Když myšky šeptají | logopedie v Kouzelném čtení

20.3.2019 in Hraní, Knihovna - 322 Comments

Už je to poměrně dávno, kdy jsem přidávala do virtuální knihovničky některou z knih v edici Kouzelné čtení. Nejspíš to je proto, že ty nejlepší už tu byly a ty další, které nás baví, jsou na holky ještě těžké. Jenže! Všimli jste si novinek, které nedávno vyšly? Já je našla dost náhodou v prodejně a protože byla akce 2+1, rovnou jsem si je odnesla. A ty nej sem postupně přidám 🙂 .

Albi rovnou děkuji, že vyslyšelo mé přání a poslalo mi knížky do soutěže, takže prozradím překvapení už teď – na konci vás čeká možnost pokusit štěstí a některou z knížek si odnést domů.

Kouzelné čtení: Když myšky šeptají

První novinkou, po které jsem sáhla, je knížka s názvem Když myšky šeptají. Jde o pokračování logopedické řady a jejím starším sourozencem je kniha Když roboti brebentí. Za mě je to jasné, tenhle druhý díl se mi líbí víc. Teď beru v potaz ale jen její vzhled a provedení 🙂 . Kdo četl recenzi knížky první, ten už ví, že holky mají Roboty moc rády, takže u myší to bylo jasné hned – povedené překvapení 🙂 .

První díl logopedické řady: Když roboti brebentí si prolistuj tady – klik

Bez tužky to nepůjde

Stejně jako u všech knížek z řad Kouzelné čtení, budete i tady potřebovat speciální elektronickou tužku. Pokud ještě zastáváte názor, že je lepší knihy číst než do nich strkat tužky, zkuste si přečíst můj úplně první článek na téma “elektronická tužka” 🙂 . Uvidíte, že i já s tímhle bojovala a od začátku nastavila jasná pravidla. Funguje to a holkám tužky rozhodně víc dají, než by se mohlo na první pohled zdát 🙂 .

Není tužka zbytečná? Na náš přístup, recenzi a pravidla hraní s tužkou kuk sem

Jak knížku snadno ovládat?

Pokud už jste o chlup dál a tužku i knížku máte, čtení bude velice snadné a hlavně intuitivní. Všechny knihy umí i Julinka ovládat od cca 2 let, teď ve třech už k ovládání nepotřebuje nápovědu žádnou. K ovládání vždy slouží (ve všech knihách) ikony při spodním okraji stránek.

Vítej v knize Když myšky šeptají. Je to knížka, u které se hodně povídá. Jestli chceš vědět jak funguje, dotkni se znovu ikony pro zapnutí.

Při spodním okraji na levé straně najdete:

symbol pro zapnutí“Teď ti vysvětlím co všechno můžeš s touto knihou dělat.”

ovládání zvuku – Po přiložení tužky k ikoně amplionu, můžete regulovat hlasitost tužky ve smyslu plus či mínus. Stejně tak to lze udělat tlačítky přímo na boku tužky 🙂

místo pro samolepku s vlastní nahrávkou – na logopedických knihách se mi líbí i přiložené samolepky, díky kterým si nahrajete jak dítě v danou dobu mluví, za čas si můžete zhodnotit pokrok

tečkované úkoly – poprvé se v knize od Albi setkáváme s ikonou, která obsahuje barevné tečky – po přiložení tužky: Každý puntík ukrývá slovo, zopakuj ho a vytleskej. Poslouchej jakou hlásku slyšíš na začátku. Dokážeš vymyslet věty s těmito slovy?

symbol noty s ukrytou písní – přehraješ si písničku

Při spodním okraji na pravé straně najdete:

otevřená knihadozvíš se základní názvy nebo si poslechneš básničku, dotkni se tužkou toho, co tě zajímá

symbol “play” (trojúhelníček)budeš moct kdekoli v knize objevovat různé zvuky nebo si poslechnout co kdo říká, dotkni se tužkou toho, co tě zajímá

číslice 1-5 – Jednotlivé úkoly k dvojstraně. Chceš si své mluvení procvičit pomocí úkolů? neváhej a přilož tužku na ikonu s číslem.

kruh z šipekslouží k opakování zvukové stopy

symbol “stop” čtverečekzastaví přehrávání

Čti, tleskej, plň úkoly, poslouchej a zpívej

V knize Když myšky šeptají se budeme věnovat jiným souhláskám než v Robotech, takže se knihy vzájemně hezky doplní. Na každé straně jsou zobrazená písmena, která si děti při čtení procvičí či zdokonalí 🙂 . Slova, povídání ale i písnička, se pak nesou v duchu procvičovaných písmen. V této knize to budou písmena a slabiky:

K, G, H, CH, Ď, Ť, Ň, Č, Š, Ž, C, S, Z a slabiky bě, pě, vě

Tleskáme a poznáváme začáteční písmenka

A jak s dvoustranou pracovat? Okolo procvičovaných písmen vždy najdete barevné puntíky. Je to první úkol a mě moc mile potěšilo, že ho holky obě zvládají s přehledem 🙂 . Pod každým puntíkem se skrývá slovo začínající na jedno z procvičovaných písmen. Úkolem dětí je pak slovo pomocí tleskání vyslabikovat a povědět, na jaké písmeno jejich slovo začíná. 

Kolik nohou znáš, tolikrát jsi člověkem – která ti uteče?

Po slabikování si procházíte obrázky. Když je projdete v režimu otevřené knihy, tužka vám automaticky přeříká co co je či kdo je kdo, tedy pojmenovává. Pokud si ale zvolíte režim play – trojúhelníčku, tužka bude za předměty a zvířata dělat zvuky, za lidi pak mluvit 🙂 .

režim otevřené knihyvodník
režim play – trojúhelníčku – uslyšíte kvákající žáby a zvuky okolí rybníka 🙂

Těšíme básnická střívka

Krom puntíků se kolem písmene vždy nachází i verše. Básnička, ve které se vyskytují procvičovaná písmenka. Stačí si na řádky přikládat tužku a příjemný hlas ji za vás odříká 🙂 . Jestli se ji pak budete učit zpaměti je už na vás. Některé se holkám líbí tak, že si je po pár čtení pamatují.

Pojď ji s námi prolistovat

Ač tahle dvoustrana vypadá značně psychadelicky, holky jí milují. Proč? Především pro kočičí tématiku a hlavně písničku, která se ukrývá pod symbolem notičky. je totiž neuvěřitelně chytlavá a přiznávám, že refrén jsem včera si pobrukovala při vyndavání kuřete z trouby 😀 .

A jdeme na notičku: “Čí je ta číča, čí čí čí? Čí je to děvče kočičí? Čí je ta číča, čí čí čí? Čí je to děvče kočičí? Má na čele flíček a číhá na míček je Kačky či Čeňka ta malá čičí. Té kočičce stačí, když klubíčko tlačí a čumáčkem očichá čevabčiči.
Čí je ta číča, čí čí čí? Čí je to děvče kočičí? Čí je ta číča, čí čí čí? Má šedivé uši a šedá ji sluší a nadšeně dovádí se štěnětem. Ta šikulka slyší jak šeptají myši a šmejdí a šramotí a pod šupletem.” 

No, řeknu vám, že některý písničky a hlášky se z hlavy úplně rychle nedostanou 😀 . Schválně jestli máte tohle podobně. A protože se často ptáte, zda holky využívají a plní všechny úkoly knížky, když jí čtou samy, tak tady takový fígl, jak na to jdeme doma my, když se k nám dostane nová kniha 🙂 .

TIP: Jak čteme knihy my? První čtení každé knihy je vždy s námi velkými. Tužku mám já a holky se střídají v plnění úkolů. Společně posloucháme a projdeme úplně vše, co na dané stránce je. Až pak se otáčí dál. Každý den u nové knihy uděláme jednu dvoustranu. To znamená, že než ji holkám přidám do jejich knihovničky, čteme ji 8 dní spolu a ovládám ji já či táta. 

Tak si zajistíme, že holky nebudou jen tupě procházet knihou a “klikat” tužkou. Nutí je to knihu vnímat a projít vše co v ní je :-). Pak už ji dáváme holkám mezi jejich obvyklé knihy z Kouzelného čtení a musím říct, že tak daleko víc knihu využívají. Tolik z naší zkušenosti, kdy si s knihou hrály od začátku samy. Ten potenciál nevyužívaly.

Opakování matka moudrosti

I když mělo C, S, Z, Č, Š i Ž své vlastní stránky, zaslouží si pořádný opáčko, takže na růžové dvojstraně na děti čekají písmena znovu. Puntíky k vytleskávání, aktivity a naše povinnosti nebo třeba zvířecí komix 🙂 . Krom toho ještě tři úkoly a další chytlavá písnička.

úkol č.1Když se tužkou dotkneš barevných růžků na kartičkách, uslyšíš jak někdo něco říká. Kdo to může být? Každou větu pěkně zopakuj a své tipy ověř ťuknutím na příslušnou kartičku.

úkol č.2 Víš, že když něco chceš, musíš o to pěkně požádat? A když k tomu přidáš slovo PROSÍM, málokdo tě odmítne. Podívej se na bílé kartičky a požádej, prosím, Sašu, ať si učeše vlasy, a pak pokračuj dál. Věty pak můžeš nahrát na kouzelné samolepky.

úkol č.3Dokážeš vyprávět příběh pomocí obrázků bez kouzelné tužky? Vyprávění pak můžeš nahrát na kouzelné samolepky.

Pojď na závěrečnou hru

Pokud už nějakou z knih ke kouzelné tužce máte, je vám jasné, co najdete na poslední straně 🙂 . Je to závěrečná hra, ve které zúročíte všechny nabyté vědomosti a potrénujete mluvidla. Takže myší hrátky v závěrečné hře jsou nachystané spolu s herním plánem.

SOUTĚŽ ukončena: gratulujeme Míša Drozdová

Protože spousta z vás se blíží nejen školka, ale i škola, je logopedie tématem, které možná mnozí řešíte. My máme štěstí, že holky mluví moc hezky (a hodně 😀 ), ale u Julinky stále čekáme na její R. Takové knížky nám pak pomáhají úplně samy. Kterou si v případě výhry přejete zaslat?

První díl logopedické řady: Když roboti brebentí si prolistuj tady – klik

První díl o robotech už vlastníte nebo nezaujal a líbí se vám víc ta o myškách? Stačí do komentáře vybrat tu z knížek, která je pro vás tou favoritkou a my už budeme držet palce, aby se usmálo štěstí právě na vás 🙂 .

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na blogu dole v zápatí, kde vyplníte email do políčka tabulky o zasílání novinek. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Vyberete si z logopedických knížek Když roboti brebentí nebo Když myšky šeptají?

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu 27.3.2019,  výherce vyhlásíme na blogu v tomto článku.

Míša

All posts

322 Comments

 • RadkaH 20.3.2019 at 9:37

  Víc se mi líbí Když myšky šeptají, ale víc by se nám hodila Když roboti brebentí, protože u starší dcery chodíme i skrz R na logopedii.

 • Denisa Janoušková 20.3.2019 at 9:38

  Když myšky šeptají

 • Veronika Skalská 20.3.2019 at 9:41

  Vybrala bych si určitě knihu Když myšky šeptají. Jako logopedka bych ji jistě s dětmi využila 🙂

 • Hanka 20.3.2019 at 9:41

  Když myšky šeptají

 • Martina 20.3.2019 at 9:43

  Chodíme se synem na logopedii, takže by se mi líbila Když roboti brebenti. A doufám, že až dostuduji, mohla bych ji použít ve své logopedické praxi pro další děti.

  • Hanka 20.3.2019 at 12:36

   Synovi nejde R, takže nám by se hodili Roboti.

 • Nikola624 20.3.2019 at 9:45

  Když myšky šeptají 🙂

 • Martina 20.3.2019 at 9:46

  Roboty mame, mysky my se hodily;)

 • paaja 20.3.2019 at 9:46

  Když myšky šeptají 🙂 Jinak obě knížky jsou super !!

  • Martina P. 22.3.2019 at 16:54

   Líbila by se nám Když myšky šeptají.

 • Hana Misery Charvátová 20.3.2019 at 9:46

  Roboty už máme, tak bych si vybrala myšky 🙂

 • Michaela Giercuszkiewiczová 20.3.2019 at 9:46

  Když myšky šeptají

 • Lucie 20.3.2019 at 9:47

  Moc se mi líbí Myšky a hlavně dceři, která má teď období myšek. Ale je pravda, že má problém s R a Ř, takže Když roboti brebentí.

 • Martina 20.3.2019 at 9:47

  Když myšky šeptají 😉 Roboti jsou bomba😉😊

 • Michaela Veselá 20.3.2019 at 9:47

  Když myšky šeptají

 • Michaela Drozdová 20.3.2019 at 9:47

  Víc se mi líbí myšky 🙂 Krásně barevné 🙂

  • Míša 16.4.2019 at 14:29

   Miši moc gratulujeme a myšky letí k vám 🙂
   Míša a holky

 • Monika Štancelová 20.3.2019 at 9:49

  Když roboti brebentí pro mého syna Ládíka, který s mluvením zápasí

 • Monika 20.3.2019 at 9:52

  Roboty mame doma kvuli dceri a jejímu R a Ř. Ale Myšky jsem si prohlížela a zbezne “poslechla” a libi se mi vic. A starsi dcera mysi miluje 😀 rika i jedne babicce babi Myš.

 • Pavlína Martinů 20.3.2019 at 9:53

  Roboti mě taky úplně neoslovili, myšky jsou nám rozhodně bližší.

 • Tereza Špetlíková 20.3.2019 at 9:54

  Dobrý den, já bych prosila KDYŽ ROBOTI BREBENTÍ. Mám zatím jednoho syna, který oslaví začátkem dubna 4. narozeniny a právě Albi tužku s první knihou dostane, tak by se nám roboti hodili. Právě roboti se mi zdají víc pro kluky a samozřejmě nevyslovujeme vše správně. Oblíbená je například kočoláda :). Děkuji!

  • Jana 20.3.2019 at 12:19

   Nám by se hodila Když roboti brebentí, protože R je u nás problém.

 • Zdenka Zavadilíková 20.3.2019 at 9:54

  Volila bych myšky 🐁🐀🐁

 • Guna 20.3.2019 at 9:55

  Zrovna jsem objednala Kristianka k logopedce a Albi tužku má moc rád. Soutěž, nesoutez, díky za tip na knihu “Když myšky septaji”, potřebujeme trénovat právě písmenka z této knihy. Pokud výhra nevyjde, asi jí stejně do knihovny pořídím, protože by to byla hravá forma cvičení. (Jo a super je tip prolistovat každou stránku důkladně s rodiči a až pak dát volné k dispozici dětem).

 • Martina Nováčková 20.3.2019 at 9:58

  Diky za dalsi super tip! U nas je logopedie aktualni tema, líbila by se nam lniha Kdyz roboti brebenti 🙂

 • Jitka 20.3.2019 at 9:58

  Když myšky šeptaji, potřebujeme procvičovat písmenko š.

 • Martina Leontynka Amalka 20.3.2019 at 9:58

  Super super super! Vybrala bych Když myšky šeptaji,jsou tam pismenka co Leontynka procvicuje a moc jí to nejde a tím pádem i nebaví 🙁 knížka je super a určitě by nám pomohla a procvičování udělala ještě zábavnější 🐁🐀

 • Jana 20.3.2019 at 9:59

  Roboty už máme, tak by se nám hodily Myšky 😊

 • Renáta Hovoříková 20.3.2019 at 9:59

  R8da bych pro dcerku Když myšky šeptají. Tužka ji baví, logopedické knížky zatím nemáme, tak bychom vyzkoušeli 🙂

 • Adéla Vejvodová 20.3.2019 at 10:03

  Vybrala bych si Myšky .

 • Jarmila Novackova 20.3.2019 at 10:04

  Když myšky šeptají, protože roboty už máme 🙂 začínám pomalu vybírat další knížku do sbírky, chtěla jsem také využít akci 2+1, ale nedostala jsem se do prodejny bohužel 🙂 soutezim na webu a sdilim 🙂

 • Verča 20.3.2019 at 10:05

  Roboty už máme doma, takže určitě myšky, chodíme na logopedii a máme problémy právě s těmi písmeny, které se objevují až ve 2. dile

  • Eliška 20.3.2019 at 14:46

   Když myšky šeptají. Roboty už v naší knihovničce máme 🙂

 • Adéla 20.3.2019 at 10:05

  Vybrali by jsme když myšky šeptají, roboty už máme doma a je to super pomůcka k rozmluveni.

 • Šárka 20.3.2019 at 10:06

  Hezký den, roboty už máme a myšky vypadají super☺️

 • Kateřina Kastnarová 20.3.2019 at 10:07

  Ráda bych Když myšky šeptají.

  • Lenka Richterová 20.3.2019 at 16:50

   Když myšky šeptají 🙂

 • Jeannette 20.3.2019 at 10:09

  Kouzelné čtení je u nás oblíbené, ale tyhle dvě knihy ještě nemáme. Recenze mi je pěkně přiblížila, takže určitě pořídím. Nejdřív asi roboty, protože moje pětiletá Kristýnka neumí r, ani ř a ode mě ho moc neodposlouchá, jelikož lehce ráčkuji, tak by jí knížka mohla pomoci.
  Děkuji za recenzi. A ráda si zasoutěžit i na FB a budu sdílet.

 • Radka Stehlíková 20.3.2019 at 10:11

  Krásný den, u nás by se líbilo myškám 😁

 • Lucie 20.3.2019 at 10:11

  My nemáme ani jednu tohle knížku, takže je jednou kterou bychom vyhrály. Ale elektronickou tužku a k ní i nějaké překvápko už jsou připravené k třetím narozeninám a čekají na den D. 😉

 • Eva Hamplová 20.3.2019 at 10:15

  Mě se líbí obě, ale pro syna asi spíše Když roboti brebentí

 • Iva Řeháková 20.3.2019 at 10:16

  Mně se líbí Když myšky šeptají

 • Eva Hrabcová 20.3.2019 at 10:16

  Když myšky šeptají – vypadá skvěle, děkuji za recenzi. Kdybych ji náhodou nevyhrála, tak určitě dětem pořídím 😀

 • Misa 20.3.2019 at 10:17

  Mame doma roboty a libi se nam. Ale mysky vyadaji pekne a holkam by se urcite taky libily. Plus š, č a dalsi pismenka jsou pro nas vyzvou 😉

 • Iva 20.3.2019 at 10:18

  Vybraly bychom si s dcerou Mysky, od Albi mame jine knizky a tahle by nas zajimala

 • Katka 20.3.2019 at 10:19

  Vybrala bych si Když myšky šeptají.. roboty už máme a jsou oblíbení..

 • Dita 20.3.2019 at 10:19

  Když roboti brebentí 😉 R nám zatím moc nejde 😊

 • Jolana 20.3.2019 at 10:20

  Ráda bych ,,Když myšky šeptají,,.
  Děkuji, hezký den 🌷

 • Lenka 20.3.2019 at 10:20

  Vybrala bych si Když myšky šeptají. Doma máme roboty a popravdě nás příliš nezaujali. S dcerou chodíme na logopedii, tak by tohle bylo hezké doplnění k trénování.

 • Simona Šenkýřová 20.3.2019 at 10:23

  Když myšky šeptají 🤗🍀😍

 • Nikola Nekvapilová 20.3.2019 at 10:23

  Ráda bych pro syna knížku Když myšky septaji.

 • Jana Dudová 20.3.2019 at 10:24

  Když myšky šeptají se mi líbí více🙂

 • Tereza Mášová 20.3.2019 at 10:25

  Vybrala bych asi když mysky šeptaji. Mala mysky miluje tak by se ji určitě libila i diky tomu.

 • Pavlína R. 20.3.2019 at 10:26

  Vybrala bych Myšky. Roboti už čekají na dobrou příležitost ve skříni.

 • Petra Ludviková 20.3.2019 at 10:27

  Moc se mi libi Myšky, darovala bych neteri, které by přesně tato knizka pomohla se zdokonalit v povídání😉

 • Tereza Bláhová 20.3.2019 at 10:27

  Když roboti brebentí, prosím. Synovi by se moc líbila. Díky

 • Adara 20.3.2019 at 10:27

  Libí se mi víc myšky, ale potřebujeme trénovat “R”- tedy Když roboti brebentí 😉

 • Eva Mezerová 20.3.2019 at 10:28

  Když myšky šeptají se mi asi líbí více 🙂

 • Eva 20.3.2019 at 10:28

  Když myšky šeptají. Krásný den a děkujeme za soutěž 🙂

 • Iva 20.3.2019 at 10:29

  Mně se líbí Když myšky šeptají

 • Barbora H. 20.3.2019 at 10:29

  Roboti nas nezaujali, takze bychom si vybrali Mysky. Za nas je Albi tuzka opravdu smysluplna hracka, predevsim kdyz dcerka marodi.

 • Maia 20.3.2019 at 10:30

  Libi se mi mysky ale adi vice potrebujeme kdyz roboti brebenti

 • Lucie 20.3.2019 at 10:36

  Vybrali bychom Když myšky šeptají, má krásné ilustrace a líbí se mi mnohem víc než ten 1. díl.

 • Kristýna Wertheim 20.3.2019 at 10:38

  Tak já bych pro naše dětičky 👨‍👩‍👧‍👦vybrala určitě myšky 🐭. Věřím že by je knížka zaujala a bylo by sní hodně zábavy. Tužku jsme synovi pořídili už ve třech letech a určitě to byl jeden z nejlepších dárků co jsme vymysleli 😉

 • Jitka Ö. 20.3.2019 at 10:40

  Vice se mi libi Kdyz mysky septaji.

 • Lucie Procházková 20.3.2019 at 10:40

  Já bych pro syny vybrala Myšky, Roboty už ve sbírce máme 🙂

 • Noemi 20.3.2019 at 10:49

  Vybrala bych Když myšky šeptají, pro našeho skoro předkoláka, máme co se týče výslovnosti ještě co pilovat. 😉

 • Monika Moravcová 20.3.2019 at 10:51

  Líbí se mi obě, takže bych byla ráda za kteroukoliv 🙂 pokud si mám, ale vybrat jednu tak asi myšky 🙂

 • Laďka 20.3.2019 at 10:52

  Když myšky šeptají… díky..

 • Zdena B 20.3.2019 at 10:54

  Když roboti brebentí, udělala bych radost vnoučkovi, moc rád objevuje svět.

 • Veronika K. 20.3.2019 at 10:56

  Hodilo by se nam Kdyz roboti brebenti

 • Líduš 20.3.2019 at 10:58

  Když myšky šeptají 🐁🐀

 • Petra 20.3.2019 at 11:03

  Roboty už doma máme, tak bychom si přáli vyhrát Když myšky šeptají:)

 • Iveta 20.3.2019 at 11:07

  Roboty už máme, takže bychom si rádi vybrali Když myšky šeptají

 • Sylva Sejpková 20.3.2019 at 11:08

  Líbí se mi víc Myšky,ale nepohrdly bychom ani Robotama. Se Sofi chodíme na logopedii už rok a půl. Děláme obří pokroky (měla krátkou podjazykovou uzdičku a přesto, že jsme na to Dr. upozornili již u miminka, nedokázali jsme pohnout nikým, aby se to řešilo dřív než skoro ve 3 letech 🙁 – dnes už jsem zase chytřejší a byla bych víc důrazná), nicméně už nám dochází cvičící inspirace 😀 tohle by byl zase nový vítr 😀

 • Marcela Lajbnerova 20.3.2019 at 11:11

  Vybrali jsme KDYŽ ROBOTI BREBENTÍ 🙂

 • Lucie Košťálková 20.3.2019 at 11:11

  Knížky jsou obě super, ještě nemáme ani jednu, ale víc by se nám hodily Myšky 😉

 • Jana Kemrová 20.3.2019 at 11:13

  Nam by to asi bylo jedno, jelikoz zatim nemame ani jednu. A urcite by se nam takova to pomucka k logopedii pro dceru a jen tak k rozmluveni pro syna hodila…

 • Katerina 20.3.2019 at 11:19

  Kdyz mysky septaji by se nam asi hodila vic, aby se dcera naucila pismenko K.

 • Sandra Fialová 20.3.2019 at 11:21

  Raději bych Když myšky šeptají. Jinak tuhle tužku a knížky mihu vřele doporučit naše děti milují.

 • Katka 20.3.2019 at 11:23

  Více se mi líbí Když myšky šeptají, ale dcera by potřebovala cvičit L, takže bych chtěla spíše Roboty 🙂

  Katka

  • Monika 20.3.2019 at 20:27

   Když myšky septaji🤩

 • Míša 20.3.2019 at 11:23

  Vybrala bych si Myšky. Roboty už máme doma a rádi poznáme nove.

 • Lenka Dundáčková 20.3.2019 at 11:29

  Vybrala bych pro syna Když myšky šeptají, moc se mi líbí 🙂

 • Petra 20.3.2019 at 11:33

  Roboty už máme, ale myšky by se synovi asi líbily víc.

 • Hana Přibylová 20.3.2019 at 11:42

  Mysky 😍 urcite by se nam hodila knizka na procvicovani pismenek

 • Dana 20.3.2019 at 11:43

  Vybrala bych knihu “Když myšky šeptají”.

 • Petra 20.3.2019 at 11:44

  Mne se libi obe. Ale syn je spis na tu techniku. Takze davame prednost Robotum.

 • alice 20.3.2019 at 11:44

  Doteď jsme Roboty nějak přehlíželi, tak bychom je rádi 😉 Hezky den,Alice

 • Kača Muchka 20.3.2019 at 11:56

  Když myšky šeptají. Albi tužka je super, u nás frčí. Díky za soutěž ☺️

 • Katka 20.3.2019 at 11:59

  Pěkný den, i nás by myšky potěšily. Dcera je stejně stará jako Vaše Jůlinka, občas už zadrnčí, ale je co zlepšovat.

 • Mag 20.3.2019 at 12:01

  Vybrala by som si myšky.

 • Petra 20.3.2019 at 12:05

  Nemáme ještě žádnou z Albi knih, ale líbí se mi tato logopedická řada. Hodně teď starší holky baví Šmelcova abeceda. Tuto knihu bych prozatím darovala mojí sestře pro její děti, které mají logopedické obtíže.
  Sdílím na fb (Kuba Kubikula)

 • Eliška 20.3.2019 at 12:09

  My bychom více uvítali Když myšky šeptají, mluvení je u nás dost problém

 • Veronika Lencová 20.3.2019 at 12:10

  Když myšky šeptají. Právě nacvičujeme K a jako další budou sykavky, takže knížka by se opravdu hodila 🙂 a super tip na postup s předáním knížky, vyzkoušíme 😀

 • Petra Bemová 20.3.2019 at 12:12

  Když myšky šeptají. Roboty už máme a musím říct, ze myšky mi přijdou propracovanejsi.

 • Jana 20.3.2019 at 12:13

  Potřebujeme potrénovat hlavně R, takže Roboti 🙂

 • Lucie Janková 20.3.2019 at 12:13

  Líbili by se nám Když Roboti brebenti 😊

 • Klára H. 20.3.2019 at 12:14

  Určitě “Když myšky šeptají” se mi líbí pro mé capartíky více-je to holčičí grafika, která prostě u nás frčí 🙂

 • NELA STROBLOVA 20.3.2019 at 12:18

  Zdraim, vybrala bych pro syny tu novejsi Kdyz mysky septaji:)

 • Barbora Vaňková 20.3.2019 at 12:22

  Líbí se nám knížka o myškách.

 • Jitka 20.3.2019 at 12:24

  U nás je jasná volba Když myšky šeptají 🤩 Roboty už máme doma a je druhá nejoblíbenější kouzelná kniha hned po dopravě 😉 no jo kluk 😁

 • petra 20.3.2019 at 12:25

  Já bych pro děti vybrala Když myšky šeptají.

 • Lucie Johaníková 20.3.2019 at 12:26

  Dobrý den, Míšo,

  tužku máme od Vánoc a jsme nadšení. Teď nám byla velkým pomocníkem, když jsme byli i s dětmi týden nemocní. Pro naši rodinu bych vybrala Když myšky šeptají.
  Přeji krásný den

 • Veronika Przybylová 20.3.2019 at 12:26

  Vybrala bych knížku Když roboti brebentí, protože téma je u nás zrovna aktuální 🙂

 • Alena Hájková 20.3.2019 at 12:27

  Když myšky šeptají, tužku už máme a tu základní knihu a zpívánky a holkám se to moc líbí, hlavně té roční

 • Darina 20.3.2019 at 12:29

  Vybrala bych si Když myšky šeptají.

 • Veronika Uhrová 20.3.2019 at 12:29

  Pro dceru už Myšky mám, pro syna nám Roboti ještě chybí, takže Když roboti brebentí.

 • Misa 20.3.2019 at 12:30

  Asi by se nam vic hodily mysky. Vzhledem k vyberu pismenek jsou spis pro mladsi. Ale nemame ani roboty a verim, ze i na ne casem dojde.

 • Michaela G. 20.3.2019 at 12:31

  Líbí se mi Když myšky šeptají.

 • Tereza Audy 20.3.2019 at 12:32

  Nám by se líbilo Když roboti brebentí.

 • Daniela 20.3.2019 at 12:44

  Když roboti brebentí by se malému líbila víc 🤗

 • Jana 20.3.2019 at 12:46

  Tužku doma máme a zatim jen jednu knihu, tak by se vyhra hodila jakakoliv, myšky se nam moc libi.

 • Lucie 20.3.2019 at 12:48

  Líbí se mi Když myšky septaji. Dceři by udělala radost

 • Veronika Šulcová 20.3.2019 at 12:50

  Když myšky šeptají

 • Dáša Kovalova 20.3.2019 at 12:50

  Je, ta vypadá krasne😍roboty uz máme, takže mysky😉

 • Michaela 20.3.2019 at 12:50

  Když roboti brebentí

 • Hana 20.3.2019 at 12:53

  Ráda bych pro děti knihu Když myšky šeptaji.

 • Andrea 20.3.2019 at 12:57

  Brala bych roboti 😀

 • Hana 20.3.2019 at 13:00

  V pripade vyhry bychom si vybrali mysky 🙂

 • Petra 20.3.2019 at 13:01

  Rada bych si zasoutezila o knizku Kdyz roboti brebenti pro sveho syna 😉 na FB tez komentovano a sdileno 🙂

 • Hanka Chmelinová 20.3.2019 at 13:02

  Vybrali by jsme si Když myšky šeptají

 • Kateřina Valkony 20.3.2019 at 13:05

  Když myšky šeptají

 • Andrea Malisova 20.3.2019 at 13:08

  Mysky 😉

 • Eva 20.3.2019 at 13:09

  Když myšky šeptají. Syn bude mít svátek určitě bych využila.

 • Zuzana Křížová 20.3.2019 at 13:09

  Začala bych s Roboty

 • Maru Formánková 20.3.2019 at 13:10

  Kouzelné čtení děti baví. Raději bych brala Myšky, ale ani Roboti by nebyli špatní. 🙂

 • Monika 20.3.2019 at 13:19

  Roboty už známe, zasoutěžíme si o knížku Když myšky šeptají.

 • Jitka Šteflová 20.3.2019 at 13:20

  Když myšky šeptají 🙂 Dcerka dostane zanedlouho k narozeninám tužku, tak by byla jedna z prvních do sbírky knížek.

 • Iva M. 20.3.2019 at 13:21

  Nám by se hodila Když roboti brebentí, syna 3roky by pravděpodobně zaujala víc a ještě nemáme 😊 jinak děkujeme za tip na procházení nových knížek 😉

 • Michaela M. 20.3.2019 at 13:27

  Holky by potěšila Když myšky šeptají. Roboti mi přišli moc klučičí, to je moc nezaujalo, tak je ještě nemáme. Myšky mají rády plyšové i živé. 🙂

 • Martina H. 20.3.2019 at 13:27

  Tužku mám v plánu pořídit a jsem moc mile překvapená, že jsou i takovéhle naučné a pomocné knihy, to je super 👍 líbily by se mi myšky.

 • Veronika Svobodová 20.3.2019 at 13:31

  Se synem bychom prosili o Když myšky šeptají 🙂

 • Šárka 20.3.2019 at 13:34

  Krásná sepsané, obě knížky jsou hezké, ale více se mi líbí knížka Když myšky šeptají 🙂 navíc potřebuji trénovat právě tyto písmenka 🙂

 • Martina Jelen Ml 20.3.2019 at 13:38

  Když Myšky šeptají

 • Zuzka Luchova 20.3.2019 at 13:43

  Kdyz roboti brebenti 😀

 • Klára 20.3.2019 at 13:48

  Líbí se nám Myšky. Robotky už máme doma a jsou moc fajn 🙂

 • Eva 20.3.2019 at 13:49

  Když myšky šeptají. Soutěžím i na fb.

 • Jana 20.3.2019 at 13:51

  Když myšky šeptají, Roboty už máme😀

 • Erika 20.3.2019 at 13:59

  Za nas vyhrava Kdyz mysky septaji.

 • Katka Röslerová 20.3.2019 at 13:59

  Roboty už máme a nejvíce z celé knihy děti byví písničky. Brala bych tedy Myšky.

 • Anna Hrabinová 20.3.2019 at 14:02

  Když myšky šeptají, ty ještě v rodině nemáme 🙂

 • Jana Karpičková 20.3.2019 at 14:11

  Když myšky šeptají

 • Katarína 20.3.2019 at 14:17

  Myšky a ještě jednou myšky :). Akorát nejoblíbenější zvířatko u nás.

 • Pavla 20.3.2019 at 14:20

  Chtěla bych Roboty pro syna 😊

 • Kateřina Nogolová 20.3.2019 at 14:22

  Já bych brala “Když myšky šeptají”. Synovi jsou 4 roky a občas se mu podaří říct krásné “R”, ale jiná písmenka ho ještě zlobí.

 • Katka 20.3.2019 at 14:24

  Více se mi líbí myšky 😉 Albi tužku pořád zvažujeme, tak výhra knížky by mohla přispět k rozhodnutí jí koupit…

 • Michaela Fucimanová 20.3.2019 at 14:24

  Když myšky šeptají

 • Ivana Ulreichová 20.3.2019 at 14:27

  Doma máme knížku Když roboti brebentí a syn se díky ní ve čtyřech letech krásně naučil říkat “r”. Takže rádi vyzkoušíme i Když myšky šeptají a snad se zase něco nového naučí.

 • Jana Stecová 20.3.2019 at 14:31

  Když myšky šeptají. Mám na ni už nějaký čas spadeno, tak výhra bo nás moc potěšila

 • Marie 20.3.2019 at 15:06

  Když myšky šeptají

 • Foto vp 20.3.2019 at 15:13

  Miso, jsne pro Kdyz mysky septaji. Dekuji za hezky clanek. Facebook Foto VP. Hezky den

 • Petra 20.3.2019 at 15:14

  Když myšky šeptají. Dnes o ní slyším poprvé a líbí se mi 🙂

 • Romi Zvonarova 20.3.2019 at 15:15

  Pro me dva kluky by to sto pro vyhrali roboti 🙂

 • Lucie 20.3.2019 at 15:26

  Když myšky šeptají 🙏

 • Žanet 20.3.2019 at 15:28

  Kdyz mysky septaji.

  Roboty uz mame a dceru hodne bavi 🙂

 • Pavla FJ 20.3.2019 at 15:31

  Když myšky septaji

 • Jaroslava Rychtecká 20.3.2019 at 15:53

  Taková knizka by se opravdu hodila 😊 U dcery cekame na R, Ř a sem tam něco skomolí, ale to hlavně těžká slova jako třeba pštros. Vic by se mi asi libila kniha Když mysky šeptaji😊

 • Tereza Hozáková 20.3.2019 at 15:56

  Musím se přiznat, že Albi knihy mě úplně nedostaly na kolena, ale tato logopedická edice je naprostá bomba ❤ Naše knihovna by nepohRdla ani jednou z knih, ale jelikož bojujeme s písmenem “R”, asi by pomohli Roboti…Ale ty myšky….ach…🙃😊❤

 • Hanka 20.3.2019 at 15:58

  Prosim knihu: Kdyz mysky septaji. Vidim ji prvne a je moc krasna. A ty barvy, jak vse krasne ladi. Moc se jim povedla.

 • Hana Simonekova 20.3.2019 at 16:01

  Když roboti brebentí. Logopedická cvičení by nám jistě prospěla. Zrovna to chci konzultovat s naší Mudr.

 • Hana Lorencová 20.3.2019 at 16:04

  Vybrala bych Když myšky šeptají.

 • Hanka 20.3.2019 at 16:34

  My chodíme Albi knížky půjčovat do knihovny. Měli jsme tak doma i Roboty. Novější tituly v knihovně ještě nemají, tak bych brala Myšky a to i proto, že obě dcery mají problém se sykavkama, tak by jsme mohly trénovat i touhle zábavnou formou 🙂

 • Eva Lejskova 20.3.2019 at 16:47

  Když myšky septaji 😉

 • Katka 20.3.2019 at 16:50

  No jestli je tam písnička o kočce, tak rozhodně Myšky, protože kočky u nás vedou. Momentálně čtu už čtrnáct dnů na dobrou noc pohádku o kočce Týně. Nějak se nemůžeme dostat k nějakým jiným pohádkám 😀

 • Proprepiaf 20.3.2019 at 17:45

  Když myšky šeptají. Protože myš, to je naše oblíbené zvířátko!

 • Jana Vítovcová 20.3.2019 at 17:47

  Když roboti brebentí

 • Kamila 20.3.2019 at 18:58

  Dobrý den, nemáme ani jednu, ale líbili by se mi asi víc myšky.

 • lenka 20.3.2019 at 19:06

  Když myšky šeptají

 • Olga Salvanou 20.3.2019 at 19:12

  Urcite Kdyz mysky septaji, Roboty uz mame a tato by se nam moc sikla.

 • Petra Pechová 20.3.2019 at 19:16

  Když myšky šeptají 🙂

 • Adéla 20.3.2019 at 19:17

  Když myšky šeptají ☺🐀

 • Kateřina 20.3.2019 at 19:48

  Kdyz roboti brebenti🤩

 • Krystyna Kunderová 20.3.2019 at 20:04

  Nám by se hodila Když myšky šeptají.

 • Veronika Cermakova 20.3.2019 at 20:09

  Když myšky septaji😊

 • HaniJ 20.3.2019 at 20:13

  Vybrala bych Když myšky septaji. Roboty jsme měli pujceni z knihovny a Em zatím úplně nezískali. U nás asi top je zatím doprava. Knížky si vždy pujcime v knihovně a ta co nás baví pak porideme😉

 • Simona 20.3.2019 at 20:15

  Když myšky šeptají

 • Lucie 20.3.2019 at 20:15

  Když myšky šeptají.

 • Martina Poledníková 20.3.2019 at 20:24

  Ráda bych vyhrála – Když myšky šeptají 🙂

 • Lenka 20.3.2019 at 20:27

  Libi se mi Kdyz mysky septaji a nase deti by z ni byly urcite nadsene. ☺

 • Veronika Machovská 20.3.2019 at 20:43

  Kdyz mysky septaji. Roboty uz mame a synka moc bavi.

 • Tereza Vykydalova 20.3.2019 at 20:45

  Víc se mi líbí Myšky😀 Ale obojí super!!!

 • Vlaďka 20.3.2019 at 20:47

  Myšky. Se starším jsem se něco nechodila a nacvičila s logopedií.. S mladším to jde, ale c ne a ne…bylo by fajn to oživit.

 • Verča S 20.3.2019 at 20:48

  Vybrala bych si roboty, u nás se také stále čeká na R a Ř

 • Jana 20.3.2019 at 20:56

  Moc by se mi líbila knížka Když myšky šeptaji!

 • Inka Kučerová 20.3.2019 at 21:12

  Když myšky šeptají

 • Míra Š. 20.3.2019 at 21:18

  Když myšky šeptají

 • Inka Kučerová 20.3.2019 at 21:22

  My ještě nemáme ani jednu:-) Vybrali bychom si Když myšky šeptají 🙂

 • Katerina Ander 20.3.2019 at 21:43

  Kdyz mysky septaji. Roboty mame.

 • Veroika 20.3.2019 at 21:56

  Vybrala bych Když myšky šeptají.

 • Petra Eliášová 20.3.2019 at 22:12

  Mně i naší tříleté Adélce by se určitě líbila knížka Když myšky šeptají! 🙂

 • Petra 20.3.2019 at 22:13

  Krasna je knizka Kdyz mysky septaji! Zrovna uvazuji,ze i nasim holkam poridime tyto knihy,vypadaji bajecne! A doporuceni od tebe Miso i od dalsich kamaradek me presvedcuje cim dal vic!

 • Gabka Wajdová 20.3.2019 at 23:17

  Myšky by se nám tuze hodily 😊

  • Aneta Roubalová 20.3.2019 at 23:44

   Když roboti brebentí. 🤖😃
   Se synem na logopedii chodíme a o knížkách Kouzelné čtení uvažujeme jako o dárku k narozeninám, tak bychom měli hned tu nejlepší do začátku. 🤩

 • Pavla v. 20.3.2019 at 23:35

  Když myšky šeptají.

 • Zuzana Pataky 20.3.2019 at 23:43

  Prosím myšky, roboty už máme 😊

 • Katka Š. 20.3.2019 at 23:45

  Mně by se líbily Myšky 🙂

 • Myška Šilarová 21.3.2019 at 0:36

  Myšky se mi líbí víc než Roboti. Bylo by to pro staršího syna, skoro 5tiletého, k jeho narozeninám 🙂

 • Veronika 21.3.2019 at 0:42

  Kvůli R roboty:)

 • Vendula 21.3.2019 at 1:11

  Když roboti brebentí

 • Katka 21.3.2019 at 6:08

  Nám by se líbila knížka Když myšky šeptají 🐀

 • Monika Plonková 21.3.2019 at 7:05

  Když myšky šeptají

 • Lenka 21.3.2019 at 7:37

  Hodit se nám budou obě, už jsem po nich i koukala. Jako první bych zkusila Když myšky šeptají 🙂 Díky za super soutěž 🙂

 • Vendula Janků 21.3.2019 at 7:52

  Když Myšky šeptají

 • Terez 21.3.2019 at 8:45

  Vybrala bych Když myšky šeptají

 • Lucie Zimová 21.3.2019 at 9:04

  Když myšky šeptají

 • Sarka 21.3.2019 at 9:10

  Super clanek, dekujeme za recenzi, po ktere bych urcite po Myskach sahla. Knizku bych brala pro moji neterinku a synovecka, jsou to dvojcatka, v zari se chystaji do skolky, a tak by se jim knizka urcite libila. Albi tuzky doma maji a jsou super. 👍❤

 • Martina 21.3.2019 at 9:35

  Když myšky šeptají?

 • karolina 21.3.2019 at 10:27

  Nadherne. knihy .
  Vybrala bych si Když Myšky septaji

 • Zuzana Brňová 21.3.2019 at 12:37

  Když myšky šeptají. Naší Nelince to č prostě nejde.

 • Gabriela 21.3.2019 at 13:01

  Kdyz mysky septaji.

 • Jana Habásková 21.3.2019 at 14:12

  My uz mame naopak mysky a chybi nam prvni dil. Takze roboti:)

 • Lenka Hermanová 21.3.2019 at 14:21

  Dvouletý syn říká R lépe, než jeho starší brácha 🙂 Když roboti brebentí by se jim určitě líbila 😉

 • Adéla Moravcová 21.3.2019 at 14:23

  Vybrali bychom si roboty

 • katrinas 21.3.2019 at 14:27

  Dcerka v necelých dvou letech sice celý den brebentí, ale všechna písmenka ještě zdaleka neumí. Pořídila bych jí jako první roboty.

 • Jana 21.3.2019 at 14:39

  Ahoj, já bych brala MYŠKY😀

 • Pavla 21.3.2019 at 14:44

  asi bychom teď víc využili Když myšky šeptají

 • Jindra 21.3.2019 at 15:11

  Když myšky šeptají.

 • Dasa Tomaskova 21.3.2019 at 16:23

  Kouzelná tužka s Robotama čeka zabalená a je připravena na předaní v sobotu ke 3. narozeninám. Takže by se nam hodily kdyžtak myšky.

 • Andrea 21.3.2019 at 19:38

  Když myšky šeptají 🙂

 • Dana 21.3.2019 at 19:44

  Kdyz mysky septaji 😉

 • Lucie Fořtová 21.3.2019 at 20:26

  Albi je naše oblíbené, vybrala bych Když myšky septaji

 • Jana 21.3.2019 at 21:03

  Když myšky šeptají protože roboty už doma máme 🙂

 • Magda 21.3.2019 at 22:16

  Ahoj Míšo, Roboty už máme doma, tak v případě výhry bereme Myšky. Díky.

 • Viki 21.3.2019 at 22:57

  Roboti by sa hodili.

 • Libka 21.3.2019 at 23:03

  Líbili by se mi obě, ale hodila by se spíš kniha Když myšky šeptají, vzhledem k písmenům v knize.

 • Petra Kulhanová 21.3.2019 at 23:19

  Zvolila bych knížku Když myšky šeptají, R nám totiž jde kupodivu velmi dobře, ale máme problém s C, Z:-)

 • Lenka 21.3.2019 at 23:53

  Vice by se nam hodila Kdyz mysky septaji 🙂

 • karolina 22.3.2019 at 2:16

  Více by se nám teď hodila Když myšky septaji. Ale obě dvě by byly krasne mít je v naši knihovnicce

 • Ella Nová 22.3.2019 at 4:37

  Maly by urcite rad u nas privital roboty 🙂

 • Lenka 22.3.2019 at 9:08

  Rada bych vyzkousela Mysky 😊

 • Kateřina Šedo 22.3.2019 at 9:19

  U nás by bylo potřba procvičit sykavky, takže jednoznačně o myškách! Pro oba synáčky…

 • Věra 22.3.2019 at 13:52

  Když myšky šeptají

 • Zuzana 22.3.2019 at 14:15

  Když myšky šeptají. S dcerkou cvičíme ď, ť, ň a trošku se u toho trápí. Věřím, že knížka by se jí líbila 🙂

 • Jana 22.3.2019 at 16:12

  Asi bych brala Mysky 🙂

 • Petra 22.3.2019 at 17:10

  Když myšky šeptají 🙂

 • Miskadovci 22.3.2019 at 19:59

  Brala bych urcite Mysky, protoze Roboty uz doma mame 🙂

 • Helena 22.3.2019 at 22:56

  Kdyz roboti brebenti 😉

 • Kateřina Loukotová 22.3.2019 at 22:56

  Když myšky šeptají. Prcek půjde v září do školy a potřebujeme trochu potrenovat 😊

 • Lenka Hladikova 23.3.2019 at 7:22

  Roboty neznám, ale myšky se mi libi z vaši recenze. I proto. Ze jsou takové více holčiči. 🙂

 • Iveta Horakova 23.3.2019 at 7:33

  Přála bych si pro dceru knížku Když myšky septaji. Roboty už k Albi těžce máme a dceru moc bavi😉

 • Kačka Ku 23.3.2019 at 11:48

  Když myšky šeptají

 • Hanka D 23.3.2019 at 12:43

  Když roboti brebentí

 • JanaN 23.3.2019 at 14:40

  Když myšky šeptají. Roboty máme doma a jsou v kurzu. Jak úkoly a hry tak písničky. 🙂

 • Mária 23.3.2019 at 19:30

  Když myšky šeptají

 • Blanka Jelínková 23.3.2019 at 20:11

  Když myšky šeptají

 • Lenka T. 23.3.2019 at 20:13

  Kouzelné čtení máme moc rádi, doma máme už pořádnou sbírku, ale Myšky nám ještě chybí…..na FB komentováno i sdíleno…

 • Lucie 23.3.2019 at 20:47

  Když myšky šeptají se mi líbí, ale věřím, že pořídím obě. Děkuji za nahlédnutí (dostat se do obchodu je nereálné, to neznám :D).

 • Klára 23.3.2019 at 21:06

  Když myšky šeptají

 • Lenka Štembírková 23.3.2019 at 21:23

  Kdyz mysky septaji

 • Jana 23.3.2019 at 21:40

  Myšky prosím 🙂

 • Zdeněk 23.3.2019 at 22:18

  Myšky – hodily by se synovi 🙂

 • Věra 23.3.2019 at 22:20

  Roboty vnoučkovi

 • Andrea 24.3.2019 at 5:55

  Když myšky se ptají 😍

 • Helena Kolářová 24.3.2019 at 9:40

  Dobrý den, Míšo,
  díky za další prima soutěž. Tentokrát se hlásíme o knížku “Když myšky šeptají” i my. Začala jsem s dcerkou chodit na logopedii a moc jí to nejde. Tak třeba by knížka pomohla udržet její pozornost déle.
  Přeji pohodové jaro a hlavně už žádné nemoci,
  Helena

 • Martina Boučková 24.3.2019 at 10:13

  Když myšky šeptají ta by se klukum libila 🙂

 • Eva 24.3.2019 at 12:47

  Když myšky šeptají – to by bylo něco pro tu naši princeznu, která nedá Albi tužku z ruky 😀

 • Martina 24.3.2019 at 14:26

  Když myšky šeptají – Roboty už doma máme a jsou oblíbení, na Myšky se těšíme.

 • Marcyr 24.3.2019 at 14:44

  Líbí se mi myšky, ale roboti by se hodili víc🙂

 • Jana Budková 24.3.2019 at 19:12

  Dobrý večer, krásu kouzelného čtení jsme objevili nedávno a přiznávám, že akci 2+1 bych využila také 😁
  V případě výhry, prosím, o knihu Když myšky šeptají

 • Martina Ora 24.3.2019 at 19:25

  Když myšky šeptají 🙂

 • Martina 24.3.2019 at 20:14

  Ahoj. Asi bychom moc potřebovali Když myšky šeptají. Díky.

 • Marie Gregorová 24.3.2019 at 21:24

  Když myšky šeptají 🙂

 • Michaela Kratochvílová 24.3.2019 at 21:42

  Když roboti brebentí

 • Petra D. 24.3.2019 at 21:55

  Kdyz mysky septaji. Tuzku dostane ta nase certice k narozeninam. Zatim se ji nechce moc mluvit, tak doufam, ze ji to pomuze.

 • Adéla 25.3.2019 at 0:54

  Dobrý den, jelikož ještě nemáme ani jednu z těchto dvou zajímavých knih, zvolila bych raději Když roboti brebentí pro začátek, i když se mi knihy líbí obě 🙂

 • Jana S. 25.3.2019 at 10:07

  Když myšky šeptají

 • Anežka 25.3.2019 at 10:16

  Když roboti brebentí 🙂

 • Petra 25.3.2019 at 10:20

  Líbí se mi víc Myšky, ale vzhledem k písmenkům, která naše děti potřebují procvičit, tak bych brala spíš Když roboti brebentí 🙂

 • Kateřina 25.3.2019 at 10:25

  Když myšky šeptají 🙂

 • Lucie 25.3.2019 at 10:29

  Asi by se mí víc líbila kniha Když myšky šeptají.

 • Martina Kubice 25.3.2019 at 10:41

  syn jeste neumi R a Ř, tak by se nam vic hodili Roboti, ale uzasne jsou obe dve

 • Hanka 25.3.2019 at 10:42

  Když roboti brebentí se mi líbí mnohem víc

 • Jana 25.3.2019 at 10:53

  Nám by se zatím hodila více kniha Když roboti brebentí, protože u dcery s R bojujeme.

 • Veronika 25.3.2019 at 10:56

  Když myšky šeptají

 • Irena Doktorová 25.3.2019 at 11:05

  Díky za článek, Roboty máme takže by se nám hodila knížka Když myšky šeptají 🙂

 • Misa 25.3.2019 at 11:13

  Vybrala bych myšky 😀

 • iveta 25.3.2019 at 11:17

  Když roboti brebentí protože nemáme ani jednu tak začneme roboty

 • Petra 25.3.2019 at 11:31

  Když myšky šeptají

 • Miriam 25.3.2019 at 11:38

  Myšky! 🙂

 • Iveta H. 25.3.2019 at 11:53

  Když myšky šeptají by byla naším favoritem 🙂

 • Barbora 25.3.2019 at 11:53

  Krásné jsou obě, ale u nás by asi víc zabodovali roboti, syn je miluje. Každopádně díky za recenzi a těším se na další, budu nějakou albi knížku vybírat synovi k svátku.

 • Petra 25.3.2019 at 11:54

  Určitě Myšky!

 • Jana Dopitová 25.3.2019 at 12:22

  U starší dcerky bych využila hlavmě knížku Když roboti brebentí, jsou tam písmenka, která ještě neumí.

 • Míša 25.3.2019 at 12:27

  Moc hezké představení knížky 🙂 díky. Roboty máme a Myšky by se nám hodily pro dceru.

 • Eva Halíková 25.3.2019 at 12:35

  Pro nás určitě Myšky, dcerka pořád špatně vyslovuje K.

 • Kateřina Silber 25.3.2019 at 12:55

  Líbila by se nám Když myšky šeptají, pro syna Honzíka který má tužku moc rád.

 • Denisa 25.3.2019 at 13:10

  Protože chodíme se synem na logopedii a “ladíme” vice hlásek, byla bych ráda za jakoukoliv z nich. Děkuji 😄

 • Hanka 25.3.2019 at 13:23

  Kdyz mysky septaji

 • Denisa 25.3.2019 at 13:24

  Starší syn chodí na logopedii a “ladí” více hlásek, proto budu ráda za jakoukoliv knihu, bude se mu doma lépe procvičovat. Moc děkuji.

 • Lenka Kovařčíková 25.3.2019 at 13:35

  Když myšky šeptají – tato kniha nám ještě chybí k procvičení jazýčka ☺

 • Lenka Kovařčíková 25.3.2019 at 13:41

  Když myšky šeptají

 • Kateřina 25.3.2019 at 14:01

  Když myšky šeptají, děkujeme.

 • Verča R 25.3.2019 at 14:03

  My bysme di bydoucna vyuzili obě, dcera toho ve dvou letech jeste moc nenamluvi. Musím-li vybrat jednu, tak asi Roboty.

 • Kristýna M. 25.3.2019 at 14:11

  Když roboti brebentí:-)

 • Jana 25.3.2019 at 14:22

  My bychom brali mysky. Roboty uz mame doma a pisnicky si deti prozpevuji porad 🙂 Starsi ma vadu řeči, tak urcite vyuzijeme, pokud vyhrajeme 😉 Hezky den, Jana

 • Irena Durdilová 25.3.2019 at 14:40

  Brala bych roboty, myšky máme v plánu koupit 🙂

 • Veronika Mlejnková 25.3.2019 at 14:48

  Více se nám líbí Když myšky septaji, ale hodily by se obě 🙂

 • Kateřina Klimentová 25.3.2019 at 14:54

  Také se mi více líbí Když myšky šeptaji.

 • Veronika 25.3.2019 at 15:39

  Když myšky šeptají

 • Alena 25.3.2019 at 16:17

  Dobrý den, Když myšky šeptají, roboty už máme 🙂

 • Lenka 25.3.2019 at 19:12

  Když myšky šeptají

 • Monika 25.3.2019 at 19:51

  Roboty už jsme měli půjčené. Když myšky šeptají by se mi pro děti moc líbila. A když jí nevyhrajeme, stejně jí koupím (hlavně díky skvělé recenzí). Náš dvouletý Mates neumí hezky říkat K, tak třeba by mu knížka pomohla 😊

 • Lenka 25.3.2019 at 20:48

  Syn se teprve rozmlouvá, hodilo by se nám Když roboti brebentí.

  • Romana 25.3.2019 at 21:57

   Když myšky šeptají by byly nám bližší:)) Albi tužku máme v plánu k narozeninám, tak děkujeme za tip, je to úžasná věc! 🙂

 • Romana Bečvová 25.3.2019 at 21:34

  Když myšky šeptají

 • Lenka 25.3.2019 at 21:57

  Když myšky šeptají. Tu druhou již máme.

 • Lenka 25.3.2019 at 22:07

  Díky za bezva tip! Pokud bychom náhodou nevyhráli, tak narozeniny se blíží, tužka čeká, a Když myšky šeptají zní velmi lákavě. Dcera sykavky vlastně i umí, ale děsně to fláká, tak by ji mohla motivovat k poctivé výslovnosti.

 • Blanka 25.3.2019 at 23:06

  U nás by měly větší úspěch Myšky😉

 • Gabina 26.3.2019 at 5:43

  Když myšky šeptají. díky.

 • Veronika Vilímová 26.3.2019 at 8:15

  Já bych brala Myšky, Roboty už máme doma a písničky z nich jsou skvělé, holky je mají moc rády 😉

 • Petra 26.3.2019 at 10:53

  Roboty už máme doma a Myšky by nám krásně doplnily sbírku 🙂

 • Sylvie Dohnalíková 26.3.2019 at 12:24

  Dobrý den, dcera chodí do logopedicke školky, Roboty už máme, ale na Myšky sme se teprve chystaly. Tak zkusíme štěstí tady u Vás. V případě výhry poprosíme o Myšky.

 • Bara 26.3.2019 at 13:09

  Kdyz roboti brebenti. Diky

 • Zuzka 26.3.2019 at 14:17

  Roboti mi nějak nepadli do oka, takže raději myšky. děkuji

 • Alžběta 26.3.2019 at 21:47

  Nam by se libili vice roboti 🙂

 • Soňa 26.3.2019 at 22:51

  Máme doma Roboty a jsou oblíbené, takže Myšky by u nás také určitě zabodovaly!! .-)

 • Renata Ševčíková 27.3.2019 at 12:04

  Když myšky šeptají, protože roboty máme 😉 na fb sdílím a komentuji pod svým jménm

 • Kateřina 27.3.2019 at 15:09

  víc se mi líbí Když myšky šeptají. ale užijeme oboje 🙂

 • Jana 27.3.2019 at 20:18

  Víc se mi líbí Když myšky septaji, ale kvůli procvicovani R budeme pořizovat roboty 🙂

 • Monika R 27.3.2019 at 22:12

  Kdyz mysky septaji. Protože první dil Roboty uz mame. 🙂

 • Gabi 28.3.2019 at 1:07

  Určitě myšičky, ty by se holkám líbily 😀.

 • Leave a Reply

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  ×