Univerzální noty ke xylofonu

Pokud sem k nám občas zavítáte, jistě si pamatujete články k oslavě narozenin mých indiánek. Součástí “Dárkového článku” byla též soutěž o Xylofon značky PlanToys a k dispozici noty pro všechny zájemce. Myslela jsem si, že to bude fakt jednoduché, ale sešlo se mi tooolik emailů, že máte o notičky zájem, ale nemáte stejný xylofon, máte často barevně jiný, takže by Vám noty neseděly. Našla jsem jeden večer čas a udělala tedy ještě noty univerzální. Ty už sednou k úplně každému xylofonu.

Pokud v notičkách najdete chyby (nejspíš ve slabikování písní 🙂 ), mějte prosím pochopení, je už opravdu hodně hodin 😀 . Na konci článku si je můžete jedním kliknutím stáhnout naráz a pak si je doma dotvořit sami podle Vašich xylofonů.

Snad každý už má na klávesách označené písmeny tóny, takže jen doplníte barvy. A to už můžete svěřit i dětem, případně pro prcky zařídí ta kouzelná bytost – maminka…hezkou zábavu a veselé cinkání, snad už Vašim uším bude lahodit 😀 .

Noty ke xylofonu stáhnete ZDE.

Krásný zbytek dne

Míša

All posts

6 Comments

 • Lucie Ševčík 2.11.2017 at 9:33

  Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, jakou značku xylophonu přesně doma máte? chtěla bych mojí Mathildě pořídit k Vánocům, ale trochu tápu při výběru. Moc děkuju za odpověď. Lucka

  • Míša 2.11.2017 at 12:53

   Milá Luci, jde o xylofon PlanToys a je vážně výborný a snad nesmrtelný 😀 . Máme přímo tento z Feeda: https://goo.gl/AVoUCP
   Krásný den

 • Veronika 2.11.2017 at 20:41

  Dobrý večer, Míšo,
  DĚKUJI!!! Ušetřila jste mi minimálně dva volné večery 🙂 TAky doma poctivě “puntíkujeme” písničky. Ale zatím máme Běžela ovečka a Maličká su. S tímto máme na nějakou dobu vystaráno 🙂 Děkuji.

 • Lenka 10.11.2017 at 10:45

  Děkujeme, tyhle noty jsou skvělý nápad, už vybarvujeme.

 • 123 8.1.2019 at 8:38

  danke schon

 • Diky 9.4.2020 at 13:23

  Zrovna nedavno jsem si rikala, kde je budu shanet, jste uzasna, dekuju 🙂🌹

 • Leave a Reply

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  Kam za námi

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Nejnovější příspěvky

  Na FB nechybíme, přihlaš se a nic Ti neunikne

  ×