výletnice v Prysku | Meixnerova pohybová stezka

Výlety se vám moc líbí, tak si dnes vyrazíme směr České Švýcarsko 🙂 . Nemohli jsme pro chalupaření chytit lepší místo, takže když už se sem vydáme, vždy využijeme čas na maximum. Trocha pošolíchání kolem chalupy a hurá do lesů, kam to není ani sto metrů. Dneska vám vezmeme na rozcvičku 🙂 .

Meixnerova pohybová stezka aneb zničíme vás, holomci

Vůbec poprvé jsme holky vytáhli na pohybovou stezku, která je příjemnou procházkou, na které si protáhnete tělo a v závěru se v letních měsících ještě i vykoupete v místní ex-hasičské nádrži 🙂 .

Pohybová stezka je dlouhá 2,5 kilometru, začíná u místního obecního úřadu a končí v centru Horního Prysku. Díky cvičebním prvkům tady ale vykysnete klidně na celý den a děti budou večer příjemně unavené 🙂 .

Celá stezka je moc krásně zpracovaná. S každou cedulí si tu vyhráli, každou vymazlili a i když na holky bylo občas něco dost těžké, rády zkusily, co jim jejich vzrůst a síla dovolili 🙂 .

Tak tady to prej de 😀

Nevím jestli mám na blogu výlet, kde by holky nevyžraly celý les, ale letošek byl na všechno lesní ovoce asi nejbohatší ze všech. Hned na začátku stezky se proto holky zmalovaly bojovou fialovou a šlo se na věc 😀 .

Na stezce je k pobavení a protažení 11 zastávek. Většinou se na nich prolezete, balancujete, pohoupete, někde si vyšlápnete kopec a krásně se rozhlédnete 🙂 . Zastávka pod Skalní věží patřila k nejoblíbenější a místní si šplhli, protože lana na houpání tu byla dvě 😀 .

Nula dohadů, nejspokojenější rodič!

odbočení z cesty – za pískovou vyhlídkou 

Ač odbočka není nutnou součástí pohybové stezky, rozhodně ji doporučím 🙂 . Vyšlápněte si stráň k vysoké skále, kterou když obejdete, dostanete se až na příjemnou vyhlídku. Poslední dobou jsme měli na vyhlídky takové „štěstí“.

Vysápali jsme se do kopců, kde byla krásná vyhlídka …asi před 50 lety 😀 . Často jsou proto výhledy bez výhledu a dál než do koruny sousedního stromu vidět není. Tady to nebyl stejný případ, takže sem rozhodně ano 🙂 .

Umouněné tvářičky a kraťasy nám sice vystřídaly tváře rudé mrazem a lyžařské bundy, ale stejně mě prohlížení fotek z léta zahřeje 🙂 .

Na instagramu jste mi hodně psali, že babičkám a dědečkům nejvíc nadělujete kalendáře s fotkama vnoučat. Tak to si té melancholie z rekapitulace roku asi taky hezky užíváte 🙂 .

Já to mám ráda moc. Snad se nám podaří na výlety vyrážet i přes moji práci a snad ještě dlouho potrvá doba, kdy s námi holky budou chtít výletničit 🙂 .

Přírodní makačka aneb pracujeme na zničení dětí

A protože Skalní věž nabídla hlavně houpání, tady se bude balancovat a dřít 🙂 . Jestli bych měla stezce něco vytknout, je to hovězí nápad, který měl některý z předchozích turistů.

V domnění, že cestu vyšperkuje, rozsypal na minimálně 1 km cesty barevné malé střípky. Holkám se to sice líbilo, protože cesta hrála modrou, žlutou i růžovou, ale nadšení vystřídalo zpruzení hned, jakmile jim došlo, že se nesmí vyzout a jít bosky 🙁 .

A že mozek není všechno, to vám Maixner rozhodně ukáže 😀 . A taky to, že ve dvou se to zaručeně líp táhne. Doslova 🙂 .

Cestičkou na pomoc tonoucímu

A hurá do bažiny! Bažina je šestým zastavením, kde potkáte a rozhodně nezachráníte, tonoucího spoluobčana. Jeho hledání holky bavilo a pro všechny pažravce hlásím, že v tomhle místě je nejvyšší koncentrace ostružiníku 😀 .

Takže zamávejte tonoucímu a hurá na zob 😀 . To byla taktika holek.

Lesní tělocvična a konečně mám fotku s dětma!

Za bažinou jsme pocvičili a protáhli těla i my velcí. Jojo, holky přemluvily i mně a dostala se jim ukázka toho největšího netopýra, kterého kdy hlavou dolů viděly 😀 .

A protože za foťákem jsem (skoro) vždy já, netopýří atrakci vám neukážu 😀 . I tak vás ale moc zdravíme, i když dnes už je to s teplotou (ano, je zpátky 🙁 ) a v peřinách.

Z lesa ven, míříme směr městečko Prysk

Cedule nás bavily 😀 A že je vyráběl člověk empatický a kraje znalý, to se vidí a pozná na první dobrou 😀 .

Výuka venkovního kuželnictví

Krom chytání klíšťat a pojídání všeho jedlého nás napadlo, že nebude od věci holkám ukázat i špetku té kultury a zkusit si jednu ze společenských her (nejen) místního kraje 😀 .

A zatímco Nelinka se spíš ládovala svačinou, Julča byla dříč. Výuku vzala dost vážně a stavila kuželky, aby se do toho mohla dát…

A  zkuste si to tahat, pak pustit kouli a dokázat neshodit ani jednu kuželku a ještě na cestě zpátky chytit jednu koulí 😀 .

Viš co se vám na to můžu 😀

Tak prej společenských her stačilo 😀 . Ale snaha se cenní a věřím, že na dalším výletě už ty kuželky Julča pokoří (a Nela určitě zvládne větší porci svačiny 😀 ) .

Do kopce a z kopce, hurá k vodě do Prysku

Z lesa jsme venku a docházíme do městečka, které chceme vidět hezky shora. Takže hurá na skály a schůdky. A protože my s tátou už víme co bude, tetelíme se a čekáme, která z holek „ho“ první najde 🙂 .

Prysk budete mít hezky pod sebou a když vám vyjde počasí, moc hezky si výhled užijete a dole příjemně ochladíte. My sice nebyli úplně vybavení, ale to nakonec vůbec nevadilo 🙂 .

Z hasičské nádrže příjemné koupaliště

A tady „ho“ máme. Jééé to bylo radosti. Ten den bylo kolem 30°C, takže v lese bylo dobře, ale mimo něj už z nás lilo. Koupaliště proto byla výhra. Jenže protože jsme s ním nepočítali, daly si holky stylově koupačku v gaťkách s Annou a Elsou 😀 .

Voda příjemná (ledárna 😀 ), nikterak špinavá a pro maminky malých dětí i fajnová v tom, že při okraji nádrže je oplocená plocha, která je brouzdalištěm a koupačka tady může být hodně pohodová 🙂 .

Hned při koupáku je stánek s občerstvením a dvěma hřišti. Holky vyzkoušely co se dalo, ještě si tady daly tóču (rozuměj točenou zmrzku) a výlet byl rázem o level výš 😀 . Takže jak jsme čekali jen pohybovou stezku, nakonec jsme od Prysku dostali mnohem víc 🙂 .

Hadích 20 minut a jak by výlet ani nebyl

To utahání a vidina krásného a dlouhého večera však padla ve chvíli, kdy to holky zatáhly za první zatáčkou a hadi nabraly za dvacet minut tolik energie, že se zdálo, že jsme nikde na výletě nebyli 😀 .

Ta schopnost regenerace je šílená!

A tak dneska vzpomínám na letní trajdání Českým Švýcarskem a těším se, protože tam máme naplánovanou letos i zimu a na týden se sbalíme zkoumat lesy zapadlé sněhem a rozhodně se tam i povozit na lyžích.

A ač to není Harrachov, nebude nám tam chybět nic. To vím už teď 🙂 .

Líbí se vám co děláme a jak to děláme? Chodíte sem rádi a inspirujeme vás? Udělá nám velkou radost, pokud si najdete minutku a pošlete nám hlas v anketě o nejzajímavější mamablogy. Najdete nás v kategorii Lifestyle, a to jako blog MK Life.

 
Děkujeme 🙂 . A pokud to tu máte jó rádi 🙂 , hlas můžete do 1.6.2019 poslat až 1x denně a vyhrát tak i něco milého pro sebe a děti.
Ze srdce děkujeme
 

MUDr. Michala Knězková

All posts

307 Comments

 • Kateřina Spurná 6.12.2018 at 21:43

  Pekny vecer, krasna soutez! Mam zalusk na Knihu Zivota od Tamary Klusove, tak by me zajimalo, jak vypada uvnitr:-) ..na fb budu sdilim:-)

 • Zdenka 6.12.2018 at 21:46

  Miju domečky- neznám a vypadají úžasně! 😍

 • Jana Herrmannova 6.12.2018 at 21:50

  Nejvic asi Pikle, busykids a dlouha puncocha 🙂 ale je tezko vybirat..

 • Bára Veselá 6.12.2018 at 21:50

  Alfabeta! Tu nutně potřebuju pro prcka. I když Utukutu je samozřejmě taky pecka, jejich houpací prkno je u nás neustále vytížené 🙂

 • Dita 6.12.2018 at 21:52

  Na festival.bych se nekdy rada podivala, ale momentálně bohužel takze se tesim na vasi virtuální prochazku 🙂 IG bude zitra plný 🙂 docela bych koukla na T.Klusovou a její knížku:-)

 • Michaela Giercuszkiewiczová 6.12.2018 at 21:53

  Zaujalo mne domki 😀skrýše v pokojíčku jsou pro děti top

 • Jana 6.12.2018 at 21:53

  Další super tip na výlet a skvělý článek.
  Protože se blíží odchod syna z ložnice a zařizování pokoje, zaujal mne z vystavovatelů mimo jiné kidnest.

 • Lenka Richterová 6.12.2018 at 21:54

  Zaujala mě značka Mama by segra. Zrovna totiž sháním nosící kabát.

 • Jana Šlesingerová 6.12.2018 at 21:55

  Tak na první pohled mne zaujal domeček. Odnaucujeme pliny a malá nesnese, aby se na ní někdo koukal. Teď jí dávám nočník pod sušák na prádlo a přes to deky. Ten b se jí líbil.😃

 • Barbora Vaňková 6.12.2018 at 21:55

  Pikle a židle sedees 🙂

 • Lenka 6.12.2018 at 21:55

  Zaujala mě homama. Ráda s dětmi tvořím.

 • Petra 6.12.2018 at 21:55

  Líbí se mi Kartell, zajímavé kousky nejen dětského nábytku – neokoukané.

 • RadkaH 6.12.2018 at 21:55

  Z těch co neznám, tak mě asi nejvíce zaujala Almarka 🙂

 • Anna Hrabinova 6.12.2018 at 21:56

  Zaujaly mě a hlavně dcerku by moc zajímaly kufříky od pikle.

 • Lucie 6.12.2018 at 21:56

  Zaujalo mě Kouzelné hračkářství – asi hlavně fotkou kufříku s myškou a oblečky, to by se dcerce moc líbilo

 • Petra 6.12.2018 at 21:57

  Je jich hodně. Mimo jiné třeba Busykids.

 • Soňa 6.12.2018 at 21:57

  Ahoj.

  Jé, to je tak krásný výlet…Píši na seznam..snad už bude taťka v létě zdravý a budeme moct opět vyrážet na výlety….

  Na mini dětském festivalu mě zaujaly http://www.brylenamagnet.cz

 • Petra 6.12.2018 at 21:58

  Montesorihracky.cz

 • Iva 6.12.2018 at 21:59

  Lumpka ❤️

 • Renata Ševčíková 6.12.2018 at 22:00

  Zaujaly mne Brýle na magnet 😉 Na fb komentuji a sdílím pod svým jménem

 • Jitka 6.12.2018 at 22:01

  Tenhle Váš výlet je úchvatný 😍 článek je naprosto nádherný 😍
  Mě při prohlížení vystavovatelů na první pohled nadchlo “funky monkey“ 🤩

 • Pavla 6.12.2018 at 22:01

  Je těžké vybrat jednoho, protože u toho seznamu jsem si říkala „tento aaaa tento aaa tento….“ 😉 poslední dobou jsem však dost „ujetá“ na knihy, takže vybírám nakladatelství Host. V Ježiškově krabici nahoře na skříni čeká na zabalení jejich Pod zemí, pod vodou. Těším se na ní moc a doufam že se synovy bude líbit alespoň tak jako mě 😉

 • Iveta 6.12.2018 at 22:01

  Zaujaly mne brýle na magnet. Čím dal více lidi, potažmo děti má neoblečená se zrakem a tyto brýle nejen ze dobre vypadají, ale jsou i velice praktické. Za mě výborný napad.

 • Jana 6.12.2018 at 22:02

  Arki

 • Andrea S 6.12.2018 at 22:02

  Opet krasny tip na vylet a zabavu deti! Nevim, co by mi zajimalo vice. Urcite hry od Mamiee, kidtownu i utukutu – videt na zivo a vyzkouset!

 • Andrea 6.12.2018 at 22:03

  Tazko vybrat jedneho 🙂 Je tam toho vela zaujimaveho, napr. tokyobike/urbane, utukutu, miju domecky…

 • Zuzana 6.12.2018 at 22:04

  Kidnest!!

 • Andy 6.12.2018 at 22:05

  Funky monkey, Kitchenete, Julie, Hist a Busykids
  Ale je to teda hodnè těžký…..

 • Zuzana Neumannová 6.12.2018 at 22:05

  Nádherné Kouzelné hračkářství a spousta dalšího je těžké vybrat:-)

 • Veca 6.12.2018 at 22:05

  Tech je! Almarka, Pikle, Hojdavak, Be birdie.. omrkla bych vsechno 🙂

 • Martina 6.12.2018 at 22:05

  Krásná jsou zvířátka od Naty Naty. Pár dalších fotek by mě potěšilo.

 • Ivona 6.12.2018 at 22:06

  Vše vypadá moc zajímavě. Některé znám, něco máme doma a jsme s nákupem nadšeni. Budu ráda za každou fotodokumentaci, ale za sebe vybírám Funky monkey (když už jsme u toho pohybu).

 • Veronika Mlejnková 6.12.2018 at 22:06

  Nejvíc mě zaujal výrobce dětských postylek Kidnest 🙂 a výlet vypadá parádně, tam taky někdy vyrazíme 🙂

 • Zuzana 6.12.2018 at 22:07

  Já jsem zvědavá na minimeis, to je pro mě novinka.

 • Monika Moravcová 6.12.2018 at 22:07

  Mě moc zaujaly kufříky od pikle. Vypadají moc hezky 🙂

 • Jana Stecová 6.12.2018 at 22:09

  Na festival se bohužel nedostanu, ale zaujalo mě Betty brands, to neznám a vypadá to krásně.

 • Eva 6.12.2018 at 22:10

  la škola / hudební nástroje lavvu

 • Marta 6.12.2018 at 22:11

  Zaujalo mne braasi baby, pak taky domky a treba 27jewelry, ale je tam mnohem vice, co by stalo za skouknuti…
  Jinak krasny vylet, a jeste krasnejsi vyhra! 🙂

 • Jana 6.12.2018 at 22:11

  Pikle, Kartell. 🙂👍🏻

 • Alena H. 6.12.2018 at 22:11

  waw to je krása ale moc se mi líbí funny sassy

 • Petra Konečná 6.12.2018 at 22:13

  Zaujal me arki:)

 • Anzet 6.12.2018 at 22:13

  Zaujalo mě jich více – Dlouhá punčocha, Homama a Lavly

 • Kamila M. 6.12.2018 at 22:13

  Líbí se mi toho moc: Mimimo, la škola, domky…

 • Terezie 6.12.2018 at 22:14

  chytrá židle sedees 🙂

 • Michala Kartuskova 6.12.2018 at 22:15

  To je tak těžké! Re pello a Mimimo, Ababu a Lumpka, Julie store, Arki, Lavly- vyfoťte prosím všechno! Děkuju!

 • Lucie Buriánková 6.12.2018 at 22:15

  Kidnest

 • Tereza 6.12.2018 at 22:16

  Toho je hodne, ale hlavne asi pikle a domki…

 • Bohdana Pejchalová 6.12.2018 at 22:17

  děkuju za další skvělý tip. promě těch co znám mne zajímají brýle na magnet a knížka od tamary;) a mnohem víc, těším se na report:)

 • Eva Hamplová 6.12.2018 at 22:17

  Mému synovi by se líbily lelí’s cupcakes, na sladké až tak moc není, ale jak jde o cupcakes, tak to se může utlouct. A já vlastně taky 🙂

 • Hanka 6.12.2018 at 22:18

  Opět super inspirace na výlet, děkuju!
  Zaujalo mě více značek, ale nakoukla bych nejraději k Nanitce, protože látky jsou moje potěšení, podobně jako papír:))

 • Drahuše 6.12.2018 at 22:18

  Domki, Lumpka, Tamaru Klusovou, je toho spousty tak se těším

 • Katka 6.12.2018 at 22:18

  Hezký večer, těžko vybírat…:-) ale houpačku od Utukutu jednou mít musíme a každé info a foto o ní uvítám 🙂

 • phn 6.12.2018 at 22:19

  Urcite Kouzelne hrackarstvi…a vlastne vsichni ostatni:-)

 • Zuzka 6.12.2018 at 22:20

  Nije a naty naty 🙂

 • Denisa 6.12.2018 at 22:20

  Hodne jich jeste neznam, tak by me zaujal asi celkovy pohled, hlavne na vyrobce ceskych hracek nejakycj novych inovativnich, jako pony 😉

 • Libka Smyčková 6.12.2018 at 22:22

  Mě zaujali YUY, ale nedokážu říci, co od nich, když jejich stránky toho moc neřeknou..

 • Tereza 6.12.2018 at 22:23

  Busykids 🙂

 • Jana 6.12.2018 at 22:23

  Protože jsem knihomol, tak mě zaujal Host 😊

 • Lucie 6.12.2018 at 22:24

  Pikle, Naty Naty a Little Shoes

 • Maru Formánková 6.12.2018 at 22:24

  Je tam spoustu zajímavých věcí, za mě asi Domki a Mamiee. 🙂

 • Dana Müller -Mazan 6.12.2018 at 22:26

  Miju domecky a tamara klusová & by maya na to jsem zvedava moc 😉 sdílím na fb 🙂

 • Adéla Bělunková 6.12.2018 at 22:28

  Kouzelné hračkářství 😊

 • Lenka 6.12.2018 at 22:30

  Škoda, že to mám na festival přes celou republiku, určitě bych tam vybrala. Zaujalo mě studio U sta hromů 😉

 • Katka 6.12.2018 at 22:31

  Kidnest, Funky monkey… Těch je

 • Petra 6.12.2018 at 22:35

  Těžko vybrat jednoho 😊 nakonec jsem se rozhodla pro Pikle 😉

 • Michaela M. 6.12.2018 at 22:35

  Líbí se mi Lumpka.

 • Renáta Hovorikova 6.12.2018 at 22:36

  Almarka, Sedees, Pikle..Vloni jsme byli á nemohla jsem si vybrat,co si prohlédnout dřív.. ☺

 • Romana Bečvová 6.12.2018 at 22:37

  Miju domecky

 • NIkol Tureková 6.12.2018 at 22:41

  PIKLE:)

 • Hana 6.12.2018 at 22:42

  noemova archa 🙂

 • Verča S 6.12.2018 at 22:42

  Přijde mi, co vystavovatel to pecka. Ale zajilo me be berdie, kouzelné hračkářství nebo třeba ababu

 • Tereza 6.12.2018 at 22:43

  U nás frčí jedině a jedině auta… takže Repello,Yuy, Kartell 🙂

 • Eva 6.12.2018 at 22:44

  Nejvíc mě zaujaly Miju domečky, ale je tam cela řada vystavovatelů s nádhernými výrobky!

 • Iveta Ptáčková 6.12.2018 at 22:44

  Těžko vybrat jednoho…ale když to musí být, tak asi naše oblíbené Utukutu 🙂

 • Lucie Košťálková 6.12.2018 at 22:46

  Jéé, tak tam bych jít nemohla, nevěděla bych, co dřív ❤️ Každý má něco do sebe, něco nádherného… Hodně mě baví Arki a Funky monkey 😍 ale to jsou jen jedni z mála 😉

 • Martina H. 6.12.2018 at 22:51

  Je jich moc, co se mi líbí…ale pokud mám vybrat jen jednu- mám slabost pro Lumpku.

 • Sylva Pikulova 6.12.2018 at 22:52

  Neumím vybírat, tak skoro vše 😀

 • Elizabeth Venkrbcová 6.12.2018 at 22:55

  Jsem zvědavá na všechny stánky, do Prahy daleko…tak díky Vám alespoň fotoreportáž. toho nejzajímavějšího. 😉

 • Veronika 6.12.2018 at 22:57

  Za mne mamiee a kidnest

 • Simona Švihálková 6.12.2018 at 22:57

  Budu se opakovat, ale nejde vybrat. Musela bych napsat všechno. Kdybych nebyla před porodem a mimo Prahu, tak se tam hnes vypravím 🙏

 • Bara 6.12.2018 at 22:58

  Busykids.

 • Míša 6.12.2018 at 23:01

  Letos se na festival bohužel asi nedostanu, ale moc jsem se osobně a sobecky těšila na Takitak kids a jejich úžasné oblečení, kde bych vybrala něco pro sebe 🙂

 • Lenka F. 6.12.2018 at 23:06

  Opravdu nejde říct jen jeden, hrozně moc mě zaujal projekt yuy a moc se těším, až spustí svoje webovky, z IG je ale jasné, že to bude krásný:) Moc se mi líbí i wild moon. No a mají tam být i tukoni, ty my milujeme…pokud tam budou věci jako na oficiálním webu autorky, tak to bychom tam asi umřely blahem a musely mít nejspíš všechno, prostě VŠECHNO :D…knížka Tamary Klusové vypadá taky fajn. Pro miminka kolotoč je nádhera. Ze stálic šimido. Z kosmetiky zaujala green spirit se značkou kokoso. A moc fandím Almarce a betty brands, jsou to moc příjemné maminky, které moc ráda sleduji.
  Doufám, že se zaměříte i na něco z mého skromného výběru, jelikož se letos na festival nedostanu (minulý rok jsem na tom zimním byla).

 • Markéta P. 6.12.2018 at 23:07

  Mě zaujal: https://www.polagraph.cz Vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje, takový skladný Istax mini by se mi líbil jako dárek od Ježiška, vyhrála bych si s ním a třeba na takové rodinné oslavě, když se u nás sejde celá rodina (jsem ze čtyř sourozenců a každý už má partnera plus děti) by to mohla být dobrá legrace 🙂

 • Zuzana 6.12.2018 at 23:08

  Zaujaly mě domečky. Máme období stavění bunkrů.

 • Marie Smáková 6.12.2018 at 23:09

  |Kidtown, Mameei a funkey monkey 🙂

 • Katerina 6.12.2018 at 23:11

  Le petit délice je nas favorit.

 • Věra 6.12.2018 at 23:16

  Miju domečky

 • Jaroslava Rychtecká 6.12.2018 at 23:16

  Nejvic mě zaujaly domki a jejich drátěný domeček. Ale zvědavá bych byla na řadu vystavovatelů polagraph, pikle, miju domecky, lanco, kartell, alfabeta

 • Andrea 6.12.2018 at 23:19

  Nafoťte všechno 😀. Ja se tam snad nikdy nedostanu-letos mají kluci neštovice 😬..zaujalo me U sta hromů. Díky za soutěž.

 • Katka 6.12.2018 at 23:21

  Miju domečky vidím prvně. Krásný článek.

 • Veronika Vilímová 6.12.2018 at 23:27

  Už to skoro vypadalo, že se tentokrát na Mini podívám a nakonec to tase nevyšlo 😩 z vystavovatelů bych ráda blíže viděla La petit delice a Miju domečky.

 • Eva Hruba 6.12.2018 at 23:30

  Ja bych treba vybrala pikle a homama.

 • Hana Procházková 6.12.2018 at 23:30

  Míšo, Domku – děti mají období bunkru, stanu, přístřešku…tak se začínám dívat po něčem, či by se jim líbilo k narozkám, které mají oba na jare

 • Markéta Kubánková 6.12.2018 at 23:31

  Pikle 😉 obývák v kufříku jsem si přála už jako dítě.. 🙂 pokochala bych se

 • Lenka B. 6.12.2018 at 23:33

  Asi Homama nebo Kidtown. Jinak opet skvele popsany vylet.

 • Darja 6.12.2018 at 23:35

  Nas jednoznačně Kidnest – nádherné postýlky/domečky! Zrovna chceme zařizovat pokojíček a úplně jsem se do jejich tvorby zamilovala!

 • Ivana 6.12.2018 at 23:35

  Mamiee, Hojdavak…..je toho spoustu, co mě oslovilo 🙂

 • Veronika 6.12.2018 at 23:43

  Jak můžete říct vyberte jednoho….? Zkusila jsem to, ale….
  první mě zaujalo funky monkey, hojdavak (něco podobného letos chystáme), kouzelné hračkářství, mamiee, utukutu a už radši skončím, protože by se dalo pokračovat.
  A tenhle dárek by se nám fakt líbil, dcera by teď strašně potřebovala skateboard a tohle mi přijde o něco bezpečnější.

 • Martina 6.12.2018 at 23:44

  Jej, těch je spousta, ale třeba kidtown, mimimo, lavly.. 😉

 • Martina R. 6.12.2018 at 23:44

  Mamiee hračky

 • Jolana 6.12.2018 at 23:51

  Mám ráda Pikle, prozkoumala bych výrobky, které ještě nemám.

 • Michaela K. 6.12.2018 at 23:51

  Já se na festival chystám zítra, těším se na ABABU, mám vyhlidleho muchláčka pro naše mimčo a kousatko od Mimijo. Omrknu oblečení od Betty brands a Nadoma a naven a syn Matyáš se těší na Utukutu a kufříky od Pikle (i přesto že je klik, tak ho kufříky moc baví)

 • Markéta K. 6.12.2018 at 23:51

  těžko vybrat jen jednoho…. ale vybírám tedy miju domečky

 • diona.ea 6.12.2018 at 23:55

  Ababu a Domky

 • Květa 7.12.2018 at 0:00

  Skibi a Busykids

 • Eliška Gřešková 7.12.2018 at 0:20

  To je velmi těžká otázka, páč se mi líbí snad všechny. Nicméně miluji oblečení pro děti Shark in the park je boží, be berdie je kouzelný … Pak mě zajímá Arki 😍 ale třeba by se mi líbili nějaké šperky, tak uz teď se těším na fotky 😉 mám doma má a žádné hlídání, takže se bohužel na festival nemůžu zajít podívat 😔

 • Ella Nová 7.12.2018 at 0:20

  Krasny tip na vylet 🙂 a zaujalo mne Kidnest, Kidtown, mamiee a hromada dalsich vystavovatelu

 • Buroška 7.12.2018 at 0:38

  Mě nadchla funky monkey, julie a tamara klusová.. moc se těším na reportáž, užijte si to 😊 moc doufám, že se tam také jednou podívám

 • Zuzana Křížová 7.12.2018 at 0:43

  Hodne přemýšlíme nad houpacím kreslem, tak pokud by se tam nejake objevilo, jinak utukutu prosím

 • Lenka K. 7.12.2018 at 1:15

  Zajímavé jsou hračky od MAMIEE.

 • Marcela Urbanova 7.12.2018 at 1:24

  Já se nejvíc těším na cupcaky, knížky, utukutu a nové tipy na hračky pro holky 🙂

 • Marie 7.12.2018 at 1:55

  Zajímavých vystavovatelů je tam hodně, nejvíc mě zaujal kidtown.

 • Veronika 7.12.2018 at 2:03

  Knížku Tamary Kusové, braasi baby, Betty brands, 27jewelry, cila, židle, julie, kk, minu šátek, tukoni, wildmini…no je toho dost 🙈

 • Jiřina 7.12.2018 at 2:19

  Je jich plno! Uz dele me bavi sledovat kidtown a montessorihracky.

 • Mirjanka 7.12.2018 at 3:40

  Kidtown a pikle ☺️

 • Pavla FJ 7.12.2018 at 4:13

  Almarka, úplně nejvíc 🙂 fakt krásná

 • Zuzana Kudrnová 7.12.2018 at 4:38

  Dily za tip na ktasny vylet! Zaujalo me vse, nejvic asi hudebni nastroje lavvu a pak kartel.l… ale jentezke vybrat!

 • Zuzana Kudrnová 7.12.2018 at 4:40

  Diky za tip na krasny vylet! Zaujalo me vse, nejvic asi hudebni nastroje lavvu a pak kartell… ale je tezke vybrat!