záleží nám na sobě | Když to babička vidí jinak…

Krásný večer přejeme a hned na úvod přejeme všem Julinkám, které dnes slaví svůj svátek, všechno nejkrásnější. Ať plamínky v očích září nejen na Ježíška a ať máte radost i z maličkostí. Pak totiž bude důvod ke štěstí každý den. I naše Julinka dnes slaví a já mám velikou radost, že se nám podařilo jí dárkem překvapit a už teď je jasné, že ji v noci budu alespoň 2x budit na záchod 😀 .

Zbožňuju, že holkám ještě pořád uděláme radost jen ovocem, nehmotným zážitkem nebo třeba smetáčkem a lopatkou, které si letos nakreslila Juli do dopisu Ježíškovi 😀 . Snažíme se i letos advent prožít a ne se jím jen projíst. Ať chci nebo ne, ve školce to je bonbón za bonbónem, na kroužkách a v okolí taky. Právě proto mají letos holky adventní kalendář, ve kterém jsou jen sponečky, bomby do vany nebo domácí křížalky.

Dnes krom dárku Julinka prvně foukala sama svíčky na svém “adventním dortu” 😀 Julinky detektivní zkoumání: Fakt nejseš umělá? 😀

Když se rozhodnete adventem neprojíst

Jak se s vámi potkávám na kurzech první pomoci zaměřených na děti, strašně často (a mám z toho radost) slýchám, jak se snažíte vést děti ke zdravějšímu stravování. Jak už pro vás není základem výletu chleba s řízkem a že děti vedete lepší cestou. Faktor, který vám to často kazí jsou babičky a nejednou tu padlo, jak to děláme my.

Nebylo to lehké a občas stále není, ale my máme štěstí, že se nám podařilo přetáhnout babičky na svou stranu. Nebylo to hned a taky jsem poslechla, že se mi to jednou vrátí a děti se budou ládovat horem dolem, protože jim to všechno odpírám, ale nevěřím v to a důkazem jsou holky, které pak nevyužívají příležitostí jako jsou oslavy nebo krupicové kaše ve školce 😀 .

U každého jídla s holkama mluvíme, co z talíře našemu tělu co dá. Vědí, že ovoce nám umývá střeva a dodá vitamíny, aby z té školky netahaly nudli za nudlí. Vědí, že z masa nám jdou bílkoviny do svalů, takže vyšlapou na kole i ten nejvyšší kopec a cokoli “od kravičky”, že pomůže našim nehtům, zoubkům, ale taky kostem, takže až skočí z toho vysokého stromu za barákem, nezlomí se jim žádná kůstka v těle 🙂 .

Vysvětlení, poznání a porozumění hrou

K vysvětlování, poznávání a hlavně porozumění nám pomáhají hry. Výsledkem těchhle hrátek pak není zakazování, ale domlouvání se.

Když třeba čekáme u pokladny v obchodě a všude kolem nás jsou jen bonbóny a čokoládky, zeptám se holek, co v nich je a co tělu dají. Obě pak ví, že bonbóny jsou dobré chutí, potěší nás v puse, ale tělu už nedají vůbec nic a pokud si po nich nevyčistíme zoubky, zaděláváme si z nich leda na zubní kazy. Dál už mě pak o jejich koupi nepřemlouvají.

Netvrdím, že holkám nechutnají sladkosti. A když je ve školce dostanou, vždy radost mají, ale zároveň si v hlavě umí srovnat fakta. Ví, že nejprv tělo potřebuje pořádné jídlo, které nám “něco” dá a až pak se může potěšit chuťový pohárek. Pochopily to obě a i Julinka už zná nejen základ našeho těla, ale i chápe, proč je něco dobré víc a něco zase míň.

Mluvte proto s dětmi, nezakazujte a těšte se z toho, když vám přiznají kdy jaký bonbón dostaly. Jsem ráda, že holky nevnímají nás rodiče jako někoho, před kým je nutný tohle tajit a věřím v to, že jsme jim vzorem, který je formuje víc než okolní kolektivy.

Zdravý advent nebo jen doplnění zásob s 15% slevou

A aby zdravější dárky a Vánoce mohly být bez námahy, připravila jsem (vám a těm babičkám, které vám “to” kazí 🙂 ) speciální projekt. Zapojily se do něj mé oblíbené obchody, které mají stejné smýšlení ve výchově a péči jako já a vznikly zdravé balíčky, které jsou praktické (maminka jásá 🙂 ), zdravé, hravé a chutné (dítko s Mixitem jásá).

S Profimedem teď můžete až do Vánoc nakoupit dárečky ze speciální kategorie Vánoce s mamabloggerkou. Vybrala jsem do ní hravé dárečky od KidTownu, zdravé mlsání od Mixitu a vše pro zdravé zoubky od Profimedu. Balíčků je hned několik, jsou rozdělené podle věku a pohlaví, ale kdo by nechtěl ten hotový, může si z dané kategorie sestavit i cokoli svého.

Balíčky pro batolátka

Pro nejmenší najdete holčičí i klučičí verzi balíčků s knížkami či míčem, které jsou doplněny o kartáčky a pastu určené nejmenším dětem.

Balíčky pro předškoláčky

Předškolákům jsem vybrala do sady populární slizy 😀 . Baví to všechny děti kolem nás a ve školce to jede ve velkém, takže jsou tam. Balíček doplní držáčky na kartáček a opět kartáček s pastou. Zase možno vybrat přímo pro slečnu či chlapce 🙂 .

K balíčku automaticky dostanete sušené ovoce Mixit zdarma 🙂 .

Balíčky pro školou povinné

Pro školáky se dalo kouzlit víc. Asi už víte, že nejsem úplně pro, aby už tříleté děti používaly sonické kartáčky, takže v balíčku je proto najdete až u dětí školních. Foreo kartáček jsem si kvůli tomu vzala i domů a je skvělý, takže pokud už děti umí vyčistit zuby klasickým kartáčkem a mají naučený vzorec pro správné čistění, Foreo se mi moc líbí.

Kdo nefandí sonickým kartáčkům, je tu další balíček s TePe kartáčkem z večerníčkové edice a opět pastou, držátkem na kartáček a nechybí sliz 😀 .

K balíčku automaticky dostanete sušené ovoce Mixit zdarma 🙂 .

15% dolů pro všechny

Máte babičku, která ještě pořád neví co? Tak ji pošlete do téhle kategorie a zaručím vám, že se vám doma nesejdou zbytečnosti, na které se bude prášit. Vše spotřebujete, sníte nebo si s tím budete dlouho hrát 🙂 .

A protože tu mamablogerku vy čtete, máte domluveno cokoli z téhle kategorie s 15% slevou. Od obyčejných večerníčkových kartáčků až po ty sonické. Ale i na hry a hračky, na slizy a držáky na kartáčky.  Sleva bez rozdílu na produkt a dárek v podobě sušeného ovoce ke každému balíčku 🙂 . A máte už vánoce vyřešené? Můžete se se slevou dozásobit na další rok 🙂 .

slevový kód: PROFIMED18

vybírejte z kategorie: Vánoce s mamabloggerkou – tady klik

MK tip: Mimo balíčky za nás jednoznačně vyhrávají TePe kartáčky z večerníčkové edice 🙂 A kosmetika VIVAIODAYS (měli jsme v Africe a kondicioner s jednorožcem je top strop 🙂 )Bereme vždy do zásob!

adventní okýnko s Legem: Hasičák nebo Růzu?

Čas od času se takový projekt, kde skloubíme zdravé dárečky, pokusím udělat a věřím, že vytrhnu trn z paty mnoha maminek, které neví co poradit maminkám či babičkám 🙂 . A aby se ten dnešní zdravý článek dostal zase o kus dál, otevíráme s ním předposlední adventní okýnko o jednu z nejoblíbenějších her – o další Lego, kterého jsem pro vás letos dostala hromadu 🙂 . Dnes tedy Lego Duplo Pohádka o Šípkové Růžence nebo Lego Duplo Hasičský vůz.

Na závěr už jen veliký dík Profimedu, kteří vyhověli všem mým výmyslům a kterým se podařilo skloubit dohromady s dalšími produkty, které u nich na e-shopu běžně k mání nejsou 🙂 .

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na blogu dole v zápatí, kde vyplníte email do políčka tabulky o zasílání novinek. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Vyberte, co z kategorie Vánoce s mamabloggerkou je podle vás nejlepší – tady klik. A jaké lego vyberete?

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí 13.12.2018 ve 20 hod,  výherce vyhlásíme na blogu v tomto článku.

 

342 komentářů

 • Iveta 10.12.2018 at 21:43

  Líbí se mi vánoční balíček se sonickym kartackem a chtěla bych vyhrát Lego Šípková Růženka 😉

 • Kateřina Bednářová 10.12.2018 at 21:44

  Juj, balíček s míčem pro batolata je supr. A je jedno, jestli holčičí nebo klučičí. Z Dupla bychom vybrali asi hasičák, myslím, momentálně je u nás in pohyb, takže jezdící auto zaboduje víc než princezna. A Juli přejeme, ať jí stále v očích jiskří ti rarášci!

 • Adéla Urbancová 10.12.2018 at 21:45

  Koukám, že blogerky už jsou u nás pěkně zaběhnuté! Děkujeme,že díky vám můžeme využívat slevové kódy apod. U nás doma by se nejvíc hodil balíček pro batole a balónem 🙂 možná ještě Ježíškovi napíšeme 🙂
  A lego s Růženkou 😍

 • Michaela K. 10.12.2018 at 21:47

  Moc se mi líbí balíček pro batole holčičku s míčkem,(knížky z kidtown totiž máme) a balíček pro předškoláka kluka se slizem 🙂 opravdu moc hezky nápad udělat takové balíčky 😉 lego bych vybrala pro holčičku Šípková Růženka, jelikož hasiče dostane Maty od Ježíška 🙂

 • Jindřiška 10.12.2018 at 21:47

  https://www.profimed.cz/vanocni-balicek-se-sonickym-kartackem-foreo-pro-skolacky-p64153 – nejlepsi je tento balicek 👍😉. A je to opravdu skvely napad na zdravy a zabavny darecek.
  A rada bych Pohadku o Šípkové Růžence 🎄.

 • Aneta 10.12.2018 at 21:48

  Hezký večer, mne nejvíce oslovil –
  vánoční balíček se sonickým kartáčkem Foreo pro školáky. Do naší Duplo rodiny by se nám hodilo hasičské auto 😉

 • Barbora Vaňková 10.12.2018 at 21:48

  Balíček pro batole s knížkou, modrý. A lego hasičské 🙂

 • Monika MIKULOVÁ 10.12.2018 at 21:48

  https://www.profimed.cz/vanocni-balicek-se-sonickym-kartackem-foreo-pro-skolacky-p64153
  Všechny balíčky se povedly! A to říkám jako dentální hygienistka 😀
  A samozřejmě ruzove lego 🙂

 • Andrea 10.12.2018 at 21:49

  Líbí se mi balíček s knížkami pro batole. A ráda bych lego s Růženkou. Díky za soutěž 😊.

 • Vanda 10.12.2018 at 21:49

  Přejeme Julince krásný svatecek ☺️ Ta naše, má do “sbírky” další balíčky bombonu, po Mikuláši, máme toho doma dost 😔 ještě ze nemáme kluky, a aspoň ty velikonoční výslužky nám (suupeeer) minou. Za nás by nejlepší balíček od Profimedu byl balíček pro školačky, a Lego samo ze holcici ☺️ Růženka vede 😍😉🎉

 • Monika Růžičková 10.12.2018 at 21:51

  Balíček se sonickym kartackem je paradni. Vybrala bych lego duplo Sipkova Ruzenka pro nasi malou ruzicku 😉

 • Pepe Peťula 10.12.2018 at 21:51

  Balíček pro batolata je krásný. Kdybych teď nepořizovala kartáčky jdu do něj 🙂 když se usměje štěstí, beru duplo hasiče 🔥

 • Dana 10.12.2018 at 21:51

  Vanocni balicek pro predskolaka pro holcicku a tedy i lego ruzenka:)

 • Martina 10.12.2018 at 21:51

  Balíček pro holčičku předškolačku:-) A Růžu, Růžu:-))

 • Lucia Pištorová 10.12.2018 at 21:52

  Krasny typ na Vianoce je Vánoční balíček s knížkami pro batole – chlapeček. Uz som ho rozposlala babickam 🙂 Z lega by som vybeala Hasicske auto.

 • Petra 10.12.2018 at 21:53

  Líbí se mi Vánoční balíček pro predskolaka – holka, ten by u nás jistě našel uplatnění.
  A z Lega? No přeci hasiči – teta teď začala pracovat u hasičů, tak to je teď v kurzu 😂

 • Jana 10.12.2018 at 21:54

  Mě nejvíce zaujal balíček – Vánoční balíček pro předškoláka – chlapec. Je tam důležitá věc pro běžný den (kartáček a ten zbytek ) i blbůstka (plastelína ) přesně pro mého lumpíka 😁 a lego bych brala hasičský vůz.

 • Markéta K. 10.12.2018 at 21:55

  Za mne vyhrává Vánoční balíček se sonickým kartáčkem Foreo pro školačky.
  Lego bych si vybrala v holčičí variantě – tedy Růženku.

 • Zlatka 10.12.2018 at 21:55

  Balíčky jsou hezky sestavené. Mě se nejvic líbí pro předškoláky. Vyhráli bysme rádi lego hasiče. Děkujeme 🙂

 • Michaela 10.12.2018 at 21:56

  Ahoj Míšo, předne všechno nejlepší Julince k svátku 🎂 co se týče tvé otázky, nej mi přijde vánoční balíček pro skolaky se sonickym kartáčkem. A k případne výhře, vzhledem ke dvěma synům určitě hasiče 🙂 krásný den, Míša

  • Michaela 10.12.2018 at 21:58

   PSb nebude nějaká podobná sleva i na pony? Já se do ní prostě zamilovala 😆 děkuju za odpověď 😉

   • Míša 10.12.2018 at 21:58

    Misi už ji zařizuji 🙂 Takže dám určitě vědět 🙂 Chtěla bych zkusit domluvit slevový kod na leden 🙂

 • RadkaH 10.12.2018 at 21:56

  Líbí se mi balíček pro předškoláka – holčička. Lego by mi bylo asi jedno, protože by bylo pro mladší dceru a ta má ráda autíčka i panenky 🙂

 • Lenka Červeňová 10.12.2018 at 21:57

  Přejeme Julince vše nejlepší k svátku!
  Prima tipy na dárky. Zaujal mě tento balíček https://www.profimed.cz/vanocni-balicek-s-penalem-gum-pro-skolaky-p64157
  V případě výhry by potěšili hasiči 😉

 • Lucie 10.12.2018 at 21:58

  Pekny je balicek se sonickym kartackem.Mame ho s manzelem a jsme maximalne spokojeni.Z Lega bych vybrala Sipkovou Ruzenku.

 • Kamila M. 10.12.2018 at 21:58

  Líbí se mi balíček pro batole kluka s knížkami a hasičské lego.

 • Jitka 10.12.2018 at 21:59

  Libi se mi balicek pro Predskolaka. A hasicske auto je jasna volba pro rozzarena ocicka pod stromeckem.

 • Petra 10.12.2018 at 22:00

  Hodil by se balicek pro predskolacku a lego bychom pro holky brali Růženku.

 • Jolana 10.12.2018 at 22:00

  Dobrý večer, líbí se mi
  Vánoční balíček se sonickým kartáčkem Foreo pro školáky (modrým).
  Dceři by se líbilo lego Pohádka o Šípkové Růžence.

 • Michaela Giercuszkiewiczová 10.12.2018 at 22:00

  Krásný je vánoční balíček pro batolata s knížkou pro chlapce. Už delší dobu koukám na lego Duplo hasiče, to by se nám.hodilo pro našeho Vítka ❤

 • Noemi Vankova 10.12.2018 at 22:01

  Balicky se mi libi hlavne ty pro predskolaky se slizem, protoze ten frci s velkou oblibou i u nas! 🙂 A lego bych vybrala hasicky vuz, pro dva kluky jako delan! 😉

 • Alice 10.12.2018 at 22:01

  Láska na první pohled – https://www.profimed.cz/zwilling-manikura-tukan-4-casti-p62694
  A kdyby se vam podarilo nas vylosovat a me tak vytrhnout trn z paty, tak poprosim sadu HASIČ 😉 Mejte krasny Advent!

 • Veronika 10.12.2018 at 22:02

  Vybrala bych balicek pro predskolaka holka a Sipkovou ruzenku. Prckovi je to nastesti zatim jedno. 😉

 • Renata 10.12.2018 at 22:02

  Líbil by se nám balíček s míčkem pro batole a lego hasicak. Prima nápad – vánocni balíčky.

 • Zuzana Kudrnová 10.12.2018 at 22:03

  To je zase paradni clanek! A hlavne uzitecny, Miso jestli vas neni na tu doktorinu skoda 😉. Bezpochyby nejlepsi je sonicky kartacek, nedam na nej dopustit. Prcek do nej jeste nedorostl, ale uz ho ma taky (darek od babicky). Myslim, ze nejdriv se musi naucit poradne cistit zuby normalne. Duplo bych vybrala hasicsky vuz .

 • Monika Moravcová 10.12.2018 at 22:03

  Mě by se líbil balíček s knížkou pro batole holčičku, pro moji Nelinku 🙂 a lego určitě Šípkovou Růženku 🙂

 • Alice 10.12.2018 at 22:03

  Vánoční balíček se sonickým kartáčkem Foreo pro školáčky a Lego Pohádka o Šípkové Růžence.

 • Ivona 10.12.2018 at 22:04

  Mě se nejvíce líbí sety pro školačky a školáky se sonickým kartáčkem Foreo. Moje děti sonický kartáček jiné značky používají ráno i večer, i když jsou celkem malé, protože sama na sobě vidím velký rozdíl v kazivosti zubů od doby, co jsem začala používat elektrický kartáček. A aby si děti osvojily správnou techniku čištění i s manuálním kartáčkem, tak jím čistíme zoubky po obědě :). Z Dupla bych vybrala Šípkovou Růženku, protože všechno klučičí Duplo už máme, syn je velký legomaniak :). Za to holčičí pro mladší dcerku nemáme skoro žádné.

 • Veronika 10.12.2018 at 22:05

  Za nás jednoznačně balíček s TePe kartáčkem Fík (ten sliz v balíčku bude bonus navíc 🙂 ). Vyhrát bychom chtěly Lego se Šípkovou Růženkou.

 • Drahuše 10.12.2018 at 22:06

  Libil by se mi balíček pro předškoláka, protoze sliz je oblíbený i u nás. A lego určitě hasiči 😀 Děkuji za článek, musim hodit řeč s naším nejedlikem

 • Eva Šamonilová 10.12.2018 at 22:06

  Líbí se mi Vánoční balíček pro předškoláka-holčička. Inteligentní pastelína holky zabaví opravdu na dlouho. A babičku taky (když ji potom nachází všude 🙂 Lego duplo bychom vybrali Pohádku o šípkové růžence. I když ani Hasiči by holky nezklamali.

 • Verča 10.12.2018 at 22:07

  Tak to my trpíme přesně opačným problémem. Nevím, jak babičky a všechny příbuzné zabrzdit, aby dceři nekoupili každý 20 dárků. Všemožnými způsoby se snaží obejít pravidlo jednoho dárku. Nehorázně mě tím vytáčejí :-/. Z balíčků bych osobně nevybrala bohužel nic, u nás jedeme na bambusových kartáčcích a pastě od Waledy. Pokud mě i tato odpověď kvalifikuje do soutěže, pak bych brala hasičské auto. Jinak vás celkem obdivuju v tom, jak to dokážete dětem vysvětlit a že je uctíte k svátku melounem. Asi je to tím, že máte možnost si hrát s hračkami, které posíláte dalším dětem. Já mám vždycky zásobu hraček a především knih, které musíme mít, i když se snažím zároveň, aby jich dostávala, co nejméně, a pak nevím, kdy ji je podstčit :). Je fakt, že dneska už vím, že některé hračky byly špatný tah a ty se teď budu snažit prodávat.

 • Jana Kovandová 10.12.2018 at 22:07

  Líbí se mi balíček pro předškoláky 🙂 Vybrala ybch Lego Hasiče 🙂
  Jana Kovandová

 • Tereza 10.12.2018 at 22:09

  Julince všechno nejlepší!!! Mě se nejvíce líbí balíček pro batolatko s míčem. V případě výhry bych si vybrala lego s Šípkovou Růženkou. Díky za soutěž i balíčky.

 • Kateřina Klimentová 10.12.2018 at 22:09

  Možná ještě babičce poradíme s dárečky a to balíček pro předškolačku to by se hodilo. A lego určitě Šípková Růženka.

 • Lenka Sedláčková 10.12.2018 at 22:09

  Za nas urcite sonicky kartacek a lego duplo ruzenka 😊

 • Verča 10.12.2018 at 22:10

  Moc se mi líbí dárkový balíček pro školačky, je fakt vychytanej! Pro dcery Šípkovou Růženku 🙂

 • Sylva Sejpková 10.12.2018 at 22:10

  Za mě holčičí předškolácký 🙂 Julince vše nej 🙂 u dupla těžká volba-Sofi miluje Šípkovou Růženku a Juli hasiče 🙂 ale na té Růžence by se asi shodly:)

 • Veronika Skalská 10.12.2018 at 22:12

  Vánoční balíček s knížkami pro batole- holčička, ten je úžasný 🙂 A vybrala bych si Lego Duplo – Pohádka o Šípkové Růžence.

 • Anna Hrabinova 10.12.2018 at 22:12

  U nás by se nejvíce hodil balíček s míčem pro batole a lego Šípková Růženka 🙂

 • Lucie Košťálková 10.12.2018 at 22:12

  Líbí se mi balíček pro předškolačku a lego s Růženkou 😉☺️

 • Katka 10.12.2018 at 22:12

  Pro nás by byl TOP balicek pro predskolaky. Na stranky uz koukam a jelikoz Jezisek je pripraven,tak to bude zasoba do pristiho roku. No a z lega-byt mame holcicku,tak bychom si vybrali Hasice,protoze na ty mavame pokazde,kdyz jedou.

 • Katerina Valdmanova 10.12.2018 at 22:13

  Za nás by to jistě byl balíček pro predsklolacky, ale i sada se sonickym kartackem pro školačky by se mi líbil…je to skvělý nápad! A pokud jedí lego tak pak šípková Růženka :))

 • Aneta 10.12.2018 at 22:14

  Líbí se mi balíček pro předškoláky. A z Lega Růženku pro naší princeznu.

 • Jana 10.12.2018 at 22:15

  Julince pěkný svátek přejeme! Balíček pro batalota s knížkami by asi zabodoval nejvíce. A kdyby se na nás usmálo štěstí, pak by top bylo Lego se Šípkovou Růženkou. Hasičské auto už má Ježíšek jedno zabalené

 • Jana Stecová 10.12.2018 at 22:16

  Za mne jednoznačně kreativní sady Re-cycle me … pro dceru a pro syna pak Hasičské auto.

 • Soňa 10.12.2018 at 22:17

  Jůlince přejeme krásný sváteček…

  Já bych vybrala balíček pro školáky,..

  A legobych vybrala pohádku…

  Děkujeme Míšo, co pro nás děláš..balíčky vypadájí úžasně.

 • Martina H. 10.12.2018 at 22:17

  Nejvíc mě zaujaly ty balíčky se sonickým kartáčkem! Přijdou mi super jako vánoční dárek, ty ostatní, méně drahé balíčky, by byly zase super třeba na svátek apod. Lego duplo určitě s Růženkou ;-))

 • Helena 10.12.2018 at 22:17

  Julinke vsetko najlepsie!:)moja Julinka (slovenska) oslavuje az v maji:)
  Najepsi balicek je podla mna tento https://www.profimed.cz/vanocni-balicek-se-sonickym-kartackem-foreo-pro-skolacky-p64153
  A duplo by sme urcite vybrali hasica:)

 • Alma 10.12.2018 at 22:19

  Moc se mi libi sady se sonickymi kartacky a LEGO by se mi libilo Ruzenka. Hasice uz mame…

 • Darina 10.12.2018 at 22:19

  Zaujal mě balíček pro předškoláka – holčička. Lego bych si vybrala s Růženkou.

 • Ivča 10.12.2018 at 22:19

  U nás jednoznačně vyhrává Bezoplachový kondicionér pro snadné rozčesávání: https://www.profimed.cz/vivaiodays-bezoplachovy-kondicioner-pro-snadne-rozcesavani-vlasu-s-tsubaki-olejem-100-ml-p62730 a z lega moc prosíme Růženku…Děkuji a krásný adventní čas.

 • Misa 10.12.2018 at 22:19

  https://www.profimed.cz/vanocni-balicek-se-sonickym-kartackem-foreo-pro-skolacky-p64153 holky by si vybraly tohle. A pač to jsou holky, tak taky Lego Ruzenka 😀

 • zuzana fidlerová 10.12.2018 at 22:20

  balíček se mi líbí pro předškoláky klučičí…a lego by určitě u syna vedli hasiči…to je top…

 • Petra 10.12.2018 at 22:20

  Líbí se mi sada kartáčků tepe a přesýpací hodiny s krtečkem. Lego s ruzenkou by bylo top.

 • Paja 10.12.2018 at 22:20

  Julince krasny svatek,posilame hubana:) a nejvice se mi libi balicek s balonkem pro batole,at muzeme hrat sousedum nad hlavou fotbal a kricet goool:D a lego hasici,protoze auta jsou ted top:D

 • Ivona 10.12.2018 at 22:20

  Nejvíc mě zaujal balíček se sonickým kartáčkem. Syn o elektrickém kartáčku pořád mluví. Já se tomu bránila, ale vzhledem k tomu, že manuální čištění zvládá, nasadila jste mi brouka do hlavy. A Lego by se hodilo hasičské. 🙂

 • Verča S 10.12.2018 at 22:20

  Líbí se mi asi nejvíce vánoční balíček pro školáka se sonickym kartáčkem. Lego asi toho hasičáka ten udělá Ondrovi radost.

 • Sandra Marešová 10.12.2018 at 22:22

  Líbí se nám Vánoční balíček pro batolata s knížkami – chlapeček a chtěli bychom vyhrát Lego Hasičský vůz

 • Lenka V 10.12.2018 at 22:22

  Nejvíce se mi líbí klucici balíček pro předškoláky se slizem. A lego bych vybrala hasice, teď u nás hrozně frčí 😊

 • Marie 10.12.2018 at 22:23

  Baliček pro batole s mičem. Z lega bych volila hasice. Mala je nemocna, takze jdu se rychle prospat, nez ji budu budit na kontrolu teploty.

 • Pavlína Rytířová 10.12.2018 at 22:23

  Článek je i u nás naprosto aktuální po Mikulášovi. Nikdy nepochopím proč by dvouleté dítě mělo dostat plný koš bonbónů a čokolád. Bohužel u nás to babička nikdy nepochopí. 🙁 Mlsání si ještě určitě užije, tak proč tak brzo. Ovoce z Mixit má Ježíšek už připravené. Balíček se mi líbí pro předškolačku s modelínou a z lega bych vybrala hasiče.

 • Renata Spáčilová 10.12.2018 at 22:24

  Nám by se líbil vánoční balíček s knížkami – chlapeček
  A lego Hasičský vůz 😍

 • Renáta Hovorikova 10.12.2018 at 22:25

  Moc se mi líbí sada pro školáky se sonickym kartáčkem a sadou Recycle me. Dcerka by ocenila Sipkovou Ruzenku 🙂

 • Petra 10.12.2018 at 22:25

  Julince vse nej k svatku. Libi se mi balicek pro batolatka pro holcicku s mickem a lego hasici🙂.

 • Jitka 10.12.2018 at 22:26

  Julince vše nej k svátku 🎁🥳
  Mně se moc líbí balíček pro předškoláky se slizem 😁 to by mělo určo úspěch 😀
  A Duplo Růženka 😍 to by bylo první holčičí do naší sbírky 🤩

 • Monika J. 10.12.2018 at 22:26

  Vánoční balíček s knížkami pro batole. A Lego Duplo Hasičský vůz

 • Iva Sedláčková 10.12.2018 at 22:26

  Přemýšlím o sonickem kartacku 🙂 a vybrala bych lego Duplo šípkova Růženka

 • Janča 10.12.2018 at 22:28

  Balíček se nám líbí tento: Vánoční balíček se sonickým kartáčkem Foreo pro školáky a Lego bychom brali s hasičských auťákem 😉

 • Eva 10.12.2018 at 22:29

  Vánoční balíček pro předškoláka – chlapec.
  Hasičský vůz.

 • Zuzana Till 10.12.2018 at 22:31

  Baíĺíček s míčem pro holčičí batole 🙂
  A z dupla Růženku, ta je boží!

 • Martina 10.12.2018 at 22:34

  Bomba je holčičí balíček pro nejmenší a vybrala bych Růženku 😊

 • Karolina 10.12.2018 at 22:35

  Nejvíce me zaujal balíček pro batolata. Teď by jsme ho doma krasne i využili. A z lega bych si vybrala Sipkovou růženku pro dcerku.
  Další krásná soutěž, opravdu jedna hezčí nej druhá. Každý den se těším na další článek, jsou opravdu plné inspirace 😍
  Na FB soutezim jako Ka Rol

 • Jana 10.12.2018 at 22:35

  Líbí se mi celkově myšlenka těch balíčků. Pro nás by byl nejlepší předškolácký, sliz by určitě bodoval :-D. Z celé nabídky mě ještě zaujaly bonbony bez cukru. Protože holky mlsají rády, ale taky se to snažím držet v nějakých rozumných mezích. Ví, že nějakou tu dobrůtku si můžou dát až po řádném jídle. Já sama jim toho na mlsání nekupuju, a když už, vybírám spíš zdravější varianty sušenek, oříšky a ovoce (mají moc rády takové ty míchané pytlíčky z Lidlu, v létě na výletech se perfektně osvědčily). Ale když od babiček nebo ve školce dostanou něco jiného, nezakazuju (teď na Mikuláše si toho užívají vrchovatě, mají tu nasyslené plné tašky, ale opět platí, že jen po řádném jídle a jen jedna laskominka). Jen občas nenápadně schovávám, a když to sejde z mysli, tak to zlikvidujeme my s tatínkem :-D.
  Lego bych v případě výhry brala s Růženkou :-).

 • Dita 10.12.2018 at 22:35

  Za nás asi balíček pro batole kluka s knížkami a hasičské lego 😉

 • Petra M 10.12.2018 at 22:36

  Balíček se sonickým kartáčkem je lákavý… dětem by se určitě líbil, zatím používáme všichni normální kartáčky.
  Lego bych vybrala pro holčičku.

 • Petra 10.12.2018 at 22:37

  Sonický kartáček může být super. A Lego? Jedině hasiče.

 • Hana Štarhová 10.12.2018 at 22:37

  Hezky vecer, na nas urcite balicek s Maxipsem Fikem – byli jsme ted na divadelnim predstaveni 🙂 A jednoznacne hasici!

 • Eva Hamplová 10.12.2018 at 22:38

  Těch balíčků je tam hezkých víc, ale třeba Vánoční balíček s knížkami pro batole – holčička se mi líbí opravdu moc. A Duplo jenoznačně hasičské.

 • Lucie chmielová 10.12.2018 at 22:38
 • Helena Kotrchová 10.12.2018 at 22:40

  Baoicek se sonickym kartackem pro skolacku. Z Lega jednoznacne Sipkova Růženka 😉

 • Veronika Kratka 10.12.2018 at 22:43

  Vanocni balicek pro predskolaka – holcicku. Balicky vyoadaji moc hezky. A lego by se nam urcite hodilo – Sipkova Ruzenka.

 • Míša N. 10.12.2018 at 22:44

  Z vánočních balíčků bych vybrala ten s knížkami pro batole holčičku :). Dcerka zbožňuje knížky, kartáček vypadá hezky a vhodný k objevování, i když si nejsem jistá, jak se v malé ručičce drží, prozatím měla kartáčky s klasickou rukojetí. Ale velice mě oslovily taky hravé držáčky na kartáčky :).
  A z lega pro naši holčičku – určitě Šípkovou Růženku! 🙂 i když pohrála by si i s hasiči 😀 (ííí-úúú-ííí-úúú)

 • Lucie 10.12.2018 at 22:44

  Moc se mi líbí balíček s kartáčkem Fík. A z legs bychom vybrali hasiče 😊

 • Jana 10.12.2018 at 22:47

  Protože už jednoho školáka máme, tak mě zaujal balíček pro školáka. Jinak bych brala Růženku.

 • Vera Samkova 10.12.2018 at 22:50

  Balicky jsou opravdu vyvedene! Kartackovy a predskolakovy je super. Radi vyuzijeme i slevu :-). A duplo Šipkova Ruzenka.

 • Anzet 10.12.2018 at 22:51

  Vánoční balíček se sonickým kartáčkem, to vypadalo super. A líbilo by se nám duplo růženka.

 • Markéta P. 10.12.2018 at 22:54

  U nás se dnes také slavilo a Julinka mi udělala velikou radost, že ji konečně zaujalo puzzle. Doteď ji to nijak moc nelákalo. Zato dnes ho skládá už po několikáté a naposledy už to bylo v rychlém čase bez nápovědy 🙂 Takže i Vaší Julince vše nej ke krásnému svátečnímu dni, užívejte a muchlujte 🙂 Děkujeme také za super tipy, u nás jsou právě obě babičky hodně rozmazlovací a moc si říct nedají :-/ takže tohle na ně určitě vyzkouším. Mladší Anička by byla nadšená, jak z balonu, tak z knížek. U starší Julinky by každopádně zabodoval sliz a já bych byla šťastná za super kartáčky. Třeba by Anička konečně přišla čištění zoubků na chuť, protože zatím je to teda jeden velký boj. Takže díky, už mám zase pár věcí v košíku, a to jsem si říkala, že už do Vánoc nic objednávat nebudu, ale tady udělám ráda výjimku. Přejeme krásné svátky a kdyby to náhodou vyšlo, tak holky by braly Růženku 🙂

 • Veronika Mlejnková 10.12.2018 at 22:57

  Nejlepší je asi balíček se sonickym kartáček 🙂 a pro Matyaska určitě duplo hasiči 🙂

 • Hanka 10.12.2018 at 23:01

  Sada sonického kartáčku pro děti, japonské zubní pasty a kreativní sady RE-CYCLE ME
  lego hasičák

 • Nikol 10.12.2018 at 23:02

  Dekuju za tip na kondicioner, dcerka ma dlouhe kudrnate vlasy a cesani je teda boj,nastesti uz jsme vychytaly system iplachovani vlasu s rucnikem pres oblicej a heslem pauzicka😂 a z lega bysme vybraly ruzenku,kdyz mame tes princeznovske obdobi

 • Maru Formánková 10.12.2018 at 23:02

  Balíčky pro předškoláky se slizem jsou nejlepší :)) Lego určitě Šípková Růženka. 🙂

 • Jana 10.12.2018 at 23:03

  Balíček pro předškolačku je teď u nás aktuální a proto nejlepší 🙂 Ale Lego by putovalo k mladšímu synovi, takže bych vybrala hasiče 🙂

 • Michala 10.12.2018 at 23:03

  U nás by určitě uspěl balíček pro batole s knížkami a Duplo hasičák! Děkujeme za krásné tipy a přejeme krásné Vánoce!

 • Tereza Spirhanzlova 10.12.2018 at 23:03

  Balíček se mi líbí ten pro předškoláka (sliz doma zatím nemáme :D). Lego bych si vybrala Růženku, protože hasice už máme 🙂

 • Marcela 10.12.2018 at 23:05

  Balíček pro holčičku s míčem. A hasičské duplo auto máme dokonce v dopisu Ježíškovi, takže hasičské auto, prosim

 • Tereza 10.12.2018 at 23:05

  Vánoční balíček pro předškoláka a Hasičský vůz 🙂

 • Petra 10.12.2018 at 23:09

  Balíček se sonickým kartáčkem je super https://www.profimed.cz/vanocni-balicek-se-sonickym-kartackem-foreo-pro-skolacky-p64153
  Libilo by se nám Lego Hasiči

 • Katka 10.12.2018 at 23:09

  Hezký večer, z balíčků bych vybrala ten s míčkem pro kluky a z lega rozhodně hasiče…Ty u nás teď frčí,větu “hasiči se oblíkaj, pojedou”,slyším x krát za den 🙂

 • Simona Šenkýřová 10.12.2018 at 23:11

  ToP 😍 https://www.profimed.cz/vanocni-balicek-se-sonickym-kartackem-foreo-pro-skolacky-p64153 🍀 a lego bych vybrala Hasičské auto pro našeho kloučka 💝👶🚒

 • Jana Habaskova 10.12.2018 at 23:12

  Mě se moc líbí balíčky pro batolata a moc bychom chtěli vyhrát Šípkovou Růženku

 • Bohdana Pejchalová 10.12.2018 at 23:12

  Balíček pro batole i predskolakaby se siknul:) a lego dcerce by sel ibilo ruzove,ale s hasicakem by si vyhrala tez:)

 • Tereza Hozáková 10.12.2018 at 23:14

  Vánoční balíček se sonickým kartáčkem Foreo pro školáky….. Je naprostá pecka
  😍💟

 • Martina Leontýnka Amalka 10.12.2018 at 23:17

  Leontýnku čištění tak strasne nebavi (furt musíme připomínat,dostat ji ke kartáčku je nadlidský výkon ) vždy zabere nějaký super kartacek a teda určite výběrem kartacek Kočku.Amálku zase čištění tak moc baví ze kdykoliv sme v koupelně tak si tech 8 zubů musí procistit 🙂 takže kartacek na zoubky pod stromečkem pro ni bude top dárek 😀 😍 Lego Šipkova Růženka by se holkám určite líbilo.🌹

 • Karolína Dvořáčková 10.12.2018 at 23:17

  Nejzajímavější je Balíček se sonickým kartáčkem pro školáky.
  Vyhrát bychom si přáli Růženku 🍀

 • Iveta 10.12.2018 at 23:18

  Krásný svátek Julince přejeme ❤ to sladké je opravdu mor, hlavně před vánoci se to valí ze všech stran. Každá teta nebo babička chce udělat radost a já jen přemýšlím jak to zaonačit aby si na to nevzpomněli. Sladké je hrozné lákadlo,bohužel i pro mě. S tim sonickym kartáčkem jste mě překvapila,chtěla jsem kupovat zatím obyčejný elektrický pro mladší 3letou aby ji to víc bavilo. Tak zas hurá do čtení proč nee . Z balíčků určitě ten se slizem pro holku a z lega určitě Růženku ❤

 • Denisa 10.12.2018 at 23:21

  Libi se mi balicek se sonickym kartackem, jelikoz zubarka nesmirne apeluje na elektricke zubni kartacky, jen netusim, zda li je to to prave pro 3 lete dite. Libi se mi o fik 😉 Z lega vede hasicske auto!

 • Aneta 10.12.2018 at 23:25

  Balicek se sonickym kartackem pro skolaka. A lego bychom si prali hasice 😉

 • Eva 10.12.2018 at 23:27

  Líbí se mi vánoční balíček pro předškoláka a celkově ten nápad na dárek 🙂 A z Lega bych vybrala hasičský vůz.

 • Lucie 10.12.2018 at 23:36

  Zaujal mě balíček pro školáky. Lego by se nám.moc líbilo s Růženkou.

 • Lenka K. 10.12.2018 at 23:38

  Mě se nejvíc líbí ty držáky na kartáčky, asi nějaké pořídím. Takže balíček pro předškolačku je top. A Lego samozřejmě holčičí s Růženkou.

 • Lenka B. 10.12.2018 at 23:42

  Pro nas je zatim nejvhodnejsi balicek pro batole s knizkami pro chlapce. Zlega bych vybrala hasicsky vuz.

 • Alena H. 10.12.2018 at 23:45

  FOREO ISSA mini Mango Tango sonický kartáček hodilo by se pro mladší dcerku a přála bych si pro ně Hasičský vůz.

 • Lucie 10.12.2018 at 23:52

  Líbí se mi balíček – TePe s večerníčkem. Z lega vede u nás princezna luciekucerov@gmail.com

 • Jana 10.12.2018 at 23:54

  Líbí se mi balíček pro předškolačku. Z lega by se nám líbil hasičský vůz, všechny holky fandí hasičům 😉

 • Hana 11.12.2018 at 0:06

  Vánoční balíček se sonickým kartáčkem Foreo pro školáčky a Lego Pohádka o Šípkové Růžence.

 • Monika.Ch 11.12.2018 at 0:07

  Jůlince všechno nejlepší 🙂 Líbí se mi balíček pro předškoláka holčičku. Nebo ten se sonickým kartáčkem pro kluka.
  Lego Šípková Růženka by určitě udělalo radost 🙂

 • Klára Zindulková 11.12.2018 at 0:10

  Krásný je balíček pro batolecí holčičku s knížkami 🙂 A Duplo bych vybrala Růženku 🙂

 • Jana Herrmannova 11.12.2018 at 0:10

  Balicek s knizkami pro batole – kluka.
  Vybrali bychom lego hasicske auto, to by pod stromeckem nemelo konkurenci 🙂

 • Marta 11.12.2018 at 0:10

  Nejlepsi jsou TePe pohadkove kartacky a k nim zvireci drzak, a nejvetsi radost by udelalo duplo hasicske auto :).

 • Veronika 11.12.2018 at 0:12

  Libi se mi nejvic sonicky kartacek a pro meho hasice jednoznacne hasice 😀

 • Efcza Lexa 11.12.2018 at 0:39

  Míšo, zajímavý je chlapecký sonický kartáček. A najít Šípkovou Růženku by nadchlo dceru. Byla by unešená..

 • Dita 11.12.2018 at 0:41

  Dobrý večer, nedávno jsem se v MS účastnila diskuze ohledně správného čištění zubů. Krom klasické krouživé metody, která má být k čištění nejúčinější pan doktor odkývl i sonické kartáčky. A ten se mi líbí i v této sadě pro holčičky a z lega určitě Šípková Růženka.

 • Martina 11.12.2018 at 0:42

  Líbí se mi balíček pro školačky s večerníčkovým kartáčkem. A Lego hasiči. Díky!

 • Martina 11.12.2018 at 0:43

  Balíček pro holčičku batole a manikúra zebra a myška 😉 a lego Šípková Růženka 😉

 • Michaela 11.12.2018 at 0:51

  Mna paci vianocny balicek so sonickou kefkou Fare a hasicske duplo ore chalanov 🙂

 • Marie Smáková 11.12.2018 at 0:55

  Předškolácký balíček se slizem, ten ještě nemáme:-) A jednoznačně lego s hasičským autem:-))

 • Gabi 11.12.2018 at 1:05

  Tak nám se líbí balíček pro předškoláky holčičí a lego šípková Růženka, i když naše holky berou i hasiče.
  Naše babičky byly celkem rozumné, ale teď se mi to u tchýně začíná kazit, a vím, že bych měla, ale už je mi hloupé a trapné (jinak je skvělá), jí to znovu vysvětlovat. Vím že chce udělat holkám radost a u starší se mi dařilo do 3 let bez sladkostí, vůbec nic jsme nesladili, jen ovocem, občas medem (myslím ale jídlo, ne čaj), proto nechápu, jak najednou došlo k tomu, že je v pořádku, aby mladší od 2 let, mohla mít skoro to co starší, které já sama bych to nikdy nedala, takže se u nás ve skříni hromadí sladkosti, které holkám nechci dát, ale vyhodit je mi to líto (přece jen je to plýtvání). U nás jsou nakonec největší problém dědečci, hlavně tchán, který mi je občas přikrmoval tím, co nedostávaly, když myslel, že se nedívám a teď už to ani neřeší a dává jim to přede mnou. Tak je mi opravdu líto, když naše holky najednou po víkendu s babičkou a dědou chodí a škemrají čokoládou a cukroví… Asi musí taky nastoupit vysvětlování, hlavně starší je na to snad chytrá dost, takže děkuju moc za tip!

 • Michaela 11.12.2018 at 1:45

  Jelikoz patrime mezi batolatka, tak za nas rozhodne vanocni balicek pro batolsta s knizeckama pro chlapecka. Knizek totiz neni nikdy dost. Nebo ten sonicky kartacek. Takze za nas prosim Lego duplo hasicarnu 🙂

 • Pavla FJ 11.12.2018 at 1:50

  Vánoční balíček s knížkou pro holčičku a pak asi hasičské auto 🙂 ať má každý něco

 • Veronika Hejlová 11.12.2018 at 2:07

  Nejvíc se mi líbí balicek pro predskolaka holčičku;)
  A je tezky vybrat když je doma kluk i holky.Ale zámek pro Růženka by sklidil velký uspech😊

 • Jaroslava Rychtecká 11.12.2018 at 2:33

  Vybrala bych Vánoční balicek s knizkami pro batole (kluk) a z Lega bych naopak potěšila starší dcerku princeznou 😊

 • Martina 11.12.2018 at 4:12

  Ahoj Míšo. Z profi medu bych vzala pro mimi balíček s balónem. Ačkoliv jsem fanda Curaproxovych kartáčků, tak proc nezkusit tento. A z lega urcite Šípkovou 😁

 • Bára 11.12.2018 at 5:22

  Líbí se mi FOREO ISSA mikro Sunflower Yellow dětský sonický kartáček, ten by brala i naše tříleťačka. Lego se nám líbí Šípková Růženka

 • Veronika Budínská 11.12.2018 at 5:23

  Nám by se líbil balíček se sonickým kartáček pro kluky. A lego hasičské auto. 😊

 • Terka 11.12.2018 at 5:33

  Krásné jsou balíčky pro batolata a vybrala bych hasiče.
  U nás je to stejné, babička si dá říct jednorázově, ale po dvou týdnech abych říkala znova a nebaví mě a je mi blbé to pořád dokola opakovat.

 • Hana Lorencová 11.12.2018 at 5:41

  Julince vše nejlepší! Líbí se mi balíček pro batolata s knížkou. A pro naši princeznu bych vybrala Růženku.

 • Iva 11.12.2018 at 5:42

  Mame doma ruzove batole, tak nas nejvic zaujala ruzova sada pro batole a Ruza.

 • Katka 11.12.2018 at 5:46

  Nejlepší by byl balicek pro predskolaka holčičku a balicek pri batole chlapecka s knížkou. A vybrali jsme sipkovou ruzenku 🙂

 • Dominika 11.12.2018 at 5:50

  Libi se balicek se sonickym kartackem. Syn ho uz ma, ale dceri ho uz budeme muset taky koupit. Radi by jsme soutezili o lego se sipkovou ruzenkou. Moc dekujeme za krasne inspirace, ikdyz mnohdy je diky tomu ma penezenka prazdna 😂.

 • Lenka 11.12.2018 at 5:53

  Libi se mi dady pro batolata a lego Sipkova Ruzenka.
  D babickama je to nekdy tezke, kdyz chteji rozmazlovat. Jsem rada, ze i u nas celkem respektuji nase prani, i kdy, nekdy ta tendence rozmazlit vyhraje.

 • Jitka 11.12.2018 at 6:04

  Za nas urcite kartacky Tepe. Pouzivam pro obe deti. A zubni pasta Buccotherm. Pro mladsiho syna by bylo uzasne hasicske auto.

 • Hanka 11.12.2018 at 6:06

  Zubní kartáčky 😀 Duplo hasiči

 • Iveta 11.12.2018 at 6:11

  Líbí se mi vánoční balíček pro školáky se slizem a lego hasičský vůz. ☺

 • Hanka 11.12.2018 at 6:21

  Máme sadu tepe kartičky a ani jsem nevěděla, ze dělají vecernickove! Tak příští nákup to musím omrknout, to výšce Em libilo! Balíčky super napad!👍🏻👍 ač mám 3 holky tak bych brala lego hasice😉

 • Petra Hadac 11.12.2018 at 6:36

  Tak u nas by vyhral klucici balicek se slizem pro predskolacka. A duplo je naopak jasne holcici, Ruzenka. 😊

 • TerEliBilecek 11.12.2018 at 6:38

  Dekujeme za slevu,urcite vyuzijeme:))) my to mame se sladkostna hodne podobne, ale Ada je teed po dvou Atb a ma neutuchajici chut na sladké, potajnu ujida medik:)) moc bych si pro ni přála palac sesipkovou Ruzenkou, urcite by ji vycaroval velky usmev na dlouhou dobu dopredu:))

 • Zuzana 11.12.2018 at 6:43

  Najviac ma oslovil Foreo kartacek. A lego s Ruzenkou je nadhera ❤️

 • Jana Panáčková 11.12.2018 at 6:57

  No já určitě dozásobím balením kartáčků Tepe s obrázkama 3+1, těch máme velkou spotřebu… taky mě zaujala pasta Gum monsters, tak vyzkoušíme. A jinak duplo šípková růženka by bylo pod stromečkem úplná pecka!

 • Monika Plonková 11.12.2018 at 7:08

  Nejvíce se mi líbí balíček se sonickym kartáčkem a lego Šípková Růženka

 • Barbora Liskayová 11.12.2018 at 7:08

  Mne osobne sa páčia balíčky so sonickým kartáčkem, zato moju slečnu by potešilo viac to lego šípková Ruženka 🙂

 • MaGa 11.12.2018 at 7:18

  Balíček so sonickou kefkou pre školáka a hasičské auto.

 • Kamča Bobková 11.12.2018 at 7:28

  Moc se nám líbí vánoční balíček s knížkami – chlapeček 🙂 a lego hasičský vůz 😍

 • Michaela Gajdorusová 11.12.2018 at 7:33

  Líbí se mi balíček se sonickým kartáčkem. Syn miluje hasiče, takže Lego duplo hasičské vozidlo by byla jasná volba .

 • Ivona 11.12.2018 at 7:34

  Nejvíc se nám líbí vánoční balíček se sonickým kartáčkem Foreo pro školáčky pro starší a hasičské Duplo pro menšího 🙂

 • Sylva Pikulova 11.12.2018 at 7:46

  Líbí se mi balíček se sonickym kartackem. Kego bych vybrala Sipkovou Růženku.

 • Lucie Zimová 11.12.2018 at 7:48

  Hezký den, líbí se mi balíček pro předškoláky a balíček pro batolata s knížkou. A i když pro holčičku, tak jedině Duplo hasiči 🙂

 • Veronika Lencová 11.12.2018 at 7:53

  Líbí se mi ten sonický, ale je až od pěti, takže bych kupovala set pro predskolaka klučičí 🙂 a lego duplo hasiče 😀
  A s tím ovocem mi to připomnělo jak jsem teď koupila synovi kokos, který si dlouho přál (kvůli Jake a piráti), ale bohužel jist ho nechtěl a s tím jak holky vedete a povídate si s nimi o tom co jim které jídlo dá a hlavně jak tomu rozumí, je to úžasný!

 • Eliška Hrubá 11.12.2018 at 7:56

  líbí se mi balíček se sonickým kartáčkem a vyhrát bychom chtěli hasičáka 🙂

 • Tereza 11.12.2018 at 7:56

  Balíčky vypadají krásně. I přesto, že už je to mimo naši věkovou kategorii, tak se mi nejvíc líbí batolecí s míčkem. A jelikož se u nás prolínají holčičí a klučičí svět, tak lego by potěšilo oboje, oba dva 🙂

 • Adela Vozdecka 11.12.2018 at 8:01

  Vanocni balicek s micem pro batolatka. Lego Sipkova Ruzenka 🙂

 • Veronika 11.12.2018 at 8:02

  Mě se moc líbí balíček se slizem a jsem si jistá že by u nás měl úspěch, tuhle hračku zatím neznáme 😀 a syn by určitě sahal po hasicaku, miluje je 🙂

 • Marie 11.12.2018 at 8:06

  Líbí se mi sady pro předškoláky s penálem, lego bychom rádi šípkovou Růženku.

 • Zuzka 11.12.2018 at 8:24

  Vánoční balíček se sonickým kartáčkem je super! A za nás Lego Duplo Hasičský vůz 🙂

 • Lenka 11.12.2018 at 8:27

  Nejvíce se mi líbí vánoční balíčky pro předškoláky se slizem. Děti ho milují. A synovi by udělalo radost Duplo hasiči. Jinak článek je moc pěkný, děkuji za tip.

 • Petra 11.12.2018 at 8:35

  Me se libi batoleci sada s knizkou 🙂 A i kdyz msm devce, vybrala bych hasice 🙂

 • Lucie Serbousková 11.12.2018 at 8:35

  Pěkný den přeji a opožděně Julince vše nejlepší k svátku 😊 opět pěkný článek. Z výběru na profimed je super, že jsou jak již hotové balíčky pro všechny věkové kategorie, tak i možnost si vybrat sám… A pak jasně i sleva. Co si budeme povídat, ta se hodí vždy. V případě výhry bych zvolila Šípkovou Růženku. Lucka

 • Katerina 11.12.2018 at 8:42

  Za me urcite balicek se sonickym kartackem 🙂 A lego? Jelikoz mame holcicku, tak Sipkova Ruzenka 🙂

 • Iva Pelikanova 11.12.2018 at 8:44

  Super je balicek pro batole s míčkem či knizkou holcicka❤️❤️❤️Lego se nám libi hasicske auto❤️

 • Klára Tošovská 11.12.2018 at 8:44

  https://www.profimed.cz/vanocni-balicek-pro-predskolaka-chlapec-p64160 Tahle sada je moc pěkná pro našeho prostředního chlapíka a protože i přestože mám kluky doma 3, tak z Dupla Hasiči, i když by se jim líbila i Růženka a hodně 🙂

 • Lenka Richterová 11.12.2018 at 8:48

  Líbí se mi klučičí balíček pro batole a rádi bychom vyhráli Duplo Hasičský vůz. Julince přejeme krásný svátek 🙂

 • Pavlína Martinů 11.12.2018 at 8:53

  Balíček s knížkou je super. Ale hlavně se mi to líbí jako tip pro babičky, pořád něco vymýšlí na mikuláše, tohle by se mi líbilo. Duplo s Růženkou.

 • Janka 11.12.2018 at 8:56

  Jůlince vše nejlepší i od nás! my bychom brali balíček s knížami pro batole kluk a lego šípkovou růženku 😀

 • Andrea 11.12.2018 at 9:01

  Vánoční balíček pro předškoláka. Z lega bychom si vybrali Hasičský vůz 🙂

 • Vendula Janků 11.12.2018 at 9:14

  Jsou tam moc krásné věci vybrala bych třeba tuhle kreativní sadu https://www.profimed.cz/kreativni-sada-re-cycle-me-hudebni-nastroje-p64195 a radost by nám udělalo Lego šípková Růženka

 • Veronika 11.12.2018 at 9:14

  V8noční balíček s penálem pro kluky 🙂 a z duplaby se nám líbila Růža, ale hasiči by byli taky fajn.

 • Haňulka Salátová 11.12.2018 at 9:14

  Vánoční balíček s knížkami pro batolata pro chlapečky, Lego bychom si vybrali hasičský vůz. Naštěstí babička kupuje hlavně ovoce, křupky bez cukru, různé kaše, kvalitní hořkou čokoládu a když už tak zdravější verzi lízátka a málem bych zapomněla na kapsičky 100% bez cukru. Když někdo doveze něco, co nechci dát, řeknu Julince, ať si řekne o kapsičky, když je sama chce, ale místo nich dostane sladkosti. Můj tatínek (dětí dědeček) to dělá také dobře, dá dětem peníze a mám jim za to něco koupit. Mnohem lepší než když cukrovinky házím do koše. A dětí tatínek občas zlobí, že nějakou sladkou hloupost koupí, ale většinou si to musí sníst sám 😁😁

 • Jana Dudová 11.12.2018 at 9:19

  Balíček pro předškolačku se slizem vypadá super a lego s Růžou jednoznačně vede na plné čáře😊

 • Martina Kulíková 11.12.2018 at 9:21
 • Edita B. 11.12.2018 at 9:26

  Ahoj mě se líbí – Vánoční balíček s kartáčkem Fík pro školáky a lego princezny.
  Profimed mám ráda tam při každé objednavce přivírám oči ať se nemusím koukat na tu sumu na konci :).
  Co se týká jidla gratuluji Ti, že to tak zvládáš. Naše děti ač jsou vychovávané na ovoci a zelenině tak to doma nejí.
  Naštěstí na zahradě ano (a ve škole údajně taky).
  Takže v létě pěstujeme velké množství ovoce a zeleniny a když je vypustim “se napást” na zahradu tak ve velkém snědí co najdou . Jahody, maliny, ostružiny,mrkev, okurky, rajčata, jablka, hrášek, papriky, mochyně mladší pojí i cibulky.
  Ale jakmile vemu to samé ovoce / zeleninu domu a dám jim to k večeři/ obědu… nebo jen tak do misky tak se nám toho ani nedotknou.
  Takže mi budem muset zahradnicit i kdybychom už nechtěli 🙂

 • Lucie 11.12.2018 at 9:34

  Moc hezký článek 🙂
  Líbí se mi Vánoční balíček se sonickým kartáčkem Foreo pro školačky a z lega asi to hasičské auto pro syna.

 • Daniela Mašková 11.12.2018 at 9:35

  Vybrala bych balíček s knížkami pro holčičku batole a lego určitě Růženku 🙂

 • Katka 11.12.2018 at 9:38

  Nejvic by se nam libil balicek pro predskolacku… a samozrejme lego s Ruzenkou 🙂

 • Michaela 11.12.2018 at 9:43

  Líbí se mi balíček se sonickym kartackem Foreo. Z lega bych vybrala hasicske auto.

 • Nikola Šimková 11.12.2018 at 9:48

  Dobrý den, z nabídky profimedu mě nejvíce zaujaly recyklační sady na výrobu všeho možného 🙂
  a v případě výhry bych z lega vybrala Růženku.

  Pěkný den, Nikola

 • Alena 11.12.2018 at 9:49

  Líbí se mi balíček s kartáčkem s Fíkem, Fík je u nás oblíbený… Lego bych vybrala hasiče, pro syna až trošku povyroste, protože dcerka na lego moc není a vedou u ní jiné hračky. Moc se mi líbí, jak doma vysvětlujete, co které jídlo dává tělu, to se budu určitě inspirovat. Sladkosti se snažíme omezovat a celkem se nám to i daří 🙂

 • Zdenka 11.12.2018 at 9:57

  Se sladkostmi je boj všude. Mě třeba nedávno zamrzelo, že syn dostal v ordinaci za odměnu bonbon, že to pěkně zvládl. Jenže on ani nevěděl, že ho může dostat a měl radost i bez něho, nebylo třeba dávat sladkou odměnu. Na další návštěvě už bonbíčko vyžadoval 🙁 Jinak u nás by se hodil klučičí balíček pro batolata. A z lega pro kluky určitě hasiči.

 • Marie 11.12.2018 at 9:57

  Moc se mi líbí balíček se sonickym kartáčkem a lego hasiči.

 • Hanka 11.12.2018 at 9:58

  Nejvíc se mi líbí ten balíček pro předškolačku. A lego jednoznačně hasičský vůz, protože ten je prostě boží!

 • Barbora H. 11.12.2018 at 10:01

  Vanocni balicek pro skolaka je super. A z lega Hasiciiii.

 • Jana Seidlová 11.12.2018 at 10:10

  U nás by prošel jak balíček pro předškoláka, tak pro batole – oboje kluk. A u lega jasná volba – hasiči.

 • Tereza Čechová 11.12.2018 at 10:27

  Mám doma už dva větší kluky,takže mě zaujal balíček pro školáka a lego,by se zas líbilo tomu nejmenšímu,takže určitě hasičský vůz 🙂 jinak Julince dodatečně všechno nejlepší 🙂

 • Martina 11.12.2018 at 10:28

  Za mna su skolackove balicky topka❤ avybrala by som.si lego hasici.pekny den

 • Barbora Folkova 11.12.2018 at 10:30

  Určitě bych vybrala nějaký z kartáčků TePe, které taky používáme a zauhala mě kosmetika Vivaiodays, kterou neznám, tak možná si sestavím balíček vlastní 😉. Lego určitě s hasičákem, to by zabodovalo.

 • Alena Trechová 11.12.2018 at 10:31

  Balíčky jsou všechny super, pro nás jsou aktuální ty pro předškoláka a pro batolata. Hasiče dostal loni starší syn v Vánocům, tak raději Růženku pro mladší dcerku. Ale ani další hasiči by nevadili – mladší syn je miluje. U nás není lega nikdy dost 🙂

 • Libka 11.12.2018 at 10:31

  Za mne vyhrává Vánoční balíček se sonickým kartáčkem pro školačky.
  Lego bych si vybrala hasiče.

 • Katka 11.12.2018 at 10:31

  Balíček pro předškolačku a rozhodně hasičák, když už je tatínek hasič 😀
  Jinak sladkostem se snažíme vyhývat, i když občas nějakou tu sušenku dostanou, ale naštěstí máme rozumné babičky. Jedna to odsouhlasila hned a ta druhá to pochopila časem – když nosila ročnímu dítěti kočičí jazýčky, tak jsem vždycky poděkovala a snědla sama 😀 Dneska rozdává jablka, rajčata a šunku 😉

 • Andrea Mertová 11.12.2018 at 10:33

  Tak mne by se libil balicek pro batole s knizkou pro holcicku a lego sipkova ruzenka. Klucicich veci mame az az, tak ja na rade dcera 🙂

 • Hanka Kju 11.12.2018 at 10:44

  určitě bych vybrala dárek pro školáka se sonickým kartáčkem pro staršího syna 😉
  a z lega zase šípkovou růženku pro malou dcerku

  krásný článek 😉
  haanyy@seznam.cz

 • Jana 11.12.2018 at 10:50

  Dobrý den, pro nás by byl ideální holčičí balíček pro předškolačku a lego Šípková Růženka je taky super .-)

 • Andrea Petrová 11.12.2018 at 10:54

  Vánoční balíček se sonickým kartáčkem pro školačky vypadá hodně lákavě a vybrala bych Lego Hasičský vůz

 • Bára 11.12.2018 at 10:55

  Balíček s knížkama pro kluka. A kdyby se štěstí usmálo, tak Růženku😇. Případně potěší i tip kde ji ještě jde sehnat 😇. Neteřinka by měla radost…

 • Eva Hrubu 11.12.2018 at 11:02

  hezky sestavené. Mě se nejvic líbí pro předškoláky kluk. Vyhráli bysme rádi lego hasiče. Děkujeme 🙂
  PS všechno nejlepší kočičce k svátku
  PS2 nikdy tu dole nemám vyplněný email, několikrát jsem se vyplňovala na odběr novinek a prostě nechodí ani do spamu nikam
  Evicka-beruska@seznam.cz

 • Petra 11.12.2018 at 11:26

  Balíček pro předškoláky nebo batolata by u nás našel své místo a z lega aktuálně asi Šípková Růženka by udělala holkám větší radost.

 • Lucie Lipanská 11.12.2018 at 11:53

  Nejvíce by k mám seděl balíček pro batolata s knihami. A z dupla bychom si vybraly hasičské auto. Vše něj Julince!

 • Veronika Vilímová 11.12.2018 at 11:54

  Z balíčků mi přijde nejlepší ten se sonickym kartáčkem pro školačky. A lego určitě Šípková Růženka, princezny u nás frčí. V adventním kalendáři mají holky Lociku a Ariel, takže Růženka by se hodila do sbírky 😉

 • Jana Mücková 11.12.2018 at 12:02

  Líbí se mi balíček pro batole s knížkou, modrý. A hasičské lego!

 • Paya 11.12.2018 at 12:06

  Balicek pro batole je jasna volba a lego hasici by se taky hodilo.

 • diona.ea 11.12.2018 at 12:12

  Podle mě je nejlepší sada se sonickým kartáčkem, pro nás teda ještě věkově úplně mimo, ale moc se mi líbí. Pokud by se poštěstilo, tak lego Šípková Růženka.

 • Romana Bečvová 11.12.2018 at 12:12

  Vanocni balicek s knizkou pro batole.
  Vyhrat bych pripadne chtela hasicske auto

 • Míša 11.12.2018 at 12:14

  Moc by se mi líbil sonický kartáček pro syna. Lego bych chtěla naopak pro dceru, takže Růžu 🙂

  • Eliška Gřešková 11.12.2018 at 14:44

   Krásný den Míšo, taky máme problém s babickama,ale také s tetickama. Mrzí mě,že si o nás myslí,že naším dětem nic nedoprejeme. Nejhorší je,že když občas od nich něco dostanou,tak pak jim akorát uškodí,páč je bolí bříško,nebo mají nějakou reakci. Já jim ráda dám čokoládu, ale vybírám jakou. Hodně čtu ,co je na obale napsáno.
   Líbí se mi moc balíček pro předškoláka-chlapec a určitě hasičské auto

 • Eliška Dadáková 11.12.2018 at 12:52

  Balíček s knizkou se mi libi nejvíce. Mam dva kluky, takze lego hasiče 😀

 • Michaela 11.12.2018 at 12:57

  Libil by se nam sonicky kartacek pro kluky 🙂 a jednoznacne Hasici 🙂

 • Jitka 11.12.2018 at 13:01

  My jedeme v Curaprox kartaccich a Tepe mame jen jako jednosvazkove, takze bych rada vyzkusila ten detsky balicek 3+1 tepe kartacku a zaujala me i gelova pasta pro deti od 2 dvou (my stale mame elmex:-)), takze super zmena by to byla. Lego pro syna urcite hasicske.

 • Katerina Kmecova 11.12.2018 at 13:06

  Nejvice se mi libi balicek se sonickym kartacek, i kdyz na nej mame jeste cas. A lego bych vybrala hasicske 🙂

 • Hanka 11.12.2018 at 13:10

  Mě velmi zaujal ten sonický kartáček, ale máme na něj ještě čas…
  Kdybych vyhrála, ráda bych hasičák, to by bylo radosti:))

 • Zuzana 11.12.2018 at 13:14

  Vybrala bych balíček pro školačku a pro našeho autofila lego hasiče. 🙂

 • Eva M. 11.12.2018 at 13:18

  Balíček pro školáky je super. A vybrali bychom hasičské auto. Krásný adventní čas!

 • Marcela 11.12.2018 at 13:25

  Moc se mi líbí balíčky pro batolata – využiji holčičí pro neteř 🙂 . Lego bychom vybrali holčičí, takže Růžu 🙂

 • Sabina 11.12.2018 at 13:30

  Mě se nejvíce líbí Vánoční balíček se sonickým kartáčkem.
  Lego bych pro moje holky chtěla se šípkovou růženkou 🙂

 • Bara 11.12.2018 at 13:31

  Balíček pro batole kluka s knížkami a hasičské lego. 😉

 • Pavla 11.12.2018 at 13:38

  Balíček se sonickym kartáčkem vypadá určitě nejlíp 😉
  A chtěla bych Duplo Hasiči 😊

 • Katerina 11.12.2018 at 13:38

  Bezva by byl balicek pro batole s micem (kluk) a lego s Ruzenkou 🌹. Diky 💝

 • Kača M 11.12.2018 at 13:47
 • Nikol 11.12.2018 at 13:48

  Vanocni balicek s knizkou pro batole-chlapec a v pripade vyhry Lego Duplo-hasicske auto

 • Jana 11.12.2018 at 13:53

  Líbí se mi balíček pro holky se sonickým kartáčkem. A také by se mi líbilo Lego duplo hasičský vůz;)

 • Jana 11.12.2018 at 14:15

  No tak uzasne jsou vsechny balicky, ale k detem by se momentalne hodim balicek se slizem pro predskolaky, a z lega by jsem vybrala hasice, vyhrala by si s nima totimz krom syna i ma dcera, ktera ted obdivuje hasice 😉

 • Simona 11.12.2018 at 14:19

  Nejvíc se mi líbí balíček pro předškoláky se slizem. Z Lega bychom brali Růženku.

 • Ella Nová 11.12.2018 at 14:38

  Balicek pro predskolaka – kluka je skvely 🙂 a hasici jsou u nas velka laska 🙂 dekuji za dalsi tipy a preji krasny advent bez nemoci

 • Tereza 11.12.2018 at 14:48

  Ja bojuji stale a kupodivu babicka je na moji strane, ale deda ne…a to babicka rika,ze vypada jako nejvetsi lakomec,kdyz deda chce dat sladkost a babi zakaze…je to velky boj…zatim jsme to vyresili tak,ze 🍭🍬🍫nejsou v dohledu a nelakaji maleho,protoze ten moc dobre vi,ze ja nedam,babi neda, tati neda, ale ten deda, ten prece da …balicek pro batole kluk by byl urcite pro nas vhodny. Synovi cistim zuby detskym kartackek, ale jak vidi cistit si zuby tatu s el.kartackem, tak nemam sanci. Lego duplo preferujeme 🚒

 • Veronika 11.12.2018 at 14:53

  Balíček se sonickym kartackem je supr.
  Lego duplo hasičský vuz. Díky

 • Martina 11.12.2018 at 14:57

  To je těžké, se třemi dětmi různého věku… vybrat nej balíček 🙂 Ale asi bych vybrala balíček pro batole s knížkami. A lego hasičský vůz 🙂

 • Martina 11.12.2018 at 15:04

  Balicek pro batole- chlapec a od Lega Sipkova Ruzenka 🙂

  Aktualne doma dost resime cisteni a zvazujeme sonicke kartacky Philips, tak asi slevu vyuzijeme i pro nas 🙂

 • Soňa 11.12.2018 at 15:14

  Jelikož nám u nejstaršího už táhne na 6 let, oslovil mě ten balíček pro školáky. A u toho mladšího by jasně vyhrál hasičský vůz!

 • Lucka 11.12.2018 at 15:14

  Mně se nejvíc líbí ten balíček se sonickým kartáčkem pro chlapečky, a z Lego Duplo jednoznačně hasičský vůz 🙂

 • Alžběta 11.12.2018 at 15:16

  Pekne balicky 🙂 zaujal me tepe kartacek s maxipsem Fikem- ten by u dcerky bodoval! Duplo bych si vybrala hasicsky vuz.

 • Hana Procházková 11.12.2018 at 15:23

  Míšo, už dlouho tápu v kartáčcích na zuby. Vystřídala jsem jich hodně. Od úplně nejlevnějších, přes bambusové az po ty doporučované MDDr. Takže klidně vyzkouším i tyto.

 • Daniela 11.12.2018 at 15:40

  Pro nás je ideální balíček pro batole s knížkou – chlapeček a chtěli bychom vyhrát lego hasičské auto 😉

 • Jiřina 11.12.2018 at 15:50

  Vybrala bych vánoční balíček s míčkem pro holčičku a pak holčičí lego se Šípkovou Růženkou 🙂

 • Jiřka 11.12.2018 at 16:20

  Z kartáčků a balíčků bohužel nic, u nás projde jedině kartáček Curakid. Bezoplachový kondicionér ale vypadá dobře!
  Je skvělé, jak se Vám podařilo dohodnout s babičkami. Máme ke sladkostem podobný přístup, i když ne tak striktní 🙂 Jedna babička nás respektuje a malou rozmazluje jejím oblíbeným ovocem a rajčaty. Druhá je ale přesný opak, kupuje plyšáky, nacpává ji sladkostmi všeho druhu, vysedává s ní u YouTube a celkově cokoli si nepřejeme, ona dovolí, prý aby jí tu naši bezcitnost vynahradila. Překvapivě to nefunguje a malá má raději první babičku, tu, která
  jí “nic nedopřeje”, jenom s ní chodí ven a objevuje svět…
  V případě výhry by se líbilo hasičské lego.

 • Michaela 11.12.2018 at 16:32

  Libi se nam balicek pro predskolaky holcicka protoze jednu predakolacku mame doma 🙂 a jasne ze ruža 😂😍

 • Karolina 11.12.2018 at 16:36

  Mě se líbí balíček pro předškoláka a lego Hasičské auto.

 • Luciik 11.12.2018 at 16:43

  Mě tedy nejvíc zaujal Vánoční balíček pro předškoláky- chlapec protože jednoho takového předškoláka máme doma.
  Lego Duplo naší kluci milují a chtěla bych Hasiče 🍀
  Děkuji za inspiraci 💗

 • Martina P 11.12.2018 at 16:50

  Kartáčky TePe s oblibou kupujeme, takže balíček kartáčků by potěšil, stejně jako Lego Šípková Růženka.

 • Marcela Jonáková 11.12.2018 at 16:54

  Balíček se sonickým kartáčkem pro holky a lego duplo a princeznou.

 • Oznam 11.12.2018 at 17:12

  Ty kartáčky pro batolata vypadají super. Brala bych balíček s knihou pro batole a lego hasiči, i když máme holčičku.

 • Eva Vidlakova 11.12.2018 at 17:34

  Dobrý den, nám by se hodil holcici balíček pro predskolacku a lego Sipkova Ruzenka

 • Adéla Šimková 11.12.2018 at 17:49

  Potěšila by nás sada pro předškoláky chlapec. A Míšo zeptám se, dostávají k Vánocům holky dárky i u babiček a dalších členů rodiny? Mě přijde, že je toho hrozně moc… Ale nevím si rady jak to vysvětlit…

 • Verča 11.12.2018 at 18:05

  Líbí se mi balíček s míčem pro batole a z lega samozřejmě hasiči 🙂
  (na FB sleduji jako Verča Slovanská,)

 • Anicka Slunicko 11.12.2018 at 18:41

  No toto, balicky uplne perfektni a fakt si kazdy najde ten svuj!!! Jsem nadsena. Nejvice pro me aspon jsou s kartacky at uz Maxipes ten je TOP nebo sonicky a pro kluky. Takze i lego by u nas slavilo velky uspech. Pokud by se postestilo tak prosime toto-Lego Duplo Hasičský vůz. Sleduji na blogu a fb, odebiram a sdilim na fb-ucet Anicka Slunicko. Hezky vecer 🙂

 • Zdeňka 11.12.2018 at 18:51

  Sady jsou pěkné všechny, vybírala bych čistě podle věku dětí:-)
  A kdyby náhodou – hasičské duplo…

 • Markéta Stavinohova 11.12.2018 at 18:51

  Nejvíce se mi líbí balíček s knížkou pro batole – chlapeček a vybrala bych hasičské auto 😍

 • Eva Kmochová 11.12.2018 at 19:01

  Líbí se mi balíček se sonickým kartáčkem Foreo pro školáky, a lego hasiče 😉

 • Kamila 11.12.2018 at 19:55

  Dobrý den, pro nás by byl zajimavy sonický kartáček pro školáky, vyzkoušeli bychom, jinak používáme tepe…a lego Šípková Růženka

 • Katka 11.12.2018 at 20:01

  U nás by zafungoval balíček pro předškoláky chlapecky, myslím, ze by se synovi líbil… a duplo rozhodne hasicky vůz 🙂 děkuji

 • Jana Svobodova 11.12.2018 at 20:12

  Nejvíc se mi líbí sada se sonickým kartáčkem pro holky a pro dceru bych ráda vyhrála Růžu.

 • Iveta Ptáčková 11.12.2018 at 20:24

  Moc se mi líbí vánoční balíček se sonickým kartáčkem pro školačku 🙂 A Lego duplo s Šípkovou Růženkou.

 • Hanka Šafářová Chmelinová 11.12.2018 at 20:28

  Vánoční balíček se sonickym kartáčkem pro školáka je moc bezva.Lego bych volila Šípkovou Ruzenku.

 • Katka 11.12.2018 at 20:33

  Tepe kartáček používáme a myslím, že by se Fík líbil. A Duplo Hasiči.

 • Karolína 11.12.2018 at 20:35

  Všechny jsou povedené. Ale asi Maxipes Fík a Lega se nám líbí obě 😉

 • Lenka 11.12.2018 at 20:36

  Balíček se mi líbí s míčkem pro batolata. Jako výhru bych vybrala hasiče. Mám sice malou dcerku, ale ona má staršího brášku a jeho autíčkama je fascinovaná, on z toho ovšem moc radost nemá 😀

 • Míša V. 11.12.2018 at 21:03

  Dobrý den, líbil by se mi vánoční balíček s míčem pro batolata – chlapeček a z lega jednoznačně Hasiči 🙂

 • Zuzana Křížová 11.12.2018 at 21:06

  Balíček se sonickym kartackem je top, a jako výhru bych vybrala Sipkovou Růženku suezi@email.cz

 • Martina Rozsivalova 11.12.2018 at 21:07

  Mně se teda nejvic líbí kreativní sada recykle me 🙂 A hasiči.

 • Kateřina 11.12.2018 at 21:08

  Nám by se určitě hodil balíček pro předškoláka 🙂 a co se týče sladkostí a adventního kalendáře, tak my jsme letos do každého okýnka dali vytištěnou originální pohádku a je to FAKT super :). Jinak bychom nutně potřebovali lego hasiče 🙂 !!!!

 • Veronika Šarochová 11.12.2018 at 21:08

  vybrala bych balíček s knížkami pro batole holčičku a co se týče lega tak Růženku 🙂

 • Kateřina Spurná 11.12.2018 at 21:14

  Moc se mi líbí vánoční balíček se sonickým kartáčkem a Lego Šípková Růženka:-) Sdílím na fb.

 • Eva Sp 11.12.2018 at 21:18

  Líbí se mi balíček pro batole s míčem. Přestože mám holčičku, vybrala bych lego s hasičem 🙂

 • Jana Šlesingerová 11.12.2018 at 21:21

  My budeme zase slavit zítra Simonku.😃
  Líbí se mi balíček pro předškoláky. A vybrala bych Šípkovou Růženku.

 • Martina 11.12.2018 at 21:22

  Sice máme doma předškolačku ,která ale nemá ráda sliz, proto by jsme nejvíce ocenili balíček pro holku školačku. Mladší sestra by měla radost z holčičího Lega Dupla s Růženkou.

 • Lucie Kuchařová 11.12.2018 at 21:31

  Nejlepší balíček je Vánoční balíček se sonickým kartáčkem Foreo pro školáky. A vybrali jsme hasiče. 🙂

 • Štěpánka 11.12.2018 at 21:41

  Balíček dívčí pro předškoláka lego Šípková Růženka. Děkuji!

 • Lucia 11.12.2018 at 21:46

  Balicek pre skolakov je najzaujimavejsi a duplo s ruzenkou. A vsetko naj oslavenkyni prajeme

 • Renata Ševčíková 11.12.2018 at 21:49

  Nejví se mi líbí Balíček se sonickým kartáčkem a klukům by udělali radost hasiči 😉 Na fb komentuji a sdílím pod svým jménem Renata Ševčíková

 • Olca Olga 11.12.2018 at 22:53

  Dobry vecer, sleduji na fb a ted jsem se prihlasila i k odberu na blogu. Nasdileno. Moc pekny clanek. A popravde me to moc prekvapila a potesila tato kombinace darecku. Opravdu moc povedene. Za me je momentalne nejlepsi Vánoční balíček s míčem pro batole – chlapeček nebo Vánoční balíček s knížkami pro batole. Lego pro chlapecka. Tady jsem si udelala stejne jmeno jako na fb, aby bylo poznat 🙂

 • Hanka 11.12.2018 at 23:23

  Moc se mi líbí balíček se sonickým kartáčkem pro holky-školačky.
  A rada bych vyhrála Lego Duplo Šípková Růženka.

 • lucie 11.12.2018 at 23:25

  PŘEDŠKOLÁK HOLČIČKA – A LEGO RŮŽENKA!

 • Andrea 11.12.2018 at 23:37

  Najviac sa nam páči Vánoční balíček se sonickým kartáčkem Foreo pro školačky a v prípade výhry si vyberáme Lego Šípková Rúženka 🙂 Veľmi pekný článok, oslávenkyni zároveň prajeme všetko najlepšie 🙂

 • Martina Opletlová 11.12.2018 at 23:42

  Ahoj a dobrý večer, za nás vede sonický kartáček a Duplo Růženka. Krásný advent!

 • Andrea 11.12.2018 at 23:58

  Mna zaujal balicek pre skolaka so sonickym kartackem a syna by potesilo lego hasicsky vuz.

 • Hanka 12.12.2018 at 4:48

  Synovi by se urcite nejvic libil balicek se slizem a h0asicske auto.

 • Zuzana Brožová 12.12.2018 at 7:59

  Balicek pro batolata je paradni

 • Miška 12.12.2018 at 8:42

  Nám by se hodil Vánoční balíček pro předškoláka – holčička a Lego Šípková Růženka. Zdraví Míša

 • Lucie Johaníková 12.12.2018 at 10:19

  Míšo, děkuji za krásný a hodně užitečný článek. Jednu babičku jsme už naučili, že sladkostí co nejméně, u druhé na tom pracujeme 🙂 Nejvíce by se nám líbil balíček pro holčičku s míčem. Naše Nelča balóny naprosto miluje. A Lego bychom preferovali Šípkovou Růženku.
  Děkuji a přeji krásný den

 • Lenka F. 12.12.2018 at 11:06

  Nejvíc se mi líbí tento balíček https://www.profimed.cz/vanocni-balicek-s-micem-pro-batole-holcicka-p64143
  V případě výhry bych zvolila Šípkovou Růženku:)

 • Dana Müller-Mazan 12.12.2018 at 11:26

  Nam.se libi balicek pro.predskolaky se slizem pro holcicku 🙂 a lego Ruzenku pro holku 🙂 sdílím na fb

 • Alžběta 12.12.2018 at 13:01

  Balíček pro školáky se sonickým kartáčkem a re-cycle-me. V případě výhry bychom chtěli hasičák.

 • Alice 12.12.2018 at 14:20

  bálíček s míčem pro batole, líbí se nám hasičák 🙂

 • Katka Sormova 12.12.2018 at 14:29

  Líbí se mi Vánoční balíček pro předškoláka holčicku a z lega Pohádka o Šípkové Růžence

 • Šárka 12.12.2018 at 14:34

  Ten s míčem pro batole je super. Líbilo by semi to holčičí duplo.

 • Hana Svobodová 12.12.2018 at 15:09

  Líbi se mi vánoční baliček pro předškoláka holčička a též Kreativní sada RE-CYCLE ME zimní motivy. Duplo bych si určitě vybrala hasiče – dcera je jimi posedlá a náš malý chlapeček (možná díky ní) už začíná být také. 😀

 • Lucia 12.12.2018 at 18:27

  Líbí se mi vánoční set pro předškoláka – holčička, to by se dceři líbilo. A z lega by jsem brala pro syna hasičský vůz

 • Michaela Pušová 12.12.2018 at 18:42

  Líbí se mi balíček s knížkami pro batole a přesto že máme dvě holky, myslím, že by potěšilo spíš hasičské auto, než zámek 🙂

 • Adela Vejvodová 12.12.2018 at 18:52

  Balíček pro batolata a Šípková Ruzenka.

 • Kateřina 12.12.2018 at 19:01

  Za nás balení TePe kartáčků 3+1 , naše spotřeba je velká.
  Pokud jde o lego, tak samozřejmě Růženka!

 • Michal 12.12.2018 at 19:31

  balíček pro batolata s knížka na 🙂 a lego Růženku 😉

 • Markéta Němčanská 12.12.2018 at 19:48

  Mně se nejvíc líbí balíček se sonickým kartáčkem. Lego bychom brali hasičský vůz 🙂

 • Lucie 12.12.2018 at 21:00

  Vánoční balicek pro predskolaka klucici…u nas jsou z kartacku dwti ndsene, pri kazde navsteve drogerie by nejradsi brali novy 😀

  A z vyhry lego Ruzenka, hasice mame, to.bylo synovo prvni lego.

 • Marie Gregorová 12.12.2018 at 21:38

  Mně se líbí balíček pro předškoláka a lego bych vybrala určitě hasičske auto 🙂

 • Monika Marcoňova 12.12.2018 at 21:58

  Líbí se mi vánoční balíček se sonickym kartackem a chtěla bych vyhrát Lego Šípková Růženka.

 • Lucie Buriánková 12.12.2018 at 22:04

  Líbí se mi balíček s penálem Gum pro školáky a chtěla bych vyhrát Lego Šípková Růženka

 • kata 12.12.2018 at 22:05

  balíček se sonickým kartáčkem. a šípkovou růženku. malej nemá rád čištění zůbu, takže musim vždycky elektrickým kartáčkem, aby to čištění aspon za něco stálo. takže sonický kartáček by se aji hodil 🙂 kata

 • Denisa Jenčovská 12.12.2018 at 22:15

  I když máme doma holčičku, potěšilo by ji Lego s hasičem 🙂 A “nejlepčí” balíček je ten školácký pro kluky se sonickým kartáčkem…

 • Petra 12.12.2018 at 22:21

  Pro nás je nej balíček pro předškoláky a lego Šípková Růženka 😉

 • Petra 12.12.2018 at 22:28

  Z Lega jasně Hasiči
  A líbil by se mi balíček TePe kartáčků 🙂

 • Jana 12.12.2018 at 22:35

  Nam by se hodil klucici balíček pro předškoláky a Duplo Růženka. Dekujeme za další prima tipy.

 • Jitka 12.12.2018 at 22:54

  Z vánočních balíčků se mi líbí ten pro batolata s míčem a Duplo vybíráme Pohádku o Šípkové Růžence.

 • Míša 12.12.2018 at 23:36

  U nás by vyhrál balíček se slizem…. A lego s Růženkou.

 • Kristýna Háblová 13.12.2018 at 0:21

  Vánoční balíček se kartáčkem pro školáky vypadá super. A nápady na tvoření, to je něco co by bavilo nás všechny 🙂
  A lego hasiči, to kluci ještě nemají.

 • Kveta Hanakova 13.12.2018 at 6:12

  Mne by se libil balicek se sonic kartackem a vyhrat bych chtela lego Sipkova Ruzenka pro moji dceru.

 • Zuzka P. 13.12.2018 at 7:43

  Brala bych sadu TePe kartáčků a Lego Růženku.

 • Zuzka P. 13.12.2018 at 8:54

  Líbily by se nám Tepe kartáčky a Lego Růženka 😊

 • Monika Rajnakova 13.12.2018 at 10:25

  Vsechny balicky jsou uzasne, u nas by se libil holcici predskolak. 🙂 Lego duplo bych rada rozsirila pro tu mladsi, a to o Ruzenku.

 • Katka Röslerová 13.12.2018 at 10:41

  Líbí se mi balíček se slizem 🙂 TePe kartáčky u nás taky jedou, jsou super. Lego hasič by udělalo radost oběma dětem.

 • Kateřina 13.12.2018 at 10:42

  Vybrala bych: Vánoční balíček s knížkami pro batole – holčička. A Lego bychom si užily Hasičský vůz 😉

 • Anna 13.12.2018 at 11:33

  Vánoční balíček se sonickým kartáčkem Foreo vypadá skvěle. A z lega by určitě potešila Šípková Růženka.

 • Jana Dopitová 13.12.2018 at 12:02

  Líbí se mi balíček pro předškoláka, holkám by se určitě líbila Šípová Růženka

 • Kristýna M. 13.12.2018 at 12:24

  Balíček se sonickym kartáčkem a lego hasičské auto😉

 • Lucie Mokrejsova Zmundova 13.12.2018 at 12:41

  Balíček pro kluka se sonickym kartackem, ten bych určitě rada vyzkoušela, no a z lega jasne hasiče 🙂

 • Petra 13.12.2018 at 15:16

  Babičky se u nás chtějí dětem zavděčit a taky by je nejraději cpaly jen sladkostma, ať mají děti radost, ale snažím se jim vysvětlit, že bonbonama jim spíš škodí.
  Super je Vánoční balíček se sonickým kartáčkem Foreo pro školačky, to by dcerka zbláznila radostí ze zubního kartáčku.
  Líbilo by se nám Lego Šípková Růženka.

 • Kateřina Kolářová 13.12.2018 at 16:07

  Rozhodně balíček se sonickým kartáčkem a rozhodně Lego s hasičema

 • Vendul 13.12.2018 at 16:21

  Balíček se sonickym kartáčkem je super a k tomu lego hasiči 😉

 • Lenka A. 13.12.2018 at 19:13

  Balíček se sonickým kartáčkem je top 🙂 a z Dupla Hasiči by byl nadšený nejen mladší syn 🙂

 • Táňa 13.12.2018 at 19:33

  Naše holky milujou nové zubní kartáčky a pasty s různými příchutěmi.. Takže my si určitě z nabídky vybereme 😉 A lego samozřejmě vítězí to s Růženkou, jak jinak 🙂

 • Marcela 13.12.2018 at 19:45

  Nejlepsi mi prijde balicek pro skolaky se sonickym kartackem. Vyhra by byla krasna Sipkova ruzenka

 • Jitka Elicerová 13.12.2018 at 20:24

  Líbí se mi balíček pro předškoláky klučičí a lego hasičské auto 🙂

 • Radka 13.12.2018 at 20:35

  pro nás by se hodil balíček pro předškolačku a Lego v růžové variantě.Děkuji za skvělý tip!!!

 • Veronika Patočková 13.12.2018 at 21:27

  Láká mě vyzkoušet ten sonický kartáček, takže balíček se sonickým kartáčkem. A hasiči to je u nás jasná volba. Hasíme denně.

 • Adéla 14.12.2018 at 11:50

  Dobry den, moc by se mi libil pro dceru balicek pro skolaky se sonickym kartackem a lego s hasicakem 🙂

 • Radus 16.12.2018 at 7:59

  urcite ten vánoční balíček se sonickým kartáčkem a lego hasičem

 • Napsat komentář

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  Kam za námi

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Nejnovější příspěvky

  Na FB nechybíme, přihlaš se a nic Ti neunikne

  ×