Pokračování výher | Knižně-mazlící dárky

Dnes vás již vítám v tom opravdovém adventu. Čase, který mám spolu s létem úplně nejraději. A možná ještě o chlup víc mám právě ty Vánoce. Svátky a celý prosinec má s dětmi úplně jiný rozměr. Už od prvního v měsíci si rozbalujeme adventní pytlíčky, čekala nás i trojice v čele s Mikulášem a, i když to určitě zakřiknu, držíme se všichni fit. Já si tady po nocích losuju a dost se divím co po jedné ranní běží v telce 😀 . To je taková má noční kulisa, abych si nepřipadala jako úplný exot. Včera ale zbyly síly a dala jsem dohromady další kousek dárečků, který by dnes mohl potěšit nejedno dětské oko.

Posledních pár měsíců mi chodí neskutečných emailů od vás, kteří něco tvoříte, malujete nebo píšete, zda bych nemohla na blogu napsat nějaký článek a zmínit vás. Přiznám se, že kdyby napsalo lidí pár, tak bych toho byla schopná a ráda bych pomohla. Bohužel je vás ale moc 🙁 . I tak jsem se ale rozhodla, že čas od  času vás budu vkládat do článků a dnes tu najdete rovnou tři šikovné maminky z našich čtenářek. Začínáme knižně, pak maminkovsky 🙂 .

Originální knížka v podobě slabikáře

Originální knížky znáte vy, kteří jste četli blog už minulý rok. V rámci adventního kalendáře mě totiž oslovili Originální knížky, zda bych nechtěla pro holky perzonifikované knížky. Přiznám se, že z nabídky jsem minulý rok nic nevybrala, ale knihy se moc líbily vám, takže jsme je rozdali v soutěži. Letos přišla nabídka znovu a já jásám 🙂 . Ona tam byla. Tedy spíš on – Slabikář povolání 🙂 .

Téma přesně pro nás. Mezi příběhovými knížkami úplně svítil a asi víte, že já mám moc ráda všechny knihy, které dětem zábavně něco víc předají. Tahle knížka je dokonalá.

Perzonifikovaná a s věnováním

Jako všechny knihy z Originálních knížek, i tuhle si ušijete dětem přímo na míru. Začínáme věnováním s fotkou hlavního aktéra knihy. Neměla jsem moc času, protože jsme s holkama letěly do divadla, tak jsem čapla první fotku, která byla v PC po ruce. K tomu pár slov a na světě je knížka, kterou si v neděli Julinka rozbalí ke svému svátku 🙂 .

Co by mě jednou bavilo?

Nakladatelství si do každé knihy vyžádá několik informací. Začneme třeba tím, jak vaše dítko vypadá. Jaké má vlasy, jaké má oči, jaká je jeho oblíbená barva (do té vám dítko v knize oblečou 🙂 ) a myslí se i na jméno oblíbeného kamaráda. Vše pošlete a obratem vám dorazí kniha, kde bude „všechno sedět“.

Julince jsem tedy vybrala Slabikář povolání pro Jůlinku. Knížka je od začátku až do konce s celostránkovými barevnými ilustracemi. Na každé stránce je zobrazeno jedno povolání. A proč se knížka jmenuje Slabikář? Povolání jdou totiž za sebou podle abecedy. Vaše dítko se tak seznámí s prostředím tradičních i méně známých profesí. Na každé stránce je ke každému povolání srozumitelný poučný text a milá básnička.

Co se Julince bude líbit nejvíc? To netuším, ale určitě se toho z knihy hodně doví. Najdeme i méně tradiční povolání a čtení takové knížky nebude jen klasické „O červené karkulce“. Holky si u knížek rády povídají, takže tohle je ten tip čtení, kde není vypravěč a posluchač 🙂 . Bude zábava.

A jestli se nám Julinka pomamí? Ono je mi to upřímně jedno. Sama jsem moc zvědavá, co Julince půjde a jakým směrem se nám jednou dá. A pokud to nebude kariéra ilegální 😀 , tuze rádi ji s tátou podpoříme. Už teď totiž na její povaze vidíme, že ta se ve světě nikdy neztratí 🙂 .

Chachaaa a teď pozor 🙂 . Protože je pořád kam jít, kam směřovat a co zlepšovat, našla jsem prima vychytávku. Vím, že máte moc rádi, když si můžete prolistovat více stránek z různých knih. Spolu s tím ale souvisí, že já toho musím čím dál víc napsat a  články jsou nekonečné 😀 . Takže skvělým pomocníkem bude tohle šoupátko. Fotka, kterou si budete pošupovat a zájemci tak uvidí víc obrázků 🙂 . Co říkáte?

originalni_knihy_natynaty_dinohratky
Originální kniha pro Julinku
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-002
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-004
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-005
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-006
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-007
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-008
Dodejce ovoce?
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-010
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-011
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-013
previous arrow
next arrow
 

Pokud se vám originální knížky líbí, můžete si je do 10.12. objednat s dopravou zdarma nebo zkusit štěstí u nás, protože jednu libovolnou vám dnes rozdáme 🙂 .

Nelinčin svět plný fantazie

Kniha o Jůlince tu už byla, ale jak by k tomu přišla Nelinka? Je jen shoda náhod, že mi v emailu přistála prosba o zviditelnění těchhle knih od Kristíny Hummelové. Méně známé, ale zaslouží si být vidět, tak doufám, že uděláme radost nejen Kristíně, ale i vám.

Vítejte ve světě zázraků. Všechny děti mají své sny a tajná přání! Každý jsme jedinečný a jako děti to víme. Máme sny, které chceme naplnit! Velké, nádherné, barevné. Možná jste je již naplnili a nyní se spokojeně usmíváte. Ale možná, že jste na ně už dávno zapomněli.

Nelinka je odvážná, trochu zbrklá a hodně zvědavá šestiletá holka, která má v plánu procestovat svět a jediné co ji zajímá, je naučit se létat! Společně se svým plyšovým Zajdou, který ožívá, když se dospělí nedívají, se ocitne v zemi, o níž se zdá dětem i dospělým.

Knížky máme doma víc jak měsíc, ale chtěli jsme je doma nejdřív obě přečíst než vám tu o nich budu psát. Četli jsme je každý večer před spaním a trochu nesvůj z nich byl náš táta 🙂 . Holky se vždy těšily na „o Nelince“, jemu se ale hůř četly než knihy, které doma normálně máme.

Krásné ilustrace v říši fantazie

Moc se mi líbí ilustrace, které přesně k sedí k popisu knih. Hodí se a knihu příjemně doplní 🙂 .

Chceš si přečíst první pohádku? Listuj.

Zase jsem vám udělala šoupátkovou fotku 😀 (ajťáci nade mnou jásaj 😀 ). Vyfotila jsem z knihy Nelinka a strom zázraků první povídku, tak si můžete na dětem zkusit, jak se jim čtení bude líbit.

Nelinka_strom_zazraku
Ukázka z knihy
Nelinka a strom zázraků
Nelinka_strom_zazraku-001
Nelinka_strom_zazraku-002
Nelinka_strom_zazraku-003
Nelinka_strom_zazraku-004
Nelinka_strom_zazraku-005
Nelinka_strom_zazraku-006
Nelinka_strom_zazraku-007
Nelinka_strom_zazraku-008
previous arrow
next arrow
 

Na světě jsou vydání hned dvě. Prvním dílem je červená kniha Nelinka a strom zázraků. Dobrodružství pak pokračuje v oranžové knize Nelinka a Jezero nádherných ploutví. A komu se budou knihy líbit, je na cestě už třetí díl s názvem Nelinka a Země věčného ledu, na kterou můžete mrknout na webu O Nelince.

Pohádkové poslouchání

Velkou změnou s příchodem těchto knih bylo holek první audio. Každý večer si s holkama čteme před usnutím pohádku. Čteme ale vždy jednu nebo dvě, když jsou kratší. Nesedíme u knihy do doby než holky usnou, takže vždy chodí holky samy spát.

Poslední dobou si zvykly, že si před spaním chvíli povídají a pak jim pustíme dětské písničky. Samy si o ně řeknou, když mají dopovídáno a jakmile hrají, je v pokoji ticho. Jsme z toho v šoku, ale fungují tak a většinou už pak rychle odpadnou.

Možnost pohádky na CD je tak příjemná výzva, kterou zvládá Nelinka. Na Julinku je ještě jakékoli mluvené slovo těžké. Na chvíli se člověk zamyslí nebo nedává pozor a „uteče mu nit“. Časem se k pohádkám ale určitě chci dostat. A není to proto, že jsem líná matka, která dětem nečte 🙂 . Výhoda v autě je jednoznačná.

Knihy podepsané autorkou vám dnes přibalíme do soutěžních balíčků, tak se můžete začít těšit 🙂 . Výher totiž bude víc.

Ilustrátorka Vendula Hegerová dětem

Máme tady druhou maminku, která je čtenářka našeho blogu a je neskutečně šikovná. Moc mile mě překvapila práce ilustrátorky Venduly Hegerové. Co mě ale překvapilo moc, že jste ji v průběhu adventního kalendáře zmínili i vy 🙂 . Takže milá Vendul, maminky o vás ví 🙂 .

Vendula Hegerová vystudovala Grafickou školu v Jihlavě, podílela se na výzdobě dětského oddělení v tamní nemocnici a reakce dětí ji nasměrovaly směrem, kterým dnes jde a který ji baví. Z její práce je to ostatně vidět 🙂 .

Její ilustrace můžete znát z časopisů jako je Sluníčko, ale její práci obdivují i děti holandské 🙂 . A že máte rádi Čtyřlístek, jako jsem mívala já? Tak to možná znáte Případy detektiva Preclíka, který pochází ze stejné dílničky 🙂 .

Zábavní lepíci pro šikovné prstíky

Jako moc milý dárek, za který Vám Vendul moc děkujeme, je sada Lepíků, které jsou šikovným zabavením pro malé prstíky. Z blogu znáte všichni různé sešity s lepením (převážně z Nakladatelství Svojtka), ale tohle je tak moc vychytané a tak super rozměru, že už je doma raději nelepíme a budeme je balit do batůžků. Známe všichni České dráhy, takže rozhodně se vylepí na prvním výletě 😀 .

Chachááá, vidíte toho krále? Tak zpětná vazba paní Hegerové :-). Julinka (2,5 roku) : Mamííí, ten má ave obvoské nudleeee 😀 “ 

V každé knížečce jsou vloženy nálepky, které se mají rozdat jednotlivým postavičkám. Tenhle díl je na téma pohádek, ale jak sami uvidíte, Julince je nějaké „nálepkové předurčení“ úplně šumák 😀 .

Trénuj a cvič prstíky

Největším tréninkem pro prsty není nikdy tolik samotné lepení jako moment, kdy mají děti nálepky sundat z archu 😀 . Dřív to Julinku rozčilovalo a já jí nálepky podávala, ale dnes už si jede svoje „já sama“ (ano občas se na sebe vzteká, ale pomoct si stejně nenechá 😀 ).

Jak si s knihou hrála Julinka? Listuj.

A kdo by se rád podíval na více lepítkových fotek, máte tady třetí dnešní šoupátko 😀 . Ano, pochopili jste, že jsem z toho vydřená 😀 . Snad to bude pohodlné i při prohlížení mobilem, to si musím teprve ozkoušet. Tak prosím o trpělivost, já to čase vychytám 🙂 .

originalni_knihy_natynaty_dinohratky-025
Hraní se zábavnými lepíky
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-018
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-022
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-021
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-026
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-024
originalni_knihy_natynaty_dinohratky-020
previous arrow
next arrow
 

Dinohrátky – zábavné doplňování s předškoláčkem

A že krásné ilustrace mohou pomoci s fantazií, jemnou motorikou nebo soustředěním, to si ukážeme na Dinohrátkách, které mám doma nejen pro holky. Přidáme je dnes do každého výherního balíčku, protože vím, že vaše děti jsou přesně v téhle věkové kategorii, pro které je paní Vendula vytvořila.

Zábavné úkoly, komiksy a hry pro předškoláky. Dinohrátky provedou děti jarem, létem, podzimem i zimou, kde hlavní hrdinové Dinka a Sofík zažijí spoustu dobrodružství. Budou hasit požár, navštíví pana doktora Plombíka, vypraví se i do divadla a pomohou dostat Drndila do vězení.

Naučí vás kreslit dinosaury nebo jak ozdobit vánoční perníčky. Zábavné úkoly, omalovánky, komiksy i hry nadlouho zabaví malé předškoláky i všechny fanoušky veselých dinosaurů.

Sešit je pěkně naditý, takže my ho máme doma na stole dost často. Julinka si svůj vybarvuje hlavně dopoledne, kdy máme Nelinku ve školce. Nelča si ho víc šetří a vyplňuje s ním chvíle, kdy zrovna nelumpačí se ségrou.

Je mi ale jasné, že jak padne první školková nudle zase na jednu z nich, bude se u nás dinohrátkovat 🙂 .

NatyNaty maminky Renáty

Kdo je pozornější a má čas u blogu vysedávat 😀 , ten už je tady viděl. Krásní voňaví mazlíci NatyNaty, které ručně vyrábí čtenářka našeho blogu Renáta Chalupová. Narazila jsem na ně poprvé na Proprcky.cz, kde se můžete na výtvory podívat nebo skočte rovnou na Fler paní Renáty 🙂 .

Čím jsou tak výjimeční? Jsou do detailu propracovaní, jsou heboučcí do postýlek, originální svým designem a hlavně oni tak vonííí 😀 . Já jsem na vůně hodně exot, miluju vše co voní a ty 4 roky, kdy používáme vše neparfemované a dětské, mi voňavoučcí Naty-nci udělaly nesmírnou radost.

A víte vy co? Tuhle svatou trojici vám taky rozdáme 🙂 . Paní Renáty jsem se na spoustu věcí zeptala, takže kdyby vás tenhle rozhovor zajímal, je tu i dnes, i když hezky schovaný 🙂 .

Stačí objevit další šoupátko a pod každou fotkou si přečíst zajímavosti o Renátě, inspiraci, výrobě a vůbec celkově NatyNaty tvorbě 🙂 . Kdo by na rozhovor chuť neměl, můžete skočit dál, rovnou na soutěž o tři velké balíčky výher.

19248093_524321341252049_5467998190765555643_n
Ukázky a zákulisí NatyNaty
21752403_502229513461232_2178226035139363400_n
22405709_513234525694064_4010128353576776909_n
22688880_518229698527880_5817507581814836344_n
22815137_519142808436569_2828319955619530654_n
22815312_520956438255206_6524089117779990909_n
22886069_521509758199874_2600772833498504812_n
23376426_1750144721694016_4640012110972336088_n
23659420_531535047197345_6544574353782316952_n
previous arrow
next arrow
 

Doufám, že se vám dnešní článek líbil. Dal zase dalším maminkám možnost ukázat co umí a já věřím, že se k jejich tvorbě dostane víc maminek, které třeba tahle tvorba chytí za srdce.

Vyhraj jeden ze tří knižně mazlivých balíčků

1.balíček – Voňavý poník NatyNaty, Originální kniha na přání – vytvořte svým dětem libovolnou knihu z nabídky 🙂 . Balíček doplní CD audio-pohádka od paní Hummelové. Balíček jak dělaný na večerní čtení a mazlení 🙂 . A až načerpáte dost sil odpočinkem, jsou tu pro vás ještě zábavné Dinohrátky od ilustrátorky Venduly.

2. balíčekSada pohádek o Nelince, od paní Hummelové. I tento balíček doplní maminka Renata svým NatyNaty voňavým lišáčkem. A stejně jako u balíčku prvního, i tady posíláme jeden sešit zábavných Dinohrátek 🙂 .

3.balíček je stejně zábavný a mazlivý jako dva předešlé. Sada pohádek o Nelince, od paní Hummelové. Další voňavý NatyNaty černobílý muchláček a stejně jako u balíčků předešlých, i tady posíláme jeden sešit zábavných Dinohrátek 🙂 .

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku. Když už jsme začali tím slabikáře, zajímalo by mě, kdo nás to tu vlastně čte 🙂
Jaké je vaše povolání? (Před MD nebo kam míříte)

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí v pátek 8.12.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

Stále probíhající soutěže na blogu

DEN 23 z adventu: Z domu! Penzion u hastrmana do 8.12.2017
DEN 24 z adventu: Recyklované retro: Lodě, promítání, no kdo jsem? do 8.12.2017
Facebooková soutěž: Tipovačka o Lego Duplo Disney Junior do 8.12.2017

MUDr. Michala Knězková

All posts

501 Comments

 • phn 6.12.2017 at 17:45

  Pracuji ve firme,ktera obchoduje s optikou(mikroskopy).

 • Míša Drozdová 6.12.2017 at 17:47

  Míšo, to jsou krásné knížky. Zrovna čerstvě se u nás řeší povolání a ten slabikář je úžasný! Mám tyto typy knížek v marku a jelikož má dcerka měsíc po vánocích narozeniny, tak jsou dobrým tipem 🙂 A Jinak před MD jsem pracovala (doufám, že i dále budu :-D) jako administrativní pracovník ve Svazu výrobců betonu 🙂

 • Katka 6.12.2017 at 17:48

  Zahradní architekt

 • Nikola heyerova 6.12.2017 at 17:51

  Před md účetní, v průběhu md dostudovana speciální andragogika, po md se uvidí

 • Kateřina 6.12.2017 at 17:52

  Pedagog

 • Kamila 6.12.2017 at 17:52

  Jsem knihovnice, ale vystudované mám učitelství 🙂

  • Hanka 6.12.2017 at 19:57

   Tak to mame stejne 😊

 • Hani 6.12.2017 at 17:52

  Pracuji v marketingu😀

 • Maia Soukupová 6.12.2017 at 17:52

  Informaticka 😀 a tedy nejvic by se me libila prvni sada 🙂

 • misa 6.12.2017 at 17:53

  Procesní inženýr

 • Jana K. 6.12.2017 at 17:54

  V dětské herně s interiérovým hřištěm „Mykabo“ 🙂
  .. na insta jsem taky, jako kauculacek

 • Nikola 6.12.2017 at 17:54

  Ahoj 🙂 Moje povolání bylo dělnice ve výrobní hale.Vrátit se tam nechci…Práce je málo placená a psychicky náročná.Chci jít za lepším už kvůli synovi a muži.

 • Petra 6.12.2017 at 17:54

  Učím na I. stupni na základce. 😀

 • Kristyna 6.12.2017 at 17:54

  Bývala jsem porodní asistentka, ale k tomuto povolání se po MD už vrátit nechci. Co bude je zatím ve hvězdách.
  Ig: krissponer

 • Radka H 6.12.2017 at 17:55

  Já se pohybuji v IT sféře – byla jsem už na pozici konzultanta IS, testera a než jsem šla na druhou rodičovskou tak to byl IT konzultant 🙂
  Sleduji na FB i na IG (radulih).

 • Tereza Šebestová 6.12.2017 at 17:56

  Jooo, to se teprve uvidí, kam mě vítr zavane ( 😀 ). Právě jsem ukončila MD a něco už se rýsuje, tak zatím nechci nic zakřiknout 😉

 • Hanka 6.12.2017 at 17:57

  Administrativní pracovnice 😉 Vendulu Hegerovou známe a její obrázky milujeme 😍

 • hanca 6.12.2017 at 17:57

  Vystudovano VŠCHT, hned po škole jsem šla na MD a jsem zvědavá, kde za 9 měsíců skončím 🙂

 • Veronika Mikuskova 6.12.2017 at 17:58

  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
  Ahojky Miso, nyni s velkym pupikem na MD ale jinak se zivim jako fotografka 😉 A balicky jsou to vsechny pohadkove ❤️ Ale nejvic nas zaujal ten s konikem 🤗
  1) Sleduji blog pres email ✔️
  3) Sleduji facebook i instagram (mikuskovav) ✔️
  4) Sdilim na fb ✔️
  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

 • lucie 6.12.2017 at 17:59

  Krásný podvečer pracuji jako anesteziologická sestra na transplantačním ARU 😀

 • Oli 6.12.2017 at 18:00

  Tak ja jsem administrativni krysa :), smrncnuta ucetnictvim ;), pristi rok se budu vracet zpet ;). Nejvice se mi zamlouva balicek c. 3 a Vendulku Hegerovou a jeji obrazky milujeme – hlavne Zeryka 🙂

 • Adéla 6.12.2017 at 18:01

  Moc by se mi libil pro dceru balicek c.1. Jinak jsem delala pred materskou dovolenou manazerskou pozici, na kterou se uz asi tezko vratim s detmi. Jelikoz se mi zmenili priority, tak se poohlizim po jine praci, každopádně na zkraceny uvazek. Chci si uzit materstvi a deti, dokus o me stoji 🙂

 • Gabriela Hamplová 6.12.2017 at 18:04

  Učitelka na 1. St. ZŠ 😉 sledují i IG (gabrliiik).

 • Lucie Kurdiovska 6.12.2017 at 18:05

  Jsem maminkou dvou holcicek, pred MD jsem pracovala v administrative,ke konci MD jsem musela dat vypoved. Nova prace se mi kupodivu podarila najit brzy,za coz jsem velmi stastna. V administrative pokracuji a jeste jsem si i polepsila, proste parada!

 • Johana 6.12.2017 at 18:06

  Tak soupatko z fotkama funguje i na mobilu moc dobre a je to fajn.
  S trimesicni elou jsem slozila statnice a od te doby pracuju jako personalistka. Mela jsem velke stesti a muzu pracovat po vecerech, kdy el uz spi.

  Vybrala bych si prvni balicek. Dekuji

 • Kateřina Burešová 6.12.2017 at 18:08

  Ahoj, já vzdělávám dospělé a koordinuji různé projekty, zaměřené na zaměstnanost, lidské zdroje a teď při druhé MD pracuji jako koordinátorka dobrovolníků a moc mě ta pracovní seberealizace baví.

 • Markéta Sližová 6.12.2017 at 18:08

  Já jsem knihovnice, do původní práce se asi po mateřské nebudu moct vrátit, ale v oboru bych ráda zůstala:) instagram: marketa.slizova

 • Ingrid 6.12.2017 at 18:08

  Super vychytavka s temi soupatky! Ja teda stejne vzdy projedu cely clanek se vsemi fotkami, je to takovy muj relax u telefonu :)…ale ted to vypada zase o neco vic profi (uz ted mi prisel blog dokonaly a vy ho stale posouvate dal, dekuji 🙂 )… Moje povolani je ucetni, ale ted pri MD jsem se dala jeste na skolu, tak se vic citim jako studentka nez ucetni :)… Na instagramu sleduji jako inka.mala

 • Zuzana Landová 6.12.2017 at 18:08

  Mám na starosti realizaci poznávacích zájezdů v CK.
  Prosím soutezit o balicek c. 1.

 • Katerina Kmecova 6.12.2017 at 18:10

  Jsem novinarka,ale kam namirim po materske,to se jeste uvidi. Pevne doufam,ze na soucasnou navazu dalsimi druhym potomkem,takze casu na rozmyslenou je dost. A z balicku by se mi nejvice libil c.1 🙂

 • Eliška Francová 6.12.2017 at 18:11

  Balíčky jsou skvělé 🙂 Váš blog jsem začala číst jako studentka, teď už ho čtu jako výpomoc v advokátní kanceláři a za pár měsíců po skončení MD budu pokračovat ve čtení jako advokátní koncipientka.

 • Lenka 6.12.2017 at 18:13

  Ja jsem socialni pracovnice v dennim stacionari pro mentalne postizene a autisty 😊
  Vyhry jsou jako vzdy perfektní!

 • Lucie vytiskova 6.12.2017 at 18:13

  Moje povolání je vedoucí domova pro osoby se zdravotním postižením, i kdyz jsem teď na mateřské dovolené.

 • Květa Hanáková 6.12.2017 at 18:15

  Chtěla bych vyhrát pro dceru balíček číslo 1. Já pracuji jako asistentka pedagoga ve školce. Práce mě moc baví, je to moc pěkná práce, i když hůře placená. Na iG jsem kvetoslavahanakova

 • Veronika Mlejnkova 6.12.2017 at 18:15

  Ty soupatka na fotky jsou skvělý, i na mobilu, super nápad 🙂 Jinak já jsem povoláním farmaceutický laborant 🙂

  • Veronika Mlejnkova 6.12.2017 at 18:16

   Sleduji a sdílím na fb 🙂

 • Klára Zindulková 6.12.2017 at 18:16

  Před mateřskou jsem pracovala jako učitelka na 1. stupni ZŠ 🙂 A mám v plánu se ke svému povolání/poslání vrátit 🙂
  IG klarkakrejcova
  Sdílím 🙂

 • Marie Zikmundová 6.12.2017 at 18:16

  Před rodičovskou dovolenou jsem pracovala jako stavební projektant. Musím se přiznat, že už to bylo dost vyčerpávající a syn pro mě byl v mnoha věcech velkým vysvobozením. Navíc se během rodičovské budem stěhovat do uplně jiného města, takže kdo ví co ze mě bude až nastane čas vrátit se do práce. Na druhou stranu je to povolání, díky kterému můžu mít volnější ruce, pracovat i z domova a udělat si to podle sebe, takže mě čeká velké rozhodování jak to všechno pojmout:-)

  • Marie Zikmundová 6.12.2017 at 18:17

   Jsem na fb i na IG (unholly.polly)

 • Beata 6.12.2017 at 18:17

  Credit analyst v medzinarodnej firme

 • Jana Šrumová 6.12.2017 at 18:19

  Před MD jsem nedělala nic moc zajímavého, na MD (už 5.rok) cvičím pejsky a teď jsem začala pracovat v krásné práci v dotacích a moc mě to baví 🙂

 • Naděžda 6.12.2017 at 18:20

  Jeee, nám by udělal radost balíček každý.. ale pokud bysme si museli vybrat, tak ten druhý – s lištičkou, zrovna dneska před poledním spaním jsme si o jedné chytré lišce četli. Nu a co dělám a kam směřuji? Pracuji v oblasti digitálního marketingu pro firmu, která se věnuje těm nejmenším a nejdůležitějším.. Na instagramu Vás sleduji jako bobule_obla Krásný den, N.

 • Eva Kmochová 6.12.2017 at 18:21

  Před MD vedoucí směny v obchodě, a po MD je ještě daleko 🙂

 • Tři Mušketýrky 6.12.2017 at 18:24

  Slabikář povolání je úžasný! Musí to být pro děti něco neuvěřitelného, vidět svojí fotku a jméno v knížce. Určitě ho pořídíme naší cácorce k narozeninám (pod stromek už jsme zásobováni a nechceme to moc přehánět). K soutěžní otázce: Před MD jsem pracovala ve dne v noci jako účetní a ekonom. A kam mířím? V PO, UT na kurzy plavání, ve ST kurz Ostrov objevů, ve ČT na angličtinu a v PÁ doma tvoříme 😀 😀 😀 a co bude dál, to uvidíme. Ale v oboru asi zůstanu. Posíláme pozdravy z Chomutova 🙂

  • Eva Tomšovicová 6.12.2017 at 19:22

   Také navštěvujeme ostrov objevů 😊

 • Hanka 6.12.2017 at 18:26

  učitelka na prvním stupni 🙂

 • Tereza Müllerová 6.12.2017 at 18:26

  Míšo, teď už jsem bez práce,ale ze střední jsem veterinární sestra a z vysoké zemědělská inženýrka se specializací na krajinnou ekologii:)
  Terka

 • Michaela Pušová 6.12.2017 at 18:30

  urednice momentalne na md 🙂

 • Martina 6.12.2017 at 18:30

  Som psychologicka,momentalne na materskej😉

 • Kateřina Valdmanová 6.12.2017 at 18:31

  Opět vše moc krásné a musím zas prostudovat veškeré nabídky těchto dám….kéž by peněženka byla bezedná 🙂 Jsem OSVČ lektorka angličtiny, učím převážně dospělé. Také překládám a občas tlumočím. 🙂

 • Eva Padrtova 6.12.2017 at 18:33

  Dobry vecer. Jsem lekarka;-) po MD se chystám na atesaci- takové moje třetí dite;-) kdybych si mohla vybrat, nejradeji bych soutezila o balicek c.1. Dekuju

 • Katka 6.12.2017 at 18:39

  Jsem učitelka angličtiny.
  Díky za krásné tipy!

 • Lenka Palmová 6.12.2017 at 18:40

  Děkuji za další krásný článek. Před MD jsem pracovala jako prodejkyně nábytku na míru.

 • Pavlína Rytířová 6.12.2017 at 18:43

  Šoupátka jsou dokonalá. Moc se mi to líbí a je to praktické. A mám vystudovanou geodézii a kartografii, ale dělám znalecké posudky. Líbil by se mi balíček č.3.

 • Hana 6.12.2017 at 18:45

  Jsem vědkyně, děkuji za soutěž.

 • Zuzana Zárecká Kašparová 6.12.2017 at 18:46

  Ahoj, před MD jsem dělala vdouci směny v Ugu (takový malý juice bar stánek 😁 ). Na ig tě sleduji jako @zuza_nka 😊

 • Kateřina 6.12.2017 at 18:47

  Před MD matematička, nyní dula 🙂

 • Zuzana 6.12.2017 at 18:48

  Delam ucetnictvi. Po MD nemam v planu zmenu, protoze muj zamestnavatel nabizi castecne uvazky, home office.. takze spokojenost.

 • Kateřina Horáková 6.12.2017 at 18:49

  Dobrý večer Míšo,
  díky za další hezký článek. Pro naši malou dvouletou holčičku mě zaujal hlavně slabikář povolání a zvířátka od NatyNaty jsou taky moc krásná a určitě je omrknu jako mazlíčka pro ni i naše miminko na cestě. Moje povolání před mateřskou je vedoucí projektové kanceláře.
  Na instagramu sleduji jako katerinahorak.
  Hezký večer

  Kateřina

 • Klára 6.12.2017 at 18:50

  Jsem státní zástupkyně u okresního státního zastupitelství 😎 v současnosti na rodičovské, ale příští rok uz se vracím na poloviční úvazek.
  A na IG sleduji jako k.kubatova

 • Hanka 6.12.2017 at 18:52

  Jsem speciální pedagog, učím v mateřské škole pro děti s autismem. PS. moc se mi líbí první balíček 😉 Díky, Hanka (sleduji FB)

 • Martina P 6.12.2017 at 18:53

  Ekonomka stavby 😉

 • Petra Hečová 6.12.2017 at 18:56

  Před i po mateřské účetní. Instagram Petra.hecova

 • Hanka Šafářová Chmelinová 6.12.2017 at 19:01

  Inspirace od vás jsou opravdu originální a jste pro nás nevyčerpatelným zdrojem nápadů.Mé povolání je magistra v lékárně.

 • Marzb 6.12.2017 at 19:02

  Před MD sociální pracovník v kombinaci s volnočasovým pedagogem. Ovšem po MD… to je ve hvězdách :o)

 • Jitka Kubickova 6.12.2017 at 19:04

  Krasne knizky.dekuji za inspiraci.Pred materskou jsem pracovala na controlingu jako Kalkulant ;)ted po dvou detech bez kalkulacky nespocitam ani jedna plus jedna :)))

  • Jitka Kubickova 6.12.2017 at 19:05

   A soupatko je bozi vychytavka.bravo !!!!

 • Monika Sahebová 6.12.2017 at 19:07

  Pracovala jsem deset let v socialne preventivnich sluzbach – azylovy dum pro matky s detmi a sluzba socialni rehabilitace.

 • Kacka 6.12.2017 at 19:10

  Referent logistiky 🙂

 • Jana Seidlová 6.12.2017 at 19:10

  Programátor a vedoucí týmu programátorů v bance. Po MD uvidíme co bude 😉

 • Hanka 6.12.2017 at 19:10

  Fyzioterapeutka 🙂

 • Markéta K. 6.12.2017 at 19:11

  Momentálně jsem na MD, ale před tím jsem pracovala jako Key internal manager v energetické firmě 🙂
  Na IG sleduji jako: marketakopackova

 • Bara 6.12.2017 at 19:12

  Ty knižky jsou uzasne!!!moc dekuji za inspiraci!!!
  Jsem ucitelka na 1.stupni zš,ted v zari jsem se vratila po md do prace( po 6 letech doma)…

 • Ivana 6.12.2017 at 19:13

  Moc hezké balíčky 😊 Jinak moje povolání je veterinární lékařka.

 • Sylvie 6.12.2017 at 19:15

  Dobrý den, jsem chemik,teda byla sem a snad zase budu :-). A šoupátka sou v mobilu pohodlná.

 • Michaela Wagnerová 6.12.2017 at 19:15

  Před mateřskou skladnice ve firmě pro automobilový průmysl.