recyklované retro | Lodě, promítání, no kdo jsem?

28.11.2017 in Hračky, Hraní - 795 Comments

Tolik hodin a já teprve začínám psát 🙂 . Tak snad to ještě dnes dodělám a vy zase budete moct načíst něco málo nového z naší herny a zahrát si o strašně krásné ceny. Dnešek je víc much jednou ranou. Už přes léto jsem vám chtěla ukázat jednotlivé drobnější hry, které máme rády, ale nějak nebyl čas. Taky bych vás chtěla zase pozvat na ten festival mini a pozvat vás do Atelieru Girafa, který má většina z vás spojené s dětskými pokoji.

Ona ta žirafa není jen o nábytku

Z části je to pravda. Atelier Girafa nám pomáhal dělat pro holky hrací část pokojíčku a díky tomu jsem celý obchod a žirafí showroom důkladně prozkoumala. Už před rokem mě tak nadchla značka Moulin Roty, která u nás není vůbec profláklá, ne každý ji viděl. V kolekci je vše od nábytku přes různé muchlací mazlíky do kočáru až po hry.

To je ta moje část, která se mi tuze zalíbila a doma si jich několik syslíme. Pojďme na ně hezky postupně. Možná jako já budete vzpomínat, že „tohle jsme hráli jako děti my“.

Tip 1.: Hádej kdo jsem

Úžasná, legrační a moc pěkně zpracovaná hra. Možná si pamatujete, jak jsme si jako malí lepili na čelo papírky s označením „hádej kdo jsem“. Po místnosti tak často pobíhala Sněhurka, Karel Gott, Taťka šmoula nebo třeba Božena Němcová. Dnes by to byla spíš Shopaholic Nicol, Leoš Mareš, Babiš a Elza 😀  No, budu znít babičkovsky, ale „za nás bylo líp“ 😀 .

Moulin Roty zpracovalo hru hezky po svém a děti si mohou dát partii Hádej kdo jsem aniž by znaly politiky, herce, zpěváky nebo jůtbery 😀 . Tohle je totiž karetní hra na poznávání a hádání jednotlivých povolání.

Pomocí pásku, který je v krabičce spolu s kartami a časomírou, připnete na hlavu libovolnou kartu. Vidí ji všichni krom „nosiče“ 🙂 . Nelinka měla v prvním kole na hlavě paní kuchařku, ale kolo netrvalo moc dlouho, protože Julinka jaksi nedokázala neříct, co tam na kartě je 😀 .

Nelinka poštovským panáčkem

Dali jsme si tedy druhé kolo a mrkejte na Julinky „pokrfejs“ 😀 Neřeknu, neporadim, nic se nedovíš. Jako hrob 😀 . Úkolem Nelči pak bylo ptát se. Ptát se tak, abychom jí odpovídali ideálně jen ano/ne. To nám úplně nešlo, ale byla strašná legrace. Po několika kolech už děti zjistí jak a na co se zaměřit a jde to celé snáz.

Mimochodem jak mi vždy píšete, že u nás všechny výlety vypadají děsně idylicky, tak i tohle možná bude ten případ 😀 . Tak si dovolím špetku ze zákulisí, abych vás ujistila, že všude je to stejný 😀 .

Na cestě do Hřenska: Ráno jsme z chaloupky odjeli kolem deváté, aby byl celý den čas na oblíbené Hřensko. Máme to z chaty jen 20 minut autem, je to vždy risk jet bez kinedrylu, ale zvládáme. To já pak Nelu kontroluju ve zpětném zrcátku a číhám jak matka stalkerka.

Už chybělo jen 5 minut cesty a v tom. Bledá, vyplazující jazyk, promodralé rty. „Honem, dělej zastav tady. Hned“ 😀 Kdo zažil, pochopí. Okamžitě Nelu ven, rychle vysvléct triko, bude problém. Ještě jednu zatáčku a b(l)yla by. 

Pět minut před Hřenskem. No pěšky to nedojdete, v autě ale víte, že vám nevydrží ani zatáčku, takže nezbylo než vytáhnout kinedryl, najít si klídek místo a hodinu si dát pauzu (5min před Hřenskem! 😀 ). Vždy s sebou ale „něco“ vezeme, takže vyšel čas na Hádej kdo jsem, které bylo v kapse u zadní sedačky. Krásné fotky v přírodě? No, sedíme u silnice, pod zadkem stan na poobědní spaní pro Julinku a čekáme 😀 .

A jestli jste četli letní článek z Rysí stezky tak už víte, že po hodině čekání jsme dojeli 5 minut do Hřenska, kde nás pán na parkovišti nechal zaplatit celodenní parking a na kraji lesa cedule „Hřensko zavřené“ 😀 . Tolik k našim jen vydařeným dnům 😀 . Ale co už. Zahráli jsme si hry, vyjedli ostružiny z Hřenských lesů a ještě si zašli Rysí stezku.

Pan otec baletkou

Když už jsme u her, taky se tomu nikdy nevyhnete? Tátovi jsme vybíraly svědomitě a za cíl jsme si daly „jak chceme tátu vidět pracovat“. Tak už se těšíme 😀 .

On sám by asi uznal, že dětem jde tahle hra líp než jemu 😀 , ale to se před tak velkým publikem už neříká, takže náš pan řidič se k baletu nakonec dohrabal a usoudil, že hodina čekání je pryč 😀 . Jedeme!

Hádej kdo jsem je k zakoupení zde na webu

Tip 2.: Lodní bitva aneb Dáme lodě?

Tuhle hru jsme s bráchou hrávali jako děti pořád. Jakmile někde ležel čtverečkovaný (nebo kostičkovaný? 🙂 ) papír, nikdy neposloužil jinak. Dokonce i na dovolených s námi naši tuhle hru hrávali, takže na to ráda vzpomínám a potěšila mě. Tak silná je to vzpomínka, že mě ani nenapadlo, že je to hra založená na střílení, což u nás doma neprobíhá.

Magnetky na cesty nebo pláž

Nu což, hra je to skvělá a střílet se dá i šlehačkou, no ne? 😀 Hra je vhodná pro děti od 4 let, ale je třeba pomoc vaše. My ji braly na dovolenou hlavně pro nás dva (spory a neshody v Africe vyřešeny sestřelením tátova parníku 😀 ). Je totiž magnetická, takže se bezvadně hraje na cestě i na pláži a moc krásně je ilustrovaná.

Z magentické fólie si vyloupete lodě, symboly vody a „šlehačkové raketky“. Pravidla hry jsou pak jednoduchá a určitě je znáte. Děti by měly umět poznat číslice 1 až 5 a základní barvy. Ač se to nezdá, je to takové logico. Nela už díky podobnému principu Djeco skládačky umí určit „souřadnice“, takže pro ni to tak těžké není, ale stejně budeme hrát společně už kvůli Julince.

Hra Magnetické lodě k zakoupení zde na webu

Tip 3.: Protlačovácí omalovánky

Na podzimní dny se hodí další retro. Kdo pamatujete propisoty? Protlačovací „tetovačky“. Stačí je přiložit na papír, překreslit tužkou nebo na ně zatlačit tvrdším předmětem a ony se vám obtisknou na vámi vybrané místo.

Ticho, doma je ticho!

Moulin Roty tuhle vzpomínku přeneslo do kreativních sad s omalovánkou, takže si s dětmi nejdřív vytvoříte vlastní příběh, a pak ho můžete libovolně dotvářet. Holky ani nedutaly 😀 .

Pořádně přitlač…

Julince šly zatím jen menší obrázky, protože na ně nebylo třeba moc síly. Přejela si to dřívkem a obrázek se celý přenesl. U větších postav a předmětů jsem jí před sundáním fólie pomohla ještě jednou přitlačit. Nela už si zvládala protlačovat sama.

…A pomalu odlep

Jakmile máte přetlačeno přes obrázek, stačí sundat. Pokud budete na obrázek málo tlačit, nepřenese se vám celý. Vždy se dá ale správně znovu přiložit, zase přetřít nebo překreslit a dotisknout se tak dá i utržený kousek.

Vybarvuj a dotvářej

Julinka si nechává svoji omalovánku na dobu, kdy bude Nelinka ve školce, ale Nela si obrázek užila skoro celé odpoledne. Dobrou hodinu přenášela propisoty na omalovánku, a pak vzala pastelky a začala si ji dotvářet podle svého. Tohle je část, za kterou vděčím školce, protože ještě v létě by sama nevzala pastelku do ruky.

Komín kouká z dutiny stromu, housenka leze po střeše pro koště, které tam zahodila čarodějnice a vlk čte šnečkům pohádku 😀 . No, její volba 😀 .

Sady omalovánky s propisotem najdete TADY Nely pohádku a TADY Julči tajemný dům

Co tu ještě máme?

Už jsme prošli od Moulin Roty hru Hádej kdo jsem, přes pošťáka a baletku jsme šli k propisotům a skočíme na další kousek 🙂 .

Tip 4.: Domácí promítání

Tak super! Nečekejte projekce jako při rodinných seancích v devadesátých letech, kdy jsem já byla malá. To jsme promítaly na stěnu obýváku i fotky z dovolené a různé další diáky 🙂 . Na dlouhou dobu jsem pak ztratila promítačky z dohledu a znala jen projektory ze školy. Moulin Roty ale vytáhlo tuhle mou vzpomínku a zasadilo ji do malé baterky, kterou zvládnou ovládat i malé děti.

Tři pohádkové kotoučky

Baterka je projektorem, do kterého zasadíte jedno z koleček a jeho otáčením si promítáte příběhy kamkoli to půjde 🙂 . My si udělali podvečer v posteli před spaním. K pohádkám nedostanete žádné texty, takže si pohádku buď poznáte a příběh k ní víte nebo si ho jednoduše vymyslíte 🙂 .

O třech prástkách, na dobrou noc

Pokud někdo doma promítačku máte nebo dětem pořídíte, dám jednu moc dobrou radu. Kolečko zasadíte do otvoru, který je pro něj určený. Obraz ale po rozsvícení nebude ostrý. Zaostřuje se tlakem na kolečko. Prostě a jednoduše zatlačíte na kolečko palcem ve směru vpřed. Obrázek se vám krásně zaostří 🙂 .

Promíteček Moulin Roty je více druhů, zaujala mě novinka Detektviní.

Vyrazíte na Dětský festival Mini? Pokud ano, tak se u Atelieru Girafa zastavte. Děti tam budou nadšené. Mé holky minulý rok navařily v jejich kuchyňce, pohoupaly se na mamutech a vyválely v jejich domečkovém pelechu 😀 . Mám je vůbec brát letos s sebou?

ps: ve včerejším článku máme soutěž o vstupenky na tenhle festival. Já na něm určitě nebudu chybět, takže kdo to máte daleko, dám vám na blog z festivalu určitě nějaký článek. Vyhlášení soutěže o vstup bude už ve čtvrtek večer 🙂 .

A nemůžete na Mini, ale něco z Atelieru Girafa, se vám líbí? Dostala jsem pro vás slevu 25% na nákup (do 30.11.2017). Stačí zadat do objednávky kód MKLIFE 🙂

Tři soutěžní balíčky plné Moulin Roty

A jak nám krásně ten adventní kalendář utekl viďte. Prozradím vám ale jedno milé překvapení. 24 dní je sice za námi a máme tady dnes končit, ale je tolik zájemců z řad partnerů blogu, kteří vám chtějí dárky věnovat, že tady s vámi ještě chvíli zůstanu 😀 . Tak pojďme dnes otevřít nádherné dárky, které věnovala Monika z Atelieru Girafa. Výhry jsou hned pro tři z vás! Tak který vyberete?

1. lékařský balíček

Hlavní cenou tohoto balíčku je Moulin Roty lékařský kufřík, který vybaví vaše děti dřevěnými pomůckami do ordinace 🙂 . Balíček pak doplní omalovánky s propisotem, na kterých pracuje naše Nelinka.

2. kutilský balíček

Do druhého balíčku jsem vybrala tak, jak bych si vybrala mít doma Nelana a Juliána 😀 . Kufřík s nářadím od Moulin Roty je jasným favoritem a hlavním dárkem balíčku. Ten pak doplní hra Mini pinball Silák.

3.balíček plný her 

A kdo si rád hraje jako my, mohl by se hodit balíček třetí. Tři zábavné hry v jednom dárku z adventního kalendáře 🙂 . Krásně ilustrované rodinné kvarteto Moulin Roty , doplníme dnes představenou hrou Hádej kdo jsem a večery si budete moct z postele promítat s Moulin Roty „baterkou“.

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku:
Jaký balíček a proč? 🙂

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí v pátek 8.12.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

Stále probíhající soutěže na blogu

DEN 23: Z domu! Penzion u hastrmana do 8.12.2017

MUDr. Michala Knězková

All posts

795 Comments

 • MAR MAR 29.11.2017 at 0:32

  Ahojky! Úplně na mě dýchalo dětství s propisoty z Kanady, myslím, že lékařský balíček by byl naprosto dokonalý ❤

 • Alena Trechová 29.11.2017 at 0:36

  Kdybych to měla brát podle staršího syna, tak jednoznačně nářadí 🙂 Ale máme ještě půlroční dvojčátka – páreček – tak by se nám asi více hodil balíček plný her, s tím by si vyhráli všichni 3.

 • Markéta K. 29.11.2017 at 0:39

  Já bych si hrozně přála balíček c.3. A přiznávám,že hlavně kvůli promitacce. Líbilo by se to nejen moji Madlence,ale myslím že hlavně mně 😁 a společenské hry jsou také stálicí.

 • Kateřina Kolářová 29.11.2017 at 0:39

  Určitě lékařský, je krásný a naše Emma pořád ošetřuje nás nebo svoje plyšáky a to se bez kvalitního „doktorství“ prostě nedá :-)) Sleduji na FB.

 • Jana 29.11.2017 at 0:41

  Hry vypadají lákavě, ale u nás by asi nejvíc bodoval lékařský balíček. Panenky jsou pořád vyšetřovány a ošetřovány a plastové nástroje se už dost poztrácely. A omalovánky by taky určitě zaujaly, u stolu s pastelkami jsou holky snad častěji než na zemi s hračkami 🙂

 • Lenka Dostálová 29.11.2017 at 0:42

  Dnes mě fakt pobavil Julinky pokrfejs😃😃
  Určitě balíček c.3 kvůli promítačce a kvůli tomu, ze období lékařského kufříku, stejne jako obdobi práce s nářadím je již za námi.

 • Barbora 29.11.2017 at 0:43

  Urcite bych si vybrala treti balicek.Hry vypadaji nadherne a s manzelem moc radi hrajeme hry.Krystufek do nich musi jeste trichu dorust a na promitacku mam policeno uz dlouho 🙂

 • Aneta 29.11.2017 at 0:48

  Vybrala bych balicek c. 3. Hlavne kvuli te promitacce, to by se synoviurcite moc libilo. A i dalsi hry se hodi, at muzem spolu travit co nejvic casu zabavne. Ig: ancia_bajcia

 • Ilona 29.11.2017 at 0:50

  Soutěžíme o balíček číslo 3… protože jsme hraví a u nás by jej využily všechny děti 🙂 Díky za tipy, promítací baterka je super a kartičky na čelo taky 🙂 (ig: ilke2015)

 • Monika Sahebová 29.11.2017 at 0:51

  Dekuji za obsazny inspirativni clanek.. 🙂 Vybrala bych si balicek.plny her, protoze se me dcerky zatim nevyprofilovaly na kutily,.ani netihnou k lekarstvi 🙂, ale rady si hraji 🙂

 • Veronika Camfrla 29.11.2017 at 0:51

  Rozhodně balíček 3 – Plný her 🙂 Mikulášek bez baterky ani ránu a tahle je navíc kouzelná :-*
  Jméno na Instagramu: verunkacamfrla (Veronika Camfrla)

 • Zuzana Landová 29.11.2017 at 0:51

  Nasemu Vojtovi by se urcite nejvic libil kufrik s naradim 😍. Mamomentalne obdobi, kdy kazdeho napodobuje a rodice pred nedavnem rekonstruovali domek a tam mel inspiraci na naradi velikou. Od te doby chce porad sroubovat, vrtat nebo klepat kladivkem…

 • Marie Horáková 29.11.2017 at 1:06

  Ja bych si vybrala balicek plny her. Kufrik uz doma mame, nas maly kutil se teprve nsucil chodit a her – hlavne tech spolecnych – neni nikdy dost. Diky za dalsi krasne a neotrele tipy!

 • Klara Marova 29.11.2017 at 1:15

  Vybrala bych si balicek plny her. S hrami sice teprve zaciname. Hadej, kdo jsem, byla vzdy ma oblibena. Verim, ze deti tsky chytne. Kvarteta uz mastime ted sice se svymi pravidly a promitaci baterku zadnou nemame a z te by byl syn paf…akorat nevim, kdo by ho pak uspaval:-)

 • Pavla Havlíčková 29.11.2017 at 1:16

  Já bych ráda soutěžila o balíček c. 3, protože obsahuje aktivity, u nichž se může sejít celá rodina a strávit tak společně čas plný her a zábavy. Sledují FB – Pavla Havlíčková

 • Blanka 29.11.2017 at 1:20

  Lákavé jsou všechny balíčky, vybrala bych lékařský, protože syn naposledy u doktorky prohlásil, že už tam nikdy nepůjde, tak by mu hra na doktory třeba pomohla zbavit se strachu z vyšetření.

 • Katy Maky 29.11.2017 at 1:20

  U nas by to byl balicek cislo 3, jelikoz lékařskou sadu uz ma a radeji umelohmotnou – velmi rada zkouší zda kdyz nas kladívkem klepne do kolene, zda mame reflex nohu vykopnout 🙂 a dřevem by to bolelo 😁 A to nářadí – bere vse tatínkovi a musi mit to velike, takze tohle by vyměnila za vetsi sroubovaky a kladivo 🙂
  Ta promitacka je super, u usinani svítíme na zeď, tak by to alespon mela s obrázkami 🙂
  Cacorka83 (Insta), Katy Maky (FB)

 • Marcela 29.11.2017 at 1:23

  Jeeee, dalsi z veci, ktere mame doma 🙂 mame baterky a ted pribude cestovni pexeso od Moulin roty, ktere ceka schovanenve skrini pod stromecek 🙂 na ty lode jsem take koukala, ale na to jsou holky male. Vubec obdivuji, co vsechno vas holky zvladnou. Ty moje jsou podobne stare a i te starsi je problem obcas vysvetlit princip hry. Ja bych si vybrala balicek cislo 3., ale deti urcite balicek cislo 1 … jeden doktorsky kufrik uz doma mame a jsou o nej tahanice, takze druhy by se hodil 🙂 sleduji na IG jako marcelaxurbanova

 • Verča S 29.11.2017 at 1:23

  Zase tak těžká volba. Nám by se hodily úplně všechny. První, byl by jako maminka. Druhy by se hodil s dedou do dílny a třetí nám všem na společně chvíle. Takže pokud by jsme dnes vyhrály, budeme rádi za kterýkoliv.

 • Tereza 29.11.2017 at 1:28

  Teda, dnešní ceny jsou náádherný!! Je to těžké, nejraději bych mým holčičkám vyhrála lékařský kufřík. Už jsem o nějakém lékařském kufříku uvažovala, plastové se mi nelíbí…tenhle je moc hezký. Druhou volbou by byly hry. Sama hry ráda hraju, hrozně ráda bych v některé ze svých dcer, nejlépe v obou, našla na hraní parťáka (manžel na to bohužel není).

 • Kristýna 29.11.2017 at 1:38

  Vybrala bych si balíček s propisoty, protože to je krásná vzpomínka na mé dětství – milovala jsem to 🙂 a protože se sama zajímám o lidské tělo, tak své znalosti ráda předám své dceři, proto se jí lékařský kufřík bude rozhodně hodit! 🙂

 • Hanka 29.11.2017 at 1:39

  Dnešní sotěž je opět vydařená.Přáka bych si balíček plný her-číslo 3.Důvodem je kapesní promítačka a hra,kterou zatím hrajeme po „staru“.

 • Míša 29.11.2017 at 1:41

  Balíček s promítačkou, tu musíme mít!

 • Marie 29.11.2017 at 1:50

  Dobrý večer Míšo.
  Vybrala bych výhru číslo tři, neb po promítačce pro našeho „čáma“ pokukuju již delší dobu. A zajímavější než od Moulin Roty mě do oka nebřinkla 🙂 A pak společné hraní nás baví. Děkujeme
  Sleduji na Instagramu pod florinekm

 • Zuzka 29.11.2017 at 1:53

  Brala bych první i druhý balíček , ale vše bych potřebovala dvakrát, takže vyhrál ten třetí balíček společný pro celou rodinu 🙂

 • Jolana 29.11.2017 at 2:04

  Tentokrát je vybrat ,,výhru,, složité. Asi bychom doma nejvíce využili třetí možnost – balíček plný her.

 • Petra Z. 29.11.2017 at 2:06

  Super jsou všechny balíčky, ale nejvíce se nám asi líbí ten třetí a to proto, že si také rádi hrajeme 🙂

 • Martina 29.11.2017 at 2:17

  Kutilsky balíček, protože syn je takový malý kutil 😊
  Instagram : mar_tina_ha

 • Iva Pelikanova 29.11.2017 at 2:20

  Další naprostá novinka pro nas:-)Dekujeme za inspiraci!yLibil by se nám balíček číslo 3,protože kdo si hraje,nezlobí:-)na instagramu sledujeme jako graffivick

 • Johana 29.11.2017 at 2:50

  Moc dekuji za objeveni teto znacky. To je krasa !!! Vybrala bych si treti balicek. Hry mam rada a uz jen cekam, az k nim doroste muj maly souper. Zpracovani her me naprosto nadchlo a promitacka je krasna zmena ke cteni na dobrou noc.

 • Monika Mikulova 29.11.2017 at 2:51

  🙂 dalsi krasny clanek plny inspirace. My jsme take hodne hrave a dcera ma moc rada nejruznejsi hry. Proto bych si vybrala 3.balicek. A take kvuli promitacce. Jakakoliv svetylka, sviceni, promitani je u nas top. A lekarsky kufrik, ktery je permanentne v provozu, jiz dcera ma pres rok. A naradi si pujcujeme od tatinka. Az bude na FB, zasdilim 🙂 krasny den

 • Irena 29.11.2017 at 3:26

  Krásný článek, už jsem si ho dala do záložek, až budu hledat další hry. Všechny balíčky jsou úžasné!!! Vybrala bych si třetí balíček, jelikož si budeme hrát všichni.

 • Markéta Sližová 29.11.2017 at 3:27

  U nás by se určitě líbil první balíček, dcera se zamilovala do paní doktorky (a hraček v čekárně), takže z kufříku by byla nadšená:) instagram: marketa.slizova

 • Mirka Vošická 29.11.2017 at 3:35

  Zdravím: )určitě by se nám líbil lékařský kufřík,od té doby,co má Víki sestřičku tak si chce hrát mňa paní doktorku, učitelku? Kam zapojuje i malou segru 😄 Hrensko máme taky rádi 😋Miiru

 • Lucie Humlová 29.11.2017 at 3:51

  Moc se mi líbí lékařský balíček a o ten bych chtěla soutěžit. Naše Elli si teď zrovna moc ráda hraje na doktorku, ale před časem dostala od někoho takový ten strašně nekvalitní, rozpadající se plast 🙁, který se od té doby chystám vyhodit… Teď by mi to tedy prošlo bez pláče 😀
  IG : lucie.humlova

 • Blanka Pavelková 29.11.2017 at 3:53

  Tak a mám přečteno. Za nás určitě výhru číslo 3. Důvod je ten, že milujeme společenské hry a rádi se sesedneme u stolu a hrajeme!

 • Marie Gregorová 29.11.2017 at 4:07

  Mě nadchl balíček her! A proč? Protože ještě žádnou nemáme, syn má 22 měsíců, ale jelikož je šikovný a už mluví, nějakou jednodušší by jsme zvládli! Strašně se těším, jak společně budeme trávit čas hraním her, jako malá ( i velká) jsem to zbožňovala 🙂

 • Lenka 29.11.2017 at 4:31

  Ja jsem tuto znacku uz objevila, kdyz clanek vysel poprve a moc me zaujala. Chystam se porizovat jeste do Vánoc nejake hry, takze moc diky za inspiraci. Rada bych bud prvni nebo treti balicek, jsou pro tu nasi malou cacoru nejvhodnejsi😊

 • Anicka 29.11.2017 at 4:45

  No jaký balíček? Těžší otázku už tam nemáte?
  Všechny tři jsou okouzlující!
  Výběr kteréhokoliv z nich mi vhání slzy do očí ze nejde vyhrát všechny.
  Ale protože doma máme malého velkého kutila, ráda bych vyhrála balíček číslo 2.

 • Bara 29.11.2017 at 4:52

  Krasne dobre rano, urcite hry – balicek treti. Jestli jsem se na neco tesila, ze s detmi budeme provadet, bylo to cteni knizek a hrani her. Podle toho vypada nase knihovna a herni zasoba. 😎 No a to promitani… ❤

 • Irena Durdilova 29.11.2017 at 4:54

  Já bych ráda soutěžila ó balíček plný her, protože hry nás baví 😁

 • Gis 29.11.2017 at 5:42

  Rozhodne 3.balicek, s tim by byla nejvetsi legrace.Sleduji na IG jako gis.kv

 • Veronika 29.11.2017 at 5:47

  Teda to je bomba 🙂 super nápady pod jedlicku. A který balíček? Asi trojku protože promítacka by mela urcite největší úspěch.

 • Lenka Palmová 29.11.2017 at 5:51

  Opět krásná inspirace. Nejvíce by se mi líbil pro dcerku balíček č.1 Lékařský, s tím by si vyhrála nejvíce. Na propisoty pamatuju, hodně mě bavily.

 • Daniela 29.11.2017 at 5:53

  Tak opět nezbývá, než jednoznačně potleskat a zvolat nádhera. Balíček s číslem 3. by v naší rodině vyvolal jednak nostalgii s promitackou a jednak obrovskou radost synka, který s batekou běhá od rána do večera😂

 • Katka 29.11.2017 at 6:01

  Balíčky jsou krasné všechny, ale pro svoje děti bych vybrala ten první. Mam totiž doma dvě male ošetřovatelky a jednoho zbojníka, co za boha nechce malovat. Doufám, že tyhle protlacovaci omalovánky by to mohly změnit.

 • Lenka 29.11.2017 at 6:08

  Dobré ráno, vybrala bych třetí balíček – i když to nebylo vůbec jednoduché (všechny věci mají super nápad a jsou fakt krásné!!!). Doktorka nám po domě už ale pobíhá, nářadí si usurpovala tatínkovo, takže třetí baíček je ideál 🙂
  sleduji i na FB a IG

 • Zuzana 29.11.2017 at 6:13

  Nadhera! Vybrali by sme si balicek cislo 1, premietacia baterka aj kvarteto uz su zabalene pod stromcek (dakujem za tip na zaostrenie, bude sa hodit:-)).

 • Katerina 29.11.2017 at 6:19

  Holkam (2 a 4) by se nejvíc líbil lékařský balíček. Hra na doktora u nás vede. Je to jedna z malá, kterou už jsou schopné hrát spolu bez mé asistence. Paní doktorku dostala ta starší k druhým narozeninám a podle toho taky už vypadá, tak by nová od stromečkem určitě uspěla. No a propisot, jestli zabral u vás, tak snad by mohl i u nás zajistit mamince čas vypít si teplou kávu ☺️

 • Bara 29.11.2017 at 6:23

  Vsechny tri balicky jsou uzasne! U syna zrovna frci naradi, vecer promitame pohadky na promitacce….a lekar,u deti velice oblibene tema,budeme si hrat na pani doktorku :))) vybrala bych treti balicek,ktery bz byl pro obe deti a vymenili bychom nasi promitacku za promitaci baterku a vecery bychom travili vsichni u hrani kvarteta 🙂

 • Katerina Kmecova 29.11.2017 at 6:25

  Za me je jednoznacnou volbou balicek plny her. Nase rodina hrala porad a vsechno a uz se moc tesime,az do toho hraciho kolotoce poradne zapojime take meho syna. Dedecek kazdy tyden hlasi,jak se tesi,az syna poprve porazi v Clovece 🙂 Kazdopadne retro hry me nadchly – lode s brachou cele hodiny na chate (ten des,kdyz nahodou dosel ctvereckovany papir a clovek si musel sam nactvereckovat 🙂 ) a kdo jsem kazdou cestu autem. Hned mam diky vzpominkam hezci den, diky!

 • Monika Plonková 29.11.2017 at 6:26

  Všechny ceny jsou krásné a těžko zvolit jen jeden balíček, ale pravidla jsou pravidla – já bych tedy ráda soutěžila o balíček c. 1, jelikož dcerku klasické omalovánky nebaví a toto by ji mohlo zaujmout a dostáváme se do faze, kdy si snad už začneme s něčím a na něco hrát a k tomu by se nám lékařský kufřík hodil. IG – monika_plonkova

 • Martina P 29.11.2017 at 6:37

  Líbil by se mi balíček č.3, protože jste mě nalákala všechny ty hry zakoupit 😉

 • Tana S. 29.11.2017 at 6:38

  My mame doma maleho kutila, ktery sefuje tatkovym vrtackam, tak by urcite potesil balicek c 2 🙂

 • Aneta 29.11.2017 at 6:38

  Za mas vyhrál balíček číslo 3:-) ani jednu z her neznáme a rozhodne by jsme chtěli vyzkoušet! Ateliér girafa jsem si zamilovala od první chvíli kdy jsem nám vašem blogu zahledla jejich produkty a vybavení do dětského pokojicku… většina mých dárku na Vánoce pro děti je pravé z ateliéru girafa ale tyto hry jsem nějak nezkoumala, ale moc mě zaujali po Vašem popisku v blogu.

  Sledujeme na fb a insta

 • Lucie 29.11.2017 at 6:42

  Líbil by se mi balíček plný her, protože při hraní je celá rodina pohromadě.

 • Zuzana Vackova 29.11.2017 at 6:43

  Vybrala bych asi druhy balicek, protoze mam doma i synka a kufrik s naradim rozhodne potrebuje. 🙂

 • Miroslava Cichá 29.11.2017 at 6:46

  Nám by se nejvíc líbil 1. lékařský balíček, protože doktorský kufřík ještě nemáme….

 • Helča 29.11.2017 at 6:50

  Nás by asi nejvíce potěšil balíček s hrami. Syn totiž není žádný kutil a lékařský kufřík má (a leží tu celkem nevyužitý :D). Zato hry by se mi pro něj líbily všechny 🙂

  Vytlačovánky jsou krásný! Určitě pořídíme 🙂

 • Hanka 29.11.2017 at 6:53

  Já bych si asi vybrala balíček her, ale ti dva naši montéři určitě balíček s nářadím 🙂 Doma žádné nemáme a když jsme měli půjčené,tak tu pořád běhali s vrtačkou, kladívkem,šroubovákem a něco opravovali, i když to teda občas není úplně výhra 😀

 • Hana 29.11.2017 at 6:54

  Balicek plny her.. Vsechny balicky jsou krasne, ale naradi i doktora uz doma mame 🙂

 • Lucie Binarová 29.11.2017 at 6:57

  Tyto tipy jsou úžasné a je mi moc líto,že už jsem vyčerpala limit na letošní Vánoce. Podobné lodě jsem okukovala od firmy Janod a tyto jsou ještě krásnější. Píši si na seznam k synovým narozeninám. Soutěžím o promítací baterku,protože je prostě úžasná.

 • Adéla 29.11.2017 at 6:58

  Prosím prosím lékařský balíček 🙂 protože jeho součástí jsou ty super omalovánky – protlačovánky 🙂

 • Martina 29.11.2017 at 7:01

  Dobré ráno Míšo, to je parádní zavzpomínání si, i když my nehráli lodě, ale piškvorky 🙂 Líbil by se nám balíček první, protože „jedeme“ v lidském těle a omalovánky už frčí i u roční dcerky. Tyhle by, myslím, už celkem zvládla 🙂 Krásný den 🙂

 • Markéta Ž. 29.11.2017 at 7:02

  Opet dekuji za super tipy. V pripade vyhry bych zvolila trezi variantu. Uplne me nachla promitacka:-) a vim na 100%, ze dcera by z ni byla take nadsena. Zaroven Hadej kdo jsem je jiny tip hry,krerou postradame v nasem domacim vyberu:-) je pravda, ze jsem jeste tento styl hry nezkousela…ale ceka nas hodne volnych dni a s tim plno prilezitosti.

 • Soňa Novotná 29.11.2017 at 7:02

  Ráda bych hrála o lékařský balíček, byly by to hezké dárky k narozeninám pro mou tří letou dceru… Opět děkuji za hezký typ na obchod, který jsem neznala, líbí se mi tam spousta věcí. Promítačka super a zpracování magnetických lodí krása 😉

 • Dana 29.11.2017 at 7:06

  Zdravim! Radost udela kazdy balicek, ale pokud musim vybrat, tak dvojku, protoze zrovna promitaci baterku mam vyhlidlou pod stromecek 🙂 hezky den d.

 • Simona P. 29.11.2017 at 7:07

  Vybrala bych 3. balíček plný her – jednoznačně by syna nejvíce bavil – hlavně baterka a Hádej, kdo jsem 🙂 Jsem na FB i na Insta a pořád nevím, zda je to tu nutné opravdu stále psát, proto to většinou nepíšu 😀

 • Buroška 29.11.2017 at 7:08

  Dobré ráno Míšo 🙂 mé srdce zaplesalo nad balíčkem prvním, ale Cipísek je ještě malý a na výběr povolání má času dost :-D, tak by se mi pro něj moooc líbil balíček třetí, pohádky bychom mohli promítat už teď 😉 přejeme krásný den

 • Lucia 29.11.2017 at 7:09

  Baliček plný her, protože dcera už má lékařský kufřík a kutilský stůl a na hraní her se zatím netvárila. Jeidné co byla alespoň ochotná skusit bylo domino.

 • Nikola 29.11.2017 at 7:13

  Balíček plný her!!!!Jeee to bychom si moc přali vyhrát.Docela jste mě navnadila to musí být super.

 • Kateřina Vítů 29.11.2017 at 7:14

  Balíček č. 2, kutilský 🙂 Tatínek je kutil, rád se zavře do dílny a něco tvoří. A když by s ním kutil i synáček se svým nařadím, určitě by byl moooc spokojený 🙂 A navíc je vše dřevěné-to miluju já!! A ten kufřík je jednodušše fakt krásný :*

 • Maria KUČEROVÁ 29.11.2017 at 7:14

  Pro nás byl byl super balíček 3 protože je tam promitacka. 😊

 • Bohdana Pejchalová 29.11.2017 at 7:18

  Krásné tipy.za mne bych vybrala pro dcerku číslo jedna.to jsou vzpomínky na detstvi a kufřík nám do výbavy chybi. Na inst tttrable

 • Andrea 29.11.2017 at 7:18

  Moc se mi líbí 3 balíček,hrací a také 2 kutil😉

 • Petra Pavlickova 29.11.2017 at 7:20

  Lib se.mi balicek plny her…lode ma syn rad a tahle „bitva“ by ho bavila,projektor jako alternativa k vecernimu vypraveni pohadek 🙂

 • Petra 29.11.2017 at 7:21

  Vybrala bych si balíček plný her. Ani já, ani muž, nemáme sklony ke kutilství a lékařský kufřík mi spíš nahání hrůzu. Takže jsem raději pro hry, ty bychom určitě využili. 🙂

 • Martina Machková 29.11.2017 at 7:22

  Moc se mi líbí první balíček – na „propisovačky“ jsem si díky Vám ráda zavzpomínala a netušila jsem, že jsou stále k mání. A lékařský kufřík je nádherný! Ale líbil by se mi i balíček třetí, protože hry, to je naše 🙂 Tenhle adventní kalendář pro Vás musel být obrovská práce! Obdivuju, že stíháte číst všechny komentáře, vážně klobouk dolů 😉

  • Míša 29.11.2017 at 8:13

   Marti moc vám dekuju ❤

 • Eva K. 29.11.2017 at 7:28

  Nám by se líbil 3. balicek, taky máme rádi hry, u kterých se můžeme zapojit všichni 🙂

 • Kveta Strilkova 29.11.2017 at 7:30

  Druhy Kutilsky balicek,protoze mame doma jednoho kutila,co rad krade tarovi naradi,tak aby mel vlasni 🙂

 • Barbora Dočkalová 29.11.2017 at 7:30

  Balicek c.3.. sama jsem jako dite hrala ruzne hry.. a je fajn,kdy se u toho sejde cels rodina, takze bych u toho chtela pokracovat i se synem 🙂
  IG: barbaradockal

 • TerMat 29.11.2017 at 7:30

  Velmi těžké rozhodovaní, syna baví kulitství i doktořina a hry a promítačka by se mu jistě líbili taky. Vybíram balíček 1. protože od jsme byli u pediatricky i zubařky a syn se zajimal o nastroje, chtěl si poslechnout srdíčko a i u zubní byl velmi statečný(narozdíl ode mě). Navíc jsou v balíčku i omalovánky a ty ho zaujmou určitě, miluje pastelky a razitka a tyto mi příjdou, že spojují obě věci.

 • Romana Navrátilová 29.11.2017 at 7:32

  Dobrý den, hodil by se nám třetí balíček, už kvůli tomu, že doktorský kufřík už doma máme, nářadí dcerku moc nebere a z Hádej kdo byla nadšená, když jsem ukazovala vaše fotky.

 • eva Suchomelova 29.11.2017 at 7:33

  Já bych si pro ty naše raubíře přála kutilský set 🙂 Starší už od mala montuje s tátou prahy tak by jsme to mohli zase posunout někam dál:D IG:Evulineek FB:Eva Nějaká

 • Petra Hečová 29.11.2017 at 7:34

  Další super článek a tip děkuji. Doktorskou sadu dostane Emma na narozeniny, takže bych ráda soutěžila o balíček číslo 3 plný her. Promítačka se mi moc líbí. instagram petra.hecova

 • Vanda 29.11.2017 at 7:35

  Já věděla proč to nemám číst v noci ☺️ Nadšením bych uz neusla, a to mi stačilo tři dny zpátky, no, jdu psát co by se nám líbilo…
  My bychom si přály “balíček číslo 3” a proč? Protože já strasne miluji hry, kterých můžeme být spolu, rozvíjet fantazii, smát se ☺️ Všechny tri hry jsou tak lákavé, ze bych je chtěla mít hned doma ☺️ A taky toto ještě nemáme ☺️ (Doktorku dostanou holky od Ježíška-tu mám doma už pul roku 😄, a “vercajk” by ocenil tatínek, ale ten jeho by se musel na nás lesknout a být velmi těžký)
  Snad se nám něco postestí, ale ukládám si super tip na hry, a teď už budit ty naše ruzenky ☺️✨

 • Pavlína F. 29.11.2017 at 7:35

  Nejraději všechny 3 balíčky- vyšetřujeme každý večer sebe navzájem, opravujeme během dne všechno co nám přijde pod ruku. Ale pokud bychom měli vybrat jeden, tak určitě třetí balíček, protože jsme sběratele her pro dospělé a tak rádi rozšíříme sbírku i pro děti:)

 • LadyBird 29.11.2017 at 7:36

  Hezký den, díky za možnost účasti. Určitě bych vybrala lékařský kufřík, který mám v plánu pořídit Čmeláčkovi k narozeninám. Líbil by se nám i soubor her. 😉
  Mějte pěkné dny, Peťka
  Instagram sleduji jako booksofladybird.

 • Jana Ševčíková Stárková 29.11.2017 at 7:41

  Určitě bychom rádi soutěžili o balíček úžasných her, zrovna máme období hraní her a doplňujeme arzenál o hry pro mrňata 🙂 Osadníky z Katanu si s námi ještě pravda nezahrají 😉

 • Dáša 29.11.2017 at 7:42

  Přeji krásný den,
  všechny tři výhry jsou moc krásné. Mám sice holčičky, ale brala bych kutilský set. Je to úplně něco jiného, holčičích hraček máme plno, i her je u nás dosti. A i děvčátka rády opravují a pomáhají tatínkovi.
  Dáša

 • Petra 29.11.2017 at 7:43

  Urcite balicek cislo 1. A proc? Nemoc z povolani🙂🙂.

 • Jaroslava Duskova 29.11.2017 at 7:48

  Ty jo, tak tentokrat se nemohu rozhodnout. Libi se mi prvni balicek, jelikoz dcera miluje omalovanky a tyhle jsou uplne super a druha dcera si rada hraje na pani doktor,
  jak rika (tajne doufam, ze ji to vydrzi do dospelosti, at se o nas ma na stary kolena pekne kdo postarat), ale ten treti…. S kartama by mohla byt pres svatky pekna legrace a ta promitacka vypada hodne slusne, rada v holkach podporoju jejich fantazii a vypravecske umeni 🙂 Tak si vyberu asi spis ten treti.
  Sleduji fb a na IG jsem jako jariinka

 • Lenka Veselská 29.11.2017 at 7:49

  Ahoj, moc by nás potěšil balíček her a to z několika důvodů. Lékařský kufřík je krásný, ale pod stromkem už nás jeden originál čeká. Nářadí bych pro synka sice chtěla, ale když si vzpomenu, jak jsem já s bráchou jako malí ( a to už nám mohlo být tak kolem pěti, šesti možná i víc…) „rozřezali“ postele a zářezy byly téměř všude, dám tomu radši ještě u prcka čas. 🙂
  No a jelikož děti mám čtyři, tak už jsme pěkná parta a nejvíc bychom si vyhráli všichni právě spolu s posledním balíčkem. Proto vybírám ten. 😉

 • Martina Wágnerová 29.11.2017 at 7:51

  Dobre rano Miso, opet diky za super clanek plny inspirace 😎
  vybrala bych si balicek cislo jedna, protoze jsou tam omalovanky, a mala malovani miluje. A je tam i kufrik, ktery ona jeste zadny nema a vim, ze nejaky chce 😀

 • Hanka 29.11.2017 at 7:51

  Nas by urcite potesil balicek cislo 3, protoze ruzne hry mame moc radi a casto hrajeme.
  Ig: hankajerabkova

 • Kamila 29.11.2017 at 7:56

  Brala byh balíček č. 2, s nářadím, protože mám doma malého opraváře 😀

 • Žaneta Bašistová 29.11.2017 at 7:57

  My bychom moc prosili v pripade vyhry 3.balicek. Lode bych dala pod stromecek babi a dedovi, protoze kdyz je nevyhrajeme (coz s mym stestim bude spis pravda), tak je stejne planuje Jezisek pro ne koupit. Jo, ted se divam, ze to je kvarteto a ne lode :-))))). To nevadi. Karetni hry uz s Bells zkousime a moc se ji libi. Projektor nebo spise baterku s obrazky mame z Lidlu nejakou obyc Frozen a holkam se moc llibi a hra Kdo jsem je uplne bozi…. Jeste bychom si asi na realizaci chvilku pockali, ale myslim, ze by se Bells moc libila….. Az se objevi na FB budu sdilet, Insta zaneta_amelie

 • Erika Pilařová 29.11.2017 at 7:58

  Líbil by se mi balíček číslo 3., protože mám doma dva milovníky her 🙂

 • Martina 29.11.2017 at 7:59

  Já bych vybrala balíček č. 3. Naše cácorka je teď hodně na hry, neustále mrskáme Černého Petra, pexeso atd. Takže bychom zase vyzkoušeli něco jiného a „baterka“ k tomu by naše večery udělala zajímavější 🙂 INST – maciceksta

 • Efcza 29.11.2017 at 8:00

  Lekarský balíček! Začíná éra poznávání těla 🙂 Kniha dle doporučení Moje úžasné tělo je na cestě .) Navíc dřevěný lékařský kufřík jsem ještě neviděla (to bude tím, že jsem ještě nepátrala).

 • Martina Krhutová 29.11.2017 at 8:00

  3. balíček se mi libí nejvíc.
  Dceruška je malá, takže zatím nevím, co jí bude bavit a 3-ka je snad pro všechny

 • Lucie Ketzerová 29.11.2017 at 8:01

  Libil by se mi balicek plny her, dcerka uz doktorske kufriky ma a naradi pouziva stejne jako my. a jelikoz je to holka hrava, souteziva, libil by se ji prave tento balicek. A vecerni cteni pohadek a zpivani pisnicek bychom si mohly zprijemnit promitanim.

 • Jana 29.11.2017 at 8:01

  My bychom asi nejvíc využity balíček plný her.Mala.je sice ještě mala,ale her a zábavy není nikdy dost 😊 a promitacka super,jde využít v každém věku 😊

 • Katka 29.11.2017 at 8:02

  Pěkné ráno, my bychom si vybrali třetí balíček, protože moc her nemáme a chvil strávených spolu není nikdy dost.
  Instagram: katkubal

 • Zdenka Hrubčíková 29.11.2017 at 8:03

  Krásné zasněžené ráno,moje dcerka je hračička nejraději ma jakekoliv hraní s námi a moc rada kouka do krasohledu určitě by největší radost udelal balicek cislo❤ 3 ❤❤ děkujeme

 • Petra Němcová 29.11.2017 at 8:03

  Nam by se libil treti balicek, z promitacky by byl syn uplne nadseny. A protoze je to kluk, tak potapejicim se lodim by asi neodolal 😉
  Petra Němcová (Ig: petullan)

 • Shalva Tess 29.11.2017 at 8:04

  Synkovi by se urcite hodil kutilsky…ma svoje naradi a vsechno opravuje, reze, vyrabi…a ja bych si moc prala, aby to kutilstvi s vekem jen prohloubil a byla to porad zabava…z procesu tvoreni…ja na prahu 4x zjistuju, ze nemusim byt dokonala v pleteni, hackovani a sestavovani pracich budek..ale ta tvorba me bavi a ja relaxuju…:-)

 • Eliška 29.11.2017 at 8:04

  Náš syn je zatím malý na tyto hry, takže bych vybrala 1. balíček s lékařským kufříkem, který by potěšil naši neteř.
  Myslím, že Váš blog budu muset tak za rok-dva-tři pořádně pročítat znovu a znovu, protože tady máte spoustu krásných her, nápadů, tipů, které určitě musíme využít 🙂 Děkuji za inspiraci

 • Monika 29.11.2017 at 8:05

  Já bych si pro dcerku moc přála kutilský balíček, jelikož moc ráda pomáhá tátovi v dílně :-).

 • Pavla 29.11.2017 at 8:07

  Zase něco nového, to je úžasné, proto se mi váš blog tak líbí😉 Za nás určitě varianta 3, balík plný her a to proto, že naše děti miluji hry a my je s nimi také rádi hrajeme a zažíváme tak spousty legrace ❤️

 • Lucie vytiskova 29.11.2017 at 8:11

  Já bych si přála balíček plný her,jelikož miluji promítání a máme doma takovou tu této promitacku z mého dětství a dcerka ji miluje teď. Bylo by úžasné tento balíček vyhrát. Vždy si říkám kam na tak úžasné hry chodit,já nemám asi to štěstí, proto děkuji za inspiraci.

 • Nikola Nekvapilová 29.11.2017 at 8:11

  Pro našeho klucika rozhodně kutilsky balíček. Tátovi vždy asistuje u všech oprav a pořád běhá pro šroubovák.

  IG nikolson_n

 • Martina 29.11.2017 at 8:12

  nadherne jsou vsechny 3!! opet dalsi super inspirace, co jednou budu nakupovat.. naradi je super, ale pro maleho (1,5r) je asi uz moc profi a bala bych se, ze si neco udela. takze bych to tentokrat videla na balicek cislo 1 – doktora (a pak doufajic, ze treba muzeme mit lekare v rodine? ;))

 • Lucie Chmielova 29.11.2017 at 8:12

  Balíček č.3 balíček plný her a proč? Lékařské “ nářadí“ už máme, kutilský kufřík je sice fajn, ale už vidím děti jak si hrají na naší nové dřevěné podlaze a zkoušejí její pevnost, takže raději ne. Jelikož milujeme různé hry a těch není nikdy dost je 3. jasná volba. Sleduji na IG luciechmielová i na FB a sdílím Lucie Chmielová

 • Dyba 29.11.2017 at 8:16

  Pro tři kluky jasný výběr – kutilský set 🙂

 • Barbora Veselá 29.11.2017 at 8:16

  Líbil by se mi kutilský balíček, vypadá úžasně. Věřím, že by prcka bavil a motivoval k manuální činnosti…
  Instagram – barca.ves

 • Sarka 29.11.2017 at 8:17

  Vybrala bych balicek c. 3. Protoze her neni nikdy dost a naradi a lekarsky kufr uz doma mame 🙂 šárka

 • Jana & Dominik 29.11.2017 at 8:17

  Hra na doktora je u dětí velmi oblíbená. Ta jejich zvědavost a touha objevovat … Dnes volím tedy lékařský balíček, protože vím, že náš Dominik bude jednou taky doktor 🙂

 • Lucie Kurdiovská 29.11.2017 at 8:18

  Za nás vyhrává balíček doktorský, protože to teď naše holky baví,…..ale super je i balíček č. 3!

 • Zuzana Zárecká Kašparová 29.11.2017 at 8:18

  Ahoj, nám největší radost udělala balíček s lékařským kufříkem, protože jezdíme se synem věčně po různých doktorech, a jeho baví si pak na ně doma hrát 😊 na ig tě sleduji jako @zuza_nka 🙂

 • Marie 29.11.2017 at 8:18

  Nejvíc by nás potěšil balíček č. 1. Dcera se synem si na doktory hrají pořád, měli ale jen nějakou nejlevnější obyčejnou plastovou sadu a dali jí docela dost zabrat, takže z ní už doslova zbyly jen cucky. Tak by našim „doktorům“ nová sada určitě udělala radost (o to víc, že je nerozbitná) 🙂 A propisovací omalovánky by určitě nadchly dceru – moc ráda vymalovává, nalepuje a jinak tvoří, tak by vyzkoušela něco nového.

 • Jani 29.11.2017 at 8:19

  Vybrala bych balíček plný her č.3 a to jednak proto, že naše deti jsou milovníci her a jednak taky kvůli sobe. Promitacka mi ted po ránu uzasne navodila vzpomínky na dětství. No nic, jdu si uvařit granko ☺

 • Dana Mazankievicova 29.11.2017 at 8:21

  Moc bysme si prali balicek číslo 3. ,proc ?protoze opravdu radi hrajem hry a i my starsi se do techto her zapojujeme s detma 🙂 jinak jsou vsechny balicky krasny bylo to tezky vybrat.slediji fb a insta mullermazan

 • Barbora Heděncová 29.11.2017 at 8:21

  Dobré ráno, za nás jednoznačně balíček č.3, protože si společně moc rádi hrajeme…

 • Petra 29.11.2017 at 8:21

  Jednoznacne lekarsky kufrik. Nejaky vytuneny shanim opravdu uz dlouho, teda jako pro syna:-) Moc rad osetruje nasi babicku a nema dosttatecne nastroje:P Zdravim, Petra Fai (na fb i instagramu)

 • Eliška Gřešková 29.11.2017 at 8:21

  Krásné ráno, Míšo, v pátek ráno mám v plánu jít na festival Mini, tak doufam, že vas potkam. 😉
  Moc by se mi pro mé děti libil balíček č. 3.
  Sleduji Ig (elisakgresik)

 • Dari 29.11.2017 at 8:23

  Moc by se nam libilo vyhrat rodinne kvarteto . Mame moc radi rodinne hry, je to vzdy velka zabava a legrace hrat si spolu! Dekuji za kazdodenni inspiraci.

 • Verča 29.11.2017 at 8:24

  Moc by se nam libil treti balicek, abychom si mohli zahrat nejakou hru spolecne a i promitacka je super pred spinkanim k vypraveni pohadky👍😊.

 • Andrea 29.11.2017 at 8:24

  Balíček plný her by byl super Lékařský Máme a kutilsky “ přenecháme“ klukům ☺ ale Já pravda ze tu dcera už tři dny beha s akusroubovakem 😂

 • Jana Povazska 29.11.2017 at 8:25

  Brali bychom lekarsky kufrik, protoze nas syn sleduje u kazdeho kazde zraneni, naplast, skrabanec 🙂

 • Jana K. 29.11.2017 at 8:25

  Francouzština je nádherná, sic těžká.. a ty animace, ach..
  Pro syna balíček s pilkou, to je jasné 😀 a pro dceru hrací balíček. Mne se líbí všechny x-)

 • Helena Wachtlová 29.11.2017 at 8:25

  Kdyby byla otázka položena jinak, třeba „Jaký balíček se líbí mamince?“, určitě bych rázem zvolila č. 3. O projektoru už dlouho uvažuji. Naše děti milují vyprávění. Ale co by si vybraly naše děti? 🙂

 • Petra Kopecká 29.11.2017 at 8:26

  Nejvíc se mi líbí 3. balíček. Her není nikdy dost. Lékařský kufřík už doma máme, ale omalovánky vypadají úžasně, určitě se po nich podívám.

 • Renata P-ova 29.11.2017 at 8:26

  Libi se mi balicek c. 3 herni, po te promitacce uz pokukuju pekne dlouho 🙂
  Renata

 • Petra 29.11.2017 at 8:26

  Vybrala bych si balíček č. 1, doktorský kufřík si malá moc přeje, už i bez něj si na doktory hraje denně a olepuje náplastmi všechny plyšáky.

 • lucie 29.11.2017 at 8:27

  Dobrý den všechny balíčky jsou super u nás by měl,ale určitě největší úspěch baíček plný her.Vřechyn rodiné hry jsou u nás vítány hrajeme každý den.

 • Petra 29.11.2017 at 8:27

  Kutilský balíček, konečně by měl syn své nářadí jako taťka ;), vypadá krásně.

 • Jana Herrmannova 29.11.2017 at 8:28

  Kutilsky balicek by to u nas asi vyhral, mame maleho mechanika, porad neco sroubuje a rozsroubovava 🙂
  Na instagramu: jana.herr

 • Tereza Meravá 29.11.2017 at 8:28

  Tak tentokrát se úplně vážně nedokážu rozhodnout. Nářadí pro syna, hry pro dceru. To je něco co já sama nerozseknu;) proto poprosím, až se bude losovat, prostě moje jméno dejte do jednoho z těchto dvou podle vás;) Také nevím, zda je třeba pořád psát, že jsem ( a komentuji) na FB i IG? Díky!

 • Guna 29.11.2017 at 8:31

  Dneska je to těžký výběr:) každý balíček by udělal synovi radost. Ale vzhledem k jeho věku a tomu, že poslední dobou řeší, kdo všechno má „au“ (například lávka přes potok v knize, kde chybí prkénko), tak bych ráda zasoutezila o první balíček. Instagram gunaleite

 • Verca 29.11.2017 at 8:31

  My by jsme si vybrali kutilsky balicek 🙂 nas Ondra strasne rad napodobuje tatinka a tak chce furt neco sroubovat zatloukat nebo vrtat 😀 na IG sleduji jako vachovaverca

 • Alena Přerostová 29.11.2017 at 8:32

  Dobrý den, u každého Vašeho článku mám pocit, že potřebujeme všechno :-), ale vybrala bych si balíček číslo 3, protože hry jsou u nás velmi oblíbené a já konečně nemusím lézt po kolenou a dělat kočičku nebo pejska :-D. Děkuji za úžasné tipy.

 • Petra Koubska Samohelova 29.11.2017 at 8:33

  Líbil by se mi balíček c. 1, protože si začínají hrát na doktora-vsechny nas omotávají obvazem, vyplazujeme jazyk a hlavně lepí náplasti;-). Takze kufřík bude skvělým pomocníkem. Děkuji dnes za tip na hru-magneticke lodě.

 • Jana Bystroňová 29.11.2017 at 8:34

  Opět úžasná inspirace. Krásný je doktorský balíček, jelikož dcera neustále někoho ošetřuje. Ale především si vydrží celé dopoledne malovat nebo vybarvovat 🙂

 • Tereza Hanulíková 29.11.2017 at 8:35

  za nás kutilský balíček, u nás moc frčí pomáhat dědům opravovat auta…tátovi se vrtat do práce a podobně 🙂

 • Kristína Šteflová 29.11.2017 at 8:36

  To jsou zase super tipy – díky 🙂 Balíčky jsou také úplně super. Myslím, že u nás by měl největší úspěch první balíček, čili lékařský 😀 Sleduji FB i IG. Kristína

 • Lucie 29.11.2017 at 8:39

  Když jsem viděla kufřík pro malé kutily, okamžitě jsem se zamilovala! Ale protože doma má můj syn nářadí hromadu, možná by spíš ocenil lékařský kufřík (nebo spíš já? 🙂 Každopádně hry jsou opravdu dokonalé. Až do nich syn doroste, určitě vím, co koupit. Díky 🙂

 • Misa 29.11.2017 at 8:39

  Za nas by vyhrali cislo 3 pro oba nase kluky se starsim radi hrajem hry a mladsi ma obdobi kdy miluje baterky a vse co sviti a neco promita 😊

 • Hana S. 29.11.2017 at 8:41

  Protože syn (22 m) bere nářadí tátovi a nechce se o něj dělit, vybrala bych kutilský balíček. Pro manžela.

 • Stáňa 29.11.2017 at 8:41

  Miško krásné okýnko, u nás by určitě vyhrál balíček třetí s hrama, neustále něco jen hrajeme a čelenkovky ještě nemáme, musí to být prima zábava 🙂 jsem i na FB a IG 🙂

 • Helena Pandulova 29.11.2017 at 8:42