rozdáváme, vyber si | První písmenka předškoláčkům

26.9.2018 in Hraní, Knihovna - 358 Comments

Polovina týdne je za námi a po pár výletech jsem tu s druhým “back to school” tipem na čtení dětem. Od letních prázdnin máme doma (z edice Kouzelné čtení od Albi) knížku Moje první čísla, kterou jste na blogu už našli, a dnes přidávám i druhou “školní” knihu s názvem Moje první písmena 🙂 . Na konci pak najdete i hezkou soutěž!

Kouzelné čtení: Moje první písmena

Najdete v ní všechna písmena abecedy, děti potrénují co se dá a pro písmenkové zájemce bude určitě hezkou volbou i pod tu Jedličku. A komu se bude líbit, může si dnes zasoutěžit a v případě štěstí si vybrat knihu jako svou výhru 🙂 . Tak jdeme ji otevřít a prolistovat podrobněji?

Jak na první čtení?

Jako každá kniha z edice Kouzelného čtení se i tahle ovládá pomocí elektronické tužky. Bez ní by vám byla kniha k ničemu. Pokud tužku máte, stačí knihu zapnout pomocí ovládacích symbolů při dolním okraji levé stránky. Na stejném místě pak můžete ovládat i hlasitost tužky, ale nevím proč, nám funguje hlasitost jen přímo na tužce, takže si ji měníme tam.

PROČ KOUZELNÉ ČTENÍ ANO, I KDYŽ S HRANICEMI, KTERÉ JSME SI DOMA NASTAVILI? – TADY KLIK

Písmena, verše a příběhy

Jakmile si otevřete první dvoustranu, ukáží se vám první čtyři písmena v abecedě. U každého písmene tu najdete jeho malou a velkou tiskací formu, tématickou básničku a obrázek, ze kterého se na vás bude dané písmeno doslova sypat 🙂 . Kniha se dá číst několika způsoby, které si měníte pomocí režimů při dolním okraji stránky – pojďme si je představit 🙂 .

Kniha se ovládá tužkou a “povídací režimy” si měníte pomocí ikon při dolním okraji každé stránky 🙂 . K čemu slouží ikony v této knize?

otevřená kniha – dozvíš se základní názvy a informace
symbol „play“ (trojúhelníček) – budeš moct kdekoli v knize objevovat zvuky nebo si poslechnout co kdo říká
kostka s 1/2 tečkami: Chceš si Tvé znalosti procvičit? Kvízy jsou rozděleny na 2 kategorie podle obtížnosti. Vždy dostaneš 5 úkolů a po skončení kvízu se dozvíš svůj výsledek.
kruh z šipek – slouží k opakování zvukové stopy
symbol „stop“ čtvereček – zastaví přehrávání nebo kvízu

Jednotlivá písmena abecedy

A když známe režimy, můžeme začít číst 🙂 . Na každé písmeno abecedy si můžete ukázat tužkou a poslouchat, co vám k němu tužka poví. Příklady?

Ččrežim otevřená kniha: písmeno Č (přečte jen základní písmeno)
Čč režim trojúhelníček: velké písmeno Č, malé písmeno Č (pojmenuje už jednotlivé formy)

Krom písmenek si můžete prozkoumat i obrázek u daného písmenka. Když se podívám na písmeno F, najdeme u něj v obrázku jednak pojmenování písmena, pak samotnou básničku a obrázek. Když přiložím tužku na obrázky:

Červené efko – Písmenko F organizuje závod. Má dlouhou ofinu a rozdává medaile.
Mourovatý kocour – Felix je mourovatý kocour. Na dresu má devítku a v závodu doběhl na druhém místě.
Zrzavý kocour – Ferda je zrzavý kocour. Na dresu nosí jedenáctku a moc rád soutěží.
Myška s medailí – Vítězka závodu – myška Františka. Aby myš utekla kočce, musí být tak trochu filuta. Svojí medaili si tak myška Františka rozhodně zasloužila.

Kvízy a hry – hledej na obrázcích

I v téhle knize najdete na každé dvoustraně kvízy, kde si děti trénují postřeh, ale i paměť. Co se naučily s tužkou tady hezky otestují 🙂 . Koukneme na oba druhy kvízu. První a to ten lehčí najdete v režimu kostky s jednou tečkou.

Zahraj si lehký kvíz – kostka s jednou tečkou

Najdi jablíčko – jednoduché a najdete bez předchozího čtení 🙂
Najdi kocoura Felixe – tady už musíte vědět z předchozích režimů, kdo je Felix
Nadi malé– už je třeba rozlišit v abecedě malá a velká písmena
Najdi slovo ESO – tuto odpověď najdete v postranním sloupci se slabikami
Najdi slovo ESKYMÁK – též v postranním sloupci se slabikami

Zahraj si těžší kvíz – kostka se dvěma tečkami

Najdi Kryštůfkovu maminku – je třeba vědět, kdo vlastně Kryštof je 🙂
Najdi věc, která má vrtuli.
Najdi obrovské zvíře, které u nás můžeš vidět jen v ZOO.
Najdi zvířátko s tmavými skvrnami kolem očí, které vypadají jako maska.
Najdi předmět, který se rozsvěcí, když se setmí.

Touhle formou si projdete všechny stránky. V režimu otevřené knihy si vše pojmenujete, při přepnutí na trojúhelníček – play se dozvíte vše o dané věci, zvířeti či postavičce a díky kvízům pak otestujete, co si vlastně pamatujete 🙂 . Hravou formou tak poznáte celou abecedu.

Verše ke každému písmenu

Kdo má děti podobných zájmů jako má naše Nelinka, toho osloví v knížce básničky. Kdyby se tu navíc i zpívalo, bylo by to pro Nelinku super úplně 🙂 . Pod každým písmenem se nachází básničky, které jsou s písmenem nějak spojené. Pokud si na ně ukážete tužkou, ona vám je sama přečte.

ChCh má rádo vtip a smích, když nám svítí ve tvářích.
Někdo něco zabreptá a už nás Ch rozchechtá 🙂 .

BBéčko to je Bum a Bác, začíná s ním Bonifác.
Božena a Bedřiška – banán patří do bříška.

MM nám bylo darováno, když píšeme: Milá mámo,
Míšo, Marto, Mařenko! Je to hodné písmenko.

Slabikování v postranním sloupci

A k čemu jsem tu ještě nic nenapsala, to jsou dva barevné sloupce při okrajích stránky. V jednom jsou vždy obrázky, které začínají na písmena, jež se na stránce naučíte. Při pravém okraji strany vpravo je pak pruh, kde najdete slova rozdělená podle slabik. Děti si tak mohou vytleskávat slabiky jednotlivých slov, což s nimi potrénuje i tužka.

Když jsem si procházel desatero předškoláka, které publikovalo Ministerstvo školství, našla jsem tam právě i znalost a schopnost vytleskávat slabiky, takže se to dětem předškolákům může hodit 🙂 .

Závěrečná hra s abecedou

A když jsme prošli celou abecedu, můžeme se mrknout na závěrečnou hru 🙂 . A jaká jsou její pravidla?

 Pravidla hry:  Teď vstupuješ do pohádkové kouzelné říše. Jestli rád hraješ hry tak vzhůru na start. Můžeš hrát sám, ale určitě bude zábavnější putovat po kamínkové cestě s kamarády. Hru pak vyhrává ten, kdo první dorazí k pokladu na konci cesty. K hraní využij figurky z jiné stolní hry nebo postavičky z Lega. Začíná nejmladší hráč 🙂 . Pak se střídejte v házení kostku. Po cestě kupředu se postupuje od počítání počtu kamínků podle čísla které padne na kostce. Pokud zastavíš zrovna na kameni s písmenkem, dej na něj tužku a dostaneš nápovědu, který obrázek k němu patří. Na ten pak opět klikni tužkou a dozvíš se co dál. Za nesplněný úkol jednou nehraješ. Připrav si také papír a tužku, budeš je potřebovat. 

Na závěr bych ráda řekla jednu věc. Myslím si, že tyhle knihy o číslech a písmenech je fajn vytáhnout až tehdy, když se dítě o čísla a písmena opravdu zajímá.

Ano, i tříletá Julinka by se byla schopná naučit komplet abecedu. V jejím věku jde ale jen o memorování s cvičení paměti. Cvičit paměť s ní raději budu tématem, které ji v tuhle chvíli opravdu nejvíc zajímá, takže není kam spěchat. Víte, že číst a psát se opravdu stačí naučit až v první třídě na základce? U nás už Nelinka všude na ulici písmena a čísla hledá, takže pro ni ano, ale Julinku v tomhle čtení zatím nijak zvlášť nepodporujeme 🙂 .

Rozdáváme školní knihu s Kouzelným čtením – výhra Lenka Dundáčková

Líbí se vám knížky a máte nebo chystáte k Vánocům? Domluvila jsem s Albi výhru pro jednoho z vás. Vítěz si bude moct vybrat pro své dítko knížku z edice Kouzelné čtení, a to podle vlastního výběru. Vybrat můžete z “back to school” knížek: Moje první písmena nebo Moje první čísla. Tak kterou?

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Jaká kniha z Kouzelného čtení baví (by bavila) vaše děti nejvíc?

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet veřejně na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

 

Soutěž končí v sobotu  30.9.2018 v 17 hodin,  výherce vyhlásíme na blogu zde pod článkem a na Facebooku.

Míša

All posts

358 Comments

 • Adéla Šimková 26.9.2018 at 15:07

  Ahoj Míšo,
  děkuji za super článek, určitě koupíme k dinosaurům, které už čekají na Vánoce 🙂
  U nás je zatím nejoblíbenější Hravé učení, hlavně teď u dvouleťáka. Starší si hrozně přeje právě ty dinosaury, takže si myslím, že bude boj i o tužku…:D takže nevím, zda nekoupit ještě jednu?? Všimla jsem si, že pro holky máte taky dvě, že jo?

 • ALENA 26.9.2018 at 15:07

  Kouzelnou tužku letos přinese Ježíšek,mám k ní připravenou podle recenzi knihu Doprava a Hru do auta,tak jsem zvědavá jaký budou mít úspěch 🙂

 • Anežka 26.9.2018 at 15:08

  Nejvíc by mého syna bavila asi kniha ” Moje první písmenka”. Moc rád si knížky prohlíží i sám a “stěžuje si”: “Mami, čti mi, ja ešte neumím ty písmenka.” 🙂

 • Maria Soukupova 26.9.2018 at 15:08

  U nás jednoznačně vedou Dinosauři 🙂 Ale písmenka by se hodila.

 • Lenka 26.9.2018 at 15:12

  U nas frci Svet zvirat. Ac je vsechny nezna, libi se ji poustet si zvuky, jake vydavaji.

 • Gisela 26.9.2018 at 15:14

  U nás se oblíbenost mění podle nálady. S napětím ale vyhlížíme Hravé české dějiny 2

 • Jana 26.9.2018 at 15:15

  Momentálně by dceru bavily nejvíce asi Moje první čísla 😊.

 • Anna 26.9.2018 at 15:15

  Zatím nemáme, ale na Vánoce asi konečně pořídíme, a to jednoznačně nějaká zvířata!

 • Dita 26.9.2018 at 15:16

  Dcerce bude teď 5 let a od jejich asi cca 2 let jsme začali knížky postupovat kupovat. Máme jich tak asi 6. Nejvíce ji bavilo hravé učení a teď propadla písničkám, trénuje si je což těší ji i mě 🙂

 • Hana Procházková 26.9.2018 at 15:18

  Tak mi asi ještě patříme k pár rodin,které Albi tužku nemají. Ale letošní Vánoce je Jedlička asi naježí. Uvítali bychom První písmena. Syn si totiž ” zapisuje” přečtené knihy do plakatu ” Čteme dětem 20 min. denně.”

 • Klárka 26.9.2018 at 15:18

  U nás dlouho frčela knížka Když roboti brebentí. Těším se na Svět zvířat, který děti dostanou pod stromeček 🙂 Ten se synovi moc líbil jako ukázka v letáčku k tužce 🙂
  Sdílím 🙂

 • Eliška Gřešková 26.9.2018 at 15:19

  Můj syn dostal jako první knížky Hravé učení a Dopravu a po pravdě tyto dvě jsou stále TOP. Zpívánky a Když roboti brebentí má také rád, ale stále se vrací k těm dvou. Dokonce už zná nazpaměť všechny písničky z Dopravy 😀

 • Monika Pólová 26.9.2018 at 15:30

  Syna – skoro 2 roky – by určitě bavila čísla, protože si pořád prohlíží prstíky…a když slyší někoho počítat, vypíná prstíky 🙂

 • Hanka R. 26.9.2018 at 15:35

  Tak u nás určitě hra “Cesta kolem světa” (kluci znají vlajky a hymne lépe než já :-)) a z knih hodně “Česká republika” a “Atlas světa”. Ale i ostatní knihy u nás pořád frčí a na cestu do auta je bereme vždy.

 • Hana Lišková 26.9.2018 at 15:37

  Tužku a knížky plánuji pořídit k Vánocům. Myslím, že malou budou nejvíce bavit Zpívánky. Z nabízených bych vybrala Moje první čísla.

 • Lucie 26.9.2018 at 15:37

  Kouzelné čtení mě uchvátilo. Děti jo dostanou za 14 dní k narozeninám. Dcerka ve školce miluje aktivity s čísly i s písmeny, takže z těchto dvou je to těžký výběr. Ale asi bych vzala Moje první čísla – písmenka bych dokoupila :-).

 • Blanka 26.9.2018 at 15:40

  Na zaklade Vaseho clanku se mi libi Doprava.Tu urcite koupim k 3.narozejinam.Dekuji

 • Marcela Jelínková 26.9.2018 at 15:49

  Přeji krásný den. U nás vedou Zpívánky 1 a vlasteně i samotná tužka, kde mají děti nahrané písničky. Letos Ježíšek přinese Zpívánky 2, tak bude veselo i celý následující rok 😊

 • Johana 26.9.2018 at 15:51

  El zatim nejvic bavi zpivanky. A vubec ji nezaujala knizka zviratka na statku… No treba jeste neni jeji cas 😊

 • Jana Herrmannova 26.9.2018 at 15:51

  Chceme albi tuzku koupit, asi bych zacala s cisly 🙂

 • Veronika 26.9.2018 at 16:01

  Dceri se moc libi Hrave uceni a Zpivanky

 • Veronika Skalská 26.9.2018 at 16:12

  Myslím si, že naši Terezku by bavila knížka Moje první čísla 🙂

 • Marcela 26.9.2018 at 16:14

  Tužku zatím nemáme, ale díky vašim blogům už jsem po ní začala pokukovat. Syn by si stoprocentně zamiloval knihu Doprava, ale uvítali bychom i Moje první čísla.

 • Lucie 26.9.2018 at 16:14

  Pěkný den! Nás při testování v hračkárne hodně oslovila kniha se zvířátky, a těším se i na Zpívánky, které mají nachystane pod stromeček babička a děda 😃 L.

 • Zuzka 26.9.2018 at 16:18

  Nejvic oblibena kniha je u nas kniha Dinosauri. 🙂

 • Jana 26.9.2018 at 16:22

  Urcite pismenka

 • Dana Charvátová 26.9.2018 at 16:26

  My zatím tužku nemáme, chtěla bych synovi pořídit asi to Hravé učení a pak nějakou Angličtinu. Ale i tyto dvě, co nabízíte do soutěže, vypadají zajímavě, čísla i písmenka jsou u nás teď hodně v kurzu. Když bych měla volit, tak spíš ty písmena.

 • Katerina Kmecova 26.9.2018 at 16:29

  Syn dostane Kouzelne cteni jako hlavni darek od Jeziska. Myslim, ze velky uspech budou mit Zpivanky a Doprava.

 • Janka 26.9.2018 at 16:36

  U nás se nyní rozmohlo počítací období 🙂 Takže Čísla jsme už koupili, ale i písmenka začínají být v kurzu, takže za nás určitě Moje první písmena 🙂 Jinak se mi strašně líbí i lidské tělo, ale to bude mít naše malá později 🙂

 • Aneta 26.9.2018 at 16:44

  Myslim ze by syna nejvic zaujala kniha Svet zvirat

 • Radka Csémi 26.9.2018 at 16:44

  U nás jednoznačně od začátku vedou Zpívánky I. a II. (II. je z nich oblíbenější) a to i po roce, pak i kniha Můj svět je oblíbená. Z výběru bych vybrala knihu o číslech. Děkuji za recenzi na písmenka.

  • Míša 17.10.2018 at 11:59

   Dobrý den Radko,

   GRATULUJEME k výhře knížky a prosím o Vaší adresu a telefon pro zaslání, děkujeme.

   Míša a holky

 • Petra Konečná 26.9.2018 at 16:48

  Dceru by urcite bavila knizka Moje prvni pismena – rada se pismenka uci, navic zabavnou formou by to bylo jeste lepsi;)

 • Misa 26.9.2018 at 16:48

  Tuzku zatim nemame, ale urcite neco zemepisneho….na fcb sdilim…

 • Tereza 26.9.2018 at 17:00

  Tyhle dvě knihy mam na seznamu pod stromeček, verim,ze zaujmou mého prvňáčka i predskolacka

 • Jana 26.9.2018 at 17:13

  Hravé učení je moc fain, ráda bych pořídila také zpívánky a první čísla.

 • Kristýna 26.9.2018 at 17:14

  Nejvíce by dceru rozhodně bavily zpívánky 🙂

 • Andrea 26.9.2018 at 17:22

  U kluků vede kniha Doprava. Díky za článek, knihy se hned vybírají lépe. Andrea

 • Katerina 26.9.2018 at 17:27

  Urcite knizka Prvni pismenka :-).

 • Jana 26.9.2018 at 17:39

  Moje první písmenka už máme, takže moje první čísla by se určitě hodilo 🙂

 • Květa Hanáková 26.9.2018 at 17:50

  U nás by to vyhrála asi kniha Moje první písmena.

 • Kačí P. 26.9.2018 at 17:51

  Ahoj Míšo, náš Míša touží po Prvních písmenkách, k svátku se mi je nepodařilo sehnat, tak pevně doufám že mu je vyhraju 😀
  Krásná soutěž i článek
  děkuju
  Kačí

 • Petra Koláčková 26.9.2018 at 18:01

  U syna teď frčí Doprava, dcera zkouší Zpívánky. Písmenka ani Čísla zatím nemáme, vypadají skvěle. Brala bych asi pro začátek Písmenka 😉 Díky, Petra

 • Jana 26.9.2018 at 18:11

  Máme doma předškoláka, takže knížka by se určitě hodila. 🙂 Moje první čísla by byla určitě top. 🙂

 • Tana 26.9.2018 at 18:23

  Dceři by se asi hodně líbila Moje první písmenka a Zpívánky a starší Lidské tělo 🙂 .

 • Katka Röslerová 26.9.2018 at 18:30

  U nás vede u mladší knížka Zpívánky, u staršího právě Písmenka a teď máme novou Můj svět a tu si oblíbili oba.

 • Petra 26.9.2018 at 18:34

  Doma ještě žádnou knihu s kouzelnou tužkou nemáme a tak by se nám líbila jakákoliv. Zatím bylo spousta důležitějších věcí, které byly potřeba koupit. Ale syn by ji jistě ocenil, jelikož je technický typ a i když jsou mu teprv dva, umí toho hodně.

 • VercaS 26.9.2018 at 18:49

  U nás by to byla asi doprava, ale teď hodně si říkáme písmenka takže i ta by nebyla špatná. Míšo ještě par článku o kouzelném čtení a ja už tu tužku opravdu koupím 😀

 • Jana 26.9.2018 at 19:17

  Protože je syn teď v první třídě, myslím, že by ocenil tu krásnou knihu s písmenky.

 • Iva Sedláčková 26.9.2018 at 19:18

  Synovi se zatím moc libi doprava…ale plánuji k Vánocům moje první čísla…tak se treba na nas usmeje štěstí 🙂

 • Jitka 26.9.2018 at 19:21

  U nás přinese Ježíšek Albi tužku k Vánocům až letos, ale koukala jsem na knížku Zvířátka na statku nebo Zpívánky.

 • JANA Chichi 26.9.2018 at 19:27

  Moxc díky za opět skvělý článek, my máme rádi Dinosaury 🙂 Teda písmenka by se fakt hodila 🙂

 • Marketa 26.9.2018 at 19:27

  Mame doma zatim 3 knihy a nejvic nase kluky bavi knizka Doprava a Hrave uceni, a urcite by se hodilo i dalsi rozsireni nasi sbirky o Prvni pismenka. 😁

 • Kristýna 26.9.2018 at 19:50

  Pro toho našeho zvídavého předškoláka, určitě Moje první písmenka 😊

 • Hana Dlouhá 26.9.2018 at 20:00

  Máme Perníkovou chaloupku, Zpívánky a jiné… Zatím jsem nenarazili na žádnou, která by jí oslovila. Tak snad později. 🙂

 • Petra M 26.9.2018 at 20:20

  Mě se nejvíc zatím líbí Česká republika… tu přinese ježíšek… jinak 4leté dceři se nejvíc líbí Hravé učení a synovi zvířátka. Máme ale teprve 3 knihy 🙂

 • Aneta 26.9.2018 at 20:20

  Nam by se libila kniha “Moje prvni pismenka” mam doma prvňáka a zvidavou triletou holcicku. Jinak Albi tuzku mame moc radi – ja i deti. Hlavne pak svet zvirat a hrave učení.

 • Eva Suchomelová 26.9.2018 at 20:20

  Unás nejvíc vedou zvířátka 🙂 Rádi bychom rozšířili sbírku o čísla 🙂 FB: Eva Suchomelová nasdíleno 🙂

 • Pavla 26.9.2018 at 20:24

  Syna zatím nejvíc baví Doprava a také Zpívánky. A zrovna Písmenka nebo Čísla jsem chtěla kupovat k Vánocům, tak jsem zvědavá, jestli se na mě usměje štěstí 🙂

 • Adela Vejvodová 26.9.2018 at 20:25

  Dcery nejvíce baví pohádková knížka Pernikova chaloupka a nejvíce kvíz na každé stránce. Jinak by jsme si vybrali Čísla – dceru docela chytlo počítání.

 • Adéla 26.9.2018 at 20:26

  Dobrý den, my doma zatím žádnou knihu nemáme, ale přemýšlím nad pořízením už delší dobu, protože dceru knížky mpc baví. Určitě by se jí líbila písmenka 🙂

 • Sabina 26.9.2018 at 20:29

  Kouzelné čtení u nás už frčí – nejvíc zpívánky. Nedávno zrovna přišla Viki (3roky) s tím, že by se chtěla naučit čísla. Takže se začínáme učit pomocí různých pomůcek (kartičky, kaštánky, kostky atd. ) no a myslím, že by jí knížka Moje první čísla určitě udělala velikou radost 🙂

 • Irena Doktorová 26.9.2018 at 20:30

  U nás je oblíbený svět zvířat 🙂

 • Tereza 26.9.2018 at 20:30

  Syna by určitě potěšila Moje první písmena. Je zvědavý předškolák a do školy se nejvíc těší na to, až si bude moct sám přečíst dinosauří encyklopedii. A tato knížka mu může jeho sen urychlit.

 • Hanka 26.9.2018 at 20:31

  Staršího baví Doprava, mladšího Zpívánky, oba pak Hravé učení.

 • lada 26.9.2018 at 20:31

  určitě písmenka , ale nejraději má zpívánky

 • Alena 26.9.2018 at 20:33

  Čísla čekají na vhodnou příležitost tak pro druhou by se hodila písmenka

 • Jana Dopitová 26.9.2018 at 20:35

  Dcerku by nejvíca zaujama Moje první písmena

 • Nikol Červinková 26.9.2018 at 20:36

  Syna by nejvíce bavily Zpívánky. Máme zatím základní set.

 • Pavlína Rytířová 26.9.2018 at 20:36

  Asi bychom začali nejdříve s počítáním, takže Moje první čísla

 • Michaela Kratochvílová 26.9.2018 at 20:37

  U syna vede jednoznačně Doprava :)) a k narozeninám teď dostane Svět zvířat 🙂

 • M 26.9.2018 at 20:37

  Máme doma hrave učení, lidské tělo a zpívánky. Nejvíc se nám líbí zpívánky. Kdybych vyhrála, líbily by se mi pro deti písmena.

 • Lucie 26.9.2018 at 20:38

  Tužku máme od jara a nejvíce milují Zpívanky a Zvířata. Angličtina zatím méně, ale do ní dorostou. Zpívanky opravdu doporučuji. Malou pěkně rozzpívají.

 • Marcela 26.9.2018 at 20:40

  Kouzelná tužka bude letos pod stromečkem. Z těchto dvou bych vybrala Moje první pismena. Jinak my už jsme vyzkoušeli Svět zvířat a Pohádky, a moc se nám to líbilo.

 • Ludmila Sedláčková 26.9.2018 at 20:40

  Naše děti mají nejradši knihu Lidské tělo 🙂

 • Soňa Zemanová 26.9.2018 at 20:40

  Ahoj Míšo..

  Amálku by rozhodně bavila moje první čísla..Se teď rozhoduji, kterou ji pořídím k vánocům…Doma ji nejvíce baví knížka – Když roboti brebentí
  Zrovna vybírám první knížku i pro Maxíka…asi zvítězí Doprava 🙂

  Hezký večer

  PS: Dneska jsem ti udělila můj poslední hlas…páč se mi moc líbil kvíz..už si dávám pozor, kdy na co klikám aby to nedopadlo jako v prvním týdnu 😀

 • Eliška 26.9.2018 at 20:40

  U nás boduje doprava ale nezklamala žádná z knížek 🙂

 • Veronika Mlejnková 26.9.2018 at 20:41

  Já mám do zásoby nakoupené Doprava, Hrave učení, Svět zvířat, Atlas světa, Můj svět a budu postupně dávat 🙂 Syn se teď zajímá jak o čísla tak o písmenka, takze těžká volba 🙂 Ale já bych asi vybrala písmenka 🙂

 • Tereza Spirhanzlova 26.9.2018 at 20:42

  U nás vede knížka Doprava 🙂 Ale už v pátek Vašík dostane Zpívánky a Atlas světa, tak jsem zvědavá, jak se mu budou líbit.

 • Lucie Plšková 26.9.2018 at 20:43

  Dobrý den,Kouzelné čtení nás baví. Už máme více knih a Angličtinu schovanou pod stromeček. Dceru čeká příští rok 1. třída a líbila by se mi Moje první písmena – básničky vypadají hezky a hra na konci je příjemný bonus.

 • Helena Kotrchová 26.9.2018 at 20:44

  Dinosauri 😉

 • Hanka 26.9.2018 at 20:45

  Tak my máme zatím dvě knížky, Hravě učení a to je super, dcera (3) si čte každý večer a já s ni. Pak máme Vecernickovi pohádky a ty Em zatím moc nenadchly. K Vánocům babička Ježíšek už koupila dopravu, ta myslím ze Em nadchne! A z uvedených by asi víc bavila čísla, rada teď počítá veci kolem sebe😀

 • Anet 26.9.2018 at 20:45

  Nás nejvíce bavi hudební pexeso.

 • Andrea 26.9.2018 at 20:46

  Nejvic nas zatim bavi Doprava 🙂 a bavili by nas cisla .cisla a abeceda jsou ted hodne aktualni tema i kdyz to je jak pisete u triletaku je to spis memorovaci

 • Markéta Němčanská 26.9.2018 at 20:50

  Naše děti mají nejradši Zpívánky 1 (dvojku dostanou na Vánoce 🙂 ) a knihu Když roboti brebentí. V případě výhry bychom uvítali Moje první písmena.

 • Adriana 26.9.2018 at 20:50

  Naši 2,5 letou Nikolku by bavila knižka Svět Zvířátek byl by to skvělý dárek na jmeninky a taky odměna za bezproblémový nástup do školičky. Mějte se krásně 😊🎉

 • Dana Schmittová 26.9.2018 at 20:51

  Holky nejvic bavi Lidske telo a Zpivanky.

 • Kristýna M. 26.9.2018 at 20:52

  Zatím u nás vede Svět zvířat. Ale protože syn půjde příští rok již do školy, určitě bychom ocenili i Moje první pismena😉

 • Efcza 26.9.2018 at 20:52

  Dcera (2) miluje Kouzelné čtení a syn (5) teď objevil kouzlo Lidského těla .) Díky za recenzi na písmenka. Asi máme dárek k narozeninám .)

 • Radka 26.9.2018 at 20:53

  Doma máme Hravé učení, čísla a lidské tělo. Ve školce mají dcera další knížky a nejvíc ji baví atlas zvířat a doma lidské tělo. Mám v plánu projít co vše už Albi vydalo a nejspíš Ježíšek něco dalšího přinese 🙂

 • Paya 26.9.2018 at 20:53

  Začneme knížkou Moje první čísla.

 • Jana 26.9.2018 at 20:53

  Zatím máme doma “první písmenka”, která našeho pětileťáka moc baví, proto bychom rádi rozšířili o “první počítání”.

 • Jana 26.9.2018 at 20:54

  Zatím máme doma „první písmenka“, která našeho pětileťáka moc baví, proto bychom rádi rozšířili o „první počítání“.

 • Monika 26.9.2018 at 20:55

  Zdravím Míšo, albi tužku máme teprve chvíli a můžu říct, že ma obrovský úspěch. Nej kniha u nás zatím Hravé učení

 • Anna 26.9.2018 at 20:58

  Skvělý článek a recenze!
  Starší dceru nejvíc baví angličtina, pro mladší by byly super písmenka i čísla 🙂 Vybírám písmenka, pokud by se na nás usmálo štěstí 🙂

 • Zdeňka 26.9.2018 at 20:59

  Velikou radost by udělala Moje první písmenka 🙂

 • Alena 26.9.2018 at 21:00

  U nás nejvíce frčí u staršího hravá angličtina a u mladšího hravé učení. Oba by byli nadšení z písmenek 🙂

 • Monika 26.9.2018 at 21:01

  U nás zatím vedou Zpívánky a Hravé učení. Pro starší dcerku by byly super První čísla.

 • Blanka Z. 26.9.2018 at 21:02

  U staršího (4 roky) teď frčí počítání, takže Moje první čísla, to by bylo něco pro něho:-). Jinak má rád Zpívánky a ty si teda pouštějí s mladším bráchou nadšeně oba. A pak hlasy zvířátek ze Světa zvířat:-).

 • 19.10.1989 26.9.2018 at 21:03

  Syna by určitě potěšila kniha “Moje první čísla” Na Vánoce jsme koupily tużku, tak by se knížečka hodila:)

 • Daniela 26.9.2018 at 21:04

  U nás vede Hravé učení, dvouleťačka Beátka si ráda pouští písničky a zpívá si s nimi. Písmenka by se hodila pro předškolačku Jolanku 😉

 • Bara 26.9.2018 at 21:05

  Kolem kouzelne tužky stále brousím , zda ji pořídit. 😀Eli by určitě bavili moje první písmenka.

 • Pavla 26.9.2018 at 21:05

  Tak u nás by se hodily obě, ale pokud bych si měla vybrat tak asi o malý kousek vedou Moje první písmena.

 • Lucka 26.9.2018 at 21:06

  Děkuji za článek. Ježíšek už má pro dcerky tužky přichystané a vybírá ty nej knížky… aktuálně se u nás začíná s číslicemi a písmenky, tak radost by udělala kterákoliv z knížek.

 • Iveta 26.9.2018 at 21:09

  Dcera má rada Zpivanky 1,2 a Když roboti brebenti. Myslím, ze by ji udělalo velikou radost, kdybych pro ni vyhrála Moje první pismena

 • PetraF 26.9.2018 at 21:09

  Zpívánky baví nejvíce 🍀

 • Věra 26.9.2018 at 21:10

  dceři by se líbily Zpívánky nebo něco se zvířátky 🙂

 • Petra 26.9.2018 at 21:10

  Děkuju za článek, u nás by asi měly větší úspěch čísla.

 • Káťa 26.9.2018 at 21:12

  Krasný článek jako vždy. U nás pořád jedou zpívánky. Jinak by se nám hodily písmenka 😉

 • Jana 26.9.2018 at 21:12

  Syna by bavila (myslím si) většina knížek. Je zvědavý a rád se učí něco nového. Mě se osobně se asi nejvíc líbí písmenka 😍 Ježíšek určitě nějakou pořídí

 • Eva Hrubá 26.9.2018 at 21:14

  My teda koukame po doprave nebo robotech. Pripadne dinosaury ale o tech nevim zda jsou na trhu.

 • Věra 26.9.2018 at 21:15

  Kouzelnou tužku ještě nemáme, ale chtěla bych ji koupit dceři pod stromeček. Dlouho jsem se tužce bránila, ale zaujala mě kniha Když roboti brebentí. Jsem trošku nerozhodná, kterou z knih vybrat… Dceři by se asi nejvíc líbil Svět zvířat.

 • Petra 26.9.2018 at 21:16

  U větších děti vládne Atlas světa. Ti malí milují Zvířatka na statku

 • Zuzka 26.9.2018 at 21:16

  Nám Albi tužku přinese až letošní Ježíšek a to s Perníkovou pohádkou (kterou dcerka miluje) a Zpívánkami. Časem přijde na řadu určitě Doprava a z výherních bychom brali písmenka.

 • Alena Hájková 26.9.2018 at 21:17

  My bychom chtěli Moje první čísla. Dcerka v listopadu slaví narozeniny a babička už jí tužku koupila. Dcerka bude mít 4 roky a počítání jí moc baví, takže je to jasná volba.

 • Andrea Mertová 26.9.2018 at 21:17

  Klukum by se libila asi jakakoli o zviratkach. Uz jsme poridili prvni kousky tak snad zaujmou.

 • Lenka 26.9.2018 at 21:17

  U skoro tříleté dcery vedou Zpívánky. Užily bychom i třetí díl, kdyby Albi vydalo. Baví ji i dvoustrana o záchranných složkách v knize Doprava. Houkání sanitky umí napodobit na výbornou. A starší pětiletá dcera miluje Dinosaury. Baví ji i počítání, umí sčítat a odečítat do deseti, takže by ji určitě potěšila kniha Moje první čísla.

 • Tesla 26.9.2018 at 21:17

  Pismenka budou k narozeninám 🙂 takze cisluce by byla fajn na Vánoce.

 • Katka 26.9.2018 at 21:18

  Kupuji malé k vánocům, má 2,5 roku a co jsme zkoušeli tak úspěch má hravé učení a zvířatka na statku.

 • Martina P 26.9.2018 at 21:18

  Holky mají rády Hravě učení, Ježíšek bude nadělovat další knihu

 • Lucie chmielová 26.9.2018 at 21:19

  Dinosauři jsou nejlepší, tu knihu syn miluje

 • Adéla Bělunková 26.9.2018 at 21:20

  U nás to jsou knížky Zvířátka na statku a Zpívánky 1, ale hodně oblíbené je i puzzle Pohádkové bytosti 😊

 • Denisa 26.9.2018 at 21:20

  U nás by byla velká radost s písmenky <3

 • Monika Zemanová 26.9.2018 at 21:21

  My bychom pod stromeček rádi ta písmenka. Už teď si tady opakujeme básničky, které jsou v článku. Hlavně ten banán do bříška má veleúspěch 😉

 • Karla Zupková 26.9.2018 at 21:25

  Ahoj, knížky vypadají moc dobře. U nás baví staršího syna Dinosauři a Doprava, mladšího Zpívánky 🙂

 • Míša 26.9.2018 at 21:26

  Z tech, co mame, zatim asi vitezi Pernikova chaloupka, protoze se da pohadka cist vice zpusoby, ale pismenka by mozna zaujali jeste vic.

 • Martina Svejdova 26.9.2018 at 21:27

  Obe knizky vypadaji skvele. Cisla by se hodila Verunce a pismenka pro Terezku. A ted babo rad. Kdyz vyhraju jednu, druhou koupi jezisek a naopak.

 • Jani 26.9.2018 at 21:29

  Já bych si pro dcerky vybrala Moje první písmenka. Jsou obě velke čtenářky

 • Katka K. 26.9.2018 at 21:30

  Pěkný večer, na Vánoce vybereme některou o zvířátkách. Písmenka by se nám určitě líbila taky.

 • Lucka 26.9.2018 at 21:31

  Uz mame 5 knizek a starsi syn dostane k narozeninym vysneny Svet zvirat. Nejoblibenejsi se pro oba syny zatim stala atlas sveta. Starsimu by se libila Česka republika a mladsimu Moje prvni pismenka

 • Veronika 26.9.2018 at 21:33

  Mala ještě Albi tužku nemá, ale libil by se ji atlas a svět zvířat. Ráda bych pro ni svět Moje první písmena. Děkuji

 • Pavla Chmelenska 26.9.2018 at 21:33

  Syna by určitě potěšila písmenka 🙂 jen predskolak a porad se na pismenka ptá 🙂 doma má teď nejraději knížku dinosaurů a atlas světa.🙂

 • Papcatko 26.9.2018 at 21:36

  Moje první čísla vypadají skvěle.

 • Stana 26.9.2018 at 21:37

  U naší Aničky zatím vede Hrave učení a Pernikova chaloupka 🙂

 • Jana 26.9.2018 at 21:38

  U nás jednoznacne Moje první čísla. Počítání je u naší 2.5 lete dcerky momentalne v popředí zájmu.

 • Jaroslava 26.9.2018 at 21:39

  Kouzelné čtení najde dcerka pod stromečkem, tak doufam, že ji zaujme. Vím naprosto jistě, že se jí budou líbit jakákoliv zvířátka a pak by ji nadchla čísla. Abeceda už je pripravena doma😊Také by byla nadšená z dinosaurů, ti jsou u nás teď na prvnim místě, škoda jen, že jsou určeny pro starší děti.

 • Monika 26.9.2018 at 21:39

  Mame dve holcicky, tri roky a sedm let a z knih zatim jen Hrave uceni a Roboti brebenti. Tuzka ted hodne zacala bavit tu mladsi, vydrzi si s ni hrat dlouho 🙂 Ted nas cekaji narozeniny a urcite poridime dalsi knizky, jen jeste nemame vybrano 🙂

 • Martina 26.9.2018 at 21:41

  U nas su top spievanky.Ale najblizsie dostanu dopravu, tak som zvedava.

 • Zuzana 26.9.2018 at 21:42

  Plánuji pořídit k Vánocům a začneme asi Dopravou a Perníkovou chaloupkou. Jinak čísla by byla taky skvělá 😉

 • Katka 26.9.2018 at 21:46

  U nás by asi nejvíce zaujala Doprava.

 • Iva M. 26.9.2018 at 21:46

  U nás v současné době nejvíc “frčí” zpívánky, syn 2,5 roku na ně s tužkou v ruce tancuje, zkouší občas něco zpívat a rád si i poslouchá vyprávění o jednotlivých postavách, zvířátkách atd. 🙂 Ježíšek taky určitě ještě nějakou přinese, zatím má v merku Dopravu a Večerníčka 😀

 • Lucie diviš vodičková 26.9.2018 at 21:46

  Dcerku by potěšila kniha – Moje první čísla. Začala objevovat čísla, ale umí je jen říkat vizuálně ji nic neříkají. Tužku využívá i mladší syn 1,5r a je to i pro takového mrnouse supr – manipulace snadná a zábavná.

 • Dagmar T. 26.9.2018 at 21:46

  Opět parádní článek! Máme ještě určitě na obě knížky čas, ale malý začíná počítat, takže bych vybrala asi knížku čísla. Ale i ta písmenka vypadají opravdu super! Krásná inspirace:-)

 • Nikol Horáková 26.9.2018 at 21:48

  Syna by určitě bavily obě zmíněné, miluje písmenka a čísla. Je takový trochu zvláštní… ve spoustě věcech se mi zdá pomalejší než děti jeho věku, ale ve dvou a půl letech už poskládá celou abecedu 🙂 Knížečky zbožňuje, hlavně od svojtky a albatrosu a už se opravdu hodně dlouho dokopávám k tomu mu pořídit kouzelné čtení, ale vždy nakonec zvítězilo něco jiného 🙁

 • michaela.janci@email.cz 26.9.2018 at 21:48

  Ještě žádnou knížku od Albi nemáme, ale ráda bych mu jí pořídila k Ježíšku i s tužkou. Určitě by se Tobimu líbila písmenka. 😉

 • Markéta K. 26.9.2018 at 21:51

  Dceři budou za měsíc 2 roky a v rámci Dnů Marianne jsme jí k Vánocům pořídili tužku a několik knížek, tak uvidíme jak moc jsme se trefili 🙂 Určitě teď dostane tužku s Hravým učením – u toho sázím na to, že to bude TOP knížka, protože na svůj věk si myslím, že toho hodně umí a hodně jí tyhle věci zajímají. Od prababiček pak dostane Zpívánky 1 a 2. A pak pro ní máme koupenou ještě knihu Můj svět- také bych se vsadila, že tohle bude mít úspěch. A někdy na příští rok máme připravenou na základě doporučení tady z blogu – knihu Doprava a dnes zmiňovanou knížku “Moje první písmena”. Pozná už 8 písmenek a všude nám je ukazuje, ale také si myslím, že na to je času dost, takže tuhle knížku dostane opravdu nejdříve za rok. Pokud bych měla štěstí v soutěži, raději bych si tedy zvolila čísla – ty ještě nemáme 🙂

 • Markéta K. 26.9.2018 at 21:51

  a zapomněla jsem dodat – zítra se těším na viděnou na kurzu! 🙂

 • Maru 26.9.2018 at 21:54

  Dobrý večer paní Míšo! Albi tužka s Hravým učením se u nás “objeví” letos pod stromečkem. Očka mých dětí by se rozzářila ještě více, kdyby tam byly knížky dvě – Moje první čísla…

 • Hana 26.9.2018 at 21:55

  Pro nás určitě písmena . A mama blog odhlasovan 🙂

 • Lucie 26.9.2018 at 21:55

  Kluci mají nejraději Dinosaury a Dopravu, naopak je vůbec nezaujalo Hravé učení. Z těchto dvou bych si vybrala písmenka.

 • Daniela 26.9.2018 at 21:55

  Líbila by se mi pro dcerku knížka Moje první písmenka 😉

 • Lenka T. 26.9.2018 at 21:59

  Dceru prvňačku by určitě potěšila kniha Moje první písmenka, už máme doma Svět zvířat, což je naprosto úžasná kniha, Atlas světa, o vánocích přibude Doprava pro syna, Lidské tělo pro dceru a pak už mám vyhlédnuté další kousky do zásoby…..Kouzelné čtení nás moc baví, celá rodina si to moc užíváme tyhle chvilky spolu…

 • Markéta 26.9.2018 at 22:00

  Syn (4 roky) by určitě bral obě 😉 Zatím máme Hravé učení a Dopravu a jsou velmi oblíbené. Pod stromeček máme nachystané Roboty.

 • Katy 26.9.2018 at 22:01

  dobrý večer, dcerce se líbí zpívánky. Tužku zatím nemáme. Uvažujeme o ní, ale trochu váháme, aby ji neomrzely normální knihy u kterých vydrží dlouho si je sama číst (budou jí 3 roky). Tak uvidíme a asi by se jí líbily písmenka.

 • míša 26.9.2018 at 22:01

  Syna baví Svět zvířat a Lidské tělo, dceru Hravé učení. Teď si vůbec nejsem jistá, zda Písmena máme. 🤔☹ , tak bychom brali Čísla. Míša

 • Lenka Hermanová 26.9.2018 at 22:02

  Zatím ještě žádné Kouzelné čtení nemáme. Myslím, že klukům by se určitě líbila čísla i písmenka 🙂

 • Iva Pelikanova 26.9.2018 at 22:02

  Zpívanky a Pohádky ❤️

 • Hana Priibylova 26.9.2018 at 22:03

  Doma zatim zadnou nemame, ale chystame poridit… za nas by byla skvela kniha Mohe prvni pismena

 • Monika Ch. 26.9.2018 at 22:06

  Pro našeho prvňáčka by se nám hodily písmenka.
  Jinak u nás momentálně nejvíc frčí Lidské tělo a dcerce by se určitě libily Zpívánky.

 • Tereza 26.9.2018 at 22:08

  Krásný večer Míšo a holky 🙂
  U nás jednoznačně zvítězili dinosauři. Našeho čtyřletého rošťáka naprosto pohltili, takže teď kudy chodíme, zdraví dinosauřím pozdravem uaaaahoj😃

 • Venduli 26.9.2018 at 22:17

  Albi tužku doma ještě nemáme, pořád váhám. Pokud bych vyhrála volila bych moje první písmena 😉

 • Karolina 26.9.2018 at 22:19

  Dcerka ma ted pocitaci obdobi, takze u nas by zabodovala prvni cisla 🙂 soutezim i na fb, hlas na mamablog odeslan a dezim palce ☺️

 • Viki Cervena 26.9.2018 at 22:23

  Dcera dostane tuzku na zaciatku prosince k narodeninam. Aj vdaka vasemu clanku. Sama som zvedava, ktora kniha ju oslovi najviac.

 • Veronika 26.9.2018 at 22:23

  Pro meho syna bych brala jednoznacne dopravu, bohuzel pero zatim nemame.

 • Lenka Vokolková 26.9.2018 at 22:27

  Od kouzelného čtení máme několik knížek. Děti to moc baví. Myslím, že Moje první písmena by jim udělala radost.

 • Veronika Seifertová 26.9.2018 at 22:29

  Kouzelné čtení mám v plánu pod stromeček, hodně cestujeme na delší trasy, tak se alespoň dobře zabavime. Z nabízených bych vybrala písmenka, dcera ráda píše pranicka, tak jí vždy musím předepsat jméno obdarovaneho a ona podle toho píše. :-)Tak si říkám, že by ji to třeba mohlo bavit? 🙂

  • Lucie Motyckova 26.9.2018 at 23:17

   My máme nejraději Hrave učení a dopravu. Radost by nám udělala kniha Moje první čísla.

 • Šárka 26.9.2018 at 22:33

  Nejvíce se líbí zpívánky. Dcera má i když roboti brebentí, je tam super píseň. Jen ji polila mlékem a už jsme stránku z knihy nezachránili. Hodila by se nám kniha s pismenkama.

 • Lucie 26.9.2018 at 22:40

  Kouzelné čtení mám v plánu letos na Vánoce, jen nevím, jestli na něj opravdu dojde… Myslím, že by děti nejvíc zaujala První písmenka.

 • Ivana 26.9.2018 at 22:44

  Dobrý večer,
  u nás jsou nejoblíbenější pohádky od Večerníčka. Vybrala bych pro naši předškolačku Moje první písmena. Děkuji, Ivana

 • Zuzana Till 26.9.2018 at 22:45

  Já bych pro dcerku brala Moje první čísla.
  Na Vánoce tužku určitě pořídíme, z knížek mě zaujaly Zpívánky, Zvířátka na farmě či Doprava. V té se dcera dost vyžívá 🙂

 • Lucia Pištorová 26.9.2018 at 22:49

  U nas dost casto pocut vyhravat Zpivanky, ale velmi rada si Terezka otvori aj Pernikovu chalupku. Potesili by nas do zbierky Pismenka.

 • Sablu 26.9.2018 at 22:53

  Dcerku mám malou takže u nás zatím Zpívánky 1a2 jsou nej.

 • Nicol.10 26.9.2018 at 23:12

  Ahoj Míšo, děkuji za představení další knížky, aspoň vím kam mám při výběru další knihy sáhnout 🙂 i když zrovna na písmenka si taky budeme muset ještě chvilku počkat, protože náše malá čtenářka je teprve ve věku vaší Jůlinky. Proto věřím, že z těchto dvou knížek by větší přednost dala zatím spíše číslům. Jinak z ostatních knížek, které doma máme, má oblíbenou knihu doprava a zpívanky, svého času bylo favoritem i hravé učení. Dost jí také baví i zvířátkové pexeso a pohádkové bytosti.

 • Hanka 26.9.2018 at 23:14

  Díky za soutěž. Mně by se jako výhra líbilo Moje první písmenka. Dcera tužku teprv dostane k Vánocům, už na ni čekají knihy zpívánky a doprava, ale už vyhlížím sešitek o lékařích, který by snad měl vyjít na podzim, páč velké téma Vánoc bude lékařský kufřík a další tématické věci 🙂

 • Zuzana 26.9.2018 at 23:18

  U nas nejvic frci Zpivanky. Z Hraveho uceni pak pisnicky a cisla, takze u nas by volba byla jasna 🙂

 • Eleni 26.9.2018 at 23:25

  Eli se nejvice libi kniha o lesnich zviratkach. Uz mame vyzkouseno v knihkupectvi:)

 • Dominika Juřičková 26.9.2018 at 23:30

  Máme doma spoustu knížek s edice Kouzelného čtení a malá si pokaždé vybere něco jiného, ale nejvíce u nás asi v oblibě Zpívánky 1 i 2 a Když roboti brebentí.. určitě by se jí líbily Moje první písmena 🙂

 • Tereza 26.9.2018 at 23:32

  Zkoušely jsme zatím Dopravu a Hravé učení. Hravé uceni vítězí zatím na celé čáře. A protože má strašně ráda písničky, tak brzy dostane i Zpívánky. Z nabízených by se mi v případě výhry asi libila víc ta čísla. Děkujeme.

 • Veronika Kokešová 26.9.2018 at 23:33

  Hezký večer Míšo,
  u našich dětí už přes rok vede Svět zvířat 🙂 baví i tu skoro tříletou cácorku … starší začal v září 1.třídu a popisovaná kniha o písmenkách by nám určitě neměla chybět pod stromečkem, dekuji za článek 🙂

 • Haňulka Salátová 26.9.2018 at 23:40

  Doma je nejoblibenejsi Doprava a Lidske telo, urcite pro syna (16m) by byla nejoblibenejsi kniha Zpivanky, dostane na Vanoce. Julinka je zvidava, takze premyslim o pismenkach nebo cislicich pod stromecek. Ze by Jezisek nadeloval driv? 😁😁

 • barbora 26.9.2018 at 23:52

  Kouzelnou tužku přineše Ježíšek, společně s Lidským tělem a Dopravou, věřím, že budou bavit hoodně. a určitě by se nám šiklo třeba ta první písmena 🙂
  Bára

 • Petra Bemová 26.9.2018 at 23:59

  Albi tužku jsme dceři pořídili ke třetím narozeninám. Máme Perníkovou chaloupku, oboje Zpívánky a Roboty. Má narozeniny v květnu a vzhledem k tomu, jaké bylo léto, se k tužce moc nedostala. S podzimem a zimou se to určitě změní. Pokukujeme hned po několika knížkách a to Hravé učení, písmena, čísla a zvířata. Těžko říct, co by ji bavilo nejvíce, ale vypadá to na písmena 🙂

 • Jana Seidlová 26.9.2018 at 23:59

  U nás teď vede Hravé učení. Radost by nám udělala Moje první písmenka. Sleduji i na fb

 • Veronika 27.9.2018 at 0:01

  Zdravím vás Míšo, u nás je v oblibě vše, kde se zpívá, takže vedle Zpívanek je to ještě Hravé učení a Když roboti brebentí. V případě výhry bych volila písmenka, pro naši prvňačku by se hodila 😉

 • Katka 27.9.2018 at 0:29

  Dcera má hrozně ráda Zpívánky a Svět zvířat. Líbily by se mi písmenka, o které de teď dcera začala hodně zajímat 🙂

  Katka

 • Soňa Mašková 27.9.2018 at 0:55

  Albi tužku asi přinese Ježíšek a určitě by u kluků byla oblíbená Doprava a pak také První čísla

 • Jana Svobodova 27.9.2018 at 1:42

  Zatím u nás frčí Hravé učení. Líbila by se mi písmenka, momentálně je dcera vyhledává, kde se dá.

 • Eliška Rozšafná 27.9.2018 at 2:40

  Moc krásný článek, i když naší malé budou teprve 3 tak tužtičku máme od 2 let a máme jí moc rádi, hrajeme si s ní, posloucháme pohádku a už i písničky 🙂 pár knih už máme doma, tak by udělala radost která koliv z nich 🙂

 • Daya 27.9.2018 at 3:45

  U nás bude tužka asi pod stromeček nebo k narozeninám v lednu. Chystám se pořídit s Hravým učením, ale hlavně Dopravu a myslím, že to bude veliký hit. Moc se na to těším. Syna zajímají písmena i čísla, písmenka možná teď víc.

 • Bara 27.9.2018 at 4:06

  Syna nejvíc baví Zpivanky a Hravě učení.
  Ježíšek určitě donese nějakou novou knizku

 • Marta vojkuvkova 27.9.2018 at 4:29

  Ahoj Míšo, kluky baví svět zvířat a hravé učení, k vánocům už čeka lidské telo,,ale pro našeho prvňáčka by se písmenka taky moc hodila

 • Petra 27.9.2018 at 5:23

  U moji dcery by urcite vyhrala pismenka

 • Hanka 27.9.2018 at 5:40

  Nám ji teprve přinese Ježíšek, ale určitě to bude Svět zvířat a Vecernickovy pohádky 🙂

 • Denisa Kempová 27.9.2018 at 5:58

  U nás je knížka už měsíc machystaná a čeká na listopad kdy můj Dexter oslaví třetí narozeniny. Máme pro něho připravenou dopravu večerníčkové pohádky a atlas světa, možná mu ještě pořídíme když roboti brebenti. A kdybych si měla vybrat kterou knížku bychom chtěly vyhrát tak by to byly moje první pismena.

 • Jana Lipovská 27.9.2018 at 6:56

  Albi tužku přinese Ježíšek, i když o tom ještě neví, už ji má schovanou u mě ve skříni 🙂 a k tomu ještě knihu Doprava, což by u kluků asi ani jinak nešlo a samozřejmě, že by se nám hodila ještě jedna 🙂 🙂 a vybrali bychom si písmenka.

 • Dagmar 27.9.2018 at 6:58

  Tak u nás bude tužka Albi letos pod stromečkem a nevím, kdo se na ni těší víc, jestli prcek nebo maminka. Za nás zpívánky a určitě jukneme i na písmenka. Sleduji i na fb… 😊

 • Veronika 27.9.2018 at 7:00

  Diky za soutez, Gaba by si urco vybrala pismenka, uz dlouho po ni pokukujem i kdyz jak pises v clanku byl na ni jeste cas, ale tedkom, kdy u kazdeho pismena chce vedet co je zac, je prinosem.

 • Pavlína 27.9.2018 at 7:03

  Synovi se nejvíc líbí Zpívánky a Hravé učení. Zpívá s knížkou 😊🙂 Čísla máme doma v záloze, takže by se nám líbila písmenka.

 • Lenka Dundáčková 27.9.2018 at 7:03

  Matýsek si má zatím Hravé učení a moc jí to baví i v jeho 2 letech. Tohle se Albi moc povedlo 🙂 k Vánocům poridime určitě něco dalšího 🙂

  • Míša 4.10.2018 at 0:12

   Dobrý večer, Leni

   MOC gratulujeme k výhře a prosím o informaci, kterou knihu jste si vybrala a Vaší adresu a telefon pro kurýra, který knihu doručí 🙂

   Hezký den
   Míša

 • Karolína 27.9.2018 at 7:09

  Tužku ještě nemáme, ale myslim, že by syna zajímala auta nebo svět zvířat 🙂

 • Tereza 27.9.2018 at 7:13

  Ahoj Míšo, u nás jsou teď nejoblíbenější knížky Doprava a Zpívánky. Jako výhra by se nám líbila písmenka 🙂

 • Denisa Jenčovská 27.9.2018 at 7:20

  Nejvíc by dceru bavila asi kniha Zpívánky, ale o písmenkách by se nám také hodila :-).

 • Karolína N 27.9.2018 at 7:37

  Syna prozatím baví nejvíc doprava, zpívánky, ale na cisla a písmenka si už brousíme zuby.

 • Jana 27.9.2018 at 7:47

  My budeme urcite porizovat Moje prvni cisla,protoze u nas se porad vse pocita a hlavni otazka neni Proc,ale Kolik?

 • Martina 27.9.2018 at 8:01

  Ahoj Míšo, z edice Kouzelného čtení máme doma už pár kousků, aktuálně frčí angličtina, protože dcerka začala chodit do první třídy, a protože ještě neumí číst, tak angličtinu trénujeme právě poslechem. Potěšila by nás písmenka, abychom mohli právě trénovat i to čtení 🙂

 • Barbora Liskayová 27.9.2018 at 8:04

  Dcérka je ešte malá, ale občas sa už obzerá po písmenkách, myslím, že táto knižka by ju potešila viac.

 • Tereza 27.9.2018 at 8:05

  Nejradeji mame zpívanky 🙂

 • KLÁRA V. 27.9.2018 at 8:09

  Dobrý den, moc mě zaujala MOJE PRVNÍ PÍSMENA, přesvědčil mě tento váš článek – jsem z knihy úplně unešená 😀 a to jsem ji ještě neviděla, ale už se těším, až ji uvidí naše děti! Určitě se jim bude líbit. Syna baví Angličtina – i když je na ní ještě malý, tak jsme mu ještě objednali Svět zvířat a mladšímu synovi Hravé učení. 🙂

 • Katka 27.9.2018 at 8:20

  U nas asi nejvic jede Hrave uceni, ale v kazde rozhodne vedou kvizy! Pismenka i cisla uz jsme taky meli pujcene a jsou moc fajn

 • Andrea 27.9.2018 at 8:43

  U nás by bavila Svět zvířat a Ježíšek ji má už nachystanou. 😉

 • Lucie 27.9.2018 at 8:57

  Dekuji za super článek 😘 Pusmenka uz mam delší dobu v merku, takze bych vyhrála tu. Ale co si budeme povidat, vsechny ty jejich knížky jsou super 😍

 • Petra 27.9.2018 at 8:58

  Jednoznačně vede perníková chaloupka, škoda, že těch pohádkových nemají víc. Písmena máme, takže bychom určitě uvítaly číslice.

 • Adela Moravcova 27.9.2018 at 8:59

  Syn má narozeniny v úterý a babička již má koupenou albi tužku – takže budeme teprve zkoušet. A k tomu ještě máme nachystanou hru do auta 🙂 Snad se bude líbit všechno!

 • Jitka Jurkovičová 27.9.2018 at 9:08

  Naše holky mají 3 knížky – Perníkovou chaloupku, Českou republiku a Dopravu a ta je pro ně top. A protože máme doma předškolašku, tak písmenka by byla fajn výhra 🙂

 • Petra 27.9.2018 at 9:09

  Svet zvirat jednoznacne

 • Nela 27.9.2018 at 9:12

  Zdravim..doma zatim nemame bohuzelzadnou.ale vyhlidnutych mam hned nekolik.. pismenkajsou jasna,hrave uceni taky a pak dopravu:)

 • Barbora Hrubá 27.9.2018 at 9:23

  Zatím vede kniha o lidském těle. Jinak by dcera chtěla písmena 🙂 sdílím na fb a soutěžím na fb

 • Anna Michlová 27.9.2018 at 9:23

  Pokud by si měl syny vybrat, jestli čísla nebo písmenka, tak by to byly asi písmenka. 🙂 A z těch co máme doma ho nejvíc baví Svět zvířaz, Atlas světa a Hravé učení.

 • Lída 27.9.2018 at 9:29

  U nás vedou zpivanky 2😉

 • Lucie 27.9.2018 at 9:34

  Kouzelnou tužku máme doma, dětem se líbí nahrávat di na ni písničky, ted frčí Není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo 🙂 Asi by ocenily nějaké pohádky

 • Zdeňka 27.9.2018 at 9:38

  U syna by jasně vyhrála písmenka

 • Misa 27.9.2018 at 9:43

  Hrave uceni a doprava u nas jedou momentalne skoro denne, ale v planu je nakup knihy Moje prvni pismena, protoze Emilka se uz o pismenka zacina hodne zajimat. Tak zkusim, jestli se na nas pred jejim listopadovym svatek treba neusmeje stesti…

 • Bohdana Pejchalová 27.9.2018 at 9:57

  Moji prvni dcerku nejvic bavily zatim zpivanky a verim,ze i dvojcata to budou mit brzy taky tak:)

 • Jindra 27.9.2018 at 10:05

  Dcera měla nedávno narozeniny a na základě minulého článku jsem vybrala Dopravu, tak teď soutěži kniha o oblíbenost s dosavadním vitezem-Zpivanky 2.

 • Helena 27.9.2018 at 10:15

  Pro moji dceru by byly určitě super čísla. 🙂

 • Sabina Kochová 27.9.2018 at 10:22

  Pár knížek už doma máme a všechny mají vždy úspěch, takže by nám udělala radost kterákoli 🙂

 • Míša 27.9.2018 at 10:29

  U nás teď frčí abeceda ve všech možných i nemožných podobách 🙂 O albi kouzelné tužce uvažujeme už dlouho, Hravé učení se mi moc líbí, třeba budeme mít štěstí 😀

 • Iva 27.9.2018 at 10:31

  Zajímala by mě kniha o lidském těle.

 • Veronika Patočková 27.9.2018 at 10:46

  Dobrý den, nás nejvíc baví Perníková chaloupka a oba dva díly Zpívánek.

 • Julie 27.9.2018 at 11:43

  Moje první číslice. Čísla u nás vedou.

 • Lucka 27.9.2018 at 12:01

  Od Ježíška dostane náš tříleťák taky konečně tužku – základ s Kouzelným učením a ještě vybírám, co by se mu mohlo líbit. Vzhledem k oblíbenosti puzzle asi vyberem Planetu zvířat a nebo knihu Svět zvířat.

 • Petra 27.9.2018 at 12:15

  Dobry den,
  nam by se z Kouzelneho cteni libila Moje prvni cisla 😉🍀
  Hezky prodlouzeny vikend, Petra

 • Nikol 27.9.2018 at 12:54

  Albi tuzku jeste nemame,ale zvazujeme,ze by ji mohl donest jezisek.Co jsem projizdela nabidku,urcite by synka zaujala kniha Dinosauri a doprava.

 • Marie 27.9.2018 at 12:55

  Hravé učení

 • Danuše Kutálková 27.9.2018 at 13:06

  Našemu Filipkovi by se urcite v Kouzelném čtení libila Zvířátka na statku nebo hra do auta 🙂 albi tuzku jeste nemame, ale uvazujeme, ze ji synovi poridime k vánocům. Určitě bude nadšený!

 • Petra 27.9.2018 at 13:08

  Nejvíce je baví Hravé učení a Zpívánky.

 • Katka 27.9.2018 at 13:10

  U nás jsou nejoblíbenější Dinosauři, Doprava a Zpívánky. A moc bychom si přáli Hravou přírodovědu.

 • Veronika Lencová 27.9.2018 at 13:13

  Taky plánujeme koupit Albi tužku pod stromeček 🙂 a hodila by se knížka Moje první písmenka, využili bychom ji i jako další pomůcku pro nácvik správné výslovnosti.

 • Lucia 27.9.2018 at 13:20

  U nas hrave ucenie a hra do auta, to spievaju pesnicky o stosest. Ale nakolko ma mala ciselkove obdobie, tak moje prve cisla by akurat pasovali

 • Maria 27.9.2018 at 13:31

  Svět zvířat je super.

 • Kačka Ku 27.9.2018 at 13:38

  Moc děkuji za recenze. Letos nám donese Kouzelné čtení Ježíšek a vaše články mi moc usnadňují výběr.
  Zatím jsme vybrali Hravé učení a Hravou angličtinu. Moc by mi líbily pro dceru První písmena. Pro syna pak budeme určitě pořizovat Zpívánky.

 • Petra V 27.9.2018 at 13:41

  Dobrý den, Mišo, zřejmě se to v záplavě komentářů ztratí, ale i tak Vám posílám velký dík za tip na knížku Doprava. Synovi jsme ji pořídili k nedávným narozeninam a ji z ní nadšen. Jedná se již o třetí knížku z Albi kouzelného čtení, kterou doma máme a u celé naší rodinky včetně táty patří k nejoblíbenějším. Mějte se krásně. Petra.

  • Míša 27.9.2018 at 14:26

   Dobrý den Peti,

   nebojte neztratí 🙂 Já každý komentář čtu, i když je to občas hooodně náročná disciplína 😀 . Moc proto děkuju, že jste našla čas a píšete 🙂 . Doprava je opravdu krásná, písničky chytlavé, no jedna radost 🙂

   Mějte krásné babí léto.
   Míša s pozdravem z Budějovic 🙂

 • Martina 27.9.2018 at 13:55

  Albi ceruzku mame a dcerku v poslednej dobe velmi bavi. Z tejto ediicie mame Hrave ucenie, anglictinu a svet. Do sady by sa nam urcite zisla Moje první čísla – pretoze dcerku lakaju cisla 🙂 dakujeme

 • Radu 27.9.2018 at 13:56

  Nám by se líbila Moje první čísla od Albi.

 • Simona M. 27.9.2018 at 14:10

  myslím, že dinosauři jsou pro Albi trefa do černého pro snad každého kluka (i mnohé holky)
  z dvou zmíněných ve článku se kloním k písmenkům, vypadají skvěle. umíte je krásně nafotit.
  hezký den.

 • Nikola 27.9.2018 at 14:10

  Naše holky teď milují Zpívánky…1 a 2. Starší baví Vesmír a mladší Hravé učení. Písmenka by se nám taky líbila 🙂

 • Karolína 27.9.2018 at 14:31

  My máme doma Zvířátka na statku, ta Vasika baví. Ještě máme Atlas světa, taky baví, ale pořád čeká na plné využití:)

 • HURY 27.9.2018 at 14:34

  Lakaji me pismenka pro nasi malou 🙂 ty budou brzy aktualni. Na fb jdu soutezit taky 🙂

 • Denisa 27.9.2018 at 14:38

  Albi tužku dostane syn k Vánocům a myslím si, že největší radost přinese Doprava. S nabízených možností bych volila Moje první písmena.

 • Ella Nová 27.9.2018 at 14:40

  Malemu budou teprve 2, takze knizky budeme teprve porizovat, ale urcite nam nebude chybet doprava (at se mamka douci nazvy vsech dopr.prostredku, na ktere jedna mala rucicka porad ukazuje 🙂 )
  Preji hezky den 🙂

 • Pavla T. 27.9.2018 at 14:41

  Syn ma moc rád Když roboti brebentí 😉

 • Marie Gregorová 27.9.2018 at 15:12

  Kouzelné čtení plánujeme jako dárek k 3. narozeninám a jasnou volbou u nás bude Doprava 👍

 • Daniela Lubasova 27.9.2018 at 15:14

  Zatím tužku nevlastníme. Ale v případě výhry bychom ji už museli pořídit 😊 Synkovi jsem ukazovala Vámi nabízené do soutěže a jednoznačně zvolal “sopky” 😂 Ty jsou na přední straně knihy o číslech.

 • Šárka Korfová 27.9.2018 at 15:26

  Asi by se nám líbila Albi knížka Zpívánky a z vámi uvedených pak Moje první písmena,protože jsou tam říkanky 🙂 Albi tužku nemáme,uvažujeme ji jako dárek k Vánocům

 • Renata Ševčíková 27.9.2018 at 16:29

  čísla 😉 komentuji a sdílím na fb jako Renata Ševčíková

 • Lenka 27.9.2018 at 17:13

  Hravé učení. Líbila by se mi písmenka

 • Kamila Kucerova 27.9.2018 at 18:28

  Moje prvni pismenka by nas urcite bavili!

 • Kristýna 27.9.2018 at 19:09

  Našemu 3leťákovi by se hodila První písmenka. Od 2let si písmenka chce učit, pamatuje si počáteční písmenka jmen celé rodiny. Kniha by mu pomohla rozvijet svou zvídavost a naučit(možná lépe než já🤣) písmenka další.

 • Pet 27.9.2018 at 19:33

  U našeho syna je nejoblíbenější Doprava.

 • Martina 27.9.2018 at 20:28

  Albitužka je u nás už nachystaná ve vánoční dárkové skrýši a s ní Zpívánky a Když roboti brebentí. Tak jsem zvědavá, jestli se ujmou… Ale tyto obě by se mi taky moc líbili, protože písmenka i počítání už trochu frčí. Asi bych přecijen vybrala písmenka, ale jen o píď nad čísly…

 • Šárka 27.9.2018 at 20:33

  Ráda bych vyhrála knížku “Moje první písmenka”. <3

 • Lukáš Lukiss 27.9.2018 at 21:23

  Dcerku by určitě zajímala Moje první písmenka 🙂

 • Ivana F. 27.9.2018 at 21:33

  U nás zatím nejvíc frčí zpívánky a u babičky ve školce malou zaujalo hravé učení,tak tu ji babička koupila k narozeninám😊..sice je na to u nás ještě čas,ale hravá písmenka by jsme rádi přidali do naší knihovničky😊

 • Barbora Lišková 27.9.2018 at 21:39

  Mám zatim angličtinu a pohadky.. ale teprve knizku dostane s tužkou.. písmenka vypadaji taky dobre

 • Monika MIKULOVÁ 27.9.2018 at 21:39

  U dcer zatim vede Hrave uceni a myslim, ze bude i Lidske tělo a Doprava.

 • Simona Loňková 27.9.2018 at 22:02

  Tak u nás by bylo asi oblíbené naprosto všechno. Malá všechny knihy a obzvlášť ty interaktivní miluje. A věřím, že časem by zaujalo i bráchu, co je zatím v bříšku 😌

 • Edita Berkova 27.9.2018 at 23:56

  Ahoj,
  dcera (2) má nejraději pejska čendu ze zvířátek na statku.
  Syn (7) má hrozne rád publikaci svět.
  A já osobně mám dva favority. Lidské tělo, které odpoví na spoustu dětských proč a pro menší děti hravé učení, kde mám pocit ze najdeme pokaždé něco nového :).

 • Andrea 27.9.2018 at 23:59

  My zatial mame vsetky knizky od Albi dostupne v slovencine, poslednu sme si zaobstarali prave o pismenkach. Najviac deti bavi Svet zvierat a Spievanky. O cislach este v SK verzii Albi knizka nie je, tak nas by potesila prave ta 🙂

 • Markéta P. 28.9.2018 at 0:01

  Jak už jsem psala v nějakém jiném komentáři, na takový ten extra velký zájem o Albi knížky u holek stále ještě čekám. Největší zájem zatím vzbudily Zpívánky, naopak úplně propadla mnou tipovaná Zvířátka na statku a daleko raději si poslechnou písničky z knížky “Když roboti brebentí” … Naposledy starší dcerku zaujalo mluvící pexeso u kamarádky, to se mi osobně taky moc líbí. Ale pokud by se v soutěži zadařilo, přikláněla bych se spíš k číslům. Přeci jenom je to počítání taková víc každodenní záležitost i pro mladší děti. Písmenka mi zatím připadají složitější, k ním budou muset holky teprve dorůst 🙂

 • Monika T. 28.9.2018 at 0:27

  Albi tužku máme chvíli, tak zatím máme knihu Hravé učení, která děti baví. Syn bude mít v listopadu narozeniny, tak máme v plánu pořídit další knihu a to Když roboti brebentí, logopedii trénujeme, ale doma se synovi moc nechce, tak aby ho to bavilo více formou hry/čtení 🙂 Miluje i dinosaury, tak přemýšlím i o této knize, která by ho určitě bavila.
  A protože je předškolák, tak bych měla radost jak z písmen, které by mohly také přispět k lepší mluvě.

 • Kateřina Ottmarová 28.9.2018 at 5:45

  tak my mame doma jiz tužku připravenou k jeziskovi a spolus ní první pohádky, vecernicky. a moc by se nam libila písmenka

 • Veronika f. 28.9.2018 at 11:20

  Syn nejvíce miluje Dopravu. A včera mu zoubková vila zanechala hravě učení. Knížky jsou fajn a baví i tu mladší. A jelikož moje první písmena máme, tak bych v případě výhry sáhla po číslech:-)

 • Lucie Kilianova 28.9.2018 at 11:32

  Zatím tužku nemáme, ale snad dopadne pod stromeček. A z knížek těžko vybrat. Hodně cestujeme, takže buď Česká republika nebo atlas světa a pro mladšího syna zvířátka nebo písničky.

 • Romi Zvonařová 28.9.2018 at 12:03

  Kluci by milovali obě, ale vzhledem k tomu, že čísla už ten starší částečně umí, tak písmena by byly skvělá volba! Krásná inspirace, děkujeme. Albi tužku dostanou kluci pod stromeček. Jinak sdílím a soutěžím i na FB pod Romi Zvon.

 • Helena K. 28.9.2018 at 14:37

  U mladší dcery frčí Hravé učení, ale nejvíc si pouští z knihy písničky, starší dcera má ráda Svět zvířat.

 • Michaela Řídká 28.9.2018 at 15:38

  Tak malyho by urcite bavila Doprava nebo Svet zvirat, ale urcite se nam bude libit kazda knizecka, pac vsechny jsou zajimavy a kazda rozviji jinym smerem 🙂

 • Markéta Šmídová 28.9.2018 at 18:47

  Pečlivě sledují vaše recence na tyto knížky. Terce jsou 2 a ráda bych ji knížku pořídila, ale az příští rok. Zatím si plně vystačíme s normálními knihami. Určité by se nám zatím líbila cisla

 • Romana 28.9.2018 at 19:37

  Zatim nemame vyzkouseno, rada bych zkusila Moje prvni čísla

 • Katka 28.9.2018 at 20:00

  Mame tuzku jiz schovanou pod vanocni stromecek, tak jsem zvedava, jestli bude mit u dcerky taky uspech. Koupili jsme k ni tri knizky a pokud se ji to bude libit, tak k narozeninam, ktere ma v lednu, mam v planu Dopravu a Lidske telo.

 • Lucka 28.9.2018 at 20:36

  Momentálně u nás nejvíc frčí Můj svět a Zpívánky II.

 • Petra Chmelíčková 28.9.2018 at 20:37

  Dobrý večer Míšo, my ještě Albi tužku nemáme, ale plánuji je koupit holkám k vánocům …. starší budu k tužce kupovat určitě angličtinu (sama se začíná o ni zajímat) a buď písmenka nebo čísla. Mladší chci koupit buď Hravé učení nebo se mi moc líbí Doprava. Pokud bych si tedy mohla vybrat volím Moje první písmena:) Sdílím a komentuji na fb. Díky moc za inspiraci! Petra

 • Hanka 28.9.2018 at 21:00

  U nas jede nejvic Doprava a Dinosauri, ale nepohrdne i jinymi, napr. I pexesem Kouzelneho čtení 🙂 Jako vyhru bych vybrala Pismenka, ale vahala bych, obe jsou suprove! Dekuji za perfekt recenze obou 😊

 • Magda 28.9.2018 at 21:01

  Nám by se hodila kniha o číslech. Jinak momentálně u nás doma vede Doprava.

 • Michaela Hofericová 28.9.2018 at 21:04

  U nás nejvíc vede Hravé učení, hned za ním Doprava… Mění see to hodně s věkem, začínali jsme před řtyřmoi lety na zpívánkáh…

 • Zuzka 28.9.2018 at 21:25

  Zdravím, k nám prijde tužka teprve na Vánoce, asi vybereme Můj svět, který bude maleho určitě bavit.

 • Eva 28.9.2018 at 21:40

  Zatím knihy nemáme, ale syna by určitě bavili Hasiči.

 • Lucii 28.9.2018 at 22:08

  Ahojky HOLKy,
  kouzelné čtení u nás frčí už přes rok, je to opravdu parádní “hračka” a asi u nás vedou dinosauři. 😉

 • Iveta Ptáčková 28.9.2018 at 22:41

  Nejvíce dcerku baví asi Zpívanky I a II. Teď se chystáme koupit k narozeninám další knížku a to asi Hravou angličtinu nebo Dopravu. Knížky s Albi tužkou jsou prostě skvělé.

 • Dita 29.9.2018 at 0:56

  Myslín, že kniha Moje první čísla by děti určitě zaujala.

 • Tereza 29.9.2018 at 7:40

  Míšo, skvělé jak vše nafotíte a my máme větší představu o knížce, protože v obchodě většinou není možnost si knihu prohlédnout – jsou zabalené. U nás by bylo zatím větší využití knížky s písmenky:-) Pod jedličku by to byl krásný dáreček. Krásný víkend, Tereza B. – Téra bezinka

 • Katka 29.9.2018 at 10:27

  Doma zatím žádnou takovou knížku nemáme, ale uvažujem, že jí pořídíme jako vánoční dárek 🙂

 • Barbora 29.9.2018 at 10:38

  Albi knizky uz u nas frci pomerne dlouho, mame jich 6 a nejvdecnejsi byvaji v dobe marodeni. Prvni pismenka uz mame, takze nam by se libila Prvni cisla.

 • Alžběta Žižková 29.9.2018 at 11:30

  Zatim nemame, ale dcerce by se urcite nejvice libily zpivanky 🙂

 • Katka 29.9.2018 at 11:39

  U nás jsou moc oblibene zpivanky 1 i 2 a jelikož dcera miluje zviratka, tak by se ji určitě líbila kniha svět zvířat nebo nová kniha prirodoveda.

 • Jaroslava Čiefová 29.9.2018 at 12:07

  Mladší syn by měl radost z čísel, staršímu by udělali radost obě dvě 🙂

 • Jitka 29.9.2018 at 14:28

  Díky za super popis další knihy 🙂 u nás je na písmenka ještě brzy, ale mám díky Tobě inspiraci pro neteře 🙂
  U nás doma zatím frčí Kouzelné čtení a Pexeso Doprava 🙂 a teď k narozeninám bude Doprava a pod 🎄 budou Dinosauři 🙂

 • Kateřina Bednářová 29.9.2018 at 17:44

  Naše treperenda je na to ještě pídě, ale až budeme Albi tužku pořizovat, jasnou první volbou budou Zvířátka na statku! 🙂 A hned potom zpívánky.

 • Katka 29.9.2018 at 21:24

  Uvažuji o pořízení Albi tužky k narozeninách, knížku budu muset ještě vybrat, viděla bych to zvířata nebo dopravu.

 • Petra S 29.9.2018 at 22:06

  Albi tužku nemáme, ale zkoušeli jsme u kamarádky a moc se líbila hravá angličtina. Moje první čísla by ale byly taky super!

 • Andrea S 29.9.2018 at 22:13

  Syna by urcite zaujalo kouzelna pismenka! Cisla tedko uz celkem krasne zvlada a ta pismenka by ho moc bavila.

 • Jolana 29.9.2018 at 22:28

  Dobrý večer, dcera má nejraději Zpívánky, syn Dinosaury.
  Ráda bych pro ně Moje první písmena.

 • Simona 29.9.2018 at 22:33

  Zpívánky

 • Ivana B. 30.9.2018 at 6:13

  Ted vaham, protoze dcerka je v obdobi, kdy hrozne rada pise i pocita. Ale vybrala bych pro ni Moje prvni pismenka 🙂

 • Jana 30.9.2018 at 9:08

  Máme angličtinu a dcera si s tím docela “vyhraje” a co by se nám dětem líbilo, tak by byli zpívánky 🙂 a určitě mnoho dalšího.

 • Michaela G. 30.9.2018 at 11:31

  Synovi by se určitě líbila knížka Moje první písmena.

 • Libuše Křížová 30.9.2018 at 11:33

  Asi by to byla DOPRAVA. Dceru teď zajímají různé značky na silnici, semafor apod. 😀 Odebírám novinky mailem marcrazy@centrum.cz

 • Věra Havlíčková 30.9.2018 at 11:38

  Mymame zpívánky 2 a je to hit. Takže určitě i jedničku,lidské tělo,auta. Je toho hodně a vše je úplně bezva.

 • Jitka 30.9.2018 at 11:45

  Určitě doprava 🙂

  • Jitka 30.9.2018 at 11:47

   A moje první písmenka

   • Jitka 30.9.2018 at 11:47

    Moje první písmenka

 • Zuzana 30.9.2018 at 11:45

  U nás Ježíšek donese zpívánky a hravé učení, jsem sama zvědavá jaký budou mít úspěch. Staršímu by se určitě líbili písmenka.

 • Terka 30.9.2018 at 11:53

  U nás máme období dinosaurů. Ale teď se starší začíná ptát, co začíná na které písmeno, takže to bychom asi využili 🙂

 • Aneta 30.9.2018 at 12:03

  Dcera dostala teď k narozeninám hravé učení,které jí nadchlo. A z dřívějška oboje zpívánky.
  Pod stromeček váhám mezi dopravou a Moje první písmena.

 • Oli 30.9.2018 at 12:04

  Moje první písmenka i čísla by bavila staršího a mladšího něco klučičího, asi doprava

 • Jitka 30.9.2018 at 12:13

  Mame pismenka a hodila by se nam jeste cisla 😉 nejoblibenejsi mych kluku 2 a 5let je Doprava a pisnicky v Roboti brebenti. Poridili jsem i Nas svet a je taky krasna. Jen mi vadi obrovska velikost teto knizky, ze neni stejna jak ostatni.

 • Alice 30.9.2018 at 12:14

  Moje první písmena

 • Šárka 30.9.2018 at 12:22

  Hezký den,kouzelne čteni mam vyhlidle pro děti k Vanocum,tak zkusim štěsti,líbily by se mi zpivany a prvni čteni:-)sarka

 • Jiří Miško 30.9.2018 at 12:36

  Mé děti zatím nejvíce baví kniha Zpívánky, se kterou se tak učí zpívat známé české písničky 😊

 • Lenka Mišková 30.9.2018 at 12:43

  Meho syna by nejvíce bavila kniha Moje první písmena, protože, ač mu teď byly čerstvě 3 roky, pozná už z abecedy 14 písmenek a hrozně to baví poznavat další… 😊

 • Markéta 30.9.2018 at 12:45

  Zatím máme hravé učení a večerníček, holky to moc baví tak jěžíšek donese dinosaury, lidské tělo a angličtinu. Postupně budem dokupovat dál protože jsou super 🙂

 • Martina Skočovská 30.9.2018 at 12:58

  My Albi tužku doma zatím nemáme, ale mladšího by určitě bavila knížka Zpívánky a starší dceru by uritě zaujalo něco s přírodou.

 • Anna Honnerová 30.9.2018 at 13:05

  Moje první písmenka

 • Hanka Šafářová Chmelinová 30.9.2018 at 13:06

  Určitě zpivanky:)

 • Evka 30.9.2018 at 13:27

  Skvělé tipy na Vánoce, děkuji za prima inspiraci. Obě děti zbožňují Zpívánky. Mladší syn má moc rád i dopravu a starší dceru baví Lidské tělo a Atlas světa.

 • Jany 30.9.2018 at 14:23

  Kouzelnou tužku máme, máme k ní Atlas světa. Ježíšek možná přinese další kousek – bylo by to Lidské tělo nebo Když roboti brebentí.

 • Raduš Šmitalová 30.9.2018 at 14:53

  Zatim zadnou nemame, ale urcite by se synovi libila nejaka se zviratky.

 • Lucia 30.9.2018 at 15:30

  Zpivanky

 • Jana 30.9.2018 at 15:55

  Zatím máme knížky jen dvě, synovi jsme teď k Vánocům pořídili Dinosaury a dcera dostane Zpívánky, jinak se ale o tužku často perou, tak možná budeme muset pořídit dvě 😀 je pravda, že tak často si s ní nehrají, protože to většinou využívám, když potřebuju chvíli v klidu pracovat nebo v autě atd. Ale písmenka mě tedy hodně nalákala…

 • Lucie Vaňková 30.9.2018 at 16:38

  U nás vedou Dinosauři a Svět zvířat.

 • Lenka Červeňová 30.9.2018 at 17:41

  Jeste doma zadnou nemame, ale uz nejakou dobu o Albi tuzce premyslim. Libila by se mi Doprava, Hrava prirodoveda, Svet zvirat nebo Lidske telo a Vecernickovy pohadky. Favoritu je spousta 🙂

 • Michaela Pušová 30.9.2018 at 17:42

  Myslím, že dceru by teď nejvíc bavila knížka Moje první písmena.

 • Alena 30.9.2018 at 17:56

  o kouzelnem cteni rozmyslame na Vianoce …

 • Markéta Štěchová Růžičková 30.9.2018 at 17:58

  Mame predskolacku,která poslední dobou maluje a píše písmena a čísla,tak bychom uvítali Moje první písmena. A oblíbené jsou Zpivanky a Doprava,která je moc hezky udělaná,protože je interaktivní celá kresba.

 • Lucie Vasilová 30.9.2018 at 18:19

  Našim dětem by se určitě líbila a využily by Moje první písmena.

 • Martina 30.9.2018 at 19:21

  Z knížek co máme doma děti nejvíce baví Když robotí brebentí. Z knihovny si rádi půjčujeme Zpívánky a k vánocům si asi budeme přát Dopravu, kterou jsme měli v létě vypůjčenou a moc se nám líbila.

 • Lenka 30.9.2018 at 19:37

  Myslím,ze by zaujala kniha Když roboti brebenti.

 • Katerina 30.9.2018 at 19:46

  Tuzku letos dostane dcera na Vanoce, myslim, ze Pismenka by se ji mohla libit ☺

 • Iva s 30.9.2018 at 19:53

  U nás by byla nejvíce v kurzu Moje první čísla. 😀 Počítá všechno co jde.

 • Vanda 30.9.2018 at 21:18

  Kouzelné čtení a hned 2x nám letos přinese Ježíšek. Starší dcerka, nám ale letos od nástupu do školky, pořad něco počítá, tak by ji zaujala knížka o číslech ☺️

 • Veronika 30.9.2018 at 21:29

  U nás vede momentálně doprava a příroda 🙂

 • Terezie 30.9.2018 at 21:40

  Nejvíc by nás bavila asi knížka o světe zvířat 🙂

 • Šárka 30.9.2018 at 21:54

  U nás frčí Lidské tělo. Na Vánoce a narozeniny už máme připravené hudební pexeso a Člověk a příroda.
  V plánu máme dopravu…

 • Tereza 30.9.2018 at 22:16

  U nás by měla určitě úspěch písmenka 🙂

 • Bloud. Well Bloud 30.9.2018 at 22:21

  Syn teď pořád počítá “tři pět, tři pět, tři pět” – takže čísla by byla jasnou volbou 🙂

  (FB Well Bloudová)

 • Michaela Žušková 30.9.2018 at 23:30

  U nás vede perníková chaloupka, asi proto, že je zatím jediná😉

 • Petra Benešovská 30.9.2018 at 23:53

  Starší má ráda angličtinu a ČR, mladší dostane teprve k Vánocům.. Hodila by se čísla;)

 • Iveta 1.10.2018 at 9:23

  Nám ježíšek letos donese kouzelné čtení a už se moc těším až to s holkama prozkoumáme. Jen doufám že jedna tužka nebude málo 😂. A k soutěži u nás určitě písmenka, obě teď poznávají a snaží se psát písmenka, ale toto by je určitě podpořilo 😊

 • Jitka 1.10.2018 at 9:46

  Urcite kniha Moje prvni pismenka.

 • Jarca 1.10.2018 at 12:13

  Asi nej by byla Moje prvni abeceda nebo Dinosauri.

 • Marie 1.10.2018 at 12:23

  Dceru by potěšila kniha ,,Moje první písmena” ikdyž jí jsou teprve 4 roky. Kouzelné čtení jí baví.

 • Hana 1.10.2018 at 12:38

  My mame nejradeji knihu svet zvirat, ale tahle kniha ” moje prvni pismena” je jak delana pro meho syna Vasika, ktery je predskolakem a o pismenka se ted dost zajima.

 • Monika Buchtová 1.10.2018 at 13:46

  U nás vedou dinosauři, ale teď už je syn ve škole., tak pismenka jsou v kurzu.

 • petra 1.10.2018 at 16:40

  Zpívánky by u nás určitě vyhrály a pak Moje první čísla 🙂

 • Dita 3.10.2018 at 23:57

  Nevím, co dělám špatně, ale když se na fb chci podívat kdo vyhrál, tak netuším, kde je to napšáno. Nešlo by jméno uvést zde přímo pod článek? Děkuji za odpověď. Děkuji.

  • Míša 4.10.2018 at 0:03

   Dobrý večer Diti,

   ano ano bude to i zde 🙂 Jen jsem nestihla vylosovat, do konce týdne to tu bude a pak i na FB 🙂

   Hezký večer
   Míša

  Leave a Reply

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  ×