výletnice v Prysku | Meixnerova pohybová stezka

Výlety se vám moc líbí, tak si dnes vyrazíme směr České Švýcarsko 🙂 . Nemohli jsme pro chalupaření chytit lepší místo, takže když už se sem vydáme, vždy využijeme čas na maximum. Trocha pošolíchání kolem chalupy a hurá do lesů, kam to není ani sto metrů. Dneska vám vezmeme na rozcvičku 🙂 .

Meixnerova pohybová stezka aneb zničíme vás, holomci

Vůbec poprvé jsme holky vytáhli na pohybovou stezku, která je příjemnou procházkou, na které si protáhnete tělo a v závěru se v letních měsících ještě i vykoupete v místní ex-hasičské nádrži 🙂 .

Pohybová stezka je dlouhá 2,5 kilometru, začíná u místního obecního úřadu a končí v centru Horního Prysku. Díky cvičebním prvkům tady ale vykysnete klidně na celý den a děti budou večer příjemně unavené 🙂 .

Celá stezka je moc krásně zpracovaná. S každou cedulí si tu vyhráli, každou vymazlili a i když na holky bylo občas něco dost těžké, rády zkusily, co jim jejich vzrůst a síla dovolili 🙂 .

Tak tady to prej de 😀

Nevím jestli mám na blogu výlet, kde by holky nevyžraly celý les, ale letošek byl na všechno lesní ovoce asi nejbohatší ze všech. Hned na začátku stezky se proto holky zmalovaly bojovou fialovou a šlo se na věc 😀 .

Na stezce je k pobavení a protažení 11 zastávek. Většinou se na nich prolezete, balancujete, pohoupete, někde si vyšlápnete kopec a krásně se rozhlédnete 🙂 . Zastávka pod Skalní věží patřila k nejoblíbenější a místní si šplhli, protože lana na houpání tu byla dvě 😀 .

Nula dohadů, nejspokojenější rodič!

odbočení z cesty – za pískovou vyhlídkou 

Ač odbočka není nutnou součástí pohybové stezky, rozhodně ji doporučím 🙂 . Vyšlápněte si stráň k vysoké skále, kterou když obejdete, dostanete se až na příjemnou vyhlídku. Poslední dobou jsme měli na vyhlídky takové “štěstí”.

Vysápali jsme se do kopců, kde byla krásná vyhlídka …asi před 50 lety 😀 . Často jsou proto výhledy bez výhledu a dál než do koruny sousedního stromu vidět není. Tady to nebyl stejný případ, takže sem rozhodně ano 🙂 .

Umouněné tvářičky a kraťasy nám sice vystřídaly tváře rudé mrazem a lyžařské bundy, ale stejně mě prohlížení fotek z léta zahřeje 🙂 .

Na instagramu jste mi hodně psali, že babičkám a dědečkům nejvíc nadělujete kalendáře s fotkama vnoučat. Tak to si té melancholie z rekapitulace roku asi taky hezky užíváte 🙂 .

Já to mám ráda moc. Snad se nám podaří na výlety vyrážet i přes moji práci a snad ještě dlouho potrvá doba, kdy s námi holky budou chtít výletničit 🙂 .

Přírodní makačka aneb pracujeme na zničení dětí

A protože Skalní věž nabídla hlavně houpání, tady se bude balancovat a dřít 🙂 . Jestli bych měla stezce něco vytknout, je to hovězí nápad, který měl některý z předchozích turistů.

V domnění, že cestu vyšperkuje, rozsypal na minimálně 1 km cesty barevné malé střípky. Holkám se to sice líbilo, protože cesta hrála modrou, žlutou i růžovou, ale nadšení vystřídalo zpruzení hned, jakmile jim došlo, že se nesmí vyzout a jít bosky 🙁 .

A že mozek není všechno, to vám Maixner rozhodně ukáže 😀 . A taky to, že ve dvou se to zaručeně líp táhne. Doslova 🙂 .

Cestičkou na pomoc tonoucímu

A hurá do bažiny! Bažina je šestým zastavením, kde potkáte a rozhodně nezachráníte, tonoucího spoluobčana. Jeho hledání holky bavilo a pro všechny pažravce hlásím, že v tomhle místě je nejvyšší koncentrace ostružiníku 😀 .

Takže zamávejte tonoucímu a hurá na zob 😀 . To byla taktika holek.

Lesní tělocvična a konečně mám fotku s dětma!

Za bažinou jsme pocvičili a protáhli těla i my velcí. Jojo, holky přemluvily i mně a dostala se jim ukázka toho největšího netopýra, kterého kdy hlavou dolů viděly 😀 .

A protože za foťákem jsem (skoro) vždy já, netopýří atrakci vám neukážu 😀 . I tak vás ale moc zdravíme, i když dnes už je to s teplotou (ano, je zpátky 🙁 ) a v peřinách.

Z lesa ven, míříme směr městečko Prysk

Cedule nás bavily 😀 A že je vyráběl člověk empatický a kraje znalý, to se vidí a pozná na první dobrou 😀 .

Výuka venkovního kuželnictví

Krom chytání klíšťat a pojídání všeho jedlého nás napadlo, že nebude od věci holkám ukázat i špetku té kultury a zkusit si jednu ze společenských her (nejen) místního kraje 😀 .

A zatímco Nelinka se spíš ládovala svačinou, Julča byla dříč. Výuku vzala dost vážně a stavila kuželky, aby se do toho mohla dát…

A  zkuste si to tahat, pak pustit kouli a dokázat neshodit ani jednu kuželku a ještě na cestě zpátky chytit jednu koulí 😀 .

Viš co se vám na to můžu 😀

Tak prej společenských her stačilo 😀 . Ale snaha se cenní a věřím, že na dalším výletě už ty kuželky Julča pokoří (a Nela určitě zvládne větší porci svačiny 😀 ) .

Do kopce a z kopce, hurá k vodě do Prysku

Z lesa jsme venku a docházíme do městečka, které chceme vidět hezky shora. Takže hurá na skály a schůdky. A protože my s tátou už víme co bude, tetelíme se a čekáme, která z holek “ho” první najde 🙂 .

Prysk budete mít hezky pod sebou a když vám vyjde počasí, moc hezky si výhled užijete a dole příjemně ochladíte. My sice nebyli úplně vybavení, ale to nakonec vůbec nevadilo 🙂 .

Z hasičské nádrže příjemné koupaliště

A tady “ho” máme. Jééé to bylo radosti. Ten den bylo kolem 30°C, takže v lese bylo dobře, ale mimo něj už z nás lilo. Koupaliště proto byla výhra. Jenže protože jsme s ním nepočítali, daly si holky stylově koupačku v gaťkách s Annou a Elsou 😀 .

Voda příjemná (ledárna 😀 ), nikterak špinavá a pro maminky malých dětí i fajnová v tom, že při okraji nádrže je oplocená plocha, která je brouzdalištěm a koupačka tady může být hodně pohodová 🙂 .

Hned při koupáku je stánek s občerstvením a dvěma hřišti. Holky vyzkoušely co se dalo, ještě si tady daly tóču (rozuměj točenou zmrzku) a výlet byl rázem o level výš 😀 . Takže jak jsme čekali jen pohybovou stezku, nakonec jsme od Prysku dostali mnohem víc 🙂 .

Hadích 20 minut a jak by výlet ani nebyl

To utahání a vidina krásného a dlouhého večera však padla ve chvíli, kdy to holky zatáhly za první zatáčkou a hadi nabraly za dvacet minut tolik energie, že se zdálo, že jsme nikde na výletě nebyli 😀 .

Ta schopnost regenerace je šílená!

A tak dneska vzpomínám na letní trajdání Českým Švýcarskem a těším se, protože tam máme naplánovanou letos i zimu a na týden se sbalíme zkoumat lesy zapadlé sněhem a rozhodně se tam i povozit na lyžích.

A ač to není Harrachov, nebude nám tam chybět nic. To vím už teď 🙂 .

Líbí se vám co děláme a jak to děláme? Chodíte sem rádi a inspirujeme vás? Udělá nám velkou radost, pokud si najdete minutku a pošlete nám hlas v anketě o nejzajímavější mamablogy. Najdete nás v kategorii Lifestyle, a to jako blog MK Life.

 
Děkujeme 🙂 . A pokud to tu máte jó rádi 🙂 , hlas můžete do 1.6.2019 poslat až 1x denně a vyhrát tak i něco milého pro sebe a děti.
Ze srdce děkujeme
 

307 komentářů

 • Kateřina Spurná 6.12.2018 at 21:43

  Pekny vecer, krasna soutez! Mam zalusk na Knihu Zivota od Tamary Klusove, tak by me zajimalo, jak vypada uvnitr:-) ..na fb budu sdilim:-)

 • Zdenka 6.12.2018 at 21:46

  Miju domečky- neznám a vypadají úžasně! 😍

 • Jana Herrmannova 6.12.2018 at 21:50

  Nejvic asi Pikle, busykids a dlouha puncocha 🙂 ale je tezko vybirat..

 • Bára Veselá 6.12.2018 at 21:50

  Alfabeta! Tu nutně potřebuju pro prcka. I když Utukutu je samozřejmě taky pecka, jejich houpací prkno je u nás neustále vytížené 🙂

 • Dita 6.12.2018 at 21:52

  Na festival.bych se nekdy rada podivala, ale momentálně bohužel takze se tesim na vasi virtuální prochazku 🙂 IG bude zitra plný 🙂 docela bych koukla na T.Klusovou a její knížku:-)

 • Michaela Giercuszkiewiczová 6.12.2018 at 21:53

  Zaujalo mne domki 😀skrýše v pokojíčku jsou pro děti top

 • Jana 6.12.2018 at 21:53

  Další super tip na výlet a skvělý článek.
  Protože se blíží odchod syna z ložnice a zařizování pokoje, zaujal mne z vystavovatelů mimo jiné kidnest.

 • Lenka Richterová 6.12.2018 at 21:54

  Zaujala mě značka Mama by segra. Zrovna totiž sháním nosící kabát.

 • Jana Šlesingerová 6.12.2018 at 21:55

  Tak na první pohled mne zaujal domeček. Odnaucujeme pliny a malá nesnese, aby se na ní někdo koukal. Teď jí dávám nočník pod sušák na prádlo a přes to deky. Ten b se jí líbil.😃

 • Barbora Vaňková 6.12.2018 at 21:55

  Pikle a židle sedees 🙂

 • Lenka 6.12.2018 at 21:55

  Zaujala mě homama. Ráda s dětmi tvořím.

 • Petra 6.12.2018 at 21:55

  Líbí se mi Kartell, zajímavé kousky nejen dětského nábytku – neokoukané.

 • RadkaH 6.12.2018 at 21:55

  Z těch co neznám, tak mě asi nejvíce zaujala Almarka 🙂

 • Anna Hrabinova 6.12.2018 at 21:56

  Zaujaly mě a hlavně dcerku by moc zajímaly kufříky od pikle.

 • Lucie 6.12.2018 at 21:56

  Zaujalo mě Kouzelné hračkářství – asi hlavně fotkou kufříku s myškou a oblečky, to by se dcerce moc líbilo

 • Petra 6.12.2018 at 21:57

  Je jich hodně. Mimo jiné třeba Busykids.

 • Soňa 6.12.2018 at 21:57

  Ahoj.

  Jé, to je tak krásný výlet…Píši na seznam..snad už bude taťka v létě zdravý a budeme moct opět vyrážet na výlety….

  Na mini dětském festivalu mě zaujaly http://www.brylenamagnet.cz

 • Petra 6.12.2018 at 21:58

  Montesorihracky.cz

 • Iva 6.12.2018 at 21:59

  Lumpka ❤️

 • Renata Ševčíková 6.12.2018 at 22:00

  Zaujaly mne Brýle na magnet 😉 Na fb komentuji a sdílím pod svým jménem

 • Jitka 6.12.2018 at 22:01

  Tenhle Váš výlet je úchvatný 😍 článek je naprosto nádherný 😍
  Mě při prohlížení vystavovatelů na první pohled nadchlo “funky monkey“ 🤩

 • Pavla 6.12.2018 at 22:01

  Je těžké vybrat jednoho, protože u toho seznamu jsem si říkala “tento aaaa tento aaa tento….” 😉 poslední dobou jsem však dost “ujetá” na knihy, takže vybírám nakladatelství Host. V Ježiškově krabici nahoře na skříni čeká na zabalení jejich Pod zemí, pod vodou. Těším se na ní moc a doufam že se synovy bude líbit alespoň tak jako mě 😉

 • Iveta 6.12.2018 at 22:01

  Zaujaly mne brýle na magnet. Čím dal více lidi, potažmo děti má neoblečená se zrakem a tyto brýle nejen ze dobre vypadají, ale jsou i velice praktické. Za mě výborný napad.

 • Jana 6.12.2018 at 22:02

  Arki

 • Andrea S 6.12.2018 at 22:02

  Opet krasny tip na vylet a zabavu deti! Nevim, co by mi zajimalo vice. Urcite hry od Mamiee, kidtownu i utukutu – videt na zivo a vyzkouset!

 • Andrea 6.12.2018 at 22:03

  Tazko vybrat jedneho 🙂 Je tam toho vela zaujimaveho, napr. tokyobike/urbane, utukutu, miju domecky…

 • Zuzana 6.12.2018 at 22:04

  Kidnest!!

 • Andy 6.12.2018 at 22:05

  Funky monkey, Kitchenete, Julie, Hist a Busykids
  Ale je to teda hodnè těžký…..

 • Zuzana Neumannová 6.12.2018 at 22:05

  Nádherné Kouzelné hračkářství a spousta dalšího je těžké vybrat:-)

 • Veca 6.12.2018 at 22:05

  Tech je! Almarka, Pikle, Hojdavak, Be birdie.. omrkla bych vsechno 🙂

 • Martina 6.12.2018 at 22:05

  Krásná jsou zvířátka od Naty Naty. Pár dalších fotek by mě potěšilo.

 • Ivona 6.12.2018 at 22:06

  Vše vypadá moc zajímavě. Některé znám, něco máme doma a jsme s nákupem nadšeni. Budu ráda za každou fotodokumentaci, ale za sebe vybírám Funky monkey (když už jsme u toho pohybu).

 • Veronika Mlejnková 6.12.2018 at 22:06

  Nejvíc mě zaujal výrobce dětských postylek Kidnest 🙂 a výlet vypadá parádně, tam taky někdy vyrazíme 🙂

 • Zuzana 6.12.2018 at 22:07

  Já jsem zvědavá na minimeis, to je pro mě novinka.

 • Monika Moravcová 6.12.2018 at 22:07

  Mě moc zaujaly kufříky od pikle. Vypadají moc hezky 🙂

 • Jana Stecová 6.12.2018 at 22:09

  Na festival se bohužel nedostanu, ale zaujalo mě Betty brands, to neznám a vypadá to krásně.

 • Eva 6.12.2018 at 22:10

  la škola / hudební nástroje lavvu

 • Marta 6.12.2018 at 22:11

  Zaujalo mne braasi baby, pak taky domky a treba 27jewelry, ale je tam mnohem vice, co by stalo za skouknuti…
  Jinak krasny vylet, a jeste krasnejsi vyhra! 🙂

 • Jana 6.12.2018 at 22:11

  Pikle, Kartell. 🙂👍🏻

 • Alena H. 6.12.2018 at 22:11

  waw to je krása ale moc se mi líbí funny sassy

 • Petra Konečná 6.12.2018 at 22:13

  Zaujal me arki:)

 • Anzet 6.12.2018 at 22:13

  Zaujalo mě jich více – Dlouhá punčocha, Homama a Lavly

 • Kamila M. 6.12.2018 at 22:13

  Líbí se mi toho moc: Mimimo, la škola, domky…

 • Terezie 6.12.2018 at 22:14

  chytrá židle sedees 🙂

 • Michala Kartuskova 6.12.2018 at 22:15

  To je tak těžké! Re pello a Mimimo, Ababu a Lumpka, Julie store, Arki, Lavly- vyfoťte prosím všechno! Děkuju!

 • Lucie Buriánková 6.12.2018 at 22:15

  Kidnest

 • Tereza 6.12.2018 at 22:16

  Toho je hodne, ale hlavne asi pikle a domki…

 • Bohdana Pejchalová 6.12.2018 at 22:17

  děkuju za další skvělý tip. promě těch co znám mne zajímají brýle na magnet a knížka od tamary;) a mnohem víc, těším se na report:)

 • Eva Hamplová 6.12.2018 at 22:17

  Mému synovi by se líbily lelí’s cupcakes, na sladké až tak moc není, ale jak jde o cupcakes, tak to se může utlouct. A já vlastně taky 🙂

 • Hanka 6.12.2018 at 22:18

  Opět super inspirace na výlet, děkuju!
  Zaujalo mě více značek, ale nakoukla bych nejraději k Nanitce, protože látky jsou moje potěšení, podobně jako papír:))

 • Drahuše 6.12.2018 at 22:18

  Domki, Lumpka, Tamaru Klusovou, je toho spousty tak se těším

 • Katka 6.12.2018 at 22:18

  Hezký večer, těžko vybírat…:-) ale houpačku od Utukutu jednou mít musíme a každé info a foto o ní uvítám 🙂

 • phn 6.12.2018 at 22:19

  Urcite Kouzelne hrackarstvi…a vlastne vsichni ostatni:-)

 • Zuzka 6.12.2018 at 22:20

  Nije a naty naty 🙂

 • Denisa 6.12.2018 at 22:20

  Hodne jich jeste neznam, tak by me zaujal asi celkovy pohled, hlavne na vyrobce ceskych hracek nejakycj novych inovativnich, jako pony 😉

 • Libka Smyčková 6.12.2018 at 22:22

  Mě zaujali YUY, ale nedokážu říci, co od nich, když jejich stránky toho moc neřeknou..

 • Tereza 6.12.2018 at 22:23

  Busykids 🙂

 • Jana 6.12.2018 at 22:23

  Protože jsem knihomol, tak mě zaujal Host 😊

 • Lucie 6.12.2018 at 22:24

  Pikle, Naty Naty a Little Shoes

 • Maru Formánková 6.12.2018 at 22:24

  Je tam spoustu zajímavých věcí, za mě asi Domki a Mamiee. 🙂

 • Dana Müller -Mazan 6.12.2018 at 22:26

  Miju domecky a tamara klusová & by maya na to jsem zvedava moc 😉 sdílím na fb 🙂

 • Adéla Bělunková 6.12.2018 at 22:28

  Kouzelné hračkářství 😊

 • Lenka 6.12.2018 at 22:30

  Škoda, že to mám na festival přes celou republiku, určitě bych tam vybrala. Zaujalo mě studio U sta hromů 😉

 • Katka 6.12.2018 at 22:31

  Kidnest, Funky monkey… Těch je

 • Petra 6.12.2018 at 22:35

  Těžko vybrat jednoho 😊 nakonec jsem se rozhodla pro Pikle 😉

 • Michaela M. 6.12.2018 at 22:35

  Líbí se mi Lumpka.

 • Renáta Hovorikova 6.12.2018 at 22:36

  Almarka, Sedees, Pikle..Vloni jsme byli á nemohla jsem si vybrat,co si prohlédnout dřív.. ☺

 • Romana Bečvová 6.12.2018 at 22:37

  Miju domecky

 • NIkol Tureková 6.12.2018 at 22:41

  PIKLE:)

 • Hana 6.12.2018 at 22:42

  noemova archa 🙂

 • Verča S 6.12.2018 at 22:42

  Přijde mi, co vystavovatel to pecka. Ale zajilo me be berdie, kouzelné hračkářství nebo třeba ababu

 • Tereza 6.12.2018 at 22:43

  U nás frčí jedině a jedině auta… takže Repello,Yuy, Kartell 🙂

 • Eva 6.12.2018 at 22:44

  Nejvíc mě zaujaly Miju domečky, ale je tam cela řada vystavovatelů s nádhernými výrobky!

 • Iveta Ptáčková 6.12.2018 at 22:44

  Těžko vybrat jednoho…ale když to musí být, tak asi naše oblíbené Utukutu 🙂

 • Lucie Košťálková 6.12.2018 at 22:46

  Jéé, tak tam bych jít nemohla, nevěděla bych, co dřív ❤️ Každý má něco do sebe, něco nádherného… Hodně mě baví Arki a Funky monkey 😍 ale to jsou jen jedni z mála 😉

 • Martina H. 6.12.2018 at 22:51

  Je jich moc, co se mi líbí…ale pokud mám vybrat jen jednu- mám slabost pro Lumpku.

 • Sylva Pikulova 6.12.2018 at 22:52

  Neumím vybírat, tak skoro vše 😀

 • Elizabeth Venkrbcová 6.12.2018 at 22:55

  Jsem zvědavá na všechny stánky, do Prahy daleko…tak díky Vám alespoň fotoreportáž. toho nejzajímavějšího. 😉

 • Veronika 6.12.2018 at 22:57

  Za mne mamiee a kidnest

 • Simona Švihálková 6.12.2018 at 22:57

  Budu se opakovat, ale nejde vybrat. Musela bych napsat všechno. Kdybych nebyla před porodem a mimo Prahu, tak se tam hnes vypravím 🙏

 • Bara 6.12.2018 at 22:58

  Busykids.

 • Míša 6.12.2018 at 23:01

  Letos se na festival bohužel asi nedostanu, ale moc jsem se osobně a sobecky těšila na Takitak kids a jejich úžasné oblečení, kde bych vybrala něco pro sebe 🙂

 • Lenka F. 6.12.2018 at 23:06

  Opravdu nejde říct jen jeden, hrozně moc mě zaujal projekt yuy a moc se těším, až spustí svoje webovky, z IG je ale jasné, že to bude krásný:) Moc se mi líbí i wild moon. No a mají tam být i tukoni, ty my milujeme…pokud tam budou věci jako na oficiálním webu autorky, tak to bychom tam asi umřely blahem a musely mít nejspíš všechno, prostě VŠECHNO :D…knížka Tamary Klusové vypadá taky fajn. Pro miminka kolotoč je nádhera. Ze stálic šimido. Z kosmetiky zaujala green spirit se značkou kokoso. A moc fandím Almarce a betty brands, jsou to moc příjemné maminky, které moc ráda sleduji.
  Doufám, že se zaměříte i na něco z mého skromného výběru, jelikož se letos na festival nedostanu (minulý rok jsem na tom zimním byla).

 • Markéta P. 6.12.2018 at 23:07

  Mě zaujal: https://www.polagraph.cz Vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje, takový skladný Istax mini by se mi líbil jako dárek od Ježiška, vyhrála bych si s ním a třeba na takové rodinné oslavě, když se u nás sejde celá rodina (jsem ze čtyř sourozenců a každý už má partnera plus děti) by to mohla být dobrá legrace 🙂

 • Zuzana 6.12.2018 at 23:08

  Zaujaly mě domečky. Máme období stavění bunkrů.

 • Marie Smáková 6.12.2018 at 23:09

  |Kidtown, Mameei a funkey monkey 🙂

 • Katerina 6.12.2018 at 23:11

  Le petit délice je nas favorit.

 • Věra 6.12.2018 at 23:16

  Miju domečky

 • Jaroslava Rychtecká 6.12.2018 at 23:16

  Nejvic mě zaujaly domki a jejich drátěný domeček. Ale zvědavá bych byla na řadu vystavovatelů polagraph, pikle, miju domecky, lanco, kartell, alfabeta

 • Andrea 6.12.2018 at 23:19

  Nafoťte všechno 😀. Ja se tam snad nikdy nedostanu-letos mají kluci neštovice 😬..zaujalo me U sta hromů. Díky za soutěž.

 • Katka 6.12.2018 at 23:21

  Miju domečky vidím prvně. Krásný článek.

 • Veronika Vilímová 6.12.2018 at 23:27

  Už to skoro vypadalo, že se tentokrát na Mini podívám a nakonec to tase nevyšlo 😩 z vystavovatelů bych ráda blíže viděla La petit delice a Miju domečky.

 • Eva Hruba 6.12.2018 at 23:30

  Ja bych treba vybrala pikle a homama.

 • Hana Procházková 6.12.2018 at 23:30

  Míšo, Domku – děti mají období bunkru, stanu, přístřešku…tak se začínám dívat po něčem, či by se jim líbilo k narozkám, které mají oba na jare

 • Markéta Kubánková 6.12.2018 at 23:31

  Pikle 😉 obývák v kufříku jsem si přála už jako dítě.. 🙂 pokochala bych se

 • Lenka B. 6.12.2018 at 23:33

  Asi Homama nebo Kidtown. Jinak opet skvele popsany vylet.

 • Darja 6.12.2018 at 23:35

  Nas jednoznačně Kidnest – nádherné postýlky/domečky! Zrovna chceme zařizovat pokojíček a úplně jsem se do jejich tvorby zamilovala!

 • Ivana 6.12.2018 at 23:35

  Mamiee, Hojdavak…..je toho spoustu, co mě oslovilo 🙂

 • Veronika 6.12.2018 at 23:43

  Jak můžete říct vyberte jednoho….? Zkusila jsem to, ale….
  první mě zaujalo funky monkey, hojdavak (něco podobného letos chystáme), kouzelné hračkářství, mamiee, utukutu a už radši skončím, protože by se dalo pokračovat.
  A tenhle dárek by se nám fakt líbil, dcera by teď strašně potřebovala skateboard a tohle mi přijde o něco bezpečnější.

 • Martina 6.12.2018 at 23:44

  Jej, těch je spousta, ale třeba kidtown, mimimo, lavly.. 😉

 • Martina R. 6.12.2018 at 23:44

  Mamiee hračky

 • Jolana 6.12.2018 at 23:51

  Mám ráda Pikle, prozkoumala bych výrobky, které ještě nemám.

 • Michaela K. 6.12.2018 at 23:51

  Já se na festival chystám zítra, těším se na ABABU, mám vyhlidleho muchláčka pro naše mimčo a kousatko od Mimijo. Omrknu oblečení od Betty brands a Nadoma a naven a syn Matyáš se těší na Utukutu a kufříky od Pikle (i přesto že je klik, tak ho kufříky moc baví)

 • Markéta K. 6.12.2018 at 23:51

  těžko vybrat jen jednoho…. ale vybírám tedy miju domečky

 • diona.ea 6.12.2018 at 23:55

  Ababu a Domky

 • Květa 7.12.2018 at 0:00

  Skibi a Busykids

 • Eliška Gřešková 7.12.2018 at 0:20

  To je velmi těžká otázka, páč se mi líbí snad všechny. Nicméně miluji oblečení pro děti Shark in the park je boží, be berdie je kouzelný … Pak mě zajímá Arki 😍 ale třeba by se mi líbili nějaké šperky, tak uz teď se těším na fotky 😉 mám doma má a žádné hlídání, takže se bohužel na festival nemůžu zajít podívat 😔

 • Ella Nová 7.12.2018 at 0:20

  Krasny tip na vylet 🙂 a zaujalo mne Kidnest, Kidtown, mamiee a hromada dalsich vystavovatelu

 • Buroška 7.12.2018 at 0:38

  Mě nadchla funky monkey, julie a tamara klusová.. moc se těším na reportáž, užijte si to 😊 moc doufám, že se tam také jednou podívám

 • Zuzana Křížová 7.12.2018 at 0:43

  Hodne přemýšlíme nad houpacím kreslem, tak pokud by se tam nejake objevilo, jinak utukutu prosím

 • Lenka K. 7.12.2018 at 1:15

  Zajímavé jsou hračky od MAMIEE.

 • Marcela Urbanova 7.12.2018 at 1:24

  Já se nejvíc těším na cupcaky, knížky, utukutu a nové tipy na hračky pro holky 🙂

 • Marie 7.12.2018 at 1:55

  Zajímavých vystavovatelů je tam hodně, nejvíc mě zaujal kidtown.

 • Veronika 7.12.2018 at 2:03

  Knížku Tamary Kusové, braasi baby, Betty brands, 27jewelry, cila, židle, julie, kk, minu šátek, tukoni, wildmini…no je toho dost 🙈

 • Jiřina 7.12.2018 at 2:19

  Je jich plno! Uz dele me bavi sledovat kidtown a montessorihracky.

 • Mirjanka 7.12.2018 at 3:40

  Kidtown a pikle ☺️

 • Pavla FJ 7.12.2018 at 4:13

  Almarka, úplně nejvíc 🙂 fakt krásná

 • Zuzana Kudrnová 7.12.2018 at 4:38

  Dily za tip na ktasny vylet! Zaujalo me vse, nejvic asi hudebni nastroje lavvu a pak kartel.l… ale jentezke vybrat!

 • Zuzana Kudrnová 7.12.2018 at 4:40

  Diky za tip na krasny vylet! Zaujalo me vse, nejvic asi hudebni nastroje lavvu a pak kartell… ale je tezke vybrat!

 • Jitka 7.12.2018 at 5:19

  Bloque

 • Petra 7.12.2018 at 6:02

  Tak třeba homama ale to šlapací autícko je moc krásné

 • Hanka 7.12.2018 at 6:17

  Funky monkey

 • Monika Plonková 7.12.2018 at 6:18

  Další úžasný výlet Míšo, moc děkuji za článek. Na festival bych se ráda někdy podívala, tak snad se mi to jednou povede, moc se těším alespoň na zprostředkovaný report a zajímala by mě Tamara Klausová a její kniha 🙂

 • Simona 7.12.2018 at 6:22

  Juu toho je tolik krásného! Zajímavě vypadá Homama.

 • Petra Bartošová 7.12.2018 at 6:28

  Tezko vybrat z tolika inspirujicich vystavivatelu jenom jednoho…

 • Veronika Lencová 7.12.2018 at 6:31

  La škola (laskola.cz), na to koukam poprvé a zajímalo by mě to 🙂

 • Klára Tošovská 7.12.2018 at 6:39

  Z vašich blogů jsem se zamilovala do Utukutu a Busykids nejsou od veci vubec 😀

 • Noemi Vankova 7.12.2018 at 6:40

  Kartell!! Vozidla pro vsechny spravny kluky.. 🙂 Ale zaujalo me vystavovatelu daleko vic, skoda ze to mame do Prahy tak daleko!

 • Martina 7.12.2018 at 6:53

  Dlouhou punčochu, U sta hromů, Montessori hračky třeba.. A kdyby byly byly nějaké zajímavé stavebnice k okouknutí;-)

 • Jana 7.12.2018 at 6:59

  Mnoho zajímavého, ale nejvíce se mně líbí Kidnest, Pikle a samozřejmě už známe a milé Utukutu 🙂

 • Barbora 7.12.2018 at 7:01

  Neumim vybrat jen jednoho. Seslo se tam plno vybornych vystavovatelu 🙂

 • Monika MIKULOVÁ 7.12.2018 at 7:04

  Funky monkey

 • Veronika 7.12.2018 at 7:04

  Rozhodně Wild mom 😀

 • Lenka Valová 7.12.2018 at 7:09

  My jsme knížkoví, takže bych nejdříve omrkla dlouhou punčochu, ale zaujaly mě i domečky nebo pikle.

 • Kačas 7.12.2018 at 7:09

  Ja uz se moc tesim, ze prohlidnu stanky od Busykids a Kidnest – ceka nas prestavba pokojicku, takze inspirace bude potreba!😊

 • Gisela 7.12.2018 at 7:11

  Hojdavak.Mne mini proste neni souzene,vzdycky mi vyjde na dny,kdy jsem v praci.

 • Anna 7.12.2018 at 7:31

  bjallra of sweden👍

 • Veronika Skalská 7.12.2018 at 7:32

  Pro mě je to určitě Be Birdie, ale i spousta dalších je skvělých 🙂

 • Lucie Kuchařová 7.12.2018 at 7:43

  Miju domečky, Pikle… je jich hodně 🙂

 • Bára 7.12.2018 at 7:43

  Nejvíc jsem zvědavá na Tamara Klusová & by Maya. Je to teď hodně aktuální tak bych chtěla vědět víc 😉

 • Adéla Urbancová 7.12.2018 at 7:48

  Neznám kouzelné hračkářství a moc se mi líbí 🙂
  Ale jsem zvědavá i na ty známé… Lavly, mamiee..

 • Michaela 7.12.2018 at 7:57

  Zaujala mě Almarka.

 • Vendula Sliwka 7.12.2018 at 8:03

  Kouzelne hrackarstvi

 • Andrea Mertová 7.12.2018 at 8:03

  Homama a Kouzelne hrackarstvi 🙂

 • Zuza 7.12.2018 at 8:04

  Mě by zajímala Kniha života,..;-)

 • MaGa 7.12.2018 at 8:07

  Kidnest a Busykids.

 • Eva 7.12.2018 at 8:11

  Kidtown, znám od Vás a je mou oblíbenou značkou 🙂 No a dlouho už pokukuji po dekoracích od Arki.

 • Maia 7.12.2018 at 8:24

  Urcite bych se sla podivat na Shark in the park ale rada bych se mrkla asi na vse 🙂

 • Eva Mezerová 7.12.2018 at 8:32

  Urcite jsou zajimave pomucky pro deti od Mamiee 😉 jinak tip na vylet opet super 🙂

 • Martina 7.12.2018 at 8:52

  Ked som.bola na festivale prvykrat, nevedela som kam sa skor pozriet, tolko krasnych a napaditych veci.Zaujalo ma blogue a ich novinka dopisy, asi to zakupim😉diky za skvely clanok, mne tak chyba leto, neznasam tu zimu, tu rymu atd

 • Vendul 7.12.2018 at 8:54

  Ještěze je Praha tak daleko, to by bylo utracenych peněz! 😉 Zaujala me Noemova archa.

 • Vendula 7.12.2018 at 8:54

  Mně zaujal hojdavak

 • Kristyna 7.12.2018 at 9:11

  Líbí se mi jich moc, ale asi nejvíc z těch co neznám Kouzelné hrackarstvi

 • Petra 7.12.2018 at 9:29

  Za nás široko:)

 • Dana Charvátová 7.12.2018 at 9:41

  Asi Na nitce. To ostatní vesměs znám. Škoda že ještě nemají e-shop.

 • Marika V. 7.12.2018 at 9:56

  Jaaaj…tam toho je….tak napíšem tak rozprávkovo : prvé čo vám štrngne do nosa ;-)…

 • Lucie Mokrejsova Zmundova 7.12.2018 at 10:00

  Dlouhá punčocha, lumpka, mimimo, montessorihracky.cz, pikle …. a bez kávy to nejde, takže flatwhite 😀

 • Barbora H. 7.12.2018 at 10:06

  Jelikoz jedeme uz 4.rokem na vlne montessori, tak urcite montessorihracky.cz.

 • Alžběta 7.12.2018 at 10:07

  Busykids, Montessori hračky, Kouzelné hračkářství, Kidtown.

 • Verča 7.12.2018 at 10:16

  Zaujali mě get inspired (kde jsou lišky, to je naše), pak funky monkey, kidtown a mamiee 🙂

 • Adéla Vejvodová 7.12.2018 at 10:17

  Určitě MMMoje, od které má vyhlídlé asi troje šaty. Vyslala jsem do Prahy sestru, která bude stávkovat u dveří až budou otevírat a poletí mi pro ně, ať mi je neprodají! 😀

 • Adéla Ž 7.12.2018 at 10:32

  Letos si pojedeme pro chytrouzidli. Ale samozřejmě toho odvezu mnohem více 🙂

  • Petra 9.12.2018 at 20:30

   Pikle a Mamapocket shop

 • Lucie Lipanská 7.12.2018 at 10:42

  Krásný výlet. Určitě bych chtěla vidět Funky monkey.

 • Daniela 7.12.2018 at 10:43

  Omnifera i kdyz jejich satek si asi nikdy neporidim, ale muzu snít 😉

 • Petra 7.12.2018 at 10:49

  Za mne urcite budykids a lumpka🙂.

 • Jana 7.12.2018 at 10:58

  Chytrá židle sedees, ta by nás moc zajímala 🙂

 • Zdenka 7.12.2018 at 11:10

  Zaujalo mě toho spoustu. Nejvíc Mamiee a Homama.

 • Hanka Šafářová Chmelinová 7.12.2018 at 11:12

  Sice jsem koukala jen na netu ale moc se mi líbí PIKLE

 • Petra 7.12.2018 at 11:13

  Je tam spousta lákavých vystavovatelů, mě zaujal Funky Monkey.

 • Sylva Sejpková 7.12.2018 at 11:16

  Míšo, všechno 😀 mě bloque 🙂 holkám zbytek 😀 vzhledem k tomu, že zase soplíme a chrchleme, mám po žížalkách a opět nikam nejedeme 🙁 tudíž by se hodil důkladný fotoreport 🙂

 • Katka 7.12.2018 at 11:18

  Zaujaly mě miju domečky 🙂

 • Hanka 7.12.2018 at 11:31

  Snad nejde ano vybrat jedna věc! Jedeme v sobotu do Prahy a já doufám, ze budeme mít čas se tam zajít podivat… zaujalo me treba skib, nebo utukutu, ale to už zname😉 nebo pikle… je toho fakt hodne!

 • Andrea 7.12.2018 at 11:42

  Ahojky, líbí se mi nápady od Ababu, už delší dobu po tom koukám a odhodlavam se 😀

 • TerEliBileček 7.12.2018 at 12:01

  Tam jedna krása střídá druhou, škoda, že jsme tak daleko… miluju PIKLE, Domki, ale překvaním je funky monkey! to je pecka! to by mě zajímalo, jak se líbí dětem. Z těchto stránek budu čerpat dárky a inspirace zase cleý rok:))))

 • Iva 7.12.2018 at 12:07

  Já se na festival určitě nedostanu, ale jinak bych určitě nevěděla, kam dřív koukat 😀 Určitě bych naživo omrkla novou kolekci oblečení Shark in the park i Nadoma a naven a Be Birdie, pak bych to vzala přes osvědčená hračkářství Arki Kidtown, Mamiee, Pikle no a pak bych oběhla všechny ostatní vystavovatele, z nichž teda většinu neznám :O

 • Soňa R. 7.12.2018 at 12:19

  Zaujali me vsichni. Obdivuji jejich kreativitu.

 • Michaela 7.12.2018 at 12:47

  Little Shoes, Pikle

 • Kača M 7.12.2018 at 12:50

  Mmmoje kvůli jejim šatům

 • Edita B. 7.12.2018 at 12:55

  Budu se tesit na reportáž , takový festival by se mi líbil, ale bohužel je to daleko.
  Jejich Čepičky bych potřebovala omrknout ;). Díky

 • Zdeňka 7.12.2018 at 12:58

  Kouzelné hračkářství:-)

 • Terka 7.12.2018 at 13:10

  Výběr těžký. Zaujaly mě domki. Jinak mám ráda Dlouhou punčochu a mamiee, ty už znám déle.

 • Katerina Kmecova 7.12.2018 at 13:24

  Nadoma a naven, shark in the park, kidtown a mnoho a mnoho dalsich 🙂

 • Eliška Dadáková 7.12.2018 at 13:26

  Zajimala by me chytrá židle Sedees a Host 🙂

 • Pavlína Rytířová 7.12.2018 at 13:26

  Myslím, že se nedá vybrat je jeden vystavovatel. Některé už znám a nechám se překvapit dalšími. Bohužel se tam nedostaneme, pořád se léčíme z nemocí. 🙁

 • Pavla 7.12.2018 at 13:42

  Almarka 😊

 • Pavlína 7.12.2018 at 14:11

  Tak za nas urcite Busykids, tento typ hracek u nas totiz vede uz nekolik mesicu a verim, ze nejen u nas 🙂

 • Nikol 7.12.2018 at 14:11

  Pikle,Kidtown,Mammie a Arki.Nejde vybrat pouze jednoho vystavovatele 😁😂

 • Miška 7.12.2018 at 14:24

  Dobrý den, mě nadchly naušnice od Elišky Lhotské. Míša

 • Jana 7.12.2018 at 14:26

  Zajímavého je toho tam spoustu, ale kromě “starých známých” jako utukutu, mamiee apod. mě zaujaly dětské hry “u sta hromů”.

 • Míša 7.12.2018 at 14:44

  Skoro všichni… tak třeba pikle…. Díky

 • Lenka Pěnkava Kotroušová 7.12.2018 at 14:44

  Tak to je nesmírně těžké vybrat, ale určitě Arki. Mrzí mě, že mi to letos opět nevyjde, ale možná dobře pro rodinný rozpočet 😀

 • Barča 7.12.2018 at 14:55

  Těžko vybrat – pro prcky bych potřebovala prohlédnout všechno, tak vyberu něco pro mě – mama by segra

 • Katarina 7.12.2018 at 15:06

  Onedlho budeme riesit nabytok, takze Kidnest.

 • Ivona 7.12.2018 at 15:22

  Těžko vybírat, zaujalo mě toho strašně moc a je zde i mnoho vystavovatelů, které jsem dosud neznala. Pokud bych však měla vybrat jen jednoho, tak se mi moc líbí myšlenka domky. Během pár týdnů budeme zavádět příkrmy, tak je to pro nás i aktuální 🙂

 • Helena Kotrchová 7.12.2018 at 15:27

  Almarka, Sedees a Minimeis 😉

 • Hana Lorencová 7.12.2018 at 15:43

  Zaujalo mě Kouzelné hračkářství, ta myška baletka je úžasná.

 • Andrea Petrová 7.12.2018 at 15:48

  Těžko vybrat jen jednoho – skibi

 • Martina Smitkova 7.12.2018 at 15:48

  Diky za tip na vylet, dp Ces.Svycarska se uz nekolik let chystam, tak snad nam to v pristim roce konecne vyjde.

  Na festivalu se mi libi snad uplne vse, nejvic me asi (jako spravny zensky) zajima obleceni …Nadoma&ven, La Birdie a dalsi

 • Tereza 7.12.2018 at 15:55

  Me by zajimaly chytrá židle sedees…ikdyz je tam spousta krasnych drevenych hracek viz 🏠, ale prave uvazuji,jakou vhodnou tidli bych domu poridila

 • Kačka Ku 7.12.2018 at 16:18

  Me zaujal vystavovatel babystart a produkty, kt nabízejí.

 • Katka Röslerová 7.12.2018 at 16:33

  Zajímavě vypadají úplně všechny 😀 Já mám ráda ABABU, geniální nápad.

 • Kateřina 7.12.2018 at 17:13

  Mamiee
  Díky

 • Eva Engeová 7.12.2018 at 17:25

  Jsme nakonec zavření doma a nemocní, tak se nedostaneme, tak by se mi líbilo víc info o Kouzelné hračkářství- to ještě neznám. A pak oblečky nadoma a naven.

 • Barbora Žilová 7.12.2018 at 17:35

  Funky monkey, homama, kidnest…

 • Nikol Horáková 7.12.2018 at 18:05

  be birdie mají super čepice 🙂 a taky se mi moc libi veci od shark in the park

 • Lucia 7.12.2018 at 18:53

  Urcite busykids

 • Jana 7.12.2018 at 19:48

  U nas se ted řeší bydlení pro panenky, takze Miju domečky. Neznám a vypadají nádherně.

 • Magda 7.12.2018 at 20:20

  Mi se líbí snad úplně všechno, proto se tam zítra chystám 🙂 V plánu mám blíže omrknout deky od Široko.

 • Pavla 7.12.2018 at 20:41

  27jewelry

 • Tereza 7.12.2018 at 20:51

  Mně se líbí Almarka. Škoda, že se nedostanu do Prahy.

 • Michaela Hofericová 7.12.2018 at 21:04

  Letos tam nejedu, mám zákaz. 🙂 Ale moc mě zaujala Tamara… Jinak klasika, BeBirdie miluje můj syn (nevěřila bys, jak je těžký vymyslet pro sedmiletýho kluka něco pod džíny, aby to nějak vypadalo a nestyděl se to nosit, protože punčochy na sebe nevezme a klučičí legíny se moc nevidí). A dcera by zkejsla u Utukutu.

 • Jana 7.12.2018 at 21:07

  Pikle

 • Vendula 7.12.2018 at 21:12

  Všichni si zaslouží zkouknutí, ale když bych měla vybrat jednoho…nebo dva….tak asi dlouhá punčocha a nadoma a naven.

 • Soňa 7.12.2018 at 21:18

  Hezký výlet! Zaujala mě Homama tvůrčí sady, to vypadá moc zajímavě

 • Lucia 7.12.2018 at 21:29

  Velmi radi tvorime, zaujalo ma homama

 • Hanka 7.12.2018 at 21:33

  Asi rosa mitnik a tamara 😉

 • Irena Durdilová 7.12.2018 at 21:36

  Mamiee, Šimido, Kidtown

 • Bloud. Well Bloud. 7.12.2018 at 21:54

  Kotoloč!:)

 • Alice 7.12.2018 at 21:55

  dlouhá punčocha a chytrá židle sedees

 • Lukáš Lukiss 7.12.2018 at 22:00

  Kidtown a Be Birdie 😉 parádní!

 • Jiřka 7.12.2018 at 22:04

  Neumím si vybrat – Pikle, Mamiee, Kidtown, Host… A taky jakékoli rostoucí oblečení se zvířátky, aby se malé líbilo a chvíli nám i vydrželo 🙂

 • Lucie 7.12.2018 at 22:23

  Mně by zajímalo úplně všechno – ale zajímalo by mě 27jewelry, homama – to vůbec neznám a ráda poznám.

 • Markéta 7.12.2018 at 22:37

  Moc se mi líbí náramky le petit délice. Určitě je zakoupím pro sebe a mou dceru.

 • Alena 7.12.2018 at 23:02

  Almarka a Be birdie

 • Veronika S. 7.12.2018 at 23:06

  Zaujalo mě toho spousta, busykids, domki, ale i chytré židle sedees, některé další už máme oblíbené delší dobu,ale konkrétně tyto 3 ještě neznám a moc ráda poznám!!!

 • Martina 7.12.2018 at 23:28

  Težké vybrat pouze jednu značku, máme doma připraveno pod stromeček věci od kidtown a pikle. Mamapocket je také pecka

 • Adela B 8.12.2018 at 0:06

  Mně zaujalo flowers & dinosaurs, musím to více prozkoumat 🙂

 • Hana 8.12.2018 at 1:47

  Rosa Mitnik a Dlouhá punčocha

 • Majda 8.12.2018 at 7:43

  Nejraději bych zkopírovala celý seznam vystavujících 🙂 Ale osvědčené máme už kitchenette a kidtown, seznámit bych se chtěla třeba s Almarkou 🙂

 • Jitka Elicerová 8.12.2018 at 7:58

  Toho je, třeba lumpka, lavly, funky monkey, for kids a spousta dalších 🙂

 • Darina 8.12.2018 at 8:19

  Zaujalo mě víc výrobců, ale neslyšela jsem o Dlouhe puncose, tak bych ji rada více poznala.

 • Radus 8.12.2018 at 10:26

  Little shoes , yuy, re pello, pure district ,na doma a na ven, minimeis, montessori hračky.cz , made for moms , lumpka , lowfat kids a další…… je tam spousty zajímavých značek 🙂

 • Katka 8.12.2018 at 12:39

  Ababu, arki, dlouhá punčochy, kidtown. No zkratka asi všichni:-D

 • Katka Křechová 8.12.2018 at 12:54

  Určitě Homama

 • Pavlína Mézlová 8.12.2018 at 13:21

  Z vystavovatelů mě nejvíce zaujal Domki, ale každý z vystavovatelů je určitě zajímavý 🙂

 • Zuzana Till 8.12.2018 at 13:32

  Kidnest a možná i mama by segra 🙂 Tedy z toho, co ještě neznám :))

 • Barbora Liskayová 8.12.2018 at 13:55

  Keby sme to nemali ďaleko, išla by som sa pokochať nad hračkami od Arki

 • Kacka 8.12.2018 at 14:18

  miju domečky, kotoloč
  miluji přírodní věci

 • Martina 8.12.2018 at 14:23

  Made for moms – to mě tedy úplně nadchlo 🙂 Skvělý nápad! 🙂

 • Alžběta 8.12.2018 at 14:27

  Zaujala me hlavne dlouha puncocha 🙂 ale treba i Homama a dalsi..

 • Helena K. 8.12.2018 at 14:29

  Zaujala mě Homama a kouzelné hračkářství, protože moje dcery moc rádi tvoří a také kidtown a ohledně oblečení Shark in the park 🙂

 • Pavlina Holoubkova 8.12.2018 at 14:57

  Krasne povidani, krasne fotografie a opet bezv tipy n a vylet, diky. Zaujaly me Domki a Funky monkey

 • Zuzka 8.12.2018 at 17:14

  Další zajímavý výlet! Děkuji, určitě přidáme na seznam 🙂 Jnak by mě zajimalo Mimijo.

 • Lucie Johanikova 8.12.2018 at 17:45

  Mě by hlavně strašně moc lákal celý festival. Ještě nikdy mi to bohužel nevyšlo 🙁 Moc by mě zajímala Tamara Klusová a její kniha.

 • Eliška 8.12.2018 at 18:06

  Nejvic bloque

 • Aneta 8.12.2018 at 19:56

  Montessorihracky.cz

 • Renata 8.12.2018 at 19:57

  Škoda, že máme tuhle oblast tak daleko, vypadá to báječně. Budeme muset najít něco podobného blíž. A z festivalu mini mě hodně zaujal Braas. Viděla jsem jejich batoh naživo a je to pecka.

 • Jana Anna 8.12.2018 at 20:54

  Kidtown, Pikle a spooooousta dalších 🙂

 • Marie Gregorová 8.12.2018 at 21:17

  Funky Monkey vypadá skvěle!

 • Petra 8.12.2018 at 21:18

  Pikle a lavly

 • Lucie 8.12.2018 at 21:49

  Zajímala by mě kniha Života od Tamary a Maye. Zvažovala jsem ji koupit a zajímá mě, jestli je i pro odrostlejší děti.

 • LuciRei 8.12.2018 at 21:50

  Be birdie a nadoma a naven. 🙂 ale bylo by toho i víc 🙂

 • Petra Pivoňková 8.12.2018 at 22:07

  Přiznám se, že já krom asi 3, které jsi tady na blogu už ty recenzovala (Shark, Utukutu, Re pello) nikoho dalšího neznám, takže se ráda juknu na všechno…resp. koukala jsem dneska na rychloukázky na instagramu 🙂 Petra

 • Lenka H. 8.12.2018 at 22:24

  Mě toho zaujalo více, ale nejvíc asi chytrá židle sedees, busy kids, ababu a samozřejmě utukutu.

 • Kateřina Bednarova 8.12.2018 at 22:48

  Já klasicky slintam u arki a nově i re pello 🙂

 • Kateřina Bednarova 8.12.2018 at 22:49

  Nějak mi nejde odeslat komentář 🙁 Já klasicky slintam u arki a nově i re pello

 • Lenka Hermanová 8.12.2018 at 23:00

  Jééé, toho je. Ale třeba busykids, protože to je něco, co by kluky určitě bavilo 😉

 • Petra Bemová 8.12.2018 at 23:32

  Po Utukutu už nějaký ten pátek pošilhávám a myslím, ze z cele rodiny bych z takové dárku byla nejvíc nadšena já 🤦🏽‍♀️
  Na festival se asi jen tak nedostanu, což je vlastně dobre, protože by bylo velmi těžké neodejít s plnýma rukama a prázdnou peněženkou. Sleduju poměrně dost značek a nemůžu říct, co se mi líbí nejvíc. To oblečeni, hračky od kidtown a mammiee, ty knížky, tolik inspirace!

 • Gabi 8.12.2018 at 23:46

  Bylo toho hodně, bohužel nemůžeme mít všechno, jak se mi zalíbí nějaká knížka, moc bych ji chtěla, ale už bychom je ani nestihli číst a těch zajímavých hraček a nádherného oblečení… Ale zaujalo mě Ababu. Myslím, że je to skvělý nápad, i já bych chtěla něco holkám ušít, i když to moc neumím. A to ‘týpí’, hned bych chtěla být malá a hrát si v něm na indiány…

 • Iveta Holá 9.12.2018 at 0:03

  Jeste jsem na festivalu nebyla,ale zajimali by me asi vsichni 😁 moc se mi libi houpacky,domecky,knizky. Jako bych vybirala hracky pro sebe ❤

 • Denisa Šlemrová 9.12.2018 at 0:35

  Almarka a homama.

 • Ivona 9.12.2018 at 0:49

  Kidtown a Mamiie – tyhle e-shopy miluju. A pak taky miju domečky, to vypadá hooodně zajímavě 🙂

 • Lenka 9.12.2018 at 7:09

  Vsechni urvite stiji za ti je poznat, ale mam festival hodne z ruky. Zaujal mr napr. BUSYKIDS

 • Haňulka Salátová 9.12.2018 at 7:57

  Zajímaly by mě brýle na magnet a chytre židle od Sedees. Vaše výlety jsou úžasné. Snad se příští rok někam dostaneme a budeme mít plno zážitků a fotek 😀

 • Michaela 9.12.2018 at 8:01

  Me Tamara Klusova, prala bych si prenadhernou knizku 🙂

 • Petra Kopecká 9.12.2018 at 8:05

  Alfabeta, Ababu, Mamiee, Dlouhá Punčocha, Host a hlavně Kniha Života od Tamary Klusové. Jak píšete, padl by rodičák a obávám se, že ne jeden.

 • Lenka A 9.12.2018 at 8:30

  Ještěže to mám tak daleko, určitě bych se neudržela a chtěla dětem aspoň něco koupit. Určitě bych se zašla podívat na Utukutu, Mamie, Myynu a Tamaru Klusovou. Z nabídky mě zaujalo ještě Loowfat Kids, protože sama mám doma dva kluky 🙂

 • Vanda 9.12.2018 at 8:58

  Obrovský seznam vystovatelu, ze si ani nemůžu vybrat. Bohužel se mě ještě nedostestilo do Prahy na tento minifestival přijet, ale příští rok už to snad ošefuju a uděláme si výlet s kamoskou ☺️🤩

 • Andrea D. 9.12.2018 at 9:04

  Byli jsme se podívat v pátek. Mě asi nejvíc zaujalo oblečení z Na doma a na ven, jen syn tam nechtěl chvíli postát, abych se podívala 😉 U něj bodovala klouzačková postýlka, kufřiky od Pikle a Utukutu 🙂

 • Kami 9.12.2018 at 9:18

  Mě nejvíc zaujaly montessorihračky.cz 🙂

 • Barbora 9.12.2018 at 9:19

  Tak já se letos tak těšila, chtěla jsem okouknout hlavně stánky Mamiee, Homama a Dlouhé punčochy, ty dosud neznám, dát si kafíčko a něco dobrého k tomu, ale bohužel mi to nevyšlo. Tak snad na jaře 😉

 • Veronika Patočková 9.12.2018 at 10:30

  Já bych se někdy na tento festival chtěla podívat. Zaujali mě věci od Pikle, ráda mám Mamiee, houpací prkno bychom uvítali, knihy knihy a knihy 🙂

 • Alice 9.12.2018 at 11:06

  Nejvíce zaujak busykids.

 • Katka 9.12.2018 at 11:17

  Nemůžu vybrat jen jednoho vystavovatele, téměř všichni mě zaujali. Přečtu si ráda cokoliv.

 • Michaela 9.12.2018 at 16:04

  Na feztivalu jsme nebyli ale holky by zaujal Pikle a me hojdovak 😍

 • Lenka 9.12.2018 at 16:21

  Dobré odpoledne, na festivalu jsem byla v pátek a nebýt tam s přítelem, tak jsem tam ještě teď :o) Nakoupili jsme u homama, v kouzelném hračkářství i u kidtown, prohlédli si novou knížku Rok na venkově a ochutnali výborné lelí’s cupcakes.

 • Jana Seidlová 9.12.2018 at 18:04

  Těžké vybrat jedno, ale za mě asi Pikle

 • Tereza Hozáková 9.12.2018 at 18:16

  Naše srdcovky je a vždycky bude HOJDAVAK 👧👦💙💜 Ale je těžké vybrat jednoho oblíbence… Tento festival je zkrátka pecka a žádný stánek není nikdy průšvih 😊💟

 • Markéta Němčanská 9.12.2018 at 19:47

  Zajímala by mě recenze na Knihu života Tamary Klusové.

 • Verča R 9.12.2018 at 19:55

  Busykids

 • katrinas 9.12.2018 at 20:05

  Pro mě spousta neznámých novinek. Zaujala mě homama .

 • Karolína 9.12.2018 at 20:15

  Asi Leli¨s cupcakes. Vlastně mě úplně nenapadlo je zkusit, ale jsou luxusní 😉

 • Petra Zh. 9.12.2018 at 20:16

  Těžko vybrat, ale z těch co neznám mě zaujali Funky Monkey a lavly. Top botky máme vždy od Littleshoes, Kidtown s kamenama vede a Skibi s funkčním oblečením 🙂
  Na utukutu prkno jsem se těšila, že bude v kalendáři, tak by bylo skvělé ho i pro dceru vyhrát 🙂

 • Jana 9.12.2018 at 20:19

  Jee to je tolik věcí co mě zaujalo, že nevím co vybrat, cokoliv bude pěkné. 😊

 • Eliška 9.12.2018 at 20:25

  Duomamas a Almarka 🙂

 • Marcela Jonáková 9.12.2018 at 20:34

  Určitě kidtown a mamiee

 • Kačka Káldy 9.12.2018 at 20:44

  bebirdie, protože mám ráda nápaditou módu a severské vzory

 • Veronika 9.12.2018 at 20:44

  Domki, Host, La škola, lavly, lanco, miju domečky

 • Hana Svobodová 9.12.2018 at 20:51

  Ráda okukuji Arki, velmi fandím knihkupectví Dlouhá punčocha, dále Montessorihracky.cz, busykids a další.

 • Kristýna Háblová 9.12.2018 at 20:57

  Zaujali mě vystavovatelé Alfabeta, Busykids nebo Tamara Klusová a její panenka – krásný nápad 🙂 Ostatně bylo těžké si vybrat, všichni vypadají zajímavě.

 • Eva Halikova 9.12.2018 at 20:58

  Nebyla jsem, ale urcite chytrá židle, miju domečky a mimino. Dekuji a hezky den

 • Bára 9.12.2018 at 20:59

  Kolotoč

 • Iva Sedláčková 9.12.2018 at 21:05

  Mam ráda Ababu a ušitý kamarád z lesa bude letos u nas pod stromečkem 🙂

 • Eliška Hrubá 9.12.2018 at 21:13

  kidtown

 • Petra 9.12.2018 at 21:16

  Třeba Kidtown a Kitchenette 😉

 • Pavla 9.12.2018 at 21:45

  Dlouhá punčocha, miju domečky a utukutu a mnoho dalších 😀

 • Michaela 9.12.2018 at 21:52

  Jeden snad ani nejde vybrat, je tam tolik nádhery. Mě zaujaly hodně brýle na magnet. Dále bloque. A třeba Re pello.
  Krasnou druhou adventní neděli 😉 Míša

 • Míša 9.12.2018 at 22:07

  Ababu vypadá super. Možnost ušít si “vlastního” plyšáka je úžasná 🙂

 • Veronika 9.12.2018 at 22:11

  Tak já bych šla po “klasikách” Arki a Pikle 🙂 Tam to prostě stojí za to.

 • Hani 9.12.2018 at 22:19

  Domecky

 • Šárka 9.12.2018 at 22:31

  Mě zaujal nejvíce busykids nebo domky.

 • Lenka 9.12.2018 at 23:51

  Je tam toho hrozne moc zajimaveho a pekneho. Protoze zrovna vybirame klukum rostouci zidle, uvedu treba Sedees.

 • Alena Trechová 10.12.2018 at 11:17

  Některé vystavovatele znám. Z těch nových mne zaujali: domki, miju domečky či lumpka

 • Hanka 10.12.2018 at 20:08

  Dlouha puncocha a Mamiee 🙂

 • Pavla 10.12.2018 at 21:02

  Nejvíc mě zaujalo kidnest a Na doma na ven.

 • HANKA 12.12.2018 at 11:00

  Tak tento článek je super, děkuji. Zase ukládám mezi tipy na výlety. Soutěžit nemohu, čtu se zpožděním, taky nás zachvátila nějaká nemoc😣 Ale mohu se zeptat, jak je to s vyhlasováním výher? Zatím jsem objevila jen výherce lístků na festival. Díky

 • Napsat komentář

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  Kam za námi

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Nejnovější příspěvky

  Na FB nechybíme, přihlaš se a nic Ti neunikne

  ×