zahrady zámku Loučeň | Víkend v bludištích a labyrintech

Dát si víkend na zámku? To nejen holky vítaly s převelikým nadšením. A to hlavně Nelinka, protože ta už Zámek Loučeň znala díky své školce, která ji sem vzala minulé léto na výlet 🙂 . A protože ona už věděla kam se chystáme, vyprávěla a líčila nám zdejší zahrady a labyrinty, takže natěšení bylo převeliké.

Zámek Loučeň v celé kráse

Ač na fotkách uvidíte modré nebe, venku bylo při nule nebo maximálně dva stupně nad ní. I tak beru víkend jako strašně moc podařený a všem Loučeň a její zahrady vřele doporučím. Nachystejte se na spoustu fotek, protože ty já si zase nedokázala odpustit 😀 .

O zdejším ubytování vám napíšu článek samostatný, protože by délka toho dnešního nebyla v silách ani těch nejskalnějších fanoušků našeho blogu 😀 . Na pokoji jsme ale trávili času minimum a krom spánku lepšího než doma, jsme tu extra nepobyli.

Už teď ale napovím, že ubytovaní jsme byli přímo v areálu, takže zámek byl na dohled a nebyl problém celý den běhat venku, odskočit si na po-O šláfung a zase hurá do zahrad a labyrintů 🙂 .

Předzámčí s kulturní buxusovou vložkou

Pokud jste o zámku někdy slyšeli, nejspíš si ho spojíte s pohádkou, baby-friendly zaměřením a velikánskou zahradou, ve které je rozmístěno 12 unikátních labyrintů. A protože ty holky bavily až překvapivě moc, do zámku jsme se tentokrát ani nedostali a na jaře se budeme muset vrátit zase 🙂 .

Před zámkem si s dětmi proběhnete buxusový labyrint, nadšenci si zahrají velké zahradní šachy a maminky, ty si mohou dát u buxusového labyrintu fajn kávu a klidně i něco k ní 🙂 . Kdo koukal na instagramu do stories, které jsem z Loučně přidávala, ten dobře ví, že když holky hrály šachy, na mě (chudák já!) zbyla právě kavárna 😀 .

A vyrážíme do zahrad zámku

Ty pravé labyrinty a jejich největší počet, ty najdete v zámecké zahradě, když od se od zámku vypravíte dolů směr rybníčky a cestičky. A i když už byl listopad a teploty spíš zimní, zahrady hrály nádhernýma barvama že nebýt nabalených dětí na fotkách, klidně bych to mohla nahrát na babí léto 😀 .

Bludiště a labyrinty, najdeme je všechny?

Na pokladně zámku nebo v restauraci si určitě poberte letáčky. Holky podle nich dokázaly najít všechny labyrinty, a protože jsou zahrady vážně velké, ušetříte si i zbytečné kroky při případném bloudění 🙂 .

Věděli jste, že je vůbec nějaký rozdíl mezi labyrintem a bludištěm

Představení s podrobným návodem

Jakmile nějaký labyrint najdete, můžete si o něm přečíst a prohlídnout si jeho přesnou mapu. Většinou jde o lehké trasy, ale někde nám byl návod moc užitečný 🙂 . A závěrečné a největší tisové chodbičky, ty jsme si raději vyfotili a uvnitř tak šli podle “foto-mapy”.

Písmenkový panáček poštovský

Holky už se nějaký čas o abecedu zajímají a vlastně až na pár písmenek už i Julinka abecedu pozná, proto se jim moc líbil labyrint písmenkový. Jeho projití na ně ale bylo ještě těžké. Úkolem bylo jej projít tak, aby vám dal nějakou zprávu. Povedlo se a musím uznat, že je vymakaný 😀 .

Jen by to na podzim chtělo nějakého odfukovače a v zimě asi odhrabovače 😀 .

Největší zábava a zahřívací ring

A tady máte holčičí TOP. Tenhle provazový labyrint je místem, kde se zasmějete, zahřejete a zaručeně budou mít děti díky svému vzrůstu velikánskou výhodu 😀 . Rozhodně do něj vlezte všichni naráz, protože čím víc vás v něm bude, tím víc se zasmějete, zahřejete a budete pyšnější, když vyhrajete 🙂 .

Najdi cestu mezi kameny a kamínky

Jediným “neschůdným” kouskem byl, kvůli množství listí, tenhle kamenitý fešák. I tak ale holkám jako hřiště postačil a zaručuji vám, že po dni v zámecké zahradě budou děti spát jak ukojená nemluvňata 😀 .

Mezi palisády s klouzačkou pro vítěze 

Labyrint z palisád holky namlsal už z dálky, protože od toho kamenitého byla už z dálky vidět klouzačka 😀 . Jo, kdo prošel palisádovým labyrintem, mohl/musel se sklouznout 😀 .

A že jsme viděli jet i babičku a psa 😀 .

A když pak strašně moc toužíš po klouzačce a nechce se ti znovu procházet celý labyrint, počítej, že podvodníčci se taky můžou pěkně nehezky šprajcnout 😀 😀 😀 Viď, Julinko.

Jooo v kraťasech a triku by to možná prošlo 🙂 .

Tisový masakr, nepouštěj je z dohledu 😀

Nejzákeřnějším machrem je tady tisák. Tisový labyrint je ten největší, nevidíte skrz jeho stěny ani na chloupek a doporučuju v něm úplně neztratit děti z dohledu. Může to pak totiž skončit tak, že je slyšíte, křičíte na ně “stůj, nechoď nikam” a jen běháte jak čamrda mezi tisem sem a tam 😀 .

Kdo nezabloudí, skončí v lanovém parku

Krom všech možných labyrintů je na vršku zahrad mezi palisádovým a tisovým labyrintem i následující lanový park. Holky ho nejprve neviděly, takže si dost času vyhrály v “jejich domečku” 🙂 .

Do domečku…

 Jako v každém domě, i tady se spalo, jedlo, řádilo a k mému údivu za celou dobu nikdo nevypadl. A když už jsme s tátou byli promrzlí a konečně holky přemluvili na návrat do pokojíčku, kde se zahřejeme, všimly si lanového parku 😀 . Klasika!

Mezi lana…

Tohle místo si užijete s děti od cca 3 let. To už Julinka zvládla snad všechno prolézání. Nepotřebujete k němu žádnou dopomoc ani jištění, takže je to spíš takové hřiště, které tady bude funkční po celý rok 🙂 .

K pohoupání…

Parádní klasika jako je dřevo na dlouhatánském laně potěší i dospělé a přiznávám, že holky často čekaly frontu než se maminka dohoupe 😀 . Protože kde jinde? Všude kam jdeme, tam jsou děti a to je prostě trapný 😀 . Tady nebyl nikdo a já si to TAK užila.

Tak co vám? Líbilo? Nám moc!

Garantuju vám, že i když tu zdánlivě nic není, tak my jsme si tady užili celé dva dny trajdání. Krom zahrad jsme pak stihli ještě jeden výlet nebo spíš procházku, kdy jsme se vypravili za západem slunce. Tu vám ale přidám do článku k ubytování, takže z Loučně čekejte určitě ještě článek další. Byla mrazivá, ale úžasná 🙂 .

A i když dnešní výhra se nemusí zdát, že je k článku úplně pasující, tak pro mě určitě je. Tím, že s holkama trávíme venku maximum času, musím opravdu hodně hlídat, co na nohách mají. Aby to sedělo, nikde netlačilo, nic se v nich nemačkalo a taky, aby se to líbilo.

Za poslední rok se obouváme jen u Klárky z obchodu Little Shoes, kterou jsme letos konečně jeli navštívit a návštěvu kamenné prodejny spojily s úžasnou Sladovnou a doporučujeme tak další výlet i vám:

Výletnice v Písku | Fantasticky hravá Sladovna – tady klik

adventní okýnko: Pohodlíčko na každém kroku s Little Shoes

Děkuju za krásnou cenu, kterou mi Little Shoes opět věnovalo a jeden z vás bude moct v tomhle e-shopu vybrat celoroční botky pro své dítko. Vybrat je můžete přes e-shop, ale zajet si pro ně můžete i osobně a krom obchůdku se stavit i v té slavné Sladovně 🙂 .

Takže ať je každý výlet noha v pohodlí a zdravé botě, to přeju do nového roku nám všem 🙂 .

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na blogu dole v zápatí, kde vyplníte email do políčka tabulky o zasílání novinek. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Napište, které boty v případě výhry pořídíte (vyberte tady – klik)

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve čtvrtek 6.12.2018,  výherce vyhlásíme na blogu v tomto článku.

UKONČENO: GRATULUJEME LENCOVÁ VERONIKO 🙂

Míša

All posts

374 Comments

 • Tereza Meravá 5.12.2018 at 2:25
 • Irena 5.12.2018 at 5:41

  Všechny botky vypadají skvěle, asi botky filli, pro holčičku.

 • Hanka Šafářová Chmelinová 5.12.2018 at 5:51

  Krásný výlet hned bych se tam rozjela s detma díky za inspiraci. Botky by se nám hodili https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-filii-chameleon-nappa-berry-m–hladka-kuze–uvnitr-fleece-18913-f11-/

 • Iva 5.12.2018 at 6:24

  Dobrý den Míšo, mě se líbí BOTY PLAE TY NAVY/STEEL. Díky za inspiraci v adventním kalendáři.

 • Jana Stecová 5.12.2018 at 6:28

  Vybrala bych nějaké Bobux, ty už máme ověřené a vzor bych poprvé nechala na dceři

 • Lucie 5.12.2018 at 7:01

  Vybrala bych botičky PLAE NAT NAVY SUEDE.

 • Bára Veselá 5.12.2018 at 7:26

  BOTY VIVOBAREFOOT FULHAM RUBBER MOOD INDIGO jsou dokonalé!

 • Petra 5.12.2018 at 7:31

  V případě výhry bych Kubíčkovi vybrala určitě D.D.Stepy, protože ty kupujeme už od prvních botiček a vím, že mu sedí i bez zkoušení 🙂 https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/d-d-step-706a-modra–036-/ Případně nějaké co nejsou kotníčkové, třeba se mi líbí tyto: https://www.littleshoes.cz/detske-boty/bobux-lo-dimension-blue/ Petra 🙂

 • Andrea 5.12.2018 at 7:39

  V Loučni se nám také moc líbilo, jen jsem byli v létě a bylo dost lidi,..Vojtovi pěkně sedí Bobux, takže bych vybrala tyto: https://www.littleshoes.cz/detske-boty/bobux-bass-teal/

 • Lenka Valová 5.12.2018 at 7:54

  Určitě bych vybrala nějaké campery, ale nevím, jestli pro dceru nebo pro syna. Ten výběr bot je vždycky tak náročný…
  Z článku na mě úplně dýchla ta atmosféra, hned bych se tam vypravila, kdybychom to neměli přes půl republiky.

 • Martina 5.12.2018 at 8:12

  No to by byla krása;-) Vybrala bych synovi nějaké na širší nohu a větší nárt, vypadá toi, že nákup bot s ním nebude jednoduchá záležitost. Ale ještě to nemám prozkoumané, má teprve první zimní. Anebo bych prubla nějaké Fili pro dceru, ta má zase užší nožku 🙂 Možná tyto: https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-filii-chameleon-nappa-ocean-m–hladka-kuze–uvnitr-kuze-18913-22-/

 • Bohdana Pejchalová 5.12.2018 at 8:12

  Krasny clanek.dekuji za inspiraci. Dcerka ma uzsi nohu, a uz vybira sama,takze nejlepe ruzove,fialove filii nebo bundgaardy a pod:))

 • efcza lexa 5.12.2018 at 8:14

  My bychom si botky přijeli určitě vyzkoušet, protože syn má nestandardní nožku a každou sezónu hledáme. Líbí se mi Camperky, ale vidělo by se, co dovolí nožka 🙏🙏🙏

 • Jana Dopitová 5.12.2018 at 8:14

  boty Filii Chameleon Berry M

 • Iva 5.12.2018 at 8:16

  Popravde jeste nevim, dcerce konecne “zhubla” a zestihlila detska burtickova noha, takze znacku budeme vybirat az na jare.

 • Jana 5.12.2018 at 8:18

  Labyrinty vypadají úžasně, píšu si na seznam tipů na výlety 🙂.
  Botky bych zkusila asi Camper pro nejmladší.

 • Iva Pelikanova 5.12.2018 at 8:18

  Asi d.d.step,ale je to tezkyyy,všechny vypadají bozsky❤️❤️❤️

 • Lucie 5.12.2018 at 8:19

  Jee,tak to bych si udelala vylet a nechala si poradit. Protoze vyber bot je proto me nejneoblibenejsi cinnost, mereni delky i sirky nohy udelam trikrat a ani jednou to neni stejny, pak si najdu rozmery boty,objednam a doma premerim,skutecnost je pak ale uplne jina,tak posilam zpět a cekam na jine a modlim se,aby noha nerostla. 😀 takze uz dyl uvazuju,ze v tomhle se vykaslu na eshop a nekam pujdeme, kde mi pomuzou, ale zatim jsem se nerozmyslela kam.

 • Eva Hamplová 5.12.2018 at 8:21

  Náš syn nosí pouze filii, takže bych mu dala vybrat, která barva se mu líbí, ale jinak by to bylo jasné.

 • Lucka 5.12.2018 at 8:21

  Hned bych se tam rozjela. Snad bude dcerka příští rok chodit a všichni se tam vypravime 😊 boty se mi líbí třeba tyto https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-filii-chameleon-berry-w–velur–uvnitr-kuze-28912-1-/

 • Lucie Mokrejsova Zmundova 5.12.2018 at 8:22
 • Jana Ingrová 5.12.2018 at 8:22

  boty Keen Chandler Poseidon/Jasmine Green

 • Eva Mezerová 5.12.2018 at 8:22

  Krasnych botek je tam hromada a vybira se jen tezko, ale tyhle nevypadaji vubec zle: BOTY FILII CHAMELEON OCEAN 😉

 • Andrea Mertová 5.12.2018 at 8:23

  Tak ja bych chtela zkusit boty Beda nebo Camper, je jich tam moc 🙂 ale na tyhle si delam uz nejakou dobu zalusk 🙂

 • Misa 5.12.2018 at 8:24

  Na FCB sdílím. Ty jo nevím , Fare Bare, Camper nebo Sole runner bychom zkusily…

 • Andrea S. 5.12.2018 at 8:24

  Botky určitě musíme napřed vyzkoušet. Loni jsem byla maximálně spokojená s keen CNX – sandálky i celořočky. tak bzch volial asi zase ty nebo možná Livie a luca.
  Moc děkuji za tip na krásná hřiště, vyřádí se tam malí a velcí 🙂

 • Monika 5.12.2018 at 8:28

  Asi bych vybrala Camper Red 🙂

 • RadkaH 5.12.2018 at 8:29
 • Eva 5.12.2018 at 8:30

  Pořídili bychom bot, camper dark Grey

 • Buroška 5.12.2018 at 8:30

  Ahojky Míšo, snažím se Cipískovi vybírat barefoot boty, ale čím je větší, tím je to těžší. Celé dny řádí venku, když je počasí, a teď i na odrážedle,a nevím, jak to dělá, ale žádné boty to nevydržely. Proto bych zkusila vzít tyto https://www.littleshoes.cz/detske-boty/keen-chandler-poseidon-jasmine-green–cnx/

 • Renata Vytlačilová 5.12.2018 at 8:31

  Zdravím 🙂 Loučeň mám v plánu už pár let, Váš článek mě motivoval ji konečně uskutečnit 😀

  Botky – těžká volba, ale ráda bych zkusila tyto https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-beda-jane-kotnickove-s-membranou–bf-0001-w-m-new/

 • Martina 5.12.2018 at 8:31

  Krasne misto, pridavam na nas seznam 🙂 Botky bychom vybrali Bobux nebo Filii, ale nechame si poradit od holek z Little Shoes.

 • Věra 5.12.2018 at 8:32

  Je, to by se nám moc hodilo. Příští rok už budu vybírat boty i pro mladší. Mladší
  netuším, jaké bych vybrala. Starší asi baby bare (pokud stihnou vyrobit celoročky, zimní bohužel nestíhají)

 • Vendula Sliwka 5.12.2018 at 8:33

  Uz nejakou dobu pokuuju po botach Froddo, tak bych zkusila asi tyhle:
  BOTY FRODDO BROWN G2130146-3 (FLEXIBLE)

 • Petra 5.12.2018 at 8:33

  V bludistich u zamku Loucen jsme byli asi pred 10 lety, i s nasim pejskem. Je to tam krasne a urcite tam chci vzit jednou i deti. Botky bych vybrala pro dceru nejake Bobuxi…sedi ji vyborne na uzky kotnik. A nebo pro syna Keeny 🙂

 • Erika 5.12.2018 at 8:35

  Za mne urcite boty Filii. Syn ma zvlastni tvar prstu a vysoky nart, tak jsem zatim nenasla zadne jine boty, ktere by mu sedeli.

 • Jana Herrmannova 5.12.2018 at 8:37

  Jarni klucici Campery, ty boty vypadaji fakt paradne 🙂

 • Jana 5.12.2018 at 8:38
 • Veronika 5.12.2018 at 8:38

  nejspie beda bare blue mandarin, velikost asi 34 (poradila bych se) – a nebo jine kotnickove na uzsi patu 🙂

 • Michaela 5.12.2018 at 8:38

  Tak, asi bychom poridili budto Camper peu dark blue nebo D.D.step 701B nebo 407A (tyto jsou mega hezoucky), nejlepe bychom asi museli vyzkouset, pac u prvnich se pise ze jsou na sirsi nozicku a u tech dalsich 2 naopak na uzsi a kdyz jsme kupovali backurky, prodavacka nam rekla, ze ma maly spis uzsi nozku, ale jsou pekne vsechny.

 • Proprepiaf 5.12.2018 at 8:40

  Ahoj, mně by se pro Růženku líbily tyhle botky CAMPER PEU DARK BLUE KOTNÍČKOVÉ, ty prostě miluju 🙂

 • Adéla Vejvodová 5.12.2018 at 8:44

  Vybraly by jsme Filii Chameleon Pink- měly jsme od nich letos zimní a velká spokojenost.

 • Jiřina 5.12.2018 at 8:45

  Vybrala bych nejake celoroční holcici, aby v nich mohla mala tapat dlouho. 🙂

 • Soňa 5.12.2018 at 8:46

  Ahoj…

  Výlet vypadá moc pěkně…Tam jsem ještě s dětmi nebyla….

  Botky by se nám líbily..těžký to výběr…musím koukat na šiší záběr nožičky…BOTY KEEN CHANDLER VIRIDIAN/VERY BERRY (CNX) nebo BOTY CAMPER PEU DARK BLUE KOTNÍČKOVÉ (FIRST WALKERS)

 • Klára Tošovská 5.12.2018 at 8:47
 • Michaela Černotová 5.12.2018 at 8:47

  No minimálně vyzkoušíme Filii a Sole runner, ale jestli sednou nevím.

 • Sabina 5.12.2018 at 8:48

  Celoroční Camper kotníčkové, ale barvu by si vybírala dcera.

 • Katka 5.12.2018 at 8:48

  Pravděpodobně bych vybrala nějaké Frodda. Jedny už máme a vím, že sedí. Na vyzkoušení přímo do obchodu to máme daleko

 • Veronika Przybylová 5.12.2018 at 8:50

  Vybrala bych kotníčkobé Livie&Luca nebo možná Keeny 🙂

 • Jana 5.12.2018 at 8:50

  Těžko říct, ktere botky, protože rozměry se porad měni. Nejspíš by to byly Vivobarefoot primus. Nebo Fare. Oba prcci mají ploutvicku.
  Děkuji za tip na výlet. Přidávám na seznam 😉

 • Pavlína Štefanová 5.12.2018 at 8:53

  V obchodě nakupujeme..většinou froddo, ale možná bychom zkusily tentokrát Fillii .

 • Míša 5.12.2018 at 8:53

  Výběr bot je vždy velmi náročný.. možná bychom na synovu ploutvičku vyzkoušeli Sole runner, pokud by je tedy dotáhl kolem kotníku 😀

 • Veronika Joudová 5.12.2018 at 8:54

  Hmm, těžká volba. Mám dvě děti a oba budou na jaro potřebovat celorocky. Syn má nohu úzkou, takže pro něj Filli a dceři se zase trochu rozplácla, takže nejspíš camper…

 • Hana Štarhová 5.12.2018 at 8:55

  V littleshoes už jsme několikrát nakupovali 🙂 Určitě bychom pořídili osvědčenou klasiku, celoroční Filii, třeba tyto:
  https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-filii-chameleon-ocean-flower-m–velur–uvnitr-kuze-18914-26/

 • Barbora Vaňková 5.12.2018 at 8:55

  Vybrala bych nejake pro zacinajici chodce, libi se mi treba https://www.littleshoes.cz/detske-boty/bobux-paint-natural-xplorer/

 • Lucie 5.12.2018 at 8:57

  Všechny vypadají krásně. Nemáme v preferencí žádnou značku, takže bych si asi nechala poradit. Výběr těch správných bot je úplná alchymie a dětské nožky se tak rychle mění.

 • Zdenka 5.12.2018 at 8:57

  Asi fialové Filii nebo Camper Peu Cami červené 😍

 • Katka Röslerová 5.12.2018 at 8:57

  To je krása! Pro nás dost z ruky, ale přidávám do tipů na výlet. My v létě vyzkoušeli jedno kukuřičné bludiště a bylo to super. Možná to nás dospělé bavilo i víc než děti 😀
  Z Little shoes bych vybrala mé oblíbené Fiili.

 • Andrea Petrová 5.12.2018 at 9:00

  Krásné botičky – vybrala jsem BOTY BEDA ELIS KOTNÍČKOVÉ S MEMBRÁNOU

 • Erika Hanzalová 5.12.2018 at 9:01

  Nám by se libily bobux nebo camper boticky 😉

 • Lucie Serbousková 5.12.2018 at 9:02

  Pěkné ráno, s článkem jste mi udělala velkou radost! Na Zámek Loučeň už nějakou dobu na slevomatu pokukuji a původně jsem myslela, že bychom tam jeli jen s manželem, ale teď vidím, že by to byla velká škoda…o tohle děti přijít nemůžou. Každopádně už je jasné, že tam v létě pojedeme 🙂 a co se týká bot…ještě nevím zda bych vzala synovi https://www.littleshoes.cz/detske-boty/d-d-step-701b-tmave-seda–036-/ nebo dceři https://www.littleshoes.cz/eshop/boty-froddo-fuxia-g2130146-8–flexible-/ Lucka

 • Eliška 5.12.2018 at 9:04

  Hezký článek, také jsme na Loučni byli, ale to jsme syna teprve čekali, takže se tam ještě určitě vrátíme, a myslím, že ne jednou.
  Botky bychom vybrali Filli chameleon ocean, ve kterých je vnitřek z kůže https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-filii-chameleon-ocean-m–velur–uvnitr-kuze-18913-28-/

 • Jana 5.12.2018 at 9:04

  Moc pěkný obchod. Vybrali bychom BOTY D.D.STEP – 432A ŠEDÁ 😉

 • Marika V 5.12.2018 at 9:14

  Asi Froddo pre mladšiu, a Filli pre staršiu…také overené značky 😉 veľmi sa mi páčia aj bobux ale tie staršej nesedia, uvidíme či mladšej ;-)…

 • Janka 5.12.2018 at 9:14

  Nádherné prostředí 🙂 U nás by vedly ty písmenka a provázky. Dokonce jsem dostala nápad dětem jedno provázkové bludiště vyrobit na zahradě:D Díky !!! U nás vy vyhrály tyto : https://www.littleshoes.cz/eshop/boty-froddo-brown-g2130146-3–flexible-/ Ale krásné jsou všechny

 • Veronika 5.12.2018 at 9:16

  Ďakujem za skvelý tip na výlet, určite by sa tam páčilo nám aj dcérkam 😉 Píšem si na zoznam tipov miest na výlet 👍 Topánočky by potešili nejaké na širšiu nôžku, keďže obe ich majú široké 🙈🤔

 • Kateřina Klimentová 5.12.2018 at 9:19

  Nějak si nemůžu vybrat mají moc krásných boticek 😉 nějaké kotníkové nebo se mi moc líbí tyto
  https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-camper-peu-grey-kotnickove–first-walkers/

 • Petra Kadlecová 5.12.2018 at 9:20

  No to je otázka pro mě – vybírání bot :-). Ani když jde o kluka, se nerozhodnu snadno. tradičně nosíme . Ale dlouho se mi líbí od LIvie a Luca, tak bych vybírala něco od nich

 • Zdeňka Valentová 5.12.2018 at 9:24
 • Adéla Urbancová 5.12.2018 at 9:25

  BOTY TIKKI RED VELVET 🙂

 • Michaela Kratochvílová 5.12.2018 at 9:25

  Moc se mi líbí Camper, ale určitě bychom si udělali rodinný výlet a přijeli vybrat osobně, aby synovi dobře sedeli 🙂

 • Petra Hečová 5.12.2018 at 9:26

  výlet vypadá opravdu parádně 🙂 Výhra je úplně boží, protože zde také ráda nakupuji. výběr bych nechala až dle aktuální nabídky v době objednání- podle velikosti apod. Ale nepochybuji o tom, že si vybereme.

 • Petra Konečná 5.12.2018 at 9:27

  Pro dceru asi celorocni boty Filii, zatim se v tech znackach moc nevyznam, ale potrebuju neco na uzsi nohu dcery. Tak bychom pak museli presne pomerit;)

 • Barbora Liskayová 5.12.2018 at 9:27

  Určite by som si vedela vybrať, páči sa mi tam viacero.

 • Veronika 5.12.2018 at 9:28

  Pro malou by to byly urcite nejaky ruzovky, ale asi by bylo treba je zkusit osobne (do Sladovny se stejne chystame) – takze zatim mi padly do oka Livie, Filii, Camperky, ale treba i ty Fare nebo Beda. Vyber bych pak stejne nechala na ni. A synovi bychom neco vybrali pak na miste.

 • Zuzana Kudrnová 5.12.2018 at 9:30

  Vybrala bych camperky nebo nejaky vivo barefoot pro kluka. Jinak diky za paradni clanek a inspiraci. Klarka je super, prodejnicku ma paradni a Sladovna taky bomba!!!

 • Monika MIKULOVÁ 5.12.2018 at 9:31

  Líbily by se mi Campery, nebo tyto, ty už ma dcera dvoje https://www.littleshoes.cz/detske-boty/livie-luca-jamie-magenta-sparkle/

 • Pavlína Rytířová 5.12.2018 at 9:33

  S botama je to pořád boj. Celoročky jsme měli Filii, ale jestli v nich budem pokračovat se uvidí, jak povyroste nožka. Loučeň vypadá velmi dobře. Prohlídky nemám ráda, tak je supr,že tam je co dělat kolem zámku.

 • Katka Kozlová 5.12.2018 at 9:33

  Dekuji za tip na výlet! Syn miluje bludiště a tak bych botky vybírala pro něj. Kupujeme DD Step, ale líbí se mi i značka Plae.

 • Anzet 5.12.2018 at 9:33

  Vyhrát by se vážně hodilo. Mám uzuž dlouho v hledáčku CAMPER PEU GREY OBSIDIAN KOTNÍČKOVÉ a kdyby dceři do jara moc poskočila nožka, vybrala bych boty synovi. Asi nějaké od PLAE.

 • Eva 5.12.2018 at 9:34

  Nám by se líbili tyhle
  BOTY PLAE MAX ASTRO BLUE

 • Katerina Valdmanova 5.12.2018 at 9:36

  Jeee to bychom alespoň vyrazily na návštěvu ke kamarádce 🙂 za nás buď FRODDO nebo Camper…

 • Katka 5.12.2018 at 9:37

  Já bych nejspis vybrala boty froddo nebo dd step pro syna 🙂

 • Zuzana 5.12.2018 at 9:38

  Krásné jsou skoro všechny. Sice nevím, jestli by dceři seděl střih, ale zkusila bych asi tyto: BOTY D.D.STEP – 153A BLACK (015)

 • Jana Šlesingerová 5.12.2018 at 9:40

  Dceři bych vybrala boty Keen Chandler.😃

 • Petra 5.12.2018 at 9:42

  Nadherny clanek! Dekuji za inspiraci kam na vylet 😊
  Boty bychom vybrali asi filii 😊

 • Lucie Košťálková 5.12.2018 at 9:43

  Pokukuji po Keenech, takže ty by to nejspíš vyhrály 😉

 • Noemi Vankova 5.12.2018 at 9:49

  Botky bych vybrala bud Camper peu cami pro starsiho syna nebo Filii pro mladsiho, podle toho kteremu v zime vic vyroste nozka a bude na jare nove boty potrebovat. 😉 Ale pravdepodobne budou stejne potrebovat na jare nove boty oba.. 😉

 • Eva Hruba 5.12.2018 at 9:50

  Nasi kluci zatim nosi oba filii ale myslim ze mladsi se vyda jinym smerem a mozna ty camperky. Ale kazdopadne filii jsou super funkcni boty. Sice nemam zadne raubire v tomto smeru, ale nikdy zatim nemeli mokre ponozky.

 • Marie Babicová 5.12.2018 at 9:50

  Líbí se mi jich spousty, od Filii, Frodo… aj, ale určitě bych vybrala nejen dle vzhledu, ale hl aby synovi a dcerce krásné seděli. Krásný den, KaluzovaMajka@seznam.cz ☺️

 • Jana Považská 5.12.2018 at 9:50

  Vybrala bych asi Sole runner.

 • Alena H. 5.12.2018 at 9:50

  vzala bych dcerce BOTY KEEN CHANDLER WP-C-STORMY WATERPROOF (CNX), vypadají bytelně pro to moje třeštidlo, sice se mi líbí ty žluté botičky, ale ta moje dceruška raději chodí příkopama, takže si nebudu ničit nervy neustálým čištěním

 • Lada 5.12.2018 at 9:55

  Krásný tip na výlet a jako vždy krásné fotky…. Botky se nám mooc líbí tyto: boty Livie&Luca Jamie Dusk Shimmer Suede

 • Monika Moravcová 5.12.2018 at 9:56

  Mě by se pro dcerku líbily botky Camper nebo nám známe Keen. Ale výběr je opravdu úžasný 🙂

 • Monika 5.12.2018 at 9:59

  Rozhodovala bych se mezi BOTY SOLE RUNNER PAN BROWN/BLACK a BOTY KEEN CHANDLER DRESS BLUES/GREENERY WATERPROOF (CNX).

 • Andrea 5.12.2018 at 10:03

  Pořídili bychom boty BOBUX BLUSH TIMBER BOOT

 • Lucia 5.12.2018 at 10:03

  Moc e mi líbí žluté froddo, ale záleželo by co by si vybrala dcera

 • Renata 5.12.2018 at 10:03

  Líbili by se nám Bundgaard Petrol pro Davidka.

 • MaGa 5.12.2018 at 10:06

  Vybrala by som boty Filii Chameleon Nappa Ocean.

 • Lenka 5.12.2018 at 10:09
 • Dana Müller-Mazan 5.12.2018 at 10:12

  Vybrala bych pro syna https://www.littleshoes.cz/detske-boty/lbl-tom–og/ uz i dcera je nosila a lbl milujeme a synovi roste rychle nozicka 🙂 ,sdilim na fb

 • Marcela Urbanova 5.12.2018 at 10:15

  Buď Vivo pro nejstarší nebo bobux pro prostřední nebo bundgaard pro nejmladší dvojčata 👍🏻☺️

 • Michaela 5.12.2018 at 10:20

  Boty Plae Max Blue vypadaji skvěle …

 • Eva 5.12.2018 at 10:21

  Dobrý den Míšo, vybrala bych Filii Chameleon, ty už máme vyzkoušené, že dobře padnou. A když vidím, že vaše holky mají nové kulichy, nedá mi to a zeptám vás na ty předchozí krásné bílé s černou kytkou a bambulkama, odkud jste je měla? Hledala jsem podobné, ale nikde jsem nenašla. Díky.

 • Dita 5.12.2018 at 10:27

  Krásné místo, musím se podívat do mapy kde přesně to je 🙂 jinak na jaře nás hádám cekaji synovy prvni krůčky takže botky by se moc hodily. Neox atd…

 • Lucie Zahradkova 5.12.2018 at 10:28

  Vybrala bych tyto
  BOTY LIVIE&LUCA JAMIE DUSK SHIMMER SUEDE

 • Anna Hrabinova 5.12.2018 at 10:28

  Rozměrově teď asi sedí nejvíc Livie&Luca a líbí se mi leopardí vzor.

 • Petra K. 5.12.2018 at 10:28

  Jasnou volbu jsou kotníčkové CAMPER RED..

 • Alena Trechová 5.12.2018 at 10:30

  Máme 3 děti, tak bych vybrala podle toho, kdo by zrovna nejvíc potřeboval nové boty. 🙂

 • Katka 5.12.2018 at 10:34

  Syn nosi Vivobarefoot, tak bychom zustali verni znacce.

 • Darina 5.12.2018 at 10:37

  Super tip na výlet! Vybrala bych boty značky Bobux.

 • Šárka Vachova 5.12.2018 at 10:39

  Hezký den, vybrala bych holčičí sněhule.Šárka

 • Zuzana 5.12.2018 at 10:45

  Jůů, tak to je parádní soutěž, děkuji za ni. Já bych určitě vybrala: https://www.littleshoes.cz/detske-boty/sole-runner-puck-blue-black/, kupujeme je s dcerou každý rok a jsou parádní. Stejně tak kupujeme každoročně tyto: https://www.littleshoes.cz/detske-boty/livie-luca-jamie-dusk-shimmer-suede/, takže ani těmi bychom s dcerou nepohrdly 🙂

 • Veronika 5.12.2018 at 10:45

  Ja mam spadeno na boty plae,ale samo budou boty,ktere hlavne dobre padnou 😊😉

 • Maia 5.12.2018 at 10:47

  Nam sedi jedine Sole runner nebo Vivobarefoot…z nabidky v odkazu Sole runner pan.

 • Veronika Lencová 5.12.2018 at 10:49

  Loučeň je krásná, už jsme tam taky byli a užili si prima den 🙂 a celoroční boty bych vybrala s velkým dilema, už delsí dobu koukám na Beda a nebo jak jste koupila pro holky Camber, nádherné! A nebo Keeny…těžko říct bez měření a zkoušení :/

 • Lenka F. 5.12.2018 at 10:51

  to by se v případě výhry teprve vidělo, zda by bylo v potřebném čísle a tak…ale pár favoritů tam mám, např. tyto kočičí sandálky https://www.littleshoes.cz/detske-backory/tikki-meow-kitty/

 • Sylva Sejpková 5.12.2018 at 10:56

  mě se líbí tyhle – Camper Peu Sakura, ale popravdě jsem šla zatím jen po tom, co se mi líbí a velikosti jsem neřešila 😀 myslím, že i barevně by se holkám líbily 🙂

 • Barbora Folkova 5.12.2018 at 10:57

  Tak dnešní článek mě opravdu nadchnul, tam musíme někdy vyrazit, to je přesně něco pro našeho divocha ☺. A výhra taky bomba, syn nosí Campery, které mu sedí jak pr… na hrnec, takže bysme určitě nějaké vybrali. U Písku máme chalupu, tak bysme se zastavili a vybrali osobně 😉.

 • Tereza 5.12.2018 at 11:01

  Sole Runner Pan. Syn má široké nohy a po těchto už dlouho pokukuju 🙂

 • Veronika V. 5.12.2018 at 11:07

  Loučeň vypadá úžasně, doufám, že se tam jednou podíváme. Už se moc těším na pokračování článku. Z bot bychom si vybrali buď LIVIE&LUCA JAMIE, už jedny máme a jsou skvělé nebo nějaké Camper, ty co má vaše Juli by u nás taktéž sklidily velký úspěch 😀

 • Lucie Lipanská 5.12.2018 at 11:09

  Livie&luca nebo bobux botky. Krásná cena!

 • Katka 5.12.2018 at 11:27

  Z Ostravy do Písku to máme sice daleko, ale…proč si neudělat výlet 🙂 A boty na první pohled KOZAČKY LIVIE&LUCA TIEMPO NAVY BLUE – láska.

 • Petra 5.12.2018 at 11:39

  Nádherné fotky, skoro by se hodilo k nim i psát, na jaký čas/clonu/objektiv bylo co foceno 😀
  Z Littleshoes už jsem objednala vícekrát, ale co vyberu za celoroční boty uvidím, až jak jim po zimě změřím nohu. Zatím nejstarší krásně sedí Fare a Beda, mladší jakž takž Beda a nejmladší Camperky. Nedokáži teď napsat, které konkrétní bych tedy v případě výhry vybrala…

 • Maru Formánková 5.12.2018 at 11:39

  Měla bych dilema jestli vybrat boty dceři nebo synovi… Ale asi by to vyhráli tyrkysové boty Froddo Turquiose. 🙂

 • Adéla Ž 5.12.2018 at 11:40

  Už nakupuji jen u littleshoes. Výlet za správný výběr bot stojí. A pro syna rozhodně camper!

 • Jaroslava Rychtecká 5.12.2018 at 11:42

  Nádherný nápad na výlet 😊 My máme vyzkoušené kotnickove Froddo, tak bychom poridili pravdepodobne ty. Ale klidně bych si necgala poradit, jestli by paní prodavacka vybrala lepší a dcerce by seděly 😊

 • Ivana Kroupová 5.12.2018 at 11:43

  Zvybrala bych nejake zezazoo pro syna 🙂 a do tohoto zamku nevo aspoň zahrad se urcit3 musime s dětma podivat 🙂

 • Veronika Mlejnková 5.12.2018 at 11:45

  Pro Matyáška BOTY LIVIE&LUCA JAMIE NAVY BLUE LEATHER 🙂

 • Iva 5.12.2018 at 11:45

  Krásné fotky, úplně na mě dýchlo babí léto 🙂 pořídila bych buď Vivobarefoot https://www.littleshoes.cz/detske-boty/vivobarefoot-mini-primus-grey-pink/ nebo nějaké krásné celoročky od Filli, třeba https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-filii-chameleon-berry-m–velur–uvnitr-fleece-18913-f1-/

 • Martina Leontýnka Amalka 5.12.2018 at 11:50

  Loučeň 😍 z úplného jihu Moravy to máme dal,ale i tak sme tam byli na první výročí seznameni (ubytování v hotelu hned u zamku) ,na roční výročí svatby (ubytování přímo na zámku 😍) a pak s Leontynkou když mela 2 roky a strasne si to učila! Hlavně provazkovy labyrint 😀 zrovna tam byla akce se zdravím obouvanim tak byla ráda protoze nejlepsi je chodit bos a všechny lab.si uzila bosa 😀 Příští rok se chystáme i s Amalkou uz se tam těším … hups sem se zasnila 😀 tak boty bych brala FILII CHAMELEON OCEAN FLOWER a urco bych vybrala rovnou něco pro Amis 🙂

 • Tereza V. 5.12.2018 at 11:51

  Je super članek mame to kousek a jeste jsme tam nebyli. Botičky vibirame camper grey obsidian💗

 • Alžběta 5.12.2018 at 11:56

  Záleží jak by seděly,preferovala bych osobní návštěvu. Při výběru po netu bych preferovala Froddo Flexible,s těmi máme dobré zkušrnosti.

 • Katka 5.12.2018 at 11:58

  Letos jsme měli Bundgaard a vydržely fakt hodně, tak asi zas ty.

 • Tereza 5.12.2018 at 12:00

  Diky za tip na zamek Loucen. Na seznamu uz je dlouho a diky Va se posunul o neco vys😉 boty bych vybrala Camper,vypadaji nadherne a jsou i na buclate nozicky😍

 • Hana Procházková 5.12.2018 at 12:01

  Míšo, upřímně? Závidím vám vaše výlety. Jsou úžasné. Kolik času strávíte než takovou krásu objevíte?
  Botky bych brala Bundgaard.

 • Magdaléna 5.12.2018 at 12:03
 • Kateřina 5.12.2018 at 12:04

  Díky za tip na super výlet. Kdyby dceři seděly, šly bychom do těchto: https://www.littleshoes.cz/detske-boty/camper-peu-denim-path–first-walkers/ Budu muset sehnat i ve větším 😁😉

 • Zuzana 5.12.2018 at 12:05

  Obě děti mají celoročky vivo reno a jsme s nimi spokojení, takže určitě ty.

 • Míša 5.12.2018 at 12:07

  Podle fotek to vypadá úžasně, tak třeba příští rok. Z botiček bych vybrala buď Bundgaard nebo Filii, ale šířka nožičky se dceři ještě pořád hodně mění, tak uvidíme u které značky skončíme.

 • Zuzana Neumannová 5.12.2018 at 12:08

  Super článek a tip na naší příští dovolenou. Botky celoroční Jamie&Luca .

 • Michala 5.12.2018 at 12:08

  Moc se mi libi Camper, ale opravdu bych spis potrebovala poradit, protoze syn si dava s chozenim nacas, takze boticky zatim nema:(

 • Helena 5.12.2018 at 12:11

  Krasny clanok a fotky uplny top!Hned by som sa tam vybrala..
  Topanky by sme vybrali asi Plae Ty, uz dlhsie po tejto znacke poskulujem:)

 • Petra 5.12.2018 at 12:11

  Pořídili bychom nějaké celoroční pro syna, podle toho, jak mu poroste noha.

 • Kača M 5.12.2018 at 12:17

  Mám zálusk na Filli:-)

 • Lucka 5.12.2018 at 12:25

  Na Loucen jezdime v lete,kdy je tam putovani s Vecernickem a moc se nam libi cely areal zamku.Boticky bych vybirala Filii,Camper ci Plae 😉

 • Kateřina 5.12.2018 at 12:28

  Boty u nás hodně řešíme a poctivě vybíráme, takže bych měla zájem o BOTY BOBUX ASPEN CARAMEL (I WALK) ☺️

 • Paja 5.12.2018 at 12:32

  Protoze vim,ze do Pisku stoji za to si udelat vylet,tak bych si rada nechala opet poradit (Steli by se aspon zase povozila na tom supr odstrkavadle a zhoupla na prkne:D ),ale pokud by se ji noha nejak nezmenila,asi by nam stale sedely LBL,tak nejake z nich:)
  Diky za tip na vylet,bludiste a labyrinty miluju,tak vyrazime:)

 • Jana Seidlová 5.12.2018 at 12:33

  Pro nás Beda nebo Baby bare

 • Karolína Dvořáčková 5.12.2018 at 12:33

  Určitě Camper. Protože široká noha a protože jsou krásné 🍀

 • Eva 5.12.2018 at 12:46

  Nejspíše FiliiI CHAMELEON.

 • Zuzana 5.12.2018 at 12:47

  Vybrali by sme boticky Plae Ty Fuchsia. A asi musim naplanovat dalsi vylet 😀

 • Dáša Kovalova 5.12.2018 at 12:47

  Děkuji za tip na krásný vylet😉
  Botky nějaké mini pro dceru (má 2m – takže zatím nevím, jakou nožku bude mit☺)

 • Verča 5.12.2018 at 12:51

  A mohla bych boty i pro sebe? 😀 Jinak určitě Bundgaard, Filii nebo Plae

 • Markéta P. 5.12.2018 at 12:52

  Opět krásná výhra, já bych tady chtěla vyhrát každé okénko, které si u Vás, Míšo, otevřu 😀 Pro starší Julinku by se mi líbily třeba tyto:
  https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-bobux-blush-timber-boot/ – má užší nožičku, takže by mohly sedět.
  V případě výhry bychom si určitě udělaly rodinný výlet do Sladovny a jelikož by mladší Anička nemohla přijít zkrátka, druhé boty bychom dokoupili asi tyto: https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-camper-peu-rasberry-kotnickove–first-walkers/, Anička má nožičku zase širší …

 • Michaela Giercuszkiewiczová 5.12.2018 at 12:53

  Uf, výběr bot je vždy náročný. Dcerka dostala vložky do bot, tak Barefoot boty trochu ztrácí smysl….takže bych volila asi pro syna, ale ten na své první krůčky teprve čeká.

 • Petra 5.12.2018 at 12:58

  LIVIE&LUCA nebo FARE 😊

 • Eliška Dadáková 5.12.2018 at 13:02

  Celorocni boty kupuji od značky Filli, takze bych určitě vybirala od této značky. Uz vim, ze klukům perfektně sedi a hlavne jsou kvalitni.

 • Daniela 5.12.2018 at 13:03

  Syn nosi filli, tak bych šla touto cestou 🙂

 • Eva Janečková 5.12.2018 at 13:07

  Miso, clanek zase na jednicku. Hned bych se tam s rodinou rozjela. Deti by se vyradili a ja bych si dala to kafe 😉.
  Boty bych si vybrala pro dceru, znacku Filii. Uz se po teto znacce dlouho divam, takze bych ji urcite zkusila.
  A mym favoritem jsou tyto: https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-filii-chameleon-berry-m–velur–uvnitr-kuze-18913-1-/
  Uz se tesim na pokracovani clanku. A doufam, ze konecne neco vyhraju ☺️.

 • kristee 5.12.2018 at 13:08

  Když jsme byli v Loučni my, probíhal v zahradách ještě moc hezký doprovodný program. Takové rytířské klání. I když je to už nějaký ten pátek, děti si dodnes občas vzpomenou. V botách jsou jasnou volbou Camperky!

 • Terka 5.12.2018 at 13:11

  Ukládám si hned k tipům na výlet, tam by se nám všem určitě líbilo. 🙂
  Vybrala bych tyto
  https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-keen-chandler-wp-c-stormy-waterproof–cnx/

 • Pavla 5.12.2018 at 13:18

  Vybrala bych Filii nebo Camper.

 • Irena Durdilová 5.12.2018 at 13:30

  Míšo, obchod znám, byla jsem tam několikrát osobně, Kláru si pamatuji ze střední školy…ano i já pocházím z Písku 🙂 A i když nyní žiji v Praze, jezdím tam navštěvovat mamku, takže obchod je pro mne prostě top. Starší dcerce tam kupuji boty Bobux a bačkůrky Beda, mladší holčička dostala nedávno svoje první boty a to zimní Froddo. Takže pokud bych si mohla vybrat, vybrala bych nějaké celoročky pro tu mladší, bude je na jaře potřebovat. Jinak Loučeň mám díky vašim článkům v hledáčku, přemluvila jsem manžela a snad se tam příští víkend podíváme, těším se na adventní pojetí zámku.

 • Hanka 5.12.2018 at 13:41

  Boty bych vybrala buď Beda pro staršího nebo Bundgaard pro mladšího, podle aktuální nabídky a kdo bude potřebovat boty akutněji 😀

 • Verča 5.12.2018 at 13:41

  Děkuji za další skvělý výletní tip. Nebýt to tak daleko, jedem už teď o víkendu :). Zajímalo by mě, co je to za značku čepiček, vypadají úžasně. Dceři kupuju Filii, protože má úzkou nožku. Ale líbí se mi moc boty Camper Peu Dark Blue, takže bych ji přeměřila nožku, jeslti by ji náááhodou nebyli. Jinak bych vybrala zase něco z Filii.

 • Jana 5.12.2018 at 13:42

  Botky by se nám líbily boty Froddo White/Fuxia G2130133-6 (Flexible)

 • Zuzana Křížová 5.12.2018 at 13:43

  Pro syna bych vybrala celoroční keeny.

 • Rienka 5.12.2018 at 13:53

  Krasny clanok, dakujem za inspiraciu. Vyber naozaj tazky, vsetky boticky vyzeraju krasne, dcera ma uzku nohu, vybera sama, ale mna zaujali Bobux, Froddo, Bundgaardy, D.D.Step. 😀

 • Kamila 5.12.2018 at 13:53

  Krásné jsou všechny. Nejvíc asi Filli.

 • Edita B. 5.12.2018 at 13:54

  Krásný článek. Tam určitě pojedeme. A nádherná cena. Červené camperky. Moje srcova záležitost 🙂

 • Daniela Mašková 5.12.2018 at 13:58

  My bychom brali další celoročky od Frodda, už máme druhou velikost a jsme maximálně spokojení 🙂

 • Barbora Žilová 5.12.2018 at 14:14

  Synovi sedí Béďa barefoot a Livia And Luca, takže některé z těchto 😊

 • Jitka 5.12.2018 at 14:31

  Super tip na výlet, až dcerka povyroste, určitě se tam přijedeme vyřádit. Botičky bych vybrala https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-filii-chameleon-berry-m–velur–uvnitr-kuze-18913-1-/

 • Katka 5.12.2018 at 14:31

  Hezký den, oooo tolik nádhery… Prvně jsme vybrala fešácké boty,ale pak zase zvítězil ten “zálesák” ve mně…takže BOTY KEEN CHANDLER WP-C-STORMY WATERPROOF (CNX). Pěkný den

 • JanaK 5.12.2018 at 14:37

  Vybrala bych asi Camper Peu …. Článek se mi moc líbil 😊.

 • Klára 5.12.2018 at 14:39

  Vybírala bych podle aktuálního nedostatku bot pro syna Sole Runner Pan, nebo pro malou dcerku Bungaard či Camper Peu. Podle toho, co lépe sedne. 🙂

 • Ivana 5.12.2018 at 14:41

  Budeme vybírat botičky na jaro, radost by určitě udělaly camperky, nebo jine polobotky:-)

 • Daniela 5.12.2018 at 14:55

  s topanociek by sme vybrali asi nieco od Plae, mali sme ich teraz na jesen a boli uplne užasne, prípadne filli ak by nemali velkost od plae

 • Sarka 5.12.2018 at 14:57

  teda, vubec jsem nevedela, ze je to tam takova parada! urcite tam vyrazime, diky za inspiraci:)) a boty bychom si vybrali tyhle: https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-camper-peu-dark-blue-kotnickove–first-walkers/

 • Karolína 5.12.2018 at 15:01

  Miluju Campery, kupuju si je i pro sebe, je v nich jako v pokojíčku ;.) Asi bych vybrala i jiné, ale Campery mám dlouhodobě vyzkoušené a jsou opravdu super pohodlné.

 • Dagmar Panocha 5.12.2018 at 15:04

  Na Vaše doporučení jsem už synovi v Little Shoes nakoupila zimní boty a jsou úžasné. Určitě bych dál vybrala: BOTY VIVOBAREFOOT GOBI K BROWN LEATHER

 • Hana Lorencová 5.12.2018 at 15:11
 • Simona 5.12.2018 at 15:12

  Vybrala bych boty značky Filii, které dcerka nosí od prvních krůčků.

 • Bára 5.12.2018 at 15:24

  Nechala bych si poradit. Byly by to první botky, takže zatím nemám zkušenost co bude sedět.

 • Lucie Zimová 5.12.2018 at 15:28

  Hezký den, pro syna bych vybrala asi Sole Runner Pan Red/Black .

 • Iveta Ptáčková 5.12.2018 at 15:28
 • Ella Nová 5.12.2018 at 15:29

  Jee, to je skvela vyhra 🙂 ja bych si tam urcite udelala vylet a zasla i do sladovny. Navic chci, aby si prcek boty vzdy vyzkousel. Ted mu jeste nozka hodne rychle roste a meni tvar. A podle rychlosti rustu bych i vybirala, jestli budeme muset poridit jeste dalsi zimni botky nebo mu vydrzi a dalsi budou az celorocky. Nejradeji bych zustala u Filli, mame celorocky Chameleon a zimni
  Himalaya a jsem z nich nadsena a maly je miluje 🙂 ale zalezi co nozka…

 • Anna 5.12.2018 at 15:29

  Určitě holčičí Filii z hladké kůže, dcera jinou značku ani nenosí 😄

 • Libka Smyckova 5.12.2018 at 15:41

  Vybrali bychom nejake Camper nebo Bungaard, ty mi prijdou prakticke svou spickou 😉

 • Jana F. 5.12.2018 at 16:00

  Paradni clanek, Miso. Zajima me ubytovani, ze bychom take vyrazili do viru labyrintu 🙂 Boty bych vybirala az podle cisla, bud pro starsiho bobuxynebo filii pripadne uzsi campery nebo pro mladsiho sirsi filii nebo vivobarefoot nebo taky camper. Proste co by bylo v jejich cisle 🙂 U mas se boty nededi, oba maji uzounky kotnik, ale starsima kostnatou nozicku, nizky nart a uzkou, mladsi vyssi nart a sirsi prstovou oblast, tam jeste nemame stoprocentni oblibenost znacky. Take jsme hodne venku a mohu potvrdit, ze boty delaji hodne, jak sedi, je větší radost z pohybu.

 • Hanka 5.12.2018 at 16:16

  Líbily by se mi botky bobux.

 • Ivona 5.12.2018 at 16:23

  Vzhledem k tomu, že syn má zimní Sole Runner, tak bychom pokračovali v této značce. 🙂 A děkuji za inspiraci na výlet. Tento kout republiky moc neznám, ale odkaz na Sladovnu se ke mně dostal tento týden už dvakrát, tak to bude asi znamení…

 • Lenka B. 5.12.2018 at 16:36

  Ten vylet ve vasem podani vypada uzasne. Vybrala bych chlapecke Fare bare

 • ALENA 5.12.2018 at 16:59

  Těžko by se vybíralo,pro dvě děti bot třeba kopice,placnu třeba Camper.Jsou všechny uzasny,ani jsem netušila že je to firma z jižních Čech nedaleko od nás
  A díky za tip na zámek Loučeň,nebyli jsme, neznám,píšu si na jaro 😉

 • Marcela Jonáková 5.12.2018 at 17:02

  Určitě nějaké od značky Filii ty jsou u nás top

 • Květa Hanáková 5.12.2018 at 17:09

  Dívala jsem se eshop a je z čeho vybírat. Nechala bych to však na dceři, aby si vybrala sama, ale byly by to urřitě nějaké růžové nebo s kytičkama.

 • Petra Bartošová 5.12.2018 at 17:13

  Vybrala bych dd stepy

 • Alice 5.12.2018 at 17:19
 • Step 5.12.2018 at 17:32

  Vybrala bych asi nějaké boty d.d.step. zatím jsme tuto značku nezkoušeli, ale jsou moc krásné.

 • Anna 5.12.2018 at 17:34

  Děkuji za super článek,na zámek Loučeň se s holkama chystáme, tak se tam těším o to víc, po přečtení Vaší recenze😊
  A botky by jsem si vybrala pro mladší dcerku nejspíš tyto https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-bundgaard-velcro-tex-rose-wine–walk/
  Děkuji za super soutěž 👍

 • Zdenka 5.12.2018 at 17:36

  Bezva tip na výlet, už se těším, až tam někdy vyrazíme. Boty byl vybrala klučičí od značky Bobux, ty máme na naši užší nožku vyzkoušené.

 • Verča S 5.12.2018 at 18:16

  Vybrala bych sole runner pan. Ty jsou prdacky.

 • Eva Kmochová 5.12.2018 at 18:24

  boty bych vybrala tyto Camper Peu Grey Obsidian kotníčkové (First Walkers)

 • Magda 5.12.2018 at 19:07

  U Little Shoes jsem oběma dětem kupovala zimní boty, takže po zkušenosti s měřením noh a porovnáváním u každého výrobce, bych v případě výhry nohy znovu příměřila, je to hotová věda :-)) Staršímu se noha prodlužuje, tak čekám, že celoroční boty budu volit zase jiné než ty zimní.

 • Soňa 5.12.2018 at 19:26

  labyrinty jsou krásné, to by kluky bavilo! Tam musíme jet .-)
  Botky mají krásné, my máme oblíbenou značku Fare, tak asi od nich, takové modré , celoroční.

 • Katka 5.12.2018 at 19:29

  BOTY LIVIE&LUCA HAYES NAVY BLUE Leather pro syna nebo pro dceru vaše camper a nebo bačkůrky. Výběr by byl těžký 😀

 • Martina P 5.12.2018 at 19:30

  Zůstali bysme věrní celoročkám Filii nebo Plae, ty sedí na dcerčinu nožku nejlíp.

 • Veronika 5.12.2018 at 19:30

  Jeee, děkuji za tip na výlet. Tam se určitě brzo vypravíme. Ohledně botek …. jedeme v Keenech a Campers. Takže bych vybrala některé z těchto.

 • Marta 5.12.2018 at 19:46

  Krasny tip na vylet! Z botek se mi moc libi campery, ale nevim, zda by malemu sedly. Moc rada bych si ale nechala poradit :).

 • Táňa R 5.12.2018 at 19:54

  Botky záleží kdo by je potřeboval akutněji, pro holku Fillii a pro kluka s tlapou Sole runner Pan. Diky rozdílným šířkám po sobě nemůžou ani dědit

 • Petra Kulhanová 5.12.2018 at 20:22

  Díky za tip na výlet, moc se mi líbily boty BUNDGAARD VELCRO TEX PETROL (WALK). A v případě výhry o důvod víc se podívat do Sladovny, na kterou si od vaší recenze brousíme zuby na návštěvu:-)

 • Kateřina Spurná 5.12.2018 at 20:30

  Dětem kupuji botičky Filii, takže bych pořídila určitě další do sbírky:-) Komentuji i na fb a tam sdílím

 • Petra 5.12.2018 at 20:42

  Diky za typ na vylet,na jaro bychom mohli vyrazit🙂Botky bych vybrala Camper nebo Filii podle aktualniho rozmeru nohy

 • Monika Plonková 5.12.2018 at 20:44

  S výběrem bot máme neskutečný problém, ty co se mi líbí, dcerce nesedí, takže většinou skončíme u těch, co dcerce sedí na noze, ale mě nesedí vzhledově 😀

 • Míša 5.12.2018 at 20:53

  Asi camperky….

 • Hanka 5.12.2018 at 20:57

  Já byc vybrala buď filli Chameleon a nebo Camper peu dle aktuálních rozměru nohy😉
  Jinak zámek loučení se mi moc libi a už dlouho uvažuji, ze by jsme tam nějakou tu noc s detmi strávili…

 • Andrea 5.12.2018 at 20:59

  Vybrali by jsme si Filii chameleon fleece modré 🙂 do Loucne se taky chystame.dekujeme za clanek a tipy

 • Aneta 5.12.2018 at 21:01

  Me se libi frodda… Ale nevim zda by synovi nebyly uzke. Pak jeste viva nebo livie&luca. No ale musela bych premerit

 • Kateřina 5.12.2018 at 21:04

  Boty by se mi líbily Camper, ale záleželo by na slečnách. Už jsem pochopila, že nemá smysl jim něco vnucovat. Takže bychom museli vyrazit do obchůdku, aby si osobně vybraly. A vzhledem k tomu, že poukaz je jen na jedny boty, tak se nám ten výlet nejspíš prodraží :-D.

 • Jana 5.12.2018 at 21:12

  V barefoot jsme začátečníci. Letos jsme meli D.D.Step a oběma dětem se v nich příšerně potily nozky. Nevim, jestli za to můžou botky, oba se obecně dost potí, ale urcite na jaře planuji vyrazit na výlet do Písku a nechat si poradit od odborníků :-).

 • Jana 5.12.2018 at 21:12

  Ted mame filli a maximalni spokojenost, takze asi znova:)

 • Markéta Němčanská 5.12.2018 at 21:13

  Synovi bych vybrala botky BOTY PLAE NAT NAVY SUEDE

 • Pavla Netíková 5.12.2018 at 21:19

  My bychom asi vybrali nějaké camperky. Děkuji za tip na výlet.

 • Štěpánka 5.12.2018 at 21:29

  Těžko říct takhle z hlavy 😁 Asi bych vybírala z Camperek.

 • Jolly 5.12.2018 at 21:31

  V Loučni jsem byla a je to tam paráda, určitě tam jednou dcerku vezmu, až bude trošku větší a bude si to moct pořádně užít:) A botky jsou všechny parádní! Asi bych vyzkoušela boty camper peu sakura kotníčkové

 • Martina 5.12.2018 at 21:31

  Celoročky by jsme vybrali určitě nějaké DD Stepy. Holky je měly už tento rok a byly moc spokojené.

 • Martina 5.12.2018 at 21:32

  Díky za krásný tip na výlet. Celoročky by jsme vybrali určitě nějaké DD Stepy. Holky je měly už tento rok a byly moc spokojené.

 • Martina Smitkova 5.12.2018 at 21:39

  Loucen mame moc radi a protoze ji mame pomerne blizko, jezdime tam na jednodenni vylety, dcerka se vzdy v labyrintech paradne vyblbne 🙂

  Botky bychom vybraly podle toho, kam se vytahne dcerce na jare noha – zda do sirky nebo do delky. Aktualne mame celorocky Fare Bare, rada bych ale vyzkousela napr. Viva, Camper (kdyby se ji rozplacla nozka) nebo sportovni Plae (pokud by se ji naopak zuzila).

 • Jana 5.12.2018 at 21:42

  Vybrala bych Filii nebo Froddo 😉

 • Kristýna Háblová 5.12.2018 at 21:43

  Asi bych vybrala pro syna nějaké celoroční Filli, typ chameleon vypadá skvěle.

 • Denisa Jenčovská 5.12.2018 at 21:47

  Dcerce se trochu změnila noha, tak je to spíš na osobní ozkoušení… Zatím mám v hledáčku Baby Bare Shoes…

 • Petra 5.12.2018 at 21:47

  Supr clanek, doufam, ze se tam nekdy vypravime. A vybrala bych si nejake campery.

 • Lucie 5.12.2018 at 21:47

  Vybrala bych tyto krásné Livie&Luca Jamie Navy Blue Leather :).

 • Vjerča 5.12.2018 at 21:52

  Článek bomba, fota nádherné.. Botky bych brala Camper Peu Obsidian pro dcerku, případně pro synka by se také něco našlo…
  😁🤗😁

 • Lenka 5.12.2018 at 21:58

  Froddo se mi moc líbí, jen nevím jestli by prckovi seděli.

 • Hana 5.12.2018 at 21:58

  moc se mi líbí tyto: https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-beda-elis-kotnickove-s-membranou–bf-0001-w-m/
  ale určitě bych si nechala poradit. vybrat boty to je to nejhorší totiž 😀

 • kristýna Weberova 5.12.2018 at 21:59

  I kdyz se mi nejvice vzhledove libi Camper, synove uzke noze sedi nejvice Bobux nebo Filli. Tak nejspis nektere z techto znacek.
  A dekujeme za tip na vylet.

 • Kristýna M. 5.12.2018 at 22:02

  Krásný tip na výlet. Botky bych vybrala asi tyto https://www.littleshoes.cz/eshop/boty-livie-luca-jamie-gray-plaid/

 • Petra 5.12.2018 at 22:04

  Všechny jsou super. Nej jsou ale camperky.

 • Vendula 5.12.2018 at 22:06

  Pohledove by asi vyhraly Filii, ale hlavne musi sedet.

 • Kristína 5.12.2018 at 22:09

  Jelikož e nažím maximálně kupovat české výrobky, takže bych sáhla po Fare (s těmi už máme zkušenot) nebo po Béďa (taktéž už nějaké máme doma) a nebo bych vyzkoušela Pegres 🙂 Kristína

 • Katka Sormova 5.12.2018 at 22:13

  Děkuji za další úžasný článek a tip na výlet! Do Littleshoes jezdime,je to tam úžasné! Můžeme jen a jen doporučit. Vybrala bych Bobux timber

 • Darja 5.12.2018 at 22:13

  Ja bych pořídila Bobux Caramel, jsou naaaadherne!!😍😍😍😍😍😍

 • Petra 5.12.2018 at 22:16

  Sama o botach samozrejme rozhodnout nemuzu, musela by si vybrat nase mlada slecna sama 😀

 • Romana B. 5.12.2018 at 22:17

  Camper, Livie & Luca nebo Bobuxy

 • Renáta Hovorikova 5.12.2018 at 22:22

  Článek inspiroval,díky za super tip na výlet 🙂 Botičky asi Filii Chameleon dcerce nebo Sole Runner Puck pro syna.

 • Vanda 5.12.2018 at 22:26

  Všechny boty jsou krásný. Mě by se ale holkam líbily tyhle ☺️https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-bobux-blush-timber-boot/

 • Kateřina Kovandová 5.12.2018 at 22:26

  Little shoes je také náš oblíbený obchod 👍 nevím které vybrat dříve, ale asi by vyhrály Camperky https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-camper-black-vysoke/ ❤️

 • Katka 5.12.2018 at 22:27

  Asi bych vybrala camper peu, ale ony všechny vypadají moc pěkné 🙂

 • Lenka Červeňová 5.12.2018 at 22:37

  Super tip na výlet a parádní výhra. Vybrala bych asi tyto https://www.littleshoes.cz/eshop/boty-livie-luca-jamie-gray-plaid/

 • Lenka 5.12.2018 at 22:39

  Botky bych brala asi pro syna Camperky, abychom se sladili 😉

 • Aneta V 5.12.2018 at 22:41

  Louceň máme rádi, jezdíme tam skoro každý rok 🙂 Vybrala bych D.D step botky:)

 • Martina V 5.12.2018 at 22:43

  Dceri sedi Filii, tak bychom vybiraly nejake pekne teto znacky

 • Karolina 5.12.2018 at 22:45

  Moc hezky článek! Určitě se tam také podíváme! Díky za tip! ☺️
  Boticky na webu mají nadherne! hned několik bych jich pořídila dceři. Teď bych asi vybrala tyto:
  https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-camper-peu-sakura-kotnickove–first-walkers/

 • Michaela 5.12.2018 at 22:47

  Juu, Loučeň, tam jezdíme 😊 je to tam krásný.
  Botky bych vybrala asi plae nat bluestone, ty jsou uuuuzasny 😁

 • Jana 5.12.2018 at 22:49

  Nám by se moc líbili Camperky, Viva nebo Sole Runner na ty naše ploutvičky 😀

 • Lucie Buriánková 5.12.2018 at 23:05

  Syn už má velkou nohu, na výběr toho už moc není, ale vybrala bych tyhle https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-plae-nat-night/ PS. Loučeň je nádherná, byli jsme již několikrát.

 • Vendula 5.12.2018 at 23:13

  Moc se mi libi tyto: BOTY FARE 5221202 MODRÉ KOTÍČKOVÉ

 • katrinas 5.12.2018 at 23:13

  Dalsi super clanek, dekujeme. Botky by se mi pro dcerku libily tyto: https://www.littleshoes.cz/eshop/boty-froddo-yellow-g2110069-6k–flexible–s-kozesinou-/

 • Kateřina 5.12.2018 at 23:18

  Já bych vybrala určitě nějaké Bobuxy. Dcera měla letos tenisky a teď má i zimní boty a na její úzkou nohu krásně sedí 🙂

 • Petra V. 5.12.2018 at 23:19

  Dobrý večer, Mišo, já se zamilovala do těchto: BOTY FRODDO YELLOW s kozesinkou. Mějte se krásně. Petra V.

 • Eva Šamonilová 5.12.2018 at 23:28

  Botky jsou krásné všecky. Dobře nám sedí DD step, ale myslím, že v případě výhry bychom nelenili a vydali se vyzkoušet a vybrat osobně.

 • Andy 5.12.2018 at 23:31

  Camper❤❤❤

 • Markéta 5.12.2018 at 23:38

  Líbí se mi BOTY PLAE TY FUCHSIA PURPLE

 • Zuzana K 5.12.2018 at 23:41

  Výběr bot je pro mě noční můra. Dcera má širokou nohu, takže za mě Camper nebo Livie &Luca.

 • Pajak 5.12.2018 at 23:42

  Skvělá inspirace na výlet a množství krásných fotek, naprosto super!
  U Littleshoes jsem již také nakoupila. Pro dceru si momentálně dělám zálusk na nějaké Camper a nebo Zeazoo. Je to ploutvonožec 🙂

 • Radka 6.12.2018 at 0:03

  Za nás jednoznačně Bobux pro holku.Děkujeme!!!

 • Tereza Vykydalova 6.12.2018 at 0:19

  Loučeň je naše srdcovka a to nejen díky svatbě, kterou jsme zde měli. I starší dcerce se tam moc líbí a rádi se aspoň jednou za rok vracíme. V případě výhry určitě nějaké na úzkou nozicku, takže Filii? 🙂

 • Lucia 6.12.2018 at 0:25

  Celorocne Plae, no le tazka volba ci pre syna ci pre dceru

 • tereza 6.12.2018 at 0:34

  Takove super boty! Vybrala bych Froddo nebo Bundgaard 🙂

 • Tereza 6.12.2018 at 0:43

  Hned na prvni pohled jsem mela vybrane zlute!!!!!! Jsou neprehlednutelne a momentalne tuto barvu 💓 jen skoda,ze je maji jen ve velikosti 21. Tudiz bych vybrala boty BUNDGAARD VELCRO TEX PETROL 

 • Martina 6.12.2018 at 1:02

  Nejspíš camper nebo bedy s membránou;)

 • Hanka 6.12.2018 at 1:05

  Paradni tip na vylet! Skoda, ze to mame tak daleko. Ale treba nas nadchne Vase ubytování a vyrazime na vikend 😊 Botky.. hm, hm.. asi filii 🙂

 • TerEliBileček 6.12.2018 at 3:41

  hezký večer, v LIITLE shopu nakupuju:ú škoda, že za botky, které stojí 2000 si připočtou ještě cenu za poštu:) my bychom brali vivo gobi nebo camperky

 • Jitka 6.12.2018 at 6:01

  Sandalky od Keen. Kupujeme kazdorocne.

 • Lenka Kovařčíková 6.12.2018 at 6:37
 • Barča 6.12.2018 at 7:50

  My bychom asi konečně zkusily nějaké Campery 🙂

 • David 6.12.2018 at 7:57

  Beda dcerka nosí, tak nejspíš zase ty, ale výběr raději přenechám ženě 😉

 • Veronika 6.12.2018 at 8:02

  Já bych určitě chtěla boty Filii Ty jsou prostě nádherné!

 • Zuzka 6.12.2018 at 8:21

  Opět moc poutavý článek! Možná jste to měla uz uvedené v jiném článku, ale můžu se zeptat na tu ,,strakatou,, bundu na fotkách? Dekuji. Momentálně nosíme celoročky Filii W, ale uvidím jak na tom bude šířkově nožka příští rok, tak ještě pokukuji po Camperkach a LiveandLuca.

 • diona.ea 6.12.2018 at 8:30

  Botky Camper Wiper Negro. Moc se mi boty Camper na Julince líbí, sedí jak na “lítačku” tak na “pěkně”.

 • Eliška 6.12.2018 at 9:11

  Asi bobux navy desert ale vybrat si je tezke 🙂

 • Jana 6.12.2018 at 10:10

  Pro Zlatku bych vybrala tyto:
  https://www.littleshoes.cz/detske-zimni-boty/boty-d-d-step-432a-seda–040-/
  Vel.33
  Dekujeme ta hezky clanek, na zamku jsme byli loni..tak jsme krasne zavzpominali 🙂

 • Naďa 6.12.2018 at 10:11

  Vybrala bych pro dcerku buď BUNDGAARD nebo Dillí. Případně celorocky od Baby bare shoes, které by mely byt na jaře nové k dispozici u výrobce a já věřím, že je na Little shoes budou prodávat 🙂

 • Barbora H. 6.12.2018 at 10:25
 • Drahuše 6.12.2018 at 11:07

  Děkujeme za báječný tip na výlet. Botky bych pořídila pro mladšího syna, začíná teprve chodit takže nejake Filli nebo Froddo.

 • Martina 6.12.2018 at 11:30

  Aktuální jsou u nás teď botky klučičí a ty by se mi líbily FARE 5212201 modré 🙂

 • Veronika 6.12.2018 at 12:04

  Camper nebo Filii 😊

 • Petra 6.12.2018 at 12:05

  Výběr botiček pro dcerku je pokaždé velký problém. Má dost širokou nožku a většina bot je jí úzká. Kupujeme Frodda, které jí podle mně sedí. Naposled si v obchodě našla botky Vivobarefoot a ty ji sedly jak poklička na hrnec, ale ta cena byla na naši peněženku až astronomická. Navíc jsme teda sháněli zimní boty a Viva byly tří sezónní. Pokud bych si tedy mohla vybrat botky pro dcerku, byly by to právě Vivobarefoot.

 • Tereza 6.12.2018 at 12:38

  Krasne fotky!! Na labyrinty se tesim uz dlouho a jen cekam,az mladik bude dost velky na to,aby z toho neco mel.Snad uz letos na jare!!! A botky bych poridila Keen Chandler,protoze jako spravny horal potrebuje poradnou podrazku 😉

 • Lucie 6.12.2018 at 13:36

  Vivo Reno:-)
  Musíme se na zámek taky podívat, bludiště jsou u nás teď v oblibě:-))

 • Katerina Kmecova 6.12.2018 at 13:37

  Strašně se mi líbí boty camper,ale nejsem si jistá, jestli by synovi seděly, takže bychom si určitě nechali poradit.

 • Miška 6.12.2018 at 13:57

  Nám se líbí tyto boty Livie&Luca Jamie Dusk Shimmer Suede. Zdraví Míša

 • Jindra 6.12.2018 at 15:45

  Mně by se líbily Sole Runner, ale dcera by rozhodně vybrala fialové zeazoo.

 • Verca 6.12.2018 at 16:06

  U nás jsou oblíbené boty Plae 🙂

 • Hanka 6.12.2018 at 16:20

  Nám by se nejvíc zamlouvaly boty Filii, měli jsme nízké velurové celoročky, ale už jsou malé, tak by se taková výhra více než hodila:))

 • Petra 6.12.2018 at 18:41

  Teď na zimu jsme vyměnili Froddo, které měla od prvních botek za Filii, tak uvidíme, jak se bude nožička vyvíjet dál, ale viděla bych to dál na Filii, nebo třeba krásný Camperky. Výlet do Písku by byl fajn 🙂

  Hezký večer

  P.

 • Sylva Pikulova 6.12.2018 at 19:31

  Za nás Filip, Bedi nebo Froddo, záleží, které dítě by potřebovalo boty.

 • Bara 6.12.2018 at 19:37

  Asi Camperky. 😉

 • Zlatka 6.12.2018 at 20:04

  Nejradši bych Camper, sama je mám a jsou úžasné, ale nejsem si jistá, zda by seděly, tak osvědčené Livie Luca či fare bare, záleží, jak by aktuálně vypadala nožka v době výhry.

 • Lenka 6.12.2018 at 20:30

  Dobrý večer, asi bych vybrala boty Livie &Luca.

 • Paya 6.12.2018 at 20:30

  Botky zatim neresime, ale rozhodne nas to nemine a pak se na to budu muset poradne kouknout.

 • Michaela Hofericová 6.12.2018 at 20:35

  Asi bych vybírala mezi livie a Luca a Filli…Líbí se mi, jak mají velký výběr…

 • Veronika 6.12.2018 at 21:01

  Dobrý den. Poridila bych botky filii, jsou to jedny z mála, které dceři sedí.

 • Jitka 6.12.2018 at 21:30

  Anička má zatím drobnou nožku, tak momentálně bych vybrala asi Bobuxy 🙂 ale kdo ví, kam jí nožka na jaro poskočí 😉

 • Andrea 6.12.2018 at 21:48

  My by sme si vybrali BOTY LIVIE&LUCA JAMIE DUSK SHIMMER SUEDE. Ale viacero je tam nadhernych.

 • Jana Š 6.12.2018 at 22:02

  My bychom poridili botky Filii

 • Iveta 6.12.2018 at 22:08

  Vybrala bych pro syna nějaké Froddo boty

 • Petra 6.12.2018 at 22:15

  Plae snehule nebo filii 🙂

 • Tereza 6.12.2018 at 22:20

  Camper nebo Feelmax 😆

 • phn 6.12.2018 at 22:22

  Vybrala bych pravdepodobne nejaky Camper botky…

 • Lucie 6.12.2018 at 22:34

  Pokud dceri, tak jedine Frodo, skvele se ji c nich chodi a synovi asi Keen nebo Camper, uvidime ja mu vyroste noha pres zimu.

 • Radus Smitalova 6.12.2018 at 22:35

  Asi bych si nechala poradit, jelikož má syn hodně specifickou nohu – vyšší nárt a širokou.

 • Eva 6.12.2018 at 22:45

  Naše oblíbené Filii.

 • Simona Švihálková 6.12.2018 at 22:50

  Vůbec netuším, jak si tu má člověk vybrat jen JEDNY boty😍 za nás ale zatím po velmi rychlém projetí vedou Bobux Grass Court Smoke 😌

 • Martina H. 6.12.2018 at 22:53

  Vzala bych bobuxové tenisky- už jsem měli a byly úžasné! Škoda, že nedělají i pro dospělé ;-))

 • Elizabeth Venkrbcová 6.12.2018 at 23:04

  Asi by se nejvíce hodily boty značky Keen.

 • Ivana 6.12.2018 at 23:30

  Vybrala bych sportovní botky nebo sandálky od Keen

 • Markéta Kubánková 6.12.2018 at 23:40

  Máme dobré zkušenosti s obuví zn. Vivobarefoot, tak bych nejspíš volila osvědčené Gobi. Synovi se líbí Plae,ale ty jsou na jeho nohu úzké 🙂

 • Martina R 6.12.2018 at 23:52

  Filii.. máme je uz ověřené

 • Jolana 6.12.2018 at 23:54

  Boty bych vybírala moc dlouho (déle než potrvá tato soutěž).
  Líbí se mi jich až moc, pro syna, i pro dceru.
  Pro dceru by se mi moc líbily botky s leopardím vzorem.

 • Veronika 6.12.2018 at 23:55

  Lučeň je úžasná a tip na výlet i v zimě super. Z botek bych vybral buď camperky (myslím, že je máte stejné) nebo https://www.littleshoes.cz/detske-boty/livie-luca-jamie-dusk-shimmer-suede/. vypadají zajímavě, ale otázka je co by chtěla naše mladá 🙂

 • Markéta K. 6.12.2018 at 23:57

  Takhle těžko říct, co by Madlence na noze sedělo, ale líbí se mi BOTY CAMPER WIPER NEGRO KOTNÍČKOVÉ. Mám pocit, že to jsou zrovna ty, které jste ukazovala na blogu na jedné z holčiček 🙂

 • Martina R 6.12.2018 at 23:57

  Filii.. máme ověřené

 • Jaroslava 7.12.2018 at 0:01

  Zkusila bych bobux navy desert.

 • Gabi 7.12.2018 at 1:10

  Líbí se mi Livie&Lucas, ale nevím, jestli by se nám hodily, musím přeměřit nožky…

 • Zuza 7.12.2018 at 7:59

  Vybrala bych bud Filii chameleon anebo camper peu,..;)
  Na Loučeň se musíme, koukám, také vypravit! 😉

 • Kristyna 7.12.2018 at 9:14

  Ja už dlouho pokukuju po Camperkach, takže asi ty ☺️

 • Verča 7.12.2018 at 10:13

  Vybrala bych botky Livie&Luca Jamie Taupe Plaid Leather 🙂

 • Zdeňka 7.12.2018 at 12:56

  Hezký článek:-) Možná bych vybrala nějaké Livie aLuca. ..

 • Nikol 7.12.2018 at 14:07

  Tolik krasnych boticek,ze jsem nevedela ktere,ale nakonec zvitezily tyto https://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/boty-camper-peu-dark-blue-kotnickove–first-walkers/

 • Ivana 7.12.2018 at 16:40

  Výber topánok je to taká ošementná záležitosť. Netrúfam si povedať, ktoré by sme vybrali. Teraz na zimu má dcérka Filii, ale zdá sa, že sú trochu úzke. Uvidíme na jar, kam sa nožičky posunú, možno budeme vyberať zo širších značiek.

 • Katka 7.12.2018 at 18:52

  To je skvely tip na vylet… dcerka by byla nadsena, zaradime na seznam 🙂 Barefoot jedeme od prvnich boticek, dcerka ma spise sirsi nozku. Urcite bychom vybrali nejake pekne botky dle aktualnich mir.

 • Zuzana Till 8.12.2018 at 10:23

  Jé, to by byla pecka! Asi nějaké holčičí Fare Bare, ideálně tkaničkové, ale záleží, u kterých bude dostupná dceřina velikost 🙂

 • Kacka 8.12.2018 at 14:05

  jéé to by byla supr výhra, asi bychom vyzkoušeli celoroční Filii

 • Marie Gregorová 8.12.2018 at 21:19

  Já bych pořídila Filii

 • Lenka Hermanová 8.12.2018 at 23:11

  Pravděpodobně BOTY FILII MAMBA TEX VEGAN OCEAN/GRAPHIT M, ale značku zatím nemáme vyzkoušenou, takže bych vše musela pořádně přeměřit 😉

 • Petra Bemová 8.12.2018 at 23:39

  Vybrali bychom pravděpodobně boty značky Filii, případně mě zaujaly Livie&Lucca.

 • Iveta Holá 9.12.2018 at 0:14

  Za nas rozhodne nadherne Livia&Luca ruzove, prece jen mam doma dve princezny😁❤ Vylet vypada skvele, urcite sem tam radi podivame

 • Kristýna 9.12.2018 at 0:25

  Nejspíš Beda s membránou nebo camperky;)

 • Michaela Gajdorusová 9.12.2018 at 7:59
 • Renata 9.12.2018 at 17:23

  Vybrala bych nějaké Camper. To jsou botky, co bych si klidně koupila i pro sebe. 🙂

 • kata 9.12.2018 at 19:58

  nosíme hlavně filli, takže určitě filli. jinak zahrada je to krásná, je fajn vidět, že se myslí i na děti. po letošní zkušenosti, kdy nás ze zámku vyhodila vynervovaná průvodkyně, bo malej párkrát něco pronesl, je to pozitivní

 • Hana Svobodová 9.12.2018 at 20:41

  Hezký den, pravděpodobně bych vybrala nějaké Filii chameleon

 • Eva Halikova 9.12.2018 at 20:50

  Camperky, nebo Beda ale po pravdě těžko říct mam pocit, že s každým měřením je dcerky noha totálně jiná 😉

 • Iva Sedláčková 9.12.2018 at 21:08

  Mam v plánu synovi koupit na jaře Camper…ale tip presne nevim ..podle toho jak by seděli 🙂

 • Monika Růžičková 9.12.2018 at 22:54

  Pro syna a jeho ploutvicku BEDA botecky. Jsou skvele!

 • Lenka 9.12.2018 at 23:39

  Tezko ted rict, ktere bychom poridili. Starsi syn ma ted zimni nejvetsi filii a jestli mu do jara poskoci noha, budeme muset najit novou znacku, ktera mu na jeho dlouhou, uzkou nohu s hodne dominantnim palcem a sestupnymi prsty sedne.

 • Kamila M. 10.12.2018 at 22:02

  Vybrali bychom asi Camper peu cami nebo Sole runner. Malý má širší nožku a úzký kotník.

 • Ivča 10.12.2018 at 22:23

  Naše malá má po taťkovi vysoký nárt, takže pořizování botek je peklo. Ale tady jsou moc pěkné botky, navíc s Vaším doporučením, super. Nám se líbí https://www.littleshoes.cz/eshop/d-d-step-704b-black–036-/.
  Díky

 • Lenka V 10.12.2018 at 22:46

  Vybrala bych pro syna celoroční boty Bundgaard nebo Sole runner

 • lucie 11.12.2018 at 23:29

  PLAE NEBO BOBUX

 • Kateřina Kolářová 13.12.2018 at 16:39

  Boty jsou všechny moc krásné a zatím, nevím které. Ale možná hned ty první.

 • Leave a Reply

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  ×