zahrady zámku Loučeň | Víkend v bludištích a labyrintech

Dát si víkend na zámku? To nejen holky vítaly s převelikým nadšením. A to hlavně Nelinka, protože ta už Zámek Loučeň znala díky své školce, která ji sem vzala minulé léto na výlet 🙂 . A protože ona už věděla kam se chystáme, vyprávěla a líčila nám zdejší zahrady a labyrinty, takže natěšení bylo převeliké.

Zámek Loučeň v celé kráse

Ač na fotkách uvidíte modré nebe, venku bylo při nule nebo maximálně dva stupně nad ní. I tak beru víkend jako strašně moc podařený a všem Loučeň a její zahrady vřele doporučím. Nachystejte se na spoustu fotek, protože ty já si zase nedokázala odpustit 😀 .

O zdejším ubytování vám napíšu článek samostatný, protože by délka toho dnešního nebyla v silách ani těch nejskalnějších fanoušků našeho blogu 😀 . Na pokoji jsme ale trávili času minimum a krom spánku lepšího než doma, jsme tu extra nepobyli.

Už teď ale napovím, že ubytovaní jsme byli přímo v areálu, takže zámek byl na dohled a nebyl problém celý den běhat venku, odskočit si na po-O šláfung a zase hurá do zahrad a labyrintů 🙂 .

Předzámčí s kulturní buxusovou vložkou

Pokud jste o zámku někdy slyšeli, nejspíš si ho spojíte s pohádkou, baby-friendly zaměřením a velikánskou zahradou, ve které je rozmístěno 12 unikátních labyrintů. A protože ty holky bavily až překvapivě moc, do zámku jsme se tentokrát ani nedostali a na jaře se budeme muset vrátit zase 🙂 .

Před zámkem si s dětmi proběhnete buxusový labyrint, nadšenci si zahrají velké zahradní šachy a maminky, ty si mohou dát u buxusového labyrintu fajn kávu a klidně i něco k ní 🙂 . Kdo koukal na instagramu do stories, které jsem z Loučně přidávala, ten dobře ví, že když holky hrály šachy, na mě (chudák já!) zbyla právě kavárna 😀 .

A vyrážíme do zahrad zámku

Ty pravé labyrinty a jejich největší počet, ty najdete v zámecké zahradě, když od se od zámku vypravíte dolů směr rybníčky a cestičky. A i když už byl listopad a teploty spíš zimní, zahrady hrály nádhernýma barvama že nebýt nabalených dětí na fotkách, klidně bych to mohla nahrát na babí léto 😀 .

Bludiště a labyrinty, najdeme je všechny?

Na pokladně zámku nebo v restauraci si určitě poberte letáčky. Holky podle nich dokázaly najít všechny labyrinty, a protože jsou zahrady vážně velké, ušetříte si i zbytečné kroky při případném bloudění 🙂 .

Věděli jste, že je vůbec nějaký rozdíl mezi labyrintem a bludištěm

Představení s podrobným návodem

Jakmile nějaký labyrint najdete, můžete si o něm přečíst a prohlídnout si jeho přesnou mapu. Většinou jde o lehké trasy, ale někde nám byl návod moc užitečný 🙂 . A závěrečné a největší tisové chodbičky, ty jsme si raději vyfotili a uvnitř tak šli podle „foto-mapy“.

Písmenkový panáček poštovský

Holky už se nějaký čas o abecedu zajímají a vlastně až na pár písmenek už i Julinka abecedu pozná, proto se jim moc líbil labyrint písmenkový. Jeho projití na ně ale bylo ještě těžké. Úkolem bylo jej projít tak, aby vám dal nějakou zprávu. Povedlo se a musím uznat, že je vymakaný 😀 .

Jen by to na podzim chtělo nějakého odfukovače a v zimě asi odhrabovače 😀 .

Největší zábava a zahřívací ring

A tady máte holčičí TOP. Tenhle provazový labyrint je místem, kde se zasmějete, zahřejete a zaručeně budou mít děti díky svému vzrůstu velikánskou výhodu 😀 . Rozhodně do něj vlezte všichni naráz, protože čím víc vás v něm bude, tím víc se zasmějete, zahřejete a budete pyšnější, když vyhrajete 🙂 .

Najdi cestu mezi kameny a kamínky

Jediným „neschůdným“ kouskem byl, kvůli množství listí, tenhle kamenitý fešák. I tak ale holkám jako hřiště postačil a zaručuji vám, že po dni v zámecké zahradě budou děti spát jak ukojená nemluvňata 😀 .

Mezi palisády s klouzačkou pro vítěze 

Labyrint z palisád holky namlsal už z dálky, protože od toho kamenitého byla už z dálky vidět klouzačka 😀 . Jo, kdo prošel palisádovým labyrintem, mohl/musel se sklouznout 😀 .

A že jsme viděli jet i babičku a psa 😀 .

A když pak strašně moc toužíš po klouzačce a nechce se ti znovu procházet celý labyrint, počítej, že podvodníčci se taky můžou pěkně nehezky šprajcnout 😀 😀 😀 Viď, Julinko.

Jooo v kraťasech a triku by to možná prošlo 🙂 .

Tisový masakr, nepouštěj je z dohledu 😀

Nejzákeřnějším machrem je tady tisák. Tisový labyrint je ten největší, nevidíte skrz jeho stěny ani na chloupek a doporučuju v něm úplně neztratit děti z dohledu. Může to pak totiž skončit tak, že je slyšíte, křičíte na ně „stůj, nechoď nikam“ a jen běháte jak čamrda mezi tisem sem a tam 😀 .

Kdo nezabloudí, skončí v lanovém parku

Krom všech možných labyrintů je na vršku zahrad mezi palisádovým a tisovým labyrintem i následující lanový park. Holky ho nejprve neviděly, takže si dost času vyhrály v „jejich domečku“ 🙂 .

Do domečku…

 Jako v každém domě, i tady se spalo, jedlo, řádilo a k mému údivu za celou dobu nikdo nevypadl. A když už jsme s tátou byli promrzlí a konečně holky přemluvili na návrat do pokojíčku, kde se zahřejeme, všimly si lanového parku 😀 . Klasika!

Mezi lana…

Tohle místo si užijete s děti od cca 3 let. To už Julinka zvládla snad všechno prolézání. Nepotřebujete k němu žádnou dopomoc ani jištění, takže je to spíš takové hřiště, které tady bude funkční po celý rok 🙂 .

K pohoupání…

Parádní klasika jako je dřevo na dlouhatánském laně potěší i dospělé a přiznávám, že holky často čekaly frontu než se maminka dohoupe 😀 . Protože kde jinde? Všude kam jdeme, tam jsou děti a to je prostě trapný 😀 . Tady nebyl nikdo a já si to TAK užila.

Tak co vám? Líbilo? Nám moc!

Garantuju vám, že i když tu zdánlivě nic není, tak my jsme si tady užili celé dva dny trajdání. Krom zahrad jsme pak stihli ještě jeden výlet nebo spíš procházku, kdy jsme se vypravili za západem slunce. Tu vám ale přidám do článku k ubytování, takže z Loučně čekejte určitě ještě článek další. Byla mrazivá, ale úžasná 🙂 .

A i když dnešní výhra se nemusí zdát, že je k článku úplně pasující, tak pro mě určitě je. Tím, že s holkama trávíme venku maximum času, musím opravdu hodně hlídat, co na nohách mají. Aby to sedělo, nikde netlačilo, nic se v nich nemačkalo a taky, aby se to líbilo.

Za poslední rok se obouváme jen u Klárky z obchodu Little Shoes, kterou jsme letos konečně jeli navštívit a návštěvu kamenné prodejny spojily s úžasnou Sladovnou a doporučujeme tak další výlet i vám:

Výletnice v Písku | Fantasticky hravá Sladovna – tady klik

adventní okýnko: Pohodlíčko na každém kroku s Little Shoes

Děkuju za krásnou cenu, kterou mi Little Shoes opět věnovalo a jeden z vás bude moct v tomhle e-shopu vybrat celoroční botky pro své dítko. Vybrat je můžete přes e-shop, ale zajet si pro ně můžete i osobně a krom obchůdku se stavit i v té slavné Sladovně 🙂 .

Takže ať je každý výlet noha v pohodlí a zdravé botě, to přeju do nového roku nám všem 🙂 .

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na blogu dole v zápatí, kde vyplníte email do políčka tabulky o zasílání novinek. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Napište, které boty v případě výhry pořídíte (vyberte tady – klik)

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve čtvrtek 6.12.2018,  výherce vyhlásíme na blogu v tomto článku.

UKONČENO: GRATULUJEME LENCOVÁ VERONIKO 🙂

MUDr. Michala Knězková

All posts

374 Comments

 • Tereza Meravá 5.12.2018 at 2:25
 • Irena 5.12.2018 at 5:41

  Všechny botky vypadají skvěle, asi botky filli, pro holčičku.

 • Hanka Šafářová Chmelinová 5.12.2018 at 5:51

  Krásný výlet hned bych se tam rozjela s detma díky za inspiraci. Botky by se nám hodili https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-filii-chameleon-nappa-berry-m–hladka-kuze–uvnitr-fleece-18913-f11-/

 • Iva 5.12.2018 at 6:24

  Dobrý den Míšo, mě se líbí BOTY PLAE TY NAVY/STEEL. Díky za inspiraci v adventním kalendáři.

 • Jana Stecová 5.12.2018 at 6:28

  Vybrala bych nějaké Bobux, ty už máme ověřené a vzor bych poprvé nechala na dceři

 • Lucie 5.12.2018 at 7:01

  Vybrala bych botičky PLAE NAT NAVY SUEDE.

 • Bára Veselá 5.12.2018 at 7:26

  BOTY VIVOBAREFOOT FULHAM RUBBER MOOD INDIGO jsou dokonalé!

 • Petra 5.12.2018 at 7:31

  V případě výhry bych Kubíčkovi vybrala určitě D.D.Stepy, protože ty kupujeme už od prvních botiček a vím, že mu sedí i bez zkoušení 🙂 https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/d-d-step-706a-modra–036-/ Případně nějaké co nejsou kotníčkové, třeba se mi líbí tyto: https://www.littleshoes.cz/detske-boty/bobux-lo-dimension-blue/ Petra 🙂

 • Andrea 5.12.2018 at 7:39

  V Loučni se nám také moc líbilo, jen jsem byli v létě a bylo dost lidi,..Vojtovi pěkně sedí Bobux, takže bych vybrala tyto: https://www.littleshoes.cz/detske-boty/bobux-bass-teal/

 • Lenka Valová 5.12.2018 at 7:54

  Určitě bych vybrala nějaké campery, ale nevím, jestli pro dceru nebo pro syna. Ten výběr bot je vždycky tak náročný…
  Z článku na mě úplně dýchla ta atmosféra, hned bych se tam vypravila, kdybychom to neměli přes půl republiky.

 • Martina 5.12.2018 at 8:12

  No to by byla krása;-) Vybrala bych synovi nějaké na širší nohu a větší nárt, vypadá toi, že nákup bot s ním nebude jednoduchá záležitost. Ale ještě to nemám prozkoumané, má teprve první zimní. Anebo bych prubla nějaké Fili pro dceru, ta má zase užší nožku 🙂 Možná tyto: https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-filii-chameleon-nappa-ocean-m–hladka-kuze–uvnitr-kuze-18913-22-/

 • Bohdana Pejchalová 5.12.2018 at 8:12

  Krasny clanek.dekuji za inspiraci. Dcerka ma uzsi nohu, a uz vybira sama,takze nejlepe ruzove,fialove filii nebo bundgaardy a pod:))

 • efcza lexa 5.12.2018 at 8:14

  My bychom si botky přijeli určitě vyzkoušet, protože syn má nestandardní nožku a každou sezónu hledáme. Líbí se mi Camperky, ale vidělo by se, co dovolí nožka 🙏🙏🙏

 • Jana Dopitová 5.12.2018 at 8:14

  boty Filii Chameleon Berry M

 • Iva 5.12.2018 at 8:16

  Popravde jeste nevim, dcerce konecne „zhubla“ a zestihlila detska burtickova noha, takze znacku budeme vybirat az na jare.

 • Jana 5.12.2018 at 8:18

  Labyrinty vypadají úžasně, píšu si na seznam tipů na výlety 🙂.
  Botky bych zkusila asi Camper pro nejmladší.

 • Iva Pelikanova 5.12.2018 at 8:18

  Asi d.d.step,ale je to tezkyyy,všechny vypadají bozsky❤️❤️❤️

 • Lucie 5.12.2018 at 8:19

  Jee,tak to bych si udelala vylet a nechala si poradit. Protoze vyber bot je proto me nejneoblibenejsi cinnost, mereni delky i sirky nohy udelam trikrat a ani jednou to neni stejny, pak si najdu rozmery boty,objednam a doma premerim,skutecnost je pak ale uplne jina,tak posilam zpět a cekam na jine a modlim se,aby noha nerostla. 😀 takze uz dyl uvazuju,ze v tomhle se vykaslu na eshop a nekam pujdeme, kde mi pomuzou, ale zatim jsem se nerozmyslela kam.

 • Eva Hamplová 5.12.2018 at 8:21

  Náš syn nosí pouze filii, takže bych mu dala vybrat, která barva se mu líbí, ale jinak by to bylo jasné.

 • Lucka 5.12.2018 at 8:21

  Hned bych se tam rozjela. Snad bude dcerka příští rok chodit a všichni se tam vypravime 😊 boty se mi líbí třeba tyto https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-filii-chameleon-berry-w–velur–uvnitr-kuze-28912-1-/

 • Lucie Mokrejsova Zmundova 5.12.2018 at 8:22
 • Jana Ingrová 5.12.2018 at 8:22

  boty Keen Chandler Poseidon/Jasmine Green

 • Eva Mezerová 5.12.2018 at 8:22

  Krasnych botek je tam hromada a vybira se jen tezko, ale tyhle nevypadaji vubec zle: BOTY FILII CHAMELEON OCEAN 😉

 • Andrea Mertová 5.12.2018 at 8:23

  Tak ja bych chtela zkusit boty Beda nebo Camper, je jich tam moc 🙂 ale na tyhle si delam uz nejakou dobu zalusk 🙂

 • Misa 5.12.2018 at 8:24

  Na FCB sdílím. Ty jo nevím , Fare Bare, Camper nebo Sole runner bychom zkusily…

 • Andrea S. 5.12.2018 at 8:24

  Botky určitě musíme napřed vyzkoušet. Loni jsem byla maximálně spokojená s keen CNX – sandálky i celořočky. tak bzch volial asi zase ty nebo možná Livie a luca.
  Moc děkuji za tip na krásná hřiště, vyřádí se tam malí a velcí 🙂

 • Monika 5.12.2018 at 8:28

  Asi bych vybrala Camper Red 🙂

 • RadkaH 5.12.2018 at 8:29
 • Eva 5.12.2018 at 8:30

  Pořídili bychom bot, camper dark Grey

 • Buroška 5.12.2018 at 8:30

  Ahojky Míšo, snažím se Cipískovi vybírat barefoot boty, ale čím je větší, tím je to těžší. Celé dny řádí venku, když je počasí, a teď i na odrážedle,a nevím, jak to dělá, ale žádné boty to nevydržely. Proto bych zkusila vzít tyto https://www.littleshoes.cz/detske-boty/keen-chandler-poseidon-jasmine-green–cnx/

 • Renata Vytlačilová 5.12.2018 at 8:31

  Zdravím 🙂 Loučeň mám v plánu už pár let, Váš článek mě motivoval ji konečně uskutečnit 😀

  Botky – těžká volba, ale ráda bych zkusila tyto https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-beda-jane-kotnickove-s-membranou–bf-0001-w-m-new/

 • Martina 5.12.2018 at 8:31

  Krasne misto, pridavam na nas seznam 🙂 Botky bychom vybrali Bobux nebo Filii, ale nechame si poradit od holek z Little Shoes.

 • Věra 5.12.2018 at 8:32

  Je, to by se nám moc hodilo. Příští rok už budu vybírat boty i pro mladší. Mladší
  netuším, jaké bych vybrala. Starší asi baby bare (pokud stihnou vyrobit celoročky, zimní bohužel nestíhají)

 • Vendula Sliwka 5.12.2018 at 8:33

  Uz nejakou dobu pokuuju po botach Froddo, tak bych zkusila asi tyhle:
  BOTY FRODDO BROWN G2130146-3 (FLEXIBLE)

 • Petra 5.12.2018 at 8:33

  V bludistich u zamku Loucen jsme byli asi pred 10 lety, i s nasim pejskem. Je to tam krasne a urcite tam chci vzit jednou i deti. Botky bych vybrala pro dceru nejake Bobuxi…sedi ji vyborne na uzky kotnik. A nebo pro syna Keeny 🙂

 • Erika 5.12.2018 at 8:35

  Za mne urcite boty Filii. Syn ma zvlastni tvar prstu a vysoky nart, tak jsem zatim nenasla zadne jine boty, ktere by mu sedeli.

 • Jana Herrmannova 5.12.2018 at 8:37

  Jarni klucici Campery, ty boty vypadaji fakt paradne 🙂

 • Jana 5.12.2018 at 8:38
 • Veronika 5.12.2018 at 8:38

  nejspie beda bare blue mandarin, velikost asi 34 (poradila bych se) – a nebo jine kotnickove na uzsi patu 🙂

 • Michaela 5.12.2018 at 8:38

  Tak, asi bychom poridili budto Camper peu dark blue nebo D.D.step 701B nebo 407A (tyto jsou mega hezoucky), nejlepe bychom asi museli vyzkouset, pac u prvnich se pise ze jsou na sirsi nozicku a u tech dalsich 2 naopak na uzsi a kdyz jsme kupovali backurky, prodavacka nam rekla, ze ma maly spis uzsi nozku, ale jsou pekne vsechny.

 • Proprepiaf 5.12.2018 at 8:40

  Ahoj, mně by se pro Růženku líbily tyhle botky CAMPER PEU DARK BLUE KOTNÍČKOVÉ, ty prostě miluju 🙂

 • Adéla Vejvodová 5.12.2018 at 8:44

  Vybraly by jsme Filii Chameleon Pink- měly jsme od nich letos zimní a velká spokojenost.

 • Jiřina 5.12.2018 at 8:45

  Vybrala bych nejake celoroční holcici, aby v nich mohla mala tapat dlouho. 🙂

 • Soňa 5.12.2018 at 8:46

  Ahoj…

  Výlet vypadá moc pěkně…Tam jsem ještě s dětmi nebyla….

  Botky by se nám líbily..těžký to výběr…musím koukat na šiší záběr nožičky…BOTY KEEN CHANDLER VIRIDIAN/VERY BERRY (CNX) nebo BOTY CAMPER PEU DARK BLUE KOTNÍČKOVÉ (FIRST WALKERS)

 • Klára Tošovská 5.12.2018 at 8:47
 • Michaela Černotová 5.12.2018 at 8:47

  No minimálně vyzkoušíme Filii a Sole runner, ale jestli sednou nevím.

 • Sabina 5.12.2018 at 8:48

  Celoroční Camper kotníčkové, ale barvu by si vybírala dcera.

 • Katka 5.12.2018 at 8:48

  Pravděpodobně bych vybrala nějaké Frodda. Jedny už máme a vím, že sedí. Na vyzkoušení přímo do obchodu to máme daleko

 • Veronika Przybylová 5.12.2018 at 8:50

  Vybrala bych kotníčkobé Livie&Luca nebo možná Keeny 🙂

 • Jana 5.12.2018 at 8:50

  Těžko říct, ktere botky, protože rozměry se porad měni. Nejspíš by to byly Vivobarefoot primus. Nebo Fare. Oba prcci mají ploutvicku.
  Děkuji za tip na výlet. Přidávám na seznam 😉

 • Pavlína Štefanová 5.12.2018 at 8:53

  V obchodě nakupujeme..většinou froddo, ale možná bychom zkusily tentokrát Fillii .

 • Míša 5.12.2018 at 8:53

  Výběr bot je vždy velmi náročný.. možná bychom na synovu ploutvičku vyzkoušeli Sole runner, pokud by je tedy dotáhl kolem kotníku 😀

 • Veronika Joudová 5.12.2018 at 8:54

  Hmm, těžká volba. Mám dvě děti a oba budou na jaro potřebovat celorocky. Syn má nohu úzkou, takže pro něj Filli a dceři se zase trochu rozplácla, takže nejspíš camper…

 • Hana Štarhová 5.12.2018 at 8:55

  V littleshoes už jsme několikrát nakupovali 🙂 Určitě bychom pořídili osvědčenou klasiku, celoroční Filii, třeba tyto:
  https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-filii-chameleon-ocean-flower-m–velur–uvnitr-kuze-18914-26/

 • Barbora Vaňková 5.12.2018 at 8:55

  Vybrala bych nejake pro zacinajici chodce, libi se mi treba https://www.littleshoes.cz/detske-boty/bobux-paint-natural-xplorer/

 • Lucie 5.12.2018 at 8:57

  Všechny vypadají krásně. Nemáme v preferencí žádnou značku, takže bych si asi nechala poradit. Výběr těch správných bot je úplná alchymie a dětské nožky se tak rychle mění.

 • Zdenka 5.12.2018 at 8:57

  Asi fialové Filii nebo Camper Peu Cami červené 😍

 • Katka Röslerová 5.12.2018 at 8:57

  To je krása! Pro nás dost z ruky, ale přidávám do tipů na výlet. My v létě vyzkoušeli jedno kukuřičné bludiště a bylo to super. Možná to nás dospělé bavilo i víc než děti 😀
  Z Little shoes bych vybrala mé oblíbené Fiili.

 • Andrea Petrová 5.12.2018 at 9:00

  Krásné botičky – vybrala jsem BOTY BEDA ELIS KOTNÍČKOVÉ S MEMBRÁNOU

 • Erika Hanzalová 5.12.2018 at 9:01

  Nám by se libily bobux nebo camper boticky 😉

 • Lucie Serbousková 5.12.2018 at 9:02

  Pěkné ráno, s článkem jste mi udělala velkou radost! Na Zámek Loučeň už nějakou dobu na slevomatu pokukuji a původně jsem myslela, že bychom tam jeli jen s manželem, ale teď vidím, že by to byla velká škoda…o tohle děti přijít nemůžou. Každopádně už je jasné, že tam v létě pojedeme 🙂 a co se týká bot…ještě nevím zda bych vzala synovi https://www.littleshoes.cz/detske-boty/d-d-step-701b-tmave-seda–036-/ nebo dceři https://www.littleshoes.cz/eshop/boty-froddo-fuxia-g2130146-8–flexible-/ Lucka

 • Eliška 5.12.2018 at 9:04

  Hezký článek, také jsme na Loučni byli, ale to jsme syna teprve čekali, takže se tam ještě určitě vrátíme, a myslím, že ne jednou.
  Botky bychom vybrali Filli chameleon ocean, ve kterých je vnitřek z kůže https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-filii-chameleon-ocean-m–velur–uvnitr-kuze-18913-28-/

 • Jana 5.12.2018 at 9:04

  Moc pěkný obchod. Vybrali bychom BOTY D.D.STEP – 432A ŠEDÁ 😉

 • Marika V 5.12.2018 at 9:14

  Asi Froddo pre mladšiu, a Filli pre staršiu…také overené značky 😉 veľmi sa mi páčia aj bobux ale tie staršej nesedia, uvidíme či mladšej ;-)…

 • Janka 5.12.2018 at 9:14

  Nádherné prostředí 🙂 U nás by vedly ty písmenka a provázky. Dokonce jsem dostala nápad dětem jedno provázkové bludiště vyrobit na zahradě:D Díky !!! U nás vy vyhrály tyto : https://www.littleshoes.cz/eshop/boty-froddo-brown-g2130146-3–flexible-/ Ale krásné jsou všechny

 • Veronika 5.12.2018 at 9:16

  Ďakujem za skvelý tip na výlet, určite by sa tam páčilo nám aj dcérkam 😉 Píšem si na zoznam tipov miest na výlet 👍 Topánočky by potešili nejaké na širšiu nôžku, keďže obe ich majú široké 🙈🤔

 • Kateřina Klimentová 5.12.2018 at 9:19

  Nějak si nemůžu vybrat mají moc krásných boticek 😉 nějaké kotníkové nebo se mi moc líbí tyto
  https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-camper-peu-grey-kotnickove–first-walkers/

 • Petra Kadlecová 5.12.2018 at 9:20

  No to je otázka pro mě – vybírání bot :-). Ani když jde o kluka, se nerozhodnu snadno. tradičně nosíme . Ale dlouho se mi líbí od LIvie a Luca, tak bych vybírala něco od nich

 • Zdeňka Valentová 5.12.2018 at 9:24
 • Adéla Urbancová 5.12.2018 at 9:25

  BOTY TIKKI RED VELVET 🙂

 • Michaela Kratochvílová 5.12.2018 at 9:25

  Moc se mi líbí Camper, ale určitě bychom si udělali rodinný výlet a přijeli vybrat osobně, aby synovi dobře sedeli 🙂

 • Petra Hečová 5.12.2018 at 9:26

  výlet vypadá opravdu parádně 🙂 Výhra je úplně boží, protože zde také ráda nakupuji. výběr bych nechala až dle aktuální nabídky v době objednání- podle velikosti apod. Ale nepochybuji o tom, že si vybereme.

 • Petra Konečná 5.12.2018 at 9:27

  Pro dceru asi celorocni boty Filii, zatim se v tech znackach moc nevyznam, ale potrebuju neco na uzsi nohu dcery. Tak bychom pak museli presne pomerit;)

 • Barbora Liskayová 5.12.2018 at 9:27

  Určite by som si vedela vybrať, páči sa mi tam viacero.

 • Veronika 5.12.2018 at 9:28

  Pro malou by to byly urcite nejaky ruzovky, ale asi by bylo treba je zkusit osobne (do Sladovny se stejne chystame) – takze zatim mi padly do oka Livie, Filii, Camperky, ale treba i ty Fare nebo Beda. Vyber bych pak stejne nechala na ni. A synovi bychom neco vybrali pak na miste.

 • Zuzana Kudrnová 5.12.2018 at 9:30

  Vybrala bych camperky nebo nejaky vivo barefoot pro kluka. Jinak diky za paradni clanek a inspiraci. Klarka je super, prodejnicku ma paradni a Sladovna taky bomba!!!

 • Monika MIKULOVÁ 5.12.2018 at 9:31

  Líbily by se mi Campery, nebo tyto, ty už ma dcera dvoje https://www.littleshoes.cz/detske-boty/livie-luca-jamie-magenta-sparkle/

 • Pavlína Rytířová 5.12.2018 at 9:33

  S botama je to pořád boj. Celoročky jsme měli Filii, ale jestli v nich budem pokračovat se uvidí, jak povyroste nožka. Loučeň vypadá velmi dobře. Prohlídky nemám ráda, tak je supr,že tam je co dělat kolem zámku.

 • Katka Kozlová 5.12.2018 at 9:33

  Dekuji za tip na výlet! Syn miluje bludiště a tak bych botky vybírala pro něj. Kupujeme DD Step, ale líbí se mi i značka Plae.

 • Anzet 5.12.2018 at 9:33

  Vyhrát by se vážně hodilo. Mám uzuž dlouho v hledáčku CAMPER PEU GREY OBSIDIAN KOTNÍČKOVÉ a kdyby dceři do jara moc poskočila nožka, vybrala bych boty synovi. Asi nějaké od PLAE.

 • Eva 5.12.2018 at 9:34

  Nám by se líbili tyhle
  BOTY PLAE MAX ASTRO BLUE

 • Katerina Valdmanova 5.12.2018 at 9:36

  Jeee to bychom alespoň vyrazily na návštěvu ke kamarádce 🙂 za nás buď FRODDO nebo Camper…

 • Katka 5.12.2018 at 9:37

  Já bych nejspis vybrala boty froddo nebo dd step pro syna 🙂

 • Zuzana 5.12.2018 at 9:38

  Krásné jsou skoro všechny. Sice nevím, jestli by dceři seděl střih, ale zkusila bych asi tyto: BOTY D.D.STEP – 153A BLACK (015)

 • Jana Šlesingerová 5.12.2018 at 9:40

  Dceři bych vybrala boty Keen Chandler.😃

 • Petra 5.12.2018 at 9:42

  Nadherny clanek! Dekuji za inspiraci kam na vylet 😊
  Boty bychom vybrali asi filii 😊

 • Lucie Košťálková 5.12.2018 at 9:43

  Pokukuji po Keenech, takže ty by to nejspíš vyhrály 😉

 • Noemi Vankova 5.12.2018 at 9:49

  Botky bych vybrala bud Camper peu cami pro starsiho syna nebo Filii pro mladsiho, podle toho kteremu v zime vic vyroste nozka a bude na jare nove boty potrebovat. 😉 Ale pravdepodobne budou stejne potrebovat na jare nove boty oba.. 😉

 • Eva Hruba 5.12.2018 at 9:50

  Nasi kluci zatim nosi oba filii ale myslim ze mladsi se vyda jinym smerem a mozna ty camperky. Ale kazdopadne filii jsou super funkcni boty. Sice nemam zadne raubire v tomto smeru, ale nikdy zatim nemeli mokre ponozky.

 • Marie Babicová 5.12.2018 at 9:50

  Líbí se mi jich spousty, od Filii, Frodo… aj, ale určitě bych vybrala nejen dle vzhledu, ale hl aby synovi a dcerce krásné seděli. Krásný den, KaluzovaMajka@seznam.cz ☺️

 • Jana Považská 5.12.2018 at 9:50

  Vybrala bych asi Sole runner.

 • Alena H. 5.12.2018 at 9:50

  vzala bych dcerce BOTY KEEN CHANDLER WP-C-STORMY WATERPROOF (CNX), vypadají bytelně pro to moje třeštidlo, sice se mi líbí ty žluté botičky, ale ta moje dceruška raději chodí příkopama, takže si nebudu ničit nervy neustálým čištěním

 • Lada 5.12.2018 at 9:55

  Krásný tip na výlet a jako vždy krásné fotky…. Botky se nám mooc líbí tyto: boty Livie&Luca Jamie Dusk Shimmer Suede

 • Monika Moravcová 5.12.2018 at 9:56

  Mě by se pro dcerku líbily botky Camper nebo nám známe Keen. Ale výběr je opravdu úžasný 🙂

 • Monika 5.12.2018 at 9:59

  Rozhodovala bych se mezi BOTY SOLE RUNNER PAN BROWN/BLACK a BOTY KEEN CHANDLER DRESS BLUES/GREENERY WATERPROOF (CNX).

 • Andrea 5.12.2018 at 10:03

  Pořídili bychom boty BOBUX BLUSH TIMBER BOOT

 • Lucia 5.12.2018 at 10:03

  Moc e mi líbí žluté froddo, ale záleželo by co by si vybrala dcera

 • Renata 5.12.2018 at 10:03

  Líbili by se nám Bundgaard Petrol pro Davidka.

 • MaGa 5.12.2018 at 10:06

  Vybrala by som boty Filii Chameleon Nappa Ocean.

 • Lenka 5.12.2018 at 10:09
 • Dana Müller-Mazan 5.12.2018 at 10:12

  Vybrala bych pro syna https://www.littleshoes.cz/detske-boty/lbl-tom–og/ uz i dcera je nosila a lbl milujeme a synovi roste rychle nozicka 🙂 ,sdilim na fb

 • Marcela Urbanova 5.12.2018 at 10:15

  Buď Vivo pro nejstarší nebo bobux pro prostřední nebo bundgaard pro nejmladší dvojčata 👍🏻☺️

 • Michaela 5.12.2018 at 10:20

  Boty Plae Max Blue vypadaji skvěle …

 • Eva 5.12.2018 at 10:21

  Dobrý den Míšo, vybrala bych Filii Chameleon, ty už máme vyzkoušené, že dobře padnou. A když vidím, že vaše holky mají nové kulichy, nedá mi to a zeptám vás na ty předchozí krásné bílé s černou kytkou a bambulkama, odkud jste je měla? Hledala jsem podobné, ale nikde jsem nenašla. Díky.

 • Dita 5.12.2018 at 10:27

  Krásné místo, musím se podívat do mapy kde přesně to je 🙂 jinak na jaře nás hádám cekaji synovy prvni krůčky takže botky by se moc hodily. Neox atd…

 • Lucie Zahradkova 5.12.2018 at 10:28

  Vybrala bych tyto
  BOTY LIVIE&LUCA JAMIE DUSK SHIMMER SUEDE

 • Anna Hrabinova 5.12.2018 at 10:28

  Rozměrově teď asi sedí nejvíc Livie&Luca a líbí se mi leopardí vzor.

 • Petra K. 5.12.2018 at 10:28

  Jasnou volbu jsou kotníčkové CAMPER RED..

 • Alena Trechová 5.12.2018 at 10:30

  Máme 3 děti, tak bych vybrala podle toho, kdo by zrovna nejvíc potřeboval nové boty. 🙂

 • Katka 5.12.2018 at 10:34

  Syn nosi Vivobarefoot, tak bychom zustali verni znacce.

 • Darina 5.12.2018 at 10:37

  Super tip na výlet! Vybrala bych boty značky Bobux.

 • Šárka Vachova 5.12.2018 at 10:39

  Hezký den, vybrala bych holčičí sněhule.Šárka

 • Zuzana 5.12.2018 at 10:45

  Jůů, tak to je parádní soutěž, děkuji za ni. Já bych určitě vybrala: https://www.littleshoes.cz/detske-boty/sole-runner-puck-blue-black/, kupujeme je s dcerou každý rok a jsou parádní. Stejně tak kupujeme každoročně tyto: https://www.littleshoes.cz/detske-boty/livie-luca-jamie-dusk-shimmer-suede/, takže ani těmi bychom s dcerou nepohrdly 🙂

 • Veronika 5.12.2018 at 10:45

  Ja mam spadeno na boty plae,ale samo budou boty,ktere hlavne dobre padnou 😊😉

 • Maia 5.12.2018 at 10:47

  Nam sedi jedine Sole runner nebo Vivobarefoot…z nabidky v odkazu Sole runner pan.

 • Veronika Lencová 5.12.2018 at 10:49

  Loučeň je krásná, už jsme tam taky byli a užili si prima den 🙂 a celoroční boty bych vybrala s velkým dilema, už delsí dobu koukám na Beda a nebo jak jste koupila pro holky Camber, nádherné! A nebo Keeny…těžko říct bez měření a zkoušení :/

 • Lenka F. 5.12.2018 at 10:51

  to by se v případě výhry teprve vidělo, zda by bylo v potřebném čísle a tak…ale pár favoritů tam mám, např. tyto kočičí sandálky https://www.littleshoes.cz/detske-backory/tikki-meow-kitty/

 • Sylva Sejpková 5.12.2018 at 10:56

  mě se líbí tyhle – Camper Peu Sakura, ale popravdě jsem šla zatím jen po tom, co se mi líbí a velikosti jsem neřešila 😀 myslím, že i barevně by se holkám líbily 🙂

 • Barbora Folkova 5.12.2018 at 10:57

  Tak dnešní článek mě opravdu nadchnul, tam musíme někdy vyrazit, to je přesně něco pro našeho divocha ☺. A výhra taky bomba, syn nosí Campery, které mu sedí jak pr… na hrnec, takže bysme určitě nějaké vybrali. U Písku máme chalupu, tak bysme se zastavili a vybrali osobně 😉.

 • Tereza 5.12.2018 at 11:01

  Sole Runner Pan. Syn má široké nohy a po těchto už dlouho pokukuju 🙂

 • Veronika V.