Tip na jeden z Dětských dnů

30.5.2016 in Pozvánky, Tipy - No Comments
A dnes ještě jednou. Pokud to nemáte do Prahy zrovna daleko a stále hledáte kam s dětmi na Den dětí, můžete se zastavit třeba ve Food Story v Dlouhé. I tam budou s dětmi slavit jejich velký den. Na Food Story jsem zabrousila díky anketě MAMAblog roku, protože právě tam bude probíhat vyhlášení celé soutěže, a jakmile je v názvu čehokoli „food“, musím to hned rozkliknout a prozkoumat…nakonec to dopadne tak, že to komplet proslintám :-D. A „voalá“, podle fotek a nabídky to vypadá suprově. Mám ráda (a holky ještě víc 😀 ), když někde můžu všecičko omrknout, vybrat a není to zrovna klasický hypermarket.

Pokud máte rádi stylová místa naplněná jídlem :-D, rozhodně mrkněte TADY. Food Story je obchod s dobrůtkama a tím nemyslím sladkosti, na ty nás až tak neužije. My už máme Dětský den přeplněný programem, ale jestli to vyjde, cestou domů to půjdeme alespoň omrknout.
 
Děkuji za zapůjčení obrázku foodology.cz
Co jsem z webu pochytila, jde o místo, kde si můžete kvalitně nakoupit i se dobře najíst zároveň. Potraviny i od malých farmářů z České republiky,…zní to moc dobře. Byl už tam někdo z Vás?
Ke Dni dětí mají nachystané i menu a vybral by si i náročný jazýček mojí nejstarší :-D.

 

 Hezkou slávu všem dětem a ať najdete ze všech programů ten nej.
MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×