rozdáváme | S pohádkovým balíčkem k vodě

Je tu Den dětí 🙂 . Pro nás, které máme děti se vší slávou kolem Vánoc a celý zbytek roku je nic nečeká (jojo, umíme vybrat jména i termíny porodu 😀 ) je to příležitost k rabování v dárkové skřínce, kde vytáhneme knížku nebo alespoň nějakou drobnost.

Naše holky budou mít o víkendu nějaký ten výlet s hrou a na jeho konci si úspěšně (snad 🙂 ) najdou každý svůj malý poklad. Pro vás tu mám ale krásný balíček a tipy co nezapomenout, když vyjedete na kole s dětmi.

Naše pestrá dopoledne

Dopoledne, která traví Nelinka ve školce jsou čas, kdy se snažím na maximum věnovat Julince. Plánujeme si spolu výlety, knihovny, koupání a cestu se snažím vymyslet tak, aby se dala zvládnout na šlapacím kole, které dostala v dubnu ke třetím narozeninám. Mám tak čas se jí pořádně věnovat a vypilovat drobné nedostatky 🙂 .

Na recenze kol se na blogu rozhodně dostaneme, protože kola si je zaslouží, ale než ji zveřejním, chceme nejdřív stroje co nejvíc prověřit 😀 . Už teď ale máme svoje tipy, které se na výlety s kolem hodí a bez kterých ven nejedeme.

Co na cyklotrip nezapomínáme zabalit?

Co je asi každému jasné bude helma a kolo samotné 😀 . Navíc si Julinka začala balit své věci do malého batůžku (pláštěnku, kapesníky, drobnosti jako lehkou osušku nebo náhradní oblečení, když se někde zráchá.

Do batůžku si vždy zastrčí i sluneční brýle a nově jsme pořídili za pár kaček i rukavice na kolo. Když se totiž Julinka sedřela na hřišti, nemohla moc jet cestu zpět, protože jí odřené dlaně pálily při držení řidítek. Jojo, dnešní zkušenost – opět. Ruce strčí do rukavic a jede zpět bez potíží 🙂 .

V neposlední řadě nezapomenout na hodně pití. Rozhodně máme na kolech spotřebu větší než při klasické procházce. Vozím s sebou dokonalou „čutoru“ HIP, která je na 650 ml a průběžně doplňujeme. Mimo město bereme vody i 3x tolik.

Na článek o výběru slunečních brýlí kuk tady – klik. 

Poslední naše dopoledne tohoto týdne bylo vážně HOT. Už podruhé jsme tak vyrazily s Julinkou k vodě, a to je pak pohodička, že se dá snést i Praha ve 30 stupních 🙂 . Dopoledne je navíc všude ještě prázdno, tak doporučuji totho využít než dětem školou povinným začnou prázdniny 🙂 .

Jo, knihovna je s námi všude 😀

Když jdeme na výlet nebo hřiště všichni i s Nelčou, knihy s sebou nosím jen tehdy, že se budeme celý den plácat na jednou místě. K po-obědnímu odpočinku jsou nej. S Julinkou jsem ale dopoledne sama a kniha s náma jde pokaždé 🙂 . Jednu naší oblíbenou vám tu dneska ukážeme a zájemci věnujeme 🙂 .

Veršovaná Svojtkovina a 9 klasických pohádek

Na poslední cyklo-trip jsme vyvezli v batohu krásnou Svojtkovinu, která sice nemá okýnka, ale děti si ji zvládnou číst i úplně samy 🙂 . Je totiž plná pohádek a hlavně obrázků. Textu je v knize minimum, a to málo je ale boží.

Hodně dlouhou dobu to byla nejoblíbenější knížka našeho táty, který ji moc rád četl holkám před spaním. Ty rýmy v ní jsou totiž skvělé. Nevím jak vy, ale občas se setkám s knihou, která je tak „zvláštně“ psaná, že se přištihnu, že ji „čtu“ vlastně jinak než je psáno 😀 . Tady rozhodně ne a naopak si ve verších moc libujeme. Julinky nejoblíbenější je ta O červené Karkulce 🙂 .

Máte-li doma taky fandu do Karkulek, určitě doporučím Svěrákovy minioperky, které můžete sehnat v audio podobě, ve video formě nebo na ně můžete zajít do divadla v červnu nebo pak na podzim tohoto roku 🙂 .

Na blogu se na naší návštěvu divadla podívejte tady: Svěrák v Národním: senzační minioperky.

V téhle Svojtkovině se vám i dětem představí hned 9 klasických pohádek. Kniha se velice dobře čte a děti, které milují čtení i v době kdy číst neumí, ti budou moct podle obrázků odříkávat pohádku za vás 🙂 . I když to asi nebude v rýmech, rozhodně to bude v šprýmech 😀 . Taky to vaše děti tak rády dělají?

V knize Veršované pohádky najdete: Krásnka a zvíře, O Popelce, Jeníček a Mařenka, Peincezna na hrášku, Kocour v botách, Zlatovláska Locika, O Sněhurce a na závěr vás znovu okouzlí Ošklivé káčátko 🙂 .

Knihu Veršované pohádky najdete u nakladatele zde – tady klik.

Pohádkové zachumlání

A protože ta Karkulka u Julinky jako jooo frčí, dostala za své cyklo-výsledky krásnou osušku, kterou si teď vozí ve svém batůžku, a do které se umí pohádkově zamuchlat 🙂 . MamaPocket shop je jejím tvůrcem a já se přiznám, že jsem ho hodně dlouho registrovala jen podle toho, že mu dala vznik milá maminka Bára, která píše blog Mama Pocket.

Od samého začátku se její eshop věnoval překrásným plenkám s autorským potiskem a já jen se slinou u pusy zalitovala, že už se nás dětské pleny netýkají (táta při tý myšlence otvíral šáňo 😀 ).

Bára dala e-shopu duši, rozběhla krásný projekt, který se ale rozjel natolik, že zasahoval do času, který chtěla věnovat rodině. Právě to byl důvod takové „blogerské předávce“ a v současné době ho převzala další skvělá maminka – Andrea.

Andrea z blogu Andrea Tengler teď chystá novinky, rozšiřuje nabídku a věnuje energii MamaPocket shopu a prvním velkým počinem jsou právě pohádkové osušky, ze kterých jsem slavila já (táta šáňo uklidil 😀 ). Pohádky, to je naše a osušky jsou konečně něco, co „obleče“ i starší dítě.

Pro obě holky mi navíc nabídka usnadnila výběr. Jejich nejoblíbenější pohádky tu totiž jsou 😀 . Julinka vyfasovala tu O Karkulce a Nelinka? Jednoznačně Malý princ. Ta by byla top i pro mě 😀 . I když květinový věnec..? Bavlněná osuška s digitálním potiskem má rozměr 90 x 100 cm a od první nitky až po autorskou kresbu a potisk je tvořeno vše u nás v ČR.

Zdaleka na nich ale není jen pohádka. Můžete mít osušku zaláskovanou, květinovou nebo si díky ní připomenout, že vás čeká hezký den 🙂 . U nás ale vyhrály pohádky.

Sláva nazdar výletu…sorry, musím běžet 😀

Takže tohle byl Julinčin batůžek ze včerejšího koupáku a teď už jen vše usušit a rychle dohnat Julinku než mi ujede 😀 . Zatímco vy tady budete soutěžit, my se spolu zase někam vydáme. Po obědě si vyzvedneme Nelinku a odpoledne bude další várka užívání se, už ale ve třech 🙂 .

Pojďte si pro pohádkový balíček ke čtení a zachumlání

Líbila se vám dnešní kniha a umíte si představit zachumlání u vody nebo po koupání doma? Od Nakladatelství Svojtka jsem dostala možnost jednu Veršovanou knihu pohádek věnovat a Andrea vám k ní věnuje osušku podle vašeho vlastního výběru 🙂 . Tak co to k tomu dnešnímu Dni dětí bude?

A dovolím si malý spoiler 😀 . Osušek Malý princ je už asi je 5 ks, takže kdo by nutně potřeboval, doporučuju využít dnešní DOPRAVY ZDARMA 😀 .

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Která osuška bude ve vašem balíčku ke knize Veršované pohádky? (výbírejte tady – klik)

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet veřejně na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí v neděli  3.6.2017 v 17 hodin,  výherce vyhlásíme na blogu zde pod článkem a na Facebooku.

MUDr. Michala Knězková

All posts

365 Comments

 • Mária Kučerová 1.6.2018 at 8:06

  Červená Karkulka

 • Barbora 1.6.2018 at 8:09

  Urcite Karkulina 🙂 Ja sice miluju Maleho prince, ale s temi puvodnimi ilustracemi. A jelikoz jsem uz „stara struktura“, na nove obrazky si zvykat nechci..

 • Gis 1.6.2018 at 8:11

  Teda krásně si, holky, teplo v Praze užíváte! Prozradíš, kde je takové fajn místečko? Mně by se moc líbil právě Malý princ, děti ho mají také moc rádi. Hezký den Gis

 • Erika 1.6.2018 at 8:11

  ty osusky jsou opravdu krasne, nejradsi bych si jednu poridila i pro sebe :). nejvic se mi libi maly princ.

 • Marie Gregorová 1.6.2018 at 8:12

  Já bych vybrala květinový věnec, květiny jsou prostě nej 😍

  • Anna 1.6.2018 at 8:16

   Červená Karkulka je TOP ❣️

 • Petra 1.6.2018 at 8:12

  Nejlepší by byla ta s Malým princem. A ty pohádky vypadají skvěle.

 • Adéla 1.6.2018 at 8:13

  Malý princ 😍

 • Pavla 1.6.2018 at 8:15

  Malý princ, prostě.

 • Lucie 1.6.2018 at 8:17

  Osuska Karkulka, tu čteme casto a dcera zpiva (diky Vam) minioperky a kazdym dnem cekame prirustek, chlapečka, tomu poridime tu plenu Maly princ (a vyndame sano :D).

 • Veronika 1.6.2018 at 8:19

  Mne se moc libi Cervena karkulka

 • Petulla 1.6.2018 at 8:19

  Karkulka 😍 Užívejte krásných dnů.

 • Kateřina 1.6.2018 at 8:20

  Když zbyde, tak malý princ, jinak věnec.

 • Máňa 1.6.2018 at 8:20

  Určitě Červená Karkulka.

 • Anička 1.6.2018 at 8:21

  No u nás jasně vede červená karkulka pro tu naši karkulku 😍

  • Anička Kozí Nožička 1.6.2018 at 8:25

   Bohužel se mi nedopadla celá přezdívka. Tak snad se mi to správně spáruje 😊

 • Jana Seidlová 1.6.2018 at 8:22

  Červená Karkulka nemá chybu 😉

 • Petra Konečná 1.6.2018 at 8:22

  Tak urcite to bude osuska Cervena Karkulka, tu dcera miluje nejvic:))

 • Aneta 1.6.2018 at 8:22

  Díky za další bezva článek, knížku jsme ještě nezaregistrovaly a vypadá lákavě 🙂 Zrovna jsem řešila, kde vzít něco pěkného s klasickými pohádkami,kt ještě nejsou tak dlouhé (příp.jsou dlouhé, ale ilustrací je tam dost 🙂 A ejhle, odpověď se namanula! Za den dětí jsem happy, protože my si odbudeme Vánoce, narozky v lednu, svátek nic, neb dítě není v kalendáři… Takže počínaje letoškem slavíme 🙂 P.S. osušku Červenou karkulku, frčí u nás i ve verzi od Hrubína, u Svěráka prošel jen Budulínek, Karkulky se malá zatím bála :-)Ale home divadlo provozujeme 🙂

  • Andrea 1.6.2018 at 13:30

   Cervena karkulka

 • Denisa 1.6.2018 at 8:22

  Osusky jsou nadherny, za nas nejvic top Cervena Karkulka ❤️

 • Renata 1.6.2018 at 8:23

  U nás by určitě vyhrála Karkulka. Jen bych ještě dokupovala druhou, protože jedna krásná osuška pro dvě děti… Asi si to umíte představit. 🙂

 • Lucka 1.6.2018 at 8:23

  Červená Karkulka

 • Gabriela Hamplová 1.6.2018 at 8:24

  Me se libi ta s napisem láska 😉

 • Kateřina 1.6.2018 at 8:24

  Červená Karkulka!

 • Lucia 1.6.2018 at 8:25

  Karkulka vyzera krasne 😊👧👼

 • Jana 1.6.2018 at 8:25

  Červená Karkulka

 • Petra 1.6.2018 at 8:26

  Červená karkulka 😍 užijte si Den dětí 😊

 • Monika Plonková 1.6.2018 at 8:26

  Je to krásné Míšo, jak si svůj čas s dětmi užíváte 💕 děkuji za dnešní soutěž, do které se ráda zapojím – knihy máme u nás doma rádi a osuška je prostě kouzelná, těžko vybrat top favorita, ale asi bych zvolila Malého Prince. Přejeme s Adélkou krásný Den dětí 🙂

 • Lucie 1.6.2018 at 8:26

  OSUŠKA – MALÝ PRINC

 • Eliška 1.6.2018 at 8:27

  N8m by se líbil také Malý princ, a to rovnou dvakrát, protože druhé princátko čekáme 🙂

 • Martina 1.6.2018 at 8:28

  U nás taky vede Červená karkulka, dcerka vždycky křičí jako v transu „mimi mimi“, když si prohlíží obrázky Karkulka v jedné oblíbené pohádkové knížce 😉

 • Kacka 1.6.2018 at 8:29

  Pro nas karkulku 🙂 kniha i osuska jsou skvele!

 • Eva 1.6.2018 at 8:29

  Cervena Karkulka, to je pro me kouzelna pohadka z detstvi. 🙂

 • Kateřina Valdmanová 1.6.2018 at 8:31

  Krásné jsou všechny, pro mne by to jistě byl květinový věnec, ale pro dcerku rozhodně Karkulka!!! Krásný den dětí Julince a Nelince!

 • Lenka Červeňová 1.6.2018 at 8:31

  Osušky jsou to krásné, u nás vítězí Karkulka a Malý princ. Super nápad. 😍
  Díky za pohodový článek. Krásné dny.

 • Nikola 1.6.2018 at 8:32

  Rozhodně Červená karkulka 😀

 • Jana Kleinwächterová 1.6.2018 at 8:32

  Červená Karkulka je krásná a holkám by se líbila více než Malý princ, ten se líbí mně 😀

 • Klára Skýpalová 1.6.2018 at 8:33

  OSUŠKA – DNEŠEK BUDE KRÁSNÝ DEN

 • Helča 1.6.2018 at 8:34

  U nás rozhodně Karkulky osuška 🙂

 • Eliška 1.6.2018 at 8:36

  Malý princ

 • Petra 1.6.2018 at 8:37

  Me se nejvic libi Laska, ale do balíčku pro syna bych vybrala urcite Cervenou Karkulku, to je prostě klasika 🙂

 • Iveta 1.6.2018 at 8:37

  Jednoznačně červená karkulka, vybral si ji syn, který v neděli oslaví 8.narozeniny. Bojovku pro kamarády máme za sebou, dnes si přeje do Hamleys (a já to pro něj ráda přežiju), zítra vodní svět v Malešicích a v neděli Pirátský den ve Žlutkách. Tam všude se mu prý bude hodit jeho oblíbená červená karkulka, tutp knížku jsem neznala, ač máme Svojtky hodně. Bude mi ji předčítat a já u ní zase usnu. :-p
  A až odroste z karkulky i mladší, bude snad moje, je totiž nádherná!

  Míšo, prosím, dej typy na vodní hrátky, sice máme super bazén a zahradu, ale i tak se snažím kluky brát 1x týdně vyřídit a z vody známe jen Gutovku, Malešice, Žlutky, Stromovku (Soběhrdy a Mirakulum nepočítám, ty jsou na celý den). Díky a hezké dny, Iveta

 • kristyna 1.6.2018 at 8:38

  Osusku Červená karkulka

 • Petra D, 1.6.2018 at 8:38

  Červená Karkulka – včera dostala s předstihem dcera od Svojtky ke dni dětí leporelo červené karkulky , tak by se to krásně hodilo:))

 • Petra Zhánělová 1.6.2018 at 8:39

  Karkulka nebo Kvetinovy venec 🙂 Krasny detsky den! I kdyz nevyhrajeme, tak knizku zakoupim – diky za tip, Svojtka je u nas top 🙂

 • Michaela Kratochvílová 1.6.2018 at 8:39

  U nás už je dáreček ke dni dětí rozdaný, knížka Rok ve školce a flaška na pití Puro a Matyáš je nadšený 🙂
  Jinak nám by se líbila osuška Malý princ 😉

  • Míša 14.6.2018 at 22:22

   Miši veliká gratulace k výhře osušky 🙂 🙂 Poprosím o adresu kam se zasláním dárečku.
   Míša a holky

 • Blanka 1.6.2018 at 8:40

  Jednoznačně Karkulka, vypadá pohádkově 🙂

 • Markéta Kubánková 1.6.2018 at 8:40

  Malý princ 😉

 • Petra M 1.6.2018 at 8:41

  Určitě Červená karkulka, dcery nejoblíbenější pohádka 🙂

 • Markéta 1.6.2018 at 8:41

  Červená Karkulka, díky za nové designové tipy!

 • Katka K 1.6.2018 at 8:41

  Maly princ je pro nase princatko jako stvoreny 🙂

 • Jana 1.6.2018 at 8:41

  červená karkulka

 • Ter 1.6.2018 at 8:42

  Kraane rano prejeme a vsem detem prejeme az si uziji krasny den jako my. Protoze dnes nemame tatu doma a pracuje, vcera jsme Den deti oslavili prvni navstevou kina:)) Dneska chystame vylet od prirody uz bez tatky. Pokud by se na nas usmalo stesti, Andi miluje Karkulku, mne se zase libi osuska Krasny den:)) Opravdu nadherne designy. Jeste jednou prejeme zábavný a hravy den vsem

 • Hana Procházková 1.6.2018 at 8:42

  Jednoznacne osusku Kvetinovy venec- ta bude pro me. I kdyz je Den deti, ale maminka je taky dulezita.

 • Ivana 1.6.2018 at 8:42

  Jednoznačne Malý princ. Sice sme ho ešte nečítali, ale planéty budú mať úspech na 100%.

 • Lenka 1.6.2018 at 8:42

  Všechny osušky jsou krásné, ale Malý princ vede 🙂

 • Maia Soukupová 1.6.2018 at 8:43

  No Karkulka je TOP 🙂 A co je to prosim za kolo? Dekuji, opravdu krasne fotky z hezky straveneho dopoledne 🙂

 • Lenka 1.6.2018 at 8:43

  Cervena karkulka pre maju malu karkulku

 • Dita 1.6.2018 at 8:44

  Krásné, hned jsem si objednala květinovy věnec pro moji holčičku, která miluje květiny a kdyby se nam povedlo vyhrat ještě jednu kvetinovou, byla by pro mě:-)
  diky a hezky den Dita

 • Iva 1.6.2018 at 8:44

  Nám se asi nejvíce líbí Malý Princ nebo Červená Karulka, ale krásné jsou všechny 🙂 užívejte krásných dní 😉

 • Veronika 1.6.2018 at 8:44

  Pro našeho malého prince jednoznačně tu s malým princem 🙂 pohádky vypadají super 🙂

 • Lenka Punarová 1.6.2018 at 8:45

  Krásná a námi oblíbená červená karkulka ❤️

 • Petra 1.6.2018 at 8:45

  Jednoznacne Karkulka 🙂 Dcera ji miluje, Sverakovu operku zna nazpamet a koncem cervna se poprve (i diky vasemu upozorneni na vstupenky) podiva do Narodniho divadla 😀

 • Radka 1.6.2018 at 8:45

  Já bych vybrala malého prince nebo dneska bude krásný den. Taky MamaPocket sleduji a plenky se nás už moc netýkají ale ty osušky 🙂

 • Lucie 1.6.2018 at 8:45

  Malý princ. Sdílím na FB

 • Monika 1.6.2018 at 8:46

  Pro moje princezny určitě ta s červenou karkulkou.

 • míša 1.6.2018 at 8:47

  Malý princ je top 😉

 • Věra 1.6.2018 at 8:47

  Červená Karkulka

 • Eliška 1.6.2018 at 8:47

  Karkulka. Knizka vypada dost dobre. 😉

 • Vendula Sliwka 1.6.2018 at 8:49

  Malý princ

 • Káťa 1.6.2018 at 8:51

  Malý princ je samozřejmě jasná volba 😍🌸

 • Martina Nováčková 1.6.2018 at 8:52

  Diky za super tip na dalsi knizku! Pomalu se presunuje me k pohadkam 🙂 z osusek by nam slysel maly princ 😉

 • Lenka Štembírkova 1.6.2018 at 8:52

  Červená Karkulka je naše nejoblíbenější, takže osuška s ní je jasná volba 🙂

 • Míša 1.6.2018 at 8:53

  Malý princ 🙂

 • Monika 1.6.2018 at 8:54

  U nás určitě osuška Červená Karkulka. Tu vyprávíme skoro pořád a hned po ní o Perníkové chaloupce :-). Takže knížečka by se nám moc hodila. Máme doma přesně takovou vypravěčku pohádek, co popisujete. A třeba by konečně začal číst pohádky před spaním tatínek 😀

 • Andrea 1.6.2018 at 8:55

  Jednoznačně LÁSKA <3

 • Klára 1.6.2018 at 8:55

  Brala bych od každé jednu 😂 ale tak kytičky nebo červená karkulka 😊

 • Jana Povazska 1.6.2018 at 8:57

  Červená Karkulka

 • lucie 1.6.2018 at 8:57

  Malý princ je prostě dokonalost 😀

 • Alice 1.6.2018 at 8:58

  Lásku, vybrala bych lásku. To slovo evokuje všechny obrazy světa.

 • Veronika 1.6.2018 at 8:58

  Pro nas „dnesek bude krasny den“ 🙂 krásný Den Dětí přejeme…

 • Jana 1.6.2018 at 8:59

  MALÝ PRINC

 • Pavlína 1.6.2018 at 8:59

  Malý princ s liškou 🙂

 • Iva Pelikánová 1.6.2018 at 9:00

  Vyhrála by Karkulka,ale tu už máme na plínce,i Malého prince,takže kytičkovy věnec,ten je také moc nádherný.

 • Katerina Pipalova 1.6.2018 at 9:00

  Oooo 😍😍😍 cervena karkulka 😍😍😍

 • efcza 1.6.2018 at 9:01

  Míšo, jak já vám závidím!!! Taky se snažíme s dětmi vyrážet, kdy to jde. Teď jsem ale po operaci a máme domácí vězení 😂 Z osušek u naší dcerky 100%ně vede Červená Karkulka. Každý den si pouštíme tu od pánů Svěráka a Uhlíře .) Krásné dny – všem!!! 🌞⛱️🍀

 • Jitka 1.6.2018 at 9:02

  Červená karkulka 🙂

 • Jana 1.6.2018 at 9:02

  Diky za tip na knizku presne pro nas 🙂 Nejvic se mi libi osuska cervene karkulky 🙂

 • Jana Radová 1.6.2018 at 9:02

  Jednoznačně Červená karkulka. A super typ na dárek pro Nelinku, která má přesně za měsíc narozeniny 🙂 Díky moc

 • Lucie Guziková 1.6.2018 at 9:02

  My bychom Malého prince. To je srdcovka. Když mi syn říká, že má nového kamaráda, nejdřív se ptám,jakou má rád barvu 🙂

 • Katka Röslerová 1.6.2018 at 9:03

  Květinový věnec 😉

 • Hana Ferynova 1.6.2018 at 9:03

  Maly princ, to je u nás klasika 🙂

 • Jana 1.6.2018 at 9:03

  Červená Karkulka

 • Eva Riesnerova 1.6.2018 at 9:04

  Malý princ je super 🙂 ale vyhráva dnesny den je krásny…!! :)) Pre mňa výnimočný….presne pred rokom som sa vrátila s novorodeneckej neonatológie domov s mojím druhorodeným Jáchymkom…Syn mal narozeniny sice dřív, ale ja budem vždy myslieť i na tieto „narozeniny“…..Den, kedy sme boli spolu doma a už bol iba iba iba náš.

 • Jana Herr 1.6.2018 at 9:05

  Maly princ, pro kluka 🙂

 • Terka 1.6.2018 at 9:07

  Červená karkulka 🙂

 • Marcela 1.6.2018 at 9:07

  Holky jsou posedle karkulkou, takže za nás je rozhodnuto 😀 skoda jen, ze těch pohádkových motivu není víc, třeba Růženka nebo Popelka apod.

 • Terka 1.6.2018 at 9:07

  Červená karkulka 🙂

 • Vendula 1.6.2018 at 9:07

  Červená Karkulka 🙂

 • Petra 1.6.2018 at 9:09

  maly princ

 • Jana 1.6.2018 at 9:11

  Karkulku čteme každý večer, tak že by vyhrála ona 🙂

 • Helena 1.6.2018 at 9:11

  Osuška červená karkulka 😍

 • Andrea 1.6.2018 at 9:11

  Červená karkulka 🙂

 • Jitka 1.6.2018 at 9:11

  Červená Karkulka 😍 vždy jsem ti záviděla holčičky 😊😇 tak teď když ji mám 😍 tak si to užívám 😊 takže jasná volba 😍

 • Jana 1.6.2018 at 9:11

  Malý princ 🙂

 • Veronika 1.6.2018 at 9:12

  Za nas urcite Cervena karkulka, Anicka ji miluje. 😍

 • Jitka 1.6.2018 at 9:13

  Malý princ 🙂

 • Lenka Pilařová 1.6.2018 at 9:13

  Líbila by se mi pro dcerku Červená karkulka 🙂

 • Monika 1.6.2018 at 9:15

  http://www.mamapocketshop.cz/osusky/osuska-usmejse/ – Osuška – Dnešek bude krásný den

 • Bara 1.6.2018 at 9:15

  Karkulka by vyhrala u holek, ja bych volila Lasku. Potrebovala bych ji hned trikrat 🙂

 • Tana 1.6.2018 at 9:16

  U nas jednoznacne cervena karkulka ☺

 • Martina 1.6.2018 at 9:16

  Cervena karkulka

 • Alena 1.6.2018 at 9:17

  Červená Karkulka vedie 🙂

 • Zuzana Zárecká Kašparová 1.6.2018 at 9:17

  Ahoj, nám se nejvíce líbí Červená karkulka 😊 Krásný den dětí i Tvým holčičkám! 😘

 • Kami 1.6.2018 at 9:19

  Malý princ

 • Martina 1.6.2018 at 9:19

  Malý princ

 • Ludmila Sebejova 1.6.2018 at 9:19

  Maly princ,to je moje srdcovka. A kdyby nebyl,tak Laska.

 • Monika MIKULOVÁ 1.6.2018 at 9:19

  Karkulkaaaa :-*

 • Jana Svobodova 1.6.2018 at 9:20

  Čeevená Karkulka

 • Eva 1.6.2018 at 9:21

  Moc by se mi líbila osuška Malý princ pro mého malého prince.

 • Lucka 1.6.2018 at 9:21

  Dnešek bude krásný den, protože miluju Chaukiss a tahle spolupráce se mi hodně líbí 👍😊

 • Martina 1.6.2018 at 9:22

  Určite Maly princ <3

 • Jana Svobodova 1.6.2018 at 9:22

  Červená Karkulka

 • Stana 1.6.2018 at 9:23

  Pro mě je to tedy hrozne dilema, ale dcera by sáhla po karkulce🍓

 • Kateřina Vítů 1.6.2018 at 9:26

  Malý princ jako pro Nelinku 😉

 • Barbora Francová 1.6.2018 at 9:27

  hezký den, tak já bych si rozhodně vybrala Malého prince, druhá volba je Karkulka 🙂 hezký den dětí všem!

 • Zuzana 1.6.2018 at 9:31

  Květinový věnec

 • Magdaléna Vlachová 1.6.2018 at 9:32

  Za nas určitě Cervena Karkulka, ta je nádherná.. 🙂

 • Ludmila Sedláčková 1.6.2018 at 9:32

  💜 červená Karkulka 💜

 • Martina 1.6.2018 at 9:34

  I u nas je fanynka Červené Karkulky a ta osuska je parádní;)

 • Lucie 1.6.2018 at 9:35

  Tak ja bych si do balíčku vybrala http://www.mamapocketshop.cz/osusky/osuska-usmejse/

 • Hanka Šafářová Chmelinová 1.6.2018 at 9:39

  Určitě červená karkulka je nádherná:)

 • Jana Alexandrová 1.6.2018 at 9:42

  Jednoznačně Červená Karkulka, je úžasná!

 • Darina 1.6.2018 at 9:43

  Červená Karkulka

 • Katka 1.6.2018 at 9:44

  Líbí se nám Červená Karkulka. Moooc.

 • Lucie 1.6.2018 at 9:45

  My si ke dni dětí vyrazíme na výlet. Líbila by se mi osuška Malý princ nebo Dneska bude krásný den.

 • Zuzana Till 1.6.2018 at 9:46

  Jednoznačně Červená Karkulka 🙂

 • Jana Habaskova 1.6.2018 at 9:48

  U nas vede cervena karkulka, i kdyz dcerku podezrivam, ze je to hlavne kvuli vlkovi:)

 • michaela.janci@email.cz 1.6.2018 at 9:51

  Nám se určitě líbí Červená Karkulka. 😘

 • Libka Smyckova 1.6.2018 at 9:52

  Maly princ!

 • Hana 1.6.2018 at 9:56

  Červená Karkulka je nádherná…😘

 • VercaS 1.6.2018 at 9:58

  Za nás určitě červená karkulka 😉

 • Simona Brezinová 1.6.2018 at 9:58

  Malého prince.

 • Jana 1.6.2018 at 10:01

  Díky za bezva tipy 😊 nejhezčí je „květinový věnec“.

 • Lucie 1.6.2018 at 10:01

  Pro dcerku by se mi líbila Červená Karkulka, pro syna Malý princ 🙂

 • Veronika 1.6.2018 at 10:01

  Karkulka 🙂

 • Katka 1.6.2018 at 10:02

  Nejhezčí je Červená Karkulka 🙂

 • Lenka 1.6.2018 at 10:05

  Mama pocket znam, ty latkove pleny jsou nadherne, kdyz se dcera narodila, jednu jsme dostaly, opatruju ji jako poklad. Vzhledem k tomu, ze muz je sberatelem vseho s Malym princem, tak i motiv osusky je jasny 🙂 a kolo se nas zatim netyka, ale podzim uz budeme doufam travit cas venku v sedle odrazedla.

 • Petra 1.6.2018 at 10:06

  Prostřední dcera bude mít narozeniny a zbožňuje Svěrákovi minioperky, tak Karkulka je jasná volba.

 • Helena Kotrchová 1.6.2018 at 10:08

  Cervena Karkulka 😉

 • Míša 1.6.2018 at 10:09

  Karkulka je krásná, na malého prince sem nestačila ani kouknout, tak za nás Dnešek bude krásný den, ať má pro změnu novou osusku i starší prcek 🙂

 • Barbora 1.6.2018 at 10:11

  Asi Karkulka líbí se nám nejvíc 🙂 Děkuji za soutěž 🙂

 • Kristýna 1.6.2018 at 10:13

  Kam se jezdíte v Praze koupat, že je tam dopoledne volno a je tam takové pěkné brouzdaliště? 🙂

 • Iva 1.6.2018 at 10:15

  osušky jsou nádherné všechny 🙂 já osobně bych volila asi květinový věnec, ale dcera by asi víc ocenila červenou karkulku 😉

 • Míša 1.6.2018 at 10:19

  U nás by to vyhrála Červená Karkulka 🙂

 • Petra Bemová 1.6.2018 at 10:20

  U nás frčí Červená Karkulka, takže osuška by bylá jasná 🙂 Naše Sára má ráda právě tu Svěrákovu a když byla menší a někdo se ji zeptal, jak dělá holub tak odpověděla: Vrků vrků, co to bylo! 😉

 • Martina Holičková 1.6.2018 at 10:22

  Díky (opět) za skvělé tipy! Já bych zvolila asi osušku s malým princem, kdyby už nebyla, tak karkulku ❤️

 • Pavla 1.6.2018 at 10:23

  Od miminka sve holcicce zpivam Karkulku a funguje na ni jako uklidnovak a ukolebavka i nyni v temer trech letech takze za nas rozhodne Karkulka. Diky za tip, je prekrasna a narozeninky se nam blizi, pokud nevyhrajeme tak ji berusce koupim.

 • Petra M. 1.6.2018 at 10:24

  Je to paráda! Tu knížku asi potrebuju… A možná víc ja než to moje dítě 😊 vypadá skvěle. A stejně tak Karkulci osuška 😊

 • Gabriela M. 1.6.2018 at 10:27

  Dcerce by se určitě nejvíc líbila Karkulka! A mně láska 😊 takže Karkula 😍

 • Jana 1.6.2018 at 10:27

  Moc se mi líbí osuška – Dnešek bude krásný den 🙂
  Jana

 • Jana Panáčková 1.6.2018 at 10:29

  Naše holky milují kytičky, takže jednoznačně květinový věnec 🙂

 • Markéta J. 1.6.2018 at 10:33

  Malý princ, moje srdcovka. A pak bych hned musela přikoupit Červenou Karkulku, aby se dcery o jednu osušku nehádaly 😉

 • Lenka 1.6.2018 at 10:38

  Nádhera, ani jsem netušila, určitě zůstaneme u osvědčeného, a to Červené Karkulky, díky. sdílím i fb:-)

 • iveta vojáčková 1.6.2018 at 10:40

  vnukovi se moc libi pohadka o cervene karkulce a tim je jasna i volba-cervena karkulka a kdyby nahodou nebyla tak pry chce krasny den

 • Pavla 1.6.2018 at 10:41

  Červená Karkulka 🙂

 • Veronika Frolíková 1.6.2018 at 10:42

  Nám by se líbil Malý princ, ale ten je vyprodán…takže Červená karkulka 🙂

 • Hana Svobodová 1.6.2018 at 10:45

  Dcerka byla unešená z osušky Karkulka, takže pro nás hlasuji za tuto. Odebírám a sdílím. Užívejte hezkých dní!

 • Marie 1.6.2018 at 10:45

  Červená Karkulka

 • Markéta 1.6.2018 at 10:45

  Osuška Láska

 • Venduli 1.6.2018 at 10:49

  Můj syn miluje červenou karkulku, hlavně kvůli vlkovi 😉 karkulkova osuška je parádní!

 • Lenka Palmová 1.6.2018 at 10:55

  Nejvíc se mi líbí osuška Červená karkulka.

 • Hana 1.6.2018 at 10:58

  Mně by se líbil Malý princ… Užijte horkého víkendu!

 • Lenka 1.6.2018 at 10:58

  U nás zvítězila Červená Karkulka😊

 • Kateřina Kolářová 1.6.2018 at 11:09

  Malý princ, ale pokud by nebyl tak Láska.

 • Eva Hrubá 1.6.2018 at 11:10

  U syna cervena karkulka u maminky maly princ, jelikoz mam sva raubire asi je poridim obe 😉

 • Veronika 1.6.2018 at 11:11

  Malého prince, akorát už není, takže Karkulku:D:D Díky za soutěž

 • Simona 1.6.2018 at 11:12

  Maly princ 🙂

 • Simona M. 1.6.2018 at 11:13

  malý princ, pokud bude naskladněn :), nebo červená karkulka. vypadá to úžaně, máte talent najít krásné tipy. děkuji.

 • Andrea 1.6.2018 at 11:23

  U nás vedou květiny, takže nám by se nejvíc zamlouval květnový věnec.

 • Martina Krizova 1.6.2018 at 11:26

  Nám by se líbila také Červená karkulka:) děkuji za další hezkou soutěž.

 • kata 1.6.2018 at 11:26

  červená karkulka a zase moc pěkný článek 🙂 díky