adventní kalendář | Kdo to všechno vyhrál?

10.12.2017 in Dr. Máma, Hraní - 49 Comments

Konečně je to tady 🙂 . Vy se konečně dočkáte výsledků a my se dočkáme dní bez losování 😀 . Adventní kalendář jsem pořádala na blogu podruhé a stejně mě zaskočil. Čekala jsem, že náročnější bude články fotit a psát 😀 , ne losovat. Dnes vám všem přejeme krásnou druhou nebo-li bronzovou adventní neděli, všem Julinkám přejeme překrásný svátek a všem výhercům gratulujeme.  A kdo nic nevyhrál? Ten doufám měl radost ze čtení článků a potěším vás, že soutěží bude ještě spousta. Už teď mi tu stojí další 4 krásy frontu 🙂 . Tak jdeme rozdávat?

DEN 1.: ODNES SI POD JEDLIČKU RAKEŤÁCKOU ZATLOUKAČKU

Do soutěže jsem vám zvolila zatloukačku Djeco, která se hodí nejen pro kluky, ale i holčičky. Líbí se vám? Já za ni moc děkuju Mamiee 🙂 Štěstí v prvním okýnku si našla:

Jana Mandíková

Soutěžní otázka byla na váš tip na dětské časopisy, takže spoustu inspirace najdete mezi komentáři ostatních maminek 🙂

Kuk na článek o časopisu Raketa – klik!

DEN 2.: Vyber si balíček podle svého gusta

Soutěžní otázka si tady žádá vysvětlení, takže proč pláče miminko na obrázku? Vaše odpovědi neměly chybu 😀 .

1.balíček

Životní cyklus slepičky, nejen v knize, ale i dokonalých puzzle od PlanToys 🙂 . K nim nebude chybět tahle kniha, kterou jsem vám na blogu už ukázala a můžete si ji celou prohlédnou tady v článku. Jako třešínku (přesněji řečeno jablko a broskev) přidávám vyladěné cucíky (pardon, my tomu tak doma říkáme 😀 ) od Hippu, které holky s oblibou tahají na výlety. Posíláme za:

Helena Pandulová

2.balíček

Kdo by neulovil balíček první, má možnost si nechat až domů poslat dvojku. Recenzovanou knihu pro všechna dítka, která čekají na brášku nebo ségru. K nim pak třešínku v podobě kiwi a manga od Hippu 🙂 . Celá balíček jde za:

Petra Duraniová

Chcete si prohlídnout knihu Odkud přichází děti? – klik!

DEN 3.: ODFRČ NA KRÁSNÉM ODRÁŽEDLE FIRSTBIKE

Překrásný dárek od Proděti.cz. Vybrala jsem nejpraktičtější a u nás nejvyužívanější věc. Krom té soutěže jsme vás svezli na jih Čech, kde jsme si dali s holkama víkend po návratu z Afriky (a jo, vrátili se všichni marod 😀 ). Ale bylo to skvělé. Lipno a Hotel Leyla, tak račte nastoupit, jede se na výlet 🙂 .

Recenzi pobytu na Lipně najdete tady – klik!

K výhře modrého odrážedla gratulujeme:

Pavla Konečná

DEN 4.: VYBER SI NOČNÍKOFKU DO SVÉ KNIHOVNY

Jako odměnu a dáreček do okýnka jsem vybrala zaplnění vaší kniHOVNIČKY. Můžete si vybrat jednu z knih a rozdám je tu všechny. Každá z knížek, kterou tu dnes můžete vyhrát, má svůj samostatný článek. Tam si ji můžete celou prohlédnout, abyste věděli, o co vlastně soutěžíte a která je ta pravá. Pojďte si vybrat (klikem na název otevřeš článek o knize tady na blogu). 

Co je to hovínko z Nakladatelství Svojtka – Květa Hanáková
Vombat Jirka z Mladé fronty – Bára Molková
Malý nočník, malá hovínka z Nakladatelství Svojtka – Alena Trechová
nebo Víš co má v plínce myš? – Tereza Hozáková

DEN 5.: LEGO DUPLO SE HODÍ VŠEM

První článek, který na blogu překonal TISÍC KOMENTÁŘŮ 🙂 .

Lego DUPLO si zaslouží článek v kalendáři úplně každý rok. Jak ale na blogu články přibývají, některé ty starší zapadnou a je to škoda převeliká. Z toho důvodu jsem se rozhodla, že vám udělám takový Lego-obsah z celého blogu a vyzobu jednotlivé články. Vy si tak můžete pohodlně otevřít to, co vás bude zajímat a stáhnout ty šablony, které se vám budou hodit 🙂 . Výherce máme dva 🙂

Lego Duplo Cesta kolem světa – Romana Vinklová
Lego Friends Lyžařský vlek v zimním středisku – Olga Gugová

Chci si stáhnout šablony z článku – klik!

DEN 6.: Adventní kalendáře holek 🙂

Abyste měli své dárky včas a mohli je použít dětem do adventních kalendářů, končila tato soutěž (jako jediná) už tento týden. A já s velkou radostí rozdám první výhry. Soutěžilo se o dva balíčky 🙂

1. Ovoce sušené mrazem od Slevomatu + LEGO City adventní kalendář získává

VIKI ČERVENÁ

2. Ovoce sušené mrazem od Slevomatu + LEGO Friends adventní kalendář získává:

PETRA CHMELÍČKOVÁ

DEN 7.: PUZZLÍKY PRO ŠIKOVNÉ PRSTÍKY

vzhledem k tématu článku, který je recenzí na nové leporelo Rok v lese, jsem pro vás vybrala do soutěže tyhle nádherné puzzle Čtyři roční období od Avenue Mandarine. Tu značku mám ráda, protože se kvalitou vyrovná Djeco hračkám a jejich sortiment děti rozvíjí nejen motoricky. Posíláme ji:

Lucie Vrbová

Prolistuj si leporelo Rok v lese – klik!

DEN 8.: NAŽHAV PRSTÍKY NA MEMONIK

Memonik je unikátní společenská hra. Jde o hmatové pexeso, které mohou hrát stejně i plnohodnotně vidoucí i nevidomí, lidé hovořící různou řečí, zda senioři společně s dětmi. Memonik se dá použít i jako senzorická či výchovná pomůcka (například při Montessori výchově) a vy ji můžete vyhrát.

Libuše Vedralová

Prohlédni si hmatové pexeso Memonik – klik!

DEN 9.: STAŇ SE LÉKAŘEM S JUCHUUU!

Na blogu jsem přivítala Juchuuu! a taky autorku téhle originální značky, Pavlu. Její tvorba se nikde jinde nevidí a díky systému skládání a překládání průsvitných fólií, vytvořila Pavla nejednu edukační hru.

Sada Lidské tělo obsahuje dřevěnou tabulku, která má v sobě dva dřevěné kolíčky. Na ty se přidělávají jednotlivé fólie a budeme si moct skládat lidské tělo podle svých potřeb. Tahle sada je nádhernou pomůckou, která dětem pomůže pochopit, jak to v těle chodí. Netřeba se učit podle knihy a biflovat pojmy, stačí si to doma ukázat a následně vyzkoušet kvízem. Se sadou si užije zábavu:

andrea30r

Prohlédněte si celou sadu Lidské tělo – klik!

DEN 10.: DNES VÁS POŠLEME ZA KULTUROU

První z vás si odnese divadlo, které mi věnovalo Albi z edice Kvído. Můžete si vybrat své vlastní. Je jen na vás zda to budou Piráti nebo PrinceznyZvol si tady.

Posíláme divadlo Princezny k Adéla Bělunková

Druhý z vás si zajede do Prahy na Dětské baletní představení Louskáček. Divadlo Hybernia a vstupenky pro 2 dospělé a 1 dítě vám věnuje slevový portál Slevomat. Příběh o dvou jednáních se odehrává na Štědrý večer, kdy ve snu malé Klárky ožívají všechny hračky včetně Klárčina dárku od strýčka – dřevěné loutky louskáčka. K nočnímu životu se probouzí ale také svět myší s jejich králem – a ti proti oživlým vojáčkům vedeným Louskáčkem bojují. Poté, co Louskáček zvítězí v bitvě nad myší armádou, pozve Klárku do svého království, kde všichni vesele oslavují a tančí. Začíná nový den, Klárka se probouzí doma u vánočního stromečku a na jejím klíně leží hračka louskáček…

Na Louskáčka vyrazí a možná nás tam potkají Tři Mušketýrky

Třetí z vás si udělá výlet za kulturou do Čertoviny na Vysočině. Díky Slevomatu bude celá vaše rodina mít o program postaráno. Vstup na Čertovský program pro 2 dospělé a 1 dítě. Čerti pro vás připravili ďábelsky nabitý program. Vrátný Vytřas vás provede pekelnými chodbami, rozpustilý čertík Bertík vás zatáhne do pohádkového dobrodružství a při Pekelném víceboji poměříte s čerty sílu. Pokud máte opravdu pro strach uděláno, požádejte o audienci u samotného Lucifera.

Čertovinky si pojede užít s rodinou Renáta Hovoříková

O kultuře s dětmi se dočtete tady – klik!

DEN 11.: Nešťourej se v nose a kniha A pak se to stalo!

1.výhra: Společenská hra Nešťourej se v nose z nové generace her 4bambini putuje za:

Lenka Scholleová

2 výhra: Krásná kniha  A pak se to stalo! o častých nešvarech, o kterých děti nechtěj ani slyšet a vy z nich šílíte 🙂 Tak tu si doma přečte:

Lenka Láníková Košťálová

Mrknout na knihu a hru podrobně můžete tady – klik!

Navíc se tady dočtete v komentářích ta nejvtipnější přání všech vašich dětí 😀 .

DEN 12.: OBUJ, OBLEČ A POSILNI SVOU DROBOTINU DO ŠKOLKY

Článek o top věcech, které považuju za skvělé do školky, ale neatraktivní jako dárečky pro děti. Vybrala jsem svědomitě, jsem přesvědčena vaší spokojeností a doufám, že když ne dětem, tak vám dnes radost uděláme 🙂 .

Součástí balíčku je jeden pár dětských capáčků Hali Beli, které vám s láskou ušijí na míru. Oblékne vám děti Unuokteré do soutěže věnovalo komplet soupravu (bunda + kalhoty) dle vlastního výběru a na tu školkovou infekci vám pošleme 2 balení Hlíváčku, které mi věnovala jak pro mé holky tak i vám Terezia Company paní Ing.Terézie Svátové.

Obrovský balík posíláme k Veronika Mikušková

Náš TOP věcí do školky najdete v článku zde – klik!

DEN 13. Vyhraj nejoblíbenější cenu v soutěžích – LEGO DUPLO

Zábavná rodinná pouť poputuje k Lenka Tailorka

DEN 14. Arki – spousta krásy do pokojíčku

Knihu MAPY máte rádi 🙂 . Já ji asi budu mít raději než holky, ale ony do ní časem dorostou a bude se líbit určitě i jim 🙂 . Dnes ji ale můžeme rozdat a posíláme ji za:

Petra Kocourková

Ooh Noo hrací podložka bude krásným doplňkem v pokojíčku, ale taky super hřištěm pro jednoho z vás. Doufám, že se na ní bude krásně válet 🙂 . Rozvalí se:

Romi Zvonařová

Tiché kuželky Morrows. Ve velkém jste si totiž zvolili jako třetí výhru tiché kuželky značky Morrows. Až na základě vašeho výběru jsem se na ně já sama podívala a nechápu, že jste si jich všimli dřív než já 😀 . Je to senzační nápad a ještě krásnější zpracování. A tiché? Vážně jsou.

Koulí si zaháže Helča Javůrková

Na celý pokojíčkový článek se můžete podívat tady – klik

DEN 15. Akrobati a další balanční hra

Hru můžete hrát stejně jako akrobaty, že si budete stavět jedno zvířátko na druhé jen prstíkama nebo si to uděláte složitější a vezmete k ruce pinzetu. Všechna zvířátka si postupně naskládáte na loď a v jakém pořadí to bude? To vám určí dřevěná kostka, kterou najdete v balení také :-). Líbí? Tak je tady dnes pro vás. 

Archu si doma pokoří Jana Bystroňová

Další balanční hru, Akrobati neboli Siláci, můžete omrknout tady – klik

Dole pod článkem najdete neskutečnou inspiraci na tipy dětských jídel 🙂

DEN 16. Království lesa, vyhraj kuličkodráhu Hubelino

Do soutěže mi ho pro vás věnoval e-shop Feedo, který mám moc ráda. Od nákupu až po dodání vždy bez problému a navíc jsou hlavním partnerem kurzů první pomoci pro maminky. Díky Feedu se můžeme s holkama podívat do 12 velkých měst po ČR, díky němu vás můžeme poznat osobně a zase předat trochu pediatrického moudra dalším maminkám:-).

Hubelino nejen pro hubený 😀 . My ho posíláme sem: Lenka Kotroušová

Kousek o Lipna je lesní ráj Království lesa – kuk sem

Pod článkem v komentářích najdete inspiraci na tipy na výlety s dětmi 🙂

DEN 17. Dávej bacha a vyraž do světa

Atlas světa pro děti je dalším přírůstkem do knihovniček, který najdete spolu s dalšími atlasy na e-shopu Agátin svět. Tenhle krásný atlas pofrčí k:

Zuzana Damašková a Jáchym

Z Agátina světa pak vzešla nová generace her 4bambini, kde první z nich vám rozdáváme v dřívějším okýnku na blogu – Nešťourej se v nose – klikDruhou (Dávej bacha) pak nabízíme posíláme za

Dana Charvátová

Celou recenzi knihy i hry najdete tady – klik

DEN 18. Albi tužka i Hravé učení, pro vás!

Tahle kniha je takovým mišmaš vydáním, které zahrnuje velké množství informací, her, písniček a poznávaček. Děti se v jejím průběhu dostanou do prostředí domácího, do přírody, do ordinace paní doktorky, do obchodu, nezapomene se na školku, ale ani na ulici s velkou křižovatkou, statek babičky a dědy nebo zahradu s dopravním hřištěm.

Elektronická Albi tužka je ke všem knihám z Kouzelného čtení nezbytností. Bez tužky by měly knihy minimální využitelnost. Obojí dnes posíláme k:

Monika Nešverová

Celou recenzi knihy Hravé učení najdete tady – klik

DEN 19. Svítíme a rozsvítíme i u vás

Hervé Tullet je autor dětských knih, které jsou neobvyklé nejen nápadem, ale i formou zpracování a stylem „čtení“. Leporelo The game of Shadows je nápaditá kniha plná příběhů, ve které je ale minimum textu. Stačí si vzít k ruce baterku.

Recenzi obou knížek najdete tady – klik

Doma si s ní bude hrát Iveta Ptáčková

Když jsem doma knihy od Hervé Tulleta vybalila prvně a prohlídla, představovala jsem si, která asi zaujme víc a proč. Mým tipem byla kniha první (The game of Shadows), protože mi přišlo, že je v ní toho mnohem víc. Děti si to ale rozhodly a jednomyslně u nich vyhrála tahleThe game in the dark neboli Hra ve tmě. Doufám, že zaujme i:

Martina Machková

DEN 20. Bulík na scénu, Nutribullet pro vás

V článku najdete nejen naše oblíbené recepty, ale i odpovědi na nejčastější dotazy, které ke mně a Bulíkovi máte 🙂 . Minulý rok jsme si domů pořídili Bulíka (rozuměj Nutribullet 🙂 ) a vážně u nás jede téměř každý den. Dopolední svačiny si s Julinkou dělám ovocné a na Nelinku čeká její sklenička vždy po příchodu ze školky. Mixovat si letos bude i:

Natali a Filip

DEN 21. Všem malým hvězdářům

1.výhra: Noční lampička Kamarád z vesmíru od Djeco věnoval obchod Mamiee. Vydává uklidňující měkkou záři, která nasvítí postavičku pana Zinzina v jeho vesmírné lodi. Lampička je vybavena 14 LED diodami a svítí bude pro:

Eliška Rozšafná

2.výhra: Poznávací sada Malý Hvězdář originálním způsobem seznamuje děti s nejznámějšími souhvězdími. Stačí prosvítit proříznuté hvězdičky a rázem je v pokojíčku noční obloha.

Adéla Moravcová

3.výhraKalendář na rok 2018 od FU.FO, který vás provede celým rokem. Báječně ilustrovaná pomůcka pro všechny badatele.

Jana Kovandová

DEN 22. Egypt s dětmi. A to jste se nebáli?

Můj balíček je na ochranu dětí v létě. Vůbec ale ne jen u moře. Do tří let mažu i u nás holky padesátkou. Top produkty za celé léto tedy byly opalovací krémy. Od narození sázím na Biodermu.

Letos prvně jsme s sebou měli i sluneční brýle, protože je holky přijaly a nesundavaly z očí. Proto je tu máte do balíčku i vy. Bibovolný kousek KiETLA brýlí, o kterých jsem psala recenzi na blogu: Pitný režim a praktické letní vychytávky si vybere dnešní výherce. Jsou to brýle skvělé, nezničitelné a oči 100% chránící. Posíláme je za:

Lucie Johaníková

Článek Egypt s dětmi najdete na blogu tady – klik

DEN 23. Penzion u Hastrmana, vyražte do Hobitína

Za devatero horami a devatero řekami, v rozlehlém přírodním areálu v obci Libchavy v podhůří Orlických hor stojí Apar­tmány na vršku, které si děti oblíbily pod názvem Hobitín. Dobrou noc tady dávají nejen lišky, ale také jeleni, kteří tu žijí, k odpočinku vás ukolébá šumění stromů, a když se pozorně zaposloucháte, možná uslyšíte i absolutní ticho.

Od Slevomatu dnes tedy  jedna rodina obdrží: víkendový pobyt ZDE, pro dvě dospělé osoby a dvě děti, se snídaněmi a piknikovým košem.“ A druhou šanci Slevomatu může dát 🙂 :

Bára Babsi

Recenzi pobytu Penzion u hastrmana v Praze najdete tady – klik

DEN 24. Recyklované Retrohry s Atelierem Girafa

Hlavní cenou tohoto balíčku je Moulin Roty lékařský kufřík, který vybaví vaše děti dřevěnými pomůckami do ordinace 🙂 . Balíček pak doplní omalovánky s propisotem, na kterých pracuje naše Nelinka. Posíláme pro:

Zuzana Zárecká Kašparová

Do druhého balíčku jsem vybrala tak, jak bych si vybrala mít doma Nelana a Juliána 😀 . Kufřík s nářadím od Moulin Roty je jasným favoritem a hlavním dárkem balíčku. Ten pak doplní hra Mini pinball Silák. Posíláme za:

marie lilie

 

A kdo si rád hraje jako my, mohl by se hodit balíček třetí. Tři zábavné hry v jednom dárku z adventního kalendáře 🙂 . Krásně ilustrované rodinné kvarteto Moulin Roty , doplníme dnes představenou hrou Hádej kdo jsem a večery si budete moct z postele promítat s Moulin Roty „baterkou“. Kdo?

Dana Mazankievicova

Recenze her Moulin Roty najdete na blogu tady.

FACEBOOKOVÁ SOUTĚŽ č.1:

Jak zněla? „Krásný večer  My dnes celý den pracovaly, v mezičase si hrály, že mi ani nedošlo, že nemáme k segedínu doma žádnou přílohu . Nu což, s nudlema do polívky to nebylo špatný . Ale naučily jsme se něco nového a byla u toho zase legrace (dovíte se v nočním článku ).“

Ten den se otevřelo okýnko hodně pozdě v noci. Tak abych se trochu revanšovala, dostala jsem pro vás od KidTown.cz PĚT TULLETEK. A protože jste si nejvíc psali o tu neonovou, je tady právě ona. Pět šťastlivců:

Zuzana Kratinová
Guna Halama Leite
Pravá OdMattela
Dagmar Tomášková
Zuzka Poláková Tůmová

FACEBOOKOVÁ SOUTĚŽ č.2:

A navíc speciální soutěž
Jen pro vás, kteří nás sledujete i tady na Facebooku, mám soutěž
▶️LEGO DUPLO Kreativní box pro stavitele◀️

Lego Duplo kreativní box pro stavitele posíláme: Jana Hurychová

FACEBOOKOVÁ SOUTĚŽ č.3:

Na blogu se otevřelo 24 okýnek. Každý den jedna soutěž a v každé xy soutěžících. My teď doma neustále losujeme, kontrolujeme, přepisujeme soutěžící (hotovo ) a jsme v polovině losů. Proč? U každého jména totiž nutno poznamenat, zda je i na FB či Instagramu a kontrolovat, kdo článek ještě veřejně sdílel.  A tak mě napadla tahle soutěž, která možná pootevře oči  . 

 Tipni kolik soutěžních komentářů evidujeme za 24 dní, co se otevíraly adventní soutěže? Započítávám jen platné odpovědi na blogu a FB 

Správná odpověď je 🙂 : 25.920 soutěžních komentářů za 24 dní

Gratulujeme neskutečně přesnému tipu Adéla Vejvodová 

Pokračování výher: knižně-mazlící dárky

Gratulujeme k originální knize, CD a mazlíka: Lucie Najedlová

Gratulujeme k výhře knih a mazlíka: Sylva Sejpková

 Poslední sadu knih O Nelince, NatyNaty lišáka a Dinohrátky posíláme: Zuzana Kudrnová

UUUUUUUUFFFFF 😀 😀 😀

Všem vám velmi děkuji za pravidelnou účast. Jakmile vám pípne mail, určitě sem skočte, protože tu budou další soutěže, kde bude větší šance vyhrát než v očekávaném adventním kalendáři 🙂 . Budou výhry pro starší děti, ale taky konečně něco pro kluky a holky nenecháme opodál 🙂 .

Děkujeme, že tu s námi jste. Bez vás by tohle nebylo 🙂

Míša, Nelinka a dnešní oslavenkyně Julinka

MUDr. Michala Knězková

All posts

49 Comments

 • Zuzka Hájková 10.12.2017 at 19:17

  Míšo, moc děkujeme za skvělé tipy v adventním kalendáři a Tvůj čas 🙂 sice jsme s Matýskem nic nevyhráli, ale i tak to bylo moc fajn a určitě se ještě k některým článkům znovu vrátím.. Krásné Vánoce a hlavně hodně zdravíčka celé tvojí rodině 🙂

 • Jana Bystroňová 10.12.2017 at 19:20

  Jeee, já vyhrála. Moc, moc děkuji. A i kdyby se na mě neusmálo štěstí, tak i přesto děkuji za úžasné tipy na dárky. Děkuji a ostatním také gratuluji!

 • Rienka 10.12.2017 at 19:29

  gratulujem vsetkym 😀

 • Markéta 10.12.2017 at 19:30

  Moc gratuluji všem výhercům 🙂 a těším se na další články 🙂

 • Iva 10.12.2017 at 19:35

  I když se na mě štěstí neusmálo, gratuluji vyherkynim a děkuji za spoustu úzasnych článku a tipů na dárky. Julince vše nej k svátku a budu se těšit na další zajímavé články. Navíc mám předsevzetí, že začnu v lednu s PL, tak budu čerpat inspiraci. Krásnou 2. Adventní neděli.

 • Jitka Křížková 10.12.2017 at 19:37

  gratulace všem výhercům a hlavně Julince k svátku 🙂
  děkujeme za takovou krásnou řadu soutěží o skvělé ceny, za všechnu tu práci okolo, jste prostě skvělé

 • Tereza Vykydalová 10.12.2017 at 19:40

  Chtěla bych všem vítězům pogratulovat!!!
  Nám sice štěstí nepřálo, ale třeba to vyjde někdy jindy. Byla to moc fajn soutěž a přínosné články s bezvadnými tipy.
  Moc děkujeme.

 • Eva Kmochová 10.12.2017 at 19:43

  Všem výherkyním gratuluji 🙂

 • Hani 10.12.2017 at 19:46

  Miso, dekujeme za cas, ktery jste tomu venovala… sice jsme nic nevyhrali ale kazdy den jsem se moc tesila na clanek… diky

 • Lenka Svobodová 10.12.2017 at 19:57

  Gratulujeme výhercům!
  I když mezi nimi nejsme, tak inspirativní články a tipy na nejen úžasné hry a hračky za to stály.

 • Janka 10.12.2017 at 20:03

  Děkujeme moc za krásné dárečky a tipy. Byl to úžasný předadventní kalendář 🙂 My nic nevyhráli, ale to vubec nevadí, ty Vaše články tady a pěkné nápady a hlavně to, že jsem Váš blog našla, je pro mě taky taková výhra 🙂 A už se moc těím jak budu jednotlivé tipy na dárečky z článků znovu pročítat a třeba i v průběhu roku kupovat všem našim rodinným malým nezbedům 😀 Krásné, již bezlosovací prožívání a nažívání adventu přeje Janka a Danielka

 • Verča S 10.12.2017 at 20:09

  Tak jsme nic nevyhráli, ale vůbec nevadí. Co článek, to pro nás ohromná inspirace, ať se jednalo o nějaký tip na dárek nebo na výlet. Nečtu moc jiných blogu, tak jsem rada, ze jsem našla ten vás. Užijte si zbytek adventu a krasne Vánoce 😉

 • Veronika Mikuskova 10.12.2017 at 20:14

  Miso i dekuji za nadhernou vyhru 🙏
  Kazdy clanek a kazde okenko jsem si uzila a uz ted se tesim na pristi rok 👏
  Ps: A Julince vsechno nejlepsi🤗❤️

 • Marcela Němcová 10.12.2017 at 20:15

  Teda to bylo napětí! 🙂 Moc díky za bezva inspiraci a báječné recenze. A výborný každodenní oddych po celém dni u čtení. Docela mi chybí to každodenní příjemné početní. Těším se na další krásné články a přeji hezký adventní čas, Vánoce i Nový rok.

 • Hanka 10.12.2017 at 20:25

  Tak zase nic 😀 Ale aspoň si odnáším pár tipů pod jedličku na příští rok 🙂 Děkuji za čas, který jste soutěži věnovala a přeji pěkné svátky! Hanka

 • Barbora 10.12.2017 at 20:47

  Gratuluji výherkyním a Míšo ještě jednou díky za skvělé soutěže a parádní tipy pro Ježíška, několik z nich pod stromečkem bude ;-).

 • Zuzka 10.12.2017 at 21:19

  Blahopřeji všem výhercům. Ještě jednou děkuji za skvělé tipy a inspiraci. Ještě by ne zajímalo, jak naučit děti, aby spaly ve své posteli a usnuly sami 😀

 • Hana 10.12.2017 at 21:30

  Gratulujeme vyherkynim a vyhercum 😊 A vam, Miso, Nelinko a Julinko dekujeme za paradni napady na darecky 😉 Julince vse nej k svatku a krasnou adventni nedeli vsem 😊

 • Pavla Havlíčková 10.12.2017 at 21:31

  Julince vše nejlepší k svátku, ať se jí líbí dárek a v druhé řadě gratuluji všem vyherkynim a děkuji za spoustu krásných inspirací a článků

 • Martina Wágnerová 10.12.2017 at 21:33

  Gratuluji vsem vyhercum a Julince prejeme krasny svatek 😉

 • Marta vojkuvkova 10.12.2017 at 21:36

  Taky jsem sice nevyhrála, ale za to mam tolik inspirace a některé hračky už nakoupene, že za to moc dekuji,největší inspiraci pro me byly komentáře ke stolním hrám. Julince vsecicko nejlepsi!!!

 • Jana 10.12.2017 at 21:47

  Asi jako většina z vas(nás) jsem doufala, ze se na nás usmeje štěstí. Neusmalo. Nevadí, i tak jsem s blogem strávila spoustu příjemných chvil. Miso, moc Vám dekuji. A gratuluji všem vyhercum😉.

 • Jitka 10.12.2017 at 21:49

  Julince vše nej k svátku 💐😘 a krásný adventní čas celé rodině 😘

 • Lenka 10.12.2017 at 22:03

  Sice bez výhry ale s velkým DÍKY! Všechny tipy byly super!!! Krasne Vanoce

 • Anička B. 10.12.2017 at 22:03

  Ahoj Míši, ahoj holky, moc děkuju za krásné články, za tvoji energii a pracovitost všechny ty články tak bravůrně sepsat, nafotit a nám celých 24 dní servírovat. Byla to teda neskutečná nálož:-) Zasloužíte si teď s holkama a manželem ničím nerušené a krásné Vánoční svátky:-) My jsme sice nic nevyhráli,ale tvé články nám dali určo víc, než samotné výhry. Do roku 2018 přejeme hlavní zdraví a pohodu v rodině, no a ať se daří tady na blogu a i v osobním živote. Jo a chceme vidět nějaké scrapařksé článečky prosím prosím. Anička, Zuzanka a Honzík

 • Lucie 10.12.2017 at 22:33

  Velká gratulace všem výhercům, my sice nic 🙂 , ale to vůbec nevadíííí. Jsem obohacena o spoustu tipů nápadů, o kterých jsem neměla ani tušení a už teď se moc těším na další super články. Velké díky Míšo 🙂

 • Dagmar T. 10.12.2017 at 23:07

  Jůlince vše nejlepší k svátku, gratulace všem výherkyním a velký obdiv Míše, za to, že tohle organizuje. Chtěla mít v prosinci klid a místo toho četla tisíce a tisíce příspěvků a losovala a losovala 🙂 Tak teď už si snad i ten advent s holkama užijete :- ) A Toník děkuje za knížku, bude mít určitě radost 🙂 I já mám. Krásné vánoční svátky!

 • Hanka 10.12.2017 at 23:18

  Jste dobrý! Losování nezávidím, ale už to máte za sebou, teď ty adventní radosti 😉

 • Michaela Wagnerová 10.12.2017 at 23:27

  Gratuluji výhercům 🙂

 • Monika Plonková 11.12.2017 at 8:16

  Julince přeji dodatečně vše nejlepší k jejímu včerejším svátku, všem šťastným výhercům gratuluji a přeji, ať jim výhry udělají radost a úplně všem přeji krásné předvánoční přípravy a nádherný, klidný a především rodinný vánoční čas. Krásné vánoce nám všem!

 • Dagmar Kocourková 11.12.2017 at 8:17

  Ahoj holky,
  gratuluji výherkyním a vám všem přeji krásné a klidné vánoce. Děkuji moc za tipy a krásný blog. Nechápu, jak to vše Míšo stíháte.

  Dáša

 • Lada 11.12.2017 at 8:59

  Milá Míšo, moc Vám dekuji za Váš cas, který jste v poslednich dnech blogu venovala, muselo to byt nesmirne narocne, tak vam preji hodne moc odpocinku, kouzelne Vanoce plne splnenych tajných přání, dobre jidlo a hlavnr zdravi pro celou rodinu. Gratuluji vsem vyherkynim a budu doufat, ze se stesti usmeje jindy. Diky za pardni blog a prosím, ted to na par dni vypnete a dejte si „voraz“! Zdraví Lada 🙂

 • Adéla Bělunková 11.12.2017 at 10:14

  Juuuu, já jsem vyhrála 😁Moc děkuji, máme
  obrovskou radost ☺
  Julince bych chtěla dodatečně popřát všechno nejlepší k svátku💐
  A Vám, Míšo, poděkovat za nejen hezké soutěže, ale i úžasný blog😉K blogům jsem byla vždycky skeptická…a připadaly mi takové hloupé 😐 Ale ten Váš prostě miluju 😀
  Přeji celé Vaší rodině a všem mklifefanynkám klidné, rozzářené svátky a šťastný nový rok 😊🎄🎆

  • Adéla Bělunková 22.12.2017 at 11:14

   Výhra divadlo mi včera dorazila. Už je zabalená a připravená k šoupnutí pod stromek 😉 Těším se, až ho dcera rozbalí a zadivadelníme si 😀
   Ještě jednou moc děkujeme 🙂

 • Katka 11.12.2017 at 12:22

  Gratulace výhercům 🙂

  A jedna technická – přestala mi chodit upozornění na nové články, kde je chyba, netuším 🙁

 • Petra V. 11.12.2017 at 12:53

  Dobrý den Míšo, i já bych se ráda připojila k předchozím komentářům a poslala Vám velké DÍKY za veškerou práci, napády a nadšení, které věnujte svému blogu a jeho prostřednictvím tak i nám, Vášim čtenářům. I přesto, že jsme nic nevyhráli, tak nám adventní kalendář přinesl spoustu inspirace a ne jeden z Vašich tipů se určitě objeví pod naším vánočním stromečkem :). Takže ještě jednou velké díky. Užívejte v klidu a pohodě adventní čas i celé vánoční svátky. Hodně zdraví, lásky a smíchu do roku 2018 celé Vaší rodince. Petra.

 • Marcela 11.12.2017 at 12:58

  Miso, moc dekujeme za krasne pripraveny adventni kalendar. I kdyz jsme nevyhrali, tak jsem si rada pocetla a zapsala spoustu tipu na darecky. Tak jdu objednavat 🙂 Vim, ze se obcas objevily nejake slevove kody. Jsou nektere z nich stale platne? Pokud je jich vice, nechcete prosim udelat kratku clanecek se souhrnem kodu. Pokud vsak mate plne ruce peceni, tak si proctu clanky znova 🙂 preji krasny vanocni cas a Julince opozdene krasny svatek 🙂

  • Míša 11.12.2017 at 13:33

   Dobrý den, stále je platný
   1/ kod na svitici knihy Tullet na http://www.kidtown.cz Staci zadat kod MKLIFETULLET
   2/ Nutribullet kod: MKLIFE NB v odkaze tady: https://goo.gl/cFh9nL
   3/ bude kod do Atelieru Girafa, kde maji vsechny ty hry Moulin Roty (lode, hadej kdo jsem a promitacky)
   Hezky den 🙂

 • Iva Cyrany 11.12.2017 at 13:06

  Děkuji za krásné inspirativní tipy a za Vaši práci s kalendářem.. Gratuluju vyherkynim a uz teď se těším na další články!! ☺

 • Andrea 11.12.2017 at 13:46

  Sice sme nevyhrali, ale dakujem za uzasny mesiac, pocas ktoreho som sa kazdy vecer tesila na novy clanok. Odnasam si neskutocne mnozstvo zaujimavych tipov a k niektorym clankom sa veru budem este viackrat vracat 😀 Venovali ste tomu mnozstvo casu a za to vam dakujeme 😀 Prajeme krasne Vianoce, hlavne si ich uzite v pokoji a s rodinkou. A budem sa tesit, az mi zase pipne sprava, ze ste zverejnili novy clanok 😀 Vyhercom blahozelam. V tak obrovskom mnozsve je to ozaj velke stastie vyhrat 😀 A Julinke prajeme vsetko najlepsie k sviatku 🙂

 • Petra Kocourková 11.12.2017 at 16:03

  Jejda, my opravdu vyhrály. To je báječné, vrátily jsem se z opožděné dovolené ze Srí Lanky a tak si říkám, že mrknu a ono fakt. Moc děkujeme za výhru, ale i za další tipy na vánoční dárky. Petra

 • Nikol 11.12.2017 at 16:14

  Ahoj Miso,sice jsem nic nevyhrala (ostatne jako vzdy :-D) ),ale moc dekuji za krasny tipy z nichz budeme cerpat cely dalsi rok.Preci jen na Vanoce uz mam dle tipu od tebe darecky a tak jsem rada,ze ty dalsi se budou k svatku,narozeninam a mozna i prilezitostne.Moc dekuji za to co delas a jak to delas,tak hezky mile a pratelsky.

 • Bára 11.12.2017 at 16:54

  No tohle! To bychom mohli být my ti s tím Slevomatem 🙂 Úžasné! Děkujeme. Nečekané, o to radostnější překvapení 🙂 Hezký večer, Bára Baciaková 🙂

  • Míša 12.12.2017 at 13:27

   Baru 😀 😀 Já se strašně pobavila, že zrovna vy 😀 . Tak snad tentokrát to vyjde k vaší spokojenosti. Mimochodem my s holkama do Hobitína také zavítáme, tak jsem zvědavá. Váš mail jsem předala Slevomatu a výhru si domluvíte s nimi.
   Krásný advent přejeme

 • Pavlína Rytířová 11.12.2017 at 22:04

  Poslední článek byl hodně napínavý do posledního řádku. I přesto, že jsme nic nevyhráli, bylo to supr. Hodně cených tipů na všechno. Velké díky. Přeju krásné a hlavně teď už KLIDNÉ Vánoce s rodinkou.

 • Alena Trechová 11.12.2017 at 22:28

  Super, vyhráli jsme 🙂 Moc děkuji za soutěž. Výhra bude pro dvojčata a díky Vaším tipům vím, co pořídím i staršímu synovi.

 • Romi Zvonarova 11.12.2017 at 23:06

  Jeeee, ja jsem poprve v zivote neco vyhrala!!! Moc Vam dekuji a kluci se moc tesi na vyhru!! Jupiiiii.

 • Dagmar 12.12.2017 at 6:58

  Sice jsem nevyhrala, ale inspirace jsem nacerpala az az. Rada veci je jiz v poste, nechtelo se mne na tu stestenu prilis spolehat.

 • Barbína 18.12.2017 at 18:23

  Jeee, já se sem dostala až teď a koukám, že jsem vyhrála, MOC DĚKUJU!!! To je poprvé, co jsem takhle něco vyhrála a mám děsnou radost, že je to zrovna něco, pto ro naše prtě. 🙂 A celkově díky, za príma články plné inspirace!!! A do toho ještě info, že budete dělat kurz i v Pardubicích, no prostě bááájo! 🙂

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×