendář byl krásný!

 • Katka 30.11.2017 at 22:19

  Vybrala bych 3.balíček, moc se mi líbí promítačka. Sada s nářadím je lákavá, ale syn si půjčuje nářadí od táty.
  Kateřina Štosková

 • Pavlína 30.11.2017 at 22:20

  My bychom si vybrali balíček číslo 3, kvůli hře Hádej, kdo jsem a promítačce, protože u ní se mi úplně vybavilo mé dětství a promítání s rodiči. Jinak propisovací obrázky jsou skvělé. S dcerkou jsme je dělaly minulý měsíc a moc bavily (měly jsme od Djeca z naší oblíbené Agáty:)) a magnetické lodě mám připravené synovci k Vánocům od Ježíška, tak doufám, že se budou též líbit:) Opět krásné tipy na hračky, moc díky:)

 • Katka 30.11.2017 at 22:21

  Pro nás balíček číslo tři , Šíma nářadí miluje, ale má ho už mraky, doktorů se zatím spíš bojí a do her pomalu dorůstá, takže už se na to společné hraní moc těším. Sleduju FB i IG (navidlickublog).

 • Lucie 30.11.2017 at 22:24

  Balíček č. 3, protože jsme hravá rodina a rozšíření sbírky her se hodí vždycky.

 • Lenka 30.11.2017 at 22:31

  U promítačky od Moulin roty jsem se vrátila do vlastního dětství, takže výběr balíčku je jasný – 3. A Hádej kdo jsem hrajeme rádi i v dospělé partě, ač bez těch krásných kartiček. Už nás vidím jak si hrajeme s dcerou, i když ještě chvilku potrvá než do toho vyroste… Ale do té doby ji zdárně zastoupí neteř 😉 Sleduji vás na IG: _smidova

 • Vanilka Bourbon 30.11.2017 at 22:39

  My jsme všichni hraví, takže volba je jasná: 3. balíček her 🙂

 • Petra 30.11.2017 at 22:40

  Balicek s naradim… protoze je krasny a protoze bych chtela, aby deti taky umely kutit a byly tak sikovne, jako je (obcas) jejich tata 🙂

 • Iveta 30.11.2017 at 22:40

  Balicek c.3 by byl ideal, synovi by se moc libil, naradi totiz ten nas maly kutil uz samozrejme ma 🙂 A na doktora si zatim hrat nechce 😀 Na iG jako twistila.

 • Šárka 30.11.2017 at 22:44

  Mého syna by určitě bavil Kutilský balíček. Šroubováky a kladiva to je jeho 🙂 A mě zase zaujala promítací baterka Moulin Roty – Balíček plný her. Děkuji za seper typy na vánoce.

 • Katka Dušková 30.11.2017 at 22:50

  Rozhodně bychom potřebovali lékařský kufřík. Podle zcela neznámého schématu se v pravidelných intervalech jednotliví plyšáci odebírají na marodku a musí “bát éky a být v postýce”. Dále malá trpí kompulzivním lepením náplastí – často je při usínání najdu i na ní, plyšáci jsou z důvodu “bebí” oblepení pořád.

 • Barbora Prauzková 30.11.2017 at 22:51

  Lekarsky. V popisu clanku me zaujalo to tvoreni, a lekarsky kufrik by byl velmi prijemnym bonusem 🙂

 • Alice 30.11.2017 at 22:56

  Dcerce by se líbil Balíček plný her. Rády bychom spolu zkusily něco nového a ta promítací baterka vypadá taky moc dobře. Zatím nic podobného doma nemáme.

 • Martina Krehelova 30.11.2017 at 22:58

  Vsetky balicku su nadherne :). Pre mna top je ale balicek c.3 plny hier. Tento balicek som vybrala preto, ze dcerka rada hra hry. Propisoty aj lekarsky kufrik uz mame. dakujem

 • Jana Fraisova 30.11.2017 at 23:05

  Dobry vecer, soutezim o trojku, radi si s detmi promitame na zed. Dekuji

 • Jitka Jurkovicova 30.11.2017 at 23:06

  Vybrala bych si balicek 3, protoze v nem jsou veci, ktere muzeme hrat, sledovat spolecne cela rodina. A to je pro me nejvic 😉
  Sleduji i na FB

 • Martina 30.11.2017 at 23:15

  Kutilský kufřík.
  Sledují Vás kde se dá;) Nechápu, že der v tom vyznáte.

 • Petra Grof 30.11.2017 at 23:16

  Libil by se nam balicek cislo 3. Sleduju na instagramu i na fb jako Petra Grof

 • Martina 30.11.2017 at 23:17

  Nám by se nejvíc líbil balíček plný her, protože lékařský kufřík i nářadí už máme.

 • Eva Uldrichová 30.11.2017 at 23:20

  Moc by se mi líbil balíček č. 1. Doktorku máme, ale jen jednu a děti dvě. Navíc tahle krásně kluková 😉
  Na IG sleduji jako uldrie.
  Děkuji.

 • Svatava Štefanová 30.11.2017 at 23:26

  Dobrý večer, u nás jednoznačně vedou hry, hlavně, když jsou zapojení rodiče :))) Takže nám by se moooc líbil balíček č. 3 🙂

 • Jitka 30.11.2017 at 23:26

  Určitě balíček plný her 3, líbí se mi promítačka!

 • Simona 30.11.2017 at 23:27

  Tak to je těžké vybrat jen jeden 🙁 z každého se mi líbí něco…. a myslím, že i dcerka by si vyhrála se všemi. Tak asi vyhraje u mě ta trojka 🙂 Krásný večer. a moc díky za články, jsou plné inspirace.

 • Petra 30.11.2017 at 23:28

  jednoznačně balíček jedna.na doktorku si s dcerou hrajeme velmi často a k tomu kreativní činnosti miluje a rozšířilo by ji to zas nový um

 • Adriana 30.11.2017 at 23:31

  Lékařský balíček, protože u nas momentálně vede hraní na doktory 😀

 • Zuzka 30.11.2017 at 23:33

  Hezky vecer, libi se mi 3. balicek, protoze me zaujala promitacka:)

 • Kami 30.11.2017 at 23:39

  Tak u nás jednoznačně a jedině Kutilský balíček. Prcek dennodenně přivítá tátu doma z práce heslem “oubováky” a hned běží k regálu, kde se schovává bedna s nářadím. Poté, co mu ji muž sundá na zem a otevře, ji vždy poctivě prolustruje a šroubuje kdejaký šroubek v bytě. U našeho kamaráda v dílně byl jako v sedmém nebi, protože mohl kramovat všemožné nýtky a šroubky, vrtal vrtačkou, řezal pilkou a piloval pilníkem. Šťastnější dítě v tu chvíli nebylo 😀
  Sleduju na Fb, okomentovala jsem a sdílím.

 • Katarína Pavličová 30.11.2017 at 23:41

  1.lekarsky kufricek, lebo je jednoducho super cute 😃 soutěžím na blogu a sledujem ig Katarína Pavličová

 • Ivona 30.11.2017 at 23:45

  Vybrala bych kutilsky set, protože syn strašně rad pomáhá tátovi a to plastové nářadí pro mrňata, co má, už zkratka není ono 😀. Instagram ivon_hr

 • Laduš Sojková 30.11.2017 at 23:46

  U nás by to byl jednoznačně balíček plný her. A proč? Protože je tam promítačka a tu on miluje. Koupili jsme před nedávnem starou klasiku a promítáme mu před spaním a milujeme to celá rodina. A teď barevné pohádky? Kdo by odolal? Sleduji na FB i insta jako Laduš Sojková.

 • Lucie Fridrichova 30.11.2017 at 23:47

  Vybrala bych si lékařský kufřík, protože ten ještě nemáme 🙂

 • TEREZA HOZÁKOVÁ 30.11.2017 at 23:50

  Krásný večer holky ❤❤
  Máváme z Liberce…balíčky stojí všechny za hřích…nemohla bych se však rozhodnout mezi 1. a 2. …😂😂 Malý chce být doktorem i opravářem aktuálně 😂😂😂

 • Daya 30.11.2017 at 23:50

  U syna by asi měl největší úspěch balíček 2, je to takový malý kutil 😉

 • Marťa 30.11.2017 at 23:53

  Já bych si coby zdravotník vybrala první balíček. Zatím máme doma jen fonendoskop. Staršímu synovi by se určitě líbila promítačka v balíčku třetím. Miluje baterky, světýlka, tak by se mu mohlo líbit i promítání. Mladšímu to je zatím celkem jedno, má teprv 8m 😊
  Sleduji a sdílím na FB

 • KATKA 30.11.2017 at 23:54

  jednoznačně lékařský balíček – je naprosto dokonalý a u nás by zajisté našel využití

 • Bara 30.11.2017 at 23:58

  No pro naseho maleho i velkeho kutila bych balicek 2. Na IG jako Bara_Happy

 • Veronika O. 1.12.2017 at 6:49

  Tezke, tezke, pretezke… Se vsemi temi tipy pd vas bych potrebovala, aby byly Vanoce tak 10x v roce 😀
  Nakonec vybiram, byt doma mame dve holcicky, baliček c. 2 a moc dekuji za soutez. Ani si nedovedu predstavit, kolik casu denne jste nam venovala… Urcite si ted uzijete o par minut vic spanku, ze 😀

 • Barbara 1.12.2017 at 8:11

  moc se nám líbí lékařský balíček, prořože dcerka by chtěla bát doktorkou pro svoje panenky:)) děkujeme za soutez:) sledujeme ig- barusaatko:)

 • Monika 1.12.2017 at 8:13

  Vybrala bych balicek c. 3, ta promitacka me moc laka!

 • Kateřina 1.12.2017 at 8:25

  Lékařský balíček, studuji na všeobecnou sestru a ráda bych si s dcerkou hrála na doktory, abych jí přiblížila, co dělám.

 • Denisa Jenčovská 1.12.2017 at 8:44

  Krásná inspirace 🙂 Dcerce by se hodil balíček č. 1 – ráda lečí panenky, lékařský kufřík ještě nemáme… Ale i kufřík č.3 s promítačkou je supeeer 🙂 Tak nevím, těžká volba… Na FC sleduji jako Dendy Malá.

 • Lenka 1.12.2017 at 9:18

  Balíček číslo 3, zabaví celou rodinu. Dcera by sice ocenila doktorský kufřík, ale to by musel být stetoskop funkční 🙂

 • Andrea S 1.12.2017 at 9:29

  Krasne hracky. Skoda, ze nejsou ve vyhre ty lode. Ty jsou naprosta bomba! Ale vyberu i tak. Jelikoz doma porad neco opravujeme, a tatonek defalto kazdy tyden neco sroubuje, tak urcite bych chtela soutezit o balicek cislo 2. Syn uz ma vlastni akusroubovak (zatim bez vrtutu) a plastove naradi. Tohle by mu ale urcite udelalo radost a hlavne je to kufr jako ma tata 🙂 sleduji i na IG ajasalvetova

 • Petra Kadlecova 1.12.2017 at 10:40

  Líbí se mi balíček plný her. Tedy 3. Jsem ráda, že syn už má na společné hraní věk i náladu.

 • LenkaK 1.12.2017 at 11:47

  C.3 balicek plny her. Obrazky, knizky a promitani na zed u nas absolutne vede.

 • Táňa R 1.12.2017 at 11:51

  Pro našeho malého kutila rozhodně ten kutilský, doktoři ho neberou a na hry někdy nemá dost trpělivosti. Insta: tanarohlikova

 • Zuzka T. 1.12.2017 at 11:59

  Nám by se líbil balíček plný her, protože jsme rodina maniaků do deskovek, takže je asi zapotřebí naši holčičku pomalu zvykat. 🙂 Děkujeme za všechny soutěže a možnost se zúčastnit. :))
  Fb – Zuzka Tesarčíková, ig – zuzztesa

 • Jana 1.12.2017 at 12:15

  My bychom si přáli třetí balíček, protože máme dvě holky a lékařský kufřík už máme. No a taky abychom si měli s tátou s čím hrát 😀

 • Petra 1.12.2017 at 21:09

  U nás by to určitě vyhrál balíček plný her… Teď zrovna mají kluci období, kdy jen u her se trochu zklidní, jinak se totiž nezastaví….. Sleduji i Fb a instagram

 • Marcela 1.12.2017 at 21:15

  Balicek plny her uz jen kvuli te promitacce! Stale si doma promitame diaky z mladi, tak tohle by byl bezva doplnek pro nejmensi!

 • Hanka S. 1.12.2017 at 21:24

  Přestože máme doma holčičku, v případě výhry by nás potěšil kufřík s nářadím 🙂 Taťkovi moc ráda u všeho asistuje a pomáhá, takže by ji takový dáreček potěšil 🙂
  Na IG sleduji pod jménem hanci.st

 • julka 1.12.2017 at 22:31

  vybrala by som si treti balicek, vsetko su to typy hier, ktore u nas naozaj boduju a hlavne starsia dcera ich ma rada….
  instagram: julkacizmarikova

 • Katka B 1.12.2017 at 22:40

  Matýskovi by se určitě líbil kufřík s nářadím, protože když vytáhneme tátovo nářadí tak se celý rozzáří 🙂

 • Michaela Wagnerová 1.12.2017 at 23:29

  My by jsme si vybrali balíček třetí plný her. Rádi si hrajeme a tento nás nejvíce zaujal.

 • Ivana 2.12.2017 at 7:54

  Pro našeho malého by se mi nejvíce líbil kutilský kufřík. Pořád manželovi pomáhá, tak by ho určitě využil.

 • Adriana 2.12.2017 at 16:48

  Tak to jsou dnes krasne vyhry! 🙂 Neodmítli bychom žádný. Ten třetí ale uvedu jakko přání k výhře. Společenských her ještě moc nemáme, takže by to bylo príma mít zrovna tuto hádací a ta promítačka je taky skvělá. Dcera miluje Tulletku The game in the dark, takže další obrázky ve tmě by ji určitě bavili.

 • Eva 2.12.2017 at 17:53

  Pro malou by byl balíček č. 1 jako dělaný. Miluje kreslení a vše z lékařského prostředí. Třeba z ní jednou bude paní doktorka 🙂 Ale vzhledem k dalším dvěma bychom rádi i bal. 3, aby si zahráli všichni.

 • Lenka Červeňová 2.12.2017 at 19:11

  Všechny balíčky vypadají lákavě, ale největší využití pro celou rodinu by měl balíček č. 3. Rádi spolu hrajeme hry, Hádej kdo jsem vypadá zábavně a kvarteto jsem měla ráda jako malá, baterka by zaujala určitě i mladšího syna a zpříjemnila by nám večery před spaním.
  Krásná soutěž 🙂
  Sleduji a sdílím na FB

 • Hanka 2.12.2017 at 21:11

  Nadchla me promitacka, tak jsem pro 3. balicek.

 • Martina 3.12.2017 at 13:06

  Opravdu těžké se rozhodnout, který je NEJ… holky už doktorský kufřík mají (sice né takovýto nádherný 🙂 Rády bychom tedy balíček č. 3 – promítání je u nás také v oblibě :-), hry vypadají také lákavě..

 • Alice 3.12.2017 at 13:16

  Líbí se nám balíček číslo 3, nejvíce promítačka, ta by se malému líbila 🙂

 • Ivana P. 3.12.2017 at 17:52

  Nejvíce nás chytl za srdce balíček č. 3, abychom si mohli celá rodina spolu hrát:-)

 • Katka 3.12.2017 at 19:22

  Všechny balíčky jsou úžasné, ale nejlepší je asi balíček první. Moc rádi si hrajeme na povolání.

 • Lucie Cizkova 4.12.2017 at 10:13

  To jsou tak krásné hračky, já bych si pro holky vybrala balíček č. 1 protože holky by pořád léčily a léčily, ať už nás nebo svoje hračky. A ty samolepky starší dceru určitě osloví. Moc ráda něco vyrábí a vytváří.

 • Jolana Niemczyková 4.12.2017 at 12:16

  I když mám dvě holčičky, tak by se nám líbil balíček číslo 2 s nářadím, protože obě rády tvoří a pořád něco vyrábí 🙂

 • Marta vojkuvkova 4.12.2017 at 13:15

  Děkuji za další inspiraci a jelikož mám doma dva kutily,tak nářadí se bude urco hodit nejvic 🙂 instagram sleduji yansanm

 • Julie 4.12.2017 at 13:38

  Brala bych balíček č. 3 – hry. Ta promítačka je super.

 • Petra S 4.12.2017 at 18:32

  Zaujala nás Kutilská sada, máme doma totiž kutila 😀

 • Eva Přibylová 4.12.2017 at 20:20

  Ahoj Miso, mate muj obdiv! Tolik krasnych darku a tech komentaru, no nechtela bych to losovat, priznam se. Nad promitackou jsem uz uvazovala, ale nakonec ji nekoupila, tak asi balicek plny her.
  Sleduji i na IG (eva_mom-of-2)