Tip na jeden z Dětských dnů

Tip na jeden z Dětských dnů

A dnes ještě jednou. Pokud to nemáte do Prahy zrovna daleko a stále hledáte kam s dětmi na Den dětí, můžete se zastavit třeba ve Food Story v Dlouhé. I tam budou s dětmi slavit jejich velký den. Na Food Story jsem zabrousila díky anketě MAMAblog roku, protože právě tam bude probíhat vyhlášení celé soutěže, a jakmile je v názvu čehokoli “food”, musím to hned rozkliknout a prozkoumat…nakonec to dopadne tak, že to komplet proslintám :-D. A “voalá”, podle fotek a nabídky to vypadá suprově. Mám ráda (a holky ještě víc 😀 ), když někde můžu všecičko omrknout, vybrat a není to zrovna klasický hypermarket.

Pokud máte rádi stylová místa naplněná jídlem :-D, rozhodně mrkněte TADY. Food Story je obchod s dobrůtkama a tím nemyslím sladkosti, na ty nás až tak neužije. My už máme Dětský den přeplněný programem, ale jestli to vyjde, cestou domů to půjdeme alespoň omrknout.
 
Děkuji za zapůjčení obrázku foodology.cz
Co jsem z webu pochytila, jde o místo, kde si můžete kvalitně nakoupit i se dobře najíst zároveň. Potraviny i od malých farmářů z České republiky,…zní to moc dobře. Byl už tam někdo z Vás?
Ke Dni dětí mají nachystané i menu a vybral by si i náročný jazýček mojí nejstarší :-D.

 

 Hezkou slávu všem dětem a ať najdete ze všech programů ten nej.

Žádný komentář

Napsat komentář

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

Kam za námi

TOP 20 NAŠEHO JARA

TOP 20 NAŠEHO JARA

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Nejnovější příspěvky

Na FB nechybíme, přihlaš se a nic Ti neunikne

×